Scheveningse vissers kiezen na lange staking weer zee Nederlandse export neemt eerdaags af Na tbc-explosie: twaalf personen naar sanatorium ides 1 Taalstrijd Onderzoek nationaliteit en naam don Carlos REDERS SCHATTEN SCHADE OP VIJF MILJOEN Wegenbelasting vrachtauto's onveranderd Mannenmode Biesheuvel in Beneluxraad: Landelijk fonds voor tehuizen zwakzinnigen (Van een onzer verslaggevers) De vissersstaking' in Scneveningen is ten einde. De reders hebben twee eisen van de stakers: een v erhogmg van het garantieloon tot 125,per week en afrekenen per reis ingewilligd. Deze ontwikkeling kwam nadat de erkende vakbonden de reders van hun verplichtingen je gens de c^.o. hadden ontslagen omdat zij geen 'sta-in-de-weg' wild enzijn bij een oplossing van het nu bijna acht weken onde conflict. Volgens de reders is de schade vijf miljoen. Opgelucht Overwinning Regeringsantwoord op dagbladnota komt binnenkort Nog niet 'officieel' Dwangsom Jongens (10 en 11) gingen op roof België en Nederland in eikaars viswater? Dr. W. Drees opent Koos Vomnkhuis De Scheveningse visserssche pen worden weer bevoorraad. De staking is ten einde. De eerste logger is gisteren reeds uitgevaren. Vandaag zullen andere schepen volgen. Twee gewonden door aardgasexplosie Verwaarloosd a Een ruim bevaren admiraal tverd eemklaps multilateraal en gaf commando om te vuren- Dat ivilde hij althans. Helaas hij staat nóg in de pagina's van 't super-woordenboek te turen (Van onze parlementsredactie) Het aangekondigde huwelijk van prinses Irene met don Carlos van Bourbon Panna heeft zich nog geenszins kunnen verheffen tot een onbekommerde affaire. Integendeel. Het pro tocol en de souvenir-industrie beginnen zich zorgen te maken over hun aandeel in de bruiloft. Nijpend De vraag hoe de toekomst van een geestelijk gehandicapt kind zal zijn als da ouders het niet meer kunnen verzorgen. is bij het huidig gebrek aan inrichtingen nog bijzonder nij pend voor veel ouders. Landbouwbeleid nog zorgenkind HARDINXVELD-GIESSENDAM (ANP) Het onderzoek naar de tuberculose-infectie in de gemeente Hardinxveld-Glessendam heeft tot gevolg, dat maandag twaalf personen hoofdzakelijk kinderen naar een sanatorium moeten worden overgebracht. Het merendeel van hen lijdt ln lichte graad aan tuberculose. SPANJE EN EEG Souvenirs garantie Weg met Franco*" op paleismuur Schopzivaaien Raad der ouden? HET VRIJE VOLK ZatEKDAü ZZ FEBRUARI IfTO-» ijrtülNA 3 Vrijdagavond om precies half tien voer de Sch. 33 'De Margriet' van de rederij Jaczon als eerste logger weer de Scheveningse haven uit. Op het zelfde ogenblik besloten de stakers in gebouw 'Op Gouden Wieken* in Sche- veningen op de nieuwe voorwaarden te -aan varen. Vandaag verwacht men in een op gelucht Scheveningen dat nog ver schillende schepen het zeegat uit zui len gaan. Pas maandag kan het grootste gedeelte van de vloot naar zee gaan. In Scheveningen heerste gisteren een ongekende bedrijvigheid. De schepen werden vaarklaar gemaakt en er werd weer ijs geladen. Voornaamste spreker op de verga dering van de stakers gisteravond was weer de heer J. Koning van het OVB. Het was een volledige overwin ning, vond hij. De secretaris van het DEN HAAG fANP) De regering zal binnenkort haar standpunt in take de nota over de huidige positie van de dagbladpers in ons land, aan de Tweede Kamer kenbaar maken. Ze zal daarbij de verschillen deside rata, die in de nota zijn opgenomen, behandelen. De nota over de positie van de dagbladpers is aan de regering aan geboden door de vereniging De Ne derlandse Dagbladpers en door het Nederlands Genootschap van hoofd redacteur en. Nog niet bekend is of het regerings standpunt zal worden vastgelegd in een nota, dan wel op een andere ma nier aan de kamer zal worden voor gelegd. Minister-president Marijnen deelt dit mee in antwoord op schriftelijke v*'gen van het Tweede-Kamerlid de neer Vondeling (PvdA). OVB, de heer A. van der Berg ver telde dat ten minste drie maanden voor het aflopen van de huidige c.ao. gepraat zal moeten worden over een uniforme loonregeling voor de visse rij. De vissers monsteren op basis van de bestaande c.a.o.. zoals die tussen erkende vakbonden en reders is over eengekomen. Daarnaast gaan zij een individuele overeenkomst met hun eigen reder aan. waarin beloofd wordt dat wanneer de verdiensten beneden de 125,- zijn dit wordt aangevuld tot 125,- en dat per reis zal worden afgerekend. De juridische adviseurs van de reders zoeken uit hoe dit 'officieel' kan worden ge maakt. De schippers, die volgens traditie self hun bemanningen moeten uitkie zen, zjjn druk bezig hun personeel weer btj eikaar te krijgen. De eerste berichten zjjn hoopgevend: van de 150 vissers in dienst van de Haagse gemeentereiniging hebben slechts drie de wens te kennen gegeven vast aan de wal te willen blijven. Er zjjn echter ook vissers, die in andere bedrijfstakken emplooi heb ben gevonden. Het moet nog blijken in hoeverre de 'ontvolking van de vloot' een tijdelijk karakter heeft. Naar de heer Koning nog meedeel de zijn de reders nog niet teruggeko men van het vorderen van de dwang som, waartoe het OVB en de heer Koning in de tweede week van de staking veroordeeld werden. DORDRECHT (ANP) Twee jon gens, de elfjarige G. S. en de tien jarige M. P. uit Dordrecht, zijn door de politie aangehouden omdat zij ongeveer ƒ335 en twee polshorloges hebhen gestolen. Zij hebben het geld in een onbewaakt ogenblik uit de kassa van een speelgoedwinkel ge roofd en deelden het aan vriendjes uit. Ook kochten zij een radio en schoenen. Met een jonger broertje stalen zij enkele portemonnees, een busje van een blindengeleidehondenfonds en etenswaren. Op last van de Justitie zullen de jongens in een inrichting worden geplaatst. DEN HAAG (ANP) De staatsse cretaris van Financiën, de heer Van den Berge is niet bereid te bevor deren, dat voor vrachtauto's die zich een deel van het jaar in het buiten land bevinden, een gedeeltelijke vrij stelling van motorrijtuigenbelasting wordt verleend. Dat zegt hij in zijn antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid de heer Schol ten (c.h.u.) in verband met de be lastingdruk op het internationale wegvervoer. De staatssecretaris zegt, dat als die vrijstelling er wel zou komen het in verband met bestaande bilaterale re gelingen niet denkbeeldig is, dat in het buitenland tegenmaatregelen ge nomen worden, gericht tegen Neder landse vervoersondernemers. Verder is de bewindsman er bang voor dat het verlenen van zo'n vrijstUing het tot stand komen van een regeling in EEG-verband nadelig zou beïn vloeden. Van onze parlementsredactie) Nederlandse en Belgische vissers (vooral gamalenvissers) zullen eerstdaags vrijelijk in eikaars ter ritoriale wateren hun netten kunnen uitwerpen. Minister Biesheuvel ver klaarde vrijdag in de vergadering van de Beneluxraad, dat hierover tussen beide landen op ambtelijk niveau reeds overeenstemming is bereikt. Voorwaarde bij deze regeling is, dat Belgen en Nederlanders onder gelijke onstandigheden bij voor beeld gelijke trekkracht van de vaartuigen moeten vissen. Van Belgische zijde betwijfelt men even wel nog of wel voldoende controle op de naleving van deze voorwaarde kan worden uitgeoefend. Nederland zei mr. Biesheuvel heeft op het punt van controle van oudsher een wat groter voorstellingsvermo gen. Op 13 maart zal dr. W. Drees in Lage Vuursche het nieuwe tehuis van het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvrien- denwerk, het Koos Vorrink-huis openen. De leden kunnen het tehuis bezich tigen op zondag 15 maart. De ope ning was eerst vastgesteld op 28 en Dm modellen uit de nieuwe col- sectie san de Parijzensar JacQu.es Estérel. Van links naar rechts: 'Dorian Gray', "Arsène Lupin' en 'Ka pitein Haddock'. (Van een onzer verslaggevers) Twee arbeiders lijn vrijdagmiddag ernstig gewond door een ontploffing in een wrrkput aan de Ceintuurbaan in Bussum tijdens werkzaamheden aan de* aardgasleiding. De ontplof fing ging gepaard met een meters hoge steekvlam. Twee arbeiders konden zonder let sel de bouwput verlaten. De 28-jarige H. Mol echter liep derdegraads ver wondingen op aan gezicht, handen en voeten. De 63-jarige J. Koutrik werd minder ernstig gewond. Slechts door het afsluiten van de gastoevoer kon de vlam worden gedoofd. Bij nader onderzoek bleek dat de hoofdhuis over een lengte van 4 me te- wae gescheurd. Met geluidswa gens is de politie de gehele wijk Zuid rondgegaan om te waarschuwen dat de bewoners de waakvlammetjes moesten doven. (Van onze parlementsredactie) In de naaste toekomst xal de Ne derlandse export afnemen, terwijl de vooruitrichten voor België en Luxem burg gunstig blijven. Het gevaar voor inflatie wordt in Nederland en Bel gië op overeenkomstige wijze bestre den: door afremmen van de vraag, bewaken van prijzen en dergelijke maatregelen. Benelux-ministers hou den vrij regelmatig contact met el kaar over de in eigen land en mo gelijk samen te voeren conjunc- tuurpoliiiek. Minister Andriessen heeft dit vrij dag gezegd in de vergadering van de Beneluxraad, die in Den Haag werd gehouden. Minister Veldkamp gaf bij die gelegenheid een vergelij kend overzicht van de lonen in de Beneluxlanden. Hij constateerde dat de loonkosten per uur in de indus trie naar elkaar toegroeien. De Nederlandse afgevaardigde Bommer ip.v.d.a.) vroeg de mede werking van de regeringen om ha telijke voorvallen bi.i douanecontrole aan de grens te doen verdwijnen. Het gebruik van het gezonde ver stand is soms bete dan het stipte uitvoeren van de voorschriften, zei hij. In antwoord hierop buide <W staatssecretaris van Financiën mr. dr. v. d. Berge een voorval aan waarbij een zending papieren voor de Beneluxraad met invoerrechten was beiast, hetgeen toch geenszins de bedoeling kon zijn geweest. De hear Bommer meende dat door een verkeerd beleid in het ver leden de grensgebieden vaak ver waarloosd zijn. Voorts pleitte hij voor de instelling van een Beneluxfonds om In Nederlands en Belgisch Bra bant natuurterreinen op te kopen ten dienste van de recreatie. Minis ter Andriessen bleek veel voor deze gedachtte te voelen. De moeilijkheid is evenwel dat men in beide landen verschillende regelingen kent. voor het veilig stellen van recreatiegebie den. Een speciale Benelux-commis- sie voor de ruimtelijke ordening houdt zich inmiddels reeds bezig met de vraag op welke wijze de verschillende regelingen gecoördi neerd kunnen worden. Neem het protocol, die niets ontziende regelaar van gebeurtenissen op koninkl(jk niveau, die zich b|f zijn activiteiten slechts richt naar ijzeren wetten. Voor het protocol Is het verschrik kelijk belangrijk te weten of het straks ter bijwoning van het huwe- lijk de Franse en/of de Spaanse am bassadeur moet uitnodigen en wel licht het staatshoofd van een van beide landen En op welke rij moet de stoel van de vertegenwoordiger van Frankrijk of Spanje wel staan? Normaliter weet het protocol pre cies hoe te handelen. Maar nu doet de moeilijkheid zich voor, dat het nog steeds geen notie heeft welke nationaliteit het voor don Carloe moet laten gelden: de Franse of de Spaanse? En omdat het protocol op dit punt beslist geen fout wil maken, is inmiddels onze ambassade te Parijs gealarmeerd om die nationaliteits- kwesüe haarfijn uit te kloven en vast te stellen hoe don Carlos officieel heet. Duidelijk is namelijk, dat men daarvoor onvoldoende of liever: tVan een onzer verslaggeefsters) Het Algemeen Welzijnsfonds te Groningen en het Welzijnsfonds Am sterdam hebben zich verenigd in een landelijke stichting, die gelden wil bijeenbrengen om te voorzien in de grote behoefte aan tehuizen voor oudere zwakzinnige kinderen. Dinsdagavond wordt in Krasna- polsky te Amsterdam het hoofdstede lijk fonds geïnstalleerd als een af deling van het nu landelijk Algemeen Welzijnsfonds. Het Groningse fonds, in 1889 opge richt, heeft in het noorden van het land reeds drie huizen aangekocht en in exploitatie, ieder voor twintig gees telijk gehandicapte jonge mannen of vrouwen. Een vierde tehuis zal wel dra volgen. Het Amsterdamse fonds, dat sinds 1962 bestaat, heeft nog geen eigen huizen in exploitatie. De afdeling Groningen en Amster dam zullen voorlopig samen activiteit ontwikkelen voor het hele land. De stichting hoopt echte dat er meer afdelingen zullen ontstaan, die ieder in eigen omgeving zullen komen tot de oprichting van tehuizen. Directeur van het Algemeen Wel zijnsfonds is de heer J. G. W. Schroder te Groningen, in de Raad van Bestuur heeft o.m. de hoogleraar in de kinderpsychiatrie, prof. dr. Th. Hart de Ruyter. zitting. Voorzitter .•an deze raad is mr. H. Minderhout. (Van onze parlementsredactie) Zelfs na de verheugende overeen komst van Brussel in december jl. moeten de belangrijkste stappen voor een gemeenschappelijk landbouwbe leid binnen de EEG nog worden ge zet. Dat geldt vooral voor een toe nadering van de graanprijzen. Het is daarbij voor de positie van dc kleine landen gelukkig, dat Neder land, België en Luxemburg in een reeks van Benelux-jaren op het ge bied van de landbouwpolitiek reeds naar elkaar zijn toegegroeid. net is nu evenwei zaak de ver volmaking van de Benelux-landbouw politiek niet te stellen boven het ideaal van een gemeenschappelijk landbouwbeleid binnen de EEG. \Vant in de EEG staan op het ogen blik veel grotere belangen op het spel, te meer nu er juist voor de EEG-landbouwpolitiek wel enige aanleiding tot bezorgdheid is. Men behoeft daarvoor slechts te denken aan onze recente ervaringen met on ze eierexport paar Duitsland. ue Nederlandse minister van andbouw, mr. B, W. Biesheuvel, «cft dit alles vrijdagmiddag :leeld in de te Den Haag gehou- m vergadering van de Benelux- rad Meer dan de helft van deze patiënten rechtstreeks in contact geweest met het gezin S., waarin onlangs een baby van zestien maanden aan tbc is gestorven. De vader bleek in vrij ernstige mate door deze ziekte te zijn aangetast en is inmiddels al ln een sanatorium opgenomen. helemaal geen houvast heeft aan het afschrift van het. Franse doop bewijs van don Carlos, dat zijn fa milieleden bij hun aankomst op Schiphol bij zich hadden. Een amb tenaar van de burgerlijke standbier te lande heeft nl. voor het voltrek ken van een huwelijk niets te maken met een doopbewijs van de bruide gom. Hij vraagt het geboortebewijs. Daarenboven: het doet al heel vreemd aan, dal het afschrift van don Carlos' doopbewijs geheel in het Frans is gesteld met uitzonde ring van de regel: geboren op 8 april 1930. Die regel verschijnt namelijk plotseling in de Spaanse taal. Wat mag een Franse geestelijke daartoe wel bewogen hebben? Daarenboven acht men het inmid dels geenszins uitgesloten, dat nie mand minder dau het Spaanse staatshoofd Franco een politieke hef boom ziet in een huwelijk tussen prinses Irene en don Carlos. Im mers: Nederland is vrijwel het enige land, dat zich nog hardnekkig verzet tegen toetreding van Spanje tot do EEG. De Nederlandse legering is daar voor gebonden aan een in de Tweede Kamer op 19 juni 1962 met maar liefst 88 tegen 41 stemmen aangeno men motie van de PvdA-er Goedhart. Daarin werd de regering verzocht zich bij de beoordeling van aanvragen tot toetreding van de EEG te laten leiden door factoren als het bestaan van een democratisch gekozen volks vertegenwoordiging, de beveiliging van de individuele vrijheid en de vrije meningsuiting en het recht om democratische vakva-enigingen en partijen te organiseren in het aanvra gende land. En heel duidelijk stelt de motie dan, dat ai deze factoren, in het bijzonder in overweging genomen moeten worden bij een aanvraag van Spanje. Sinsdien heeft Nederland meer dan enig ander land de toetreding van Spanje tot de EEG geblokkeerd zelfs meer dan België, dat zich sinds het huwelijk van koning Boudewijn met de Spaanse prinses Fabiola over dit vraagstuk vee! minder duidelijk uitlaat. Vandaar dat men vooral in Haagse kringen grote waarde hecht aan het bericht, dat don Carlos bij zijn eerste bezoek aan Nederland een brief van het Spaanse staatshoofd bij zich gehad zou hebben, en aan het feit. dat hij direct na zijn terugkeer in Spanje door Franco in audiëntie werd ontvangen. De souvenir-industrie ten slotte zit voorlopig nog in zak en as. Naar goed gebruik maakt zij zich op om op de dag van het huwelijk de kindertjes vlaggetjes te laten zwaaien en de wanden van de huiskamers te sieren met kunstig gebakken Irene- Carlos-bord.ies en met fraai gekleurde foto's van het jonge paar. Maar welke vlaggetjes naast de Ne derlandse: Franse of Spaanse? Zo lang de Nederlandse regering het niet weet. weet ook de souvenirindustrie het niet en kan zij niet aan de slag. Voor haar kan dat een ramp worden, waarbij kapitalen verloren gaan. Advertentie l.M.I Twee buurkinderen, drie kinderen van een zuivelhandelaar die veel bij dit gezin kwamen en vijf kinderen uit Giessenburg die familie zijn van het gezin S., behoren tot de groep, die sanatorium verpleging nodig heeft. Twee van hen bezochten de christe lijke lagere school te Giessenburg. waar nu volgende week onder alle leerlingen een onderzoek ingesteld zal worden. Maandag wordt in het raadhuis te Hardiimveld-Oieeeend&m een bijeen komst gehouden. Alle artsen en an dere personen die aan het onder zoek: medewerken, zullen daar knies- raad houden, in tegenwoordigheid van de burgemeesters van Hardinx- veld en Giessenburg. Waarschijnlijk zal de geneeskundig hoofdinspecteur van de Volksgezondheid ln Zuid- Holland dr. A. in 't Veld eveneens aanwezig zijn Onder de bevolking was vrij grote ongerustheid ontstaan over de explo sie ven hjbcwjlow, Nit m-n mss aannemen dat de hoofdbron van de ze infectie is opgespoord, hopen de artsen spoedig de besmetting tot staan te kunnen brengen. p'des Uw garantie voor verrukkelijk fruit,. hel allerbeste uil de topklasse. AMSTERDAM (ANP) In de af gelopen nacht is op de zijmuur van het koninklijk paleis aan de Paleis straat en op de schutting rond de Nederlandse Bank ln aanbouw, op het Frederiksplein, met grote letters „Weg met Franco" gekladderd. De politie heeft de kladderaars, drie jongemannen van circa 20 jaar, aangehouden en proces-verbaal tegen hen opgemaakt. Zij verklaarden geen lid te zijn van enige politieke orga nisatie en louter uit baldadigheid te hebber gehandeld. Men is direct be gonnen do bekladding te verwijderen Toen dr. Vondeling verleden week in de Tweede Kamer aan de anti-revolutionairen en christelijk-historischen vroeg, of zij eens precies wilden zeggen hoe zij over een niet-protestantse vorst of vorstin dachten, heeft hij geen antwoord gekregen. De vraag van dr. Vondeling lag voor de hand en een antwoord was nodig om te weten, waar wij in ons land met de godsdienstvrij heid aan. toe zijn. Maar de fractievoorzitters, de heren Smallenbroek en Beer- nink, weigerden te antwoorden. Dat is later uitgelegd als hoge wijsheid. Zo'n uiterst tere zaak van vorstenhuis en geloofsver schil mocht men niet onver hoeds en improviserenderwijs bespreken, zei de c.-h. dr. Beeren- kamp in de Eerste Kamer. En men trachtte het voor te stellen, alsof dr. Vondeling de heren tot iets zeer onbehoorlijks had. trachten te bewegen. Het antwoord is toch geko men, in de Eerste Kamer. En het was zo onduidelijk, dat het daardoor weer duidelijk werd: teneinde niet in conflict te ko men met de regering en ook niet met hun eigen aanhaivi, zijn de sprekers schuil gegaan achter een uitvoerig nevelgor dijn. Daar zitten zij nu te wachten tot het jonge paar van Bourbon gehuwd en wel naar verre gewesten zal zijn ver trokken. lleraardigst was de steun, dis wi- zij daarbij van de zich libe raal noemende mr. H. van Riel hebben genoten. Deze mr. H. van Biel is een der merkwaardigste figuren uit de Eerste Kamer, Hij geniet de roep van 'n uiter mate ontwikkeld man te zijn met een brede belangstelling. Men vertelt, dat hij zich on der meer bezighoudt met de studie van Chinees porselein en dat hij meer weet over Minq- cn Tangvazen dan de andere 224 parlementariërs bij elkaar. Hij is een naar de kogelvorm, neigende figuur, die, zich wijd beens en bedachtzaam door de Kamer beweegt en op een wat droefgeestige toon met een licht Drents accent redevoeringen houdt. Ook jongstleden dinsdag heeft hij een bijdrage geleverd. Als men hem zo rustig zijn ingewikkelde volzinnen hoort formuleren, denkt men eerst: "deze man spit heel diep.' Leest men daarna de redevoering nog eens over, dan ziet men, dat hij wel vele indrukwekkende bewegingen met de spade maakt, maar dat er van het spitten zelf niet veel terechtkomt Ps bij nog scherper toezien be- ■*J merkt men, dat het hem eigenlijk helemaal niet om het spitten is begonnen. Hij staat maar wat voor zijn plezier met de schop te goochelen. Ik geef u een voorbeeld van het sch op - zwaaien. 'Waar ik heeft wil is slechts, dat de iure constituendo tot de handelingen waarvoor het kabi net staatsrechtelijk verantwoor delijk is zonder enige twijfel of duidbare tegenspraak behoort het buiten de strikte privésfeer liggend bestaan der dynastie, zoals het den volke wordt kond gedaan. Wij kunnen, dat thans alleen bereiken in de vorm ener staats rechtelijke conventie aIs dit ministerie met instemming van de Staten-Generaal en van de tegenwoordige draagster der kroon met wie geen enkel constitutioneel verschil van in zicht bestaat, gelukkig, en de hoge instemming behoeft slechts uit de feiten te icarden afge leid, niet verkondigd, het ge suggereerde denkbeeld aan vaardt!' Hier is gezegd, dat de regering niet te maken heeft met het privéleven van de koninklijke familie en dat wij dat allemaal met elkaar eens moeten zijn. Overigefis bleek het hela inge wikkelde gepraat over de irrationaliteit van de monarchie en zulke taalgymnastiek als hierboven vermeld, uit te lopen op een waarschuwing aan de KVP om de socialisten, buiten het kabinet te houden. Dat had mr. Van Riel veel korter en dui delijker kunnen, zeggen, maar zijn omgang met Ming- en. Tangvazen schijnt hem sterk on der de invloed der mandarijnen te hebben gebracht. Een merk waardige man. En nu iets geheel anders: kan men de Eerste Kamer, ook wel senaat geheten, werkelijk een raad der ouden, noemen? Het nieuw verschenen jaar boekje 'Parlement en kiezer1 geeft antwoord op deze vraag: 'ja'. De gemiddelde leeftijd van de Eerste-Kamerleden is zes jaar hoger dan die van de Tweede-Kamerledennamelijk bijna 5? tegen bijna 51 jaar. In de Tweede Kamer is de gemiddelde leeftijd bij de vijf grootste fracties: CHU ruim 47, VVD ruim 49, KVP 51, PvdA 51,5 en ARP bijna 54 jaar. ln de Eerste Kamer is de ge middelde leeftijd: CHV 555, VVD bijna 57, KVP 57, PvdA bijna SS en ARP bijna 59 jaar. In dc Tweede Kamer zijn tien. leden jonger dan, 40 jaar, in. de Eerste Kamer één. In de Tweede Kamer zijn. 23 (van de 150 leden ouder dan 60 jaar, in de Eerste Kamer 29 (van de 75). Maar vxie ben ik dat ik dit sou gispen? Koop 'a boek bij de ARBEIDERSPERS

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 1