„Kom nou eens kijken naar die gek op de overweg,riep machinist Acht woningen Hogenbanweg moeten ontruimd Gewicht en doorslag Fons Jansen had volle zaal verdiend Valse cheque, gestolen armband: officier eist zeven maanden Spaarbank boekt drie records Prof. Mazure spreekt zondag in Schiedam Oude auto in brand Fietsster krijgt melkkratten op het hoofd Garage brandt geheel uit GEVONDEN Grootste schik AGENDA Burgerlijke Stand RET-bus rijdt tegen melkwagen Rijbewijs vervalst WISSELKOERSEN Chinezen willen niet van boord: politie te hulp Z A A E R S SCHIEDAMSE WAAIERTJES HST VRIJE VOLK DONDERDAG 17 FEBRUARI 1966 (Van een onzer verslaggevers) i De laatste verklaarde, dat hij des- neg. Terwijl de door hem bestuurde rangeerlocomotief met een flinke snelheid de spoorwegovergang in de buurt van het station te Maassluis naderde riep dit enkele maanden gele den de 40-jarige Rotterdamse machinist, de heer D. B. tegen de rangeerders die bij hem in de bagagewagen zaten. Terwijl de lichten op rood stonden en de bel rinkelde was een auto de met een AHOB-installatie beveiligde overweg opgere den en op de rails voor de aanstormende locomotief blijven stilstaan. (Van een onzer verslaggevers) De acht in 1951, gebouwde huizen aan de Hogenbanweg tus sen de Dr. Zamenhofstraat en de Jan Leeghwaterstraat te Schiedam zullen in verband met verzakkingen zeer binnen kort moeten worden ontruimd. B. en W. van Schiedam "schrijven dit in een vandaag ver schenen raadsstuk, waaruit blijkt dat het Rotterdamse inge nieurs- en architectenbureau ir. J. P. van Bruggen, c.i. G. Drexhage, ir. J. J. Stekenburg, en A. Bodon een tussentijds rapport heeft uitgebracht over de toestand van de woningen. FAGINA 1 (Van een onzer verslaggevers) Is het Schiedamse publiek zo langzamerhand verzadigd van cabaret? Hebben Wim Kan en zijn ABC-cabaret en Annie Schmidts succesvolle musical „Heerlijk duurt het langst" de „honger" naar amusement-op- peil vrijwel gestild? Typetjes plaats xe lees ze Auto (met studenten) stopte op rai s terwi trein naderde I tij ds op zoek was naar een adres en „Jongens som nou eens kijken naar die gek daar op de over- langzaam de overweg was opgere^ Tn de afgelopen maand werd bij de Spaarbank anno 1820 een record geregistreerd, nl. een In lego verschot van f 724.436.48 (januari 1964 610.989,01). Ingelegd werd een bedrag van 3.472.453,37, terwijl 2.748.016,89 werd terugbetaald. Merkwaardigerwijze zijn er wat januari 19G6 betreft nog meer re cords bij deze spaarbank te mel den; het aantal uitstaande spaar bankboekjes passeerde de 56.000 niet gering bij een inwonertal van 81.740 en het tegoed van de spaarders ingevolge de jeugdspaar- wet de 2.00.000.-. Op 31 januari 1966 waren de ge spaarde gelden en de reserves voor 28.616.278.56 belegd in effecten, voor 8.975.243,09 in hypotheken en voor 16.036.642.82 in onderhandse leningen aan gemeenten e.d. De on- belegde en op zeer korte termijn belegde middelen bedroegen 4.422.436,97. Te bevragen aan het hoofdbureau van politie te Schiedam, dagelijks van 8.00-17.00 uur. behalve op zater dag en zondag: 2 sleutels aan touwtje (post Ke- theli: damesbril in rode etui (post Keiheiring met 5 sleutels: heren- bril: 4-kleurer.ballpomt; schooltas met inh.; beurs met inh.; zwarte da mesportemonnee met inh.: damespa- raplu: wieldop; zwart linker kinder schoentje: wit linker fcinderschoen- ije: zwart eympakje: zwarte dames handschoen; groen wollen hand schoen (r.i. Te bevragen bij de vinders: Herenglacé c Postkantoor, Tuin- laan: zwarte damesglacé <r.), Post kantoor. Tuinlaan; zwarte su'de handschoen tr,), Gerding, Marconi straat 69 b: 1 paar dameshandschoe nen t grijsiGroedebach, Broersvest 45: geruit kinderpetje. Postkantoor, Tuinlaan; breiwol (verpakt», Schuur- huizen. Damlaan 174: judopak, Buc- kers, Graaf Florisstraat 16: zwarte zijden damesshawl. Postkantoor. Tuinlaan; zwart gelakt kinderschoen tje, Tenwolde, Villastraat 53: groe ne herenhoed (w.k.). Kreischer, Vlaardingeröjjk 141 n: grijs gestreep te poes. Gemeente Reiniging. Buiten havenweg: bruin-zwart tropisch vo geltje, Van Dijk, Burg. van Haaren- laan 1496: dekzeil (scooter*. L. S. v. d. Ree, Bellstraat 120; fietspompje. Poppeliers. Villastraat 90; reserve wiel: v. d. Berg. Westvest no. 35; wieldop van een personenauto. Garage Staat, Westmoien- straat 17: herenportemonnee met inh., W. Looman. Paulus Potterstr. 43 a: hcrenportcmcnnee met inh., Korpei. Mgr. Nolenslaan 632; paraplu (dames). Postkantoor, Tuinlaan; rood kindertasje met inh.. Postkan toor. Tuinlaan: plastic kinderporte- monnee met inh.. Van Kuilenburg. Van Hoogendorplaan 18: zwarte da mesportemonnee met inh.. Jansen (zaal Beatrix!, Bange Kerkstraat', zwarte damesportemonnee met inh.. A Vermast. Swammerdamsïnge! 31 a; armoand (blaadjes) unci vei ligheidssluiting), Konings. Van Heemskerkstraat no. 38; dameshor loge met lederen band, L. Mulder, Rijsdijk 87, Rotterdam-22: kettinkje met medaille, mej. Van Lange. Ho- genbanweg 37 d; ketting met munt. mej. v. d. Tuin, Vondellaan 24: he- renpolshorlogè met doublee bandje met gesp, mevr, Vlugt, Broersvest 109; bankbiljet, mevr. Collignon, Dr. Wibautstraat no. 9; contaktaleuteltje, Rijsdijk, Wilhelminaflat 270; 2 sleu teltjes, label Super OU, Bossema, Arbeidsbeurs. Broersveid 144; 2 eieu- tels in etui, Jansen. Jan van Zut- phenstraat 71; Drie autosleutel- lels, Tr. v. d. Berg. Van Hoogen- dorpstraat 74; herenbril, gevlamd montuur, Groedebach, Broersvest 45; ring met 2 sleutels (1 lange en 2 Lips'. Nobel. Van Ostadelaan 17a: damesbril (dubbel focus), parelmoer montuur. Stevens. Ruys de Beeren- broucklaan 12; 4-kleurenballpoint, K. Veringmeijer. Brugmanstraat 10 b. Achter het stuur zat een Utrecht se student, de heer W. J. V.. die weer vol gas gaf en zijn wagen om de bomen heenreed, vervolgens keer de en met andere automobilisten ging wachten totdat de locomotief voorbij gereden was. De machinist had zijn Joe" ech ter tijdig doen afremmen en stopte bij de OTerweg en ging eens kijken, welke automobilist op de rails was gaan stoppen. In de wagen zaten en kele vrienden van de heer V.. die allen studeerden in Utrecht en be gonnen te iachen toen de machinist naar de auto kwam. Deze noteerde meteen het num mer van de wagen en meldde een en ander bij de politie te Maassluis. Ter zitting van het Schiedamse kan tongerecht trad hij woensdag samen met een collega op als getuige in de zaak tegen de student. den. Van rode lichten had hij niets bemerkt. Tot zijn schrik, aldus zijn verklaring, sloeg de motor van zijn auto af, waarschijnlijk omdat hij met die lage snelheid in een te ho ge versnelling had gereden. Meteen had hij de motor weer gestart en zo snel mogelijk de overweg verla ten, ,.Ze hadden de grootste schik in die wagen" zei de machinist, die aan baldadigheid geloofde. „Daar is geen sprake van", zei de verdachte. „Er was bij ons toen we de trein zagen een panirkstemming." „Dat is dan wel raar ais je met zijn allen gaat zitten lachen." riposteerde de machinist. Zich wendend tot de kantf>rre»Mêr, mr. W. E. van Vlo ten, zei hij: „Als ik met volle snel heid was blijven doorrijden dan had ik die wagen gepakt!" Zijn veertigjarige collega, H, K. bevestigde een en ander. Vervol gens kwam een getuige a décharge, de 20-jarige student in de medicij nen. de heer A. K. van L. uit Utrecht aan het woord. Hij verklaar de. dat er geen rode lichten brand den toen de auto de rails opreed. ..We stonden op de overweg toen de bel ging rinkelen." „Allemaal niet zo best." aldus de officier ran Justitie, mr. G. C. Abc- ten. die aanvankelijk aan een ernstige vorm van siudcntenbalda- 37e Volgens dit rapport beslaat tr nog geen direct gevaar. Niettemin heeft het college gelast op grond van de door de deskundigen gemaakte con clusies de acht huizen aan het meest noordelijk gelegen portiek van dit woningblok te ontruimen. B. en W. merken daarbij op dat ontruiming in verband met eventuele herstel werkzaamheden toch Roftdakétijk ion worden. Het gemeentebestuur heeft aan de directeur van de Gemeentelijke Wo- nlngdienst en de chef van Bureau Huisvesting opdracht gegeven con tact op te nemen mét de bewoners van deze huizen teneinde heb. op de hoogte te stellen van de voorgeno men ontruiming. Men moet tevens vaststellen welke verlangens bij deze bewoners leven ten aanzien van een toe te wijzen woning. Bij de gemeente zal men zich verder oriën teren omtrent de consequenties (waaronder de financiële) dié de verhuizing voor deze bewoners Zou den kunnen hebben. Zoals bekend wijdde Het Vrije Volk op woensdag 1 deeeöiber 1965 ren uitvoerig artikel aan de toe stand van de buizen, die. nog geen vijftien jaar na bun voltooiing, reeds tal van gebreken vertoonden. Het zandiichaam aan de Hogen banweg zou op de slappe veengrond zoveel druk hebben uitgeoefend, dat de fundering van de huizèn zeer slechts is geworden. Zelfs aoudén de heipalen scheef zijn getrokken. Te recht maakten de bewoners, die in onwetendheid over een en ander verkeerden, zich Ongerust en stelde de voorzitter van de PvdA-fractiè in de Schiedamse gemeenteraad dr». J. H. Simons vragen aan het ge meentebestuur. Hierop antwoorden B. tn W. dat een ingenieursbureau da zaak in on derzoek had. Bijzonderheden over de huiken konden destijds nog niet DONDERDAG Bioscopen: PASSAGE: Kortsluiting op de etage (14 j.), 2 en 8.15 uur. Diversen: SURSUM CORDAVergadering Cen trale Kerkenraad. 20.00 uur. CHR. SOCIALE BELANGEN: Spre- jder Most: K ken - in het openbaar, Rhetor ra, Ln» A. J.^ ,G. 20.00 uur IRENE: Nederlandse Vereniging v ,t Huisvrouwen bijeeiikdiiiot 14.00 U Feestavond R-K. Gidsen en Ka bouters. 20.00 uur. MUo'S .«WE'TM: Cariw3' a Dansschool Sitton, 20.00 uur. SCHIEDAM. Geboren: Engeli- na d.v. J. Wessei en M. K. Hoek stra: Johannes R. C. z.v. C. A, Din- gemans en J. C. C. van Pelt; Gijs- bertus C. z.v. G. Roodenrijs en C. B. Versnel; Marigje I. D. d.v. W. Bikker en D. van der Meulen; John ny z.v. A. Thijsse en C. Ouwendijk: "ilvia d.v. S. Solomons en G. van Klazina d.v. L. J, Sneek van Gelderen: Sabina d.v. A. van der Meer en C. J. iw. Overleden: J. Bijl. 73 Jf. eehtges. i: Overgaauw: W. A. Kemper, 72 Jr. A. van Noort, 70 jr; H, M. A. K'-nelies. 96 jr wed. van: Ottolini; J, Vcrweij, 66 jr. worden verstrekt. Thans heeft men dus een interimrapport uitgebracht wat voor de bewoners grote gevol gen heeft Uit het raadsstuk blijkt nog niet dat de huizen moeten wor den afgebroken. Men zal onderzoe ken of het wel mogelijk is. (Van een onzer verslaggevers) In het Wijkcentrum aan het Dr. Wlbautplein 129 te Schiedam zal zondag 20 februari tijdens 'n bijeen komst van de gemeenschap Schie dam van het Humanistische Ver bond, prof. dr. ir. J. P. Mazure spreken over het onderwerp „De le vensbeschouwing van de niet-reli- gieuze humanist." De bijeenkomst begint om half elf. De verhandeling van professor Mazure is een per soonlijke getuigenis over het niet- religieuzé humanisme. digheid bad gedacht, maar nu wel wilde aannemen, dat het niet zo be doeld was geweest. Hij eiste een boete van 50,-. Ook de kantonrechter geloofde dat het inderdaad een beetje onachtzaam heid en onoordeelkundig rijden was geweest en geen studentengrap. Hij veroordeelde de student tot een boe te van 25,-. (Van een onzer verslaggevers! Een RET-bus is dinsdagmiddag in de Frans Bekkerstraat te Rotter dam tegen een elektrische melkwa gen gebotst, die plotseling naar links reed by de Verboomstraat. De bestuurder van de melkwagen, de 54-jarige D. Wols uit de Moerker kestraat, klaagde over pijn in zijn schouders en is naar het Zuiderzie kenhuis gebracht. De melkwagen werd zwaar, de bus licht beschadigd OUDEWATER Dinsdagavond raakte op de Brede Dijk te Oudewa ter een oude auto in brand. De auto was kort daarvoor nog versleept en mogelijk daardoor is er iets vastge lopen wat de brand veroorzaakte. Hoewel Oudewater geen brand- alarmeringsinstallatie meer heeft, de bestaande is geheel buiten werking geraakt, duurde het toch maar 5 mi nuten na een telefonische melding of de brandweer war met 5 man per soneel ter plaatse. Ook het blussen was een werk van een ogenblik, zo dat de auto nog weinig schade op liep. (Van een onzer verslaggevers) Nadat de 22-jarige Rotterdamse stukadoor S. V. dinsdagmiddag bij een aanrijding betrokken was ge weest, ondekte de politie dat hij met een vervalst rijbewijs op de weg zat. Zijn Italiaanse rijbewijs voor het be sturen van een motorrijtuig, niet zwaarder dan 409 kg., had hij geldig gemaakt voor rijden met voertuigen tot 3.500 kg. Engelspond Amerik. dollar Franse frank Belgische frank Zwitserse frank Zweedse kroon Duitse mark Deense kroon Canada - 10 151 —10.15! 3.62 J,— 3.62 J, 73.90 —73.95 7.28 7.281 83.584 —83.634 70.09 —70.14 90.204 —90.254 52.49 -52.54 3,361 - 3361 In fabrieken in de Wolga-repu- bliek Sjoevasjia ligt apparatuur ter waarde van meer dan tachtig mil joen gulden te roesten, omdat men ze niet nodig heeft, zo meldt het Russische blad Soviet-Skaya Rossi a woensdag. Het grootste deel van al die machines was bij vergissing gele verd of in grotere hoeveelheden dan besteld. Daar de apparatuur in veel gevallen was aangepast aan de eisen van de betrokken fabrièk was over heveling naar andere bedrijven niet mogelijk. De Britse regering blijft aan sturen op een conferentie van de Europese ministers van Luchtvaart tegen het einde van dit jaar. zo heeft woensdagmiddag in hét Lagerhuis de Britse minister van Luchtvaart, Fred Mulley, verkiaard. Deze conferentie, aanbevolen in het recente rapport van de commissie-Plowden, heeft tot doel gezamenlijke Europese projecten te bevorderen. Honderden keren is dinsdag aan evenzovele woningen aange beld, in de woonwijken rondom de Noordsingel. Het waren mensen van de PvdA, die hun medeburgers opzochten om met hen te praten ficaar nodig hen ervan te overtut- gen, dat ze op 23 maart bij de verkiezingen voor Provinciale Sta ten hun stem het best aan de lijst van de Partij van de Arbeid kun nen geven). Tot 23 maart blijft een groot aantal mannen, en vrouwen van deze partij, onder hen raadsleden. Statenleden en Tweede-Kamerle den dat werk voortzetten, in de gehele stad. Of zij altijd welkom zijn? Zeker niet altijd en dat verwachten ze ook niet. Maar het is al prettig als de deur wordt opengedaan en als er dan even geluisterd wordt naar wat de man. die zijn vrije tijd aan dit werk geeft, heeft te zeggen. Zoals onze toto laat sten, waarbij een bewoner uit de Wateringhe- strcat echte interesse toont. Zo zijn cr gisteravond velen ge weest. En overal bleef toch ook het persoonlijk afgegeven program van activiteiten achter, dat de PvdA- mensen in het provinciaal bestuur verwerkelijkt willen zien ..Wat 't zwaarst weegt geeft de doorslag" heet het daarin. Kern daarvan is in onze provincie het leven voor de mensen zo plezierig mogelijk te kouden. De 18-jarige verkoopster C. van Wijk uit Gouda heeft woensdagmid dag omstreeks een uur, toen zij op de Karnemelksloofc fietste, twee piastic melkkratten op het hoofd gekregen, die van het dak van een tegemoet- rijdende vrachtauto viel. ZU kreeg een gescheurd jukbeen, een bloeduit storting aan het oog en klaagde over hoofdpijn. Een automobilist heeft haar naar het Dtaconessenhuis De Wijk vervoerd, vanwaar ze, na ver bonden te zijn, weer naar huis kon terugkeren. (Van een onzer verslaggevers) Een groep van 38 Chinese zeelle den, opvarenden van hei bij de scheepswerf De Nieuwe Waterweg afgemeerde Engelse ms. New HOI, is in de afgelopen nacht onder poli tiebegeleiding per autobus naar Schiphol gebracht cn daar op een vliegtuig naar Engeland gezet. De Chinezen die in verband met de geruime tijd durende reparatie van het schip moesten afmonsteren weigerden woensdagavond van boord te gaan. De Schiedamse politie moest eraan te pas komen om de zeelieden naar hun thuishaven terug te brengen. Het duurde enkele uren voordat het zover was. Koop 'n boek btj de ARBEIDERSPERS De vele onbezette plaatsen in het (Van een onzer verslaggevers) Woensdagmiddag omstreeks 1 uur brak er brand uit in de als garage en duivenhok gebruikte ruimte aan de Bovendijk 2 in 's-Gravendeel. De ruimte brandde geheei uit. De brand weer bestreed het vuur met hoge- en lage-drukspuiten. Over de oorzaak is nog niets bekend. Het pand. eigen dom van de familie Van den Bo gaard. was verzekerd. (Van een onzer verslaggevers) Zeven maanden gevangenisstraf met aftrek heeft de officier van Jus titie geëist tegen de 41-jarige stuka door B. B„ die zich dinsdag wegens diefstal en oplichting voor de Rot terdamse rechtbank moest verant woorden, B. verkeerde in ernstige financiële Lijn twee komt hier (Vim eén onzèr verslaggevers) Het vitalè kruispunt Béijerland- seiaan. Groene Hilledijk, Rand weg, Hillevliet in Rotterdam-Zuid is in stevig tempo bezig te ver anderen in een plaats waar be halve gereden ook gebouwd wordt, met allé ongerief van dien. Het wordt ondértunneld om over en- kelè jaren sneltram 2 ongestoord onder het hier bijzonder drukke verkeer te kunnen doorvoeren. Het tracé van de tramlijn voert over de HUlevliet en de Randweg. Om voldoende ruimte te krijgen voor de vrije baan is het nodig de waterloop van de singels in het midden van deze wegen te wijzigen. De Singel in de Randweg krijgt aan één kant een kèermuur. Dé voorbereidingen voor de wa terloopwijziging zijn begonnen. De beplanting langs het water is weggehaald, grondwerkzaamhe den zijn in uitvoering. Direct aan weerszijden van het kruispunt ge beurt ook reeds het nodige. Ds singels zijn er al voor een deel afgedamd. Zandhappers en xand- auto's voltooien het beeld van de eerste bouwfase. .y-.jxvf? moeilijkheden. Toen hem bericht werd dat hij een op een assurantie polis gesloten lening van 800 moest terugbetalen, had uit uit het cheque boek van een zwager een cheque weggenomen, die hij zelf invulde om daarmee de schijn te wekken, dat hij ƒ2400 te vorderen had. Met de valselijk opgemaakte pa pier begaf hij zich naar een kennis die hij het verhaal vertelde dat hij (800 nodig had voor de aanschaffing van stukadoorsmaterialen, maar dat hij die cheque nog niet kon innen. De kennis was toen wel zo vriende lijk hem dat bedrag af te staan. Ook in zijn huwelijksleven had B. moeilijkheden. Hij had relaties aan geknoopt met een vrouw en haar in strijd met de waarheid vertelt, dat hij een auto bezat. Om dat voorge wende bezit aan te tonen, huurde hij een auto. waarvan hij de huur be taalde uit de opbrengst van een gou den armband die hij van dezelfde zwager gestolen had. Vier weken voor hij zich aan deze misdrijven schuldig maakte, was hij door de politierechter, eveneens voor oplichting, tot een geheel voorwaar delijke gevangenisstraf veroordeeld. „Deze man," zo zei mr. J. W. d'Hane in zijn. pleidooi, „heeft een grote fout gemaakt toen hij zich als zelfstandig stukadoo, ging vestigen, hoewel hem het financieel inzicht voor het drijven van een zaak ont brak. Die fout heeft tot een faillisse ment geleid." Pleiter zag in het intussen weer hersteld gezinsverband aanleiding bij de rechtbank op een zo kort moge lijke onvoorwaardelijke straf aan te dringen. Uitspraak over veertien dagen. Passage-theater, gisteravond tijdens de enige voorstelling van Fons Jan sen» programma „Hoe meer zielen", in ogenschouw genomen, i» men ge neigd deze vraag met „ja" te be antwoorden. Maar het kan ook zijn, dat de soort humor die hij brengt niet bij een leder aanslaat. Al te vlug is men de mening toegedaan dat men de bijbel op z'n duimpje moet kennen om hartelijk om Jan sen» grappen te kunnen iachen. Nu, wij zijn echt niet zo bijbelvast maar hielden wel meermalen de buik vast als Fons Jansen weer eens een onverbeterlijk staaltje van Roomse zelfspot ten beste had gege ven. Het programma heet niet voor niets „Hoe meer zielen" en is zeer oecumenisch. En zegt u 'ns eerlijk, u kunt toch öok wel lachen om mopjes b's deze: een elektricien komt bij een pastoor en krijgt het verwijt te horen, dat hij niet eens weet wat relikwieën zijn. Jawel, zegt de elektricien dan, dat zijn losse onderdelen van heili gen! En om deze: in het Heilige Land (heilig, vlug, voordelig) hebben ze vijgebladeren. Het oudste damesblad met. de kleinste oplage. En deze: Ik heb net een Antonius- beeid weggedaan: het ligt by de ge loofsafval Beslist niet uitsluitend gods dienstig dus, dit programma. Leuk was het liedje van de grote man met z'n directiepakje an. vrij naar Louis Davids, en het bleek zelfs, dat Fons Jansen uitstekend panto mime spelen kan. in een nummer „Mensen in de kerk". Typetjes als dc elektricien en de oude levensgenieter-vrouwenjager werden door Jansen sterk op de planken gezet. Maar ja, hQ is dan ook op de toneelschool mei dé bij bel geweest, zoals hij zelf zegt. Het zal nu onder hand wel duidelijk zijn: de wegblijvers hadden ook in dit geval het ongeluk aan hun kant. Dat zij zich by volgende gelegenhe- der deze waarheid als een koe mo gen herinneren! Ailes op gemakkelijke oera. hnjt van»! f l,— pei week. GOEDERENHANDEL Firma A Scnuperoora en Zn„ Tuinlaan 40 Schiedam Kapsalon Heiene de saton voor de oetere permanent. STROOMLOOS voor ieder haar geschikt f 7.50 Héiêno Méde permanent de meest ideale natuurlijke perma nent f 10.- Gratis naleo en brengen per luxe auto voor permanent Kapsalon Heie ne. Rembrandtl&ax. 22 Schie dam tel 267170 1 1.- reriuef.ie op deze advertentie LOENDEKSLrtOX kusten 20 verschillende 1- 2- 3 oeurs- kasten utr voorraad leveroimr. Martastraat 43 Schiedam tel. 264779 Laat Uw overall CHEM. REINIGEN beter dan was sen en niet duurde: Wasserij C. J rielnsbroek craus Hais- oletn 2 tel uio-;b 70no Gevr. BANDENMONTEURS of zij die hiervoor ongeleid willen worden, voor onzr be drijven in Schiedam (Spaan- sepolden en Schietbaanstr. 7. Aanm. Banden Centrum, Schietbaanstraat 7. telefoon 251234.

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1