Voor L staat veel op het spel tegen Dubbeldam DO Ti treft gee a de dood van drietal jongeren ernian schuld aan Concert van laag niveau in Passage C. van den Bergh weg uit de raad Brandweer en ambulance niet in gebouw rivierpolitie KEET JUFFROUW Vrouw (60 valt v. stationstrap Brand in lichter 5 P* V erkeer naar Ruyterstraat kriigt voorrang Officier eist ontzegging en hechtenis Zware straffen voor vet lm i ven RPhO mei Fischer beneden de maat Triest Chauffeur rijdt man op zebrapad aan OP DOKTERSADVIES ALLE FUNCTIES NEERLEGGEN GG en GD waarschijnlijk naar Europoort: Vele functies Spijt WISSELKOERSEN Jongens schieten ruiten stuk ÏSCHIEDAMSE ZAA1EBTJES HET VRIJE VOLK DONDERDAG 21 APRIL 1966 PAG ÏN A 1 (Van onze sportredactie) Hoewel de voetbalcompetitie ten einde loopt, betekent dat niet, dat de kaarten al geschud zijn. Verre van dat. Zowel bij de amateurs als bij de betaalde clubs staan nog grote belangen op het spel. Zo strijdt SVV met alle vuur waarover het beschikt voor een plaats bij de bovenste drie Dat betekent dat het team zich opnieuw iedere week tot het uiterste moet inspannen. Bij de amateurs staan de kampioenskansen van DHS niet meer zo gunstig als enkele weken geleden. Amateurs Afdeling VERKIEZING GEMEENTERAAD (Van een onzer verslaggevers) De 22-jarige timmerman Th. v. d. H., die op de avond van de 23e oktober van het vorig jaar onder Waddlnxveen betrokken was bij een ongeval, waarbij drie jongelui door'verdrinking om het leven kwamen, is woensdagmorgen door de Goudse kan tonrechter vrijgesproken van hetgeen hem ten laste was ge legd, namelijk, dat hij niet voldoende naar rechts zou zijn uit geweken subsidiair niet geheel rechts zou hebben gereden. „Ontzettend, wat hier is gebeurd." Met deze woorden liet en kele weken geleden mr. J. A. van Bronkhorst de rampzalige ge beurtenis herleven. De zaak moest toen evenwei worden aan gehouden, omdat een getuige a decharge, mevrouw L. B.-v. V., niet was komen opdagen. Voor een als gewoonlijk klein publiek in het Passagetheater leidde gisteravond de Tsjechische gastdirigent Eduard Fischer het Rotter dams PMlharmonisch Orkest in een concertwaarin onder andere Polo de Haas het Derde Pianoconcert van Van Beethoven vertolkte. Vooropgesteld zij, dat een der- gen. al moet worden toegegeven, dat gelijk spaarzaam gevulde zaal niet inspirerend werkt op welke uitvoerend kunstenaar dan ook. Toch is het. dit in aanmerking genomen, een concert geworden waarvan het niveau duidelijk, be neden het gemiddelde bleef. Eduard Fischer, die zijn ge boorteland eer aandeed door Mo- zarts Praagse Symphonic en een hier tamelijk onbekend deel uit Smetana's cyclus 'Ma Vlast' in het programma op te nemen, mag in Tsjechoslowakije een belang rijk man zijn. hier zijn we van zijn directie niet, sterk onder de in druk gekomen. Zijn greep op het orkest is niet zo vast als men wel zou wensen en zijn interpretaties missen de genuanceerde verfij ning enerzijds en de kracht van een persoonlijkheid anderzijds. Oostenrijkss schilling 14,06» —14,06» Gevraagd voor directiekeet aan de Specht- laan (Holywijk) een Hoog loon. Gelieve te vragen naar uitvoerder Swart. BOUW- EN HANDEL50ND. L.T.R. Tel. 6221, op het werk. Na 6 u. tel. 010-190928. Ie Jerichostraat 68, Rotterdam, INVALLER-CHAUFFEUR Runner-up SV bi Ie drie? moet ED< 1 niet onderschatten (Van een onzer verslaggevers) Een 60-jarige inwoonster van Lei derdorp, mevrouw C. WoltersStolk, is woensdagmorgen omstreeks half tien van de trap gevailen, die toe gang geeft tot het tweede perron van het station in Schiedam. Mevrouw Wolters. die plotseling struikelde en haar evenwicht verloor, liep bij deze val een gekneusde rech terpols en verscheidene schaafwon den op. Zij ls naar het Gemeente ziekenhuis ln Schiedam overgebracht en keerde na behandeling naar huls terug. (Van een onzer verslaggevers) De gedemonteerde opbouw van een plezierboot is woensdagmiddag verlo ren gegaan, toen door onbekende oorzaak brand uitbrak aan boord van de in de Rotterdamse Wijnhaven lig gende lichter Jacoba Helena. Schipper en eigenaar van de lich ter was de heer W, Anker uit Rot terdam. Zeilen, serviesgoed, bedden en een schuimpiastic dek gingen verloren bij de brand, die door de Rotterdamse brandweer onder leiding van brandmeester B. A. Ras werd ge blust met twee hoge- en drie lage- diukstralen. De schade kon niet wor den geschat. DONDERDAG Bioscopen; PASSAGE: De man met de blind doek il4 jri 2 en 8.15 uur. MONOPOLE: De gevreesde halve sabel 114 jr> 2 en 8 uur. Diversen; ARCADE: Bestuursvergadering NKV 20 uur CHB. SOC. BELANGEN: Rhctorica. Spreken in het openbaar. 20 uur. VRIJDAG Bioscopen: PASSAGE: De man met de blind doek (14 jr) 2 en 8.15 uur. MONOPOLE: De gevreesde halve sabel (14 jr) 2, 7 en 9.15 uur. Diversen STEDELIJK MUSEUM: Ver. van 't Stecleiyk Museum, lezing: Wat is pop-art?, 20 uur. ARCADE: Bestuursvergadering KA- BO. 20 uur. SURSUM CORDA: Vergadering NC GOV, 20 uur. TIVOLI: Fanclub Fad. 20 uur. MUSIS SACRUM: Feestavond ge meentewerken. 20 uur. IRENE: Toneelavond, toneelvereni ging Het Zuiden, 20 uur. Tentoonstellingen STEDELIJK MUSEUM: Expositie van Amerikaanse Pop-art grafiek. Verder zijn er nog een aantal clubs the nog lang niet in veilige haven zijn. Spanning genoeg dus op het voetbalfront. Nemen we daarbij nog het feit, dat IIRSS ook al ccn goede gooi doet naar de tile! in het zater dagvoetbal. dan belooft het „compe titiemuisje" voor de Schledamse clubs nog een flink staartje te krUgen. Over naar de orde van de dag en dat wil zeggen een thuiswedstrijd voor Hermes-DVS tegen Haarlem. Voor beide clubs staan geen grote belangen meer op het spel of het moet zijn dat men iets verder van de onderste plaats af wil. Voor SVV staat er zondag meer op het spel. Het bezoek aan EDO. dat onder aan de ranglijst staat, moet niet al te lichtvaardig worden opgevat. SVV-2 krijgt MVV-2 op bezoek wat weer eens winst kan opleveren. Dat geldt ook voor Hermes DVS-2, dat bezoek krijgt van het Amsterdamse Blauw Wit-2. De jeugdploegen van SVV en Her mes DVS komen ook weer in het veld. Voor beide de taak om de ne derlaag van vorige week uit te wis sen. Of dit de jeugd van SVV lukt, dat. naar DHC gaat, valt nog te be zien De smadelijke 110-nederlaag tegen Feijenoord moet men maar zo snel mogelijk vergeten. De jeugd van Hermes DVS gaat naar het team van EUnkwijk. De Schiedammers zullen goed beslagen len ijs moeten komen om daar in Zuilen te winnen. De amatcurtopper van zondag Is zonder twijfel de wedstrijd tussen DHS en medegegadigde voor de titel Dubbeldam. Het kan voor de pen ningmeester van DHS een goede dag worden als het weer een beetje mee wit werken. Bij winst voor DHS wordt de voorsprong op Dubbeldam nog groter en mits men in het geelzwarte kamp geen grote misstappen meer doet is de titel binnen het bereik. Maar dan moet eerst met Dubbeldam worden afgerekend. Excelsior '20 gaat naar Hillegers- berg en heeft daar nog lang niet ge wonnen. De Rotterdammers zijn wat laat op gang gekomen, maar hebben zo in de loop van de competitie al heel wat koppen doen sneuvelen. Ook DHS leed er zijn eerste nederlaag, Martinit, nog lang niet ln veilig heid, gaat naar Flos ln Achthuizen Ret valt niet mee om daar de winst te boeken. Lukt het Martinit wel dan geeft dat weer een beetje ruimte aan de staart van de lijst. SVDPW zai bij IFC moeten winnen om niet in al te grote moeilijkheden te komen. In de afdeling zijn vier wedstrijden vastgesteld. Demos gaat naar DBGC en zal daar op een warme ontvangst moeten rekenen. Dat geldt ook voor Schiedam dat naar USC gaat. Puttershoek—Ursus zal veel span ning geven en hopelijk voor de Schie dammers ook de punten. DRZ zoekt het. ook al buiten Schiedam, want het gaat naai- Noorderkwartier. Hier moet winst inzitten voor de Schie dammers. Ook de vier zaterdagclubs, die Schiedam telt, komen in het veld. PPSF ontvangt ARC en kan door een overwinning alleen nog maar boven aan de ranglijst blijven hangen zon de' aanspraken te maken op de titel. HBSS, dat naar Zuidland gaat, mag in geen geval een verliespunt toe staan om* de titel niet in gevaar te brengen. Het zal echter niet meevallen daar te winnen. GSS gaat naar Bolnes en GTB naar NTW. ,|i j r &.civ *ff "wtf tp ivt Ter inzagcicgging kandidatenlijsten. De Voorzitter van het- hoofdstembu reau voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad brengt ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie iAfd. Algemene Zaken - Oude Kerkhof) voor een leder ter inzage zijn nedergelegd de op 19 april jl. ingeleverde en door het hoold- stemburcau onderzochte lijsten van kandidaten voor de gemeenteraads verkiezing, die 1 juni a.s. zal worden gehouden. SCHIEDAM. 20 april 1966. De voorzitter voornoemd. H. ROELFSEMA. Het ts op de Lijnbaan, zeker nu die jarig en. door Rotterdamse kun stenaars bijzonder feestelijk versierd is, prettig en rustig wandelen. Geen jagende auto's, geen knetterende brommers en zelfs geen hardfietsers voor wie het och ook altijd maar uit kijken is. Er is maar één uitzonde- ringetje: het brede zebrapad over de Kruiskade, dat twee stukken Lijn baan verbindt, waar dames en heren er niet in slagen, vooral op de drukke uren, zonder hartkloppingen over te steken. Voor de feestelijke dagen (tot 14 mei) is er echter een aardige oplos sing gevonden. De Holland-Amerika Lijn heeft, een „gangway", loopplank zeggen sommigen nog, geplaatst die de moeilijke stap op de zebra over bodig maakt. Handig, maar overste ken in gesloten gelid, zoals dat be- gancgronds kan, ts o.' deze lucht brug toch met moge/.-, Men. zal er in een queue overheen moeten, met een klim aan de ene cn een afdaling aan de andere kant. Wie dat lastig vindt kan gelukkig de zebra altijd nog blijven nemen Wél werd toen gehoord de getuige B„ die op de bewuste avond, met zijn dochtertje fietsend op de Brugweg, van dichtbij het ongeval had zien ge beuren. Een hem tegemoetkomende sportwagen was nabij een hoog en smal bruggetje tegen een DKW ge botst. die getuige B. juist had inge haald De sportwagen was vervolgens te water geraakt en alvorens de inzit tenden konden worden bevrijd, ble ken zij te zijn verdronken. B. verklaarde: ,.Ik zag van de an dere zfjde van het bruggetje lichten naderen en dacht meteen, dl? auto (de wagen, die hem net had gepas seerd! moet naar rechts! Ik zag het niet alleen gebeuren, ik kon net ook zien aankomen!" In Mozart deed zich dat gevoelen in talrijke oneffenheden in het or kest, dat slechts hier en daar als een eenheid musiceerde, en in een weinig doorwrochte üuerpretatie. In de be geleiding van Van Bcethnvens piano concert miste zijn directie de volg zaamheid, die nodig was om Poio de Haaa tn zijn wispelturigheid te vol- daar dan ook wel wat voor nodig was al was het maar dat men alle logica moest op zij zetten. Polo de Haas behandelt Beethovens derde pianoconcert 'en bagatelle'. Slordig, onevenwichtig, vol ongecon troleerde versnellingen en vertragin gen en niet vrij van arrogantie ln de interpretatie. Het Derde Fianocon- cert van Ludwig van Beethoven ls beslist veel rijker dan Polo de Haas en Eduard Fischer het ons gister avond deden voorkomen. In Sarka uit 'Mijn Vaderland' te kent Smetana een bloederig wraak- tafereel. dat hij suggestief verklankt. Het stuk vraagt niet om verfijning en werd door Fischer met de vurig heid. de Slavische volken eigen, ver klankt. Een spectaculair stuk vuur werk. Helaas waren het ook slechts de felle, geladen momenten, waarin het volle orkest zijn klank ontplooit, die iets meekregen van de kracht die Strawinsky heeft opgeiast in dé bal letsuite uit l'Oiseau de Feu ln de overige fragmenten ontbeerde hij tc veel het directe, levende contact met het orkest om zijn Intenties, zo hij die al had, over te brengen, RIBN FRÖLICH Een wachtmeester van de rijkspo litic, die zich met het proces-verbaal had belast, zei voorts de DKW na de botsing niet geheel rechts van de weg te hebben aangetroffen. Zoals gezegd, gistermorgen werd de ook voor verdachte zeer trieste zaak was hij mede schuldig aan het verdrinken van de drie jongelui? voortgezet met de verklaring van getuige mevrouw B.-v. V, Zij was op die bewuste «vond de brug reeds ge passeerd, toen met grote snelheid de sportwagen haar tegemoetkwam. Z(j zag zich zelfs genoodzaakt van de fiets te springen omdat zij vrees de, verblind door de richten, in het water langs de weg te zullen belan den. Ze kon de snelheid niet goed schatten, maar noemde deze „zeer hard had het ongeluk wél gehoord, maar niet gezien. Verdachte v d. H. zelf zei nog, zich niets van het gebeurde te her inneren. Zijn snelheid vóór de brug was hooguit 30 km geweest. De officier van Justitie, mr. A. C. van der Spek, achtte het primair ten laste gelegde niet bewezen, het sub sidiaire daarentegen wel. Hij eiste 50 boete subs. 10 dagen hechtenis. (Van een onzer verslaggevers) De Schiedamse politie heeft op het kruispunt Admiraal de Ituvtcrstraat, Arle Prinslaan,-Stadhouderslaan, Ju- lianalaan een voorrangskruising aan gegeven. Het verkeer dat op de Burg. Knap- pertiaan via de Arle Prinslaan de Admiraal de Ruyterstraat inrijdt, heeft voortaan voorrang boven het kruisende verkeer, Dit ln verband met de grote stroom automobilisten en wielrijders, die op de spitsuren van deze route gebruik maken om bij de hoofdingang van Wilton-Fsjenoord te komen. De Berlijnse muur ls in de nacht van woensdag op donderdag, na veer tien dagen voor West'oerïijners die bet oostelijk stadsdeel wilden bezoe ken open te zijn geweest weer ge sloten. Meer dan een half miljoen WcstberfUncrs brachten in dte tijd Op zoeken aan familieleden in het oos ten. De verdediger van v. H. achtte de bewijzen niet geleverd Vast was volgens hém komen te staan, dat de sportauto op de smalle nobbelige weg veel te -hard had gereden. Hij leidde alt niet alleen af uit beide getuigen verklaringen maar ook aan de aard van de beschadigingen van beide auto's-By. mr J A. van Bronkhorst bleven ook twijfels bestaan en daar om concludeerde hij tot vrijspraak. (Van een onzer verslaggevers) De officier van Justitie bij de Rot terdamse rechtbank beeft tegen de 22-jarige chauffeur J. van der H-, die 11 januari op een zebrapad in de Zaagmolenstraat ccn voetganger had aangereden, tien dagen hechtenis en acht maanden ontzegging van de rij bevoegdheid geëist. Het slachtoffer van de aanrijding, een 79-jarfige man, had ernstig let sel opgelopen: een gebroken been, een gebroken knie en gekneusde rib ben. Op grond van de getuigenver klaringen meende de officier, dat verdachte (vijf -naai wegens ver keersovertredingen veroordeeld), nog tijdig had kunnen remmen. De chauffeur sprak dittegenén hij ontkende ook tegen de bejaarde heer te hebben gezegd: „Ouwe suf ferd, het is je eigen schuld." Over veertien dagen volgt de uit spraak. (Van een onzer verslaggevers) Het Vlaardingse gemeenteraadslid voor de Partij van de Arbeid de heer C. van den Bergh zal op medisch advies op korte termijn zijn raads lidmaatschap moeten beëindigen. Hjj zal tegelijkertijd ook zijn vele ande re functies ln het Vlaardingse en landelijke maatschappelijk leven neerleggen. Voor de vervulling van de vacature, die in de gemeente raad za! ontstaan komt in aanmer king heer II. Krabben, de fedcra- tiesecretaris van de Partij van de Arbeid. De vijftigjarige heer Van den Bergh maakt sinds 1958 deel uit van de FvdA-fractie in de raad. De laat ste tijd trad bij op als secretaris van de fractie en als plaatsvervan gend fractievoorzitter. Hij doet zich kennen als een man met een brede belangstelling voor. i vraag stukken. In de raa, .cialiseerde hij zich vooral op de vraagstukken van onderwas, verkeer en volksge zondheid. Hij geldt als iemand, die zonder veel omhaal een bezonken oordeel over allerlei zaken kan geven. Bij de begrotingsbehandelingen van de laat ste jaren, heeft hij vooral ook de aan dacht getrokken door de manier (Van een onzer verslaggevers) B. en W. van Rotterdam voelen er weinig voor het 'nieuwe gebouw dat aan de Chemiehaven zal worden gebouwd voor de rivierpolitie te combineren met onderkomens voor de brandweer en de ambulance dienst. Deze combinatie was gesuggereerd door de commissie voor de financiën bij de behandeling van de plannen voor het politiegebouw. C. v. d. Bergh waarop hjj pleitte voor een spoedige oplossing van (ie noodsituatie waar in het Vlaardingse dierenasiel zich bevindt. Buiten zijn werk als raadslid heeft de heer v. d. Bergh nog talloze an dere functies, die vrijwel al zijn vrije tijd opslokken. Enkele maanden geleden werd hij gekozen tot voor zitter van de NVV-bestuurdersbond. Hü ts daarnaast bestuurslid van de Algemene Bedrijfsgroepencentrale. Als voorzitter vertegenwoordigt, hij zijn vakcentrale in de Vlaardingse Gemeenschap en in het bestuur van de NOVIB. Een functie, die hij met bijzonde re toewijding vervult is die van voor zitter van de Huurdersverenising Vlaardingen, Het was voornamelijk zijn initiatief, dat leidde tot de op richting van een landelijk verbond van huurdersverenigingen. De op richtingsvergadering vond op 9 okto ber 1965 in Vlaardingen plaats. De heer v. d. Berg maakte verder deel uit van het bestuur van Volksonder wijs, van de commissie voor het flatgebouw voor bejaarden, hü is se cretaris van de stichting tot huis vesting en verzorging van bejaarden, hij is lid van de commissie sehool- tandverzorging e" plaatsvervangend lid van de vorderingscommissie vol gens de woonruimtewet. Op het gebied van de volksgezond heid is de heer v. d. Bergh voorts al geruime tijd actief als voorzitter van het Onderling Beheerd Zieken fonds-(OBZ),.Kü heet;,.zitting in een landelijke commissie, dje zoekt naar mogelijkheden vöor een efficiëntere samenwerking, tussen tig. ziekenfond sen. Uil B. en W. achten het terrein aan de Chemiehaven voor het vestigen van een brandweerpost op het eiland Rozenburg minder geschikt. Voor de ambulancedienst prefereren zij het toekomstige Zeemanscentrum Euro poort, dat centraal is gelegen- De plannen voor dit centrum zijn in een vergevorderd stadium van voorbereiding. De commissie voor de Financiën kan zich overigens met de plannen voor de politiepost wel verenigingen. Het gebouw komt op een door het Havenbedrijf te verhuren terrein en zal 1.314.000,- kosten. In de investeringsstaat voor 1966 is voor dit project een bedrag van 150.000,- opgenomen. De totstandkoming var het ge bouw zal nog geruime tijd vergen. Het is daarom gewenst een tijde- (Van een onzer verslaggevers' De kinderrechter in Rotterdam heeft woensdag een 17-jarige jongen, die deel uitmaakte van de onlangs opgerolde „vetkuivenbende", ter be schikking gesteld van de regering Een andere jongen werd veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf. De ongeveer 25 knapen, die zich vetkuiven noemden, oefenden tot het begin van dit jaar een ware straat terreur uit in de omgeving van de West Kruiskade tn Rotterdam. On der meer kozen zij willekeurige slachtoffers om die „ln de vernieling' te slaan en pleegden z(j een aantal inbraken en diefstallen. Engels pond 10.144 Amerikaanse dollar 3,631 Franse frank Belgische frank Zwitserse frank Zweede kroon Duitse mark Deense kroon Noorse kroon Ca nnda Italiaanse lire 10,15 3.633 74,llè 74,I6è 7,381 7228* 83.981 —84,03» 70.44» —70,49» 90,43» -90.50» 53.591 —52.64» 50,74 -50.79 3.37A- 3.37r'. 58,15» -58,20» lijk, houten posthuis op te richten. Gemeentewerken moet hiervan de kosten nog ramen. De definitieve aanlegplaats met ponton kan wel direct onderhanden worden genomen. De kosten: 119.700.-. Twee Rotterdamse jongetjes waren dinsdagmiddag bezig met een lucht buks de ruiten van een pand In de Zestienhovenstraat stuk te schieten. De politie nam het wapen in beslag. De ouders van de Jongens hebben beloofd de schade te zullen vergoe den. ,Jk kan u haast niet zeggen, hoe het me spijt, dat Ik af dit werk moet laten rusten", zei de heer v. d. Bergh ons. „Er waren nog zoveel dingen, die ik graaj tot een goed einde had gebracht". Hij dacht daar bij vooral aan de uitbreiding van de dienstverlening van de Vlaardingse Bestuurdersbond aan de leden, aan zijn pogingen de verdere uitbouw van het landelijk verbond van huur dersverenigingen te stimuleren door te bemiddelen In een gerezen me ningsverschil en aan zijn werk in de adviescommissie voor het zieken fondswezen. Aanvankelijk leek het erop, dat de heer v. d, Bergh zijn functies gelei- dehjk zou kunnen afstoten, maar na een voortgezet onderzoek hebben de specialisten hem laten weten, dat hü er verstandiger aan zou doen de zware last, die al dit werk hem op legde, ineens af te wentelen. Hij doet het met weinig vreugde. KOMT U EENS PRATEN over CHAUFFEUR Geboden ordt: Zelfstandige werkkring. Uitsluitend dagdienst. Goede beloning. Vereist wordt: Rybewüs BE. Bekendheid met het stratenplan van Schie dam. Leeftüd van 30-60 jaar. Eveneens kunnen wü plaatsen. Voor een maal per week en tydens de vakantie van de vaste chauffeur. Speciaal geschikt voor kleine zelfstandige, inlichtingen Ujdens kantooruren en vrüdagavond van 7—9 uur. KORTE SINGELS'!'KAAT 16 B SCHIEDAM EERSTE SCHIEDAMSE BEWAKINGSDIENST Zomerhuisjes SCHILDEREN? Gelegenheidsaanbieding til verf, div. kleuren. Special prijst Kom küken bij v. d. Vlist, de verfspeciallst, Fran- sclaan 206. tel. 153575. Alles op gemakkelüke beta ling vanat 11,— per week. GOEDERENHANDEL. A. Schilperoorrt en Zn. 1In nam 40 Schtedam Kapsalon Héléne de salon voor d~ oetere permanent. STROOMLOOS voor leder naar geschikt t (.51) Helena ttéde permanent de meest ideale natuuriüke perma nent 1 10.- Gratis halen en brengen pet luxe auto voor permanent Kapsalon Hélé ne. Rembrandtlaai. 22 Schie dam te.! 267170 1 1.- reductie op deze advertentie LOENDEKSLOOT kasten 20 verschillende 1- <!- 3-deurs- kasten uit voorraad leverbaar Manestraal 43 Schiedam tel 264779 Laat Uw overall üHEM. REINIGEN betel dar was sen en aiet duurdei Wasserij C. J üetnsbruek '?ratvs Hals- oieln 3 tel 010-16 70 90 NAAIMACHINES 1 Zig-zag Lewina. Volle garantie, ver- 'ichting, voetpedaal, 3 stan den knoopsgaten, afwerken, stoppen, etc. Gratis les. v.a. ('249,-, Ook gemakkelüke be taling. NS&hnachtnehuis Fa. Miep vat) Leeuwen. Korte Hoogstraat 27, tel. 01898-2310, VI ««dingen

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1