Samenwerking bij jeugd moet verder toenemen Zeeuws korps musiceert zaterdag in Vlaardingen Mars door stad en in Hof 5 avonds concert Nieuwe organisatie nodig voor ENCK DWS opent 2 september ri nieuw clubgebouw Enthousiast SVV tegen ADO gelijk I 1 BOEK nette werkster Voor dansles Bromfiets rijdt jongetje (4) aan Delta-Chemie omgezet in n.v. i Meisje loopt brandwonden op Oudheidkundig onderzoek in Rijswijk Bromfietser bij bet afslaan aangereden Vransi storradio uit auto gestolen Burgerlijke Stand Wisselkoersen Te kort samenspel bijna noodlottig Visafslag Ringslang gevonden GEVONDEN DANSSCHOOL SITTON Inschrijving nieuwe lessen iSGHIEDAMSE; IZAASERTJESI HET VRIJE VOLK WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1962 Dirigent DWS Door Wilskracht Sterker de populaire Sehiedamse handbalvereniging gaat op zondag, 2 september aan de Oude- dijk zijn nieuwe clubgebouw openen. rj-iti I ■MHi ftsep fn b!j m ARBEIDERSPERS THEATER H00GSTR. 2a SCHIEDAM TEL. 6S808 6 ZWARTE RUITERS WAAGHALZEN VOLMAAKT ALIBI BATTLE HYMN 9 PAGINA i Hoe staat het nu met het ieugdwerk in Schiedam? We hebben sinds enkele jaren een Sehiedamse Jeugdraad, we hebben een om vangrijk onderzoek gehad met als resultaat het boekje „Jong zijn hi Schiedam" en.de jeugd krijgt ontegenzeggelijk veel aandacht. De heer Keyer S. J. Goettsch voorzitter van de Sehiedamse Jeugd raad, heeft onlangs in „Kerneen uitgave van de Sehiedamse Jeugdraad, geschreven over onder meer de samenwerking op het gebied van Jeugdorganisaties. SCHIEDAM; Een vierjarige jon gen, G. J. v. H. uit de Mariastraat. stak gistermiddag onvoorzichtig de straat over. Hij werd gegrepen door een brommer, bereden door de 17- jarige kantoorbediende C. A. T. uit Stellendam. Hij liep een snij wond op aan het achterhoofd. De GG en GD heeft het kind naar het gemeenteziekenhuis gebracht en na daar verbonden te z}jn naar huis vervoerd. De bromfietser had wat' schade aan zijn brommer. SCHIEDAM De bromfietsberij der H. E. (16 jr.) liep op de kruising Burg. van HaarenlaanParkweg een polsfractuur op toen hij werd aan gereden door een auto bestuurd door de 40-jarige Vlaardinger A, G. De jongeman wilde net zün brom mer naar links afslaan zonder te letten op het hem achterkomende verkeer. De Vlaardingse auto werd licht beschadigd. VLAARDINGEN (ANP) Ter om- Zetting van de gelijknamige firma in een n.v. Is opgericht Delta Chemie N.V." Van het maatschappelijk kapi taal ad 25 miljoen, verdeeld in 12.500 aandelen „A" en 12.500 aan delen ,3" elk van ƒ1.000, zijn 2.500 aandelen „A" en 2.500 aandelen ,3" geplaatst. De nieuwe n.v. beoogt onder meer het vervaardigen van gemengde en complete meststoffen en andere che mische produkten, alsmede de ver koop en distributie van die produk ten, zowel in het binnen- als in het buitenland. Dit blijkt uit de thans verschenen ste tuten. Voor onder meer het beheren van aandelen. in. de N.V. Delta-Chemie is opgericht de N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandelen Delta Chemie, in VIaardingen met een maatschappelijk kapitaal van 50 miljoen. De directie' van „Delta-Chemie" zal worden gevoerd door de heren W. A.. den Bakker en A. C. F. Hen- drikse, beiden uit Wassenaar. Tot 'leden van de raad van beheer van „Gemeenschappelijk Bezit" zijn be noemd de heren G, M. F. Bom, Co- lij nsplaat, H. S. Kingma, Leeuwar den, A. Loman, Almen, mr. VB. J Onderwater, Rotterdam, W. Hoef nagels, Doorwerth, drs. J. H, Cluit- mans, Swalmen. Enkele weken geleden is het derde nummer van de eerste jaargang van „Kern" verschenen. De heer Goettsch noemt daarin al die Sehiedamse jeugdverenigingen, die met de SJR als overkoepelende organisatie sa menwerken. Maar hij wijst er met veel nadruk op, dat de jeugd er nog niet is, zo lang deze samenwerking vooral op praktisch terrein ligt. De heer Goettsch' wil het jeugd werk meer zin geven. Hij is voor zo genaamde „open gesprekken", bij voorbeeld onder auspiciën van de Sehiedamse Jeugdraad. Jongeren van verschillende rich tingen zullen elkaar dan beter gaan verstaan en kloven, die nu nog on overbrugbaar schijnen, kunnen wel licht gemakkelijk overbrugd worden, als dat begrip over en weer er een maal is. De heer Goettsch denkt hierbij aan de contacten tussen humanisten, pro testanten, katholieken. Hij is van me ning, dat dit contact vooral onder de jongeren gestimuleerd moet worden. De heer Goettsch gelooft ook in het praktisch nut van een dergelijk „open gesprek". Hij ziet hierin een taak voor een overkoepelend orgaan als de Sehiedamse Jeugdraad of voor de binnenkort op te richten commls. sie Jeugd-Recreatle. In het boekje „Jong zijn. in Schie dam", samengesteld door drs. N Schelvis en in 1959 door de gemeente Schiedam uitgegeven, is al een be hoorlijk verlanglijstje ten aanzien1 van het jeugdwerk gepresenteerd. Geschoolde leiding, betere lokali-1 teiten, aantrekkelijker programma's, meer mogelijkheden om te experi menteren en als noodzakelijk gevolg van dit alles meer financiële mid delen. De schrijver gewaagt daarin ook van een beter contact tussen ge meentebestuur en jeugdverenigingen. Een aantal wensen' uit dit rapport Is in de afgelopen Jaren voor een deel in vervulling gegaan. De heer Goettsch gelooft, dat met meer sa menwerking en in de eerste plaats meerbegrip tussen de jongeren de resultaten nog beter kunnen worden. Er is al veel gebeurd! Karei Schol ten sr. bij voorbeeld heeft veel voor de jeugd gedaan. De heer C. D. Schewe is avond aan avond in touw om de actie Jeugd Jolijt een succes te doen zijn. Hijorganiseerde dit jaar tussen 18 juni en 14 mei liefst 31 activiteiten voor de jeugd. We denken ook aan gebeurtenissen buiten Jeugd Jolijt om, aan de vlie gerwedstrijden, waarvan er volgende maand weer één op komst is, aan de straattekenwedsfcryd in de Mgr. No lenslaan, aan het schoolvoetbal en -korfbal, aan de lampionoptochten, aan St. Nicolaas. De jeugd wordt niet vergeten. En het aantal jeugdverenigingen in Schiedam mag er zijn. Er is onder meer een bijzonder actieve en suc cesvolle afdeling van de NW- jeugdorganisatie „Jonge Strijd". Ook hierin speelt de heer Schewe een belangrijke rol. Hij is onder meer districtssecretaris voor Jonge Strijd. Tientallen andere verenigingen telt Schiedam voor de jeugd, neutrale, protestantse, rooms-katholieke. Maar ons Inziens verdient het ar tikel van de heer Goettsch over meer samenwerking en vooral vee! weder zijds begrip en contact alle aandacht. Het jeugdwerk moet nog meer ge zamenlijk worden aangepakt, opdat ook andere verlangens: betere loka liteiten, aantrekkelijker programma's, experimenten enz. tot de mogelijk heden gaan behoren. De heer Schewe heeft destijds bij de actie Jeugd Jolijt gezegd: „Door het welslagen van deze festiviteiten wordt de jeugd toch weer een stukje levensgeluk gebracht". De Sehiedamse Jeugdraad met zijn plannen voor open gesprekken en meer samenwerking is daar ook op'uit: meer kansen voor de jeugd. Advertentie I.M. Gevraagd voor het schoonhouden van kantoren en lokalen Werktijd 812 uur. Zaterdags vrij. Aaam, na 2 uur N.V. De Komeet, Buitenhavenweg 90, Schiedam. Uit de auto van de groentehande laar P. v. d. G-, wonende aan de Westvest, die geparkeerd stond voor het pakhuis van Van der G. in de Walvisstraat is een transistorradio gestolen. De auto was niet afgeslo ten. Geboren: Peter zv J \?<n Dorssen en L C MC Bokhorst: Peter zv P M de Jong en E Net.tenbreijer; Leen zv A Bezemer en S Daman; Anita J dv A Bijl-en H C van de Hulst; Rudolf zv C J van Henten en P Vink; Caro line dv J van Unen en M G Krom menhoek; Yvonne G M dv M J Kerk hof en S J M Vaarting; Hieronymus E R zv J H M Voorwald en C J N Bakkeren; Yvonne dv J Vis en A de Romijn; Thomas G J zv J L M Eg- bers en. A G Kettner; Janeke T zv T H Piebenga en T Bethlehem. Overleden: E van Ekelenburg 70 Jaar; H M C Bekker, 86 jaar wed van M Hoenderop. (Van een onzer verslaggevers) Vlaardingen krijgt zaterdag een aantal muzikale Zeeuwen op bezoek. Dit is het gevolg van een reisje, dat de Vlaardingse muziekvereniging Voorwaarts vorig jaar september naar Kapelle-Biezelinge maakte. De Voorwaartsmuzikanten hebben, een mars gemaakt door het Zeeuwse plaatsje en er een concert gegeven. Ze werden geweldig ontvangen en zeker tweeduizend mensen beluister den het concert. Van burgemeester mr. J. Heusdens had men het Vlaar dingse fotoboek meegekregen, waar in de burgemeester een opdracht had geschreven. Dit boek is toen aan de burgemeester van Kapelle-Biezelinge aangeboden. Voorwaartswas de gastvan de vereniging Ons Genoegen en het was de bedoeling dat deze vereniging in mei naar Vlaardingen zou komen om Vlaggetjesdag op te luisteren. Wegens een sterfgeval kon dat toen niet doorgaan. Bij het stoken van een vuurtje heeft de 10-jarige Johanna J. D. .dinsdagmiddag te Vlaardingen aan de linkerhand brandwonden gekre gen. Op het terrein achter de ge dempte Biersloot wilde ze een vuur tje aanwakkeren, Zü pakte daartoe eén yzeren püpje beet, dat echter gloeiend heet bleek te zijn- Het meisje is naar het Algemeen Ziekenhuis gebracht en daar behan deld. Slot Hoeckenburg IN RIJSWIJK (NB) wordt mo menteel een oudheidkundig on derzoek ingesteld op de plaats waar vroeger het adelijk huis Hoeckenburg heeft gestaan. Op de grond van de heer J. Smits op de hoek van de Dorpsstraat en Kerkstraat stond het slot, dat omringd werd door een brede (inmiddels gedempte) gracht, die zich nog duidelijk in het terrein aftekent. Met het vaststellen van de bouw geschiedenis is de heer H. Voogd uit Rjjswyk belast, die het resultaat van zyn onderzoek zeer bevredigend noemt. Reeds werden gedeelten van de fundering blootgelegd. De voorlopige indruk is, dat het slot omstreeks hè o is gebouwd en na een bewogen geschiedenis in de negentiendeeeuw gesloopt. Het onderzoek staat onder auspi ciën van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek te Amersfoort. irnmm Bij Voorwaarts vreesde men reeds, dat er van het Zeeuwse bezoek in het geheel niets meer zou komen, tot men onlangs bericht kreeg, dat Ons Genoegen zaterdag 25 augustus de reis zal aanvaarden. Ons Genoegen is maar een kleine vereniging. Daarom komt zij samen met Excelsior uit -Heer Arendskerke, waardoor zaterdag e: n gezelschap van ongeveer 45 bh .sers plus een tamboerkorps bin nen de Vlaardingse gemeentegren zen zal verschijnen. Ons Genoegen en Excelsior heb ben dezelfde dirigent, namelijk de heer D. Burger uit Kapelle-Bieze linge, die reeds twintig jaar bij Ons Genoegen de dirigeerstok zwaait. Zaterdagmorgen stoppen de Zeeu wen eerst in Rotterdam om een ha- venrondvaart te maken. Om onge veer twee uur arriveren de Zeeuwse bussen in Vlaardingen. Ze worden op de Schiedamseweg tegenover de Stadsgehoorzaal geparkeerd en van daar starten de Zeeuwse muzikanten en Voorwaarts om half drie voor een mars door de stad,- die ongeveer een uur in beslag zal nemen. Men is, dan 'weer tydig op de Schiedamseweg voor.de officiële ont vangst door wethouder T. de Bruljn, die zaterdag loco-burgemeester Is. Deze officiële ontvangst wordt-in de wandelgangen van de Stadsgehoor zaal gegeven en begint om kwart voor vier. Daar zal ook namens Voor waarts het woord worden gevoerd. Fanfare 's Avonds om half acht geven de Zeeuwen een concert in het Hof waar voor zitplaatsen isgezorgd' Voor een Hofconcert is dit een wat van de gewone gang van zakenaf wijkende gebeurtenis, want, door gaans worden deze concerten daar door harmoniegezelschappen ge geven. Het' Zeeuwse korps is een fan fare, dat wil zeggen dat men uit sluitend over koperinstrumenten be schikt. Het Zeeuwse korps speelt ln de eerste klasse van de Koninklijke Ne derlandse Federatie en slaat ook geen slecht figuur-op de-concoursen van de Zeeuwse Bond. Het volgende programma zal wor den uitgevoerd: 1 Mars: Colonel Bogey, Alford- 2 The Harp of Wales, G. Boedijn-' 3 The 'American Fantasy, Reulle;' 4 Mars: Chairman Fosc, P. Bisseliink- 5 The Cavalen (tubasolo), solist p Mol; 6 Optredentamboerkorps- 7 The Calif of Bagdad, F. A. Boieldi'eu- 8 Blijspel-ouverture, G. Boedijn; 9 John Peel, H. Mortimer, arr. P.'de Rooy; 10 Trafalgar Mars, W. Zhele. Engels pond 10,108—10,101 Amerik, dollar Franse frank Belgische frank Zwitserse frank Zweedse kroon Duitse mark Deense kroon Noorse kroon Canada Italiaanse lire Oostenrijkse schilling Escudo's 3,608—3,6! 73,551—73,604 7,243—7,251 83,411—83,465 70,051—70,101 90,22—90,27 52,09152,141 50,42—50,47 3,34A3,34)1 58,071—58,121 13,07—1?,93 12,598—12,611 Een regeringswoordvoerder heeft verklaard dat de premier van ds coalitieregering prins Soevana Phoe- ma een aanbeveling heeft gedaan aan alle driegroepen in Laos om hun politieke gevangenen vrij te la ten. De directeur van de ENCK te Vlaardingen, ir. W. A. den Bakker, heeft vanmiddag in een stafbijeenkomst in het ,ENCK-recreatieoord aan de Westlandseweg een aantal besluiten bekend gemaakt, die erop gericht zijn om de continuïteit in de dagelijkse leiding van de ENCK te verzekeren en'de interne organisatie aan te passen aan de gewijzigde stric tuur van het bedrijf. (Van een onzer verslaggevers) SVV heeft gisteravond in het Haagse Zuiderpark wiliswaar de ere divisieclub ADO een 11-gelijkspel afgedwongen (en zelfs bijna gewonnen), maar toch leed SW een gevoelig verlies, want bij een harde tackle met de Haagse rechtsbuiten Heynen liep de SW- stopper Ris een zodanige kneuzing aan een been op, dat hij op een brancard moest worden weggedragen. Achteraf viel de blessure eigeniyk nog mee, want de Haagse clubarts vreesde onmiddeliyk voor een gebroken been. Röntgenfoto's namen die vrees later weg, maar wel zal Ris vermoedeiyk enige tijd niet kunnen spelen. ADO-achterhoede precies wist wat er aan de hand was. De heer J. C. Bronneman, secre taris van de gemeentelijke sport raad, zal de officiële opening ver richten, 's morgens om elf uur. woensdag Bioscopen: MONOPGLE". Misdaad na schooltijd, ■2 en 8 uur. PASSAGE: Die Fledermaus, 2 en 8.16 uur (Ten toonstellingen STEDELIJK MUSEUM: „Het mense- U]è; gezicht van Europa". „Opland» Statlezaal van Europa" en „Nteuw- Babyion" 10-17 uur. Diversen: JUUANAPASK: DierenkUk. en 20-23. uur. DONDERDAG 14-18 en Bioscopen: MONOPOLElm Welwen Eóssl, 2 en PASSAGE: Die Fledermaus, 2 en 8.15 uur. Tentoonstellingen: Idem: Diversen Idem: Apotheek: Backer, St.-Udulnastr&at 58. Met man en macht is men op het ogenblik aan de OudedUk aan het werk om de velden, voordat het nieuwe speelseizoen, ook zondag 2 september, begint, helemaal in orde te brengen. De grasmatten van de twee velden verkeren in uitstekende staat. Maar DWS zal ln de toekomst zijn gasten niet alleen op goede velden, maar ook ln een keurig kleedgebouw kun nen ontvangen. Bestuur en leden besteden sinds maanden al hun vrye tyd aan het bouwen van een mooi clubhuls. Tus sen losse planken, balken en aam- kozijnen stond daar de maquette van het DWS-clubhuis, zoals het er moest gaan uitzien. Het clubhuls heeft een prettige in deling gekregen met royale kleedka mers en douchecellen. Er Is een grote, gezellige kantine gebouwd met uit zicht op beide speelvelden. Er moet nog heel wat werk verzet worden, voordat het gebouw 2 sep tember gereed is voor de opening. Maar men verwacht, dat de metse laars, timmerlieden, elektriciens en schilders van DWS allemaal ama teurs hot wel zullen klaren. De Poolse stad Poznan bereidt zich voor op het derde en laatste van de Henryk-Wieniawskiconcourses dit jaar, nl. het vierde internationale vioolconcours, dat van 4 tot 18 no vember wordt gehouden. Reeds .41 deelnemers uit zeventien landen, waaronder Nederland, hebben zich opgegeven. SVV had ln de wedstrijd tegen het nogal traag en moeizaam voetbal lende ADO soms wel een overwicht, maar de Sehiedamse voorhoede moest toch in de ADO-defensie, met daarin Villerius en Haak als uitblinkers, zijn meerdere erkennen. Daarom kreeg de SVV-aanval in feite ook maar wei nig kansen om op doel te schieten. Vooral voor de rust was rechtsbuiten Hubert snel en actief en toonde ook linksbuiten Waasdorp voortdurend zün loopsnelheid en spelinzicht, maar goede schoten op het Haagse doel kwamen er niet uit. Nonchalance Aan de andere kant had de fel vechtende SW-achterhoede geregeld het heft in handen, omdat ADO met eindeloos solospel en hele korte tik jes voortdurend de rigoureus ruimen de SW-achterhoede in de kaart speelde. Het werd hierdoor een weinig in- Het werd hierdoor een weinig interessante middenveldvertoning, waarm ADO af en toe zelfverzekerd een titak-demonstratie ging wegge ven, die weinig zoden aan de dük zette. Die zelfverzekerdheid, die non chalance kwam ADO Kort na rust op een 01-achterstand te staan, want SW speelde wel met het no dige enthousiasme. Kort na de rust ving ADO's linksbuiten Feldmann volslagen onnodig de bai op het middenveld met beide handen op. De vrije, trap werd zo snel geno men, de ex-Wassenaarder Elligens was voor het doel zo snel ln de goede richting, dat het 01 was voor het doel zo snel in de goede richting, dat het 0—1 was voor de SCHIEDAM Uit een kleedhokje In bad Groenoord is een verchroomd armbandhorloge gestolen van de 13- jarige D. H. ADO, hiervan kennelük geschrok ken, verhoogde toen yiings het tem po, maar bü schoten, van Heynen en kopballen van Schuurman vond men steeds de na de rust in het veld ge komen doelman Koiiwen op zün weg. En omdat ADO bleef volharden ln het korte trage aanvalsvoetbal kon verder - SVV steeds tijdig ingrüpen. Toch verkreeg ADO rijf minuten voor het einde nog de gelijkmaker uit een kopbal van binnenspeler Trommel na een door Mlck Clavan feilloos ge nomen vrije trap. Alleende juistheid van de scheidsrechterlijke beslissing om aan Clavan een vrüe trap toe te kennen werd door velen betwüfeld In het Julianapark blijft tot na het bezoek van de Koningin dè tentoonstelling „Dierenkijk" geopend. De expositie is intussen weer wat uitgebreid. Er is- een kooi met speelse apen en de mu ziektent is omgebouwd tot een weelderige volière vol exotische planten en kleurige vogeltjes. Hoogtepunt van de tentoonstel ling blijven de dier fantasieën van Dick Bos en Nico van Welzenes en de dierplastieken. Op de foto een plastiek van P. Kingma. ROTTERDAM 21 aug. Aan de visafslag alhier werdenvan IJmuf den en elders 150 kisten verse zee' vis aangevoerd. De prijzen waren: Schol midd. 31 —34; klein 13—18; Schar 15—18; Schelvis midd. 4350; Kabeljauw midd. 4145; Makreel 1820; Zee hanen 15—21; Wijting 25—32; Ha ring verse 33—36; De Diergaarde Blijdorp heeft maan dagmiddag een ringslang gekregen. Het reptiel, dat 65 centimeter lang was, werd door de 53-assistent-con- troleur H. K. Heideman gevonden op het Gemeentelijke Opslagterrein aan de Bergse Rechter Rotterkade te Rotterdam. Hü slaagde er in de slang in een kistje te krijgen en gaf hem aan de politie, die ermee naar Biy- dorp reed. De malaria Is de laatste tien jaar ln India met 90 percent ver minderd. In 1966 zal de ziekte in het land zijn uitgeroeid. Dit is van regeringszijde meegedeeld. De positie w ENCK heeft In „de afgelopen jaj.erL.een, -belangrijke ontwikkeling, fi„-dOÖïgemdakti,;'','r ener - zy^j doc«Met,k{m^}Sd,CB8Ö^";?jrate-"het eigen fabriekscómpfèsrin 'Vlaardin gen, anderzijds; dódbr.-'iiiterislévèring van de exferne~cdntacïeh;hiédë' 'als gevolg van de verwervingvan:be langen ln andere bedrijven. Zowel naar binnen als naar bulten zyn de verhoudingen steeds gecom pliceerder geworden. Dit kor, niet zonder gèvolgen blijven voor de or ganisatorische opbouw van het be drijf. Maar ook de wenselijkheid om met het oog op de toekomst de con tinuïteit van de leiding te verzeke ren. maakte het noodzakelijk de or ganlsatle van de ENCK onder ogen te zien. Het ligt in de bedoeling dat de heer Den Bakker, die tevens direc teur van de N.V. Deltachemie is, lot 1 juni 1969 de hoofdleiding in han den zal houden. Op die datum zal hij veertig jaar in dienst van de ENCK- zijn. Enkele jaren daarvoor zullen er twee directeuren worden aangesteld: één voor de commerciëel- adminlstratieve en één voor de tech nische sector. tn verband hiermede is enige tya geleden drs. G. Valkier rèeds tot adjunct-directeur, meer in het bij- zander voor commerciële aangelegen heden. benoemd. Zo spoedig mogelijk zal ar een technisch adjunct-direc teur .worden aangetrokken. Daarnaast zullen 'er vanaf van daag drie personen als onderdirec teur met algemene procuratie optre den,' te weten drs. J. D. P. Weitmann voor de financiën en administratie, de heer A. van der Valk voor inkoop en verkoop chemische produkten en dra. J. R, van Mamsum voor ex port Europa en Middellandse Zee gebied.. Ir. L. A. Stierman, die be last is met de algehele produktie- leidtog, zal voortaan als hoofdinge nieur met algemene procuratie fun geren. Verder zullen de heren A..H. Ooi- bekküik, export Midden- en Zuid- Amertka, K. H. Hoedemaker, verkoop binnenland, en J. A. Kloosterman, expeditie, zich met ingang van van daag procuratiehouder met beperkte procuratie kunnen noemen. De opzet 'van de nieuwe organisa tie is in zijn voornaamste geledingen vastgesteld in een organisatieschema. De bijeenkomst werd besloten met de mededeling dat het in aanbouw zijnde, .kantoorgebouw.JL.november zover gereed zal zijn, dat 'met' 'de in gebruikneming een begin" kan wor den gemaakt. Te bevragen aan het Hoofdbureau van Politie te Schiedam tussen 9 12.30 uur en 2—6 uur: Regenjas, bl. kindervest, kinderhandschoentje (1.), zakmes, steeksleutel, kentekenplaat, kabelslot, portefeuille met inhoud, zwarte portemonnaie met inhoud, knipportemonnaie, damesportefeuille met inhoudt. Te bevragen by de vinders; .Tói- léttasje met inhoud, hulppostkantöor Mgr. Nolenslaan 416; badtas met .in houd, Schipperus, Van Hoogendorp- straat Tlbiauwe badtas met Inhoud, v. d. Grüp, Maasstraat 42,-. bruine portemonnaie met inhoud, v.d. Hei den, KI. Katerstraat 156; badtas met inhoud,In 't. Véld, Van Hallstraat 21a; lederen portemonnaie, Penning, Gèervlietsestraat 37b; kinderporte- momiaie'met inhoud, Van Maas, Gordonstraat 50c; damesparaplu. Van Düke, Kortlandstraat 15b; kinder tasje, Jansen, Nieuwe Maasstraat 118 b; öamesportemonnaie, Penders, Bellstrsat lib; .set sleutels, Zeven boom, De Genestetstraat 7; ring met sleutels, Bruin, Villastraat 73; ring met' sleutels, Veringmeier, Ooster straat 89; huissleutels, v d. Horst, Mariastraat 30; dekkleed, Ons Be lang, Calandstraat 9; hondehals band, Bergkotte,- Dr. Boslaan 10; mapje met negatieven, Korver, L. Singelstraat 106b; beddegoed, Krlk- ke, Lekstraat 76b; zwarte dames- handschen (IJ, Van Dük, P. K. O.- laan 155a; damessandaal. Knotsen burg, J. G. van Markenstraat 50; da meshandschoen, Brand, Beierlandse- straat 51b; herenpantalon, Boelens, Fabristraat 54b, na 18 uur; plastic sandaal, In 't Veld, Poortugaalsestr. 20; een paar damesschoenen, Jansen en Wouterloo, Grote Markt 39; wol len kindervestje, Immerzeel, K. Sin gelstraat 15b; suède damesjasje, Brongers, KI. Katerstraat 142; krui wagen, Jansen, JJsselmondesestraat 54a; zwarte poes. witte kip, Diem- asiel, St.-Annazusterstraat 33; post duif, Koogje, J. v, Lennepstraat; zeiltje van poppewagen: Loef, Van 's-Gravenzandsestrast 52b. IBMMIW LANGE HAVEN 121 TELEFOON 66262 SCHIEDAM Voor uw PASFOTO'S na tuurlijk naar lotohandel K. v. Vuuren. Hoogstr 106, Schiedam. In spoedgevallen desgewenst in 1 uur klaar Alles op gemakk. betaling v.a. 1.— p.W. GOEDEREN HANDEL fa. A. Schilper- oord en Zn., Tuinlaan 40, Schiedam. AÜDYE MURPHY Vrijd. - zat. 2 - 7 - 9.15; zondag 7 Eastmancolor 9.15 14 Jaar Dwaasheid ten top.... Paniek in Hollywood! ARBOTH en COSTELLO als Zondagm&tlne«6 2 en 4.15 uur 14 jaar Onbarmhartig en aangrijpend II Maand,-dlnsd.-woensd. 2 en 8 uur 18 Jaar ROCK HUDSON - DAN DURYEA - MARTHA HYER tn Donderdag 2 en; 8 uur. 14 Jaar

Het Vrije volk | 1962 | | pagina 2