Busdiensten staken; legio aanrijdingen IJzel legt verkeer oosten m m van and lam Bizonder vreemde dief in Den Bosch NIET verboden Arts stelt firma aansprakelijk MENEER DE REDACTEUR Mij. voor Geneeskunst: Arts maakt t te bont Haagse burgervader valt Zwolsman aan EU Prijzen AKU maar weinig omhoog Brand in hotel is aangestoken Aanrijding met gestolen auto Onderwijzers moeten naar congres kunnen Vervoerders: de tijd dringt Knaap drinkt dodelijk vocht Luns' nota over EEG-marathon in behandeling Matroos zal niet worden berecht Jrandweer New York: Onbegaanbaar Glijpartijen VERLAMMINGSVERSCHIJNSELEN NA GEBRUIK GENEESMIDDEL Nieuwe voorzitter Mij. Geneeskunst Senator Goldwater w il k ernstop verdra g eventueel opzeggen Inbrekers hebben vech: ..slechts" buit van f 3.000- HET VRIJE VOLK MAANDAG 6 JANUARI 1964 (Van een onzer verslaggevers) Groningen, Twente, een groot gedeelte van Noord-Brabant en Noord-Limburg hebben zondag te kampen gehad met spie gelgladde door ijzel bedekte wegen. Het busverkeer werd ge stremd of reed met grote vertraging. Het aantal aanrijdingen was legio, maar ernstige ongevallen werden niet gemeld. Baar km je nwtig ep bomen: ze gaas niet oiti 55 Verhoging tarieven: Hond van Beatrix Drakesteijn wordt over enkele weken het huis van dit jonge rashondje, dat hier poseert samen met zijn ma, 'Anita van het Ketelmeer' geheten. Prinses Beatrix heeft de Golden Retriever gekocht van de heer Neimeijer te Doetinchem. Caliali cie Peter PAGINA S VREEMDE TALEN ROKEN Het hoofdbestuur van de Koninklijke Nederlandse Maat schappij tot Bevordering der Geneeskunst heeft zijn mis noegen uitgesproken over de voorstelling van zaken die de Utrechtse chirurg P. C. K. in een televisiegesprek over het ziekenfondswezen heeft gege ven. WINST STEEG MEER DAN ACHT MILJOEN Advertentie IM. ?SSEN NEUS EN LIPPEN NEW YORK (AP). In de balzaal ran het New-Yorkse Astor Hotel, dat op het zeer drukke Times Square staat, is zondagavond brand uitge broken. Volgens de brandweer is de brand ontstoken door een brandstich ter, De brandweercommandant heeft verklaard te beschikken over getui gen. Toen de brand omstreeks midder nacht uitbrak, was de balzaal niet in gebruik. Het vuur verspreidde zich *nel via de draperieen iangs de muren naar do balkons. Rook drong via luchtkokers de gan gen en kamers van het hotel bin nen. Ongeveer tweehonderd gasten verlieten het hotel. Brandweerlie den moesten hotelgasten per jacobs- ladder van de bovenste verdiepingen halen Duizenden New-Yorkers die zich op Times Square verzamelden, veroorzaakten verkeersopstoppingen. (Van een onzer verslaggeefsters Zondagmorgen 's op de rijksweg tussen Amsterdam en Utrecht, nabij het veikeersplem Oudenrijn, een per sonenauto bij een inhaalmanoeuvre tegen de zijkant van een vrachtauto geschampt De personenauto kwam zwaar be- schad'gd m de middenberm terecht. Dt j'x-'tu irtier en de enige inzittende gingen er vandoor. De chauffeur van de aangereden vrachtauto ging het tweetal achterna en kreeg de passagier, de 23-jarige boidenwasser D uit Amsterdam, te paksen Op het politiebureau in Utrecht bleek, dat de auto in Amsterdam ge stolen was De voortvluchtige be stuurder is nog niet gevonden. Het begon in Groningen Tussen tien uur 's ochtends en twee uur 's middags lagen de interlokale diens ten grotendeels stil. Ook de stads bussen m Groningen moesten een paar uur buiten dienst gesteld wor den, totdat er gestrooid was. Na Groningen kwam Twente aan de beurt. De OAD uit Holten die met zestig bussen op vijf lijnen rijdt, hiaakte vertragingen van anderhalf uur mee. Vijf bussen van dezelfde lijn konden op zeker moment m Delden niet meer voor of achteruit. De routes Almelo-Deventer en Hen geloHolten-waren enkele uren vol komen onbegaanbaar. Nadat er ge strooid was. kon het verkeer tegen de avond weer op gang komen De TET uit Enschede moest zijn diensten van vier tot half zes volle dig staken. Ongeveer zestig bussen stonden werkeloos. Hierdoor werden vooral de busreizigers in de Oosthoek van Twente getroffen Ook m Enschede moest de stads dienst worden worden stilgelegd In Almelo reden ze met grote vertrs ging Op de buitenwegen was het gister avond stil In Enschede noteerde de politie tien DEN HAAG (ANP) De minister van Onderwijs, Kunsten en Weten schappen heeft er geen bezwaar te gen dat de scholen op 8 januari eer der eindigen, zodat de leerkrachten het demonstratieve salariscongres van de Algemene Nederlandse Onder wijzers Federatie (ANOF), dat die dag in Utrecht wordt gehouden, kun nen bijwonen. Voorwaarde is echter, dat ook het school- en gemeentebe stuur mermee akkoord gaan. De bewindsman heeft dit meege deeld aan het dagelijks bestuur van de ANOF De nieuwe voorzitter van de Ne derlandse Onderwijzers Vereniging, de heer W. van der Gevel, had za terdag in Amsterdam verklaard, dat de overheid de onderwijzers in ver scheidene plaatsen m het land in dit opzicht tegenwerkt De bevolking van Zuld-Afrika is tussen 1951 en 1960 met 26 percent toegenomen. Volgens telling van 1960 woonden er toen 16 002.797 men sen, van wie 3.088.491 blanken. 1.509 258 gemengd-bloedigen. 477.125 Aziaten en 10.927.922 bantoes. (Van een onzer verslaggevers) De verkoop van het bij De Bezige Bij verschenen boek „Een bizonder vreemde dief" van de twintigjarige schryver Ewald Vanvugt is, in tegen stelling tot andersluidende berichten, niet verboden door de politie van Den Eosch. Vanvugt zou in zijn (autobiografisch) boek enkele personen hebben, getekend, die een grote gelijkenis vertonen met nog levende Bossche naren. Enkelen zouden zich door deze beschrijving zeer gekwetst hebben gevoeld. aanrijdingen. Een li-, i-bus ramoe een lichtmast en voorts moesten een verkeerszuii en een hek het ontgel den. Voorts moesten in deze stad twee personen naar een ziekenhuis worden gebracht, nadat ze een on gelukkige val hadden gemaakt. Arnhem meldde gisteravond 23 -aaui ïjdmgen In Noord-Brabant eveneens vele glijpartijen. Op de Hosterweg in Bie- !nc>. slipte zondagmiddag een auto tegen een boom. Hierbij werd me vrouw Hermans uit Vcnlo uit de wa gen geslingerd Met verwondingen aan de rugwervel is zij m een zie kenhuis opgenomen De busdiensten in Venlo werden zondagavond ge staakt Ten slotte Limburg Genoeg kreu ken en deuken, meldde de politie, maar geen ernstige ongevallen. Na zeven uur waagde zich geen auto meer op de weg (Van een onzer verslaggevers) Ruim 300 vervoersondernemers hebben er in telegrammen bij de mi nisters van Verkeer en Waterstaat en van Economische Zaken op aan gedrongen de door hun organisaties gevraagde tariefsverhogingen per 15 januari onverkort en met de meeste spoed toe te staan. Zij achten het integraal doorbere- nen van loonsverhogingen en overige kostenstijgingen in de vrachtprijzen volstrekt onontkoombaar. Vele ver voersondernemingen, die nu reeds met verlies werken, zullen zonder doorberekening van de hogere kos ten hun huidige taak met langer kunnen vervullen De met ingang van 1 januari ge vraagde tariefsaanpass.ug behelst verhoging met vijftien pe-cent van het bestel- en afhaalloon uit het stukgoedtarief en het tarief voor het plaatselijk vervoer; verhoging met 12è percent van aile trajectvracht uit het stukgoedtarief en vei hoging met tien percent van alle taneven voor het ongeregelde vervoer van zendin gen met een betalend gewicht boven twee ton. (Van een onzer verslaggevers) De firma Winthrop NV in Haar lem heeft volgens de Amstelveerise prts P. Labensan een geneesmiddel |n de handel gebracht dat verlam mingsverschijnselen teweegbrengt. Dokter Lakeman heeft de fabrikant! van 'trancopal' aansprakelijk gesteld voor de schadelijke gevolgen die het middel voor zijn vrouw heeft gehad. Winthrop is een dochterbedrijf van een Engels farmaceutisch concern. De fabrikant beveelt trancopal onder jneer aan voor lage rugpijn. In het Nederlands Tijdschrift voor de Ge neeskunde heeft de Hengelose arts A. FulcTauer in juli 1962 de aandacht gevestigd op neven-effecten De 34-jarige mevrouw Lakeman kreeg na gebruik van mmder dan een volledosis trancopal verlam mingsverschijnselen. Zij moest an derhalve maand het bed houden, haar haar werd In twee weken volko men grijs en haar gehoor heeft ze gedeeltelijk verloren. De schade die dokter Lakeman bij de firma Winthrop claimt, bedraagt zesduizend gulden. Het advocaten kantoor van mt, I. J. Duthil c.s. te Rotterdam behartigt zijn belangen. Volgens de beschrijving van dokter A Fuldauer m het Nederlands Tijd schrift vocir de Geneeskunde m juli '62 was een patient tot tweemaal toe bewusteloos geraakt en in elkaar ge zakt na gebiulk van een half tablet trancopal Een andere patient die op voorschrift van dokter Fuldauer zelf het middel had ingenomen, werd agressief en onaangenaam en ge droeg zich 'als een dronken man'. Dokter Fuldauer schreef ander half jaar geleden dus in het tijd schrift, dat gebruik van trancopal gevaarlijk Is, vooral voor automobi listen. Ook de Amsterdamse hulsarts F. J. Thoolen heeft de klachten als door dokter Fuldauer beschreven op gemerkt bij patiënten aan wie hij trancopal had voorgeschreven. Hoofdinspecteur C Verhagen van de Bossche gemeentepolitie verklaar de ons vanmorgen: „Ik heb zelf een exemplaar gekocht om over de in houd een oordeel te kunnen vellen. Toen ik het gelezen had dacht m als mens, vader en ook als ambtenaar (Van een onzer verslaggevers) Het zesjarig zoontje van de familie H. uit het Emdhotense stadsdeel Stri.jp is zaterdagmiddag om vier uur merlcdcn nadat het enige slokjes had aenomen uit een flesje, waarvan de inhoud nog niet kon worden geïden tificeerd. Het flesje stond met andere flesjes en potjes, die door de heer en me vrouw H. in verband met de schoon maak uit de kelder waren gehaald, in een kartonnen doos op de keuken tafel. In een onbewaakt ogenblik heeft het knaapje een der flesjes be machtigd en er enige slokjes uit ge dronken Gealarmeerd door de klachten van ftjn zoontje is de heer H met beni naar de huisarts gegaan die echter afwezig bieek Toen ook diens vervan ger niet thuis bleek te zijn, heeft de heer H. zijn zoontje naar het Bm- nenziekenhuis gebracht Tndens het "leegpompen van het maagje veiloor de longen het bewust- pjn, waarna hij korte tijd later over leed. AMS'! (ANP> Dl G Scha- i(j (specia'ist te Rotteidam) is voor 1961 geko en tot voorzitter der Ko ninklijke NedeTandse Maatschappij £ot Bevorde, lng der Geneeskunst Hij Is opvolger van dr. C. L. v. Woelde- ren (Den Haag). belast met de controle op de boek handel: het zou beter zijn als dit boek niet m Den Bosch zou worden ver- Maar, en dat wil Ik met nadruk verklaren, dat is myn persoonlijke mening. Ik heb hierover met niemand overleg gepleegd, niet met kerkelijke en niet met wereldlijke autoriteiten. Nadat ik het boek gelezen had, heb ik contact gezocht met de boekhan del De meeste boekbandelaren ble ken het boek met eens in voorraad te hebben. Anderen hadden inmiddels besloten Een bizonder vreemde dief naar de uitgever terug te sturen. Handelaren die het boek nog wel in voorraad hebben, heb ik verzocht het debuut van Ewald Vanvugt met in de verkoop te nemen. Maar dat is een verzoek, geen ver bod. Politionele maatregelen zullen niet worden genomen. Vraagt u mijn persoonlijke me ning," aldus de Bossche hoofdinspec teur, „ach, dan zeg ik, deze jongeman heeft zyn mislukt leven op schrfit willen stellen. Daarmee heeft hy be paalde mensen in onze stad veel ver driet gedaan ■ykigs??/. Getooid met een Chinese zonnehoed poseerde Dahah Lavi (20) voor de foto graaf Samen met Peter OTooie bezocht zfc karakteristieke plekjes m Hong Kong Dahah is een Israëlische actrice en zij gaat de hoofdrol vertolken m de film 'Lord Jim'. De vrouwelijke rol In deze film moest qua karakter ge lijkenissen vertonen met het boek. De film-mensen waren echter niet m staat zo'n type te vinden, totdat na twee jaar zoeken en heel wat reisjes om de wereld eindelek Daliah werd ontdekt, Daliah Lavi spreekt zeven ta len, Voor de film Lord Jim moet zij nog Chinees en Kambodsjaans leren. (Van onze parlementsredactie) Op 6 januari zullen de betrokken kamercommissies een nota van mi- »ister Luns over de resultaten van de Brusselse EEG-marathon in de cember in behandeling nemen. Deze nota is thans door de bewindsman toegezonden aan de voorzitter van de Tweede Kamer. Minister Luns zegt in een beschou wing over de resultaten m deze nota, dat er voor de Nederlandse land bouw bevredigende regelingen zijn getroffen, die veelal een goede zul len komen aan de Nederlandse schatkist. Voorts toont hij zich tevreden over de tegemoetkoming, die Nederland heeft verkregen 'op het voor de re gering moeilijke punt' van de heffing op margarine en spijsolie. Deze hef fing is voor ten minste twee jaar uitgesteld, aldus de nota Ten slotte geeft munster Luns toe, dat op het stuk van 'het open' handelsbeleid van de EEG slechts 'op enkele punten' vorde ring kon worden gemaakt. Het re sultaat was bepaald minder dan de Nederlandse delegatie voor wen selijk hield De minister ziet ook elementen, die de verhouding van de gemeen schap met derde landen kunnen ver storen en hij zegt in dat verband dat het nodig zal zijn het probleem van de liberale handelspolitiek van de EEG ook in de komende maan den in het bijzonder in het oog te houden De nota concludeert, dat de Brus selse resultaten voor Nederland ac ceptabel gemaakt zijn maar veel ea! afhangen van de verdere uitwer king WASHINGTON (AP) De repu blikeinse senator Barry Goldwater heeft zondag voor de Amerikaanse televisie gezégd, dat hjj indien hij tot president van de Verenigde Staten wordt gekozen het Mos- kouse verdrag over het verbod van kernwapens in de dampkring zal opzeggen ais dat in het internatio nale belang zou zijn. Ik zal als president streven naar hervatting van kernproeven m de dampkring als dat m ons voordeel zal zyn, aldus Goldwater, die zei ervan overtuigd te zyn, dat het be perkte kernstopverdrag van geen enkel nut is voor de Verenigde Staten BRUSSEL (ANP) Pe Nederlandse matroos A. M. uit Hansweert, die op 17 november van het vorig jaar m de haven van Antwerpen zijn schip per met een bajonet om het leven bracht, zal hoogstwaarschijnlijk met worden berecht. In een psychiatrisch rapport over de dader wordt gezegd, dat hij gees telijk sterk gestoord is en dat zijn toestand snel verergert. Het drama deed zich voor aan boe a van de Amsterdam I. nadat de matroos met het slachtoffer, de 54- jarige J. Houtekamer, een aantal cafés had bezocht. De dader heeft steeds verklaard zich mets meer van de gebeurtenis sen te herinneren. De Belgische Justitie zal een dezer dagen beslissen over de aanbeveling la het psychiatrisch rapport de man in een inrichting voor geestelijk ge stoorden op te nemen. VIGO (Reuter) Twee Spaanse vis sersboten zijn zondagochtend ter hoogte van Ue Noordspaanse stad Vigo met elkaar in aanvanng geko men, waardoor een der vaartuigen zonk. Van de opvarenden zijn er zes gered, van wie er een, de kapitein, aan zijn verwondingen is overleden. Zestien mensen worden vermist. In uw kmtiek over het pro gramma 'Voor de vuist' schrijft u dat de heer Simons de TV- uitzendingen slecht vond Hij zei zelf, dat hij slecht floot en zong. De heer Simons heeft echter mei gezegd dat hij aile uitzendingen slecht vond. Hij had alleen kritiek op het feit dat er soms acht liedjes met Franse tekst werden gezongen. Ook was hij van mening dat deze muziek beier voor de radio kon worden gebracht. Ik lees nooit in uw kritieken dat u bezwaren heeft tegen het bi er.gen van bedjes in een vieemde taal. Vindt u soms dat een Nederlander geen recht heeft op Nederlandse liedjes voor de radio en televisie. Of vindt u dit een achterlijk standpunt waar geen woorden over vuil moeten worden ge maakt. Gaat u eens een avond voor het TV-toestel zitten, draal het geluid weg, dan krijgt u het zelfde gevoel als iemand die naar de TV kijkt en geen vreemde talen verstaat. Probeert u het? G. M. WESSELS, Papaverstraat 1, Haarlem. Het aangekondigde wetsont werp door minister Witteveen waarin prijsverhoging op siga retten wordt ingevoerd van 25 pet. mede omdat sigaret tenroken schadelijk is voor da gezondheid heeft alleen dat voordeel, dat er dus per jaar 135 miljoen gulden meer m de schatkist komt De mensen die ondanks alia berichtgevingen over longkanker het roken met laten, zullen door deze verhoging van 25 pet. het roken ook met laten. Zij die van het ernstige gevaar van sigaret tenroken overtuigd zijn, roken met al zou het pakje sigaretten siechts 10 cent kosten. We hebben gezien welke ont beringen we moesten lijden tij dens de bezetting, maar het roken hoe duur dit ook was werd voortgezet en zelfs boven eten verkozen. Er komt dus nu een zelfde sigarettenverbrmk, maar er komt meer in de schatkist. Er zul len andere middelen moeten worden aangewend de sigaretten roker van het roken af te hel pen. Dit zal echter een zeer moeilijk probleem blijven. H. DUSTER. Arend Bontekoestr. 7bs, Amsterdam-W 2. (Van een onzer verslaggevers) Burgemeester Kolfschoten van Den Haag heeft maandagmiddag is zijn nieuwjaarsrede met felle, moeilijke maar niet mi; te ver stane woorden een aanval gericht op de heer R. Zwolsman. „We moesten ervaren dat, hoe wei de geschikte ruimte er is, de NAVO-conferentie dit voorjaar niet in Scheveningen kan worden gehouden", zegt de burgemeester bij wijze van inleiding. En dan volgt: „Hier kwamen de aanwijs bare belangen van staat, stad en badplaats nu eens openlijk in conflict met de megalomane as piraties (dat is: door grootheids waan ingegeven verlangens) van het huidige kustbewind." ,Non tali auxiho (met zulke hulp), was het tijdige weerwoord der over heden Dit voor Nederland bescha mend voorval moet ons te denken gevenaldus de Haagse burge meester Zoals men zich herinnert, heeft de minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid de voorzieningen, die de heer ZwoLsaian verbetering van het Kurhauscomplex wilde laten treffen, voor een deel geweigerd. Ook het Zwolsman-pian om m Mariahoeve een wmkelcenti m te vestigen wordt door burgei. °ster Kolfschoten neg eens naar voien ge haald: „We verwierpen met bedacht zame argumenten een voorste! tot grondverkoop voor een winkelcen trum in Mariahoeve Zinspelend op het Rijswykse win kelcentrum in de Bogaard, dat de heer Zwolsman blijkens een uitlating na de verwerping van het Mana- hoeveplan graag wil zien uitgroeien tot het koopcentrum voor de Haagse agglomeratie, voegt burgemeester Kolfschoten aan zyn eerste uitspraak nog toe: „En de wetenschap dat een bogaard maar eens bloeit, lieert daarbij niet eens de doorslag gege ven." Het is op zakelijke overwegingen onmogeiyk, het Kurhaushotel in mei drie weken te sluiten. Toch zyn wy nog steeds bereid medewerking te verlenen aan het huisvesten van de NAVO-conferentie. Het Palace-hotel zouden wi] daarvoor beschikbaar kunen stellen. Dit commentaar gaf een woord- voerdei van de Exploitatie Maat schappij Scheveningen op de woor den die burgemeester Kolfschoten vanmiddag in de Haagse raad heeft gesproken Ook hy noemde het voor val beschamend „Het geeft ook ons te denken," zei de woordvoerder. Hij verklaarde niet bereid te ?fjn in te gaan op de woordkeuze van de Haagse burgemeester. ("Van een onzer verslaggevers) i. 7 SCHOONHOVEN (ANP). Mannacht is ingebroken in het kantoor van dc vervoersmaatschappij De Twee Pro vinciën te Schoonhoven. De indrin gers hebben de brandkast vakkun dig geforceerd en daaruit een bedrag van ca. 3000 meegenomen. Rijkspolitie en recherche hebben een onderzoek ingesteld. Er is nog geen spoor van de daders gevonden. Wel bleek dat de inbrekers eigen lijk nog pech hebben gehad, want vrydagavond, juist voor sluiüngstyd, was een bedrag van II 000 ter post gedeponeerd. Advertentie LM. Terlenka vitrage, nog voor enkele jaren een bijna niet te betalen luxe - maar de bijzon dere eigenschappen: oersolide, wassen, in een wip droog en niet strijken, deden menige huismoeder over de hoogste prijzen heenstappen. Haar morgen begint de speciale aanbieding van duizenden meters Terlenka marquisette ...guldens goedkoper dan nor maal, voor minder dan de halve prijs. Dinsdagmorgen om 9 uur be gint de verkoop van deze duizenden meters Terlenka, 90 cm breed, per meter voor Ook In 120, 150 en 210 cm breed. tel. ofsdinft. best In dit gesprek uitgezonden door de AVRO-TV op *7 november, zou de arts om. hebben gezegd, dat de zie kenfondsverzekerden niet de genees middelen ontvangen welke zij be hoeven. De Mij. meent dat de heer K. in de samenhang van het gesprokene omtrent het ziekenfondswezen in drukken heeft kunnen wekken dl» m hoge mate onrechtvaardig zyn ten opzichte van het beleid der zie kenfondsen, alsook tegenover do artsen die dageiyks in goede samen werking met die instellingen de be- llangen van de verzekerden behar tigen. Het hoofdbestuur heeft een klacht ingediend bfj de door de Mij voor interne rechtspraak ingestelde or ganen. (Van onze soc.-economlsche redactie), ,Er zijn slechts weinig mogelyk- heden voor de Algemene Kunstzijde- urne (AKU) om de stijging van lonen en salarissen te compenseren door prysstygingen. Dit ais gevolg van da scherpe concurrentie. Wel zullen prö- duktie-uitbreldingen kostenverlagend, werken Dit heeft AKU's president-i directeur, mr. J. Meynen_ vanmiddag; m Arnhem meegedeeld tijdens een nieuwjaarsbijeenkomst. De winst van de Nederlandse AKU- bedrijven, die over de eerste drie kwartalen van vorig jaar al met acht miljoen gulden is gestegen ten op-, zichte van dezelfde periode van 1962„ ls In het laatste kwartaal nog verder uitgelopen Maar de stijgingen van lonen en salarissen in dit jaar zullen hun invloed op de winstcijfers niet missen, zei hij. De omzet is in 1963 gestegen met achttien percent tot ƒ450 miljoen. Dit is voor een belangrijk deel t« danken aan de geheel synthetische garens en vezels, die in 1963 voor het eerst een aandeel in de totale AKU- omzet leverden, dat groter was dan dat van de rayonprodukten. In het vierde kwartaal van 1963 boekte de AKU met ƒ130 miljoen een record omzet In West-Euiopa als geheel wercl de produktte van njlon in 1963 met twintig pel cent uitgebreid Voor de Jaren 1964 en 1965 wordt een capa- citeitsvergroting van zestig percent verwacht. De vraag naar het door AKU ontwikkelde nylongaren voor de tapijtindustrie zal de komende jaren snel toenemen, aldus mr. Mev, nen De Turkse, nationale vergade ring proft zaterdag de nieuwe rege ring van Ismet Inonü met 235 tegen 175 stemmen haar vertrouwen ge schonken. f

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 1