-T^sr&rTr-js-i vervangt als idool van Solzjenitsyns boek - uitdaging voor Moskou) mi Israëli's maken heden uit of er kans op vrede is Minstens anderhalve maand drie dagen werken in Engeland Israël paraat ARJOS betekent: AKTIE en AKTIVITEITEN ons maandblad Ad Rem BON Carlos Arias Navarro nieuwe premie' Paleis van Lon Nol weer beschoten m het.' weer' Rustig weer I iR 111 I - Navarro wmrnm*- TROW/K,m\iRTET MAAWjVG 31 DECEMBER 1973 BUlTE>rL.A^D/BE\'NENL.AND T5/K7 In de Franse stad Bordeaux zijn vrijdag vier zorgvuldig gemaskerde mannen opgedoken, die hebben verklaard de moord op de Spaanse premier Carrero Blanco te hebben beraamd en uitgevoerd. De gemas kerde man links is een tolk. Allen zijn leden van de Baskische af scheidingsbeweging. de ETA. Vrijlating NEW YORK (Reuter, UPI) De Russische schrijver Alexander Solzjenitsyn schrijft in zijn jongste boek 'Gulag-archipel', dat vorige week in Parijs is verschenen, dat tienduizenden Russische soldaten, die tijdens de Tweede Wereldoorlog in Duitse concen tratiekampen gevangen hadden geze^n na hun 'bevrijding'-we gens verraad zijn veroordeeld en onmiddellijk uit de vernieti gingskampen naar concentratiekampen in Siberië zijn afgevoerd. Dat mag je ook verwachten van een politieke jongerenorganisatie neem een proef met de arjos i str ij dkr achten MADRID (AP, Reuter, ÜPI) Spanjes leider Francisco Franco (81) heeft gisteren in zijn eerste Töde sinds de moord op premier Carrcro Blanoo de aanslag een 'lafhartige daad' genoemd, die zijn bewind slechts heeft versterkt, de rol van de Spaanse strijdkrachten na de aanslag geprezen en zijn vertrouwen uitgesproken in prins Juan Carlos, die als Franco's opvolger genoteerd staat. Franco's rede kwam, nadat zaterdag was bekendgemaakt dat minister van binnenlandse zaken Carlos Arias Navarro (65) de nieuwe Spaanse pre mier zou worden. Aanvankelijk was Winwafiht dat vice-premier Miranda, die üjdelijk het, premiersenap had waargenomen, eerste minister zou blijven. In zijn rede, die gisteren door de Spaanse radio- en tv werd uitgezon den, verklaarde de bejaarde Spaanse leider dat hij 'in dienst van de Spanjaarden zou blijven'. Franco deed een hartstochtelijke oproep de een heid in het iand te bewaren. De moord op Carrero Bianco noemde hij een lafhartige daad, de vrucht van een anti-sociale en anarchistische geest Zij was relet alleen tegen de premier gericht, maar tevens tegen de Spaanse samenleving als geheel, tegen de vrede en de orde van het vader land', aldus Franco. Over de strijdkrachten zei hij dat deze de 'voornaamste steunpilaar zijn van de eenheid en onafhankelijkheid van het vaderland'. De strijdkrachten ■'wisten op welk ogenblik op welke wijze tij hun roemrijke historie van toewijding en discipline moesten honoreren', aldus Franco. Opmerkelijk was het dat Franco zijn nieuwe premier in de rede niet noem de. De nieuwe Spaanse premie'- wordt beschouwd als een warm voorstander van krachtige handhaving van orde en gezag. Premier Navarro, die rechten en notariaat heeft gestudeerd, en gou verneur van diverse provincies is ge weest was van 1957 tot 1965 het hoofd van de Spaanse politie. In 1985 werd hij burgemeester van Madrid en in juni 1973 kwam hi; als minister van binnenlandse zaken in het kabinet Carrero Blanco. Aangenomen wordt dat Navarro spoedig een nieuw kabi net zal formeren. In Spaanse politieke kringen wordt verwacht dat de rege ring Navai ro strengei zal gaan optre den tegen tegenstanders van het Fran co-regime en met name tegen de Bas- kische afscheidingsbeweging, de ETA. De Spaanse politie is nog steeds bezig met de speuractie naar de daders van de aanslag op premier Carrero Blan co. De Spaanse pers heeft zaterdag de arrestatie van twee militante Basken een man en een vrouw gemeld, Zij zouden allobel lid van de ETA zijn, die zich verantwoordelijk heeft gesteld voor de moord op de premier. In de Franse stad Bordeaux hebben vier gemaskerde mannen echter vrij dag verklaard dat zij de moord in Ma drid hebben gepleegd. Op een pers conferentie, die geblinddoekt naar de bijeenkomst werd gebracht, zeiden de mannen dat zij na de aanslag via Por tugal naar Frankrijk waren gevlucht. De mannen gaven uitvoerige details over de beraming en uitvoering van de aanslag. Zo was een acht meter lange tunnel onder de weg gegraven vanuit een huis, dat zij hadden ge huurd als "beeldhouwers'. De gang was gemaakt rm te voorkomen dat an dere slachtoffers zouden vallen. Ook in een auto bij de plaats was spring stof opgeslagen, die echter niet was ontploft. Een van de mannen had op de uitkijk gestaan en gewaarschuwd zodra Carrero Blanco eraan kwam. In Parijs wordt nu verwacht dat de Franse politie een klopjacht op de vier ETA'Iedcn zal organiseren. Span je heeft Frankrijk gevraagd de Bas- ken uit te leveren. De identiteit van de ETA-leden die de aanslag hebben gepleegd is echter volledig onbekend. Op de persconferentie vertelden zij weer spoedig naar Spanje te zullen te rugkeren. 1 De rechtbank voor de openbare orde in Madrid heeft zaterdag tien leiders van verboden vakbonden gevangenis straffen gegeven van twaalf tot twin tig jaar. Daarmee werd de eis beves tigd van de officier van justitie. Het proces tegen de tien was op 20 decem ber, de dag waarep premier Carrero Bianco werd vermoord, begonnen. Aanvankelijk werd toen bericht dat het proces was opgeschort. Eater bleek dat de rechtzaak gewoon door gegaan was. De zware straffen hebben in Spanje veel opzien gebaard, ook al was al verwacht dat de rechters wei nig soepel zouden optreden. De tien beklaagden zijn veroordeeld wegens lidmaatschap van een verbo den organisatie en het illegaal verga deren. In Spanje zijn alleen de door de regering gecontroleerde vakbonden toegestaan. De advocaten van de beklaagden en een groep internationale juristen on der leiding van de Amerikaanse oud minister van justitie Ramsey Clark, hadden aangevoerd dat het openbaar ministerie op geen enkel ogenblik heeft kunnen bewijzen dat de toen be klaagden de wet op vereniging en ver gadering hadden overtreden. De gestraften zijn: Marcelino Cama- cho (5a jaar) straf: iwintig jaar en een dag; Eduardo Saborido (28) twintig jaar en een dag; de priester arbeider en ex-jezuiet Francisco Gar cia Salve (43) negentien jaar Nico las Sartorius (34 advocaat, negentien jaar; Fernando Soto Martin (35) ze ventien jaar en vier maanden; Juan Marcos Muniz Zapico (27) achttien jaar; Frarcisco Acosta Orge, Miguel Angel Zamora Anton, Pedro Santieste- ban en Luis Fernandez Costilla: allen twaalf jaar en een dag gevangenis straf. Hun leeftijden zijn resp. 29, 27, 28 en 29 jaar. Vervolg van pagina 1 treffende terugtrekking van troepen uit bezette gebieden. In diplomatieke kringen beweert men in dit verband dat de terugtocht in fasen zal geschie den en dat Israël zich in eerste in stantie wil terugtrekken op de Mitla- en Giddi-passen. Op de Geneefse conferentie is het voornaamste geschilpunt thans -de eis van Egypte, dat de Israëlische troepen zich terugtrekken op de oostelijke oe ver van het Suezkanaa) zonder dat het daar iets tegenover wil stellen. Israël wijst die eis af. Als tegenprestatie verlangt het, dat de Egyptische strijd krachten zich van de oostelijke oever terugtrekken. Volgens niet bevestigde berichten zou het ook tevreden zijn met het vertrek van een deel der Egyptische troepen. Voor Egypte is het vertrek van de Is raëlische militairen van de westelijke oever van eminent belang omdat aidus Israëlische kringen de Egyp tische bevolking officieel niet eens weet, dat Israëi daar (nog) troepen heeft. Uit Cairo w_.Jt in dit verband ge meld dat Egypte met een aantal lan den waarorder Arabische be sprekingen voert over de grondslag, waarop de besprekingen over het zich losmaken van de troepen langs het Suezkanaal kunnen worden voortge zet Het zou niet alleen contacten on derhouden met Amerika en Rusland, maar ook met Engeland, Frankrijk, Japan en uiteraard met Saoedi-Arabië, Syrië, Algerije en Koeweit President Anwar Sadat zal een bezoek brengen aan Saoedi-Arabië en Syrië. Van militaire zijde in Tel Aviv heeft men erop gewezen, dat de schermutse lingen aan het Suezfront zijn toegeno men en dat de troepen van beide par tijen zich nu op grote schaal hebben ingegraven, fn de loop van één artil lerieduel hebben de Egyptenarsn meer dan duizend granaten op Israëli sche stellingen afgevuurd. Volgens Tel Aviv ziji de incidenten op bevel van de Egyptische militaire leiding in hevigheid en omvang toegenomen. Cairo wil hiermee druk uitoefenen oo de Verenigde Staten, die vervolgens Israël tot meer toegeeflijkheid zouden moeten aansnoien om een nieuwe oor log te voorkomen. Een Algerijnse eenbetd van 300 man die tijdens di oktober-oorlog aan Egyptische kant streed, heeft stand weten te houden in een door Israëli sche troepen omsingelde strook van het bruggehoofd op de westelijke oe ver van het Suezkanaal. De Algerij nen zijn door boten van het eveneens door Israëlische troepen omsingelde Derde Egyptische leger bevoorraad. Deze bevoorrading geschiedde tijdens dichte mist en onder zwaar Israëlisch vuur. Een aanbod van Israël, de 300 man in staat te stellen, zich bij net Derde leger le voegen, op voorwaarde dat zij hun wapens zouden achterla ten, wees Egypte van de hand. Een bericht als zouden Iraanse troe pen een invasie in Zuid-Jemen zijn begonnen, wed in Teheran even on gegrond genoemd als een soortgelijk gerucht van enkele maanden geleden. Dit blijkt uit de resultaten van een opiniepeiling, die het Gallup-instituut jaarlijks pleegt te houden. Het is voor de zesde keer in de 27 jaar dat een dergelijke peiling wordt gehouden, dat de Amerikaanse president niet als eerste wordt geplaatst. In de afgelo pen vier jaar had Nixon steeds de lijst van meest bewonderde Amerika nen aangevoerd. Aangenomen wordt dat Nixon Watergateperikelen en het stijgende gezag van Kissinger de oor zaken van de jongste uitslag van het opinie-onderzoek zijn. Burgemeester Tom Bradley van Los Angeles heeft inmiddels verklaard dat Nixon volgens hem in maart of april van 1974 zal aftreden in verband met het Watergateschandaal. Bradley zei dit vrijdag tijdens een officieel bezoek aan Hexico-stad. President Nixon heeft zich met zijn gezin teruggetrokken in zijn verblijf in San Clemente om de jaarwisseling te vieren. Verwacht wordt dat hij spoedig weer in grote moeilijkheden PHNOM PENH (UPI) -- Eenheden van dc guerrillabeweging Rode Khmer hebben de Cambodjaanse hoofdstad gisteren enkele malen met raketten bestookt. Een raket kwam binnen 500 meter afstand van het pa leis van president Lon Nol terecht. In totaal tien personen zijn gedood en minstens zestien mensen raakten ge wond, zo 's uit Phnom Penh gemeld. Een raket trof ook het huis van twee militaire attachés van de Amerikaanse ambassade. Een Cambodjaanse dienst bode en haar vier kinderen werden gewond. De attachés waren niet thuis tijdens de aanval. zal komen me: het Congres nu hij weigert een samenvatting vrij te ge ven van gesprekken op banden, die betrekking hebben op de Watergate- affaire. Nixon zou vooral te maken krijgen met forse pressie van zijn ei gen Republikeinse partij deze samen vattingen te publiceren. De desbetref fende banden, waarop de gesprekken staan, bevinden zich reeds in handen van rechter John Sirica, die zich met de Watergate-zaak bezig houdt. Een Amerikaans hof van beroep heeft vrijdag besloten twee van de zeven mannen die veroordeeld waren naar aanleiding van de inbraak in het Wa- tergate-gebouw, op erewoord vrij - te laten. De twee vrijgelatenen zijn Ho ward Hunt en Bernard Barker, twee voormalige agenten van de Ameri kaanse inlichtendienst de CIA. 3ij zijn zonder borgtochtvrijgelaten in afwachting van een uitspraak in ho ger beroep. Hunt was tot een gevan genisstraf van tweeëneenhalf tot ach't KISSINGER jaar veroordeeld a zes jaar. Van onze weerkundige medewerker Een Oudejaarsavond brengt gezellig heid en daartoe kan hel weer belang rijk bijdragen, Van oudsher voelde men zich het meest knus, als het olie- bollenfeest werd opgeluisterd door een stormachdge wind, die om de schoorsteen huilde en nu en dan een bui de ruiten op de proef stelde. He lemaal spannend was het bij storm weer in gebieden, waar polder- of ri vierdijken het konden begeven. - Wanneer de mensen dan om tioaalj uur 's nachts de nachtwacht een heil wens hoorden uitspreken, was het als of de storm meeluisterde en ademden ze verlicht op Men had het gevoel, dat het ergste voorbij icas en het nieuwe jaar betere tijden ging bren gen. Deze keer staat ons, wat het weer be treft, geen angstige jaarwisseling 'e wachten. Nu depressies, noordelijke banen langs IJsland naar Noord-Skan- dinavi'é blijven trekken ten oosten van New foundland is alweer een volgend minimim tan 990 millibar uitdiepend op tveg naar het oosten Hebben wij op onze breedte alleen te maken met vrij rustige fronten en blijft de harde tot stormachtige wind beperkt tot het noordelijke deel van de Noord- en Oostzee. Boven Oosten-ijk ligt nog altiid een hogertrukgpbt 'f an 1037 millibar, dot de aktivitpit van de fronten afremt Verder doet ■■pk ouder maximum bii ierland Wat 's de luchtdruk vooral tussen de Azw'n en Ierland nu al 'ij- den hoog de regenknnscv voor de komende dramt gering zijn.Er wordt don ook ovprwoend drong weer met ookiariuaen vrtr.acht cn een over het alaempen weintg veranderende tempe ratuur. HAUSUK zwna» turns* uur 30-12 Weerrapporten van gisteravond 19 u.: max. temp. - neerslag Volgens Solzjenitsyn was deze be handeling grotendeels te wijten aan de 'spionagemanie' van Jozef Staiin. Solzjenitsyn schrijft voorts dat Staiin in 1953 door middel van. openbare terechtstellingen de haat tegen de joden in zijn land zoda nig wilde opvoeren dat alie drie miljoen joden in de Sowjet-Unie naar Siberië konden worden ge bracht, zogenaamd voor hun eigen veiligheid. Maar tijdens een verhit gesprek met enkele naaste mede werkers, die tegen het plan waren, had Staiin een beroerte gekregen waaraan hij stierf. Het 606 pagina's tellende nieuwe boek van Solzjenitsyn behandelt de strafkampen van de Russische ge- iiCime politie KGB in de periode van 1918 tot 1956. Solzjenitsyn had het werk al vijf jaar geleden klaar. Hij besloot het te publiceren nadat één der manuscripten in handen van de KGB was gevallen en een vrouw die het in haar bezit had, na een verhoor van de geheime poli tie zelfmoord had gepleegd. Volgens waarnemers heeft Solzje nitsyn met het vrijgeven van zijn bock een groot risico genomen en dreigt voor hem nu rechtstreeks Het nieuwste boek van Alexander gevaar dat bij door Moskou zal Solzjenitsyn. worden aangepakt, In de Sowjet-Unie js nog niet op het Westen de ontspanning en de de publikatie van het boek gerea- kwestie van dc mensenrechten ge geerd. Wel heeft Joeri Andropow, bruikt bij pogingen het socialisme lid van het politburo en hoofd van te vernietigen. Andropow zei dit de KGB in een rede verklaard dat vorige week in Estland. SiffldP:$''Éw£ PmnyamtiS NEW YORK (AP, AFP, Reuter, UPI) Henry Kissinger, Nixons adviseur en Amerikaans minis ter van buitenlandse zaken, is thans de meest bewonderde man in de VS. Kissinger wordt op de twee de plaats gevolgd door de predikant Billy Graham, terwij! president Nixon pas op de derde plaats komt TEL AVIV (UPI, Reuter, AFP) In een laatste redevoering voor de vandaag te houden parlementsverkiezingen heeft dc Israëlische premier mevrouw Golda Meir verklaard dat-haar regering krachtig onderhandelt met de Arabieren, maar 'ruimte laat voor territoriale schikkingen, teneinde vrede in het Midden-Oosten te hereiken.' barker tut anderhalf Tijdens het weekend voerden zuidelij ke winden att Frankrijk wat koudere lucht binnen, waarin het gisteren vooral in het noorden erg mistig cn kil bleef me' een temperatuur van maar enkele g>aden boren nul. Nu wordt de wina meer westelijk. HOOG WATER 1 Januari: Vlisingen: 6 2S- 19.04 Haringvliet sluizen: 8.01-20.23, Rotter dam: £.52-21.33. Scheven iu geil: 7.31-W.5*. IJinuiden: S.20-20.43, Den Helder: 11.10- 23.58, Ilarlinyen: 1.56-14.0(3, Delfzijl: 3,54- 16.34. perioden met zon LONDEN (AP, Reuter, UPI) De driedaagse werkweek, die met ingang van vandaag in Engeland wordt ingevoerd, zal minstens zes weken van kracht blijven ook al wordt het conflict met de mijnwer kers en treinbestuurders op zeer korte termijn geregeld. Dit beeft de Britse premier Edward Heath te kennen gegeven in een brief aan Anthony Wedgwood Benn, de La- bour-woordvoerder voor energiezaken. In zijn brief zegt Heath dat er pas dan weer normaal kan worden ge werkt in de industrie als de mijnwer kers hun acties hebben gestaakt en de energiecentrales weer voldoende zijn bevoorraad met kolen. Verwacht wordt dat het aantal werk lozen als gevolg van invoering van de driedaagse werkweek het miljoen zal overschrijden. Wedgewood Benn heeft premier Heath inmiddels uitgedaagd cijfers te geven over de inkrimpingen van de kolen- voorraden ais gevolg van de acties van de mijnwerkers, die weigeren zonder extra-betaling overuren te ma ken. Ook leiders van de vakbond van mijn werkers hebben deze cijfers opge vraagd. Volgens hen heeft de Conser vatieve regering tot drastische maatre gelen, zoals de driedaagse werkweek, besloten in reactie op de vakbondsac ties zonder dat er werkelijk sprake was van een noodsituatie in de ener giesector. Van regeringszijde was reeds bekend gemaakt dat door het zachte weer door vrijwillige bezuiniging door con sumenten en door overheidsmaatrege len het verbruik van kolen door de elektriciteitscentrales minder is ge weest dan was verwacht. Zo was in de laatste week van november 936.000 ton kolen verbruikt tegen 440.000 ton in de week van 16 tet 23 december. WILSON Harold Wilson, de leider van de La- bour-oppositie heeft verklaard dat En geland er economisch, industrieel en sociaal slecht voorstaat en het land voor het somberste jaar sinds de Tweede Wereldoorlog staat. 'Dit is in het bijzonder het geval omdat wij een gedemoraliseerde regering aan het stuur hebben', aldus Wilson. 'Wij hebben fouten gemaakt', zn wordt van de zijde vam dc Arbeiders partij van mevrouw Meir toegegeven, "maar het altehiatlef in Israël is ge makkelijk te raden'. Daarmee doelt men op de vier-partijen-coalitie onder de naam Likóed onder leiding van de voormalige verzetsman Menahem Be gin. Leiders van de Likoed hebben verklaard dat Israël geen enkel gebied aan de Arabieren moet teruggeven. De regering-Meir zou te week zijn bij onderhandelingen. Stemmen op de Ar beiderspartij zou zijn: instemmen met capitulatie. De Arbeiderspartij beeft haar campag ne vooral gericht op een groot blok kiezers, die hun standpunt nóg niet hadden bepaald en op de militairen. Zij zullen uitmaken, of op de Geneef- se conferentie met Egypte en Jorda nië een begin van vrede gemaakt zal worden of niet. In dagbladen over stroomt de partij het publiek met op roepen om toch vooral mee te doen aan de belangrijkste verkiezingen sinds de stichting van de staat Israël. Mevrouw Meir heeft verklaard dat er nieuwe gezichten in het kabinet zul len komen, ais haar partij zegeviert. Uit peilingen van de openbare rae- riing zou moeten blijken dat 40 pro cent van de ruim twee miljoen kiesge rechtigden eind vorige week nog geen standpunt had ingenomen. Ook de 150.000 militairen in actieve dienst zijn een onzekere factor. Hun mening werd niet gepeild. Met haar verkla ring, dat er nieuwe gezichten zullen komen heeft mevrouw Meir klaarblij kelijk getracht, het vertrouwen, van de weifelaars terug te winnen. Enquêtes hebben de volgende progno se opgeleverd voor de samenstelling van het nieuwe parlement van 120 ze tels:. Arbeiderspartij 51 (tegen 56 nu); Likoed (rechts) 46 (31)'; Nationale re ligieuze partij 8 (12); Orthodox-reli gieuze partijen 4 (6); Onafhankelijke liberalen 2 (4); Rakah (Moskougezin- de communisten) 0 (3); en de rest gaat naar linkse splinterpartijen, al dus het onderzoek. Veelbetekenend is ook in dit verband, dat 30 procent van de ondervraagden geweigerd heeft, een mening televen. In Tel Aviv vertrouwt men er "op dat talrijke Israëli's, die tevreden zijn over het regeringsbeleid, tenslotte toch op één der aan het bewind zijn de partijen zullen stemmen, vanwege de grote onzekerheid die kan ontstaan als de Likoed-partijen de macht over nemen. De huidige regeringscoalitie bestaat uit Arbeiderspartij, Onafhan kelijke liberalen en Nationale reli gieuze partij, die (met respectievelijk 56, 4 cn 12 zetels) samen beschikken over 72 van de 120 zetels. Mocht de Arbeiderspartij ongeschon den uit de strijd tevoorschijn komen en opnieuw met de leiding van de re gering worden belast, dan zat me vrouw Meir voor een korte periode premier zijn. Aangenomen wordt dat de nieuwe partijleiding zie! vooral te gen de terugkeer van Mosje Dajan als minister van defensie zai verzetten. Ook de positie van Abba Eban, tot- dusver minister van buitenlandse za ken, zou in gevaar zijn. ADVERTENTIE Amsterdam regen 3 0.1 De Bilt motrgen o 0.2 Deel en motregen 1 0.1 Eelde motregen 2 0.2 Eindhoven motregen 1 0.1 Den Helder zwaar bew. 6 1 Lucht. R'dam motregen 2 0.2 Twente motregen 3 0.1 Vlissingen regen 2 0.1 Zd.-Limburg zwaar bew. 3 0 Aberdeen licht bew. 5 0 Athene onbew. 14 0 Barcelona regen 13 17 Beriijn onbew. 5 0 Bordeaux mist 2 0 Brussel geheel bew. 2 0 Helsinki regen 4 0.1 Innsbrück onbew. 7 0 Lissabon half bew. 13 0 Locarno onbew. 6 0 Londen onbew. 9 3 Luxemburg mist —2 0 Madrid licht bew. 11 0 Malaga zwaar bew. 17 0 Mallorca half bew. 17 34 München mist 1 0 Nice geheel bew. 12 0 Parijs geh. bew. 0 0 Rome zwaar bew. 15 0 Stockholm motregen 6 0.1 Wenen geheel bew. 3 0 Zürich geheel bew. _1 0 Casa Blanca half bew. 16 0 Las Palmas geheel bew. 19 0 New York tichtbew. Tunis half bew. 16 O ZOMMIQ dSmHa «MEEUW OPKLARINGEN onweer MIST HtSn BEWOLKING REGEN -»« MAX. TEM*. HAQE1 m MIN. TEMP. WINURICHIINU De Arjos (jongerenorganisatie van de ARP) wil zoveel mogelijk jongeren bij de politiek betrekken. Eigentijds en onafhankelijk, maar niet vrijblijvend. De Arjos ziet het Evangelie als het enige uitgangspunt voor het bezig zijn in en met de politiek. Plaatselijk, regionaal, provinciaal en landelijk. Dat is niet niks. Dat is iets om warm voor te lopen. Er is veel te doen. Voor vijftien guldens schrijven we je graag in als .lid èn abonnee op Maak van de gelegenheid gebruik en meld je aan. Je ontvangt dan snel een pakket informatiemateriaal en een lidmaatschapskaart. NAAM: ADRES: WOONPLAATS: meldt zich aan ais Arjoslid en betaalde ƒ15,(post girorekening nr. 127164, ten name van Stichting Arjos, Den Haag) voor hel lidmaatschap t/m december 1974. ontvangt toch liever eerst wat meer informatie.

Trouw / De Rotterdammer | 1973 | | pagina 7