C. BACKER verlaat Toonkunst Muziekschool Herfstglorie": een rijke uitstalling in kleurige MUREN bloemenpracht Voorstellen aankoop van panden in raad Hou ze in de gaten! IN SCHIEDAMS BIOSCOPEN Knap spel Rühmann en Karin Baal (19) Vergadering van ANMB Schaakclub wil acties voeren Derde lustrum Kindervrienden Vuurwerk V ergoeding va n 5000,- chiedammers onderelkaa Predikbeurten Doktersdiensten Visafslag Wisselkoersen HET VRIJE VOLK ZATERDAG 17 SEPTEMBER 1960 PAGINA 4 55 Ï00 (Van een onzer verslaggevers) Prachtige stillevens van bloemen en vruchten zijn gerang schikt op de gazons en terrassen ln de Ahoy'-hal en de Energie- hal, waar de negende en laatste binnententoonstelling van de Floriade, 'Herfstglorie', vrijdagmorgen Is geopend. Men ziet er een overstelpende, rijke uitstalling van chrysanten in vele tinten en formaten en ook arrangementen van orchideeën, an- thuriums, varens, tropische schelpen en andere exotische na- tuurprodukten. 'In de komende maanden hebben wij als taak ons hier over gezamenlijk een oordeel te vormen. Voor toekomstige internationale tuinbouwten toonstellingen zal dit oordeel waardevol zijn.' Gemeenschappelijke markt De tentoonstelling is officieel ge opend door dr. S. L. Mansholt, vice- president van de commissie van de Europese Economische Gemeenschap, ÜC De weg tussen Schiedam en Kethel heeft in een korte tyd veel veranderingen ondergaan. Daar is in de eerste plaats de ieuwe Sportpark- brug, die de aandacht trekt en hier op aansluitend de nieuwe toegangs weg, die Kethel heeft gekregen. Ook de Blauwe Brug ondergaat een zeer noodzakelijke reparatie. De Schiedamse kantonrechter heeft de arbeidsovereenkomst van de Stichting Schiedamse Toonkunst Mu ziekschool met de directeur, de heer C. Backer, met ingang van 1 sep tember ontbonden verklaard. Hier aan is de voorwaarde verbonden, dat „Plezier in 't Havenkwartier," za horen wij, heeft niet minder dan 1056 opgebracht. „Een enorm re sultaat," lezen wij in het CJV-or- gaan Contact. Maar eerlijk zijn ze wel. die Cov ers, want ze schrijven verder: „We moeten niet vergeten, dat we de vruchten hebben geplukt van Paris a Schiedam van vorig jaar. Toen hebben we naam gemaakt en het valt niet te ontkennen, dat het veel mensen nu wat tegen is gevallen." Goed, aangenomen dat het som mige mensen daar aan de Lange Haven wat is tegengevallen, We Pin den dat heel begrijpelijk, als we el ders lezen, hoe alles bij de CJV zich concentreert op de jubileumviering van volgend jaar. Want dat moet een luisterrijk feest teerden, dal de r.aam van de CJV als organisator van festiviteiten blijvend in Schie dam vestigt. de stichting de heer Backer een ver goeding van 5.000 zat betalen. De stichting kon dit bedrag niet uit eigen middelen betalen en heeft het gemeentebestuur verzocht om een extra-subsidie van 5.000. B. en W. stellen de raad voor hierop positief te beschikken. In hun schrijven aan de raad delen B. en W. mee. dat de kantonrechter zich niet heeft uitgesproken over de schuldvraag. Hij heeft alleen gecon stateerd, dat een samenwerking in de toekomst onmogelijk is tussen de stichting en de heer Backer. Het college gaat niet in op het adres, dat door een commissie van leraren, ouders en meerderjarige leerlingen van de muziekschool be treffende deze ontslagkwestie tot het gemeentebestuur is gericht, daar dit door de feiten is achterhaald. In dit adres vroeg de commissie een onderzoek in te stellen naar de ontslagkwestie en te besluiten tot samenstelling van een nieuw bestuur. Verder vernemen wij nog, dat het bestuur van de Schiedamse Toon kunst Muziekschool in een vergade ring van 10 september de heer J. Hillen te Breda tot directeur van de school heeft benoemd. Deze benoe ming gaat 1 oktober 1960 in. TTit mededelingen die de minister van Volkshuisvesting en Bouw nijverheid aan de Tweede Kamer heeft gedaan, blijkt dat er in Botter dam bij de huuradviescommissie 1073 verzoeken zijn binnengekomen om de opgelegde huurverhoging van 1 april ongedaan te maken. Daarentegen zijn er 23.603 verzoeken ingediend om de huren verhoogd te krijgen. In het eerste geval <1073 verzoe ken) gaat het om huurders van woningen die in een gemeente als Rotterdam een huur van meer dan 9 per week betalen en wier wonin gen automatisch ln huur mochten worden verhoogd. In het andere ge val <28.603 verzoeken) gaat het om huiseigenaren, die met hun woningen beneden de gestelde huur- grens liggen en die niet automatisch van de huurverhoging konden-profi teren. Dit deze cijfers kan gevoeglijk worden afgeleid dat de huiseigenaren beter dan de huurders begrepen heb ben wat voor mogelijkheden er voor hen zitten in de nogal ingewikkelde regeling die uit de jongste huurher- ziening is voortgevloeid. Want het lijkt dwaasheid te veronderstellen, dat niet meer dan ruim 1000 wo ningen in het grote Rotterdamse rayon boven die zogenaamde huur- grens niét zouden voldoen aan de be- woonbaarheidseisen van de regeling en bijna 30.000 woningen beneden die grens toevallig wél. Tie minister heeft overigens in zijn antwoord aan de Tweede Kamer niet zonder opzet het voorbeeld van de Rotterdamse huuradviescommis sie genoemd. Landelijk gezien is rond 20 pet. van de aanvragen afgehan deld, maar in Rotterdam aldus de strekking van het betoog van de mi nister. gaat het veel trager, eigenlijk te traag. Ingewijden weten dat de wijze waarop de Rotterdamse huuradvies commissie te werk gaat niet de goed keuring van de bewindsman heeft. De meeste andere huuradviescom missies in het land gaan de aanvra gen om verhoging c.q. verlaging pas onderzoeken als de andere partij formeel bezwaar tegen het verzoek heeft ingediend. Gebeurt dat niet dan wordt het verzoek door deze huuradviescommissie tonder nader onderzoek toegewezen. De Rotterdamse huuradviescom missie wil echter elk verzoek onder zoeken en laat de betrokken woning door deskundigen toetsen aan de ge stelde nonnen. Uiteraard is de gang van zaken by de andere huuradviescommissies eenvoudiger. Men kan sneller wer ken. Maar de vraag mag worden ge steld of men ook billijker werkt. De Rotterdamse huuradviescommissie gaat, dunkt ons, niet ten. onrechte uit van het standpunt dat de huiseige naar beter toegerust is ora de wette lijke voorschriften te beoordelen en daarvan gebruik te maken dan de bewoner van een eenvoudige woning. Bovendien Is het zo, dat de huur der in deze tijd van woningschaarste, meer geneigd is te luisteren naar wat de huiseigenaar zegt dan omge keerd, De bewoner staat dus ln een zwakkere positie en verdient daar om de grootst mogelijke mate van bescherming die de wet toestaat. HERVORMDE GEMEENTE Grote kerk 10 uur: ds. J. Gras; 7 uur: ds. H. S. J. Kalf, Bennebroek Bethelkerk 10 uur: ds. K. de Bel, Hollandse Rading; 5 uur: ds. J. D, Smids. Opstandingskerk 10 uur: dr. L. J. Cazemier; 7 uur: ds. A. Terlouw, Rotterdam. Vredeskerk 9 en 10.45 uur: ds. D. J. Spaling; 7 uur: ds. J. Gras. Ned. Prot. Bond: 10.30 uur: ds. J. A. Hebly. Oud-Kath, Kerk: 10 uur: H. Mis. Baptisten gem.: 10 en 19 uur: ds. Reiling. Leger des Heils: 10 uur: Heiligings samenkomst, 12.15 urn: zondags school, 7.30 uur: verlossingssamen komst. Jehovah's Getuigen: Volksgebouw 6 uur wachttorenstudie, woensdag 7.30 uur dlenstvergadering en theo cratische bedieningsschool. Het büjkt, dat er met verscheidene groentesoorten, zoals bloemkool en peen, ook heel aardige effecten zijn te bereiken, en dat zelfs rijen rode kolen een artistiek motief kunnen vormen. Tegen witte muurtjes slingeren W. H. F. Meijer, Swammerdam- singgel 43 tel. 69696; F. Jungerius, Catalaan 8, tel. 67355; G. W. Ormel, Schoolstraat 5. tel. 64244. Backer, St-Liduinastraat 58. Goochelaars moet je danig in. de gaten houden. Ze hou- je voor de gek waar je zelf bij staat. Neem nu eens Merlijn. - "Wat voert hij in zijn schild? Hij ziet er krijgshaftig genoeg voor uit om zeer vreemde din gen te doen. Tonr.y van Dom melen kan het niet laten om zijn vakgenoot aan een nauw keurig onderzoek te onderwer pen. Goochelaars plegen im mers allerlei attributen van htm kunst te verstoppen in Enfin, dat weten ze alleen zelf. Plaats van handeling, Nijme gen. Daar wordt dit weekeinde het nationale congres voor de gxxxhelkunst gehouden. De gemeenteraad van Schiedam panden, waarvan het bezit voor de vergadering een reeks aankopen van krijgt in zijn eerstvolgende openbare gemeente belangrijk is ln verband met de onteigeningsplannen, te be handelen. Voorts neeft de vennootschap naar Engels recht James Walker en Co. Ltd., die in Nederland zijn kantoor aan de Lange Haven in Schiedam heeft, verzocht haar een perceel grond langs de Fokkerstraat in erf pacht uit te geven om daar haar be drijf van technische verpakkingen te vestigen. B. en W. stellen voor de canon vast te stellen op ƒ2,18 per m2 per jaar. Het gaat hier om een terrein van 1050 m2. De NV Bank voor Nederlandse Gemeenten in Den Haag heeft de j gemeente Schiedam vaste geldle ningen aangeboden van 935.000, 659.000 en 1.211.000, bestemd voor i de financiering van het verplaatsen van de stadskwekerij, de aankoop van I gronden in het uitbreidingsplan „Landvreugd", de voorbereiding van de bouw van een nieuw stadhuis, de verbetering van het wegdek van het Koemarktplein, de verdere elektrifi catie van de straatverlichting in de oude stad, de verbetering van de be strating van de Westvest en het uit diepen van de Wilhelminahaven. De NV Bouw- en Exploitatie Maat schappij van Onroerende Goederen „Stadhuisplein" in Rotterdam heeft verzocht een perceel grond van on geveer 2100 m2 tussen de Fokker straat en de Calandstraat in het in dustrieterrein ten westen van de Schie in erfpacht te mogen ontvan gen, ten einde daar een bedrijfspand te kunnen bouwen. B. en W. stellen voor dit verzoek in te willigen en de canon te bepalen op ƒ2,18 per m2 per jaar. Het aannemingsbedrijf J. v. d. Tempel en Zn NV in Schiedam wü op de hoek van de Plesmanstraat en de Fokkerstraat enige industriehal len bouwen en heeft daartoe een stuk grond van 2750 m2 in erfpacht ge vraagd. Er komen ook verschillende aan kopen ten behoeve van scholen aan de orde. Op de goed bezochte en geani meerde jaarlijkse algemene leden vergadering van de schaakvereniging 'Schiedam', zijn enige belangrijke be slissingen genomen. Het bestuur, dat uit vijf leden be stond, trad in zijn geheel af en werd opnieuw samengesteld, doch thans met zeven leden. Deze uitbreiding houdt verband met het streven Cais- sa's volgelingen in Schiedam op te wekken het schaken in verenigings verband te beoefenen. Tot dit doel zal de schaakvereni ging 'Schiedam' hiertoe reeds op grond van haar naam verplicht diverse acties gaan voeren, waar van nadere bijzonderheden spoedig zullen worden bekendgemaakt. Het bestuur bestaat thans uit de heren G. v. d. Berg, voorzitter, J. S. J. M. Haring, sercetaris, G. v. d. Zee, pen ningmeester, alsmede uit de heren J. van Grootveld, A. Moleman, C. M. Smits en C. Vrijland. De afgetreden bestuursleden, de heren J. Marbus en Cbr. Slagmoo- len sr., die zich wegens drukke werk zaamheden niet meer verkiesbaar hadden gesteld, werden door de voorzitter in welgekozen bewoordin gen dank gebracht voor de vele en belangrijke diensten de schaakver eniging bewezen, waarmede de ver gadering onder applaus volledig in stemde. De penningmeester liet voor zijn aftreden als bestuurslid, een roos kleurig geluid horen met betrekking tot de kasmiddelen. Nieuwe statuten en huishoudelijk reglement, weike reeds de geest van de komende acties ademen, werden zonder hoofdelijke stemming goed gekeurd en aangenomen. produktle en een scheeftrekken van het inkomen der graantelers ten op zichte van het Inkomen van de grote meerderheid der kleine bedrijven. De Europese commissie wil met haar voorstel voor een zeer matige prijstoenadering voor een jaar, slechts een bescheiden begin maken met het gemeenschappelijke prijsniveau. Dr. A. J. Verhage, de algemeen voorzitter van de Floriade, heeft de inzenders van 'Herstgiorie' dank gebracht. Het publiek heeft niet al tijd bgerepen, waarom de hallen niet zes maanden met bloemen, planten, groenten en fruit waren gevuld, maar iedere vakman weet wat er voor no dig is om in één seizoen negen be langrijke binnententoonstellingen te houden. Het einde van 'Herfstglorie' zal tevens het einde van de Floriade zijn. Dr. Verhage vond het nog te vroeg om een definitief oordeel over de tentoonstelling te geven: "Wij zul len ons nauwkeurig moeten afvra gen, of het door de tuinbouw gestel de doel: een beter begrip voor de tuinbouw by de stedelijke bevolking en verheffing van het peil van de tuinbouw, is bereikt.' zich druiveranken met diepblauwe trossen en steken zonnebloemen af. Drie Westlandse schuiten, geladen met de fraaiste produkten van de kas en de koude grond, liggen in een wetering met ophaalbrug ten anker. Bij de Zeeuwse afdeling is een be koorlijk duinlandschapje samenge steld, waarnaast helaas een erg kitscherig 'Zeeuws boerhuisje' staat. Een fontein spuit op tussen ga- leryen van witte zuilen; aan rek ken hangen enorme bananentros- sen en een antieke arreslee gaat half schuil onder een vracht bloe men, groenten en fruit. Onder de buitenlandse inzendingen <België, Duitsland, Denemarken, Zwitserland en Canada doen mee) valt die van Duitsland op vooral door de vele variëteiten rozen. De waarde van de totale inzendin gen, de inrichtingskosten niet mee gerekend, wrodt op een half miljoen gulden geschat. Het pleit voor de bekwaamheid van de hoofdarrangeur, de heer J. Vogel uit Vlaardingen, dat hij met deze geweldige hoeveelheid materiaal een niet te overladen, hier en daar zelfs betrekkelijk rustig en steeds zeer afwisselend geheel heeft gecom poneerd. die zijn grote waardering uitsprak j Tydens deze byeenkomst zullen de voor de Floriade, „een unieke pres- districtsbestuurders, de heren M. tatie van de tuinbouw". Hoogesteegen, J. de Jong en P. Kats Dr. Mansholt nam de gelegenheid te baat tot het houden van een krachtig pleidooi voor het scheppen van een gemeenschappelijke markt voor landbouwprodukten. De kritiek op de voorstellen van de commissie wees hy af; een coördinatie van na tionaal gescheiden markten zou in strijd zijn met het Europese verdrag. Er moet een vry ruilverkeer ont staan dat aan de grenzen geen han delsbelemmeringen ondervindt. De gemeenschappelijke markt brengt ook een gemeenschappelijk prysniveau mee. Spreker waarschuwde tegen het optrekken van de prijzen der land bouwprodukten tot het hoogste prys niveau, omdat dit zal leiden tot over- De Algemene Nederlandse Metaal- bedrqfsbond, afdeling Schiedam, be legt woensdag 21 september ta het Volksgebouw om acht uur een ver gadering voor kaderleden, die echter ook toegankelijk is voor andere be langstellende leden. de districtsplannen voor het komen de seizoen toelichten en enkele me dedelingen doen. De secretaris-pen ningmeester van de afdeling Schie dam, de heer W. v. d. Stelt, zal bo vendien. een toelichting geven op de eigen plannen van de afdeling. HET VRIJE VOLK SCHIEDAM Redactie en Administratie: Passage 20 - Tel. 68798 J - y. 'De kinderrechter', die in Passage zijn wijze en milde von nissen velt, is niemand anders dan Heinz Rühmann, die al eerder in 'De kapitein van Köpenick', bewees dat hij heel wat meer kan dan -zoals hij nu al dertig jaar doet de ko mische 'mooie jongen uithangen in stereotiep-Duitse film komedies. Hij maakt van z'n rechterrol een knappe creatie: die van een zachtmoedige, in het maatschappelijke leven zelfs ietwat timide vrijgezel op jaren, die in het werk de rechtvaardiging van zijn bestaan heeft gevonden en op dat terrein dan ook een besluitvaardigheid weet op te brengen, die hij op ander gebied ten enen male mist. Al met al een sentimenteel, maar onderhoudend filmwerkje, waar ook de wat hoger eisen stellende bio- scoopgcnger dank zü' de twee goede hoofdrollen geboeid door zal blijven. Hij had daarbij het scenario niet mee, na een aanvankelijk dyna misch begin, dat doet hopen op een anekdotische opzet zoals die bij voor beeld zo trefzeker werd toegepast in de Britse film, die een dag uit het leven van een. imaginaire inspecteur Gideon van Scotland Yard tot on derwerp had, verzandt het verhaal al gauw in een van die nozemhisto ries, waar we nu al jaren te pas en te ontpas mee op het filmdoek wor den geconfronteerd. Zaterdag 24 september is het vijf tien jaar geleden, dat de vereniging „De Kindervrienden" werd opgericht. Voortgekomen uit de reeks van buurtverenigingen, die in 1945 als paddestoelen uit de grond rezen werd de buurtvereniging „Galileistraat- Oost" op 24 september 1945 omge doopt in „De Kindervrienden". En daarmee stelde de vereniging zich tevens tot doel om zich vooral op de kinderen van de leden te rich ten. Het bestuur pleegt dan in het al gemeen ook Sint-Nicolaasfcestjes en tochtjes per autobus te organiseren voor de jeugd. In verband met het vijftienjarige bestaan van DKV ech ter wil men nu ook de ouders eens in de feestvreugde laten delen. Het bestuur hoopt daarom op 24 september in Tivoii leden en dona teurs een contactavond aan te bieden met een gevarieerd en goed program ma. 16 SEPTEMBER Engels pond 10,614—10,62 Amerik. dollar Franse frank Belgische frank Zwitserse frank Zweedse kroon Duitse mark Deenss kroon Noorse kroon Canada Italiaanse lire Oostenrykse shilling 3,761—3,774 76,90—76,95 7,5537,561 87,53—87.58 73,064—73.114 90.39—90.44 54,89554,344 52,9553,01 3,8813.883 60,74460,795 14,601—14,611 Men ziet 'de brave Heinz een jeug dige delinquente voor zelfmoord be hoeden, uit het gevang halen om haar vervolgens door nobel voor beeld op nobel voorbeeld te stapelen, tot een teergevoelig en rechtschapen wezentje tc doen ontluiken. Het is een levensgrote verdienste van Rühmann ais acteur, dat hij ln dit, op zijn zachtst gezegd, nogal zwakke (zij het ook sympathieke) verhaal geen ogenblik ongeloofwaar dig wordt zelfs niet als hij ln het hol van de nozems, die het meisje op het slechte pad hebben gebracht, met gevaar voor eigen veiligheid een gevoelig toespraakje komt afsteken, dat een algemene neiging om zich bij de poliite te gaan aangeven ont ketent Nauwelyks minder groot is de prestatie van de I9-jarige Karin Baal, die door voortreffelyk acteren het onwaarschijnlijke meisje Inge een overtuigende schyn van bestaan baarheid geeft. Van haar zullen we stellig nog wel meer horen in de loop der Jaren. Men moet in Monopole (tot en met zondag) geen opgesmukt en sensationeel oorlogsverhaal verwach ten. Natuurlijk, 'DE STRIJD IN DE BIRMA JUNGLE' brengt een flinke dosis spanning en adembenemende momenten, maar het is voor alles een boeiende en eerlijke oorlogsre portage. Het is een. sober verhaal over hel denmoed van gewone mensen, die zich zelf een weg door de ellende van de oorlog moeten banen. Vooral op dit laatste willen wy even het accent leggen; de ellende van de oorlog' Niet de opwinding van de ratelende machinegeweren, niet het hoera geroep wanneer dozijnen Japanners worden 'weggemaaid" en niet de triomf van het blanke ras op het gele, maar de ellende van de oorlog. Deze ellende is hier met ontstellen de barmhartigheid getekend. Voor vuurwerk zorgt in 'Fort Dobbs' vooral Clint Walker, die als mr. Davis de held van het verhaal vormt, waarvan de verfilming van maandag t.m. woensdag in M o n o- p o 1 e te zien is. Hij heeft een moord gepleegd en vlucht de van Indianen wemelende prairie in. Daar helpt hü mrs. Gray en haar zoontje, die den ken dat Davis mr. Gray vermoord de, om een goed heenkomen te vin den. in Fort Dobbs, dat dan door In dianen wordt belegerd. Dank zy de heldhaftige daad van mr. Davis worden zU op de vlucht gejaagd. De moord die Davis pleeg de wordt hem vergeven en tevens blijkt het dat niet hij, maar een Indiaan mr. Gray vermoordde. Men kon het aan zien komen: een biy- eindigend drama. Aan de visafslag alhier werden van IJmulden en elders 200 kisten verse zeevis en 240 kg paling en spiering aangevoerd. De pry zen waren: Tarbot klein I—ƒ1,40; Griet 1,10 tot 1,20 per kg; Schol midd. 37 tot ƒ42; Schol klein ƒ20 tot ƒ24; Kabeljauw gr. 58 tot 62; Kabel jauw midd. 46 tot ƒ49; Kabeljauw- klein ƒ28 tot ƒ33; Makreel 30 tot ƒ33; Zeehanen klein ƒ14 tot ƒ18- Wijting ƒ28 tot 31; Haring verse 24 tot 26 per kist; Spiering ƒ0,60 tot ƒ0,65; Levende paling dik ƒ3,80 tot ƒ4 per kg. Koop 'n boek bH Heinz Rühmann en Karin Baal in ,J)e Kinderrechter" ZATERDAG Bioscopen: MONO POLE: Burma Jungle. 2, 7 en 9.15 uur. PASSAGE: Anlmeermeisjes. 2, 4.1J. 7 en 9.15 uur. Ten toons tellingen STEDELIJK MUSEUM: Groninger grafiek, 1017 uur. Diversen: ARCADE: Viering van het dertigjarig bestaan van GTB. 19.30 uur. MUSIS SACRUM: Jeugdsociëtelt Scopulus, 20 uur. IRENE: Chr. toneelgroep „Het Zui den", opvoering van „De ooievaar vergist zich", 20 uur. ZONDAG Bioscopen: MONOPOLE: Burma Jungle. 2. 4.1S 7 en 9.15 uur. "PASSAGE: Anlmeermeisjes. 2. 4.15. 7 en 9.15 uur. Ten toonstellingen: STEDELIJK MUSEUMGroninger grafiek. 10—17 uur. ROTTERDAMSE BIOSCOPEN WEEKEND-PROGRAMMA ARENA: De laatste dagen van Pom pei (18 Jr.). Zaterdag en zondag 2. 4.15, 7 en 9.30 uur. CAPITOL: De wereld, de mens en de duivel (14 jr.). Zaterdag en zondag 2. 4.30, 7 en 9.15 uur. CENTRAAL: Angst (18 )r). Zaterdag en zondag 2. 4.30, 7 en 950 uur. CINEAC (Bijenkorl)Journaal van 9 tot 24 uur. CINEAC (Beursgebouw): Strafbatal- joa 999 (18 Jr.). Zaterdag 9.30. 11.30. 1J0. 3.30, 5.30. 7.00 en 8.30 uur zondag vanaf 1.30 uur. Zondagmor- (ad 11 UUf: Ee werelü der stilte CINERAMA: Dit is Cinerama (aX). Zaterdag en zondag 2.15, 6,45 en 9.15 uur. COLOSSEUM: De verloren zoon (14 jr.). Zaterdag- en zondagmiddag 2 oi Broadway (a.l.). HARMONIE: Het monster uit de riolen (18 Jr.), LUMIÈRE: Charmants garcons (18 jr.). Zaterdag en zondag 2 4.30 7 en 9.30 uur. Lu NORDe wilde stroom (14 Jr.) Zaterdag 7 en 9.30 uuï. zonci^g 2 450, 7 en 9,30 uur. Babette op het oorlogspad (14 Jr.). Zaterdag 3.30. 7 en 9.35 owrifc^!0n2ag 2' 4-30, 7 en 9-15 uur. PRINSES: Een meisje in duizend ge varen (14 Jr.). Zaterdag 7 en 9.30 uur; zondag 4.30, 7 en 9.30 uur Zaterdag en zondag 2 uur: Op ver boden terrein <a.l.). Zaterdagnacht 72 uur: Narcotica (18 Jr.). ^zlrl fuPtiÏÏ r1?0 and the slave 2 4 i Zaterdag en zondag *-20, 7 en 9J5C uur, K2lonel Hyde con.tr» Scot- (14 jr.). Zaterdag en 7 en 9-30 uur. <YptrT1®'tne' 106 van een mens ÜiJ J' ,ZAterd8S 2- 7 «m 9-15 uur; r?2°d«e.l-3a 4.15. 7 en 9.15 uur ?a, ^an d!« verdwijnen «44 r Zaterdag en zondag 6.45 en 9.30 uur. Zaterdag 2 uur en zondag 2 en 4.30 uur Anme get your gun (a.l.),

Het Vrije volk | 1960 | | pagina 1