Eerste avo Het ging fijn Zesde ronde om titel schaken brengt in de stand verschuivingen J. Tempelaars - zeer actief - onderscheiden J. van Dijk en Carla Kaper exposeren Kamperen in "t Fort TAXI? EUROTAX 26 94 60 I I Studie gaat voor actie J. Kleijnenburg overleden na verkeerson geval mm RWR stelt zich veilig: zege op ODI (6-8) Zeecadetten besluiten winterseizoen Het kan nu: chiedammers j elkaar onder Het loopt. TD Inbrekers stelen sigaretten Vermoeide jongen zakt in elkaar Zij slaagden Korfbal Het ging fijn9 In Schiedamse galerieën Alle dertien m.m.s.-kandidaten halen diploma HET VRIJE VOLK DINSDAG 1 JUNI 1865 PAGINA T 29 Huisvrouwen (Van een onzer verslaggevers) Met trommelgeroffel en trom petgeschal hebben de Schie damse muziekkorpsen St.-Am- brosius, Harpe Davids en Gusto maandagavond gezorgd voor een daverende start van de speldjesactie voor de bouw van de sporthal. Mede dank zij deze muzikale ondersteuning heeft de eerste huis-aan-huis-ver koop van deze in geel-zwart- geie kleur uitgevoerde relatie geschenkjes een kapitaal suc ces opgeleverd. Een stralende sporthalani mator Cor Bolmers maakte aan het eind van de avond in zijn woning aan de Burgemeester van Haarenlaan 1464 („de cen trale post") de balans op: Ruim tweeduizend zakjes 1,- wer den aan de man gebracht. tiü I (Van onze sportredactie) De zesde ronde om de strijd van het persoonlijk schaakkam pioenschap welke maandagavond bij de schaakvereniging Schiedam in de kantine van Wilton Fijenoord SV werd ver speeld, heeft de nodige verschuivingen in de standen teweeg ge bracht. EURÓTAX ZUID-HOLLANDSCHE j KANTOORBOEKHANDEL (Van een onzer verslaggevers) Burgemeester H. Roelfsema heeft vanmorgen om elf uur de gouden eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau uitgereikt aan de 60-jarige chef van de administratie van de technische school van Schiedam en omstreken, de heer J. Tem pelaars. ƒ34.50 PASSAGE SCHIEDAM Met een gerenommeerd mu seum zorgt momenteel in Schiedam een groeiend aantal „galerieën" ervoor, det er al tijd wel iets te beleven valt op het gebied van de beeldende kunst. Verhoudingsgewijs meer dan in Rotterdam. Gelukkig kunnen de Rotterdammers vrij eenvoudig hun licht opsteken in deze buurgemeente. aan-huis-verkoop voor sporthal be daverend (Van een onzer verslaggevers) Drie sportverenigingen heb ben algezien van deelname aan de speldjesactie voor de bouw van een sporthal. De grote gymnastiekvereniging DOK, de turnvereniging Ju liana en de Schiedamse Vol leybal Club hadden voor de huis-aan-huis-verkoop van de speldjes geen leden beschik baar. Reden: de leden van SVC en Juliana studeren hard voor examens en moesten helaas verstek laten gaan. „We had den graag meegedaan", aldus de besturen van deze clubs, „maar het ging helaas niet. Ook is er een aantal leden met vakantie..." Opvallend was, dat slechts jonge leden van de sportver eniging deze speldjes aanbo den. Weliswaar gebeurde dit onder leiding van enkele enthousiaste bestuurders, maar oudere sportbeoefenaren wa ren niet aanwezig. Schieiam heeft een afdeling van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, die ander leiding van presidente mevr. E, de Vos-van Har- melen vele activiteiten ontplooit. Vandaag ontmoetten de dames el kaar op een koffieuurtje in „de Gouwe Geit" aan de "s-Gravenland- seweg en op donderdag 10 juni is er een vraagtekentocht. Voor dit evene ment kunnen de dames zich opgeven hij mevr. Kortrijk aan de St.-Lidui- nastraat 38. Een hoedencursus begint woensdag 1 september. Hieraan kunnen vijftien huisvrouwen deelnemen ander leiding van een vertegenwoordigster van de Stichting Huishoudelijke en Gezins voorlichting in Sursum Corda aan de Nieuwstraat. Activteiten genoeg dus voor de le den van de „huisvrouwenclub". On langs waren er 25 Schiedamse dames aanwezig op een Gewestelijke Dag te Lisse-Hillegom. Schrijft een deelneemster aan deze manifestatie in het verenigingsor gaan: „Op weg naar Treslong kre gen we pech met de bus. Gelukkig toerden we door de chauffeur van de bus van de afdeling Rotterdam, over genomen, nadat hij zijn dames had iceggebracht. Door dit alles kwamen toe' vrij laat in Treslong aan met als gevolg, dat we wel een fleurige coi- sage, maar geen gezellige plaats kod den. Overal waar nog een stoel vrij was moesten ice plaats nemen, zodat toe ons wel een beetje verloren voel den tussen die zevenhonderd da mes Het is met de consumpties ook niet in orde geweest ginds in Lisse. De deelneemster vertelt hierover: ,jVa het optreden van het koor van de afdeling Sassenheim was er een pau ze om een kopje koffie of thee te gebruiken. De dames die thee bestel den boften, ivant ze kregen inder daad thee, terwijl de kofjieliefheb- sters aan het eind van de middag nog met schone kopjes zaten Goed, zeg je dan: Misschien kregen de huisvrouwen tóch een goed pro gramma, maar nee. De deelneemster besluit: „Jammer was het, dat het programma, dat ons werd geboden, het gemis aan koffie niet kon ver goeden. Het was dan ook geen won der. dat. vele dames vóór het einde ran het programma de zaal reeds tang verlaten hadden." Constateert de deelneemster ten slotte mismoedig: „Het zou mij ook in het geheel niet venvanderen, wanneer de belangstelling voor de Gewestelijke Dag tot een minimum zal teruglopen Tja, het was dan ook wel een pechdag en dan wordt men echt wel kritisch. DIRKSLAND ZomUgmidag is in het ziekenhuis te Dirksland op 69-jarige leeftijd overleden de heer J. Kleijnenberg te Oosterbeek. D© heer Kleynenbcrg, een broer van burge meester Kleijnenberg te Ouddorp, werd verleden week maandag ern stig gewond naar het ziekenhuis ver voerd, nadat hij bü een verkeerson geval betrokken was geweest op de kruising Provinciale wegLageweg te Oude Tonge. Tegelijk met hem werden zijn echt genote, mevr. H, Kleijnenberg-Hul- steijn en haar broer W. Hulsteijn uit Oegstgeest met verwondingen en hersenschudingen eveneens naar het ziekenhuis gebracht, waar ze thans nog worden verpleegd. Belden maken het redelijk. De heer Kleijnenberg zal donder dagmiddag in z'n geboorteplaats Me lissant ter aarde worden besteld. Even zag het ernaar uit, dat een onweersbui spelbreker zou worden, maar nog voor het aanvangsuur van de actie klaarde het weer op, zodat de jeugdige leden van Arma, Water vrienden, PPSC, Korfbalclub Schie dam. gymnastiekvereniging Thor en handbalvereniging DWS, gestoken In fleurig sporttenue, de speldjes kon den verkopen. Arma en de Watervrienden deden dat op de Singel, waar 450 zakjes van eigenaar wisselden. Vijf ieden van PPSC deden samen met Harpe Davids in Schiedam-Zuid Gorzen- wijk) hun uiterste best en verkoch ten zowaar nog voor ƒ260,—. Korfbalclub Schiedam en gym nastiekvereniging Thor togen respec tievelijk in Nieuwland-Oost en Nieuwland-West aan het werk. Over al waar de kinderen, vaak elf tot twaalf jaar oud, aanbelden vonden de speldjes grif aftrek. In Nieuw land-Oost gaf het muziekkorps St. Ambrosius acte de présence en in West kreeg Thor steun van het mu ziekkorps van Gusto. Korfbalclub Schiedam kon j 800,- overhandigen en Thor leverde een gelijk bedrag in. Een totaalbedrag dus van 2310,waaraan nog het resultaat van DWS moet worden toegevoegd. „Het loopt, het loopt hè," zei Cor Bolmers gisteravond op geestdrifti ge toon. v Cs ..VC.CC-CC- •'•""'Cf'***VI 'i 4 sC vv..rCV":. 'T'V In de hoofdklasse won A. Noorde- graaf zyn afgebroken partij tegen J. van Baarle, waardoor van Baarle te rugviel mede door de remiseparty van hem tegen C. Landsbergen, die daarmee zijn eerste halve punt ver speelde. Reitsma en Den Uyl komen geducht opzetten. H. Planken begon met een eigen opening in zijn partij tegen Noordergxaaf, maar na een riskant aanvalsspel mocht Planken toch nog tevreden zijn met de remi se. Van Baarle maakte tegen Lands bergen enkele foutjes, die hem de halve winst kostten. Huiter bracht tegen Vrijland een kwaliteitsoffer en in het eindspel wist hij zijn tegenstander te ver slaan. Harmanny had de kans om zich wat hoger op te werken op de ranglijst, maar doordat hy enkele ke ren blunderde, ging de winst naar Den üyl, die zich hierdoor by Van Baarle en Reitsma voegde om het ieider Landsbergen heel moeilijk te gaan maken in de strijd om de ti tel. In de eerste- klasse staan J. van Grootveld en P. Maas bovenaan, ge volgd door M. van Grevenbroek en H. Dogers. De tweede klasse heeft D. van Loenen en A Malkus als koplopers gekregen, terwijl J. P. van Leusden naar de derde plaats terugviel. C. van Noordennen is ook nu nog omge slagen In de derde klas en met zes punten staat hij nog een punt voor op zijn naaste concurrent W. Visser. De uitslagen vijfde ronde: J. van BaarleA. Noordergraaf 0—1. Zesde ronde: hoofdklasse: H. PlankenA. Noordergraaf 4414: C. Landsber genJ. van Baarle 14—14; J. Stah- lieL. Reitsma 01; C Vrijland- landJ. Huizèr 01; H. den Uyl- C. K. Harmanny 1—0. Eerste klasse: S. KosterW. de Bruin afgebroken; F. v. d. HeuvelN. v. Grevenbroek afgebroken; C. TroostJ, C. Höls- ken 1—0; J. van Grootveld—F Maas '4—14 en H Bogers—J. de Bruyn 1—0. Tweede klasse: A. A. van Et- ten—C. van Tol 10; D. van Loe nen—A. Scheele 1—0; A. Malkus—J. P. v. Baardenwijk 10; H. W. Boe- Ie—J. v. Loenen 1414; J. v. d. Vel denJ. P. van Leusden 10. Derde klasse: P. van Tilborg—H. Walt- man 14—14; H. Panis—F. Pauw (Van een onzer verslaggevers) In de afgelopen nacht is er inge broken bij N.V. Machinefabriek Ba- vo aan de Gustoweg 71 in Schiedam. Aan de achterzijde van het pand heeft men een raampje stuk gesla gen, waarna men zich toegang tot het fabriekskantoortje heeft ver schaft. Er werd niet veel vermist. De buit bestond uit enkele pakjes sigaretten. 14 -14; J A. Koudijzer—J. Laroy 10; Z. NomenW. Visser 0—1; C. van Noordennen—J. van Katwijk I0. In verband met tweede pinkster dag zal de zevende ronde eerst op maandag 14 juni gespeeld worden, wederom in de kantine van de s.v. Wilton Fijenoord. Daarna volgt op maandag 21 juni de voorlaatste acht ste ronde en op maandag 28 juni de negende en laatste ronde. Advertentie IJM. direkt of ..straks - TELEFOON (Van een onzer verslaggevers) Op de Broersvest te Schiedam is maandagmorgen de 17-jarïge An ti rk-s H. van Schijndcl van de Singel te Schiedam omstreeks 7 uur, toen hij op weg was naar zijn werk plot seling in eikaar gezakt. De GGD heeft de jongen naar huls gebracht, waar hij weer iets op zijn verhaal is gekomen. Vermoedelijke oorzaak is waarschijnlijk overver moeidheid. Voor het eindexamen 1965 van het Stedelijk Gymnasium Schiedam zijn de volgende kandidaten geslaagd: voor diploma A: mej. M. G. van Bochove, W. H. van Duyl en mej. H. N. Tjia, L. van Weelen. Afgewezen 1 kandidaat. - Voor diploma B: mej. Z. L. B. M. Beckers en mej. E. B. de Bruijn, mej. L. Confurius. B. H. Engelsman, W Kerst. J. G. Kerstens, mej. E. R. Kloprogge. G. van der Molen, mej. E. P. Speling. R. A. Timmer. Afge wezen 3 kandidaten. (Van onze korfbalmedewerker) In het kader van de viering van haar 35-jarig bestaan heeft de korf balvereniging Schiedam tijdens het afgelopen weekeinde aspirantense- riewedstrijden georganiseerd voor twaalf teams. Bij de aspiranten waren de le en 2e prijswinnars in afdeling A: Ons Huis b en Schiebroek 2, in afdeling B: Ahoy a en Bermen a. in afde ling C: HPV a en Schiebroek c en in afdeling DBennen b en USV a. De twee deelnemende teams van Schiedam en één van Succes deel den niet in de prijzen. In het jeugd- toemooi was dat anders. Daar wa ren de 2e en 2e prijswinnaars in af deling I: Schiedam en Sperwers, in afdeling II Schiebroek en Succes en in afdeling III Het Westen en Schie dam 2. Voor de competitie speelde ODI zijn voorlaatste wedstrijd tegen de gradatiekandidaat RWR. Doordat O met een nogai gehavende ploeg moest aantreden, heeft RWR een ze ge kunnen behalen, waardoor het de dans ontsprong. Dat wil overigens niet zeggen, dat ODI de zege cadeau heeft gegeven. De club uit Rhoon nam met 20 de leiding, maar die achterstand werd in een 3—2-voorsprong omge zet door. treffers van C. Toussaint, G. Bos én R. Brinkman. Met een 3—3 stand ging de rust in. In de tweede helft ging de score weer ge lijk op. maar RWR was steeds het eerst en het meest aan bod. Na 3—4 maakte T. Spruyt geiijk (44) en na 45 deed G. Bos hetzelfde (55). Vervolgens schoten de bezoe kers twee maal raak (5—7). T. Spruyt haalde nog tot 67 op, maar RWR had het laatste woord '68) en stelde zich daarmee veilig. Succes speelde op eigen veld te gen Ons Huis 2 en moest met 15 het onderspit delven. De Rotter dammers behaalde met deze over winning het kampioenschap van de le klasse van de RKB. Schiedam 2 verloor in Gouda met 7—5 van Ter Gouw. Ten slotte is nog gespeeld de aspirantenwedstrijd Blauw Wita—ODI a. die ODI a met niet minder dan 010 won. Hoe het liep zagen we in Nieuw- land-West, Stram marcheerden de muzikanten van Gusto door de Dr. Schaepmanslngel en de in blauw rokje geklede Th or-meisjes beiden ijverig overal aan. waarbij voorzit ter en SBLO-bestuurslid Jac. van Oudheusden een „oogje in het zeil" hield. Elfjarige Annie den Dijker eh twaalfjarige Tjietske Zeverboom maakten er onderling een sport van wie de meeste zakjes kon verkopen. „Mevrouw wilt u misschien speldjes kopen voor de sporthal?." vroegen ze parmantig en meestal kwam dan ais reactie: „O wat leuk" en ging er weer een gulden in een van de beursjes. „Het gaat fijn, mijnheer," zeiden in Nieuwland-Oost Yvonne van de Wijngaard en Jos Maat, die samen met hun medeleden onder leiding van bestuurslid Piet Bogaars en SBLO-bestuurder Leen van de Kraan aan het werk gingen. „Het ging fijn." Dat was aan het eind van enkele uurtjes ingespannen speldjes verkopen de conclusie van iedereen. Vanavond is de beurt aan SW, dat opnieuw naar Schie- dara-Zuid gaat om de „Gorzen-be woners" te bewerken. De gymnas tiekvereniging Animo en de korfbal club Spirit zullen trachten de speld jes in Kethel te verkopen. Zoals bekend is de actie onder de bedrijven nog steeds gaande en ook hier kan van een opmerkelijk suc ces worden gesproken. Dit alles is uiteraard een steun voor sporthaldirecteur Cor Bolmers. die thans bezig is met het vervoer van de staalconstructie naar het sporthalterrein. De constructie wordt inmiddels gezandstraald cn de eerste spanten liggen klaar voor de bouw, die in juli begint. De Stichting Sporthal is zeer er kentelijk voor alle medewerking. Zo meldde de heer Bolmers, dat het sporthalbal een netto resultaat van ƒ560,- had opgeleverd en de orga nisatoren zijn vast van plan dit in september te herhalen. Advertentie iM MAASSLUIS Het winterseizoen met de opleidingscursussen is voor de zeccadetten achter de rug. Zater dag zijn de uitslagen van de examens en de daarmee gepaard gaande be vorderingen bekendgemaakt. Aller eerst werden bö „alle hens aan dek" de heer J. 3. van Noort lot zeecadet- officier le klasse en de heer J. War- naar tot zeecadetofficier 2e klasse bevorderd. Daarna maakte de com mandant van het korps, de heer 3. VVarboul. de namen bekend van de zeecadetten die de cursus met goed gevolg hadden diorlopea en daarom werden bevorderd. PRENT GUN LETTERTANG voor fabriek Prijzen v.a. kantoor - winkel De heer Tempelaars werd op 12 mei 1905 geboren te Kethel. Na z'n studie trad hy op I juni 1925 in dienst van de vereniging de am bachtsschool voor Schiedam, En vandaag viert hy zyn 40-jarig ju bileum. Vooral de laatste jaren, vergden veel inspanning van de jubilaris in verband met de nieuwbouw in 1951 en verbouwingen en uitbreidingen aan de school in 1954, 1958 en 1960. Veel deed de heer Tempelaars voor het organisatie- en verenigingsleven te: Schiedam. Vanaf de oprichting in 1947 tot 1961 was hij secretaris van de Nederlandse Bond van Admini stratief Personeel bij het Nyverheids- onderwüs. (Hij was een van de op richters). Sinds 1961 maakt hij deel uit van her bestuur van deze bond. Vanaf 1929 tot de opheffing in 1953 was hij penningmeester van de zang vereniging de Lofstem en toen dit zangkoor ter ziele was, meldde de heer Tempelaar zich als lid van het Koninklijk Schiedams Mannenkoor Orpheus. Leidinggeven is de heer Tempe laars aangeboren, want nog geen en kele jaren was hij lid van dit man nenkoor. of hü kreeg (dat gebeurde in 1956) de functie van penningmees ter. Het kan bijna niet anders, of de jubilaris maakte zich ook ver- diensteiyk in de oorlogsjaren. In die moeilyke tijd verleende hy medewer king aan het verzet door de leden van verzetsorganisaties toe te laten tot zyn school, zodat zy zich kon- Dezer dagen zal hun moeite nog worden beloond met twee aangena me, kleine tentoonstellingen. Aan de Buitenhavenweg laat Cees van de Geer in zijn Galerie Punt 4 plastiek- jes van de Rotterdammer Jan van Dijk zien. terwyi de passant In de Passage te allen tyde vrijblijvend een blik kan werpen op de wand kleden van de Dordtse Carla Kaper. Van Jan van Dyk is dit de eerste eenmanstentoonstelling. Onder zyn in de meeste gevallen in brons uit gevoerde (klein, tot zeer klein for maat) plastieken zyn verschillende waardevolle werkjes. Hoewel som mige hier en daar aan grote voor beelden herinneren, getuigen de bes te nummers toch wel van een eer lijk kunstenaarschap dat in ieder ge- va! met zweverige abstractie niets uitstaande wil hebben. Van Dyks figuraties staan met twee (of soms met acht tot twintig) benen stevig op de aarde. Zelfs zijn engelen komen er niet helemaal los van en daarmee is dan een klein bezwaar van de robuuste oprecht heid van de kunstenaar getekend. Het ontbreekt hem niet aan durf en fantasie, maar de zeggingskracht die in veel van zyn werk aanwezig is, lüdt nu en dan onder een tekort aan artistieke flair. Van Dijk tilt soms wat te zwaar aan zyn onderwerp, lykt het. Goede nummers Goede ïiufSners van de catalogus: .Bevolkingsaanwas", een plateau met verschuifbare groepen van aan- eengeklitte personen; „Stad", de be- volging ervan is één met- en groeit uit de muren; „Toren" en „Flat", ook daar is de gebondenheid aan de aarde van de mensen zoals Van Dyk ze ziet. Minder geslaagd onder meer „Conferentie" (in gips), „Tafel", .Band". Over het geheel toch een tentoonstelling die iets belooft. Het vyftai goede naakten (in inkt) ver sterkt die overtuiging. Carla Kaper's wandkleden, die achter de etalageruit van Galarie Wiegman hangen, zijn eigeniyk min der wandkleden dan schilderingen met stof. Hoewel 't werk prettig aandoet, is het de vraag of het karakter van het materiaal nu wei helemaal aan sluit by het picturale effect dat Car la Kaper met haar voorstellingen be oogt. Een van de werken, drieluik, werd al gauw aangekocht door de Rotter damse Kunststichting en ook naar ons gevoel was dat er een waar het genoemde bezwaar het minst tegen valt aan te voeren. Kleden als „Kop" en „Te paard" waarin iets figuratiefs te vinden is (even herin neren ze aan Chagalls Fantasieën) ïyken te chaotisch om het gebruik van deze gekleurde lapjes te recht vaardigen. HK. Dc rector van het Vlaardingse ge- meentelyceym, dr». G. J. Meijer, heeft maandagmiddag aan alle der tien kandidaten, die het eindexamen middelbare meisjesschool hadden af gelegd, het diploma kunnen uitrei ken. De geslaagden zyn: Truus Bos, Leonie Bakema, Martieneke v. Dig gelen, A. v. Eek, Maassluis, Therese Hakbyi, Marianne Hartman, Janne- ke van Leeuwen, Hoek van Hoiiand, Joke Lertsveld, Sonja van der Lin den. Mieke Thomas, Annuschka Verhoeff, Loecke d« Vogol, Carina Volkers. den oefenen inde wapenhandel. Van zelfsprekend zorgde de administra teur hierby voor de nodige en onont beerlijke camouflage. Burgemeester Roelfsema heeft de verdiensten van deze Schiedammer vanmorgen uit voerig geschetst. „TI hebt," aldus de Schiedamse magistraat, „bijzondere bekwaamhe den aan de dag gelegd en u hebt met grote deskundigheid uw werk verricht. Kortom, u bent in de school een factotum geworden, waar ieder een op terug kon vallen." Bijzondere dank bracht de burge meester-voor de inspanningen die de jubilaris zich tijdens de oorlogsjaren heeft getroost. „Daarvoor mijn by- zondere dank," aldus de heer Roelf sema. .Baar mijt) gevoel weegt dit op tegen het derde deel van wat u voor de school hebt gedaan en dat is veel." Nadat de burgemeester de gouden eremedaille had opgespeld, dankte de jubilaris met een korte toespraak. Zeer ontroerd zei hy: ,Jk ben maar een zeer eenvoudig burger en heb steeds getracht myn werk zo goed mogeiyk te verrichten." OOLTGENSPLAAT Boven het oude fort Prins Frederik te Ooltgens- plaat Is de kruitdamp al, vele jaren opgetrokken. De frisse wind speelt thans door de holle ogen van het fort, van waaruit eens de kanonniers hun houwitsers dreigend op het druk bevaren Volkerab richtten. Het ruim vierhonderd jaar oude belwerk heeft al vele vreemde gasten binnen zijn muren gehad: Geuzen, Spanjaarden, gemobiliseerde Nederlanders, politie ke delinquenten en Duitsers. Het fort krygt nu echter een ge heel andere bestemming. De ge meente Ooltgensplaat heeft, zoals be kend, het bouwsel van de Domeinen in erfpacht gekregen en. gaat er een prachtig recreatieoord van maken. Er is gelegenheid tot kamperen, er kunnen lantaarns worden geplaatst en men karx in groepsverband ge bruik maken van de gebouwen, die door de gemeente voor vakantie- verbiyf geschikt gemaakt worden. Er komt een volledig ingerichte keuken, drie grote slaapzalen met bedden en dekens, douches en toilet ten. De groepen, die van de gebouwen gebruik willen maken mogen maxi maal 50 en moeten minimaal 20 per sonen omvatten. Een groep van de Prot. Chr. Be- drijfsbond te Eindhoven is de eerste die van het Fort in zyn nieuwe ge daante gebruik gaat maken en wel van 16 tot 31 juü. Men hoopt op 12 juli met de werkzaamheden gereed te zijn. DINSDAG Bioscopen: PASSAGE: De gele Rolls-Royce (14 jr), 2 en 8.15 uur MONOPOLE: Barbaren in de aan val (14 jr) 2 en 8 uur. Diversen: ARCADE: Aquarium- en terr.vereni- gng 'Natuurgenot in huis'; con tactavond. 20 uur. WOENSDAG Bioscopen: PASSAGE (geen voorstelling). MONOPOLE: Barbaren in de aanval (14 jr). 8 uur. Diversen: Huishoud- en Industrieschool voor Schiedam en Omstreken; Openbare iéóséu. 14.30 en 15.00 uur.

Het Vrije volk | 1965 | | pagina 1