uiten- and Paf-rijders rijnboMexs! Cruijff: sportman van het jaar 197 3 Na belangrijke overwinning (0-2) op Valencia DAF44*lopl8,5 DAF66 1 op 16,7 Motorcoureur verongelukt Sni Ondanks overwinning op pover Veendam komen Rotterdammers toch veel te kort ilwlHtlPlr ük&ï Ènith Brigitha eerste bij dames - Overivinning op De Volewijckers noodzaak voor jong Dordrecht ^RQUW/KiWAlH/rET MAiAiXDAG 31 DECEMBER 1973 SPORTTIO^KIT VALENCIA CF Barcelona, de club van trainer Rinus Michels en steraarivaller Johan Cruijff, beeft gisteren één van de moeilijkste en belangrijkste uitwedstrijden van het seizoen in de Spaanse competitie gewonnen. Barcelona versloeg in Valencia de dub van die naam met 2-0. Johan Cruijff scoorde beide doelpunten. Boor deze zege en het feit dat de naaste concurrent Atletico Bilbao bij Elsche een punt verspeelde (Atletico kwam niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel) heeft Barcelona nu een voorsprong van twee punten op de naaste concur rent. Barcelona heeft 22 punten, Atletico 20 en Zaragoza, dat met 1-0 .van Las Palmas verloor, 19 punten. M I V SM 1I8MM West Ham United verloor zaterdag met 2-0 van Tottenham Hotspur en staat op de laatste plaats in de Engelse league. Doelman Mervln Day van West Ham grijpt op de foto goed in. Links zijn clubgenoot McGiven. Van 'onze speciale verslaggever ROTTERDAM Cor van der Gijp, trainer van Veendam, verstaat de fainst om. met fraaie volzinnen uiteen te zetten, wat hem voor ogen Staat; ooit de Veendamse voetbalnatie' zodanig te herstructureren, dat er nog e.ens resultaten zullen volgen die de Oostgroningers in drommen 'naar'hét Veendamse* sportpark zullen doen stromen. Af gaande echter op de wijze waarop zijn brigade zich gisteren in'Rotter- cam tegen Excelsior (2-0) manifesteerde, zal het nog wel tot in leng te van dagen duren, eer Van der Gijp zijn doel heeft bereikt. Veen dam, de slechte positie op de ranglijst toont dat eveneens aan, is niet meer dan een'kwaliteitsarme ploeg voor wie het uitzicht op betere tijden eenillosie Is. Pi WAT VERBRUIKT EEN DAF BIJ EEN CONSTANTE SNELHEID VAN 80 km/u Aanvoerder Kerkhof van Veendam kopt de bal weg voor Roggeveen gevaarlijk kan worden. RICHARD MATHIJSSE Van onze speciale verslaggever DORDRECHT Pas een kwartier voor het eindsignaal van de matig leidende scheidsrechter Jonker slaagde het onstuimig aandringende FC Dordrecht erin de in de eerste helft opgelopen achterstand tegen DeVolewijckers ongedaan te maken. Het doelpunt, koppend ge scoord door Gerrlt de Kleine, luidde tevens het welhaast nog massa lere slotoffensief van de Dordtenaren in. dat acht minuten later met een tweede doelpunt zijn bekroning kreeg. PETER ONVLEE Bé R CELONA NU ALLE :3N OP KOP Johan Cruijff vertolkte gisteravond in de Spaapsa havenstad opnieuw een hoofdrol voor Barcelona. In het kolken de stadion van Valencia kon de sterk aanvallend spelende Catelaanse club In de eerste helft geen beslissende ope ning in het defensie-blok van Valencia vinden. Maar in de tweede helft moest de formatie van ex-stervoetballer Al bedo dl Stefani toch op de "knieën, Jo han Crijuff maakte koppend en via een fraaie zweefduik na een kwartier het openingsdoelpunt Enkele minuten la ter kwam de ex-Ajaded alleen voor de doelman van Valencia. Kruijff ofspeel- de de tegenstander knap en scoorde be heerst 2—0. Valencia was In de reste rende minuten van het vooral voor rust matige duel niet meer in staat om die marge te verkleinen. GtJon-Ovjodo 0-3, Atletico MadricUMalaga 2-0. Valencia-Barcelona 0-2. las Païmas-Zarayoza 1-0, Slchc-Athleüco Bilbao 0-0, Santander- Murcia 2-G, Celta-Grana-tia 1-0. Espanol-Ca-s- tellon 1-0, Real soclcdad-Reai Madrid 2-2, Stand na 16 wedstrijden; 1. Barcelona 22 pnt, 2. Athlottco Bilbao 29 put, S. Zaragoza 19 pnt. 4. Malaga, Ilea! Madrid en Atletico Madrid: 17 pnt, 7. Valencia, Elche. Seal So- ciedad, Espanol, Las Palmas 18 pnt. ENGELAND Leeds United heeft zaterdag in de En gelse eerste divisie een record geves tigd door als eerste team in deze eeuw 23 wedstrijden achtereen onge slagen te blijven. Gemakkelijk is het echter niet gegaan; Lange tijd heeft het er naar uit gezien dat het in de gradatienood verkerende Birmingham •City de kampioenskandidaten de eer- ste nederlaag zou toebréngen. Jong- Engeland-speler Bob Latchford gaf Birmingham in de 21ste minuut de leiding en alleen dankzij- een tegen treffer.'van-de Schotse International Joe Jordan ontsnapte Leeds met een gelijkspel: 1—1. Een anoniem tele foontje zorgde voor de pauze voor de nodige owfust op de -tribunes, Er" werd gemeld dat in het -stadion 'een- bom was geplaatst Het Meék'uitein delijk loos alfum- - - Ondanks het gelijke spel'-blijft de marge tussen Leeds United en naaste rivaal Liverpool nog altijd acht'pun ten. Liverpool won in een uitwed-' strijd met- 10 van Chelsea. Bir mingham, had in'de wedstrijd tegen Leeds niet over morele steun te Ma gen. Onder' de 50.450 toeschouwers waren er velen, die op een herhaling rekenden van vorig jaar toen .Bir mingham Leeds versloeg. Ze' zagen een ruwe en harde wedstrijd, waarin van Leeds Paul Reaney en Mick Jones werden opgeschreven en van Birming ham Alan Campbell en John Roberts. Leeds heeft nu 39 punten' uit 23 wed strijden en Liverpool 31 punten uit eveneens 23 wedstrijden, Liverpool, de huidige Britse kampioen, overklas te Chelsea, hetgeen met een doelpunt in de 21ste minuut van Peter Cor- mack slechts bescheiden tot uitdruk king werd gebracht Het derde geplaatste Burnley, dat na een goede sedzoenstart van slag af ge raakte, deed het niet slecht door het sterk verbeterde "Wolverhampton Wanderers een gelijkspel af te dwin gen: 1l, nadat de Wolves in de 50ste minuut door Barry Powell de leiding hadden genomen. Paul Flet cher tekende mét? een kopbal voor de gelijkmaker, j De meest opmerkelijke prestatie in het Britse voetbal :werd zaterdag ver richt door Stoke City, dat een achter stand van 1—0 bij rust tegen Queens Park Bangers omzette in een overtui- gende zege: 4—1. John Mahoney, Mike Pejic, Jcfen Bltchie er, Jimmy Green- hoff waren de" doelpuntenmakers. In de onderste gelederen rechtvaardigde ■Manchester United, het vertrouwen van manager Tommy Docherty in een ongewijzigde opstelling.De - Mancuni ans wonnen met 20 van Ipswich en dat betekende -htm eerste league-over winning-sinds 20 oktober, Birmingham City-Leed» United 1-1, Burnlsy- Wolverhampton Wanderers 1*1. Chelsea-Li verpool 0-1,Ererton-Derby County 2-0, Lei cester Gity-Arsenal S-0,- Manchester United- Xpswlch "Toto 2-0, Newcastle United-Sheffield united l-o, 'Norwich City-Manchester City l- 1. Southampton-Coventry City 1-1, Stoke City- Queens Park Banger» 4-Ï, Tottenham Hot- spur-West Ham United 2-0. Standi op kop na 23 Wedstrijden: l. Leeds United 39 pnt. 2. Liverpool 31 pnt. 3. Burnley 29 pnt. full 22) 4. Everton 27 pnt. 5. Leicester 26 pnt. Hoogtepunt van het Schotse eerste di visie-programma was de glanzende 6 0 zege van Celtic over Dunfermline, waardoor Celtic's kansen om voor de negende maal achtereen kampioen te worden aanzienlijk zijn vergroot. SCHOTLAND Aberdeen-Motherwell 0-0, Arbroath-St. John stone 3-1, Ayr United-Bangers 0-1, Celtlc- fiunfermllne A 6-0, Dundee United-Dumbar ton 6-0. East Fife-Clyde 1-0. Falkirk-Dundee 3-3, Haert of Midlothian-Morton 0-2, Partlck Thistle-Hibernian 1-0. Stand op kop: l. Celtic 28 ult 16, 2. Rangers 22 uit 15, 3, Hibernian 21 ult 15, 4. Hearts 21 ult 17. 5. Aberdeen 20 ult 14. BUNDESL1GA Voor de competitie van de Bundesliga is zaterdag één inhaalwedstrijd ge speeld: Werder Bremen-MSV-Duis- burg; 1—0. Door deze uitslag is de spanning in de onderste regionen ver- groot. MSV Duisburg blijft weliswaar 'laatste, maar de achterstand op Han nover 96 is nog slechts een punt: 11 tegen 12 punten. Ook Werder Bre men, Schalke 04 en Fortune Köln zijn met resp. 14, 14 en 13 punten in de gevarenzone. MSV Duisburg bleek za terdag in Bremen ©ens te meer een angst-tegenstander. Vijf jaar achter een was het Werder niet gelukt op eigen terrein te winnen en ook nu lukte dat niet JÜSV nam al voor de rust een voorsprong van 20 door doelpunten van international Klaus Wunder en linksbuiten Worm. Na de pauze ging Werder meer in de aanval, maar meer dan een doelpunt van Leh- mann in de 50ste minuut zat er niet in. ITALIË In de Italiaanse voetbalcompetitie heoft Lazio Rome na de vijftiende speeldag nog steeds alleen de leiding met zeventien punten ult elf wedstrij den. Landskampioen Juventus deelt samen met Napoli de tweede plaats met twee punten achterstand op de Romeinen. De grote topper was het duel tussen koploper Lazio Bome en AC Milan. Pas in de laatste minuut moesten de Milanezen, op negen en zestien januari tegenstander van Ajax, met als inzet de super-cup, een doel punt van Luciano Rececconi toestaan. Juventus blijft goed volgen. De ploeg uit Turijn versloeg Sampdoria met 2- 1. Dankzij good-old Jose Altafini zette Juventus een achterstand om in een voorsprong. Napoli had thuis weinig moeite 'om Verona van zich af te hou den, De doelpunten werden gemaakt door de beide Brazilianen van de Na- polltanen, Dane en Clerici. Boninsegna en Moro bezorgden Inter- nazionale een overwinning van 2-0 op Roma. Boninsegna is momenteel top scorer van de eerste divisie met elf treffers. Bol«®na-Foggia 0-0, CasHari-Cesena O-0. Iïj- tarnadonale-Koma 2-9. Lanerossi V-icenis-Fio- rentlna 2-ï, Laïis-MWan ï-0, Napoti-Helias Verona 2-0. Sampdorls-Juveotaj 1-2, Torino* Genua 1-6. Stand op kop na U wedstrijden»; 1. Lario 17 pnt, 2. Juventus en Napoli 15 pnt, 4. Inter- nationale 14 pnt, 3. rloremlm en Foggda 13 Dm. PORTUGAL Aoademica-ölhanense l-l, sperttag-Barrelren- te 6-1. Bcnfica-Setubal 2-3, Gulmaraes-Boa- vt&ta 0-2, Porto-Leiroes 2-1. MonUjo-Belenen- ses 0-0, Cuf-Oriental 4-2, Farenae-Betra Mar M. Stand op kop na 15 wedstrijder.: I. Sporting 25 pnt, 2. Setubel 24 pnt, 3. Porto 22 pnt. 4. Benfica 21 pirt. 5. Belenenses en Cut 18 pnt. BELGIE Achtste finale» bekert Racing Mechelen-FC Turnhout 10, SK Tongeren-Unton Namen 2—0, SV Waregem-THEO Waterschei 1—0, SC A'iftlcrlteht-Beericbot 00 na verlengingen. Dete wedstrijd wordt woensdag 2 januari overgespeeld. Sporting Cbarierol-FC Luik 2 1, St. Trafden-SK Erve t or. Wa an 9—3. Ant- werp-RWD Molenbeek 2—0, Beringen-Lierte i—o. l'ÏÜ i 'l éiilitrrf ivpjfüri HP nj| y Excelsior praat nu niet meer over promotie naar eredivisie ADVERTENTIE Na afloop van de.erbarmelijk slechte vertoning draaide Van der Gijp zijn overbekende verhaal af om het falen van zijn yolgclingen op de een of an dere manier nog te billijken, Een ver haal dat'begint met het feit, dat hij aan het begin van het seizoen een drastische verjonging invoerde, omdat de oudere, spelers verzadigd waren van voetbal. De jongere garde, die in het spoor van de routiniers trad, is echter volgens Van der Gijp nog lang met rijp om topvoetbal te bedrijven. 'Ze moeten geestelijk en lichamelijk een procés van herstructurering on dergaan. De mensen in Oost-Gronin- gen zijn vanwege de sociale omstan digheden niet gewend prestaties te le veren. Dat vind je ook terug in de voetbalsport. De prestatiedrang moet gekweekt worden. Maar je kunt ook weer niet te ver gaan in dat streven. Daarom vraag ik mezelf wel eens af, - is het niet teveel wat Ik van de jon gens eis. Is zo'n jonge spelersgroep wel voldoende te motiveren. Na de wedstrijd tegen Excelsior moet ik he laas constateren, dat er nog heel wat werk te verrichten valt. Veendam ösist een routinier, die het geheel kan leiden. Je ziet hei de hele wedstrijd, al speelden we in de tweede helft wat beter, dat de onderlinge communica tie ver te zoeken is. Ik had gehoopt dat spits Lemain Excelsiors voorstop- t>er "Van Nierop zo aan zich zou bin den, dat er voor Nanninga, onze ge vaarlijkste man, wat mogelijkheden zouden komen. Dat is er echter niet uit gekomen.' VERVANGING Vandaar dat Van der Gijp Lemain in de tweede helft verving door Korte. Toen ging er ook iets meer dreiging van het team uit, ai bleef het dan bij een- - paar verdwaalde schoten van Zwrkker, Oldenburger en Wieringa Veendam kwam overigens met die 2-é nederlaag nog bijzonder goed weg, omdat Excelsior in het eerste halfuur verzuimde het stuntelige optreden van de gasten naar behoren af te straffen. De Rotterdammers waren toen permanent in het strafschopge bied van de tegenstander te vinden, maar faalden volledig op het gebied van de afwerking. Pas vijf minuten voor het einde van de eerste helft slaagde Aad den Butter erin een voor zet van de opkomende Bron, die knap door Cortlever was gelanceerd, achter de wisselvallig spelende doelman Lökker te jagen: 1-0. Ook in de tweede helft bleef Excelsi or zijn veldmeerderheld behouden met een aantal reële mogelijkheden (Bassant en Bron) op een ruimere marge. Pas één minuut voor het ein de echter kon Frans van der Heide met een diagonaal schot, na een sprei dende pas van de voor Cortlever inge vallen Van Diggele het tweede doel punt fabriceren: 2-0. Een, gezien de werkelijke krachtsverhouding magere overwinning voor de Rotterdammers, die enkele weken geleden nog een be dreiging vormden voor Vitesse, maar er inmiddels wat minder florisant voorstaan. Over een terugkeer naar de eredivisie wordt nu met geen woord meer gerept Verdedigen klopte bij Excelsior wel, maar aanvallend schiet de ploeg hopeloos tekort Roggeveen en Bassant zijn in het team van Ben Peetere de mannen die de aanval ge zicht moeten geven, maar hun akties zijn veelal te individueel gericht En de jongere garde, zoals Kortlever, Van Diggele, Merreiaar en Van de Berg mist nog de nodige ervaring om de ook van toapasslng op DAF 33. Bron: readiest» Autokampioen nol id. 6 januari '73 resp. Autovisie no 38 d.d. 7 september *73. j?e ploeg van nieuwe impulsen te voor zien, EXCELSIOR—VEENDAM 2—0 (1—0). 40. A, den Butter 10, 80. Van der Helde 20. Scheidsrechter: Gans. Toeschouwers; 2500. EXCELSIOR: Van de Koer; Bron, Van Nie rop, Wickel, MerreUar; Van tier Helde, Van de Berg, A. den Buiter: Kortlever (Van Dig- gelel. Roggeveen, Bassant. VEENDAM: Lokker; Edens. Kerkhof. Ham- tningh (Boossien), Derksen: Otdentourger, Wieringa, ElUng; Zwikker, Lemain (Kottel, Nannmga. HILVERSUM (ANP) Johan Cruijff, Europees voetballer van het jaar, is zaterdagavond door de AVRO uitgeroepen tot Nederlands sportman van het jaar 1973. Het is de eerste maal, dat de oud-Ajacied .tot sportmanvan .fcet jscr - vrordi uitgeroepen. Sportvrouw van het jaar is zwemster Enith Brigita ge worden, eveneens voor de eerste maal. Zij ontvangen voor hun spor tieve prestaties in 1973 het Jaap Edenbeeldje, vervaardigd door Jits Bakker. Tot sportploeg van het jaar werd het" Nederlands hockeyteam geko zen op grond van'de prestaties bij het wereldkampioenschap in Am stelveen. De Tom Schreurs-prijs, die dit jaar voor het eerst wordt toegekend als een soort, aanmoet dingsprijs voor een persoon of groep van personen die een posi tieve bijdrage heeft (hebben) gele verd aan een bepaalde tak van sport, ging naar de schaatsenrijder Harm Kuipers. Tijdens de vergaderingen, reikte voorzitter jhr. mr. Feith de gou den NSF-speld uit aan. de leden van de hockeyploeg en aan de we reldkampioenen Jan de Vries (50 cc motorrennen) en Hans Vultink - (biljarten). WEINIG ORDE EN DORDTSE CHAOS r~ AUCKLAND, NIEUW ZEELAND (AP) cal Rayborn, wereldsnel- heidsrecordhouder op motoren, is va- terdag omgekomen bij een ongeluk op de Pukehoke-baan bij Auckland. Toen hij verongelukte reed hij op een ge leende machine met een snelheid van 180 kilometer per uur. De populaire Amerikaan kwam ora toen zijn machine eerst tegen een Vangrail sloeg en vervolgens weer p het circuit terechtkwam. Rayborn had tijdens zijn bezoek aan Nieuw Zeeland verklaard van plan la zijn op autoraces over to schakelen. De 21 overwinning van FC Dor drecht op De Volewijckers werd bij Dordrecht ais een kostbaar kleinood gekoesterd. Als een zeldzame gebeur tenis, waarop vele maanden was ge wacht. Voor de laatste keer was de formatie van trainer Hans Alleman met winst van het veld gestapt na het treffen met Helmond Sport, de eerste wedstrijd van de nu afgesloten tweede periode. 'Deze overwinning', gaf Alle man ook toe, 'was voor ons gewoon ook een noodzaak. Het pakken van de punten stond in deze wedstrijd pri mair, Met die opdracht zijn de speiers ook het veld opgestapt. Zonder nadere informatie ook over hun tegenstan ders. Ik wist zelf ook niet eens met welke spelers De Volewijckers zou aantreden, Het deed er ook niet toe.' FC Dordrecht joeg negentig minuten lang op de winst. Vergat daarbij een aantal essentiële zaken van het mo derne voetbal, besteedde op het mid denveld nauwelijks aandacht aan de verdedigende kant van de zaak en in een totaie wanorde, werd De Volewijc kers bestreden. Hoe de organisatie in de ploeg ontbrak werd ook keer op keer geïllustreerd bij het met open ogen in de buitenspelval lopen. Alle man over dat buitenspellopen van zijn ploeg: 'Dat mag een paar keer gebeu ren, maar daarna niet meer. De spit sen moeten dan gewoon tijdig terug, de aanval moet dan of individueel of via de vleugels gaan. Maar het is niet gebeurd.' Alleman treurde daar na afloop niet meer over. Zoals hij ook de overige feiien van zijn jonge ploeg met de mantel der liefde bedekte. 'De over winning is binnen. Deze moest er ge woon komen. Was ook nu weer niet gewonnen, aan had je weer bijna de zelfde situatie als in de afgelopen ja ren met DFC en Dordrecht gehad: een plaats onderaan de ranglijst Een positie die dodelijk is. Voor het zelf vertrouwen. Voor de belangstelling ook.' BELANGSTELLING Die belangstelling gisteren niet meer dan 1500 man op de tribunes valt tot op dit ogenblik in Dordrecht niet tegen. De ploeg draait met een gemiddelde van tegen de 3000 belang stellenden en probeert dat publiek ook zoveel mogelijk tegemoet te ko men. 'Dat ongecompliceerde voetbal is er voor de toeschouwers. Dat slaat aan', aldus Alleman. Maar het onge compliceerde van FC Dordrecht is nauwelijks verschillend van een chao tisch gebeuren, waarin geen enkele lijn te bekennen valt. Tegen De Vole wijckers zeker niet. Alleman: 'Voet bal zou je kunnen omschrijven als een georganiseerde wanorde. Maar de orde erin ontbreekt bij Dordrecht in derdaad nog teveeï. Die orde moet er in gaan komen.' Als excuus voor de wanorde zijn in Dordrecht vele argumenten voor het oprapen. Er is de serie gele kaarten, die een vaste basisformatie tot op he den bijna onmogelijk maakte. Er zijn ook de blessures en niet in de laatste plaats er is de jeugd van de ploeg. Met een gemiddelde leeftijd van rond de 21 jaar behoort de Dordt- se ploeg tot de jongste (met FC Den Bosch) van de eerste divisie. Beloftevolle jeugdspelers van Feyen- oord als Martin Breur en Ton Dekker zijn van de Rotterdamse vereniging overgekomen en eerder reeds hadden Frans Struis in de eerste helft een van de beste Dordtenaren, ook zonder bal en Appie van Oorschot dezelf de overstap gemaakt. Alleman: 'Er zijn meer spelers van zo'n 19, 20 jaar. We zijn van plan daarmee door te gaan. Er wordt op het ogenblik de laatste hand gelegd aan een meerja renplan en de bedoeling is dat we de ze groep spelers ook meerjarige con tracten gaan aanbieden. In rust willen we dan verder werken.' Alleman ziet die toekomst er voor FC Dordrecht in zitten. Financieel bijvoor beeld, door niet alleen in geld te ho noreren, maar mede door het creëren van bijvoorbeeld studiemogelijkheden de spelers te kunnen binden. Alle man: 'De spelers zullen daarbij na tuurlijk ook het een en ander mogen en kunnen zeggen. We willen om de tafel gaan zitten en dan tot iets ko men. De groep is enthousiast.' Dat dat enthousiasme er is bewijst het zeker voor een eerste divisieclub unieke feil, dat FC Dordrecht zich meermalen in het Zeister KNVB- sportcentrum terugtrekt voor een kort trainingskamp. Vrijdag bijvoorbeeld trekt de groep opnieuw daarheen om. er zondag af te -reizen naar de wed strijd bij SC Amersfoort. Alleman: 'Men is daar enthousiast over. De jon gens willen gewoon graag. Men is zelfs bereid daarvoor iets op tafel te leggen, wanneer het voor de club te duur zou rijn. Het is allemaal nog nieuw voor deze groep.' Een uitzonde ring daarbij vormt Gerrit de Keizer. Gisteren eigenlijk de beslissende man in het due! met De Volewijckers. De Keizer, voorstopper van origine, is door de sterkere concurrentie binnen de ploeg wat naar de achtergrond ge drongen en heeft zijn plaats aan Fred Groen moeten afstaan. Een speler, die deze week pas een contract tekende en pas later in de ploeg is gekomen, toen er door blessures en gele kaarten een tekort aan mankracht was! De Keizer overweegt te stoppen. Alleman: 'Dat is inderdaad de enige.' De Keizer vertolkte gisteren onver wacht een hoofdrol. In het veld geko men voor de geblesseerde Ton Dekker kopte hij eerst FC Dordrecht naast De Volewijckers en stichtte verder als soort tweede Joop van Maurik '(Alle man: 'Hij bracht meer kracht in de ploeg') veel gevaar. De Keizer voelde zich thuis in het chaotische geheel, dat juist door die inzet toch nog aan trekkelijke kanten had. FC Dordrecht greep in de slotfase ook de volle winst Verdiend (gezien de vele kansen), maar ook gelukkig Want Volewijckers liet zich in de cha os meeslepen en had bij meer overleg moeten profiteren van de vele fouten van de Dordtse defensie met doelman Peter Versloot, vervanger van de ge blesseerde Ruts als uiterst onzekere laatste man. FC Dordrecht-Bc Volewijckers 2-1 (0-1) 21. Hiechetaian 0-1, 75. B« Keiier 1-1, 83. Dorré 2-1. Scheidsrechter: Jonker. Toeschou wers: 1500. FC Dordrecht: Versloot, Dekker (De Keizer), Flaes. Groen, van den Dossen, Struis, Van Oorschot. 3reur. DubbeM, Dorré, Hoogmoed. De Volewijckers: De Vries, Ten Bosch, De Maaier, Van Meoteren; Zonneveld, Van dec Plas. Blechelntan, Muller (Bachorner). Yam Haren, Schoonetvllle, Van Slooten.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 11