Van Yeens hattrick velt RCL f D.A.F.-PEUGEOTSERVICE GARAGE LANDMAN I I I L Storm grijpt bouwketen Fraaie zege D. Kniepstra overleden Ton Ruts naar de West OOK GSS WINT Duivenschoon bij De Vrijheid Julianaheren in recordtijd naar zege Kettingbotsing: agenten gewond Nipte zege van Hermes-jeugd Twee inbraken opgelost Man bedreigt vrouw met mes Hel Vrije Volk Esperanto-agendo Bromfietser botst tegen auto Automobilist rijdt door na botsing: getuigen gevraagd Raam gaat dicht: Schilder moet vijf meter springen SCHIEDAMSE IZAAIERTJESi het VRIJE VOLK MAANDAG 6 DECEMBER 1965 PAGINA 7 'Je bent al zo lang met voetbal bezig, dat het je niet meer loslaat. Dan ga je iets doen bij de junioren. Ik ging ze een beetje trainen en dat was voor mij de eerste stap op teeg naar het trainen van de senioren.' Aan het woord is Jan van Buitenen, de 34-jarige trai ner van SFC, die kort gele den samen met nog twee an dere Schiedammers slaagde voor het trainersdiploma. Die andere twee zijn Nico Huet en Hub Bode. Hub Bode Nico Huet Jan van Buitenen KOOP 'N BOEK BIJ DE ARBEIDERSPERS GSS—VVOR -/ NOORDMOLENSTRAAT 17 - SCHIEDAM - TEL. 266233 en 265607 Trainersdiploma haal je niet tussen twee buien door (Van een onzer verslaggevers) De leeftijden van de heren ver schillen niet veel. Jan van Bulte nen is 34 jaar, evenals Hub Bode, terwijl Nico Huet twee jaar ouder Is. Bij alle drie was de aanleiding tot deelname aan de trainers cursus het mee willen blijven draaien met het voetbalcircus. In ons sportrapporfc van zater dag hebben wy In het kort al de voetballevensloop van de drie heren onder de aandacht ge bracht. Hier willen we er iets uit voeriger op Ingaan. Sommige mensen denken dat het behalen van een trainers diploma iets is dat je „effe gauw" kan doen, tussen twee regenbuien door. Niets is minder waar. Om het gesprek op gang te brengen hebben wjj aan de heren gevraagd of de stof makkelijk was. „Wij moeten, net als vroeger op school, een heleboel dingen leren, waar je in de praktijk niets meer aan hebt," zegt Nico Huet. Dat klopt, want wy waren eens In de gelegenheid een lesje van een aankomend trainer door te lezen. Dat betekent echter niet dat de heren het geleerde maar onzin vinden, verre van dat. Alle drie hebben zij grote bewondering voor hun docent Rinus Gosens. Jan van Buitenen had nog een korte tijd Hans Croon als leer meester. „Heel veel theorie," zegt hy. Het examen kent twee onder delen. Een theoretische en een praktische. Dus oefenmeesters. die het boekje van buiten kennen, maar niet- in staat zijn om een oefening voor te doen, kunnen beter niet solliciteren. Zowel Jan. als Nico en Hub S!S,"v. hebben een club onder handen. Met wisselend succes. Hub Bode zit voor het tweede seizoen bij de zaterdagclub Rozenburg. Vorig jaar miste hU met zijn ploeg net de bus. Met een punt minder dan de kampioen kon hij opnieuw be ginnen. Dit seizoen Ujkt het ernst te zijn, want na negen wedstrijden staat Rozenburg fier aan de kop met 18 punten. De staat van dienst van Hub Bode zelf fa snel verteid. Op jeugdige leeftijd naar SVV en op 18-jargie leeftijd voor een paar wedstrijden in het eerste ei/lal. Toen heel lang in het tweede met een korte onderbreking, toen hij voor een jaar naar PPSC ging. Terug ln SVV begon hy In het achtste, maar stond weer gauw in het tweede. „Het voetbal liet mij niet meer los. vandaar dat ik aan de trainingscursus ben be gonnen. Het loopt lekker, dus doe ik het met plezier. Nico Huet. met zijn 36 jas" de oudste van het trio. blies vorig seizoen nog een lustig nartiitje mee ln de aanval van Schiedam. Nu is hij trainer van datzelfde Schiedam. „Het komt er nog niet helemaal uit dit seizoen, maar er fa een grote wil bij de jongens en een inzet waar je kond van wordt." Hii zegt dit met een vuur of hij met zijn pupillen bezig is. Ook Nico Is vol lof over de lessen van Rlnus Gosens. .Die man weet heel veel van voetbal," zegt hU met overtuiging in zijn stem. Als ons gesprek komt op de periode, dat Nico Huet in Excel sior *20 speelde dat was ln het eerste elftal en een goede 200 wedsrtijden dan wil Nico daar liever niet te veel van zeggen. „Het was een geloofskwestie," zegt hij. „en daar kan je dagen over blijven doorpraten". De acht jaar, dat Nico de aan val van Schiedam heeft geleid, waren voor hem prettige jaren en hij was dan ook wat blij toen bleek, dat men er bij Schiedam geen bezwaar tegen had, dat hij het eerste elftal ging trainen. „Maak er een eenheid van en dertig percent van het succes ls verzekerd," merkt hij op. Hierin wordt hij ondersteund door Jan van Buitenen, die van de drie de enige is die een KNVB- club onder zijn hoede heeft. Jan traint SFC, de club waarin hij jaren heeft gespeeld en waarvan Ixij ook nog een jaar voorzitter is geweest. Over het examen heeft Jan nog wel het een en ander op te merken. „Het fa bijzonder zwaar en er zijn onderdelen bii, waar- van je je afvraagt, waarom je ze moet leren. Je moet zolang hier- Hub Bode. Jan van Buitenen en Nico Huet hebben hun iralnersdi- ploma in hun zak. Hier wordt nog eens van gedachte gewisseld over de een of andere tactiek. over praten en weer zolang over wat anders." Op onze vraagt of ze vinden, dat de cursus met opzet zwaar wordt gemaakt om niet te veel trainers te krijgen, krijgen wij een positief antwoord. De cursus, waar de drie Schiedammers aan mee deden, gaf zes geslaagden te zien, waaronder zij met hun drieën. Geen gek resultaat voor Schie dam. Eén van de docenten, gevraagd naar zijn mening over de te leren stof, gaf toe, dat de opzet voor verbetering vatbaar is. „Wij moes ten met de leerlingen twee uur over voetbal praten. Dat is te veel, want wat je het eerste half uur vertelt, blijft hangen en de overige anderhalf uur gaat langs hen heen. Toen een psycholoog dit beaamde werd het een half uur. Met Nederlanders 'twee uur over voetbal praten is geen kunst, maar oo e<>n cursus is dat heel wat anders." Maar goed. Jan, Hub en Nico hebben hun dinloma in hun zak. Als nu de successen maar .willen komen, dan is dat leuk voor hen zeïr enr> tuurliilr ook voor de clubs die zij onder handen;Jbjebben.- (Van een onzer verslaggevers) den de dames W. v. d. Teen-Hal- Drie Dordtse dames, moeder, boer, W. Visser-v.d. Teen en W. dochter en kleindochter, komen Padlina-Visser door een Pus op- morgen op de beeldbuis, in het gehaald om naar de congreszaal Vara-programma „Tieners van van het nieuwe RAI-gebouw in Toen' Amsterdam te rijden, waar de op- Na "de eerste uitzending deed name plaats vond. Allereerst wer- Elles Berger tt.v.-omroepster) een den de drie vrouwen onthaald op beroep op de bevolking van Dor- een diner waarna de uitzending drecht om aan de volgende uit- op beeldband werd vastgelegd, zending mee te doen. Het moes- Alle drie kregen afzonderlek op- ten wel familieleden van elkaar dracht om een verhaaltje te ver zijn zinnen over een jongen, die door Mevrouw W. Vlsser-v. d. Teen zijn onderwijzer werd geslagen, schreef direct de Vara, dat zi) waarover de moeder moet gaat nog een grootmoeder van 87 jaar klagen. Zonder ai te veel moeite had. een moeder van 67 en een sloegen de vrouwen zich door deze dochter van 24. die zelf al een opdracht heen en mochten verder zoon had van drie jaar. naar het programma alsKastbU)- Enkele weken geleden kwamen ven kijken. Als dank kregen zij na mensen van het programma bi] afloop elk een cadeaubon van f25 mevrouw Visser op bezoek om te voor hun medewerking. Om de kijken of ze echt wilde meewer- titel van het programma Tieners ken. De oma en de kleinzoon be- van Toen, kracht by te zetten, hoefden niet mee té doen; de een waren enkele bussen met bejaar- was te doof. de andere te jong. den uit Dordrecht mee naar Am- Enige tijd geleden wer- sterdam gereisd. Vijf generaties op een foto. Drie ran deze dames komen dinsdag in het V ARA-programma ..Tieners van Toen" op de TV. Op deze ioto, uit het familie album. staan de dames W. Hart- hoorn-In 't Veld (8? jaar). W. v. d. Teen-Harthoorn (67 jaar), W. Visser- t'. d. Teen (50 jaar) en W. Padlina- Visser met haar toen nog 14 dagen oude zoon afgebeeld. Kantoor, Redactie, Inspectie en Advertentie-afdeling: Passage 20, Schiedam, tel. 010-26 87 98 Klachten over bezorging (tot 19.30 uur): Slaak 34, Rotterdam UITSLUITEND tel. 010-1110 31 1110 32 Abonnementsprijs: 83 cewt per week of 10,80 per kwartaal Storting op girono. 28333 ten name van N.V. De Arbeiderspers, Slaak 34, Rotterdam, ia mogelijk De storm heeft zondag ook enige schade aangericht in Schiedam- Op de hoek van dc Burg. Van Haaren- laan-Schimnicipenninckstraat moest een keet van de Utrechtse Wegen- bouwmU- het ontgelden. Het dak van het gebouwtje werd losgerukt. De politie heeft van het pand Buys Bal lotsingel 118b, een stuk zink, dat was losgeraakt, verwijderd. Op de Havendyk, nabij de Maas boulevard, moest men ijlings een houten keet die op instorten stond, schragen. De wind rukte een deel van de feestverlichting op de hoek van de Broers vest en de Korte Sin- gelsiraa t los. De brandweer moest uitrukken om een stuk zink van het pand Rijn straat 32 te verwijderen en gebruik te een ladderwagen om te voorko men dat een schoorsteen en een TV-antenne in de Archimedesstraat zouden omwaaien. In de ObrecMstraat waalde het dak van een bouwkeet en op het tennispark aan de Stadhouderslaan waaide een oefenmuur met hekwerk om. (Van onze sportredactie) Ton Ruts, de doelverdedlger van ExeeisiorTÏO vertrekt op 8 januari van het volgend jaar als militair naar de Nederlandse Antillen. Hy be hoort tot het contigent mariniers, dat ongeveer veertien maanden in de Wést zal verblijven. Dit betekent voor Excelsior'20, dat in de tweede competitiehelft alles op alles zal zetten om een eervolle plaats te behalen, een verlies. Ton Ruts kwam in 1963 als A-ju nior voor het eerst onder de lat van het eerste elftal en heeft, met een paar onderbrekingen, tot nu toe het doei van het standaardteam van Excelsior verdedigd. Merkredon, la 8an de decembro ni oluj preparu hejme Ion por la sek- vonta klubvespero, Vivigu nian sek- cion. (Van onze sportredactie) De competitie voor de Schiedamse zaterdagclubs draaide maar op halve kracht. Echter niet de prestaties, want de twee vastge stelde wedstrijden, werden beide in winst omgezet. PPSC, dat een inhaalwedstrijd speelde tegen RCL, won knap met 43 en GSS deed he ttegen VVOR ook goed. Het greep de winst met 3—1. PPSC blijft meedoen nu ook de inhaalwedstrijd tegen RLC in winst werd omgezet. De Schiedammers wonnen verdiend met 43. RCL be gon veelbelovend en de vele aanval len op het Schiedamse doel brachten nogal een paniek in de Schiedam se defensie. Het werd daarom al snel 01, toen de gevaarlijkste man van RCL. Everveen, zijn ploeg aan de leiding hielp met een kopbal. Het duurde tot in de 37e minuut eer PPSC gelijk kon maken. Boertje plaatste naar Van Veen die op zijn beurt doelman Maaskant geen karts gaf: 11. In de tweede helft is PPSC de be tere ploeg geweest en bracht dat via doelpunten duidelijk tot uitdrukking. Reeds na vijf minuten bracht Van Veen PPSC op 2I en even later kon De Mos, uit een corner van Kal den voor 31 zorgen. Toch was het weer de gevaarlijke Everveen die, na een misser van doelman K&lkhoven, voor 3—2 kon zorgen. Een listig overstapje van Kalden stelde Van Veen even later in de gelegenheid om de score naar 4—2 te tillen. Everveen ten slotte zorgde voor de 4—3 eindstand. In de eerste helft van de wedstrijd tussen GSS en WOB wogen de par tijen aardig tegen elkaar op en ga ven de defensies geen krimp. Van daar dat de ruststand ook 0—0 was. In de tweede helft waren de Schie dammers duidelijk de betere ploeg en namen na 10 minuten door Mun- nik de leiding. Weer tien minuten la- (Van een onzer verslaggevers) In het St.-Josephziekenhuis te Oosterhout is zaterdag de heer D. Kniepstra, oud-hoofdinspecteur van de Schiedamse politie over leden. Dit bericht is een gevoelige slag voor de vroegere collega's van deze, per 31 oktober 1964 ge pensioneerde politieman, aan wie men zeer prettige herinneringen bewaart. De heer Kniepstra, die ook buiten het politiekorps (vooral op sportge bied) grote bekendheid genoot in Schiedam, werd op 5 juni 1905 gebo ren te 's-Hertogenboseh. Aanvankelijk zou hij worden opge leid tot notaris, maar hij bleek zeer goed geschikt voor een politieloop baan,- -••>. - Op J0 november 1934 trad hij op als volontair-inspecteur, in dienst van het Nijmeegse politiekorps. Op 1 no vember" 1953 werd hU benoemd tot inspecteur te Oss en tien jaar later, op 1 juli 1946, volgde zijn aanstelling tot inspecteur te Schiedam. De heer K. Kniepstra, die jaren lang aan het hoofd heeft gestean van de surveillancedienst en ook belast was met de afdeling bijzondere wet ten en de inwendige dienst, werd op 1 januari 1956 tot hoofdinspecteur be noemd. Bij zijn afscheid op 27 oktober 1964 gewaagden de commissaris van poli tie. de heer K. Rtjpma en andere spre kers, van zijn grote vakbekwaamheid, zijn rustig optreden en zijn groot ge voel van humor. Het stoffelijk overschot wordt woensdag in Oosterhout ter aarde be steld. ter werd een door Munnlk genomen corner keurig door Wessel in het doel gekopt. GSS zat op rozen, te meer daar invaller Ydcma. er met nog tien minuten spelen zelfs 30 van maakte. Kort voor het einde was een misverstand in de Schiedamse defensie er oorzaak van dat WOB de eer kon redden. Wederom in eigen verenigingslo kaal hielden dc leden van de Post duivenvereniging „De Vrijheid" nu een tentoonstelling voor jonge dui ven (kweekjaar 1965), waarvoor de belangstelling weer groot was. De vogels werden op klasse en kwaliteit beoordeeld door de bonds- keurmeesters J. Vermeulen uit Sche- veningen en H. Kruze uit Den Haag. Het predikaat: „de schoonste van het geheel" werd verleend aan de duivin (bevlogen boven de 200 km.) van de liefhebber H. Hagen, te vens kampioen ln deze klasse. Tijdens de tentoonstellingsuren had de verkoop plaats van duiven, af komstig uil de lucht-renstal van het onlangs overleden lid H. Tromp, die voor goed geld van de hand gingen. De prijsuitreiking van beide ten toonstellingen wordt gehouden op 14 januari van het komende jaar in zaal Marijke in het Broersveld. Keuringsresultaten Onbevlogen doffers: 1. A. v. d. Berg; 2. M. de Jong; 3. J. v. d. Ent. Dito duivinnen: 1. W. Ecus; 2. P. Pols; 3. P. Scholte. Nevlogen doffers tot 200 km: 1. H, Hagen; 2. W. v. Tricht; 3. A. Over heid. Dito duivinnen: 1. W. Ekus; 2. H. v. d. Steen; 3. W. de Winter. Bevlogen doffers boven 200 km: 1. H. v. d. Steen; 2. A. Pronk; 3. D. er. Dito duivinnen: 1. H. Hagen; 2. H. Overheul; 3. H. v. d. Steen. Late doffers: 1. A. Pronk; 2. H. Hagen; 3. A. v. d. Berg. Dito duivinnen; 1 G. Barzilay, te vens tweede; 3. A. Pronk. Zelden zal een competitiewedstrijd in de overgansklasse sneller zijn be slist dan vrijdag in Delft. In niet minder dan 25 minuten verpletterde het Schiedamse Juliana hèt Delftse Alexo met 30. De setstanden 15-8 15—0 (f!) en 15—3 spreken in dit opzicht duidelijke taal. De Delftenaren faalden volledig en de Juliana-spelers hadden zodoende toch weinig voldoening van deze monsteroverwinning. Het pleit wel voor hun instelling dat zij de wed strijd van het begin tot het eind serieus hebben genomen en zich niet lieten verleiden tot het nemen van risico's. Het damesteam was met drie in valsters kansloos tegen SVCAC 4 en kreeg met 30 klop. De sets- standen waren: 15—9, 15—10 en 15—9. Het jangens-juiüarenteam raakt langzamerhand wat beter ingespeeld. Op duidelijke wijze klopten zij don derdag jJ. het Rotterdamse ZVC met de setstanden 1513, 15—2 en 15—11 Tot zover het (beperkte) eompeti- tleprogramma van de afgelopen week. Zaterdag staan er twee zeer belangrijke herenwedstrijden op het programma. Het le herenteam krijgt koploper Achiiles op bezoek en gaat een bijzonder zware strijd tegemoet met de leiderspositie ais inzet. Ook Heren 2 krijgt het allesbehalve ge makkelijk. Willen de Juliana-reser- ves hun kans op een ere-plaats in eigen hand houden dan moeten zij winnen van Concordia 3, dat ook nog aspiraties op een hoge klassering- kan koesteren. AI met al zal het er vast en zeker om spannen zaterdag in de Thomas a Kempisstraat. Ten behoeve van de belangstellenden de len wij nog mede dat de wedstrij den beginnen om 19.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) Twee Schiedamse hoofdagenten hebben zondagmiddag bij een ket tingbotsing bij de Koemarktbrug een lichte hersenschudding opgelopen. Beiden zyn overgebacht naar het ge meenteziekenhuis; na behandeling konden de politieagentennaar huis terugkeren. Het ongeluk gebeurde omstreeks half drie. Een auto, bestuurd door een 45-jarige inwoner van VTaardSn- gen de heer W. R., stopte voor de verkeerslichten van het Koemarkt plein. Daarachter stopte de surveil lancewagen van de politie. De 43-jarige bestuurder van de volgende wagen, da heer D. den H. uit Rotterdam .wilde ook gaan rem men, maar zijn wagen gleed door en botste met een grote klap tegen de politiewagen, die op zijn beurt weer tegen de eerste auto werd gescho ven. De agenten bonsden met hun hoofd tegen de voorruit en liepen naast een lichte hersenschudding ook een pijnlijke nek op. Ook de vierde wagen, bestuurd door de heer J. H. W. uit VI aar din gen. kon niet tijdig tot stilstand komen, en reed tegen de derde auto aan. Alle wagens werden beschadigd. (Van onze sportredactie) De jeugd van Hermes-DVS heeft met 3—2 revanche genomen op Eind hoven, dat een paar weken geleden niet meer toestond dan een 22 ge lijk spel. De Schiedammers kwamen op een bijzondere manier aan de leiding. Zonder dat een der Hermes-spelers op de helft van Eindhoven stond, verdween de bal bij een uittrap ach ter de zuidelijke doelman. Via een strafschop werd het even later sre- lijk. Waarom deze strafschop werd ge geven was niemand duidelijk. Bar de rust inging had Eindhoven met een gave treffer de leiding genomen. In de tweede helft is de jeugd van Hermes de betere en de sterkste ploeg geweest. Eerst kopte Rost uit een corner de gelijkmaker in en even later maakte hij een pass van de naar voren gekomen Van Baarie keurig af met een doelpunt. (Van onze sportredactie) Het jeugdelftal van SVV heeft een huzarenstukje uitgehaald door in Amsterdam het jeugdteam van De Vclewljckers een 02-nederlaag toe te brengen. Een verrassing van de eerste orde, daar de Amsterdam mers als tweede geklasseerd staan, terwlji SW tot nu toe een beschei den rol speelde. Het werd op het nieuwe sportpark a in de Buiksloter Banne in Amster dam-Noord een van het begin tot het einde spannend gevecht. De Voie- wljckers opende met een langdurig offensief, dat echter rustig en be kwaam werd opgevangen door de roodgroene defensie. Langzaamaan ontworstelden de Schiedammers zich aan de druk en kwamen ze tot te-, genstoten van enige betekenis. Zelf namen zij de leiding, toen spil De Reuver een vrije trap mocht ne men. Van zeker 30 meter schoot hij tegen de lat. waarna de altijd atten te Slavenburg voor 0I kon zorgen. Dat werd ook de ruststand, omdat de SW'ers bleven weigeren te ca pituleren voor het Volewijckers-ge- weld. Na de hervatting vrijwel hetzelfde beeld. Een bijna voortdurend aan vallend De Volewijckers en een rus tig de stroom van aanvallen opvan gende SW-defensie. Doelman Van der Roer en spil De Reuver groei den tn deze periode tot grote noog- te. Toen rechtsbuiten Klein een kwartier voor het einde een als voorzet bedoeld schot achter de ver bouwereerde Amsterdamse goalie zag verdwijnen was het pleit beslecht. Ir. de resterende tijd kwam de alleszins verdiende SW-zege niet ln gevaar. Met een hersenschudding werd gis termiddag omstreeks half een de 18- jarige bromfietser J. C. F. uit Delft naar het Gasthuis overgebracht. De jongen was op de kruising Lindelaan- van Miereveltlaan tegen een auto ge botst. De bromfietser reed vanaf de Lin delaan de kruising op en verleende daarbij geen voorrang aan een auto. die van links kwam en bestuurd werd door de 23-jarige Rotterdammer W. C. V. De bromfietser werd na behande ling in het Gasthuis naar huis over gebracht. Op de Wateringsegracht in Delft wrong zich zaterdagmorgen om streeks kwart voor elf een grijsblauwe Volkswagen-bestelauto tussen de tram en twee fietsers aoor. De auto botste tegen de tram, maar de be stuurder reed na de aanrijding door. De Delftse politie verzoekt even tuele getuigen zich zij haar te mel den. WOERDEN Zaterdag brak brand uit in een van de kamers van de ka zerne te Woerden, ln gebruik als woonoord voor Ambonnezen. Oorzaak was een ontploffende gasfles. Omwonenden slaagden erin de vlammen met schuimblusapparaten te doven. De brandweer kon zich be perken tot het naar buiten brengen van de gasfles. Behalve enkele gesprongen ruiten en verbrande gordijnen, viel de scha de nogal mee. Twee inbraken uit de reeks die de afgelopen week in Delft zyn gepleegd. *l)n opgelost. De gebroeders W. K. en H. K. bekenden in samenwerking met hun 25-jarige neef G. K. uit Pijnacker vorige week dinsdagnacht bij TNO en de N.V. Kope(-metaal industrie aan de Rotterdamseweg te hebben Ingebroken. Bij het vezelinstituut van TNO aan de Mijnbouwstraai,. namen de mannen 250,- mee en bij de Koper- metaalindustrie was 150,— hun buit. Ook bekenden ze een inbraak in Naaldwijk. Een gedeelte van de bult is teruggevonden. Vandaag worden de drie mannen bij de officier van Justitie in Den Haag voorgeleid. Vrijdagnacht kreeg groentehande laar Braam aan de Papsouwselaan Inbrekers op bezoek. Uit de lade van de winkelkassa werd 350,gesto len. De 41-jarige Delfteaaar C. W. H. is gistermiddag gearresteerd omdat hij zijn vrouw (46) met een mes zou heb ben bedreigd. Het echtpaar, dat pas kort getrouwd ls en aan de Koningin Emmalaan woont, had onenigheid gekregen. De politie was gisteren reeds enkele malen voor assistentie naar de woning uitgerukt voordat men de man arresteerde. (Van een o zer verslaggevers) Doordat de 75-jarige bewoonster van een huis In de Veldstraat te Rotterdam het bovenlicht dicht schoof, heeft de 19-jarige Rotter damse huisschilder R. Visser een sprong van vijf meter op straat ge maakt. De schilder was op een ladder be zig en hield zich vast aan de binnen kant van het bovenlicht. HU hield aan de onverwachte sprong slechts een paar pijnlijke hielen over. Grote sortering JUMPERS, dames-, heren- en jongens- truien v.a. ƒ8,45. A. Schil- peroord <fe Zn., Tuinlaan 40 tel. 267367. VERLICHTING modem en klassiek, scheerapparaten strijkijzers, elektr. kachels, haarden. A. Schllperoord <fc Zn., Tuinlaan 40, tel. 267367. Spoedcursus AUTORIJDEN voor f 65.-. 10 volle rij uren Losse lessen f 7,50. Lest in i nieuwe V.W. Autorijschool Penders. Jan v. Zutphenstr 87, teL 261015.

Het Vrije volk | 1965 | | pagina 1