#■- VDV wil promotie en jubileum combineren Henriëtte van der Wees te water bij werf De Hoop „Jet, kom ereis voor de dag..." Politie zoekt getuigen van ongeval DISPORT RAPPORT Ongevallen in het verkeer D.A.F.- en PEUGEOTSERVICE GARAGE LANDMAN i WESTHUIS gehuwde dames i i I ASC-tes f 1,75 INSCHRIJVING NIEUWE LEERLINGEN meisjes en Italiaan door boze kelners achtervolgd Duitse zeelui aangehouden Brandje zelf geblust Noorse zeeman aangereden A. Wagner (76) overleden Jongen poos spoorloos Ze zijn goed... Dansschool Riskant Scooter aangereden -autobestuurder zat te praten Varken veroorzaakt verkeersongeluk Vrouw (74) aan gereden - ernstig gewond Jongetje gewond RET-bus laat oliespoor na SCHIEDAMSE ZAAIERTJES ADVERTEERT REGELMATIG het VRIJE VOLK MAANDAG 30 AUGUSTUS 1965 PAGINA 1 (Van een onzer verslaggevers) Hoog spatte zaterdagmiddag om drie uur het water van de Schie nabij de Schiekade te Schiedam op toen onder grote belangstelling op de werf van de N.V. Scheepsbouwmaat schappij „De Hoopde voor de Dordtse Transportonderneming A. van der Wees Co. bestemde duwboot Henriëtte van der Wees te water werd gelaten Deachttienj arige, in een groen mantelpakje geklede dochter van de opdrachtgever, Henriëtte, naar wie het schip werd genoemd, ver richtte de doopplechtigheid, ga degeslagen door een groot aantal genodigden, waaronder Schie- dams burgemeester, de heer H. Roelf sema met echtgenote en ver tegenwoordigers van andere wer ven. Clubkampioen Kampioen Hermes-DVS NOORDMOLENSTRAAT 17 - SCHIEDAM - TEL. 266233 en 265607 DB POCKETS TAN DB ARBEIDERSPERS ACCU SERVICE IMPERIAALS W. L. ELSHOUT vanaf 1 september van 2 uur tot 10 uur. Wij onderwijzen het werelddansprogramma. WARANDE 207 - TEL. 268211 - SCHIEDAM Banketfabriek W. Hester N.V. yyy rr Duwboot g ijdt alsn trein' de smaiile Sehie in iil (Van een onzer verslaggevers) „Jet kom ereis voor de dagIn de volle bovenzaal van het cafe-res taurant Europoort aan de Maas boulevard te Schiedam zei dit sa terdagmiddag na afloop van de tewaterlating van de duwboot Hen riet te van de Wees, de heer A. Klein Hesselink, eigenaar-direc teur van N.V. Scheepsbouwmaat schappij De Hoop tot de dochter van syn Dordtse opdrachtgever. Henriette, of wel Jet, van der Wees, achttien jaar oud had de doop plechtigheid verricht. Nu mocht ie de op een houten standaard beves tigde hals van de champagnefles, waarmee ze de doop van de naar haar genoemde duwboot verrichtte, als herinnering in ontvangst ne men. „Je hebt het keurig gedaan, zoals je vader in lengte van dagen heeft gedaan" waren de woorden van de heer Klein Hesselink. „Ik weet zeker" zei hij lachend, „dat je vader gisteravond nog heeft ge vraagd of je precies wist, wat je moest zeggenStralend nam de jonge doopvrouwe het geschenk in «mtvsngri, F.ven later sprak haar vader, de heer A, van de Wees, die er op wees, dat het nieuwe schip past in het Dordtse werkprogram ma. Hij herinnerde eraan, dat men thans zes jaar lang ervaring heeft met de duwvaart. „Eerst was men huiverig van de duwvaart", aldus de heer Van der Wees, „maar het gaat veilig en snel. We hebben goede ervaringen en het schade- cijfer is miniem." Straks zullen er drie duwboten van deze firma de Rijn opgaan: de Abraham van der Wees, de Maria van der Wees en het nieuwe schip, alle genoemd naar familieleden van de transportondernemer. Twaalf schepen voor Van der Wees Co. werden gebouwd in Schie dam. De heer Klein Hesselink („we hebben hard aan de werf gedok terd en maakten diverse schepen, die men overal in Nederland ont moet") zei hierover: „Er is altijd een goede relatie geweest tussen De Hoop en Van der Wees. Ik heb nooit zo snel kunnen bouwen als hij betaalde. Hij was me altijd voor. Ten slotte zei de Schiedamse scheepsbouwer, die van een client een van de werf en omgeving fraai schilderij in ontvangst mocht ne men, over «ijn werk: „Het is "kt alleen bouwen van schepen, maar ook bouwen aan en onderhouden van vriendschap." Dit laatste kwam tot uiting in het geschenk, dat de opdrachtgever, de heer A. van der Wees in ont vangst mocht nemen: Een model van het nieuwe schip, waarvan een exemplaar ook zal prijken In een vitrine op de werf. Een vertegen woordiger van een oliemaatschap pij wrS. H,1 fowtasn op het kantoor geen lucifer behoeft te worden gebruikt, zoals hU het uitdrukte en gaf een aansteker. Kortom het was feest in euro poort, „want", zei een van de spre kers, „bouwnummer honderd ls geen sinecure". Het was een bijzondere stapelloop. De duwboot is het honderdste schip, dat an het nauwe vaarwater van de Schie is gebouwd. Na 1945 kwamen van deze dwarshelllng vijf duwboten, 71 tankschepen en diverse andere vaartuigen. Van de honderd op drachten waren twalf schepen be stemd voor de firma A. van der Wees. Een feestelijke gebeurtenis dus voor de eigenar-directeur van de werf, de heer A. Klein Hesselink en diens naste medewerkers, die werd geaccentueerd door de vele wappe rende vlaggen en het optreden van het Schiedams Politie Muziekgezel schap, dat onder leiding van de heer J. P. van Biezen vrolijke marsen speelde. Gespannen zag het werfpersoneel hoe even voor drie uur een team van zeven deskundigen onder leiding van de scheepsbouwersbas, de heer J. van de Hengel, de stoppingen verwij derde. Vervolgens verdwenen de kettingklemmen cn wachtte men op de knal van de tegen het schip spat tende champgnefles. directeur, .hopen we, dat we hem recht overeind zien stan. Het is een. zwaar schip Het ging goed. Nauwelijks had Henriëtte van der Wees de traditio nele woorden uitgesproken of de champagne spatte tegen de boeg. Tegelijkertijd gaf scheepsbouwers- bas Van de Hengel een teken vcjr het wegslan van de dubbele klink. Als oen „trein" liep de duwboot van de helling. Balken wipten als luci ferhoutjes in de lucht en toen was de Henriette va nder Wees in haar element. Even leek het er op, dat het schip zou kapseizen, maar onmiddel lijk richtte het zich op en lag het stil terwijl een grote golf naar de andere kade rolde. Het was weer ge lukt en de heer Van de Hengel nam schouderklopjes in ontvangst. Even later legde hij symbolisch de kiel voor bouwnummer 193, een motor tankschip van 150 ton in opdracht van Anker Union te Rotterdam. De „Henriette van der Wees" is ontworpen voor de vaart op de Ne derlandse rivieren voor het duwen van dekschepen en pontons. Het schip is 16,40 meter lang, 5,60 meter breed en heeft een holte van 1,80 meter. De romp van het schip ls geheel gelast; twee langsschotten vormen de zij tanks voor brandstof. Het bestaat uit een voorplek,' bergruimte en motorkamer. Het dekhuis is Ingericht ais wonng met salon, keuken, twee slaapkamers, douche en toilet. Op het dekhuis staat het stuurhuis en op het voordek bevinden zich twee torn- lieren en twee borgheren om de ver binding tot stand te brengen tussen duwboot en dekschuit. Het geheel ls uitgerust met een elektrische instal latie, centrale verwarming en hydro- phoortnstaUatie Het schip kan ook dienen als sleepboot en is gebouwd in overleg met Rijnvaartcommissie, rederij en werf. In een smal kanaal als de Schie is een stapelloop van een dwarshel llng altijd riskant. Onmiddellijk na dat het schip het water rakt moet het worden rechtgetrokken. Gaat er iets mis dan kapseist de boot. De heer A. Klein Hesselink bracht de spanning onder woorden in een kor te toesprak. „Het is een boot van 45 ton en als het goed gaat duurt de stapelloop drie minuten en zeven se conden. En dan", aldus de eigenaar- (Van een onzer verslaggevers) Er heeft zich in de nacht van vrij dag op zaterdag naar eerst nu be kend is geworden, in de omgeving van het Rubensplein te Schiedam een tafereel afgespeeld, dat doet ge denken aan de achtervolgingsscène van de Italiaanse toneelschrijver Carlo Gordcmi. Hoofdrolvertolker was een 23-jarige Italiaan met de voor naam Frederico. Figuranten waren kelners van een bar op het Rubens plein, waar Frederico een bezoek bracht. Omstreeks het middernachtelijk uur. ontstond een woordenwisseling tussen de Italiaan en een kelner, die de zwartgelokte bezoeker verzocht af te rekenen en weg te gaan. Frederico stond op, maar ledigde eerst nog op zjjn gemak een glaasje bier. Dit wond de kelner zo op, dat hij de Italiaan met geweld wilde verwij deren Er ontstond een handgemeen, waarbij de ruit van de tussendeur aan diggelen ging. Het was voor de Italiaan voldoende. Hij verliet de bar, maar bulten be merkte hij tot zijn schrike dathet barpersoneel hem de schade wilde laten betalen. Ijlings sloeg hij, ach tervolgd door kelners op de vlucht. Via de Burg. Knappertlaan en het St.-Liduinapleln belandde hu in de Van Beverenstraat waar hij luidkeels om hulp roepend over een schutting klom en in de tuin van een aan de Aleidastraat grenzende woning te recht kwam. De bewoner van dit huis ontfermde zich over de vluchteling, die daar wachtte totdat het „gevaar" was ge weken. Inmiddels had men d* ooutie gewaarschuwd, die Frederico onder haar hoede nam en de verhitte ge moederen kalmeerde. De Italiaan kon niets ten laste worden gelegd en hUww^ even later weer op vrijs voeten. Of hU de schade heeft betaald, vermeldt het verhaal niet. De Vlaardlngse Damvereniging stelt alles In het werk om het gun den jubileum, dat volgend jaar aan de orde komt, bekroond te zien met een plaats in de provinciale hoofd klasse van de Kon. Ned. Dam Bond. Wel heeft het eerste tiental de af gelopen drie jaren getracht om zich in deze klasse te plaatsen. Wel werd drie maal het kampioenschap ver overd, maar In de promotiewedstrij den faalde men steeds opnlenw. Woensdag gaat het eerste tiental van VDV naar Rotterdam om tegen de sterke hoofdklasser Het Oosten een oefenwedstrijd te spelen, die on getwijfeld van nut zal zjjn voor de VDV-ers. Op dinsdag 7 september zal in de bovenzaal van gebouw Excelsior de 49ste jaarvergadering worden gehou den. Behalve de gebruikelijke agen dapunten zal de viering van het gou den jubileum onderwerp van bespre king vormen. Ais laatste evenement voor de competitie begint, gaan zoveel mo gelijk VDV-ers op donderdag 9 sep tember naar Momter om daar een massakamp te spelen tegen de club van die naam. Het is nog niet bekend hoe de tien tallen geformeerd zullen worden, die In de competitie VDV zullen verte genwoordigen In de Rotterdamse Dambond. Wel ls in de huishoudelijke compe titie de clubkampioen bekend ge worden. Evenals het vorig seizoen is de titel terechtgekomen bij de ve teraan W. F. Verburgh, die met 18 punten uit 12 wedstrijden de titel op zijn naam bracht. Van Veelen was de enige speler, die de kampioen de voet neg dwars kon zetten, zij het door middel van een barrage. VDV- voorzitter H. A. Lansbergen toonde zich in de laatste partij sterker dan Van Veelen, waardoor- Lansbergen met 17 punten de tweede plaats be zet. Van Veelen ls dus derde gewor den met 16 punten, terwijl Biel en Van Splunter met ieder 15 punten de vierde en vijfde plaats delen. In de andere groep was het W. Achterberg, die uit 18 wedstrijden 23 punten behaalde waarmee hij de tweede kampioen werd. In beide groepen moeten nog enkele wedstrij den worden gespeeld alvorens de volledige eindstand bekend is. (Van een onzer verslaggevers) In de nacht van zondag op maan dag heeft de politie twee Duitse zee lieden aangehouden, die van een caféterras bij het station Vlaardin- gen-Oost vier stoelen hadden mee genomen. Een tienjarige jongen stak vrijdag avond in het berghok van een woning achter de Van der Duyn van Maas damlaan te Vlaardingen een stapel oude kranten in brand. Behalve deze kranten verbrandden er enige kleding stukken. Het vuur is dcor de bewo ners zelf geblust. Verzekering dekte de schade. Met schaafwonden werd zaterdag ochtend omstreekt 9.15 uur de 21-ja- rige instrumentmaker P. L. uit Pa- pendrecht naar het Gasthuis overge bracht nadat hij met zijn scooter door een auto was aangereden. De autobestuurder, de 19-jarige kantoor bediende A. S. uit Rotterdam reed op de rijksweg 13 achter de scooterrij der. De Rotterdammer was in een zo druk gesprek gewikkeld met de 18- jarige F. K. die naast hem zat. dat j hij de scooterrijder niet zag. Hij reed tegen de scooter aan en L. viel over zijn scooter tegen de grond. De Schiedamse politie zoekt ge tuigen van een aanrijding die zon dagavond heeft plaatsgevonden op het kruispunt Burg. van Haarenlaan- en de Piersonstraat te Schiedam, waarbij een 52-jarige bromfietser, rijdend op het rijwielpad van eerst genoemde weg vermoedelijk is ge grepen door een uit de Piersonstr. komende personenauto. De bestuurder van deze w agen is na de aanrijding doorgereden. De bromfiets is beschadigd en waar schijnlijk zijn op de auto sparen van de botsing zichtbaar. Omstreeks 9 uur, zag een toeval lig passerende automobilist de heer J. K. uit Rotterdam dat er op het rijwielpad van de Burg. van Haa- rehlaan een man lag met een brom fiets. Deze bleek de heer J. H. W. uit Schiedam, die bij het ongeluk een hersenschudding had opgelopen en moest worden opgenomen ln het Gemeenteziekenhuis. De heer K. verleende de eerste hulp aan het slachtoffer en waar schuwde de politie. Merkwaardig is. dat enkele op een bus wachtende mensen het ongeluk zeer waarschijn lijk hebben gezien, maar in de ver onderstelling verkeerden dat er spoe dig hulp zou worden geboden. Ze stapten ln de bus; de bromfietser bleef op het fietspad achter De politie verzoekt eventuele ge tuigen dringend contact op te ne men met de afdeling recherche op het hoofdbureau aan de Lange Nieuwstraat te Schiedam, tel. 269333. MAANDAG Bioscopen: PASSAGE: O. moeder wat een broe der (Jerrv Lewis), a.l. 2 en 8.15 u. MONOPOLE: Gesloten. DINSDAG Bioscopen: PASSAGE: O, moeder wat een broe der (Jerry Lewis), aJ. 2 en 8.15 u. MONOPOLE: Hercules tegen Odys seus (14 jr.), 2 en 8 uur. WOENSDAG Bioscopen: PASSAGE: O, moeder wat een broe der (Jerry Lewis) aJ., 2 en 8.15 u. MONOPOLE: Hercules tegen Odys seus (14 jr.), 8 uur. r (Van een onzer verslaggevers) Een achttienjarige Noorse 'zeeman, B. K. M. opvarende van het bij de scheepsbouwmaatschappij De Nieuwe Waterweg te Schiedam gemeerde m.s. Astwi, is zaterdagavond met een bekkenfractuur opgenomen in het gemeenteziekenhuis. De jongeman, werd op de hoek van het Broersveid en de Lange Kerkstraat te Schiedam op het trottoir aangereden door een vracht wagen. bestuurd te Schiedam deca de Schiedamse chauffeur W. E. H., die komend uit het Broersveid rechtsaf de lange Kerkstraat wilde inslaan. Op dat moment wilde het slachtoffer gaan oversteken, maar liep haastig achteruit het trottoir weer op, toen hij de vrachtwagen bemerkte. De chauffeur moest de bocht echter zeer krap nemen, om dat uit de andere richting verkeer naderde. De zeeman werd gegrepen door de laadbak er: viel. De achter wielen reden over zijn dijbeen. WOERDEN Zaterdagmorgen heeft op Rietveld onder Woerden een overstekend varken een verkeerson geval veroorzaakt. Het dier, eigen dom van de veehouder K. Vergeer, was vermoedelijk door een sloot ge gaan want het hek van het weiland was normaal gesloten. Op de rijweg gekomen stak het zonder zich om zebrapaden te be kommeren plotseling over. De 47- Jarige J. C. D. uit Rotterdam, die juist met een tourbusje naderde, moest daardoor zeer plotseling rem men maar raakte niettemin het var ken twee keer. De assistent-accountant J. M. V. uit Harmeien, die op een scooter achter het toerbusje reed, kon niet zo snel tot stilstand komen en klapte achterop de auto. De scooter werd daarbij aan de voorzijde ernstig be schadigd. De bestuurder liep schaaf wonden aan het gezicht en enkele kneuzingen op. De voorzijde van de toerbus werd eveneens beschadigd. Intussen werd het varken ook nog aangereden door een uit tegenover gestelde richting komende auto. be stuurd door de 34-jarige rijksambte naar A. B. uit Bodegraven. Deze auto liep geen schade op en het drie keer geraakte varken behoefde niet eens te worden afgemaakt. Kennelijk een goede speklaag dus. Het is gelukt. Schiedam is honk balkampioen geworden van de tweede klasse C. Na een mcare competitie en een nog zwaardere nacompetilie heeft Schiedam beslag gelegd op de titel. Het vreemde verloop van de laatste wedstrijden ln de tweede klasse C maakte het noodzakelijk dat drie teams met elkaar zouden uitmaken, wie er kampioen ging worden. Schie dam, Feijenoord en Tilburg eindigden de competitie, zoals bekend, met even veel punten. De drie clubs en de honkbalbond hebben toen besloten om deze beslis sing dan maar op een dag tot ont knoping te laten komen. Vandaar dat zondag op het hcmkbalveld van Schie dam van tien uur in de morgen tot bijna kalf zes de drie teams het te kwaad hadden met hun zenuwen. Schiedam bleek over de sterkste ze nuwen enover het sterkste ne gental te beschikken. Eerst klopten de mannen van coach Dick Molenaar het Rotterdamse Feijenoord met 4I en in de finale bleken de Schiedammers de atter- sterksten te zijn want zij kenden met Tilburg geen pardon gezien de 7-0 uitslag in het voordeel van Schiedam. Een uitgelaten publiek nam na af loop de Schiedammers op de schou ders en ook coach Dick Molenaar werd natuurlijk niet vergeten. Zonder iemand te kort te willen doen, moet het ons toch van het hart dat Mole naar de man is geweest, die er voor heeft gezorgd, dat de stemming on der de jongens goed was en samen met hen iedere keer weer de zicakke kant van de tegenstander heeft ge vonden. Wij willen in dit sportrapport onze welgemeende gelukwensen aanbieden voor het behaalde succes. Op de Oude Delft is vanmorgen om half negen de 74-]arige mevrouw van U, uit de Llndenlaaa in Delft aangereden. De bejaarde dame moest met twee gebroken benen, een hoofd wond en een hersenschudding in het Gasthuis worden opgenomen. Me vrouw Van U. stak ter hoogte van de Binnenwatersloot plotseling de weg over, toen de 16-jarige brom fietser A. J. S. uit Delft kwam aan rijden. De bromfietser reed de vrouw omver. Op 76-jarige leeftijd is vrijdag in Maassluis overleden de heer A. Wag ner, in leven makelaar. De heer Wagner genoot in zijn woonplaats een grote bekendheid. In de oorlogs jaren had hij een leidende functie in de Binnenlandse Strijdkrachten. Vanaf 1946 was hij raadslid voor de AR in Maassluis, een functie die hij tot 1963 bekleedde. (Van een onzer verslaggevers) In de Nieuwe Laan te Vlaardingen stak zaterdagmorgen een tweejarige jongen, zonder op het verkeer te let ten, de rijweg over. Het kind werd aangereden door een motor. Het kreeg verwondingen aan het gezicht. Op het kruispunt Rozenlaan Begoniastraat te Vlaardingen. liep de 54-jarige bromfietser J. de B. zater dagmiddag een hersenschudding op, toen hU geen voorrang verleende aan een auto. In de Van Leyden Goelstraat te Vlaardingen is zaterdagmiddag de elfjarige Corrie van der W. aange reden door een vrachtauto. Het kind zou met haar stepje op het trottoir hebben gespeeld. Men vermoedt, dat de vrachtauto gedeeltelijk over het trottoir is gezwenkt. Het meisje is met een verwonding aan één van haar voeten in het Holyziekenhuis opgenomen. Getuigen worden ver zocht zich in verbinding te stellen met de Vlaardingse verkeerspolitie. Ook gaan onze gelukwensen uit naar de cricketers van Hermes-DVS, zowel het eerste als het tweede team zijn vrij onverwachts met de titel gaan strijken. SCHC, dat bijna de gehele compe titie bovenaan de ranglijst heeft ge staan, liet het er de laatste weken lelijk bijzitten. Hermes-DVS echter bleef aan de winnende hard waar door de ene tegenstander na de an dere moest wijken. SCHC moest in het afgelopen weekend twee wedstrijden spelen. De wedstrijd van zaterdag werd verloren. Hierdoor was de achterstand van Hermes-DVS weer iets kleiner ge worden. Zondag moest Hermes naar Rotterdam om Sparta partij te geven en SCHC kwam naar Schiedam om het op te nemen tegen Excelsior "20. In eendrachtige samenwerking heb ben beide Schiedamse clubs er voor kunnen zorgen dat de titel in Schie dam zou vallen want Excelsior klopte SCHC en Hermes-DVS liet zich door Sparta niet verrassen en sloot voor een batig aantal runs de innings. Wat niemand voor waar had ge houden zaterdag, was zondagavond om rond half zes een feit: Hermes- DVS cricket was kampioen! Na een periode van neergang is er nu weer een opleving te bespeuren bij de cricketaideling van Hermes- DVS. Ai een paar jaar is men bezig jong talent op te voeden ln het edele cricketspel. Deze opbouw heeft nu z"n resultaat, afgeworpen met dit kam pioenschap. Onze welgemeende geluk wens aan Manus Stolk en zijn team. B. VAN B. Het 5-jarige zoontje van de fami lie In 't Veld van het Nieuwsticht te Schiedam heeft zaterdag voor eni ge consternatie gezorgd door spoor loos te verdwijnen. Zijn even oude zusje kwam tot grote schrik van be woners aan de Buitenhavenweg met de mededeling dat Jantje in heit wa ter van de Buitenhaven was geval len. Men waarschuwde de politie, die een uur heeft gedregd. Men heeft zich nodeloos ongerust gemaakt, want Jantje was op dat moment prinsheerlijk bezig zich te vermaken ln het centrum van Schiedam. Achteraf bleek dat de verleiding om met de vuilnisauto mee te lopen hem te groot was geworden. Commentaar van de politie: we zijn blij dat er niets ernstigs ls ge beurd. De vierjarige Gerard van der Touw, van de Parallelweg te Schie dam heeft zondagmiddag omstreeks half rijf, toen hij met een schepje op de talud van de toekomstig» rijksweg 20 speelde, een zes cm, lange diepe wond aan het linkerdij been opgelopen. Het jongetje rolde spelenderwijze van de talud, waarhij hij het schepje tussen zijn banen klemde. Later bleek dat het scher pe voorwerp in zijn been was ge drongen. Gerard is opgenomen in het Gemeenteziekenhuis ln Schie dam. r De Schiedamse reinigingsdienst ls zaterdagmiddag uitgerukt om zand te strooien ln de Broerhavelaan, waar een bus van de RET een on geveer honderd meter lang. glibbe rig oliespoor had achtergelaten. Het bleek, dat de smeltdop van de auto matische versnellingsbak was door- gesmolten. waardoor de olie kon ontsnappen. Dank rij het snelle op treden van politie en reinigings dienst konden ongelukken worden voorkomen. Dames, door de grote belang stelling handhaven wij onze RECLAME PERMANENT van 10. L. de Visser-Winters, Buys B allots Lngel 78, telef. 154184. Accu's voor alle typen auto's. passend op alle auto's, demontabel f 35,— LUCHTHOORNS met compressor f 45,— DAM 29 TEL. 26 40 51 Na 6 uur: 26 39 08, Schiedam BKOERSVELD 67, SCHIEDAM vraagt voor lichte inpakwerkzaamheden (ook voor halve dagen) Zeer goede voorwaarden. Aanmelden aan de achterzijde van de fabriek.

Het Vrije volk | 1965 | | pagina 1