NONCHALANT Dieven hebben vrij spel op grasveld TAXI fföV De Vrijheid neemt deel aan concours PvdA komt op voor alleenstaanden - scherpe kritiek op nota B. en W. Henrion Verpoorten legt functie neer VOOR WEEKEND VAKANTIE m &>.m westen EUROTAX 26 94 60 Reg;en oorzaak van slipparti j m Bromfietser (71) geeft geen voorrang Directeur St.-Joris Doele Automaniak oorzaak van gecompliceerd ongeval op rijksweg Burgerlijke Stand w m Nonchalant Elf auto's betrokken bij kettingbotsingen - twee gewonden Kleuter (4) loopt tegen auto Protest Juiste gegevens Passief Vier vragen WISSELKOERSEN ADVERTEER REGELMATIG ISGHIEDAMSE ZAAIERT4ES HET VRIJE VOLK DINSDAG 24 AUGUSTUS 1965 PAGINA 5 an een onzer verslaggevers) Neem geen waardevolle voorwerpen zoals portefeuil les, liorloges of armbanden mee naar bet zweni- j j bad!" Zo begon op dinsdag 10 augustus in Het Vrije Volk een waarschuwend berichtje, waarin bezoekers van het Schiedamse openluchtzwembad op het hart werd gedrukt oin toch vooral geen kostbaarheden mee te nemen en ze zeker niet achteloos ergens neer te leggen. O *reki (eüROIAX) :o? 'Y TEL EP OOI* (Van een onzer verslaggevers) „Er bestaat vermoedelijk een voorlichtingscrisis tussen het Schiedamse bureau Huisves ting en het college van burgemeester en tceth ouders!" Deze opmerking maakte tij dens de maandagavond gehou den raadsvergadering het ge meenteraadslid van de Partij van de Arbeid, ir. C. Boerman, in zijn functie als plaatsver vangend voorzitter van de so cialistische fractie. I. Weekend uit of thuis? Niets vergeten? Reizen, sport, kamperen Vakantiekleding, schoenen y Fotografie, optiek Horlogerie lederwaren Muziek Rijwielen, bromfietsen Let op uw zaak in bad Groenoord (Van een onzer verslaggevers) Het door de regen glad geworden wegdek was er de oorzaak van, dat de 55-jarige mejuffrouw E. T, M. uit Schiedam, maandagmiddag om streeks half drie op de kruising van de 's-Gravelandseweg en de Nieuw- poertweg plotseling slipte. De vrouw vlei en liep bij het on geluk een wond aan het hoofd en aart de linkerarm op. Het slachtoffer Is naar de Dr. Noletstichting ver voerd. WADDINXVEEN Zondagavond vond op de zuidelijke rijbaan van rijksweg 12 naar Utrecht een gecom pliceerd ongeval plaats. Een DAF- personenauto, bestuurd door N. J. te Utrecht, werd door achteropkomende personenauto's zowel links als rechts gepasseerd. N. J. schrok van deze maniakmanoeuvre en draalde met de auto om zijn as en reed achteruit de rijkweg af, de benedenberm in, legen een boom. Een passerende automobilist zag da; de auto die de DAP rechts ge passeerd had. doorreed, doch beaat de tegenwoordigheid van geest het kenteken van de auto te noteren. Hij gaf het kenteken door aan de politie en op dezelfde avond kon de politie de maniak horen, die ook onmiddel lijk bekende. Het bleek P. J. van P. uit Schiedam te zijn. Terwijl de auto naar de beneden- berm was gerold, remde een passe rende auto af, waarschijnlijk uit nieuwsgierigheid om te zien wat er gebeurd was. Een achteropkomend Volkswagenbusje, bestuurd door A. M. van de P. uit Wageningen moest hierdoor eveneens afremmen. Op het zelfde moment reed een achteropko mende auto al remmende en slippen de op het voor hem rijdende Volks- waeenbusje. Alhoewel zich geen persoonlijke ongelukken voordeden, was er eeD grote materiële schade. SCHIEDAM. Geboren: Yvonne d.v. P. van Doom en A. van Es; Robert z.v. P, A. J. Meuldijk en A. E. Boon; Catharina M. d.v. C T. A Verwer en C C. C. van der Spek; Margaretha C. d.v. B. W. Keppe en H. S. Esbach: Johannes z.v. T. J. C. van Beek en Ml J. Kazenbrood; Philippina d.v. D. Vermaas en N. M. van Oosterhout; Eduard z.v. D. van der Well en P. J. C. Kramer ge zegd Freher; Deborah d.v. J. de Boer en M. E. van der Kamp. Overleden: J. M. Banning, 83 jr. echtg. van; Scheffers. Advertentie I-M. g V 094b y straks ,:v-; Dat dit laatste maar al te vaak gebeurt blijkt uit hetzelfde artikeltje, waarin tevens melding werd ge maakt van diefstal van een gouden vulpen, een ballpoint en een vulpot lood. Oorzaak: de eigenaar had ze ondanks de waarschuwing van het badpersonce! achtergelaten bij zijn kleding, die hij had weggehangen in het grote kleedlokaal van Groenoord, waar meerdere baders hun kleding kunnen deponeren. Bjj navraag bleek, dat bij de po litie sinds het bad in mei werd ge opend. aangifte is ge-daan van onge veer tien diefstallen, waarbij kan worden aangetekend, dat een groot aantal benadeelden aangifte achter wege laat. Hoe gaat men bij Bad Groenoord, waar nu reeds vier jaar lang de heer B. J. Helsma als bedrijfsleider optreedt, te werk? Het publiek koopt aan het loket een kaartje. Op ver toon van dit biljet krijgt men bij de garderobe een ijzeren haak, waar mee men naar één van de kleed cabines gaat. Na het omkleden geeft men haak met kleding terug aan een lid van het toezichthoudend badper- soneel in de garderobe. Deze hangt de kleding weg en geeft de bader een nummer op, wat deze moet ont houden. Wanneer men de kleding gaat opvragen moet dit nummer worden opgegeven. ii.. '-MÉfö de eigenaar ze beter achterlaten In de kleding, die hij in de garderobe afgeeft. Het is namelijk nog nooit voorgekomen, dat er uit de achter de toonbank zorgvuldig weggehangen kleding geld of waardevolle voorwer pen werden ontvreemd. „Het ge beurt", aldus de chef van het bad- personeel, de heer H. Houwen „al tijd in het grote kleedhok of op de gazons. Het is onvoorstelbaar hoe nonchalant sommige mensen met hun spullen kunnen zijn. Ze leggen een portemonnaie of een horloge, ook wanneer het druk Is, rustig bij een hoopje kleding op het grasveld en kijken er soms geruime tijd in het geheel niet naar om". Waardevolle voorwerpen kan men beter niet naar het zwembad meene men, maar zijn ze er toch dan kan Even later bleek dit maar al te duidelijk. Op het grasveld lag, wel iswaar keurig verpakt in een hand doek, een hoopje kleding met een portemonnaie. De eigenaresse was aan het zwemmen en zou het niet flnrnprnho hebben bemerkt, wanneer Iemand -,l ucl - K het beursje had weggenomen, „We wijzen er heel vaak op", aldus de heer Houwen, „maar steeds opnieuw blijkt, dat de raadgevingen in de wind worden geslagen". Dit zagen we bij ons bezoek aan het zwembad Groertoord. Een hoopje kle ding lag verlaten op het grasveld. Een beursje lag voor het grijpen. Warmeer men het aantal diefstal len vergelijkt met het aantal bezoe kers. dat men dit jaar bij Bad Groenoord telde blijkt dat er toch niet zo veel wordt gestolen. Tot nu tee is men bij Groenoord niet onte vreden over het bedrijfsresultaat. Er kwamen ondanks hef, slechte weer in juli ruim 220.000 baders, waarmee het gemiddelde werd overschreden. „De laatste veertien dagen met die zon hebben het gedaan. Het was fan tastisch", vertelde de heer Houwen. Dat het nog beter kan bleek vorig jaar toen een bezoekersrecord van meer dan 300.000 werd gevestigd. Wellicht, dat de zomer 1966 weer beteT wordt. Het zou voor directie en personeel van Bad Groenoord een 100; geschenk zijn, want vol gend jaar bestaat het bad tien jaar. En dat dit tweede lustrum wordt gevierd staat nu al vast. „We we ten nog niet precies, wat er gaat gebeuren," zegt de heer Houwen lachend, „maar we zullen er wel aandacht aan besteden". DINSDAG Bioscopen: PASSAGE; Opmars van het doden- leger (14 jr.). 2 en 8,15 uur, MONOPOLE: Freddy und das Lied der Südsee (14 jr.), 8 uur. WOENSDAG Bioscopen: PASSAGE: Opmars van het doden- leger (14 jr.), 2 en 8.15 uur, MONOPOLE; Freddy und das Lied der Südsee (14 jr.), 8 uur. (Van een onzer verslaggevers) De Schiedamse postduivenvereni ging „De Vrijheid" neemt op zater dag 28 augustus deel aan het grote nationale concours, dat de Maas- sluise postduivenvereniging De Snel heid organiseert. Deze wedvlucht wordt opengesteld voor alle liefheb bers in Nederland. Het concours wordt in drie groe pen vervlogen boven en beneden de Moerdijk; er zijn. prachtige prij zen, zoals rijwielen beschikbaar ge steld. Het Inleggeld bedraagt ƒ0,50 per duif en komt ten bate van het Rode Kruis. Leden van .De Vrij heid" moeten donderdag 26 augustus van zeven tot negen uur des avonds inkorven in het clubgebouw aan de Nieuwe Haven. WOERDEN. Elf auto's zijn zon dagavond laat min of meer ernstig beschadigd op Rijksweg 12 onder Woerden. De elf beschadigde auto's waren betrokken bij niet minder dan vijf verschillende botsingen. Alle over een afstand van slechts enkele honderden meters. De ongelukken gebeurden op de rijbaan Utrecht Gouda. Verscheidene auto's moesten worden weggesleept, de meeste bon den op eigen gelegenheid naar huis, In totaal werden slechts twee per sonen gewond, die beiden in dezelfde auto zaten. Ze werden naar Ope Del in Woerden vervoerd. Het waren de 51-jarige onderwijzeres P. J. Her mans uit Den Haag en mevrouw Sammen—Sturkeboo-x uit Utrecht. Eerstgenoemde liep een ribfractuur op en de dame uit Utrecht hoofdlet sel. slechte voorlichting aan B.en W.? (Van een onzer verslaggevers) Een vierjarig jongetje, C. J. M. uit de J. A. Alberdlnck Thijmstraat te Schiedam, is maandagmiddag om streeks vijf uur in de Rembrandt- laan. toen hij plotseling de rijbaan overstak, gegrepen door een auto. bestuurd door de 4?-jarige M. M. uit Schiedam. De laatste remde krachtig, maar kon niet voorkomen, dat het jongetje werd aangereden. Het kind kwam met het hoofd op het wegdek, en moest met een schedelbasisfractuur worden opgeno men in de Dr. Noletstichting. (Van een onzer verslaggevers) Op het kruispunt Boerhavelaan— Lorentplein te Schiedam verleendede 71-jarige heer G. J. H. L. uit Sciiie- daré maandagmiddag met zijn bromfiets geen voorrang aan de van rechts komende auto van de heer J. W. L. uit Schiedam. Gevolgde bejaarde bromfietser botste tegen de wagen, viei en moest met kneuzingen en schaafwon den aan hef. linkerbeen worden op genomen in het gemeenteziekenhuis. Ir. Boerman deed dit bij de behandeling van de onlangs gepubliceerde nota van burge meester en wethouders over de huisvesting van alleenstaan den die werd opgesteld naar aanleiding van hetgeen in de raadsvergadering van 22 maart 1965 over dit onderwerp is be sproken. Zoals bekend schrijft het college, dat iedere alleenstaande, die zich daartoe aanmeldt, wordt ingeschre ven als woningzoekende. Toewijzing van een zelfstandige woning vindt tot dusver voor vrouwelijke alleen staanden eerst plaats als zij ten minste 35 jaar zijn en mannelijke ingeschrevenen krijgen een woning wanneer zij ten minste 40 jaar zijn. Deze toestand willen burgemeester en wethouders handhaven. Zij noem den een en ander niet ongunstig en baseerden dit op de handelwijze in andere gemeenten. In de nota doen burgemeester en wethouders "t voorkomen alsof jeug dige alleenstaanden niet bereid zou den zijn een vooroorlogse woning te accepteren; bejaarde alleenstaanden zouden veel eerder in een ouder huis gaan wonen. Volgens de aan het college ver strekte gegevens stonden er op 1 aug. 59 alleenstaanden als woningzoeken de ingeschreven: 42 vrouwen van 35 jaar en ouder, zeven vrouwen jon ger dan 35 jaar. 9 mannen van 40 jaar en ouder en één man beneden deze leeftijd. De directeur van het Schiedamse clubhuis St. Joris Dode, tevens hoofdleider van het jeugdwerk in Schiedam, de heer C. A. Henrion Verpoorten zal binnen afzienbare tijd zijn functie neerleggen. Hij ves tigt zich nog dit jaar in 't Groning se plaatsje Leek in de buurt van Drente, waar hij een groot kam peerterrein annex kampeerboerderij gaat exploiteren. Daarmee komt een einde aan een periode, waarin de heer Henrion Verpoorten zich een bekwaam en actieve vervanger toonde van de heer Karei Scholten Sr, die hij in september 1960 opvolgde. Deze ver trok destijds naar Utrecht. De heer Henrion Verpoortell nam zijn taak over en zat al zeer snel in tal van commissies in het kader van het jeugdwerk. De scheidende directeur van St. Joris Dode Is bestuurslid van de Vereniging Nationale Feest- en Ge denkdagen en Is tevens waarnemend voorzitter geweest van de Schiedam se jeugdraad, in welke functie hij ook zitting had In het dagelijks be stuur van de Schiedamse Gemeen schap. De heer Henrion Verpporten heeft veel werk verzet voor de ongeorga niseerde jeugd, ondergebracht in het clubhuis St. Joris Doele. Groot was zijn vreugde, toen hij dit jaar aan de Poldervaart een nieuw boten huis in gebruik kon nemen. Men is van plan hem aan. het eind van dit iaar ontslag te verlenen. De defini tieve ontslagdatum wordt vastgesteld wanneer men voor hem een opvol ger heeft gevonden. Bij monde van de heer Boerman heeft de Partij van de Arbeid een fel protest aangetekend tegen de in houd van deze nota. Slechts een kleine minderheid van de socialisti sche fractie kon zich met de nota akkoord verklaren. Namens de meerderheid van zijn fractie zei Ir. Boerman, dat men er van overtuigd is, dat een eventuele door het college beoogde peiling ten aanzien van het „alleenstaanden- vraagstuk" bij voorbaat gedoemd is te mislukken. „Hst is een illusie", al dus de kern van het betoog, „wan neer men denkt, dat «en dergelijke peiling succesvol zal zijn." Scherp protesteerde ir. Boerman tegen de uitspraak, dat alleenstaan den slechts met het meeste comfort genoegen zouden nemen. Ook noem de hij het „onvoorstelbaar", dat slechts 59 personen een zelfstandige woning zouden wensen. „Er is," concludeerde ir. Boerman, ..moeite gedaan om de zaak in een bepaalde richting te „kleuren". Over de „huisvesting van alleen staanden ln vooroorlogse woningen" schrijven burgemeester en wethou ders, dat een dergelijke huisvesting slechts moet geschieden in tweeka merwoningen. Volgens de ter beschikking staande gegevens zouden in de woningkar- totheek 1599 tweekamerwoningen, ge bouwd voor 1940. zijn opgenomen. Er bestaat echter geen enkele zekerheid over het werkelijke aantal tweeka merwoningen. Een controle zou moei lijk zijn- omdat in de praktijk her haaldelijk blijkt, dat de oorspronke lijke driekamerwoningen door in terne veranderingen zijn terugge bracht tot tweekamerwoningen. Met klem drong ds PvdA-woord voerder er op aan, dat de juiste ge gevens alsnog worden verstrekt, „Voor de behandeling van de be groting 1966," zei hij. Onder het hoofdstuk ..Huisvesting van alleenstaanden in naoorlogse woningen" schrijft het college, dat ook voor deze categorie slechts geldt, dat er tweekamerwoningen worden toegewezen. Ten overvloede herinne ren burgemeester en wethouders aan het feit, dat in bet uitbreidingsplan Groenoord geen oplossing voor het vraagstuk is gevonden, „ten zij men het verantwoord acht om een drie kamerwoning aan een alleenstaande toe te wijzen." Het college wijst er nog op, dat men van mening is, dat de zich in de verschillende flats bevindende tweekamerwoningen bij eventueel leegkomen bij voorkeur aan alleen staanden zullen moeten worden uit gegeven. Een werkelijke oplossing van het ..alleenstaanden-vraagstuk", dat door gebrek aan gegevens in Schiedam voorlopig nog aeer onoverzichtelijk blijft, wordt in de nota niet ge noemd. Tegen deze, wat hijzelf passieve" houding noemd, keerde zich ir. Boerman, die in sobere bewoordingen eraan herinnerde onder wat voor moeilijke omstandigheden (vaak on dergebracht bij een gezin van dik wijls vier, vijf tot zes personen!) de alleenstaanden leven. Ook rekende de PvdA-woordvoerder af met het feit, dat een vrouw van 35 jaar en een man 40 jaar moet zijn om voor een woning in aanmerking te komen en ook noemde hij het onrechtvaar dig, dat een echtpaar naar verhou ding veel eerder in aanmerking komt voor een woning, „Waarom mannen vijf jaar ouder, mijnheer de voorzitter," zei hi! op schampere toon, „omdat ze statis tisch eerder dood gaan?" .Het is een zaak," voegde hij er aan toe, „die begint te lijken op een kwestie van rechtspositie." Ook de VVD-fractie (de heer G. P Verhulsdonk) en de heer B. E. Collé schaarden zich achter het be toog van Ir. Boerman. In zjjn antwoord zei burgemeester H. Roelfsema, dat de leeftijdsgrens moest worden gehandhaafd omdat bjj het wegnemen van deze barrière het aantal gegadigden groter wordt terwijl daar tegenover geen toename van het aantal woningen staat. „Men zal," aldus de magistraat, ..dan toch naar criteria moeten zoe ten Hij zag dan ook geen aanlei ding om een wijziging voor te stel len. Ten aanzien van de eerste opmer kingen van de heer Boerman zei de burgemeester, dat hij hierbij zeker een „dikke streep" zou zetten. „Wanneer het college inlichtingen zijn onthouden, zullen wij onderzoe ken. waar de fouten zijn gemaakt," zei hij. Nog eens wees de heer Roelfsema erop, dat iedere alleenstaande zich kan laten inschrijven. Voorts ver telde hij, dat de 59 alleenstaanden allen een flatje met centrale ver warming wensen. Wat de magistraat verder nog be toogde was in feite een herhaling van hetgeen in de nota staat om schreven. Hij gebruikte ter onder steuning van zijn toespraak nog het cijfer van het totale aantal woning zoekenden. Dat cijfer is 6300, waarbij het aantal alleenstaanden (59) schril afsteekt. Hij waarschuwde de heer Boerman bij het houden van een pleidooi voor een bepaalde groep op te passen. Een dergelijk betoog levert een conclusie op, dat er niet genoeg voor een bepaalde categorie wordt ge daan," aldus de magistraat. In tweede Instantie vatte ir. Boer man zijn betoog in een viertal vra gen samen: Een verzoek aan het college om ten aanzien van de alleenstaan den een actieve politiek te be trachten. Een verzoek om zoveel mogelijk woningen vrij te maken. De leeftijdsgrenzen te verlagen. Het verstrekken van de juiste ge gevens over het woningenareaal. ,Er wordt," meende ir. Boerman, „een spelletje heen en weer gespeeld tussen het bureau huisvesting en de afdeling Woningbouw." In antwoord hierop zei burge meester Roelfsema, dat de huisves ting een moeilijke zaak blijft en dat het streven van het college er ten aanzien van dit „alleenstaanden- vraagstuk" erop is gericht, dat be jaarden in bejsardenwomngen en al leenstaanden in woningen voor al leenstaanden worden ondergebracht. Ten slotte wees de magistraat er nogmaals op, dat elke alleenstaande ongeacht zijn leeftijd welkom is bij het Huisvestingsbureau en daar kan opgeven onder welke omstandighe den hjj woont. Engels pond Amerik dollar Franse frank Belgische frank Zwitserse frank Zweedse kroon Duitse mark Deense kroon Noorse kroon Canada Italiaanse lire 10,033—10,043 3,5914—3,59f| 73,373—73,423 7.243—7,253 83,22383,273 69,513—69.563 89,66—89,71 31.80—51,85 50.283—50.333 3,3313.338 57,573—57.623 Aiies voor de DOE-HET- ZELVER. Hout. board, triplex, op maat gemaakt. Gratis ad vies. Natuurlijk naar Wet- steyn, Groenelaan 79, telef. 265118. Een enorme collectie VER. LICHTEN G voor alle beur zen, ook kristal. oud-Hollanda De Jager, verliehtingsspecia. hst van Schiedam. Broersveli 105. ikOjüuvaSIEN - De oager KOELKASTEN - De Jager KOELKASTEN - De Jager KOELKASTEN - De Jager KOELKASTEN - De Jager KOELKASTEN - De Jager Grote sortering, financiering mogelijk. Broersveld 105, tel. 269703. CAiWFLN GARTIKELEN". On misbaar wanneer U gaat kamperen. Pannensets v.a. f 9,50, luchtbedden v.a. 21,-, slaapzakken v.a. 35,95. Grote collectie camping-ga;: artike len, branders, verlichting, verwarming enz. Lewa. Put- tershoeksestraat 65 (hoek Nw. Maasstraat), tel. 267348. Wij geven KES-zegels. AVI Uw adres op het gebied van kamperen, watersport, voet bal, tafeltennis, turnen enz. U en blijft MAK, Hoogstraat 125. KES-zegels. VAKANTIE Voor de spor tieve man is Kreuger de herenmodezaak van Schie dam. Broersvest 6, tel. 268206. Kom voordat U met vakantie gaat even langs ASTRA Een grote sortering textielartike len ligt voor Uw klaar, en KES-zegels. Singel 133, telef. 269633. WEEKENDERS - Hansen PULLOVERS - Hansen STRANDSETS - Hansen ONDERGOED - Hansen Voor al Uw vakanti ekledlng Hansen, R'damsedijk 427, tel. 263021. Een onbezorgde vakantie. PANTALONS voor pa, ma en de kinderen. Ook herenmode. De Broekenspeciaiist, Hoog straat 86. Laat Uw VAKANTIEFOTO'S verzorgen door het vertrouw de adres in de Passage. Foto Wamsteker, Passage 12, telef. 262924. VRAGEN? Optiek- en foto specialist v. d. Arend heeft alles in z'n hoofd en (bijna) alles in z'n zaak. Hoogstraat 91, tel. 2C8814, Grote sortering CAMERA'S (bekende merken), reeds va. 16,-, kletabeeld va. 39,50. Foto Wamsteker, Passage 12, tel. 262924. Bij alle sporten onder en boven water; CERTINA D.S, het sterkste waterdichte hor loge met wereldgarantie. Ju welier Stoopman, Mgr. No- lenslaan 512, Schiedam, telef. 262072. Verslaap Uw kostbare vakan- tietijd niet. Een grote sor tering REISWEKKEKS in vele kleuren en uitvoeringen, vindt U bij Juwelier Stoop- man, Mgr. Nolenslsan 512, Schiedam, tel. 262072. Voor Uw vakantie naar Geene. R'damsedijk 264. TASSEN, koffers en alle fijne lederwaren. Telefoon 269919. OVERHEUL, Mgr. Nolens- laan 199, Uw adres voor kof fers, reistassen, portemon nees, clippertassen, porte feuilles, weekenders, bood schappentassen enz. Telefoon 262668. U gaat op vakantie maar uw koffer is versleten! Neem dan de moeite en ga naar Lewa. Een grote collectie KOF FERS, reistassen, weekend tassen. reisnecessaires, staat voor Uw klaar. Puttershoek- sestraat 65 (hoek Nw. Maas- str.), tel. 267348. KES-zegels. EEN GOEDE TIP') LEES DE ZAA1BKSI Zoekt U TROMPET, sax of klarinet? Van Krogten heeft het. Rotterdamsedijk 148. Tel. 267026. Zoekt U een MONDORGEL, gitaar of slagwerk? v. Krog ten levert uw merk. Rotter damsedijk 148. Tel. 267026. m TRANSISTORRADIO'S. Waar U ook naar toe gaat. Vakantie, strand, kamperen of blijft U thuis? U heeft muziek bij de hand. De Jager, Proersveld 105. SPGRÏRiJ WIELEN in kleur v.a. 129,75, met lamp. slot, Jasbeschermer. Raleigh, Juncker, Magneet. Fongers, Burco, B.S-A., Duglas. Alle merken bromfietsen voor radig. De Favoriet. Mgr. No- «nslaan 696. tel. 261377. RIJWIELEN gehee! compleet v.a. 145.-. Bromfietsen o.a. Sparta. Honda. Batavus, Be- rtnl. Solex, Puch, Kreidler. Natuurlijk naar Motorhandel Nieuwland, Dr. Wibautplein 49, tel. 263042, Schiedam. ggji-unnnK.iHfiBiuini#. IS* intilU ap*B 'a* r.n -w«-i Alles op gemakkelijke beta ling vanaf ƒ1,— per week GOEDERENHANDEL Fa. A Sehilperoord en Zn. Tuln- laan 40. Schiedam WISSELBAND N.V., Schie dam. Raam 26 telef 268351 (dag geopend van 1 uur 's middags tot 's avonds half acht; zaterdags van 9-5 uur) Nieuwe en gebruikte auto banden alle merken Mon teren repareren, opsnijden balanceren Oude banden hoge inruilwaarde LOENDERSLOOT, kasten 20 verschillende 1-, 2-, 3-deurs- kasten uit voorraad leverbaar Mariaxtraat 43, Schiedam, tel. 264779, Kapsalon Hélène, de salon voor de betere PERMANENT. Stroomloos voor leder haar geschikt, f 7.50. Hélène tiede permanent, de meest ideale natuurlijke permanent f 10. Gratis halen en brengen per luxe auto voor permanent. Kapsalon Hélène, Rem- branötlaan 22, Schiedam, tel. 267170. f 1.00 reductie op deze advertentie. 269929, vraagt aank. en be- Verhoeff, Singel 142, tel. 169929, vraagt aank, en be kwame PERSERS. Goed loon en prettige werkkring.

Het Vrije volk | 1965 | | pagina 1