In laatste winkels aan Mgr. Nolenslaan IN SCHIEDAMS BIOSCOPEN Na 25 jaar Pygmalion met Lily Bouwmeester Nieuw wentelledikant 52.50 W. A. UERWAY EN DWS-dames naar Marathon in Ylissingen; WF-dames mogen ditmaal toekijken ^oven 21/ zei bejaarde bezoekster tikje vinnig ,Al d ie papieren - doen ze dat om je bang te maken?' r 4,1: Piet cle Groot en Tos van Kapel getrouivd Weer campagne tegen honger 't d m HET VRIJE VOLK ZATERDAG 30 SEPTEMBER 1961 PAGINA 5 Nieuwland heeft zijn eigen bijpost- en telegraafkantoor. Het werd gistermiddag officieel geopend en het zal vanaf maandag in gebruik zijn. Het postkantoor vormt de afsluiting van de winkelgalerij aan de Mgr. Nolenslaan, gebouwd door Muys en De Winter. Het kantoor omvat twee winkels, die door Heijnsbroek N.V. smaakvol zijn ingericht. Verschillende nieuwigheden zijn toe gepast. Bezoekers van het Nieuwiandse postkantoor behoeven bij voorbeeld hun girobiljetten niet meer staande in te vullen. Zij vinden een lage schrijftafel met drie krukken tot hun be schikking. Predikbeurten Doktersdiensten Jubileum personeel Techn. Bedrijven Judo-examens „Maneer Topazehij Katholieke Kring Geen passe-partout ALLES OP HET GEBIED VAN BEDDEN VOLLEDIGE WONINGINRICHTING HOOGSTRAAT 184—186 SCHIEDAM Zowel de dames als de heren van DWS zijn goed in vorm. Beide bezetten de bovenste plaats. De dames hebben tot nu toe slechts 1 verliespunt. Wilton De ongeveer 25 jaar oude Nederlandse film „Pygmalion" (première in 1937) naar het toneelstuk van Bernard Shaw is ook na de oorlog nog een paar keer in de vertoning gebracht, maar de belangstelling liet te wensen over. Saboteur Avonturen □no Op de valreep, één dag voordat zij met de Statendam naar huis terug zou gaan pep tik, tikt een bejaarde vrouw door Rotterdam, zwaar steunend op een paraplu. Na vier maanden van omzivervingen door heel West-Europa waren dit haar laatste continentale uren. Vier maanden lang wat moeilijk ter been zeer vele landen zien: wie haar zag verbaasde zich en zei: „Das dapper 5sMm Mevrouw Tilly Bellobono-van den Herik uit North Ber gen (New Jersey) is 'n kleine, pittige, bijzonder levendige en charmante vrouw, die 41 jaar geleden met haar Ameri kaanse echtgenoot naar de Verenigde Staten vertrok en er nog steeds trots op is, dat zij in Rotterdam is geboren. In die eenenveertig jaar is zij haar moedertaal niet ver geten; integendeel. Natuurlijk, heeft haar Hollands een Amerikaans accent gekregen, maar dat is klein. We zouden durven zeggen, dat het echte Rotterdamse accent duidelij ker is te horen. SPORTIEF DANKBAAR ZONDER BROKKEN FRAAI ÉN HANDIG Fraai bijpostkantoor in Oosten Nieuwland Er zijn twee ingangen, waarvan er één, uitkomende op het oosten, zeker in de winter gesloten zal blij ven. De andere ingang is dus hoofd ingang en brengt de bezoeker via een draaideur het postkantoor binnen, waar hij zes loketten vindt. De loketten zijn aan de onderzijde Ned Her Gem. Grote Kerk: 10 uur: ds A Hoffman; 5 uur: ds J J Poot, Driebergen. Bethelkerk: 10 uur: ds D J Spaling: 5 uur ds J G Jansen; Qfrstandingskerk: 10 uur; ds C van der Steen; 7 u: ds G. Julius, R'dam (jeugddienst) Vredeskerk: 9 en 10.45 uur: ds H W Hemmes; 7 uur :ds D J Spaling. Ned Prot Bond: 10.30 uur ds L H Ruitenberg, Den Haag, Oud-Kath Kerk: 10 uur H Mis. Leger des Heils: 10 uur: heiligings- gamenkomst: 19.30 uur: verlossings- samenkomst, onder leiding van ma joor en mevrouw M Souverein. Jehovah's Getuigen: Volksgebouw: 630 uur: wachttorenstudie; woens dag 7,30 uur: dlenstvergadering en theocratische bedieningsschool. De volgende artsen hebben het komende weekeinde dienst, D. Hout- huysen jr., Swammerdamsingel 43, tel. 68516; W. H. F. Meijer, Swam merdamsingel 43, tel. 69696; P. J. W. Beukers, BK-laan 76, tel. 68004. Apotheek: Rembrandt, Rembrandt laan 5. ZATERDAG Bioscopen: MGKOPOU3: North West- Frontier, 2 uur. Saboteur, 7 en 9.15 uur, PASSAGE: Pygmalion, 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Diversen: MUSIS SACRUM: R.-K. Toneelver. Bonaventura brengt 'De onverwach te bezoeker', 20 uur. CHR. SOC. BELANGEN: DOK, con tactavond, 20 uur. ZONDAG Bioscopen: SOTNOPOUE: North West Frontier, 3 en 4.15 uur. Saboteur, 7 en 9.15 u. PASSAGE: Pygmalion, 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Diversen: WIJKCENTRUM: r.-k. Instuif, dans avond, 20 uur. MUSIS SACRUM: soc. Nieuwland, dansavond, 20 uur. Apotheken: Rembrandt, Rembrandtlaan 5. met zwarte tegels bedekt, terwijl ruimten achter en voor het loket verder gescheiden z(jn door glas. De balustrade er langs is bedekt met zwarte gepolijste natuursteen. In de ruimte voor de loketten vindt men een telefooncel en ook een bank voor de wachtenden, nu eens niet van louter hout. maar voorzien van een plastic bekleding. Dan is er boven dien de lage schrijftafel met kruk ken. Alles is overigens opvallend laag, ook de balie. Er is blijkbaar reke ning gehouden met het bezoek van kinderen aan het postkantoor. De vloer bestaat uit kleine tegel tjes met zwart en geel als hoofdkleu ren. De verlichting geschiedt door plafonnières, die gedeeltelijk in het plafond zijn ingebouwd. Zij geven een rustig en prettig lïcht. Ook on der de luifel van het postkantoor Is een verlichting aangebracht. Achter de loketten is volop ruimfe. De ambtenaren passen er het zoge naamde half-frontale bedienings systeem toe. Dit wil zeggen, dat de ambtenaar schuin voor het loket zit* z(jn linkerzijde naar de kas, zijn rechterzijde naar het publiek. Voorlopig zullen enkele van de zes loketten nog wel buiten gebruik blij ven, gezien de bezetting vaa het bij postkantoor, Het start namelijk met een beheerder, de heer K. Seifert, twee beambten en een kantoorbe steller. Gistermiddag stonden er feestelijke bloemstukken en het kantoor was met stoeltjes en een katheder ver anderd m een ontvangstruimte. Vele belangstellenden woonden er de ope ningsplechtigheid bij. Na een welkomstwoord door de heer J. H. EL Kuiper, directeur van de Schiedamse PTT, kreeg de ad junct-directeur van de woningdienst, de heer J. C, H. M. Titulaer, het woord, die het postkantoor namens de gemeente overdroeg aan de PTT. Hij herinnerde aan de problemen, die overwonnen moesten worden, voordat het kantoortje tot stand was gekomen en overhandigde de sleutel aan de heer Van Doorn, districts directeur der PTT, die op zijn beurt over de plaats van het postkantoor in de nieuwe stadswijk Nieuwland sprak. Aanvankelijk had men het Dr. Wi- bautplein steeds gezien als toekom stige plek voor het postkantoor. De uitbreiding van de wijk in oostelijke richting had geleid tot een wijziging in dit plannen. Het postkantoor is berekend op 30.000 mensen. De sleutel ging uit handen van de de heer Van Doorm- over in die van de heer Kuiper, en vervolgens in die van de beheerder. De heer Kuiper sprak woorden van dank tot de beheerders van het Wijk centrum. die de PTT jarenlang gast vrijheid hebben verleend, cn tot die genen, die bijdroegen tot de totstand koming van dit nieuwe kantoor. Namens de gezamenlijke overheids bon den voerde de heer A. Boks het woord, terwijl de heer A. verlinde sprak namens de personeelsvereni ging van de PTT. Ook de beheerder, de heer Seifert. gaf uiting aan zijn enthousiasme over het nieuwe kan toor, dat zijn dagelijkse omgeving zal worden. Maandag wordt het kantoor voor het publiek opengesteld. Gistermiddag is ten stadhuize het huwelijk voltrokken tussen Piet de Groot en Tos van Ka'pe!. twee be kenden uit het Schiedamse sportle ven. Piet de Groot begon als junior bij Hermes-DVS zijn voetbalioopbaan waarin hij opklom tot in het eerste elftal. Op zijn plaats als achterspeler doorliep hij de verschillende leeftijds categorieën bij het elftal van Jong Oranje en vertegenwoordigde ver schillende malen samen met Hans Eykenbroek ons nationale legerteam, Op eigen verzoek werd Piet de Groot op de transferlijst geplaatst en aangekocht door de Groningse ver eniging GVAV waarmee Schiedam een klasse-voetballer maar tevens eer. gezien sportman verloor. Zijn bruid Tos van Kapel was tot dusver lid van de korfbalclub 'Succes' waar men ook naar maar node liet gaan. Het jonge paar gaat in Groningen wonen. De personeelsvereniging van de Technische Bedrijven van de ge meente Schiedam viert het zestien jarig bestaan op 7 oktober in Musis Sacrum. De toneelgroep geeft bij deze gelegenheid een opvoering van de klucht De consul van Cocorico. ter wijl de combo van de Marinierskapel muzikale medewerking verleent. Gedurende de maand september zijn er weer examens afgenomen in het Sportcentrum van Reinier Hulsker voor judo. Behalve een groot aantal personen voor witte band zijn geslaagd voor gele band: Eddy Zuidgeest, Mej. M. M. Tetenes, Mej. M, Mensing, Mej. E. Verhulst, de heren C. A. Waas dorp, H. Moerer, B. H. Denie, II. J. Smits, Possel, Vischbeen en Van Ros sen. Voor groene band slaagde: Wim Korenhof. In de Ned. hervormde of Bethel kerk aan de hoek van de Oude en Nieuwe Maasstraat in Schiedam-Zuid wordt zondag 1 oktober een liturgi sche vesperdienst gehouden. Aanvang vijf uur. Voorganger is ds. J. G. Jan sen. De tjjdens deze dienst uit te voe ren liturgische gezangen en koorwer ken worden verzorgd door de cantorij van de Bethelkerk onder leiding van J. v. d. Tak. Organist is de heer J. van Zon. Advertentie LM.. TELEVISIE RADIO BANDRECORDERS PICK-UP COMBINATIES DRAAGBARE RADIO'S Voor de Oud-Katholieke Kring geeft donderdag de Toneelgroep Theater een voorstelling van „Meneer Topaze" van Marcel Pagnol. De verschillende rollen worden ver vuld door Hans Tierneijer, Guus Ver- straete, Gerard Hartkamp, Lo van Hensbergen en Rie Gilhuys. Het passe-partout in het CJV-ge- bouw gaat vanavond niet door. Advertentie LM. Zondag moeten zij naar Vlissingen om daar Marathon te bekampen. Hieruit kan ook weer de voile winst behaald worden, als DWS zich vol ledig geeft. De Zeeuwse ploegen spe len over het algemeen een stevige partij handbal. Marathon, dat nog geen enkele wedstrijd gewonnen heeft zal zeker zijn best doen om koploper DWS een puntje af te snoepen. De heren van DWS gaan zondag Sn Den Haag Hellas bekampen. Hier in zit voor DWS een overwinning, wanneer er in de sterkste opstelling gespeeld kan worden. Het Haagse Hellas speelt een zeer goede party handbal en DWS zal dan ook -iju handen vol hebben 1 de snelle Hellas-aanvallen in toom te houden. Met goede open aanval len zal DWS in staat zijn de puntjes mee naar Schiedam te brengen. Dam er cn heren I zijn zondag vrij. De eersten kunnen toezien hoe hun medegegadigden voor de bovenste plaats het er af brengen, terwijl de heren hetzelfde doen voor de onder ste plaats. Dames II ontvangen aan de Maas kant om 13.00 uur RHC uit Reeuwijk, Deze ploeg is altijd een zeer lastige tegenstander geweest. Wanneer de Schiedamse dames deze wedstrijd in een overwinning om kunnen zetten zal dit een heel goede prestatie zijn. Dames-junioren ontvangen om 12.00 uur stadgenoot DWS aan de Maas kant. Heren II gaan op bezoek bij St.-Lodewijk en zullen wel met een nederlaag terugkeren. Zaterdag spelen de aspiranten ook aan de Maaskant. Om 15.00 uur spe len aspiranten A en C resp. tegen WIK en DWS 3, terwijl om 16.00 uur aspiranten B de strijd opnemen te gen DWS. Zondagavond treden voor de Schiedamse jazzsociëtelt Giüllaume in gebouw Irene het kwartet Henk van Buul uit Dordrecht cn The Cosy Corner Street Paraders uit Den Haag op. Aanvang acht uur. (Van onze filmredactie) Nu de musical „My Fair Lady" een zeer groot publiek opnieuw doet meeleven met het bloemenmeisje Eliza Doolittle en haar Pyg malion, de spraakleraar professor Higgins, heeft men het weer eens met de film geprobeerd. Ditmaal is het een succes geworden. rond als deze film ons wil doen ge loven? „Pygmalion" beleefde in Amster dam en Rotterdam een lange reeks uitverkochte voorstellingen. En ook het Schiedamse Passage -theater zal er vermoedelijk wel veel bezoek mee trekken De film wordt met muziek van „My Fair Lady" ingeleid en besloten. De namen van de vertolkers worden ook op een andere manier dan vroeger „gepresenteerd". Wim Kan krijgt een afzonderlijke vermelding in letters van liet grootste formaat, hoewel hij in de kleine rol van George niet veel meer doet dan een paar malle ge zichten trekken. Het is aan Lily Bouwmeester als „Liesje Doeluttei" te danken, dat we de film met veel plezier hebben te ruggezien. Zjj speelt het slonzige, afschuwelijk plat pratende bloemen meisje bijzonder komisch en onder gaat de strenge „omscholing" tot nette jongedame met een heel knap vertoon van tegenstrüdige gevoelens. Haar mimiek boeit voortdurend en op sommige momenten is zij ont roerend en vertederend. De Higgins van Johan de Meest-er maakt tegenover haar geen sterke indruk. Mathieu van Eysden is lang geen ideale Doolittle. maar hij brengt het er toch wel aardig af. Eduard Verkade verschijnt als een heel goed hartige en gemoedelijke kolonel Pickering. In de overige rollen ziet u Emma Morel. Sarah Heyblom. Nel Oosthout en Elly van Stekelenburg. De film is in de Cinetone Stu dio's gemaakt onder regie van de Duitser Ludwig Berger. Het pleit voor Bergers vakmanschap, dat deze „Pygmalion" na zoveel jaren nog maar weinig verouderd aan doet. Wel zou een hedendaagse regisseur zich meer vryheid hebben veroor loofd wat de buitenopnamen betreft. Behalve het eerste tafereel voor de Amsterdamse Stadsschouwburg zijn vrijwel alle scènes in de studio op genomen. „Saboteur" heet de film die des avonds in Monopole te zien is. Hitchcock, de maker ervan, heeft zijn grote talenten wel op dankbaarder scenario's kunnen beproeven dan op deze beeldroman. Zeker, de nazi's hadden in Amerika een vyfdc colonne met spionnen en saboteurs. Maar liepen er zoveel wolven en wolvinnen in schaapsvacht En gingen die gluipers zo slordig met hun gevangenen om, dat die telkens konden ontsnappen om de politie te waarschuwen en om dan vervolgens weer in handen van de bende te vallen? „North West Frontier" is een avon turenfilm. En waarlijk, avonturen beleven de hoofdpersonen zo over vloedig, dat het gelukkige einde niet alleen voor hen zelf een verademing is. Het gaat over een Britse kapi teln, die in woelige tijden (India anno 1905 een prinsje in veiligheid moet brengen, dwars dooi' een ge vaarlijk gebied met als enige ver voermiddel een wrakke trein. „De zoon van de Maharadja" heet de film in het Nederlands. J. Lee Thompson, die ook serieuze films kan vervaardigen, heeft hem geregisseerd. Daar hij steeds voor nieuwe gevaren en opwindingen heeft gezorgd en voor indrukwekkende landschappen, zullen de liefhebbers van het genre zich niet vervelen. In M o n o p o 1 e.) In de week van 23 tot 29 oktober a.s. zal het Nederlandse volk op nieuw worden opgeroepen tot een bijdrage aan de wereldcampagne te gen de honger, die in 1960 is ge start en die gedurende een aantal ja ren telkens opnieuw de aandacht zal vragen. In het najaar van 1960 is ook in Schiedam een Anti Honger Actie georganiseerd. Dank zy de intensieve medewerking van een kleine groep werd een uitstekend resultaat ge boekt. De actie wordt dit jaa, her haald en daarvoor is het opnieuw noodzakeiyk, dat een aantal mede werkers zich beschikbaar stelt. Hun aanmelding (voor bus- of hjstmzameling) is hartelijk welkom bij mevr. Landsmeer, Burg. Van Haa- reniaan 1368, tel. 64341; mevr. Ver kerk. Rembrandtlaan 99b. tel. 67738 en de heer J. van Heerse, Rem brandtlaan 97a, tel. 63802. De laatste is ook bereikbaar op de aid. alge mene zaken van het stadhuis, tel. 69051. a <rw. BOS Wel. dat was ze; want al ver klaarde ze dan eerlijk toch wel blij te zijn nu weer naar huis te gaan, tegelijk bleek wel hoezeer ze genoten had. Haar man óók. Gustave O. Westoo. gepensioneerd employee van de Philadelphia Electric Light Cy„ willde zijn leeftijd wel zeggen: 72. Zij eehtei wilde daar niet van horen. 'Ach kom,' zei hij, toen zij be zwaren maakte en een tikje vin nig zei: 'Boven 21!' Poortwachter moest sussend tussenbeide komen Hun woonplaats is Sewell in New Jersey, een mijl of vijftien van Philadelphia. „We hebben 'n leuk huis," verklaarde ze trots, duidelijk blij er weer gauw te zijn. Kinderen? Nee, die "kregen we niet." Al jarenlang hadden ze zich op grote reizen door Amerika toege legd, toen. -.et jaar 1955 kwam met Westoo's pensionering. Ze besloten eens naar Europa te gaan en doorkruisten verscheide ne landen, levend in hotels, trei nen, boten en taxi's. „Maar sjon ge, wat was dat duur," verzucht te nu de oude baas. „En pas nu hebben we begrepen hoeveel we die eerste keer niet zagen Intussen hadden ze de smaak wel beet en. besloten het nog eens over te doen. „En voilla," deed de :r*s3Sf neer Westoo, die zich zijn Hol landse biertje duidelijk liet sma ken. „Allemaal voortreffelijk hier, ie voedingsmiddelen,' ter zijde mee. deelde hy Mevrouw Bellobono praat graag en ze schrijft graag. Stelt u zich eens voor: ze heeft in Nederland minstens tweehonderd correspon dentievrienden en -vriendinnen met, wie ze regelmatig in conaact staat. En in haar vakantie die zij op het ogenblik in ons land door brengt heeft zij die bijna alle maal bezocht Haar agenda Is boordevol. Bij kans elke dag trekt z(j naar 't een of andere stadje of dorpje waar een van die penfriends woont. Daarbij maakt zjj met fa milieleden nog vakantiereizen naar Limburg, België en Duits land. Op 10 oktober vertrekt zjj weer naar man en kinderen In North Bergen. Met de Rotterdam. Mevrouw Bellobono is eigenlijk 'n. beetje biy dat ze weggaat. Over haar vakantie niets dan goeds, 't Was heel gezellig om de grote familiekring en al de ken nissen van de brieven te ontmoe ten. Maar ze vindt het in deze tijd van grote internationale spanningen in Europa toch we! wat griezelig. „Al die papieren in de brieven bus. Zelfbescherming, 'n voorraad je aanleggen. Doen ze dat hier nou om fe bang te maken? Nee, ik vind het geen plezierig idee. Als ik in angst zit, icil ik het liefst thuis in angst zitten." Trouwens, mevrouw Bellobono wil ook naar huis omdat, de jongste van haar twee zoons voor de militaire dienst is opgeroepen. „Vergeet niet om op te schrijven dat ik jullie koffie nog steeds heerlijk vind. En dat Rotterdam een prachtige moderne stad is. De bouw is enorm; schitterend voor de jeugd. En zo schoon! Dat moesten ze bij ons eens leren." ren." Maar er is ook kritiek: „De televisie? Daar vind ik hier niet veel aan. Ze is niet waard wat je er voor betalen moei. Wij hebbenzestien, kanalen. We be talen geen kijkgeld. Nou ja. al die advertenties. Als die komen, ga je gauw theewater opzetten oi iets uit de ijskast, halen." Nóg meer kritiek. En we zouden cr verscheidene uitroeptekens ach ter kunnen plaatsen: „Die brom mers zijn vreeeselijk. Eerlijk, ik ben er bang van. Een scooter is leuk. Ik ben achter op de scooter van mijn neef naar de Meeuwm- plaat gereden. Dat was heerlijk Toen Tiliy Bellobono nog Tills van Herik was, heeft se als boek- bindster op de drukkerij van onze eigen Voorwaarts gewerkt. Ze zong by de Kleine Stem Oost, na derhand by De Stem des Volks Rechter-Maasoever. In de Ver enigde Staten heeft ze het goed gehad. Haar man is aannemer, haar oudste zoon studeert in New York. haar jongste verdient als technisch tekenaar 95 dollar schoon per week. In oktober zal dus haar (veer tiende) reis naar Nederland voor- bh' zyn. En waarschijnlijk zal zij aan haar vrienden in North Ber gen vertellen, dat in Nederland de kerken zo vaak gesloten zyn. Want ook dat was haar opgeval len; „Ik bad zo dolgraag ver schillende kerken in gewild. Maar alles was altijd dicht. Bij ons ziir altiid open." Ze kunnen er over oordelen, omdat ze hun voedsel nu zelf be reidden. In de Amerikaanse Rea ders Digest hadden ze een waar derend verhaal over het Europese kamperen gevonden, een artikel, dat reislustige Yankees dit advies voorhield: „Doe als de Europea nen en kampeer in een tent. Be reid ook zelf je voedsel het Is genoegel ijk en sportlef en veel "goedkoper dan je denkt." Ze hadden die raad gevolgd, een tent gekocht in de States en ver volgens hun auto op de boot ge zet. Een auto, waarvan je de ban ken tot geriefiyke slaapplaatsen kunt omtoveren. Slapen in de tent behoefden ■ze dus niet. Nu, vier maanden later, egn ae hun onbekende tipgevers wrtseec dankbaar, want het Europese kampleven was w> heel plezierig, Ze hebben het gevoel dat ze ons oude werelddeel veel beter hebben leren kennen dan in 1955, ondanks de zes jaar die ze onder geworden zijn. Hun gevorderde leeftijd heeft hun niet belet uitstapjes te ma ken ta Rotterdam bij voorbeeld deden ze op één dag de Euromast, de Femina en het Instituut voor Scheepvaart en Luchtvaart, waar over vooral de heer Westoo in en thousiasme ontsteekt. Hij is oud varensman. In zijn Zweedse jon ge jaren bevoer hij zeilschepen en emigreerde later. Omdat ze zoveel reisden was hun belangstelling voor de Euro pese wegenstelsels groot. Ze von den het Hollandse tot d« aller beste behoren maar oordeelden overigens wel dat er in de Euro pese steden veel harder wordt ge reden dan in de Amerikaanse, In Rotterdam véél te hard, harder ook dan in Amsterdam. En met die typisch Amerikaan se zin voor grote cijfers verklaar de de heer Westoo niet zonder voldoening dat hy toch 7500 En gelse myien zonder brokken door gekomen is. En dat ze op 46 kam- oeerplaatsen hun tent opzetten. Of ze misschien later toch nog eens 'Neef verklaarde me vrouw Westoo zonder veel aarzeling.'ik wilde Nederland eens zien omdat mijn moeder Hollandse voorouders had. t Was fijn en merkwaardig genoeg zal ik straks thuis kunnen vertellen over dingen, zo mooi en zo modern als wij ze niet kennen. Het centrum van Rotterdam en de Zuiderzeewerken natuurlijk, maar ook die prachtige boerde- rüen in de Wieringermeer. Een goed, land maar deze reizen wor den wat vermoeiend Advertentie /JU MEI NAADLOZE RODEMBAK (litiiiiiiKiaiiiiiiaiiiiiiiiiitiiaiiiiiiiiiiiiiniiiiiiimiinui,

Het Vrije volk | 1961 | | pagina 1