♦eze mega Seamaster de Ville vormt in feite vier horloges in één, horloges met enke voudige funktie raken uit de ti jd maar... X ...alleen Castella Matic bevat AntIcal-3 tegen vleze kalkaanslag in uw moderne wasmachine Functionaris voor de toonzaal cL Air OM EG. alt I a xk'-. AUTOMONTEUR AUTOMONTEUR KAcr^ A Vdil 'AM 71 P(01A - Eerlijk, goede wasmiddelen wassen even wit als Castella Matic, B0TTEL0 N.V. NET MEISJE "v/a ADVERTEERT REGELMATIG VRIJE VOLK DONDERDAG 19 NOVEMBER 1964 1. üen robuust, waterdicht en sterk sporthorloge. 2. Een elegant, gekleed horloge, zelfs bij officiële gelegenheden. 3. Een betrouwbaar datumhorloge voor uw dagelijks werk. 4. -en automatisch precisie-horloge, dat u nooit hoeft op te winden. De Seamaster de Ville is passend voor elke gelegenheid. Door toepassing van nieu we technieken is Omega er in geslaagd de robuuste betrouwbaarheid van een sporthor loge te combineren met de slanke gratie van een „gekleed" horloge. Dit is gebeurd zonder ccn kostbare sekonde van de fabelachtige Omega-nauwkeurigheid op te offeren. Uw Seamaster de Ville kunt u altijd en overal dragen! De Seamaster de Ville blijft tientallen jaren lang uiterst nauwkeurig. De schokvrije balans'van de Seamaster de Ville maakt 10% meer schommelingen dan die van een gewoon horloge. Dit verzekert grotere nauwkeurigheid, zelfs bij ruwe behandeling. Alle in de Seamas ter de Ville verwerkte metalen worden mi croscopisch onderzocht om breuk door mate riaalvermoeidheid te voorkomen. Teneinde de wrijving te verminderen, worden alle bewegen de delen gepolijst tot zij blinken als een spiegel. Om ieder stofdeeltje te weren, worden de on derdelen 1215 keer gereinigd, zowel op mecha nische wijze als door middel van ultrasonische golven. De Seamaster de Vilie heeft een kast uit één stuk, een kast dus zonder afneembaar srhtrrdckscl. Dc Seamaster dc Ville is daar door veel platter, terwijl binnendringing van stofdeeltjes, hoe fijn ook, praktisch is uitgeslo ten. De elegante Seamaster de Ville is een triomf van vernuft op het gebied van de hor- loge-fabrikage en verdient een waardige plaats in de vermaarde serie nauwkeurige Omega uurwerken. Vier bekroonde Omega-modellen. Omega heeft een eigen team ontwerpers in het,, Omega Styling Center" te Genève. Dit team geeft de toon aan in de Zwitserse horloge-mode. In 1963 won Omega, als eerste horlogefabriek ter wereld, voor vier ingezonden modellen een „Diamonds International Award", de hoogste prijs, die de diamantindustrie voor vormgeving toekent. De service, die u voor uw Omega krijgt, is de beste ter wereld. De Omega Wereld Service Organisatie met haar talrijke in de fabriek opgeleide experts, is verspreid over 163 landen. Tienduizend horlogemakers over de. gehele wereld garanderen u de beste service, die er voor enig horloge bestaat. Onvoorwaardelijke garantie. De internatio nale Omega-garantie is een jaar geldig in alle vrije landen, ongeacht waar u uw horloge hebt gekocht. Deze garantie dekt elke beschadiging of storing. Voor geen enkel ander horlogemerk wordt deze garantie gegeven. Omega Constellation Chronometer met certificaat met ver- meeding uitzonderlijk goede re sultaten". Automatisch, waterdicht, schokvrij. Edelst aal 350.- Goud op staat f 425.- Goud f895.- Gmid met gouden band v.a.f 1785.- Omega Ladymatic Een nauwkeurig uurwerk met au tomatische opwinding. Desondanks geer plat en elegant, ff er verzorgde en duidelijke wijzerplaat. Verkrijgbaar in goud, goud op staal, doublé en edelstaal en in goud met gouden band. Omega Seamaster Nauwkeurig en solide. Waterdicht, automatisch en schok- rrij. Goud f575.- Staal f210.- Doubléf240.- Ook verkrijgbaar met datumaan wijzing. mmmmpmim- UW 1 3 f >-"U i! -Vi Nu hoeft o niet meer hang te rijn, dat er kalkaanslag groeit in uw was machine. Want er Is nu Castella Matic. Daar zit Antical-3 In. Dat maakt de kalk in het waswater onschadelijk. En wat is het resultaat? Geen vieze witte kalkaanslag meer op de binnenwand van uw wasmachi ne en geen geknoei meer met azijn om die kalk eraf te krijgen. Ja, Antical-3 is een wondermiddel dat u van heel veel werk verlost En wat ook belangrijk is: doordat het de kalk In het waswater oplost is al uw textiel fantastisch veilig in Castella Matic en wordt het heerlijk zacht, fris en door en door wit. Ook in voordelig draagkarton ink. 7 pakken Castella Matic fs speeSaaf voor nw moderne wasmachine gemaakt. Dat merkt u aan het laagschuinn Daar door draait uw wasmachine rustiger en kan hij jaren langer trouw 2ijn dienst doen. En wat u ook fijn vindt: de heerlijke schone geur van Castella Matic, die ook na het strijken nog als een frisse sluier om uw wasgoed blijft hangen. Overal komt a Castella tegen. Castella maakt uitsluitend pluspro- dukten. Let maar eens op. Alle 16 Castella produkten geven iets extra: zoals Antical-3 in Castella Matic. beschermt uw wasmachine en wast ^hoe^n4omWT Kies plus-produkten van Castella, de fabriek met 230 jaar ervaring (jstellfr IbuuisIë AANKOMEND STOKVIS heeft plaatsingsmogeltjkheid voor een te Rotterdam. Zij taak zal hoofdzakelijk bestaan uit het advies geven over sanitaire projecten aan architecten en afnemers in de sanitaire branche. Een degelijke branchekennis en commerciële capaci teiten zijn voor deze functie vereist. Voor kandidaten, niet jonger dan 30 jaar, met een goede algemene ontwikkeling en een representatief optreden wordt een interessante werkkring met goede vooruitzichten geboden. Sollicitatiebrieven, vermeldende leeftijd, opleiding en praktijkervaring, kunnen gericht worden aan R. S. Stokvis Zonen N.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 426, Rotterdam. I 1 1/V JUWELIER Omega Scamasltr ie Ville, het elegante, ranke uurwerk, dat tevens een uiterst nauw keurig sportkar loge is. Het windt zichzelf op en geeft te middernacht de nieuzve datum aan, He kast is hermetisch afgesloten. Goud met gouden hand f 1580.-. MMmM Castella Matic 0 v, DEVF.NIERSTRAAT 28 SCHIEDAM vraagt voor haar DEPOT ROTTE RD AM - Z l' ID die tijdelijk geplaatst zal worden te Schiedam. Gedegen vakkennis. Min. leeftijd 25 jaar, Wagenpark overwegend Bedford en Commer, Voorts kar. Jaatst worden en Leeftijd 20 jaar of ouder. Solbcitaöes te richten aan de Chef Personeolszake n Telefoon 010—26.92 80, SNACKBAR R. v. d. SA.NDE vraagt voor direct: boven 18 jaar. Aanmelden na 7 uur n.m. Meent 123 - Rotterdam HOOGSTRAAT 164*152 SEIJERLANDSELAAN 176 ROTTERDAM

Het Vrije volk | 1964 | | pagina 2