Situatie voor SFC i vrijwel hopeloos Degradatie zeker na seizoen vol pech is nu Wilton is in opmars naar titel door overwinning op AYS PPSC, na nipte zege op JAC, bijna kampioen Wisselende successen voor zes TSF-teams Twee jeugd-judokampioenen f— j GARAGE LANDMAN I NIVON-Schiedam lacht om Lurelei-cabaret Turks en Katholiek J D.A.F.- en PEUGEOTSERViCE I I I Hermes vierde uitbundig feest Weer gelijk spel voor GTB (2-2) Sportcontact tussen Schiedam en Londen HET VRIJE VOLK MAANDAG 1 MAART 1965 PAGINA 7 Negende wijziging bebouwingsvoorschriften OudeivaterDHS 22 De HollandiaanDR7. 32 ppgpj i* Esneran to-agenda Hoede bal rolde in Schiedam chiedammers r elkaar onder Schied. B.Hoogvliet 12 AVSWilton 0—4 DirkslandSchiedam 21 Plotseling overleden Pupillencompetitie gaat weer van start VISAFSLAG Bij de tien kampioenen, die tijdens de zaterdag in Utrecht gehouden judokampioenschappen voor aspiranten en junioren uit de bus moesten komen, wisten zich twee Vlaardingers te plaatsen. Het waren Kees Senten en Franz Ivasko (op de foto v.l.n.r.), van de Sportschool Van Gorsel, die zich bij de Nederlandse kampioenen (15, 16 en 17 jaar) mogen rekenen. Dit bete kent, dat zij zaterdag 13 maart in Scheveningen mogen uitkomen in de Europese kampioen schappen. Tino Hoogendijk, werd door de keuzecommissie aangewezen als tweede kanshebber voor deelname bij de junioren. (Van onze sportredactie) Van alles wat, zouden we kunnen zeggen, van de resultaten die deze week door de KNVB-clubs zijn behaald. Het was geen volledig programma dat is afgewerkt. Het waven drie inhaalwedstrijden die allen een ander resultaat hadden. Er was winst, verlies en gelijk speL Winst was er voor Excelsior, dat bij Van Nispen een verdiende 3—0 over winning behaalde. Nu de Schiedammers niet meer onder druk van de degra datie spelen gaat het opeens veel beter. Het gelijke speï was van DHS dat aan de moeilijke uitwedstrijd tegen Oudewater, toch nog een punt heeft overgehouden. Na de rust werd het wel een harde vertoning maar gelukkig liep alles goed af. Voor SFC Is het wel gedaan. De zoveelste nederlaag werd een feit. Berg ambacht nam met een 2l-overwinning de beide punten mee naar huis. Jammer voor SFC, dat met een heel klein beetje meer geluk in de derde klas had kunnen blijven. Bijsonder veel pech heeft de ploeg van Bosman in deze competitie gehad. (Van een onzer verslaggevers) Het carnavalsfeest van Hermes- DVS heeft de concurrentie van Toon Hermans glansrijk doorstaan. Ruim 200 leden hebben de show van Toon de show gelaten en hebben zich, verkleed en wel, naar de kan tine op Harga begeven en er de dolste pret gehad. De stemming zat er al snel In en het duurde tot ruim vier uur eer de laatste carnavalsganger naar huis ging. Twee orkesten hebben er voor gezorgd dat de stemming erin bleef. Verder deed het verkleed zijn er ook genoeg aan om plezier te hebben. De contactcommissie heeft lang werk gehad de prijzen toe te kennen. Allen die zich in een vermomming hadden gestoken hadden er veel werk van gemaakt. Bij de dames ging de dame met luifelhoed met de eerste prijs naar huis, bij de heren waren de ere prijzen voor de Fakir en Faulus de Boskabouter. Het trio Lou Wiesebron zorgde voor de dansmuziek en de boerenkapel van OBK maakte de leut. Al met al een geslaagde avond. Van NispenExcelisor 03 Toén Excelsior nog In de hoek zat waar de slagen vielen, kwam men niet zo makkelijk tot een overwin ning, maar nu de Schiedammers uit de gevarenzone zijn, lukt het opeens veel beter. Van Nispen heeft er echt alles aan gedaan om de Schiedam mers van de winst af te houden maar dat is niet gelukt. Opvallend was de sportieve geest binnen en buiten de lijnen van het veld. Den Brinker zorgde voor een 01- ruststand. Deze stand werd niet in gevaar gebracht omdat de Schie damse defensie, met als uitblinker Henk Zuyderwük, goed op dreef was. Uit een vrije trap van Westdijk werd het na de rust 0—2. Kort voor het einde stelde Den Brinker de zege veilig door de derde treffer te plaat sen. SFCBergambacht 12 De degradatie van SFC gaat zo lang zamerhand een feit worden. De Schiedammers, die deze competitie bijzonder veel pech hebben gehad met hun speiersmateriaal, kregen hun zoveelste nederlaag te slikken. Het was van beide kanten een sïeehte wedstrijd, waar vele kansen werden gemist. Na zeven minuten nam Berg ambacht de leiding door middenvoor Pons, die de SFC-goaiie geen kans gaf. Toch lukte het SFC om nog voor de rust gelijk te komen. Met een Advertentie I.M. Officiële publikatie voor de Bebouwde Kom van Schiedam (gronden begrensd door de Sehie-Noordvestgraeht en Korte Haven). Het Hoofd van het Gemeentebestuur van Schiedam brengt ingevo)ge art. 43, juncto art. 37 der Woningwet ter kennis, dat ter Gemeente-secretarie (afd. Algemene; Zaken, Oude Kerkhof 17) vanaf 3 maart 1965 gedurende. 14 dagen voor eer» ieüer ter inzage is nedergelegd de door de gemeenteraad in zijn vergadering van 22 februari 1965 vastgestelde negende verordening tot wijzi ging van de verordening tot regeling van de aard van de bebouwing en het gebruik van gronden in de bebouwde kom van Schiedam (Bebouwingsvoor- schrlften voor de Bebouwde Kom) «Gemeenteblad 1945 no. 1, 19*9 no. 33, 1953 no. 11. 1959 no. 16, 1951 no. 27. 1962 nrs. 30 en 31 en 1963 no. 6). 'Gronden begrensd door de Schie, Noordvestgracht an Korte Haven). Schiedam, 26 februari 1965. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, H. SABEL. wnd. prachtige omhaal maakte Oudheus- den er 11 van. Eer de rust inging had Pons voor een 2—1-voorsprong kunnen zorgen voor zijn ciub. Na de rust hetzelfde spelbeeld. Over het al gemeen slecht voetbal met een fel aanvallend Bergambacht, dat echter geen treffers meer kon paatsen. DHS heeft uit de moeilijke uit wedstrijd bij Oudewater nog een punt kunnen halen. Na de rust is het een harde wedstrijd geworden, die echter binnen de perken van het voetbalfatsoen bleef. Via een strafschop kwam DHS aan de leiding. Korpei voltrok het vonnis goed. Daarna ging de strijd gelijk op. iets wat ook van de verdere score kan warden gezegd. Het werd 11, waar na Van Bockkom DHS weer aan de leiding kon helpen. Voor de wedstrijd echter het eind had gevonden werd de stand weer in evenwicht gebracht (22). Met deze stand konden beide partijen meer dan tevreden zijn. (Van onze sportredactie) GTB, dat bij Egelantier Boys op bezoek was, heeft wel twee maal de leiding genomen maar niet de zege kunnen behalen. Het werd opnieuw een gelijk spel voor de Scihed&mmers die nu geen kans mee rmaken op een plaats bo venaan de ranglijst. Door Sands werd al in de eerste minuut een goede kans gemist toen hij voor een ieeg doei faalde. Elven later deed hij het beter en gaf Steenbergen een niet te missen kans meemaken op een plaats bo- Na een half uur spelen was het weer gelijk en GTB ktm van geluk spreken dat de Rotterdammers kort voor de rust een strafschop naast schoten. In de laatste rijf minuten vielen er nog twee doelpunten. Het was Sands die met een rollertje voor 1— 2 kon zorgen, maax kort voor het einde bracht de middenvoor van Egelantier Boys de stand op 22. (Van onze sportredactie) Alleen Wilton heeft voor een goed resultaat kunnen zorgen bij de Schiedamse RVB-clubs. Met de 4—O-overwinning komt het weer een heel eind in de goede richting. Schiedam kwam bij Dirksland niet van de grond en verloor met 21 in een goede wedstrijd. DRZ kreeg bij De Hollandiaan ook ai geen winst, laat staan een gelijk spel. De Schiedammers kregen met 32 de kous op de kop. Ook hier was het van beide patijen een goede wedstrijd. DRZ heeft de moeilijke uitwed strijd tegen de Hollandiaan niet in winst kunnen omzetten. Met 3—2 kregen de Schiedammers de kous op de kop. Toch was het een goede wedstrijd die de Schiedammers heb ben gespeeld. Ook De Hollandiaan bood goed partij. Na een half uur spelen namen de (Van onze sportredactie) Enkele honderden voetballiefhebbers, die de weg naax Parkhoek-Thurlede hadden gevonden, hebben gezien hoe PPSC met concurrent JAC heeft af gerekend. Het 32 trokken de-Schiedammer» aan-het langste eind en staan nu op de drempel van het kampioenschap^; De vele hondenden hebben nu ook gezien dat de Schiedammers veel moeite hadden met de Hagenaars.'PPSC nam in de eerste, helft een 2O-voorsprong maar dat werd na de rust snel 22. Uiteindelijk grepen de Schiedammers op de valreep de volle winst. Piet van Veen is met drie treffers weer de held van de dag geworden, howel hij niet in zijn beste vorm stak. In het begin van de strijd moest de Schiedamse defensie alle zeilen bijzetten om erger te voorkomen, toen bleek, dat de JAC-ploeg een snelle aanval bezat. Een harde knal van Nleuwen- huizen werd door doelman Kaikhoven prima uit de hoek geplukt. Ongeveer tweehonderdvijftig mensen hebben vrijdagavond in het Volksgebouw aan de Tuiniaan kostelijk genoten van het Lurelei-ca baret uit Amsterdam, dat ter afwisseling van het meer serieuze pro gramma van het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvriendenwerk (Nivon) heeft opgetreden. Nadat de zaal geheel bezet was en nadat men zelfs nog enkele stoelen had moeten aanslepen voor de laatkomers, heette de heer P. Spruyt, voorzitter van het Nivon, de aanwezigen hartelijk welkom. Hij zei verheugd te zijn over de grote opkomst van het publiek, waar onder circa vijftien percent niet-leden. Het Lurelei-cabaret o.l.v. Eric Herfst heeft het publiek op een bijzonder geestige en eigenzinnige wijze koste lijk laten genieten van zijn liedjes en sketches, die tal van spitsvondighe den bevatten. Sylvia de Leur. een van de twee vrouwelijke leden van het gezelschap viel bij het pubiek vooral in de smaak met de tweespraak 'Wimpie is stout Jasperina de Jong viel als zangeres op in 'Vivat Vivaldi' en samen met Leen Jongewaard in TDe 2 Ricari's'. Eric Herfst, samen met Robert Bos, wist het publiek te boeien en tot gie ren te brengen in 'Carolien en Jose- fien'. waarin het tweetal twee oude vrijsters uitbeeldde. De muzikale leiding had Rudy van Houten. In de sketch 'De prijsuitreiking' kwam Robert Bos in een hachelijke situatie terecht, toen hij by het naar voren lopen op het podium enige te grote passen nam. Hij moest de Kr°°t" ste moeite doen om zich staande te houden, wilde hij niet voorover de zaal induikelen. Voor deze uitschieter kreeg Robert Bos echter een harteiyk applaus en uit de wijze waarop de andere ieden de draad van het ver haal opnamen, bleek hoe goed het gezelschap op elkaar is ingespeeta Dit was trouwens niet het enige in cidentje. In het programmaboekje van Lurelei stond dat het na ae sketch 'Meneer te Water" pauze zou zijn. Nadat het doek dan ook geval len u:as, stonden talloze mensen op om zich naar de foyer te begeven voor het drinken van een kopje kof fie. Iedereen was verbaasd, toen plot seling, nadat vele mensen de zaal reeds hadden verlaten, het doek ioeer opging en het Lurelei-cabaret net programma vervolgde. Ook zij zei) waren verbaasd en zij hadden moei te hun lachen te bedwingen, maar toch lukte het hen de sketch 'Besra ven is goedkoper dan u denkt tot een goed einde te brengen. Na het optreden van het Lurelei- cabaret toerden de artiesten door de heer Spruyt bedankt, en werd aan ■Tasperivn de Jong en Sylvia de Leur een boeket bloemen aangeboden- De heer Spruyt maakte er de le den op attent dat het Nivon woens dag 24 maart as. in het Volksgebouw een 'Blijdorp-bijeenkomsf zal hou den, getiteld 'Oase in een Wereld stad'. Op deze avond zal een film. ver toond worden die door een kenner op het gebied van de diergaarde zal worden toegelicht. De zondag daarop. ZS maart as. zal het Nivon met zijn leden een ex cursie naar Diergaarde Blijdorp ma ken. (Van een onzer verslaggevers) Na de oorlog was er een druk con tact tussen steden in Nederland en Engeland. Ook Schiedam had, spor tief gezien, contact met een Engelse gemeente. Op de duur is dat alles verwaterd en de enige Schiedamse club die nog regelmatig contact heeft is de korfbalclub Schiedam. Ieder jaar komt er een Londense club naar Schiedam of gaat er een delegatie van Schiedammers naar Londen. Dit jaar is het de beurt aan de Londenaren voor een bezoek aan Schiedam. Nu wil het. dat de Lon dense korfbalclub BEC op een niet zo'n gunstig tijdstip naar Schiedam komt. Zij komen precies tijdens de bouwvakantie van 2431 juli. Het gezelschap bestaat uit 30 perso nen; dezen krijgen allen onderdak bij leden van Schiedam en dat valt niet mee tijdens de vakantieperiode. Maar Schiedam zou Schiedam niet zijn ais deze zaak niet voor eikaar zou komen. En het is voor elkaar. Op één persoon na is de zaak rond, maar ook voor die enkeling zal er Wel een plaatsje gevonden worden. Merkredon. la 3an de marto klub- vespero. Ni konversacios ce kino v. Gink Ploegstraat 19. Kiu vete Lavas iom da intereso (Van onze sportredactie) Van NispenExcelsior '20 01 OudewaterDHS 22 SFCBergambacht 1—2 DirkslandSchiedam 21 De HollandiaanDRZ 32 UrsusH'voolshiis (uitgest.) Schied. BoysHoogvi. 12 AVS—Wilton 0—4 PPSC—JAC 3—2 Eglantier BoysGTB 22 Uit „Secretariaatjes", het program mablad van de Katholieke Kring Schiedam, waarin de kunstmani festaties worden beschreven die on der auspiciën van deze instelling worden geconfronteerd, herinnert men nog even aan de eerste dagen van het nieuwe jaar, dat zich voor de Katho lieke Kring goed heeft ingezet met de opvoering van het toneelstuk Uburieske door Toneelgroep Theater. In „Secretariaatjes" staat iets over het nieuwjaarsbai van de jeugdige kringieden. We citeren: „Wij zagen ook onze jeugdige leden op ons nieuwjaarsbal. Gezellig als vanouds, maar ja. er was toch nog Iets over te doen. Er waren buitenlanders in de zaal. Stel je voor. Het waren Turken En er waren er ook in de zaal. die zich daaraan stootten. Dat «as moeilijk. Moeilijker was het echter voor ons. Wy verstaan geen Turks en spreken het ook niet. Op aiie mogelijke manieren hebben we getracht te vertellen, dat wij beslo ten waren en katholiek. Met handen en voeten, met onze oren. Wij trok ken een katholieke neus. maar zij be grepen ons niet en wij wilden niet hebben, dat zij dachten, dat zij niet naar binnen mochten omdat zij van een ander ras waren. Het waren nette jongens, ook voor hen was het een 'eestdag en zij waren alleen in eën vreemde stad. Wij meenden goed te hebben gedaan. „Honi soit". Tot zover de scribent van „Secre tariaatjes". Tja, Turken zijn vaak niet katho liek enne dat bal, u weet het voort aan, het is besloten. Ook Schiedamse nicUfcsthoiieken mogennu ja, dat wisten we toch. We hebben nu Maar na tien minuten nam PPSC de leiding. Boertje deelde een van zyn vele zuivere passes uit en deed de bal bij Piet van Veen belanden, die onder de vallende doelman Lol- kema de roos trof. Dat was een morele ruggesteun voor de Schiedammers; maar ai te snel bleek, dat JAC beter ging draaien; het gevaar voor het Schie damse doel was niet van de lucht. Goed optreden van. doelman Kaik hoven voorkwam erger. Nieuwenhui- zen was toen al een groot gevaar voor de Schiedamse defensie en keer op keer bleek hy ongrijpbaar voor de PPSC-verdedigtng. Vijf minuten voor de rust kwam de tweede treffer tot stand. Lody Kal den speelde zich op de linker vleu gel keurig vrij en bediende Van Veen van een niet te missen kans (2—0). Na de hervatting werd het binnen- tien minuten gelijk toen de Schie dammers in de verdediging enkele steekjes lieten vailen, waarvan de meer dan actieve Nieuwehuizen tot twee maal toe gebruik maakte. Hier na leek het erop dat PPSC onder de voet gelopen zou worden maar net op het juiste moment gingen de Schiedammer over op „voetballen" en onderbraken daarmee de aanvals drift van de Hagenaars. PPSC kreeg tot tweemaal toe de kans om via Herlaar, die bijzonder De keeper van JAC onderschept hier een voorzet, voordat de PPSC-aanvaller rechtsgevaar lijk kan worden. Overigens gaat het er niet geheel reglementair aan toe. Shirtje trekken mag nog steeds niet, ook niet met de ogen dichtI zwak speelde, de leiding te nemen. Herlaar aarzelde echter te lang. In de 25ste minuut kwam de mooiste goal van de wedstrijd tot stand. Herlaar, die nu wel snel de bal over speelde, zag Van Veen In vrye positie en speelde hem de bat toe. Ongedekt kreeg Van Veen alle kans de bal voor rijn goede been te leg gen en knalde daarna hard In (32). Toen werd het nog even gevaariyk voor de Schiedammers maar de de fensie hield stand en voorkwam doel punten van JAC. Toen de goed lei dende scheidsrechter Schilperoort het einde blies ging alles wat PPSC een goed hart toedraagt de lucht in van biydschap. Koop 'n book b|j do ARBEIDERSPERS Vlaardingers de leiding door Jansen. Na de rust hetzelfde spelbeeld met een goed aanvallend DRZ dat ech ter het doel nog niet kon vinden. Dat deden de Vlaarddtngers wel, want het was Hoek die de stand cp 2—0 bracht. Kort hierna kon Koos Wigmans tegenscoren uit een goede aanval over de gehele breedte van het veld. DRZ kreeg echter de genadeslag toen Goniag hands maakte en de toegekende strafschop door Janse werd benut '31). Zeven minuten voor het einde kreeg DRZ loon naar werken toen Grootveld prachtig in kon koppen uit een goede voorzet 3—2). De Schiedammers gingen de laatste minuten fel in de aanval maar zonder succes. Opnieuw verlies voor Schiedamse Boys, dat de laatste wedstrijden niet zo byzonder goed op dreef is. In de eerste helft kregen de Boys zeer veel kansen om de letdding te nemen maar door onzuiver schieten en ook wel door aarzelen, bleven doelpunten uit. Hoogvliet nam echter de leiding en daardoor raakten de Schiedam mers even aangeslagen. Niet voor lang echter want het was Van Hat- tum die voor 11 kon zorgen. Na de rust bleef Schiedamse Boys fel aanvallen maar dat werd geremd door opnieuw een doelpunt van Hoogvliet (1—2), Hier bleef het by. Wilton heeft zich opnieuw van een concurent ontdaan. Nu werd AVS het kind van de rekening. Het dolf met 40 het onderspit. Het elftal van de scheepsbouwers gaat nu pas goed draaien. Na tien minuten nam Schlink geen enkel risico toen hij vry voor de doelman kwam en deze omspeelde, vyftien minuten later maakte Bout uit een goede pass van Micky de Winter er 0—2 van. Na de rust is Wilton heer en meester geweest. De aanvallen van AVS maakte geen enkele kans. Bout en later Schlink maakte er 4—0 van. In de laatste twee tref fers hadden De Winter en Ruys een groot aandeei. DLrksiand heeft met klein ver schil, maar toch wel verdiend van Schiedam gewonnen. De eerste helft werd afgesloten met een 11 stand. Eerst was het Zoon die voor Dirks land de score kon openen. Niet voor lang echter want via Huet werd de stand weer gehjk getrok ken. Na de rust een onstuimig aan vallend Dirksland dat nog een kees de roos trof. opnieuw vla de voet vars Zoon. Schiedam probeerde nog wel een gelijk spe! te bereiken, maar deze poging bleef zonder suc ces. (Van onze sportredactie) Voor de TSF-teams was de afgelopen week er één met wisselende resultaten. Uit zes wedstrijden werden zeven punten veroverd door overwinningen van het tweede en zesde team en door liefst drie gelijke spelen: van het eerste, derde en vijfde team. Alleen het vierde, nu weer iets tegenvallend, leed een nederlaag. Van de drie kampioenspretendenten kregen de aspiraties van het vijfde TSF- team een enstige deuk: door een gelijk spel tegen Germinal 8 ging nu ook het laatste puntje voorsprong op WTV verloren. Met dat team en Smash zullen Zuidgeest c.s., met nog vier wedstrijden te spelen, vanuit een nagenoeg gelijke positie moeten gaan uitmaken, wie kampioen wordt en welke twee teams naar de derde klasse promoveren. TSF 1 en De HoUandiaan 2 kwa men tot een 5—5 verdeling van de punten. A. A. Stuye bleef by de Vlaardingers ongeslagen, by TSF stelde John Schilperoord met slechts één «winstpunt ernstig teleur. Han Wigmans en Maartje v. d. Wilt deden het, met elk twee over winningen, heel wat beter. TSF 2 had geen moeite met Ro- teb 1, de staartclub: met 3—2 ble ven de punten in de Beurs. Het derde TSF-team had het tegen Ho- bart 1. de laatst-overgebleven me de-kandidaat voor het, kampioen schap heel wat moeiiyker. Na een spannend scoreverloop (0—2, 2—2, 4—3) werd op een gelijk spel afge sloten, hetgeen de positie van het TSF-team onaangestast iaat: twee punten voorsprong op Hobart. De held van de wedstrijd voor TSF was René Timmer, die er zo waar in slaagde de reeds twee sei zoenen ongeslagen H. Vaessen de eerste nederlaag sinds lange tijd toe te brengen. Die overwinning, b\j de stand 33, opende gunstige pers pectieven voor de TST-ers, maar meer dan een gelijk spel kwam er toch niet uit. Hermandad 2 stuitte de opmars van TSF 4 en bracht de Schiedam mers met 64 de eerste nederlaag in de tweede competitiehelft toe. TSF 6 gaat onverstoorbaar voort op weg naar het kampioenschap: op Elan 10 werd met 7—3 de veertien de overwinning in deze competitie behaald. (Van een onzer «verslaggevers) Op de Olympiaweg is zondagmid dag de 59-jarige C. van der Knaap uit de Amelandsestraat plotseling on wel geworden. Hy werd overgebracht naar het Zuiderziekenhuts, maar hy bieek bij aankomst reeds te zijn over leden. Een Finse militaire missie is zondag naar Moskou vertrokken voor besprekingen over de aankoop van militaire uitrusting. In de laatste jaren heeft Finland reeds tanks, ge schut en Mig 21 straaljagers van de Sowjet-Unie gekocht. (Van onze sportredactie) Als het weer even mee wil werken dan start woensdag weer de Schie damse pupillencompetitie. Met uit zondering van Schiedam reageerden alle clnbs met wensen over het spe len van de wedstrijden. DHS en Excelsior '29 kunnen op woensdag niet spelen en voor deze jeugdige voetballertjes zal zo veel mogeiyk een wedstrijd op zaterdag worden gepland. Aan deze competitie wordt deelgenomen door niet minder dan 14 Schiedamse clubs en 2 Vlaar- dingse clubs, namelijk Fortuna en Zwaluwen. De Schiedamse pupillencommissie heeft er weer veel werk van gemaakt om een zo goed mogelijk programma samen te stellen, waardoor het moge lijk wordt dat honderden voetballer tjes in de dop weer lustig tegen een bal kunnen trappen. pri nia kara lingvo vtzitos de tempo eenmaal geen katholieke neus. Honi al tempo la nian kubveeperon. soit qui mal 7 pense ROTTERDAM, 1 maart. Aan de Visafslag alhier werden van IJmui- den en elders 250 kisten verse zeevis en 120 kg spiering aangevoerd. De pryzen warenSchol midd. 35 tot 37, id. klein 24 tot 31, Schel vis midd. ƒ60 tot 62, id. klein ƒ38 tot 40, Kabeljauw gr. 53 tot 61. id. midd. ƒ46 tot ƒ48. id. klein ƒ30 tot 34, Makreel 15 tot 21, Wijting 30 tot 35, Haring verse 30 tot ƒ34, alles per kist; Kuit ƒ0,55 tot 0.85, Spiering 0,95 tot ƒ1.00 per kg. NOORDMOLENSTRAAT 17 - SCHIEDAM - TEL. 266233 en 265607

Het Vrije volk | 1965 | | pagina 1