Licht in duisternis voor Schiedam-West Initiatiefnemers moeten concreet voorstel doen - college wacht rustig af geld Veel schade bij aanrijding Geen 'feesten' van 10 tot 2: TV-reportage Met glaasje op tóch gereden: moeder, kind en hond onder auto... „ARGUS 15.- Eigenaar door boom vernielde auto wii van gemeente Adverteer Kunstijsbaan in Schiedam Kort nieuws uit Schiedam Nieuwe weg in aanleg voor Liclmnalyeeum mm Guillaume houdt weer culturele avond in Irene Ijsbaantje in woonkamer Eerste aanvoer aluminium uit Suriname Clandestien ijsvermaak Misverstanden over sportblad weggenomen SCHIEDAMSE ZAAIERTJES1 1 SN HET OOG LOPEND BETER IS EEN BRIL VAN ff I KORTING EN Stormschade WISSELKOERSEN Op 10 maart: Magazijnbediende verduistert loten: vier maanden Eis: drie maanden en vier jaar ontzegging Schiedam treedt niet toe tot „Europaraad' Vlaardingen en Schiedam maken afspraak over Zoomweggronden Doktersdiensten HET VRUE VOLK ZATERDAG 22 JANUARI 1966 (Van een onzer verslaggevers) Er komt licht in de duisternis voor de bewoners van het Schiedamse stadsgedeelte, begrensd door de Aleidastraat, Vlaar- dingerdijk, Nieuwe Haven en Burgemeester Knappertlaan, waar zich, zoals bekend, de laatste tijd in de avonduren her haaldelijk storingen in de elektriciteitsvoorziening voordeden. Zoals bekend wijdde Het Vrije Volk onlangs nog een artikel aan deze hinderlijke storingen, waarbij het zowel op straat als in de huiskamers donker werd met alle gevolgen van dien, zoals het uitvallen van de apparatuur van tandartsen en de televisie toestellen. De bewoners moeten zich steeds met kaarsen behel pen. STEMMEN BIJ VOLMACHT ZAAIERS plaats ze lees ze Open-Deursamenkomst in Opstandingskerk |iiiiiiiiiiniiuiiiiiiiiiimHiiiniuiiii)BHBiiiiiiiiiiiiitiHiiiiiiiiiimiiitiinuiiitniiiiiiiiiiiiniinniinniiinniiiiiiiiinimiBiiiniiiniHiiingBmnuiuiinuittnmiitiuiuttiminiiiBmi itiiHHWwuttiuHHniiiimnmtaRHiiBmiitiiiniiHHutHtiui BOVENDIEN ONTVANGT U ALS ZIEKENFONDSVERZEKERDE UIT HET AAN VULLINGSFONDS DE GLAZEN ZIJN GRATIS ORANJESTRAAT TELEFOON 26.64.31 2 Nieuwe transformator moet elektriciteitsstoring opheffen van definitieve hoofd te bieden. maatregelen, het liet college merkt nog op, dat voor dit stadsdeel tot vorig jaar een stij ging van het eiektriciteitsverbrnik werd gemeten van gemiddeld zeven pet. per jaar. In het afgelopen jaar bedroeg deze stijging plotseling 25 pet., wat men by de Technische Be drijven onmogelyk had kannen voor zien. Verder vragen B. en W. de raad om een krediet van 100.000, nodig ter vervanging van de hoogspan ningskabel tussen het schakelhuis- west (nabij Julianalaan) en de om geving van de Nassaulaan. Metingen hebben aangetoond, dat de kabel overbelast is. Volgens het college zouden zich bij onverwachte gebeur tenissen ernstige storingen in de elektriciteitsvoorziening kunnen voor doen. Deze situatie, aldus het college, mag niet worden bestendigd. Een nieuwe, zwaardere voedingskabel ter lengte van ongeveer vijftiendhonderd meter zal moeten worden aangelegd. Advertentie I.M. De burgemeester van Schiedam brengt in verband met de op 23 maart 1966 te houden stemming ter verkiezing van de leden van de Pro vinciale Staten ter openbare kennis, dat gelegenheid bestaat tot het in dienen van een verzoekschrift om bij volmacht te stemmen. Het stemmen by volmacht ls moge lijk voor de kiezer, die vermoedelijk niet in staat zal zijn In persoon aan de stemming deel te nemen. Het verzoekschrift wordt uiterlijk op 9 maart 1966 ingediend by burge meester en wethouders van de ge meente waar de verzoeker op de dag van de kandidaatstelling (8 februari 1966) ia het kiezersregister is opge nomen. Ter secretarie dezer gemeente, af deling bevolking, c.a. Nleuwstraat 26, zyn formulieren voor het verzoek schrift kosteloos verkrijgbaar; worden nadere inlichtingen ver strekt. 20 januari 1966 De burgemeester, H. ROELFSEMA Binnenkort is dit niet meer nodig. Burgemeester en wethouders van Schiedam stellen de gemeenteraad voor het elektriciteitsnet afdoende te versterken, zodat het weer de ver eiste reservecapaciteit heeft. Hier voor is de bouw van een nieuw transforuiatorhuls op de hoek van de Burgemeester Knappertlaan-lVa- rande noodzakelijk. De transforma tor 200 kVA moet worden vervan gen door één van 300 kVA. De kos ten van deze voorzieningen worden geraamd op 142.500. In het voorstel herinnert het colle ge aan de brief welke op 21 decem ber werd verspreid door het eïektri- clteitsbedryf. De storingen werden veroorzaakt door overbelasting van dit 35 jaar oude net, dat het enorm gestegen stroomverbruik, voort vloeiende uit het gebruik van steeds meer elektrische apparaten, zoals elektrische kacheltjes, niet meer kan opvangen. In de brief deed de di rectie van de Technische Bedryven een dringend beroep op de bewoners van dit stadsdeel om liet elektrici teitsverbruik zoveel mogelijk te be perken. Intussen zyn enige nood voorzieningen getroffen om aan de onhoudbare toestand, in afwachting (Van een onzer verslaggevers) Het Schiedamse gemeentebestuur staat niet onwelwillend tegenover de plannen van Zuidhollahdse schaatsliefhebbers om nabij de toekomstige Beneluxtunnel op Schiedams grondgebied een enorme kunstijsbaan met vriespakhuis, expositie- en ver gaderruimte en winkelcentrum te bouwen. Dit blijkt uit het antwoord van het college van burgemeester en wethouders op de door het gemeenteraadslid, de heer H. W. Metaal (k.v.p.) gestelde vragen ovér dit gigantische project. „Ongetwijfeld," zo schrijft het col lege, „heeft dit project aantrekkelijke aspecten, zowel voor de Schiedamse ijssport als voor de gemeente in zyn geheel." Burgemeester en wethouders gaan in hun antwoord niet in op de by- zonderheden van het plan, maar zeggen in contact te.biyven met de initiatiefnemers. Wij zuilen ons over alle aspecten van deze zaak nader beraden zodra ons door deze initia tiefnemers concrete voorstellen of verzoeken zullen worden gedaan, aldus het college. Met de vragensteller zijn zü" van mening, dat de gemeente Schiedam zowel stedebouwkundig (winkelcen trum, vrieshuis, etc., red. HVV) als verkeerstechnisch (drukte van auto's en parkeerruimte, red. HVV) en ook wat de uitgifte van grond betreft, by dit project betrokken is. Op de vraag of het college achter deze plannen staat geven burgemees ter en wethouders geen duidelijk antwoord. Eerst wii men zich nog eens goed beraden en wacht men concrete voorstellen van de Initia tiefnemers af. „In dit stadium," zo antwoordt het college ten slotte, „is het ons niet mogeiyk de gemeente raad verdere inlichtingen te ver strekken." De afdeling Schiedam van de Volksparty voor Vryheid en Demo cratie (WD) vergadert op vrijdag 4 februari 1966 in de bovenzaal van café-restaurant De Amstelbron aan de Broersvest te Schiedam. Op deze „algemene ledenvergadering" zal de kandidateniyst voor de op 1 juni '66 te houden gemeenteraadsverkiezin gen worden vastgesteld. De volgende leden van deze party zyn door het bestuur kandidaat ge steld; J. Houtman, G. P. Verhuls- donk, A. Geurtsen, mevrouw E. Pei ger-van Biezen, A. W. Unkel, H. W. G. Hoek. J. W. Tulling, mevrouw A. Drikzwager-van Zoelen, W. Th. M. Adriaansen, J. van Pelt, A. Lau- waars, W. L. Alderlieste, H. Byl, 3. Spry, C. E. van Meurs en mevrouw spry, C. E. van Meurs en mevrouw I. Kistenmaker-van Rossum. Op woensdag 26 januari ver zorgt het Rotterdams Philharmonisch Orkest onder leiding van Franz Paul Decker weer twee jeugdconcerten, die om half tien en elf uur begin nen. Er zullen werken van Fauré, Capuzzi, Mozart en Dvorsk worden uitgevoerd. Solisten zyn Samuel Brill en Gerrit Dijk. (Van een onzer verslaggever?) In verband met de bouw van het toekomstige Ltduinalyceum aan de Laan van Spieringshoek te Schiedam moet het weggedeelte, dat achter de torenflat om naar de brug over de Poldervaart loopt, verdwijnen. Ten zuid-westen van de plaats, waar het scholencomplex zal verrijzen, wordt een nieuwe weg aangelegd. De bouwplannen maken het nood zakelijk. dat de waterleiding en de hoog- en laagspanningskabels wor den verlegd. Daarom vragen burge meester en wethouders de gemeente raad een krediet van 10.200,- ter beschikking te stellen. (Van een onzer verslaggevers) De heer C. Kruithof, eigenaar van de auto, welke vorig jaar tij dens de met orkaankracht woe dende storm voor de hoofdin gang van de Dr. Noletstichting te Schiedam door een omgewaaide boom werd vernield, heeft bij de gemeente Schiedam een verzoek tot schadevergoeding ingediend. Zoals bekend had de heer Kruit hof zijn wagen, voordat hij in het ziekenhuis werd opgenomen, voor de Dr. Noletstichting geparkeerd. Ter wijl hii werd verpleegd rukte de storm een boom uit de grond, die precies >p het dak van de auto viel. Tha;.:, heeft het gemeentebestuur een schrijven ontvangen, waarin de gemeente over de schade wordt aan gesproken. Burgemeester en wethou ders stellen de gemeenteraad voor de brief voor kennisgeving aan te nemen. Het college merkt daarbij op, dat de gemeente verzekerd ls te gen wettelijke aansprakelijkheid en dat de verzekeringsmaatschappij bij dagvaarding wel zal uitmaken of verweer moet worden gevoerd. (Van een onzer verslaggevers) De Schiedamse Jazz Sociëteit Guil laume houdt op woensdag 26 januari de tweede experimentele culturele avond in gebouw Irene aan de Nieu we Haven 155 te Schiedam. Mario de Groot, student sociale academie, cabaretier en chansonnier zal op deze avond optreden. Voor be langstellenden ligt er in gebouw Irene weer de nodige lectuur over jazz en bestaat tevens de gelegenheid om ge bruik te maken van een pick-'up. Intussen blijkt, dat de eerste cultu rele avond een groot succes was. Het merendeels jeugdige publiek was zeer enthousiast en zal ook nu weer aanwezig zijn om Mario Groot te. be luisteren. (Van een onzer verslaggevers) Een privé-ijsbaantje, dat was ont staan op de vloer in het huis van een in Rotterdam wonende Spanjaard, wordt momenteel door de afdeling onderhoud gemeentegebouwen van de Maasstad opgeruimd. De bewoner is met vakantie en heeft voor ''ij weg ging, vermoedeiyk om bevriezing te voorkomen de wa terkraan iets open laten staan. IJs- bergjes hadden de afvoer al gauw verstopt. Toen de politie, die gewaar schuwd werd, de woning donderdag morgen binnenging, stond er een ijs vloer van enkele centimeters dik. (Van een onzer verslaggevers) Een personenauto schoot donder dagmiddag slippend dwars over de rijbaan op het Kraiingspiein in Rotterdam. De wagen botste tegen een van de andere kant komende tankauto. Trekker en oplegger van van de tankcombinatie gingen scha ren en het geheel kwam tegen eed lichtmast tot stilstand. De personenauto was geheel ver nield, de trekker was total loss en oplegger zwaar beschadigd. De •"ilitïe heeft een gladde band van de personenauto in beslag genomen. De belde bestuurders kwamen er onge deerd af. (Van een onzer verslaggevers) Met het ms. Aristoteles van de KNSM is donderdag de eerste zen ding aluminium (1.250 ton) uit Suri name in Rotterdam gearriveerd. Ter gelegenheid van deze allereerste aan voer was de Gevolgmachtigd Minis ter van Suriname, dr. J. F. E. Einar, naar Rotterdam gekomen om de los sing van het schip bü te wonen. Dit gebeurde aan de Waalhaven n.z. by de N.V. T. en G. Gibb voor loods Oriënt. Ook vertegenwoordi gers van de agent van de KNSM, Hudig en Veder en van de expedi teur, Kühne en Nagel, waren aan wezig toen de eerste pallets met ba ren aluminium uit het ruim van de Aristoteles op de kade werden neer gezet. Welhaast liefkozend liet de heer Einer zijn vingers giyden over het als zilver glinsterende metaal. Het is voor hem ook wel om een beetje trots op te zyn, op dit bewys van Suriname's moderne ontwikke ling! ROTTERDAM, 21 januari. Engels pond 10,13}—10,141 Amerik. dollar 3,6113,611 Franse frank 73,75173,801 Belgische frank7,2617,271 Zwitserse frank83,491—83,541 Zweedse kroon 69,97—70,02 Duitse mark 90,0890,13 Deense kroon52,461—52,521 Noorse kroon50,591—50,641 Canada 3,368—336Ï Italiaanse lire 57,831—57,881 Oostenr. schilling13,981—13,991 ZATERDAG Bioscopen: PASSAGE; Kara Ben Nemsi» de held van de woeste Balkan, a.l„ 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. MONOPOLE: Inspecteur Coplan ge bruikt geweld, 14 jr., 2, 7 en 9.15 u. En zy schaamden zich niet18 jr., 24 uur, nachtvoorstelling. Diversen: ARCADE: Feestavond-concert, Gus to's Muziekvereniging, 20 uur. MUSIS SACRUM: Feestavond per soneelsvereniging Gebr. Vincent. 20 uur. SURSUM CORDA: Bestuursvergade ring wandelsportvereniging „Schie dam", 14 uur. TIVOLI: Schiedamse Jazz Sociëteit „Guillaume". 20.30 uur. ZONDAG Bioscopen PASSAGE: Kara Ben Nemsi, de held van de woeste Balkan, a.l., 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. MONOPOLE: Inspecteur Coplan ge bruikt geweld. 14 jr., 2, 7 en 9.15 u. Om het goud van Nevada, 14 jr., 2 en 4.15 uur. Diversen ARCADE; Dansavond r.-k. Instuif, 20 uur. Byeenkomst oud-leerlingen Spieringshoeklyceum, 20.30 uur. Exposities: GALERIE WIEGMAN: George Bel- zer, metaalplastieken. (Van een onzer verslaggevers) In Schiedam zullen op de huwe lijksdag van prinses Beatrix en de heer Claus von Amsberg (10 maart) tijdeus de van tien tot twee durende directe televisiereportage van de huwelijksplechtigheden geen festivi teiten worden gehouden. Burgemeester en wethouders van Schiedam schrijven dit in een voor stel aan de gemeenteraad om voor de feestelijkheden een krediet van 25.000,- beschikbaar te stellen. Van dit bedrag zal ongeveer 15.000,worden gebruikt om in het leader van de festiviteiten aan de leerlingen van alle scholen voor het lager en het voorbereidende onder wijs een herinneringsgeschenk uit te reiken. De Stichting tot Viering en Her denking van Nationale Feest- en Ge denkdagen organiseert op 10 maart een aantal evenementen, dat over de gehele dag is verdeeld. De hiervoor benodigde kosten worden geraamd op 10.000,-. „Dit is weer zo'n man die heen en weer pendelt tassen het gesticht en de vrije maatschappij," zei de officier van Justitie donderdagmiddag In de zaak tegen de 48-jarige magazijnbe diende II. K., die voor de Rotterdam se rechtbank moest verschijnen om dat hij een groot aantal loten ten behoeve van een liefdadigheidsinstel ling had verduisterd. In de verwach ting dat zyn terbeschikkingstelling aan de regering we! weer zal worden verlangd, eiste de officier vier maan den gevangenisstraf met aftrek tegen hem. Het was niet de eerste maal dat verdachte zich wegens verduistering van loten moest verantwoorden. Mr. R. Jolles, de president van de recht bank, herinnerde eraan. In zijn pleidooi onthulde zyn raadsman, mr. C. W. Star Busman, dat K. financieel volkomen aan de grond zat nadat twee vrouwen, af gekomen op zyn huweiyksadverten- tie, hem respectieveiyk 400 en 800 afhandig hadden gemaakt,. Toen een envelop met vyftig loten aan zijn kosthuis bezorgd werd, heeft hy die verkocht en later nog zeven keer vyftig loten aan het kantoor af gehaald zonder dat op betaling van geld voor de al verkochte werd aan gedrongen. (Van een onzer verslaggevers) Nadat ze verscheidene glazen whiskey had gedronken was de 22-jarige buffetjuffrouw C. J. S. op een ochtend in augustus in een auto gaan rijden. Die rit was slecht afgelopen. Op de Boezem singel was zij, met veel te grote snelheid rijdende in de richting van het Oostplein, uit de bocht gevlogen en op het trottoir langs de Veemarkt terecht gekomen. Een meisje dat, leunend over een hekje, met haar moeder naar de bedrijvigheid op de paardenmarkt stond te kijken, werd ernstig ge wond. Donderdag voor Kerstmis had zij voor de Rotterdamse rechtbank moe ten verschynen, maar zy was niet komen opdagen. De behandeling werd aangehouden, maar ook donderdag had zy de boetetocht naar de Noord singel niet ondernomen, zodat de zaak by verstek moest worden behandeld. Zelf had de buffetjuffrouw des- tyds voor de politie toegegeven, dat zy alcohol had gedronken. Volgens haar verklaring was zy in een slip geraakt en had zij niet kunnen voor komen dat de auto het trottoir op reed. Drie ooggetuigen, een politieman en twee paardenmarktbezoekers uit Den Haag, waren wél verschenen, zy verklaarden eensgezind dat ver dachte met veel te grote vaart (zy schatten de snelheid tussen 60 en 80 kilometer) een te ruime bocht had genomen en daarna slingerend het trottoir opgestoven was waar zy de moeder en haar dochtertje tegen de grond reed. Daarna was de auto het trottoir weer afgeraakt en met een klap tegen een lichtmast gebotst. Een hond, die daarby werd overre den, moest ter plaatse worden afge maakt. Blijkens de medische verklaring was het meisje, dat een schedelbreuk en een hersenschudding opliep, er zeer ernstig aan toe. Het ls nog altijd de vraag of zy van haar verwondin gen herstellen zal. De moeder was er met wat schaafwonden afgekomen. „Verdachte heeft byzonder schan delijk gereden," zei de officier van Justitie in zyn requisitoir; „het mag een wonder heten dat er niet meer slachtoffers gevallen zyn." Hy eiste drie maanden gevangenisstraf en vier jaar ontzegging van de rijbe voegdheid. Uitspraak over veertien dagen. (Van een onzer verslaggevers) „Geloven naar buiten" is het on derwerp van de Open-Deurssamen komst, welke op donderdag 27 januari In de zaal onder de Opstan dingskerk te Schiedam wordt georga niseerd. Ds. R. H. Wisslnk zal over dit on derwerp een inleiding houden. Na z-n inleiding is er gelegenheid cm vragen te stellen en een en ander in discussie te brengen. Iedereen ia in deze samenkomst van harte wel kom. Escudo's 12,64112,65} af te Wijzen. Het Schiedamse gemeentebestuur heeft van de Sectie Nederland van de Raad der Europese gemeenten een schrijven ontvangen, waarin de gemeente Schiedam wordt verzocht toe te treden als lid van deze raad. Burgemeester en wethouders stellen de gemeenteraad voor Ölt verzoek (Van een onzer verslaggevers) De gemeentebesturen van Schie dam en Vlaardingen hebben onlangs besprekingen gevoerd over de aan leg van de toekomstige Zoomweg, welke enige gedeelten van beide ge meenten afsnijdt» Er is een regeling getroffen, welke de alt deze situatie ongewenste ge, volgen kan voorkomen. Over het volgende heeft" men over eenstemming .bereikt: Voor het gebied ten oosten, van de Zoomweg (welke grond naar Schiedam zal overgaan) zal Vlaardingen oin overleg met Schiedam een uitbreidingsplan vaststellen, waaraan thans uit voering wordt gegeven. Voorzover deze grond niet eigen dom van Vlaardingen is zal Vlaar dingen met de meest mogeiyke spoed onteigenen, eventueel met vervroegde Inbezitneming. Voor uitlopend hierop zal worden ge tracht de grond langs minneiyke weg in eigendom te verkrygen. B De aan weerszyden van de Zoom weg gelegen eigendommen zullen over en weer worden overgedra gen, waarby de door één der par tyen meer over te dragen grond zal worden verrekend tegen ƒ1,75 per m2, exclusief de kosten van pachtontbinding. Vlaardingen in overleg met doen om te bereiken, dat de aan Schiedam over te dragen grond van Vlaardingen uit zal worden opgespoten op dezelfde condities als waaronder voor Vlaardingen thans wordt opgespoten. Vooruitlopend op de eigendoms overgang zal Schiedam de door haar af te stane grond op korte termyn aan Vlaardingen in ge bruik geven, voorzover Vlaardin gen deze nodig heeft voor de aan leg van enige straten. Dit tegen een vergoeding van 5 percent van het door Schiedam in de grond geïnvesteerde kapitaal, inclusief de kosten van pachtontbinding. Dit alles staat vermeld in een voor stel van het Schiedamse college van burgemeester en wethouders aan de gemeenteraad om in principe te be sluiten tot het aangaan van deze grondruil en het in gebruik geven van de door Vlaardingen benodigde grond. (Van een onzer verslaggevers): De ROTEB heeft donderdag op verzoek van de Stichting Volks- huisvesting met een geringe hoe veelheid pekel vermengd met zand gestrooid op een binnentuin in Hoogvliet, die door bewoners van de omliggende huizen onder too- ter was gezet om de kinderen een ijsbaan te bezorgen. Genoemde stichting en ook de Plantsoenendienst waren het met dit klandesttene ijsvermaak niet eens en icel om drie redenen; de gladde vlakte leverde vooral des avonds gevaar op voor voetgan gers die er geen ijsvloer ver wachtten; de grasmat zou geheel gerestaureerd moeten worden als de ijslaag er lang op bleef lig gen; bij invallende door zou een modderpoel ontstaan en zouden verscheidene kelders vol modder water kunnen lopen. De-Plantsoenendienst gunt ook de Hoogvlietse jeugd zoveel mo gelijk ijspret, vandaar dat alleen al in Hoogvliet een ploeg van der tig man banen op de singels heeft geveegd. Vanaf zaterdagmiddag 12.00 uur tot en met zondagavond 24.00 uur, zullen in Schiedam de volgende huis artsen de dienst waarnemen: Dr. L. H. Geerdes, Veenlantstraat 2, teL 268357, dr. W. J. Franke, Bur gemeester Knappertlaan 30, telefoon 268163, dr. L. B. E. van Hoogen- huyze, Nassauiaan 59, tel. 268067 en dr. W. A. de Ridder, Stadhouders laan 46, tel. 267590. Voor bijzondere gevallen is apotheek Gouka, Groene- laan 127, tel. 268035 geopend. (Van een onzer verslaggevers) De wat onduidelijke situatie, die in Vlaardingen was ontstaan door de opeenvolging van twee circulaires van de VBLO over het verschijnen van het maandblad Sportief Vlaar dingen is gistermiddag opgeklaard, /-De exploitant en de eindredacte van het blad, de heren Haddeman en De Kluyver hebben de kwestie besproken met het dagelijks bestuur van de bond. De misverstanden zijn daarby grotendeels weggenomen. Tydens de vergadering ls duideiyk geworden, dat het dageiyks bestuur van de VBLO nog onverminderd po sitief tegenover de plannen staat. Zeer binnenkort zal een vergadering van het voltallige VBLO-bestuur worden uitgeschreven, waarin een. definitief standpunt zal worden be paald. Koop 'n book by do ARBEIDERSPERS Grote sortering JUMPERS, dames- heren- en jongens truien va. ƒ8,45. A. Schll- peroord <fe Zel.. Tuinlaan 40 tel. 267367. Alles op gemakfeeiyke beta ling vanaf f 1,— per week GOEDERENHANDEL. Fa. A, •Schilperoord en Zn. Tuln- 'aan 40 Schiedam Kapsalon Hélène, de salon voor de betere PERMANENT Stroomloos voor leder haar zeschikt, f 750 Hélène tlèdc oermanent. de meest Ideale oatuuriyke permanent f 10 Gratis halen en brengen pet iuxr auto voor permanent Kapsalon Hélène. Rem orandtlaan 22. Schiedam, tel 267170 11.00 reductie op deze advertentie. l!lll!!llll!ll!l!!ll!l!f!ll!l!lllllllll!!llll!ll!llllllllllllllilllll!lllll MifglBlM. Voor uw PASFOTO'S na- tuuriyK naai totolmndei K v. Vuuren Huogstr 106 Schiedam. In spoedgevallen desgewenst In 1 uur klaar. verlichting modern en Klassiek scheerapparaten -.tryktjzers elektr kachels haarden. A Schilperoord Zo, Tuinlaan 40, teL 267367. LüENUEIKSlAJt >1 leasten 20 cerschtllendr l- '4- 3-deurs «asten uit voorraad leverbaai Mariastraat 43. Schiedam, tel 264779.

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1