Auto grijpt bromfietser Kantoorboekhandel MERCURIUS Mr. P. van 25 jaar raadslid Sterk bezet tennistoernooi met 120 deelnemers Poolster: drijvende supermarkt Blikvanger SPORT RAPPORT RUYS CO. Zwervende werklieden rommelden5 in bouwketen bij het Concertgebouw Twee inbrekers in arrest: buit ruim 10 mille Geraakt door vallende Vrachtauto botst tegen oplegger klep Ook toernooi op Spiering shoek Jeugd Amateurs PASSERDOZEN TEKENHAKEN TEKENPLANKEN Auto rijdt vrouw aan op zebrapad WISSELKOERSEN Spanning Visafslag MAAK MET ONS UW REISPLAN reisagenten Zaaïhuren HET VRIJE VOLK VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1964 (Van onze sportredactie De twee Schiedamse clubs in het betaalde voetbal krijgen het zondag opnieuw moeilijk. Na de nederlaag van Hermes-DVS tegen stadgenoot SVV zullen er maar weinig supporters zijn geweest, die voor de uitwedstrijd tegen DFC geen nederlaag hadden voorspeld. Maar ondanks alle pessimis tische verwachtingen speelde Hermes-DVS in Dordrecht een sterke partij voetbal en slaag de er zomaar in gelijk te spe len. 11111 1 PAGINA 4 SCHIE DAMS (Van een onzer verslaggevers) Op een zaterdagavond in juni hadden zij elkaar ontmoet op het Centraal Station. Twee losse werklieden, de 41-jarige A. R. en de 42-jarige L. N. Beiden waren ze aan de zwerf en ze spra ken daarom af een slaapplaats te zoeken in een der bouwketen bij het concertgebouw aan het Kruisplein. Ai rommelend in de kasten vonden ze twee elektrische boren en ander gereedschap, die ze meenamen in twee eveneens gestolen leren tassen. Uit een andere bouwkeet namen ze vervolgens werkkleding weg. Wegens diefstal van al deze spullen, die ze de volgende och tend tevergeefs probeerden aan een opkoper van de hand te doen, stonden ze donderdag voor de Rotterdamse rechtbank terecht. Italianen bestolen Werkgever benadeeld BLarten Excelsior '20 Iets verderop... Nieuw bestuur Ipnieuw lastige duels voor Hermes-DVS en SVV TONNY VAN EDE matchwinner? De 24-jarige ketelmaker H. V. en zUn. 21-jarige vriend en olieman J. G. Y„ beiden nit Schiedam, zijn ge arresteerd wegens inbraak, Zij be kenden vier kraaitjes te hebben gezet en een reeks diefstallen te hebben gepleegd. Zij zijn ingesloten in het Huis van Bewaring in Botterdam. Het duo had het vooral gemunt op bandrecorders, televisietoestellen, radio's etc. Kleding en sieraden lie ten ze evenwel ook rüec onaange roerd. Ze braken in hun woonplaats in In een radiozaak, in. een kleding magazijn en in de woning van een arts. In Den Haag bezochten ze het bandrecordercentrum. In het West- land stalen ze van tijd tot tijd kip pen. Ook namen ze een nieuwe koel kast, die even op een stoep was neer gezet, weg. Bij huiszoeking kwam het over grote deel van de buit te voorschijn. De waarde ervan wordt op meer dan 10.000,geschat. Er werd pittig gespeeld en aan merkelijk meer wilskracht aan de dag gelegd zodat men van een krach tig herstel kan spreken. Daarom zien we Hermes-DVS als favoriet tegen Wilheimina, maar dan zal er even hard moeten worden aangepakt. De bezoekende vereniging is voor Hermes-DVS altUd al een moeilijk verstaanbare ploeg geweest en ge zien de 72-overwtaning, die Wilhei mina op Longa behaalde, zullen de Schiedammers zich ook zondag tot bet uiterste moeten inspannen. Dit zal ongetwijfeld gebeuren, om dat Hennes zich voor eigen publiek zal willen revancheren. Vooral de SS-jarige routiner Tonny van Ede sa! op de hem zo vertrouwde rechts- buitenplaais willen tonen, dat hij niet voor niets de „matehwinner" bjj Sparta werd genoemd. Van Ede betekent voor vele defensies nog al tijd een groot gevaar. Zijn snelle rush» zijn menigmaal inleidingen tot fraaie doelpunten geweest. SW gaat het zondag opnemen te gen een oude tegenstander van wel eer. het Bossche BW. In het sport park De Vliert zal SW. dat nog steeds ongeslagen Is, de strijd aan binden met de sterke thuisclub. De strijdlust, die de Schiedammers zon dag aan de dag legden, tegen Roda. za! een geducht wapen zün en ver moedelijk de doorslag geven. Ook voor de jeugd beginnen deze week weer de competitiewedstrijden. Op Harga bezoekt FC Zaanstreek, het voormalige KFC, het jeugdteom van Hermes-DVS, de wedstrijd be gint om kwart over vier. Het tweede elftal van SW speelt tegen Willem II op het Harga-veld. aanvang 4 uur. Het jeugdteam van SW gaat naar Utrecht waar het te gen de jeugd van DOS zal uitkomen, wat een lastige opgave is voor de rood-groene spelers. Ook een gedeelte van de amateurs begint zondag weer aan de nieuwe competitie; het zijn de teams van de 'Van een onzer verslaggevers) Op de Maasdijk te Schiedam nabij de Werf Guste botste donderdag middag omstreeks half twee een vrachtauto, bestuurd door de Rot terdamse chauffeur A. J. G. tegen een geparkeerd staande oplegger van de Schiedammer D. v. G. De vrachtauto, die bij het nemen van de bocht van de Buitenhaven weg naar de Maasdijk plotseling be gon te slippen en tegen de oplegger gleed, werd ernstig beschadigd. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. Rotterdamse Voetbalbond, de KNVB- elftallen starten volgende week. Daarom is het amateurprogramma voor zondag nog maar klein en be staat slechts uit wedstrijden van de RVB-clubs. Schiedam gaat naar DEH, een nieuwe tegenstander, over wiens sterkte de Schiedammers niets weten. DRZ speelt op eigen terrein tegen FSV Pretoria uit Rotterdam en de beide gedegradeerde Schiedamse clubs, Wilton Fljenoord en Schie damse Boys spelen thuis. Wilton F. ontvangt Soag en Schiedamse Boys zal als tegenstander van SVO fun geren, Ursus Is de eerste wedstrijd vrij. (Van een onzer verslaggevers) Op het kruispunt Burg. Knappert- laan-Warande te Schiedam is don derdagmorgen de Vlaardlngse brom fietser B. V. gegrepen door een auto, bestuurd door HCL uit Maassluis. L., die rechtsaf wilde slaan, liet de door gang niet vrij aan de bromfietser waardoor een botsing onvermijdelijk was, V. werd tegen de straat geslin gerd en liep een verstuikte enkel en pols en schaafwonden op. Het slachtoffer werd ln het Alge meen Ziekenhuis te Vlaardingen op genomen. Advertentie I.M. LANGE HAVEN 77-79 SCHIEDAM TELEFOON 68812 (Van een onzer verslaggevers) voorzitter is geweest van Hermes- Morgen is het 25 jaar geleden DVS en verder mede-oprichter en be- dat de huidige PvdA-wethouder stuurslid is van de Schiedamse Sportzaken en Havendienst, mr. Kunstkring zal aan dit jubileum F, van Bochove voor het eerst geen ""^acht schenken, zitting had in de Schiedamse gemeenteraad. Mr. Van Bochove, die op 22 april 1907 werd geboren, studeerde ln 1924 af aan de rijks h.b.s. te Schiedam, deed ln 1930 to Leiden zijn docto raal rechten en vestigde zich, na eni ge jaren college te hebben gevolgd aan de Economische Hogeschool, ln 1932 als advocaat in zijn geboorte plaats. De politiek heeft altijd zijn belang stelling gehad en de van huis uit li berale advocaat nam in 1939 zitting ln de raad voor de Vrijzinnig Demo cratische Bond. Na de Tweede Wereldoorlog werd mr. Van Bochove lid van de Party van de Arbeid en in 1946 wethouder, welke taak hy tot nu toe tot grote te vredenheid van iedereen heeft ver richt. De betogen van mr. Van Bochove getuigen steeds van grote scherpzin nigheid en verder wordt de wethou der door alle raadsleden gewaardeerd voor zyn gevoel voor humor. Mr. Van Bochove, die van 1942 tot 1948 ook Op de verkeersbrug van het Hof plein is een 26-jarige wielrydster donderdagmorgen getroffen door een losvallende zyklep van een vracht auto. Het slachtoffer, mevrouw J. j. Kooiman-van Katwijk uit de Hooge- verschillende ontvellingen op. Haar tweejarige dochtertje Rudi, dat Werffstraat, viel op straat en liep voorop een zitje zat, viel met het hoofd tegen de ijzeren brugleuning. Ook het kind kreeg slechts ontvel lingen. Op een zebrapad op de Stadhou- dersweg is donderdagavond de 76- jarlge mevrouw A. Hoedemans- Roodzand aangereden door een per sonenauto. Mevrouw Hoedemans. die aan de Nicolaas Zasstraat woont, moest met hoofdwonden, een gebro ken been en vermoedelijk een bek kenfractuur in Dijkzigt worden opge nomen. Donderdagmiddag om half drie wordt op de werf van de Rotterdam se Droogdok het nieuwe bevoorra dingsschip Poolster van de Koninklij ke Marine in dienst gesteld. De ma rine krijgt daarmee haar eerste eigen drijvende „supermarkt", een schip, dat in de eerste piaats een bevoor- radings tanker is, maar ook een op slagplaats wordt voor allerlei vicua- liën, munitie en alles wat een zee gaande vloot nodig heeft. Op het achterschip is bovendien een helikopterplatform gebouwd, met een hangar voor enkele hefschroef- vitegtuigen. Deze toestellen kunnen worden gebruikt voor het vervoer van personeel en goederen naar va rende schepen en voor onderzeeboot- bestrijding. De Poolster is het eerste schip van de marine, dat beschermd is tegen besmetting door radioactie ve neerslag. De nieuwe commandant van de Poolster, kapitein ter zee W. P. Coolhaas, zal het schip donderdag in dienst stellen. De marinlerskapel gaat de ceremonie opluisteren. Staatssecretaris A. van Es zal erby zyn. 4 september Engels pond 10.0510.054 Amerik. dollar 3.613.611 Franse frank 73.87173.724 Belgische frank"7.2617.268 Zwitserse frank 83.54483.594 Zdeedse kroon 70.27470.324 Duitse mark 30.80—08.S5 Deense kroon 52.085213 Noorse kroon 5038450.431 Canada 3.35 3.35,',, Italiaanse lire 57.771—57.821 Oostenrijkse schillir - 13.9»"-—13.9?-' {t^38S??ÏM5;vwrfi»' \nne;ï» Het tennisseizoen loopt ten einde en ter afsluiting hiervan wor den overal de bekende parktoernooien georganiseerd. In Schiedam begint zondag op het tennispark Van Vliet aan de Stadhouders- laan een van de laatste evenementen van het seizoen 1964: het Parktoernooi Van Vliet, waarvoor reeds honderdtwintig tennissers in de verschillende klassen hebben ingeschreven. Uitgesproken favorieten ontbreken op dit toernooi, zodat een volkomen open en zeer spannende strijd kan worden verwacht. Er wordt gespeeld in drie klassen: de C- en D-afdeling en voor de eerste maal zullen dit jaar de veteranen elkaar de hoogste eer betwisten. In de C-klasse waarin- de be langrijkste parktitels zullen worden veroverd zijn in het damesenkel- spei mej. Els Zwanenburg (TSF) en mej. Margrid Sneep sterk favoriet. Voor een verrassing zou de kam pioene van het vorige jaar, mevr. H. Vollaard, kunnen zorgen. zullen een woordje meespreken; by het herendubbd veteranen zyn C. Ruseler-W. de Vos en J. van de Griend-J. de Ridder het sterkst. Een open strijd dus in hert. parktoernooi Van Vliet. Het zal er de komende weken spannen. Om acht uur 's mor gens beginnen zondag de eerste wed strijden en de finales zulten op za terdag 19 september worden ver speeld. Het herenenkelspel Is nog meer open dan in voorgaande jaren omdat deze keer de parkkampioen 1963, Erik van Woerkom, zyn titel niet kan verdedigen. Grote "kanshebbers zfjn Benjamin Johnny Martens, W. Baard, W. van de Heuvel en Henk van Waveren, die vorig jaar tot de finale doordrong. Het onderling krachtsverschil is zo gering, dat er vele zenuwslopende partijen nodig zyn voordat de uit eindelijke winnaar kan worden aan gewezen. Boyendien zjjn er enkele 'outsiders* die zich wellicht met succes ln de strijd om de titel kunnen mengen, In het damesdubbel zijn ook ai geen fa vorieten, ofschoon het duo M. Sneep- E. Zwanenburg en N. Oprel-L- Boon grote kans maken op de titel. In het herendubbel wordt een fi nale verwacht tussen W. Baard-W. de Ruiter en NV Spithoven-W. van de Heuvel, maar ook het jonge dub bel A. Schuddebeurs-J. Martens j speelt een belangrijke rol in de titel strijd. (Van een onzer verslaggevers) Het beeld van de fraaie win kelstraat, de Mgr. Nolenslaan te Schiedam, ondergaat een sterke wijziging nu de bouw van de r.-k, kerk St.-Jan de Doper, waarvoor op 5 september 1963 de eerste paal werd geslagen en op 24 juni 1964 de eerste steen werd gelegd, vordert. Langzamerhand wordt de toren, die zonder kruis (drie meter) een hoogte krijgt van 27 meter, een blikvanger in deze laan en vormt als het ware een afsluiting van het winkel centrum. De werkzaamheden aan deze kerk, waarvan de afmetingen 30 bij 25 meter zijn, vorderen snel en zullen tegen Pasen 1965 zijn voltooid. Dan zal deze wjjk een fraaie kerk rijker zijn, waarin ruimte is voor 827 personen; verder is er een parochiezaal voor 99 personen en in het gebouw vindt men zaaltjes voor het jeugdwerk. Opmerkelijk is het feit, dat de kerk, ontworpen door de Schiedamse architect J. A. Lelieveidt, een ruig voorkomen krijgt ln zijn gevelbehandeling. „Het moet," aldus de archi tect, „anders zijn dan de vlakke flatgebouwen in de om geving. Zeer veel spanning is er ten slotte in de gemengd dubbel C-klasse met M. Sneep-J Martens. L. Boon-W. Baard, E. Zwanenburg-W. van de Heuvel en N. Oprel-N. Spithoven, die de voornaamste favorieten zyn. In de D-klasse, waarin de meeste deelnemers uitkomen, start mevr. A. Rietveld als favoriet by de dames; in het herenenkelspel zyn W. Haak, R. Niesink en G. Olthof favoriet. By de veteranen start D. Forehead als kanshebber, maar J. van de Griend, C. Ponsen en J. de Ridder (Van een onzer verslaggevers) Ook op het tennispark Spierings- hoek wordt een toernooi georgani seerd. Daar beginnen Schiedamse tennissers zaterdag aan de wedstrij den die drie weekeinden zullen du ren. Ook hier is het aantal inschrij vingen zeer hoog: er wordt op Spie- ringshoek in de a-, b-, c- en d- klasse gespeeld. In de A-klasse is A. Hofman fa voriet; hy was vorig jaar winnaar en zal nu zyn plaats moeten verde digen tegen jongere spelers, waar van vooral J. Beyer zeer sterk is. In de B-klasse zyn H. Wieche en W. Baard titelkandidaten en in de C- klasse is het een volkomen open strijd. By het damesenkelspel moet El- ly 'Voorwinde in de A-afdeling haar titel verdedigen tegen Jos Legen, in B is Piet Akkerman waarschijnlijk de sterkste en in C zal mevrouw Harreman vermoedeiyk een grote rol spelen. In de beide D-afdelingen moet men afwachten wie over het meeste talent beschikt. De wedstrij den beginnen om tien uur en duren tot vyf uur 's middags. Het altijd actieve bestuur van de Schiedamse Scbeidsrechtersver- eniging heeft donderdagavond weer een clubavond georganiseerd, waar in een gezellige sfeer de plannen voor het nieuwe seizoen werden bespro ken,, Het bestuur heeft voor ieders maand een goed programma samen gesteld; voor september vermeldt het programma het volgende: 10 septem ber spelregelavond, 17 september een bijeenkomst waar de.bekende arbiter Piet Roomer een praatje houdt en op 24 september is er een discussie avond. Verder wordt er in. de circu laire al op gewezen, dat de Schie damse Scheidsrechtersvereniging op vrijdag 23 oktober het vijftienjarig bestaan gaat vieren. ROTTERDAM, 3 sept, Aan de Visafslag alhier werden van IJmui- den en ieders 150 kisten verse zeevis en 200 kg spiering aangevoerd. De pry sen waren: Schol midd. 49 55, klein 3343, schelvis midd. 33 50, klein 1823, kabeljauw gr. 5559, wijting 20—28, verse haring 2528, alles per kist; spiering 0,600,70 per kg. Donderdag is op rond 25 km van Moskou een nieuw vliegveld, Sjereme- tievo geheten, officieel geopend. Vol gens Tass kan het 1509 passagiers per uur verwerken. Advertentie I.M. Een uitgekiend plan vooreen stipt geregeide zakenreis of een zorgeloze vakantie. Onze gegevens en informaties, betrouwbaar en volledig door jarenlange specialisatie, staan tot Uw beschikking voor een reisplan naar eigen inzicht en beurs. In ons nieuwe kantoor krijgt U zonder •nige verplichting Uwerzijds adviezen en wenken voor zakenreizen, vakantiereizen, bezoekreizen en •migratiereizen. Maak gebruik van het onmisbare extra aan service van reisspecialist: VLAARDINGEN, Liesveld 141, tel. 9522/9533 •n kenlor.n I» AMSTERDAM, DEN HAAO, EINDHOVEN, HAARLEM, HELMOND, ROTTERDAM. TILSURO. UTRECHT •i» ZWOLLE. Uit het verhoor bleek dat ln hun beider leven de alcohol een veel te grote rol had gespeeld. Pogingen om van de drank af te komen en een geregelder leven te gaan leiden, wa ren steeds mislukt. De officier van Justitie eiste te gen R„ die een vrijwel blanco strafblad had, zeven maanden met aftrek; tegen De N., met een vry groot aantal veroordelingen achter de rug, twaalf maanden met aftrek waarvan drie voorwaardelijk. Uitspraak over 14 dagen. Een jaar en drie maanden jeugd gevangenis heeft de officier van Jus titie vanochtend voor de Rotterdamse rechtbank gevorderd tegen de 22- jarige monteur F. S. V, H. uit Best, die toegaf van twee Italiaanse ka mergenoten in een Vlaardings pen sion 2535, 2700 lire en een foto toestel te hebben gestolen. H. verklaarde dat hij gezien had hoe de twee Italianen hun geld zaten te tellen en dat hy toen bezweken was voor de verleiding hen van dat bezit te beroven. Van zyn bult had hy eerst een radiotoestel gekocht en vervolgens een plezierreis naar het vaderland der benadeelden gemaakt. By zyn terugkeer werd hy in een hotel te Maastricht gearresteerd. Van het geld was toen nog 2922 over. Ook het fototoestel en de radio waren nog ln zyn bezit. Al eerder had H, 3400 van zyn vader erdoor gelapt, maar van die diefstal was nooit aangifte gedaan. In zyn pleidooi betoogde mr. Ree rink, dat verdachte door de hou ding die zyn broers na de ontdek king van dat eerste misdrijf tegen hem hadden aangenomen aan het zwerven was gegaan. Hij vroeg de rechtbank zijn cliënt een kortere, gewone gevangenisstraf op te leg gen. Uitspraak over 14 dagen. Drie personeelsleden van Galeries Modernes in Hoogvliet moesten zich donderdag voor de Rotterdamse rechtbank verantwoorden wegens praktyken ten nadele van hun werk gever. Twee van hen legden een vol ledige bekentenis af, de derde bleef volhouden zich aan generlei oneer lijkheid te hebben schuldig gemaakt. Volgens de lezing van de 29-jarige stoffeerder B. v. B. uit Nieuw Beijer- land zou de toenmalige chef van zijn afdeling, die ook met het magazijn was belast, op een ver jaarsfeest je zijn eveneens in N, Beijerland wonende zuster hebben beloofd vloerbedekking te „versieren". Verdachte ontving er 1350 voor, waarvan b(j aan zijn chef ƒ10" »n aan een acquisiteur die het sp: ervoerd had 50 had betaald. H(j gaf ook toe uit het magazijn een keukentrapje te hebben meegenomen. De verklaring van de 43-jarige ac quisiteur D. C. B. was mot deze lezing in overeenstemming. De goederen die een waarde hadden van ongeveer ƒ1000 zyn intussen in het magazijn te Hoogvliet weergekeerd en de zuster heeft haar 350 teruggekregen. Bei den zyn ze door Galeries Modernes gehandhaafd, van B. werd zelfs af delingschef en ook B. kreeg een ver- antwoordeiyke functie. De officier van Justitie eiste tegen van B. 200 boete of veertig dagen en 2 maanden voorwaardeiyk. tegen B. een boete van ƒ150 of dertig da gen. Tegen de 37-jarige chef A. v. d L. uit Arnhem, nu als bedrijfsleider in Utrecht werkzaam, die volhardde niets met de oneeriyke praktijken te maken te hebben gehad luidde zbn eis drie maanden met aftrek De rechtbank doet in al deze zaken over 14 dagen uitspraak. Het district Schiedam van de Kon. Ned. Biljartbond begint op maan dag 12 oktober aan de twintigste jaarvergadering. De heren J. H. van Duyl en E. Hekman stellen hun be stuursfunctie beschikbaar. zy komen in het nieuwe bestuur niet meer terug. Met hun heengaan betreurt het district Schiedam het vertrek van twee steunpilaren vau de biljortsport in dit district. De heer Van Duyl was tevens redacteur van het maandblad "Biljart', weilke func tie wordt overgenomen door de heer W. de Jong, Geen gemakkelijke taak overigens De bouw van de overdekte tribune bö Excelsior '20 vordert goed. In het alt(jd lezenswaardige clubblad van tie Thurlede-bewoners lazen wij een ar tikel, ondertekend door Pigem, waar- In wordt beschreven hoe de overdekte tribune zal worden ingedeeld. Wij citeren Pigem: „Er zal nog heel wat gesappeld moeten worden voordat het woord 'klaar' zal klinken. Zo komt er naast een loge voor de Pers, ook nog een speciale loge voor onze vier ex-voor zitters. Vooral de laatste zal ln over eenstemming met de verdienste en standing worden uitgevoerd en inge richt. Er komen vier ruime en com fortabele fauteuils in te staan, zodat de heren zonodig (stiekem) een uiltje kunnen knappen. Naast een mieters leuk barretje worden er ook nog vier kastjes in aangebracht. Een dient voor het op bergen van de plaids en warme wol len pantoffels, zodat de heren des winters geen kou behoeven te vrezen, ïn de tweede ligt een domino- en vlooienspel en daar bevindt zich te vens een teiltje met zeepsop en vier stenen Goudse pypen, zodat de heren zich nimmer by saaie wedstrijden behoeven te vervelen en de overige tribunebewoners wat afleiding kun nen bezorgen. Het derde kastje was oorspronkelijk bedoeld voor het op bergen van een nachtspiegel, maar op ethische gronden hebben de he ren ontwerpers achteraf hiervan af gezien. Tot zover Pigem ln het clubblad van Excelsior '20 Ook in Thurlcde, maar dan iets verderop, liggen de velden van SFC en PPSC. Deze beide verenigingen gaan te zamen een complex bespelen, dat zaterdagmorgen om elf nar in gebruik zal worden genomen, evenals de nieuwe kantine. Beide besturen hebben gemeend niet beter te kunnen doen dan ten elftal samen te stellen van oud-spe lers van SFC en PPSC en dit team te laten uitkomen tegen de Schie damse scheidsrechters. De heer A. de Jong, voorzitter van de SBLO, zal de wedstrijd leiden, De jeugd Is ook vau harte- welkom. De jongens krygen te: gelegenheid van het feest een flesje limonade. DRZ gaat het nieuwe vereniging- jaar in met een gedeeltelijk nieuv bestuur. Op de ledenvergadering die woens dag werd gehouden in de kantine werd de leiding als volgt samenge steld: A. de Visser gaat de voorzit tershamer hanteren, G. Santra be heert het secretariaat en de penning meester wordt V. \V. Klein sr. Het wedstrydsecretariaat is in handen van J. Ouwens. Plet van Doorn biyit tweede voorzitter en de commissaris sen J. Graaf en M. van de Windt zorgen voor de verdere zaken. Tydens een bespreking van het SBLO-bestuur met de gymnastiek-' veren Isfngrn 15 de vcrticsins Y22 d1? zaaihuren aan de orde geweest. Gebleken is dat deze verhoging de verenigingen voor zeer grote moei lijkheden plaatst. Het SBLO-bestuur heeft de vereni gingen toegezegd deze problemen met het gemeentebestuur te bespreken.

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 2