PANTALON?? Schiedam Een obstinate caféhouder itiemannen In Schiedamse bioscooen Jk bemin, jij bemint': charmante bloemlezing van ,onbekende liefdes DAVE BENNY PANTALONS SPORTRAPPCRT VALENTIJNDAG Bejaarde man aangereden Honderden zien Elsink en W F-journaal Vier gewonden bij aanrijding Boete van f 300 en 3 mndvoorwaardelijk Liftkabel breekt: val van vijf meter Schietbaan swsjes wmmmtes i F. G. MOUTHAAN Jongen breekt been bij aanrijding WISSELKOERSEN HET VRIJE VOLK VRIJDAG 11 FEBRUARI 1966 (Van een onzer verslaggevers) Het eerste gedeelte van het nieuwe aan het water van de Nieuwe Haven grenzende politiebureau te Schiedam nadert zijn voltooiing. Binnen afzienbare tijd zal dit complex, waaraan nog enkele afdelingen zullen worden toegevoegd, in gebruik worden genomen. Het bouwwerk, datthans negen meter hoog is maar straks met de nog te bouwen verdieping tot een hoogte van vijftien meter zal reiken, beslaat een oppervlakte van 368 meter. BROEKEN SPECIALIST P. C. MOUTHAAN (Van een onzer verslaggevers) De 35-jarige caféhouder A. J. G. uit Woerden, die op de zit ting van de Utrechtse politierechter mr, JLaan verstek had laten gaan, had reeJs twee maal een proces-verbaal gekregen voor overtreding van de sluitingswet voor cafés. Toen de Woerdense hoofdagenten van politie J. Sollie en S. B. de Jong voor de derde maal proces-verbaal wilden opmaken, schold hij hen uit voor „vuile lafbekken". BROEKEN SPECIALIST Chantage Yoghnrt JUBILEUM-AANBIEDING 60 JAAR BENZO Thurlede-nieuws 5CHIE DAM S Demos Schaken Zaalvoetbal Spelregelfesf MAANDAG 14 FEBRUARI NIET VERGETEN PAGINA S e politiebureau Schiedam nadert voltooiin; In Uit gedeelte zal het cellenhuis met de dagcellen worden gebouwd. Ook de passantenverblijven xijn hier in opgenomen met do toiletten. Kij kend vanaf de Nieuwe Haven naar het politiebureau ziet men een bouw werk boven het "dak" uitsteken. Bit is bestemd voor een liftkoker en wordt straks onzichtbaar, wanneer de tweede verdieping wordt afge bouwd. Deze behoort tot de vierde en laatste fase, waarin de nieuw bouw zich voltrekt; daartoe rekent men ook de turnzaai. Advertentie LM. Natuurlijk naar do Meer keus, betere pasvorm. Ook naar maat gemaakt !n eigen atelier, daarom voordeliger, HOOGSTRAAT 86 - SCHIEDAM (Van een onzer verslaggevers) Het bureau van het openbaar li chaam Rijnmond zal zich over enige tijd In Schiedam vestigen. Daar wordt thans aan het Statl rnspiein een kantorenflat gebouwd, waarvan Rijnmond twee verdiepingen en een kelderruimte kan huren. Het gebouw zal in april worden opgeleverd» Het Rijnmond-kantoor is thans ge vestigd in het gebouw van de Al gemene Bank Nederland aan de Westblaak te Rotterdam. Hier kan de bestuurders en de administratie ve staf echter r.let spoedig en voor langere tijd meer werkruimte wor den aangeboden. Bij het. zoeken naar ander onder komen is nu het oog gevallen, on het kantorenflat in Schiedam. Het is gunstig gelegen, in de onmiddellijke nabijheid van het station en vrijwel aan de nieuwe verbindingsweg met Rotterdam en biedt voldoende par keergeïegenheid. Rijnmond heeft reeds overeenstem ming bereikt met de eigenaresse de N.V. Esge Mij In Den Haag, die de belde verdiepingen (totaal 11284 vier kante meter) en de kelderruimte <40 vierkante meter) voor respectie velijk zeventig gulden en dertig gul den per 2 per jaar wil verhuren. Hoewel er ln dit gebouw enige vergaderruimte kan worden gescha pen, ls het onmogelijk hier ook de raadsvergaderingen te houden. Rijn mond zal dan ook blijven vergade ren in de Doelen te Rotterdam. Aan de zijde van de Nieuwe Ha ven komt de tekenkamer en de dactyloscopische dienst. Erachter re- serveert men een ruimte voor de donkere kamer en atelierruimte voor de fotografische dienst. Twee vellen met speciale verhoor kamers worden op de eerste verdie ping ingericht; daar komen ook de recherche-afdeling en de kamers voor de hoofdinspecteur en inspec teurs. De kinder- en zedenpolitie krij gen op deze verdieping ook een ruim te. Achter dit complex bevindt zich een vleugel waar o.m. de verkeers dienst wordt gehuisvest. Een schiet baan vindt men straks in de kelder onder het grote gebouw; hier ls ook een ruimte voor het stallen van rij wielen. De eventuele arrestanten zullen in de toekomst met een lift naar boven worden gebracht om te worden ver hoord; op deze wijze blijven se bul ten het gezichtsveld van het publiek, dat een bezoek brengt aan het poli tiebureau. Binnenkort begint men met de vernieuwing van het oude poiitiebu- reau aan de Lange Nleuwstraat 55, welke valt onder de derde bouwfase. Aanvankelijk meende men, dat de gevel van bet oude gebouw niet kon worden veranderd, omdat het onder toezicht stond van Monumentenzorg. De gevel heeft echter weinig histo rlsche waarde en zal dan ook door een modernere worder. vervangen. Bjj het oversteken van een zebra pad op de Putselaau in Rotterdam is woensdagmiddag de 82-jarige D. de Rouwe van de Stre- elsweg aangere den door een bestelauto die juist de hoek omkwam uit de Pretorialaan. De heer De Rouwe klaagde over pijn ln zijn x(j en had een buil op zijn hoofd. Voor onderzoek is hij naar het Zuiderziekenhuis gebracht. De Vlaardingse première van het bedrijfsjoumaal 1965 van Wllton- FUenoord en Bronswerk-Pijenoord vond donderdagmiddag plaats in ge bouw Triangel waar ongeveer twee honderd oud-werknemers het publiek vormden, gevolgd door een avond- bijeenkomst ln de Stadsgehoorzaal waar nog eens enkele honderden het zelfde programma zagen. Na de ver toning van de journaals amuseerde men zich met Henk Elsink die met zijn programma „Toerdesjant 1906" veel succes had. Het bedrijfsjoumaal van Wilton was een duidelijk succes; het werd dan ook met een spontaan applaus beloond. Samen met de clneaste mej. N. M. Kooyman. heeft de heer C. de Wit, chef van de afdeling reproduk- en leider van de filmploeg, een pret tig actueel journaal gemaakt, waar bij de verbindende teksten werden gesproken door de heer L. P. de Ronde. (Van een onzer verslaggevers) Op de kruising Betikeisdiik-Heem- raadssingel in Rotterdam zijn in de naclit van woensdag op donderdag een personeneauto en een bestelauto tegen eikaar gebotst. Vier personen raakten hierbij gewond; de twee auto's werden zwaar beschadigd. Ook de paal van de verkeerslichten- installatie op het kruispunt kreeg een tik. De personenauto schoot na de aan rijding tegen een verkeerspaaL De bestuurder, de 45-jarige taxichauf feur J. van der Windt uit de Bur gemeester Josseiin de Jonghstraat. werd uit de wagen geslingerd. Hij klaagde over pijn in zijn benen en had een shock. Een inzittende, dc 24-jarige taxichauffeur M. Bouinan uit de Djeroekstraat kreeg schaaf wonden over het hele lichaam. Bei den werden naar het ziekenhuis Dijk- zigt gebracht. Advertentie IM Deze week de originele Heren- en jongensmaten, speciaal model. HOOGSTRAAT 86 - SCHIEDAM WOERDEN De negenjarige Ma- rinus Jonker ls donderdagmiddag op de Westdam aangereden door een personenauto, bestuurd door de 51- jarlge garagehouder B. uit Alphen a. d. Rijn. Deze kwam uit de rich ting Bodegraven en kreeg op het kruispunt plotseling de jongen voor de auto, die op z'n fiets van de an dere kant kwam en linksaf zwenkte naar de Rozenbrug. Hij lette daarbij niet voldoende op hdt tegemoetkomend verkeer en on danks krachtig remmen, kon de ga- agehouder een aanrijding niet voor komen. De jongen werd met een ge broken been naar het algemeen zie kenhuis overgebracht. 10 februari Engels pond 10,155 10,155 Amerik. dollar Franse frank Belgische frank Zwitserse frank Zweedse kroon Duitse mark Dser.ce kroon Noorse kroon Canada Italiaanse lire Oostenr. schilling 3,62 ft- 3,62ft 73,89 —73,94 7,284 7.28Ï 83,62 —83,67 70.045 -70.095 90,195 —90,245 52,49 —52,54 50,675 —50,725 3,368 3,365 57,965 —58,015 14,003 14,013 Escudo's 12,661 12,673 (Van onze filmredactle) Daverende knok- en klimpartijen op de daken van wolkenkrabbers, red dingen per helicopter en keiharde FBI-agenten. Ziedaar enkele ingre diënten van het menu, dat regis seur Fred Umgelter ons voorscho telt ln zijn film G-man Jerry Cot ton. In dit produkt van de Studio Hamburg-Allianz-Astoria moet ac teur George Nader trachten ons James Bond doen te vergeten. De kennismaking met Jerry Cot ton als G-man heeft ons echter niet geschokt. Wat zich in deze film af speelt wijkt niet af van het norma le patroon van de FBI-films, het ls een één récht, één averecht ge breid geval. Een bende wordt opge rold, de G-men moeten veel verdu ren, maar krijgen hiervoor een goed salaris en de kinderen en de lieve meisjes komen er, op één na goed af. Al dit geweld speelt zich af ln het Passage-theater. Monopole zoekt het met de hoofd film deze week in de Noormannen. „De Vikingen komen" heet de film, waarin een Graal-achtige legende over een gigantische gouden klok wordt verteld, Noormannen Jagen achter de klok aan en komen in een Moors land, wat gepaard gaat met vecht- en haremscènes. Allemaal noga! onnozel, maar een Viking schip, een gruwelijk Moriaans mar telwerktuig en niet te vergeten de gouden klok doen het allemaal wel 'n deze rolprent, waarin Sidney Poi tiers en Richard Widmark de hoofd rollen vertolken. De klok? Die ls veravardigd van crêppepapier, dus een niemendalletje evenals het Noor- mannenprodukt. Veel Interessanter is de film, wel ke Monopole in zijn nachtvoorstel- lingen heeft opgenomen. ,Jk bemin, jij bemint" is een charmante bloem lezing van „onbekende liefdes." Men ziet in deze Frans-Italiaanse film de liefde in de ruimste zin van het woord: moederliefde, kinderlief de, kalverliefde, huwelijksliefde en erotiek. Regisseur Alessandro Bla- setti trok met zijn staf voor dit al les naar tal van Europese landen en naar de Verenigde Staten, Vooral in de grote steden bespied de hij de onbekenden, die op aan doenlijk en zeifs dramatische wijze het werkwoord beminnen vervoegen. Daar tussendoor verfilmde hij be kende artiesten zoals de Norman Davis-dansgroep, het Moissewballet, Las Herrrmnas Benitez en het koor van het Rode Leger, die allen een hulde aan de liefde of de erotiek brachten. „Ik bemin, jij bemint" ls ook een hulde aan de vrouw: het door vele mannen bewonderende bi kinimeisje op het strand of de om slag van tijdschrijften, het met haar vriend kibbelende meisje op de Seinekaae, de meisjes in de Russi sche metro en in tal van andere si tuaties in andere steden. Kortom een waar meester werk, waar Blasetti ongetwijfeld veel eer mee inlegt. msm Bioscopen: PASSAGE: G-man Jerry Cotton (18 Jaar) 2 en 8.15 uur. MONOPOLE: De Vikingen komen 14 jaar), 2, 7 en 9.15 uur. Diversen IRENE: Vergadering Schiedamse Luchtvaartclub 'Icarus', 20.00 uur. MUSIS SACRUM: Carnavalsavond RKSV 'Excelsior, 20.00 uur. Toen hoofdagent Sollie het café binnenstapte het was in de nacht van 2 januari werd hij door de bezoekers onaangenaam bejegend. Deze getuige verklaarde voor de politierechter, dat de cafébezoekers sterk onder invloec verkeerden. De andere hoofdagent, S, B. de Jong, stapte ook het café binnen. De caféhouder schreeuwde de agenten toe, dat hy vier mannen, die even tevoren het café hadden verlaten, zou ophalen om dan de agenten „ln elkaar te slaan". De agenten gingen naar het poli tiebureau terug, De vrouw van de caféhouder, de eigenaresse van het café, liep eveneens naar het politie bureau. Toen de agenten geen acht op haar bellen sloegen, schreeuwde zü allerlei verwensingen door de brievenbus. Later had de caféhouder A. J. G. de heer Sollie op het politie bureau opgebeld en hem meegedeeld, dat hf) indien hij verbaal zou opma ken van de te late sluiting» „de agent geen dag langer meer in leven zou blijven." De Utrechtse politierechter vroeg aan getuige Sollie of hij later nog opgebeld was door de caféhouder en of hy ln dat telefoongesprek bedreigd was met chantage. Hoofdagent Sollie: „A. J. G. vertel de dat het proces-verbaal niet door mocht gaan. Hij trachtte me te chan teren met het feit dat Ik wel eens rijles heb gegeven aan goede ken nissen ook gemeenteambtenaren van mij." „We zullen je op deze manier wel te grazen nemen. We weten dat je auto rijles geeft," had A. J. G. hem door de telefoon toegesnauwd. De officier van Justitie mr. von Meyenfeldt noemde de feiten chan tage, bedreiging en belediging zeer ernstig. „In plaatsen als Woerden moet er eigenlijk een goede verstand houding bestaan tussen politie en ca féhouders. Zijn eis was drie maan den voorwaardelijke gevangenisstraf en een geldboete van 250. De rech ter veroordeelde conform de eis, maar bracht de geldboete op ƒ300. De 38-jarige bedrijfsleider J. A. K. uit Wïlnis had tegen enkele gemeen teambtenaren en ook burgemeester J, van der Haar, de gemeenearchi- tect M. A. Dormaar en een van de wethouders „donder op jullie, je komt er niet in" geschreeuwd. Tegelijker tijd had de verdachte, die niet op de rechtszitting was verschenen, een fles yoghurt vanuit de keuken, waar in hy zich bevond, door de keuken ruit heen naar de gemeentearchitect en de burgemeester gegooid. Eerstgenoemde had hlerbU door de rondvliegende glassplinters enkele bloedende wondjes aan het hoofd op gelopen, terwijl do kieren van de burgemeester en de gemeentearchi tect onder de yoghurtspatten kwa men. De oorzaak van het Incident was de woningnood. De moeder van K.. had haar huls verkocht. Verdachte verkee de toen ln woningnood en bouwde klandestlen een houten wo ning. Het college van B. én W. van Wilnis was het hier niet mee eens en verzocht de verdachte het huis af te breken. Toen dit niet gebeurde voeg de de college de daad bij het woord. De officier van .Justitie achtte mis handeling bewezen en eiste een week voorwaardeiyke gevangenisstraf met een proeftyd van twee jaar en een geldboete van ƒ150. Mr. Laan had oog voor de woningnood waarin ver dachte verkeerde en kwam tot een geldboete van 100 voor de verdach te, die een blanco strafregister had. Advertentie LM.' Dames* ïlèrengportrijwiel compleet voor slechts 129,netto. BC hl T fk RIJ WIELFABRIEK TELEFOON 01898—2474 E, T JE. U GED. BIERSLOOT 50 VLAARDINGEN WASMACHINES STOFZUIGERS CENTRIFUGES (Van een onzer verslaggevers) Het breken van een staalkabel van een goederenlift in een fabriekshal aan de Industrieweg te Vlaardingen had woensdagmiddag tot gevolg dat de 22-jarige chauffeur J. M. P, en de 18-jarige J. van Z. ongeveer vyi meter met lilt en al vielen, zy maakten gebruik van de lift tegen uitdrukkelijk verbod van de fabrieks- leiding. Van ,Z kreeg geen letsel, P. liep een bekkenfractuur op en ls naar het Holyziekenhuis vervoerd. De ar beidsinspectie stelt een onderzoek ln. Koop 'n boek bij de ARBEIDERSPERS In De Rood-Zwarte, het clubblad van Demos doet voorzitter W. Groen- horst een beroep op de leden om meer vertrouwen ln elkaar te stel len. „Naar mijn mening, ontstaat er door het elkaar in vertrouwen ne men saamhorigheid in de vereniging of ln hei elftal, waarin u speelt, een saamhorigheid, die zal bijdragen tot hechte vriendschap. Dat is een Ideaal dat iedere vereniging zich stelt," schrijft voorzitter Groenhorst. De heer Groenhorst doet verder de mededeling, dat de afdeling klaver jas aan de vereniging is toegevoegd, zulks om de ontspanning nog meer uit te breiden. Met het bouwfonds van Demos gaat het ook goed, lezen wij in het clubblad. Men werkt met busjes, welke bi) de leden thuis staan en waarin men het „kleine geld", maar natuuriyk ook het grote geld kan deponeren voor het bouwfonds van Demos. Ook wordt Sn het januarinummer van De Rood-Zwarte alvast aandacht geschonken aan de propaganda-feest- avond, die gehouden zal worden op 25 maart. Er is dus voldoende leven bij Demos, blijkt wel uit het clubblad. ln Thuriede-Nicuws, het orgaan van SFC, wordt alvast melding ge maakt van het feit, dat met Fasen een groot junioren-toernooi wordt ge organiseerd. Aan dat toernooi nemen deel Tcdlro, DUS, Schiedam, Swift Boys en VDL. Aan het plnkstertoernooi nemen deel de verenigingen Schiedam, Te- dtro, Ursus, Hollandlaan en Swift Boys. Zowel met Pasen als met Pink steren neemt natuurlijk ook SFC zelf deel. Van 11 juli tot 26 Juli neemt een aantal Junioren van SFC deel aan het KNVB-vakantiekamp. Jongens van 12 jaar komen hiervoor in aan merking. Over dat Thurlede-Nleuws nog even dit. Vorige keer kwam het blad uit met de geheel nieuwe naam en nieuwe omslag, wat al een grote verbetering was, maar nu is ook nog een nieuwe schrijfmachine gebruikt voor de stencils. Alles ls nu duidelijk te lezen. Maar de SFC-familie moet begrijpen, dat, wil men het blad op dit niveau blij ven uitgeven, redacteur Leo Lips ook de steun van de leden nodig heeft. Schaakvereniging Schiedam krijgt als hit eren mee rit volgend Jaar twee tientallen in de Rotterdamse promotieklasse. Wat tot nog toe al leen als een soort onbereikbaar ideaal werd beschouwd, ligt thans binnen het bereik van xowel Schle dam 1 ais Schiedam 2. Belde teams staan bovenaan in hun afdeling: Schiedam, samen met Hillegersberg 1, beide zes punten uit vier in klasse I B en Schiedam 2 samen met Sliedrecht 2, beide acht uit vijf ln de eerste klasse A. Deze week speelde Schiedam 2 een wedstrijd tegen een der naaste con currenten: de Zwarte Pion 1, tot dan toe gelijk in verliespunten. Het werd een spannende wedstrijd. Om twaalf uur was de stand nog gelijk, name lijk 33 door overwinningen van Vrijland en W. de Bruin en remisses van H. den Uijl en diens zoon Kees. T. van de Heuvel en J. P. van Leus den verloren beiden hun party. De party van de heer Kok werd ter ar bitrage Ingezonden, remise of winst voor Schiedam luidt de algemene opinie. BU de stand 3—3 waren dus nog drie partyen bezig. D. Bekkers wik kelde snel af en won. De jeugdige student H. Hukshoom sleepte remise uit zyn party waardoor de stand op 5—3 voor Schiedam kwam. Benja min Bert den Uyi was toen nog be zig. Zelfverzekerd kwam hy uit een gedrukte stelling tot een voor hem beslissende aanval ln een torenoffer. Er was opnieuw een stapje gezet op de weg naar de promotieklasse voor Schiedam 2. Schiedam beschikt over een aantal jeugdige schakers, die het mogelijk kunnen maken, dat ook de sprong vanuit de promotieklasse naar de KNSB-competitie met succes te ma- Schiedam met 135 punten, ken Is. B De Schiedamse voetbalvereniging PPSC zal ln het kader van de rond de opening van de sporthal te hou den sporim&snd, op dinsdag 10 mël een zaal voetbaltoernooi organiseren, PPSC krijgt hierbij medewerking van Excclsior'30, Hemes DVS en SW. De bekende scheidsrechters Henk v. d. Veer en Lou van Ravens zul len deze wedstryden leiden. Hiervoor gaf de KNVB by monde van de heer D. Nijs toestemming. Men is van plan om hiervan een jaarlijkse traditie te maken, waarbij de teams zullen voetballen om een grote wis selbeker. Een mooi initiatief van het PPSC- bestuur, dat zaterdag vanaf kwart voor vier met spanning de verrich tingen van het eerste elftal zal vol gen. PPSC 1 staat nameiyk voor de opdracht om het sterke Loosduinen. 1 te verslaan. De supporters van PPSC weten het: PPSC moet win nen om niet verder achterop te ra ken, dus het zal spannen morgen. Het team van Ursus-junloren heeft de tweede ronde van de jaarlijkse spellest die wordt georganiseerd door de Schiedamse Scheidsrechters Vereniging gewonnen. Drie teams, Ursus, HBSS en Excelsior'29 eindig den dit maal met 80 punten op de eerste plaats. Na extra vragen versloeg het Ur- sus-team HBSS, dat op de tweede plaats eindigde en ExcelsloF20 dat met de derde plaats genoegen moest nemen. Na twee ronden ziet de al gehele rangschikking er als volgt uit: HBSS 174 punten: 2. Excelsior '20. bekerhouder; 3. SFC 163 pun ten; 4. DEMOS 152 punten: 5. SW 146 punten; 6. Ursus 140 punten, 7. VAN B. Grote sortering JUMPERS, dames- heren- en jongens truien va f8,45. A, Schii- peroord 2n„ Tuinlaan 40, rel 267367 Nederlands. Frans, Duits en Engels, Opleiding voor prak- tyk-examens. Bywerken van scholieren. Conversatie, ver talingen. J. HATEN BOER, Buys Ballotsingel 64a. Tel. 153760. Laat UW STENCILWERK verzorgen door stencilinrich- ting Schiedam. Desgewenst met tekeningen. Ingang Het Soeckhuis, Dam 3, tel. 262584. DOE HET ZELF t Maak zelf uw kleding. Bespaar u gul dens Japon pasklaar maken 6.90, rok 3,25, pakje 7.95, naden afwerken 1,—. Alles oaar maat. E.V.A.S., Broers- veld 23, tel. 261154. Open van 1—5 uur. VERLICHTING modern en tlassiek, scheerapparaten r Likijzers eiektr kachels •laarden. A Schilperoord «Sr ',n. Tuinlaan 40 tel 267367 voor siervis naar de spe- iaaizaak J. 0. DESPENS, v tiebeeckstraat 88, Vlaardln- 4en. Tel. 6048. Want als uw vissen konden iopen gingen /-ü voer in de speciaalzaak kopen. Steeds de nieuwste importen. HET POPPENHUIS, Singel 163, tel. 266282, voor alle ge schenken. Alles van Lego- Uw TEXTIELCADEAUS koopt u natuuriyk by: B. Schouten, Snelllussingei 30, tel. 268957: Mgr. Noieoslnan 426, tel. 261579. Voor ai uw SLIJPWERK fa Solingen, Hoogstraat 52, Passage 4. Voor al uw GERO fa. So lingen, Hoogstraat 52, Pas sage 4. Voor ai uw MESSEN fa. So lingen, Hoogstraat 52, Pas sage 4. Grote maten JAPONNEN heeft A!ja modemagazyn. Broersvest 111, tel. 267416. ELEKTR, BOORMACHINES vanaf ƒ59,50. Waar dat wiel draait. Hoogstraat 67-69 Telefoon 268436. Een enorme collectie ELEK TRISCHE KACHELS o.a. Dimplex oliegevulde radia toren. grote sortering eiektr straalkachels. U gaat maar* naar De Jager, Broersveld 105. Heeft u vragen? v. d. AREND heeft alles ln z'n hoofd en (bijna) alles in z'n zaak. Hoogstraat 91, tel. 268814. KOFFIËKRAANKANNEN met eiektr. komfoor 30 kops, 43,73, 50 kops ƒ47,63: 70 kops ƒ55,50. Kamp, Hoog straat 128, tel. 268304. Ook voor textielgesclienken heeft ASTRA een grote sor tering. Vraagt KES-punten, Singel 133, tel. 269633. HET POPPENHUIS, Singel 163, tel, 266282. ELEKTR. TREINEN vanaf ƒ29,50. ELEKTR. DEKENS, diverse merken v.a. ƒ54,mixers Philip® v.a, 29,-. Te veel om op te noemen. Ga maar direct naar uw zaak: De Jager, Broersveld 105, tel. 269703. Voor al uw SCHAREN, Fa. Solingen, Hoogstraat 52, Pas sage 4. U weet het: voor een goed stuk GEREEDSCHAP het «adres: G. Hmzer. Groene - laan 57, tel. 268661. Rijwielen en bromfietsen als cadeau-artikel. MELCHERS, Singel 4 (bij R'damsedijk), telefoon 267544. Voor POSITIEKLEDING naar Alja, Modemagazijn. Broersvest 111, tel. 267416. VERLICHTING modern en klassiek, scheerapparaten, strijkijzers, eiektr. kachels, haarden. A. Schilperoord Zn. Tuinlaan 40, tel. 267367. Doe het zelf! Maak zelf uw kleding. Bespaar u guldens: JAPONNEN pasklaar maken 6.90; rok ƒ3.25: pakje ƒ7,75 Naden afwerken 1.Alle? naar maat. EVAS, Broers veld 23, Tel. 261154. Open van 1—5 uur. Zoekt u een geschenk op ge bied van KAMPEREN, wa tersport, voetbal, tafeltennis, schaatsen, turnen, natuuriyk naar Mak, Hoogstraat 125, KES-zegels. Voor verkoop en inruil van uw AUTO naar Lange Sin gelstraat 37. Schiedam. Tel. 266312. Gehele financiering mogeiyk. Sporthuis TER BRAAK voor voetbalschoenen, jacks en pantalons, troaingspakken. Let op: Raleigh- en Gazelle - rij wielen. Grote Markt 3, Schiedam. Telefoon 268770. Voor praktische en nuttige CADEAUS J. Huis, Rotter- damsedyk 146. Grote sorte ring onderdelen voor motor, scooter, brorcuietsen. Voor ZEILMAKERIJ, kam peer en watersport naar Mak Zn, Broersveld 33. Geen filialen. Naar GEENE. Rotterdamse- <Uik 264 voor tassen, koffers en al'e fÜne lederwaren, tel. 289919. Grote sortering JUMPERS, dames-, heren- en Jongens- truien v.a. 8,45. A. Schil- peroord Zn-, Tuinlaan 40 tel. 267367. Voor al uw GRAVEER WERK. Fa. Solingen, Hoog straat 52, Passage 4. wy ontvingen zeer voordeli ge GITA AP.VERSTERKERS Alles op het gebied van mu ziekinstrumenten. Van Krog- ten. Rotterdamsedyk 148, tel 267026. w :e n <1 verteert. wordi

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1