Geoloog (25) boekt enige ZEGE op Botwinnik Grootmeester S. Flohr verliest 5 partijen heeft voorrang boven andere pl annen Krappe schaakzege van SCS op Kral. Veer Gul Gouderak schenkt f 7.50per inwoner Uitslagen biljarten Op de rand van oud en nieuw Simultaan-séance in V laar dingen Kans op goed liaringseizoen vrijwel nihil Wat zij vingen Vluchtelingen tonen een belangstelling voor cursussen Kademuur wordt nu vernieuwd Eerste prijs voor jeugdorkest Doorduin wint rit MAC-VIaardingen F. Mertens komt bij volkstuinders Zeilers ontvangen feestelijk prijzen Districtsbestuurder Brandj e in auto Weer fietsen gestolen HET VRIJE VOLK DINSDAG 4 NOVEMBER 1958 PAGINA 4 Voor herenmodes Timco Langzamer Verliezen Sportfondsenbad Luifelbeker ni|1|| w Vl^ SS (Van een onzer verslaggevers) De 25-jarige assistent-geoloog R. N. A. Faassc uit Delft was van nacht in Vlaardingen dc koning te rijk. Na ruim vier uur ingespan nen schaken bleek hij de enige van de 25 spelers te zijn, die zijn koning tegen het geweld van de schaakstukken van niemand min- der dan wereldkampioen dr, ir. IVI. M. Botwinnik staande wist te houden. Omstreeks vijf minuten na het middernachtelijk uur gaf de wereldkampioen zich sportief gewonnen. Na 46 zetten en na een boeiend Konings-Indisch duel. Wereldkampioen Botwinnik was het echter, die ten slotte toch ze gevierend uit de strijd te voorschijn kwam. Op de 25 borden van de simultaan-seance bereikte hij een winstpercentage van 90 percent Tegen drie cracks speelde hij remise. Dat waren M. Breurs (ROVS), de Amsterdammer D. van Velzen en M. P. Delhesz uit Oldenzaal. Advertentie I.M. De kans, dat het haringseizoen najaar 1958 nog enige resultaten zal opleveren, wordt met de dag kleiner. Na de bijzonder slechte vangsten van het i fgelopen week einde heeft men ir. Scheveningen bijna overal de hoop laten varen, dat er' nog een plotselinge opleving kan komen. Nu al een week achtereen wordt per schip niet meer gevangen dan twin tig, dertig kantjes, een resultaat, dat nog slechter is dan de somberste pes simisten hadden verwacht. Maandag morgen bleken vangsten van 30 kant jes nog tot de uitzonderingen te beho ren. Vrijwel alle schepen meldden geen of weinig vangst, ook de trek kers. Naar de oorzaken kan men slechts gissen. De zeevisserij blijft een ris kante onderneming, afhankelijk van allerlei ongewisse factoren, waarvan men nog te weinig weet. De ene deskundige noemt overbe- vissing als oorzaak. De ander wijst dit van de hand en spreekt over stromingen, temperatuursverschillen en zelfs radio-actieve neerslag. Wat dit ook zijhet gevolg is dat 1958 een van de slechtste seizoenen dreigt te worden, die de visserij tot nu toe heeft gekend. (Van een onzer verslaggevers) Dit jaar Is het aantal deelnemers aan de cursussen, die door de ge meentelijke dienst voor Maatschap pelijke Zorg in samenwerking met de Vlaardingse commissie voor de Hon gaarse vluchtelingenzorg zijn gehou den, sterk teruggelopen. Verschillen de pogingen om hierin verandering te brengen zijn niet geslaagd. Dit staat te lezen in het jaarver slag van de gemeentelijke dienst voor Maatschappelijke Zorg. Twee leer krachten werden aangetrokken om eenmaal in de week tijdens cursus avonden twee groepen vluchtelingen te onderwijzen. Op 24 avonden kwamen in totaal 404 personen. Dat wil zeggen, dat gemiddeld 17 vluchtelingen er aan deelnamen. □e belangstelling voor de contact avonden is „behoorlijk" geweest. De „vluchtelingenproblemen" bleven In Vlaardingen beperkt. Aanpassing ontwikkelt zich in gunstige zin. Vanavond worden in zaal Key- zeraan de Oosthavenkade in Vlaar dingen weer evangeliesamenkomsten gehouden. Om half zeven spreekt de heer J. v. d. Meyden tot de jeugd, om acht uur spreken de heren J. Zeegers uit Haarlem en J. Vermeu len. Niet minder fraai was het resul taat van de rasechte simultnan-spc- ler, de Russische grootmeester Salo Flohr. Deze 49-jarige oud-Tsjecho slowaak en journalist, die voortref felijk Nederlands spreekt, kwam uit tegen 40 schakers. Flohr verloor vijf partijen. Vier matches eindigden in remise, zodat hij een winstpercen tage van 81VI percent boekte. De Amsterdamse journalist B. J. Withuis ten slotte, die tegen de „Vlaardingse jeugd'' uitkwam, verloor drie van de 40 partijen. Hij behaalde tien remises en kwam dus tot een percentage van 81 en een achtste per cent. Niet minder dan in totaal 105 schakers namen deel aan de simul taanseance in de sporthal van het Shell-sportcomplex „De- Vijfsluizen". Het werd de grootste schaakmatch ooit in Vlaardingen gehouden. Een gespannen sfeer hing er, toen na een kort openingswoord van mr. H. v. d. Heide, adjunct-directeur van de Shell-Pernis Raffinaderij N.V. de grootmeesters hun snelle ronden langs de borden begonnen. Rustig en bedachtzaam draaide wereldkampioen Botwimiik zijn rond jes. Snel *en gejaagd trippelde de kleine Salo Flohr langs de veertig borden, waarachter veertig van de beste schakers uit alle hoeken van Nederland met gefronste wenkbrau wen zaten. De meeste belangstelling (en er was veel belangstelling) trok Botwinnik. Het eerste slachtoffer viel reeds na 55 minuten. Het was HVO-speler (en invalier) A. Putter, die toen reeds zijn koning neerlegde. Flohr had zijn eer ste overwinning geboekt. Botwinnik uitgeleide deed. Hij dankte vooral mevrouw V. Petri-Agar- k o f f, uit Vlaardingen, die het „Ne derlands", dat werd gesproken ten gerieve van Botwinnik en diens vrouw in Russisch vertaalde. MAASSLUIS De kademuur aan de Veerstraat te Maassluis wordt over een lengte van 82 meter ver nieuwd. Reeds eerder bestond het voorne men om de zeer in verval geraakte kademuur onder handen te nemen. De bestedingsbeperking hield de uit voering echter tegen. Uitstel is ge zien de verzakking van de kade niet meer verantwoord.' Ook het Hoog heemraadschap van Delfland heeft op herstel aangedrongen, daar de kade aansluit op de sluizen. Het benodigde krediet is door de raad reeds beschikbaar gesteld. BOTWINNIK één nederlaag, Een twaalfjarige jongen. L. K. uit Vlaardingen, is gisteren gewond toen een personenauto plotseling het trot toir opreed en hem schepte. De be stuurster van de auto, de 38-jarige mevrouw J. K.B. uit Vlaardingen, klaagde over inwendige pijnen. Het ongeluk gebeurde op het kruis punt Tweede Van Leijden Gaelstraat Jacob van Heemskerkstraat in Vlaardingen. Daar raakte mevrouw K. de macht over het stuur van haar auto kwijt toen zij moest uitwijken voor een vrachtauto, waarvan de be stuurder geen voorrang verleende. De auto van mevrouw J. reed het trottoir op en kwam na de jongen geraakt te hebben zonder verdere schade aan te richten tot stilstand. De jongen, kwam er wonder boven wonder nog met een gebroken pols af. Op het te Amsterdam gehouden Nationale Bondsconcours behaalde het jeugd-orkest van de Schiedamse accordeonvereniging KDO o.l.v. P. van Hassel een eerste prijs. Het A- en het B-orkest wonnen ieder een tweede prijs. Verleden week speelde SCS I (Schaakclub Schiedam) een thuiswedstrijd tegen Kral. Veer 1. Ondanks dat SCS 1 met drie invallers de strijd moest aanbinden nam zij reeds vrij spoedig een 40-voorsprong door overwinnin gen van A. Noordegraaf, J. C. Hölzken, H. Planken en W. Hoogendam. Hier na ging het Iets moeilijker, G. v. d. Berg moest de winst aan de tegenpartij laten, evenals G. M. Groen en G. D. van IJzendoom. De resterende par tijen van A. Leerentvcld, C. Vrijland en A. Rip werden remise, zodat de einduitslag een 5',£—4)4-overwinning opleverde voor SCS 1. (Van een onzer verslaggevers) Nog steeds hebben B. en W. van Delft het voornemen een instruqtiebad te stichten in de Wippolder, zo schrijven zij in de memorie van antwoord, maar tevens wijst het college op het feit, dat het bestuur van de Stichting voor het beheer der Bad en Zweminrichtingen een plan heeft ontworpen, waarbij in de eerste plaats de modernisering en uitbreiding van het buitenbad Aan 't Verlaat dient te worden gerealiseerd alvorens andere ob jecten ter hand worden genomen. Wat de uitbreiding van het buiten land betreft delen B. en W. mee, dat hierover onderhandelingen gaande zijn met de Stichting Studentenhuis vesting. Reeds- eerder is gewezen op de plannen, die voor de uitbreiding bestonden. Toen hierover het een en ander werd gepubliceerd, reageerde de Stichting Studentenhuisvesting on middellijk met de mededeling, dat er geen vstudentenbarakken zouden wor den afgebroken zolang er geen andere woongelegenheid zou zijn voor de be trokken studenten. Het uitbreidingsplan voor het bui tenbad voorzag namelijk in de aanleg van een zonnebadgedeelte. Hiervoor zouden echter enkele studentenba rakken aan het Duyvelsgat moeten verdwijnen. De besprekingen hierover Bij Botwinnik verliepen de zaken langzamer. Maar Botwinnik vond dan ook tegenstanders als Vlaardings kampioen. L. B. Jansen en oud-kam pioen Korpershoek op zijn weg. De moeilijkste tegenstander bleek ten slotte oud-hoofdklasse-KNSB-speler Faasse, die, zoals hij zei, sinds één jaar niet meer in verenigingsverband schaakt. Salo Flohr moest vaker het hoofd buigen, maar die had dan ook veer tig tegenstanders. Omstreeks elf uur gisteravond was de eindstand van deze partijen bekend. Als overwin naars kwamen uit de strijd: L. Smit (Shell-Pernis), W. v. d. Waal (Shell- Pernis), D. Kerkhof (Shell-Pernis). P. Korpel (HVO-Vlaardingen) en A. P. Maakenschijn (Rotterdam). Remise tegen Flohr bereikten G. A. C. v. d. Corput (Vlaardingen), J. v. d. Voort (VSG), J. G. H. Rosenbaum (Shell- Amsterdam) en E. Fh. Manasse (Shell-Amsterdam) Van de jeugdige spelers, die tegen Withuis een partij opzetten, kwamen H. B. J. Smit (HVO-Vlaardingen), W. den Bruyn (ESS) en D. Kamp (Groen van Prinstererlyceum) als winnaars uit de bus. Vér na middernacht was het al, toen de organisator van het toernooi, de heer J. G. Hoevenagel, voor zitter van de afdeling schaken van. ROVS. de grootmeesters en mevrouw DINSDAG Bioscopen: PASSAGE-THEATER. 2 en 8.15 uur: Fanfare. MONOPOLE-THEATER. 2. 7 en 9 U. De man met de duizend gezichten. Apotheek: C. Jansen, Swammerdamslngel 41. Nleuwland-Apoth-, WibautplelD 17. Tentoonstellingen STEDELIJK MUSEUM. 10—S uur: Kunst van nu (de expressionisten), Kunst van toen. Diversen: IRENE, 7.30 uur: Mandolinever. ONI, concert en toneel. MUSIS SACRUM, 8 uur: Ned. Bond van Oudstrijders, Het Schiedams Toneel brengt „Een bruid kwam op bezoek". ARCADE, 8 uur: Schiedams Clir. Mannenkoor, concert m.m.v. Vlva la Muslca en hoornkwartet. VOLKSGEBOUW. 8 uur: NVV-Vrou wenbond, demonstratie door de Ver, Ned. Fabrikaat. WOENSDAG Bioscopen: PASSAGE-THEATER, 2 en 8.15 uur: Fanfare. MONOPOLE-THEATER, 2, 7 en 9 u.: De man met de duizend gezichten. De dag der geweldenaars. Apotheek: C. Jansen, Swammerdamslngel 41. Nleuwland-Apoth., Wibautpleln 17. Tentoonstellingen STEDELIJK MUSEUM, 10—5 uur: Kunst van nu (de expressionisten i Kunst van toen. Diversen: WIJKCENTRUM. 8 uur: Jan Llgt- hartschool, ouderavond. FLOHR veertig tegenstanders. De uitzetters van het parcours voor de oriëntatie-rit van de MAC Vlaar dingen zijn zaterdagavond uitstekend in hun opzet, namenlijk het mislei den van de deelnemers, geslaagd. Gestart werd er vanaf het Badpa viljoen bij het Kolpa-bad te Vlaar dingen en reeds op het eerste stuk liepen vele deelnemers strafpunten op. Het eerste deel voerde door de Westwjjk en "deze heeft wel als scherprechter gefungeerd. In dit stuk liepen verscheidene deelnemers een tijdverlies van een half uur of meer op. En de verdere post waar de meeste slachtoffers vie len waren de drie posten in De Lier. Deze drie werden veelvuldig gemist door de rijders. De rit voerde door de plaatsen Maassluis, Maasdijk, en via Schipluiden weer terug naar Vlaardingen. De winnaar werd de heer J. Door duin, die slechts zeven minuten tijd verlies geleden had, wat hem even zovele strafpunten opleverde. Een zeer goede prestatie, wanneer men bedenkt dat de tweede prijswinaar, de heer A. Voogd, er dertig opilep. Deze twee deelnemers waren de eni gen, die er in slaagden onder de hon derd te blijven. Er waren zelfs deel nemers met 200 of meer strafpunten. De pas opgerichte vereniging „Die Flardinga Ruiters" organiseert dins dagavond een puzzle-rit. Gestart wordt er vanaf het Raadhuisplein (Emmausplien) om zeven uur 's avonds. Men kan zich bü de start opgeven. „Een praatje bij een plaatje". Dat is de titel van een gesprek, dat de heer F. Mertens morgenavond in het r.-k.-Verenigingsgebouw aan de Markgraaflaan gaat houden. De heer Mertens zal spreken tot een aantal leden van de vereniging van volks tuinders „Vlaardingen". Hij doet dat tijdens een contact vergadering, die voor morgenavond is uitgeschreven. De heer Mertens is in Rotterdam belast met het toezicht op het volks tuinwezen in die gemeente. Een vra- genforum zal na de lezing (die ge ïllustreerd wordt met lichtbeelden) de avond afronden. Vangsberichten van dinsdagmorgen: VI. 70, 5 kantjes: VI. 78, 25 k.: VI. 197, 30 k.; VI. 203, 100 k.; VI. 208. 120 k. uit 20 netten; VI, 14, 13 k.; VI. 56, 8 k.; VI. 84, 34 k.; VI. 97. 5 k,; VI. 114, 10 k.; VI. 132, weinig; VI. 142, 100 k.; VI, 190, 60 kantjes. Prijzen van gistermorgen: Volle haring: 56,00—59,30; Steur: 47,10— 50,50. De wedstrijd SCS 2SDK 1, waar van eveneens vier afgebroken par tijen werden uitgespeeld, is een over winning geworden voor SDK 1 door dat de le bordspeler Chr. Slagmoo- len jr. in een gewonnen stelling toch nog de eer aan de tegenpartij liet, zodat de einduitslag 64 voor SDK 1 werd. De persoonlijke resultaten SCS 1 Kral. Veer 1 zijn: A. Noordegraaf—W. Urff 1—0, A. LeerentveldA. Rook (4J. C, HölzkenA. van Slingerland 10, H. PlankenS. van Capellen 10, G. v. d. BergG. Ph. van Delft 01, G. M. GroenM. J. van Vuurde 01, VrijlandA. Rulxenbeek A. RipJ. C. Oudshoorn Vé—Vi, W. HoogendamD. de Gils 10, G. D. van IJzendoornG. Oudenaarde 0—1. De uitslagen van de partijen ge speeld voor de huishoudelijke win tercompetitie zijn: Groep A: W. HoegeeJ. Penning 10, A. NoordegraafW, Hoegee 1—0. Groep B: J. Veldman—J. v. d. Hoeven 10. J. van OtterlooR. Koster 01. Groep C: J. v. d. VeldeJ. P. van Opstal 72J. G. RoozenR. v. d. Hoek 10, H. PietersenA. Scheele 10, J. BoeleC. Meijer 10. De Vlaardingse watersportvereni ging „De Bommeer" had zaterdag avond in zaal „Harmonie" in sa menwerking met DWSV een feeste lijke prijsuitreikingsavond georgani seerd. Feestelijk, omdat na de prijs uitreiking een gezelschap onder lei- ling van D. v. d. Berg voor de no dige vrolijke noten zorgde. De voor zitter van „De Bommeer" vroeg in zün openingswoorden een minuut stilte voor het overlijden van twee bekende figuren van dc vereniging. Allereerst „Tante Sjaan", die jarenlang in de kantine had gestaan. Verder de heer M. Kroos, een ere lid van de vereniging. Na de prijsuitreiking was het de beurt aan het cabaretgezelschap, dat zich bekwaam van zijn taak kweet. Onder andere werkten aan het pro gramma mee de in Vlaardingen be kende, men kan wel haast zeggen beroemde, Etona's. Behalve grond- acrobatiek was er komische acroba tiek van de Crecksen's en balans- acrobatiek van Terry Dewis. Voor vrolijke accordeonklanken zorgden de Paela's. Al met al een geslaagd cabaret-programma. Na afloop was er bal na onder leiding van de heer A. Korpershoek met muzikale medewerking van de band van Wim Bruggeling. De einduitslag van het wedstrijd zeilen luidde: Gemengde klasse: 1. v. Wonder- gem. Kleine BK: 1. D. Out, 2. M. v. Tiffpnwp.n. 16 M2 b: 1. C. Post, 2. C. Termijn. Vrijheidsklasse: 1. G. Vermeer. 16 M2 a: 1. J. Vermeulen, 2. P. den Engelsman. O-jollen b: 1. H. v. Leeuwen, 2, J. Lankester. O-jollen a: 1. W. Kok. Valkei-ilasse: 1, L. Hahn, 2. N. Benjert, 3. W. Meiboom. Donderdag zal de NVV-distrikts- bestuurder G. Spruit van de ANMB, afdeling Schiedam, spreken over het onderwerp Europoort. De avond wordt gehouden in zaal 8 van het Volksgebouw, Tuinlaan 50 en begint acht uur. Een begin van brand ontstond gis termiddag in een auto van de firma Bingham en Co. uit Schiedam toen de vertegenwoordiger W. A. M. uit Rotterdam met de wagen over de Lange Haven in Schiedau. reed. De bekleding van het dashboard was gaan schroeien. De chauffeur van de auto wist zelf het vuur te doven. Het aantal fietsdiefstallen in Schie dam neemt de laatste dagen toe. Nu verdwenen weer fietsen van D. A. v. d. A. (Laan), mej. J. J. W. <St. Lui- duinastraat)A. de K. (Grensflat) en M. de J. (Stationsstraat). (Van een onzer verslaggevers) In de kleine gemeen te Gouderak (ruim 2000 inwoners) weet men wat offeren is. Ten ba te van de stichting „Het Dorpsleven" werd een collecte gehouden, die een groot succes is ge worden. Enkele tiental len commissietjes van twee personen trokken het dorp door en ver zamelden een bedrag van 4280. Het is zo goed als ze ker, dat het streefbe drag van vijf mille be reikt zal worden. Dit is een mooi be drag. Maar het wordt nóg mooier als men be denkt, dat er pas enke le maanden geleden een bedrag van ruim 10.000 werd ingeza meld vor de landbou wer C. van der Vis, wiens boerderij in vlam men opging, tijdens die rampnacht toen er een pyromaan in de Krim- pènerwaard schrik en angst verspreidde. Men kan dus zeggen, dat de 2000 Gouderak kers binnen enkele maanden 'n vijftien mille op tafel hebben gelegd. Dat is zeven en een halve gulden per in woner. „Nu kan toch wel ge zegd worden, dat de Gouderakkers als dat nodig is hun offer ze ker willen brengen," verklaarde ons met be scheiden (doch zeker gepaste) trots een Gou derakker. Een moderne laan, lang en breed. Aan weerskanten als hoge blokkendozen pro pere etagewoningen, waarin vele gezinnen goed en com fortabel wonen. Onze teke naar stond aan de rand van Nieuwland toen hij dit perspectief maakte van de Nieuwe Damlaan. Hij behoefde zich nauwe lijks een halve slag om te draaien om het hier onder staande te zien: de gribus tussen het Hermesveld en de voormalige Officieren- tuin, veelal oude krotten en van huizen en kleine werk plaatsen. Onlangs zijn in de raad enige stemmen opgegaan tegen deze gribus bij de Oude Damlaan en iets ver der bij de Vellevest, die af breuk doen aan de omge ving van Nieuwland. Maar wellicht zou met de aanleg va neen nieuwe afrit van de Vlaardingerdijk naar Nieuwland tegelijkertijd de ze buurt worden gesaneerd. De feestavond van de ABVA niet morgen, maar volgende week woensdag. zün nog gaande en B. en W. willen op het resultaat van deze besprekin gen nog niet vooruitlopen. Het badhuis aan de Aan 't Verlaat werkt met veel grotere verliezen dan het badhuis in de Wippolder. Een raadslid vraagt hierover inlichtingen. B en W. verklaren dit door het ver schil in de desbetreffende wijken. De Bomenwijk is lang niet zo dichtbe volkt en bovendien hebben de meeste woningen in de Bomenwijk zelf een douche-gelegenheid. Verlaging van de uitgaven achten B. en W. echter voor dit badhuis zeker niet verantwoord, evenmin als verhoging der tarieven. B. en W. vrezen, dat het publiek bij hogere tarieven minder geneigd zal zijn regelmatig te blijven baden. Betreffende de overname door de gemeente van het Sportfondsenbad zal binnenkort een uitvoerig rapport worden uitgebracht. Dit stellen B. en W. in het vooruitzicht naar aanlei ding van een opmerking van een raadslid, dat het advies van de Stich ting voor het beheer der Bad- en Zweminrichtingen reeds in het begin van dit jaar zou worden uitgebracht. B. en W. schrijven, dat door bij zondere omstandigheden de bespre kingen met de directie enige tijd zijn gestagneerd. Juist een dezer dagen zijn deze besprekingen echter hervat. De uitslagen van het biljarten om het persoonlijk kampioenschap vier de klasse libre lulden: Groep 1: Gerritsen 75 75 21 13 3.75 Spronkers 75 16 21 6 0.76 Smit 75 75 56 7 1.33 Mouthaan 75 63 56 7 1,12 Gerritsen 75 75 34 7 2.20 v. d. Have 75 53 34 7 1.70 Droge 75 75 46 9 1.65 Smit 75 51 46 6 1.10 Oostendorp 75 75 48 6 1.56 v. d. Have 75 70 48 6 1.45 Droge 75 75 52 10 1.44 Spronkers 75 71 52 9 1.36 Gerritsen 75 75 37 10 2.02 Mouthaan 75 37 37 6 1.00 v. d. Have 75 75 49 15 1.53 Smit 75 66 49 5 1.34 Oostendorp 75 75 56 6 1.33 Spronkers 75 50 56 5 0.89 Groep 2: Coens 75 Krabbendam 75 Heinsbroek 75 De Wit Kentie Hovener Heinsbroek Coens Hovener Helmich De Wit 75 75 75 75 75 75 75 75 Krabbendam 75 Groep 3: Vos 7* Niewaard 75 Hardinxveld 75 v. d. Meijden 75 75 50 75 63 75 74 75 53 75 71 75 49 75 46 75 45 37 37 32 32 51 51 45 45 43 43 40 40 42 42 33 33 Groep 4: Verbeek Van Wijk De BruUne v. d. End Van Dijk Meijer Groep 5: Hagen Knikman Schipper Hagen Penning v. d. Berg In het kader van de Luifel-beker- serie werden nog gespeeld in poule 1: RES aDKC a: 75 75 34 16 2.20 75 73 34 8 2.14 75 75 57 6 1.31 75 53 57 4 062 75 75 54 15 1.38 75 59 54 9 1.09 75 75 62 15 120 75 63 62 8 1.01 75 75 40 S 1.87 75 60 40 11 1.50 75 75 23 10 3.12 75 30 23 4 1.30 Verbrugge v. Rijnderhoff De Jong Quanjel De Groot Neiuwaard Edelenbos Prein 150 140 120 90 100 60 50 50 150 82 120 84 100 52 50 23 27 27 40 40 37 37 22 22 23 20 12 8 11 7 9 3 5.55 3.03 3.00 2.10 2.70 1.40 2.27 1.04 DKC c—DKC b: Micheïs 130 65 28 12 2.32 De Koning 130 130 28 20 4.64 Van Wolde 90 90 47 7 1.91 J. Hovener 45 17 31 064 Knipscheer 45 45 31 6 1.45 J. Hovener 60 26 34 4 0.76 W. Hovener 70 70 34 8 2.05 J. Hovener speelde in plaats van Fraterman, die ziek was, tegen W. Hovener. J. Hovener moest 60 caram boles maken. (Ongecorrigeerd)

Het Vrije volk | 1958 | | pagina 1