DHS zet zegereeks voort: 3-1 tegen Spartaan 20 HBSS speelt RCL van het veld: 5-0 pan jaard abiacha schiet met scherp voor de oys Wklopt Voorwaarts in goede wedstrijd: 0-2 Goddelijk insigne voor Hermesdeden iiiöi voor alle TSF-teams Hoe de bal rolde in Schiedam V i VNV 1 NKGB viert 50-jarig bestuur Geen verlies voor zaterdagclubs ier goals tegen Boezemkwartier: 5-1 Juliana wint van koploper Service 1 klopt Germinal (3-7) De amateur Koolkikker Geen invaller rwr«il;. i Tu Trekvogels vieren feest in „Irene" Tafeltennis HET VRIJE VOLK MAANDAG 7 NOVEMBER 1966 D,!»-"fpr!:'ke Stand gp I 4#^y§ GTB—DOS '32 2—0 (Van onze sportredactie) De RVB-clubs kwamen, Schiedam uitgezonderd, alle tot winst. De uitslagen waren alle nog al aan de forse kant, behalve SFC, dat met 10 van Dirksland won. Schiedamse Boys kraakte met 51 Boezemkwartier en Ursus pakte met 53 Nado V. Wilton pakte de zaken ook groots aan en won met 53 van SC Maas. Schiedam ten slotte stelde op nieuw teleur. Het verloo bij RKWIK met 32. (Van onze sportredactie) Opvallend is de reeks overwinningen van het pas gepromo veerde DHS, dat zondag Spartaan '20 met 31 terugwees. Minder goed ging het bij Excelsior '20, dat met 31 van Velo verloor. SVDPW ging naar het Rotterdamse Voorwaarts met de wil om te winnen. Dat lukte dan ook want de buit was 20 in het voor_ deel van SVDPW. Martinit en RDM speelden geen beste wed strijd. Door een doelpunt in eigen doel deed RDM zich de das om en de twee punten gingen naar Martinit. .I I art in itRDM 1 0 5—1 WiltonSC Maas 53 PAGINA T Jeii; dij e Piet Roozen (J schittert in grimmig duel (Van een onzer verslaggevers) Hoewel D11S driekwart van de wedstrijd tegen Spartaan '20 in de aanval is geweest, heeft men de support» rssehare tot ver in de tweede helft in het ongewisse gelaten over de uitslag Maar toen sloeg DHS fel toe met twee doelpunten, waarmee de stand op 31 werd ge bracht. Het teek er in het begin niet op dat de Schiedammers de over winning zouden behalen. Spartaan '20 begon overrompelend met fraaie combinaties de defensie van de Schiedammers op de proef te steilen. Reeds na twee minuten kwamen de Rotterdam mers, die met vier invallers speelden, tot de eerste treffer. Molenaar kreeg de bal door met z'n banden te werken en kwam meteen vrij voor doelman Burger. Het harde schot van Molenaar verdween in de uiterste benedenhoek van het doel. DHS probeerde de bakens te verzetten, maar in eerste instantie lukte dat niet erg. Wel bleek, dat de Schiedammers in Plet Roozen eer- voetballer van formaat hebben. Deze speler voetbalt niet alleen ais hij in het bezit is van de bal, maar ook als hij geen bal heeft Hij zou daar na de rust de Spartaan-defensie danig mee in het nauw brengen. DHS was in de aanval en bleef in de aanval. Het was Ysbrand Kiela die DHS kort voor het einde naar 31 tilde. Korpel raakte daarna nog wel de paal, maar de schade voor Spar taan '20 bleef beperkt tot drie doel punten. Binnenkort zullen alle leden van de supportersvereniging Her- mes-DVS getooid worden met een verzilverd insigne waarop de God Hermes" staat afgebeeld. Dit ter gelegenheid van het der tigjarig bestaansfeest, dat zater dag in Musis Sacrum op dave rende wijze werd gevierd. Dit te verwachten kenmerk van het „legioen der getrouwen" kondigde voorzitter A. Wennes aan in zijn welkomstwoord. Hier na volgde een uitstekend cabaret programma gepresenteerd door ie conférencier John van Heyst. Glanspunt hiervan was het op treden van ,de zang- en dans groep „Wo'.ga", ditmaal onder ieiding van Maria Cleinikowa met ais solo-danser Doussiek. Vermaard zijn de jaarfeesten ran de supportersvereniging van wege de monster-tombola s, die ook nu weer meer dan duizend prijzen bevatte. De gestaagde avond werd besloten mei een groot bal waarvoor het Dansor- kest „The Rhytm. Aces" o.l.v. Jos Tepet de muziek leverde. - Ook de vierde week is voor TSF een bijzonder succesvolle geworden: alle vijf teams wonnen hun wedstrijden! Ofschoon alte teams dus nog onge slagen zijn en een sterke plaats in nemen in de kopgroep van hun af delingen. kwamen de overwinningen van deze week toch zo moeizaam tot stand (alle senioren teams wonnen met slechts 64!) dat verwacht moet worden, dat enkele van die ongesla gen records binnenkort zullen sneu velen. TSF 1 liep tegen Oversöhie 1 hard an stapel: het stond af spoedig met 3—9 en 41 voor. Overschle maakte zijn achterstand daarna echter goed '4t), waarna zich nog een span nende strijd om de eindzege ontspon. Paul de Looze gaf de TSF'ere; de zekerheid van ten minste een gelijk spel (21—11, 21—15) en John Schü- peroord zorgde er in een zeea" span nende slatpartij voor, dat beids pun ten in Schiedam bleven <2624» 9 21, 21—16 tegen L. Meijer). 6t dus. TSF 2—HPV 3 had een vreemd verloop. Met 30 namen Bouwer cs. de leiding, maar vier partijen verder was de stand 34 voor de Rotter dammers. Toch trok TSF 2 uitein delijk met 64 aan het langste eind, dank zij overwinningen van Jorrit- sma en Bouwer (eik twee), één van Baard en een gewonnen dubbelspel. TSF 3 kwam tegen HPV 4 maar net met de hakken over de sloot: eveneens 64. Maan en Van Valoe- ren - i»or<ien ieder twee maal, Wlep- ke Voorbacb éénmaal en eerstge- i'oemden zorgden door een gemakke lijk gewonnen dubbel voor het be slissende zesde punt. Bi) de junioren zag TSF 1 de wed strijd tegen Favoriet 1 met enige zorg tegemoet, doch dat bleek onnodig te zijn geweest: de uitslag werd 41. Hans v. d. Broek moest .in drie games een nederlaag accepteren, Be ier bleef ongeslagen. TSF 2 behaalde nu al ziia vierde overwinning: het bezoekende TOG 2 kreeg geen voet !;*"-n de gr-nd' (50>. Goed werk dus ook van Peter v. d. Lely en Fred Geyp. SCHIEDAM Geboren: Cornelia, d V J van der Waart van Gulik en C loef: Nicoiaas, J. F. z v N J F Schreuder en W A van Pieterson; Mmitri z v C de Baan en A Hart man: Antonia A J d v B van Beek en A M Blumenthal; Fela A d v K van der Velde en W L M Holstege. Betrus L z v J B van Geloven en C A steijger. Overleden: A T Vis; S Bont; A Breur. Eerst kregen we nog het 'incident' met de geblesseerde Spartaan-speler Doove. Deze raakte geblesseerd, maar maakte tegen de goed leidende scheidsrechter J. van Veen uit Delft de opmerking, dat het een oude bles sure was. Terecht stond de heer Van Veen geen invaller toe. Zeker niet toen ook trainer Lou Bennings de opmerking maakte, dat het een oude blessure was. Vergeefs probeerde een invaller in het veld te komen, maar de heer Van Veen stuurde dezeterug. Doove bleef hinkende in de strijd. Een strijd die een Iets grimmiger karakter kreeg. Het duurde tot een kwartier voor de rust, toen eindelijk DHS de roos trof. Een vrije trap, ge nomen door Hans Roozen, werd door drie Schiedammers tegelijk in het doel gewerkt. Dat was dus 11 en meteen nam DHS het spel geheel In handen. In die periode viel Piet Roozen op door zijn gemak waarmee hij de ba! be speelde. Bij DHS schopte aanvoerder Cor Gudde In de grond en werd vervan gen door Van der Wind, die een uit stekende party speelde. In de tweede helft heeft DHS vol komen de toon aangegeven. Doelman Jan Burger heeft geen moeliyk werk meer gehad. In de 25ste minuut liet Piet Roozen zich gelden toen hij op oe rand van het strafschopgebied een 'pil* losliet, waarop doelman Van Oorp het antwoord schuldig moest blijven \21). (Van onze sportredactie) DFCSW 2—0 Helmondia '55Hennes I—0 DHSSpartaan '20 3—1 Excelsior '20Velo 1—3 MartinitRDM 1—0 VoorwaartsSVDPW 0—2 UrsusNado V 5—3 RKWIK—Schiedam 3—2 SFC—Dirksland 1—0 Schied. Boys-Boezemkw, 5—1 WiltonSC Maas 5—3 HBSS—RCL 5—0 Rijsoord—PPSC 3—3 2—0 Koop 'n boek bfj de ARBEIDERSPERS 4i%ïfi|sï (Van een onzer verslaggevers) „Uw afdeling bruist van levens lust en brengt steeds mensen voort die nu elders in Nederland belang rijke posten bezetten." In aanwezigheid van talrijke vak bondsbestuurders zei dit zaterdag in restaurant Rijnmond de voorzitter van de Nederlandse Katholieke Gra fische Bond, de heer B. J. van Werk hoven op de receptie van de afde ling Schiedam van deze bond, dat het 50-jarig bestaan vierde. Middel punt van dit gouden feest waren de afdelingsvoorzitter, de heer J, A. Luijsterber en de beide oprichters, de heren J. E. W. Loog en F. Mljn- ke, die thans in Haarlem en Amster dam deel uitmaken van de organisa tie en hartelijk door hun bondsvoor zitter welkom werden geheten. Jonge typografen tonen ook In Schiedam belangstelling voor de bond en dat noemde de heer Van Werkhoven „een passend geschenk voor de afdeling". Een hoopvol teken nu er talrijke problemen aan de or de zijn gesteld", aldus de bondsvoor zitter, die herinnerde aan de ophef fing en fusies van vele bedrijven. Hij voorzag dat ook de nieuwe so ciale verzekeringen een groot vraag stuk kunnen worden en wekte de le den van de bond op zich tegen be paalde invloeden teweer te stellen. „Als voortrekkers dienen de typo grafen erop toe te zien. dat zij bij het treffen van de algemene maatrege len niet In het slop geraken en weer een pas terug moeten maken". De heer Van Werkhoven bood na mens het bestuur een geschenk on der couvert aan dat de heer Luijs- terberg dankbaar accepteerde. Ver der sprak de heer G. Immerzeel, af delingsvoorzitter van de Algemene Nederlandse Grafische Bond, die de goede samenwerking memoreerde, welke tussen de beide bonden be staat en bestendigd moet blijven om de huidige problemen het hoofd te bieden. Ditzelfde thema roerde de oud-voorzitter van de ANGB, afde ling Rotterdam, de heer Nauman aan. die ook een enveloppe met in houd overhandigde. Aan het slot van deze receptie had de heer Luijsterberg voor alle spre kers een passend dankwoord. (Van onze sportredactie) Geen verlies voor de Schiedamse zaterdagclubs. Zowel HBSS als GTB wonnen hun wedstrijd terwijl JPPSC bij Rijsoord met 33 gelijk speelde. HBSS speelde RCL van het veld en won met 5—0. GTB liet POS '32 geen kans en klopte de Rotterdammers met 20. HBSS heeft tegen RCL een zeer goede wedstrijd gespeeld. De Schiedammers hadden geen last van de vette grasmat en kon den zonder moeite hun aanvallen opbouwen. Reeds na v*ijf minuten opende de jeugdige Leen van Driel de score. Uit een pass van Droge knalde h|j de bal voor de eerste keer in het net. H(j zou dit kunststukje hierna nog drie keer herhalen. In de 25ste minuut kwam de bal uit een uit trap van doelman Van Heest by Van Driel, die zonder aarzelen de bal meteen In het doel schoof. Met de ze stand brak de rust aan. Kort na de hervatting was het op nieuw Van Driel. die uit een voor zet van Aaldijk kon schoren. Tien minuten later zorgde hy voor 40, toen uit een pass van Rademaker de bal by Van Driel kwam, die opnieuw raak schoot. Kort voor het einde zorgde chop voor de 50-eindstand. RijsoordPPSC 33 In de allerlaatste seconde van de wedstrijd kwam K(jsoord naast PPSC. Hiermee kreeg deze ploeg loon naar werken want de meeste aanvallen kwamen op naam van Rijsoord. Het slechte veld stelde hoge eisen aan de spelers, die moeite hadden de bal goed te plaatsen. Via Van Veen kwam in de tiende minuut de bal by Bel, die voor de openingstref fer zorgde. Maar vijf minuten later was de stand weer gelijk door een doelpunt van de Rysoord-midden- voor. Bij het aanbreken van de rust ke ken de Schiedammers zelfs tegen een 21-achterstand aan door nog een treffer van de thuisclub. Nog geen twee minuten na de rust bracht Jan Teeuw echter met een veT en hard schot de partijen weer op ge lijke voet. Rysoord ging nu fel in de aanval cn in die periode bleek doelman Kaikhoven goed op dreef. Kundig stopte hij vele schoten. Met nog een kwartier te spelen knalde Hofman uit een vwije trap PPSC naar de leiding. Het offensief van Rijsoord werd nog groter en de ene corner na de andere werd genomen op het doel van Kaikhoven. Maar al deze cor ners bleven zonder succes. Echter in de allerlaatste seconde werd Kaikho ven toch nog verschalkt door een verre lage schuiver. Hiermee werd een 33-eindstand bereikt. GTB had opnieuw met invallers te kampen, maar toch werd een zege behaald op DOS '32. Bij de Schie dammers was Piet Roosendaal weer eens opgesteld. Deze heeft een goe de wedstrijd gespeeld. Na 20 minuten namen de Schie dammers de leiding via 'n strafschop genomen door Van Dongen. Kort voor de rust werd de Schiedamse voorsprong door Piet Roosendaal vergroot. Uit een corner genomen door Sier Reyke kopte Roosendaal meteen de bal in het Rotterdamse doel. In de tweede helft kregen bei de partyen nog wel kansen, maar doelpunten bleven uit. Protesten van Spartaan *20 by een doelpunt van DHS. De protesten leidden ertoe, dat de scheidsrechter het doelpunt afkeurde. De volleyballers van Juliana heb ben jl. zaterdag voor een aangename verrassing gezorgd. Uitgerekend tegen het Enkhuizense DTS, dat met nog enkele ploegen aan de kop staat in de hoofdklasse, hebben de Schiedam niers hun eerste overwinning van dit seizoen behaald. De start van Juliana was, evenals in de voorgaande vier wedstrijden, goed. In hoog tempo spelend namen zy een zeer grote voorsprong, zonder dat de gasten er ook maar iets aan konden doen. By de stand II—0 ech ter stokte het ritme evea ea kreeg DTS de gelegenheid wat meer in het offensief te komen. De afstand was echter reeds te groot en Juliana nam deze set met 157 voor haar reke ning. Ook in de tweede set leek het erop alsof de geschiedenis zich zou herhalen. De Juliana-ploeg stortte volledig ineen en de gasten hadden niet de minste moeite deze set met 151 te winnen. Gelukkig wist Ju liana zich in de derde set te herstel len. De Schiedamse aanval, met Jaap Keizer, Cees de Munnik en Peter Soeters als afmakers, wist herhaalde lijk het blok van DTS te verschaf ten. Er werd deze keer met overleg gespeeld, hetgeen resulteerde in een 16—14-setzege. In de belangrijke vierde set hetzelfde beeld. Een geljjk- opgaande stryd waarin van alles mo- geiyk was. By de stand 1212 bleek Juliana echter over de beste eind sprint te beschikken. Door deze set met 1512 te winnen sleepten zij de eerste belangrijke punten to de wacht. Heren 2 heeft met het Rotterdamse Concordia 3 geen enkele moeite ge had. De opbouw der aanvallen aan Juliana-zyde was aanmerkelijk beter dan aan de Rotterdamse kant. De jonge en beweegiyker Juliana-ploeg schiep zich door een veel hoger tem po leeio kansen. De tegenstanders daarentegen werden slechts zelden gevaarlijk. Slechts in de tweede set was er sruake van enige stryd. De setstanden waren: 15—6. 1512 en 15—5. De rloeg blijft daarmee voor lopig rn-"siaeen en behoudt daardoor de aans'uitin» met de koplopers. Jiintorrn-(nn<renx A won In Berkel met 3—1 ven Set Up en biyft dus ook to He ritontoR. Zaterdag as. komt het Leidse WS ro bezoek in de Thomas Kempis- straat. Hrt perste hemiteata zal té gen deze otoeg mceten bewyzen dat -li de juiste vorm weer te pakken heeft. De wandelsportvereniging ,JDe Trekvolgels" vierde zaterdag in ge bouw ,Jrene" haar vierde bestaans lus trum. In de middaguren kregen de jeugd leden een gevarieerd cabaret-pro gramma aangeboden, dat werd ver zorgd door het gezelschap Henk Pol der. Dit gezelschap kwam ook 's avonds voor het voetlicht op de feestavond voor de oudere leden die werd by- gewoond door de voorzitter van de Wandelrktog Rotterdam, de heer W. H. van Hei ten. Deze wenste het bestuur geluk met het bereikte resultaat en con stateerde tevens, dat de geest in de vereniging zeer goed is te noemen. Niet alle wandelsportverenigingen bereiken deze leeftijd, aldus de heer Van Heiten. Op voorstel van het bestuur is de heer John Schmidt als een van de overgebleven oprichters tot lid van verdienste benoemd. De oorkonde hiervan werd hem nu door voorzit ter M. van Koomen ter hand ge steld, onder dankzegging voor de grote verdiensten welke hij in deze twintig jaar voor ,X>e Trekvo gels" had. Namens alle ouders bood mej. The a van Mourik de bestuursleden en alle leiders een kleine attentie »mi. Dit ais een uiting van waarde ring voor de zinvolle vrijetijdsbeste ding die de vereniging haar kinde ren heeft te bieden. Excelsior '20 is door domme pech va-i de zege afgehouden. De Schie dammers schoten wei, maar op de meest vreemde manieren sprong de bal over of naast het doel. Na een kwartier nam Excelsior de leiding toen uit een goede combinatie de bal by Putters kwam en deze niet aarzelde om doelman Oltsho- ven te kloppen. Kort voor de rust werd de bal niet goed weggewerkt uit de Schiedamse defensie. Deze sprong voor de voet van Stap, die raak schoot (11. Kort na de rust speelde Gouke de bat met de voet, maar de scheids rechter vond; dat hier een strafschop in zat. Swinkels nam deze goed wat 21 betekende. Toen tien minuten later Gouke net niet met het hoofd by de ba! kon kwam deze voor de voeten van RU- gersberg. die voor 13 zorgde. Fel gingen de Schiedammers in de aan val maar met hun schoten hadden zy geen enkel geluk. VoorwaartsSVDPlf02 Door van het begin tot het einde hard te werken is het «1e spelers van SVDPW gelukt opnieuw de overwinning te grijpen. Nu werd het Rotterdamse Voorwaarts met 20 geklopt in een door belde partijen goed gespeelde wedstrijd. Het zware vcid stelde hoge eisen aan de spelers maar door zeer hard te werken gelukte het SVDPW Voor waarts op een afstand te houden. Bil een van «ie Schiedamse aanval len voor de rust schoot Bonefaas de bal hard in waarna een speler van de Rotterdammers in eigen doel schoot. In de tweede helft bleven de Schie dammers de betere ploeg en door een vrije trap van de weer opgestel de Aad van der Vlist kwam SVDPW op 20. Martinit heeft gewonnen van RDM zender zelf doelpunten te maken. In de tweede helft schoot een der ver- digers van RDM de bal in eigen doel, hiermee de Schiedammers een grote dienst bewyzend. Over het geheel genomen was het een slecht duel over en weer. Zowel .Martinit als RDM konden de toe schouwers weinig boeiends voorzet' ten. Invaller-doelman Den Uyl by Martinit heeft uitstekend werk ge daan. De uitwedstrijd tegen Germinal t in Rotterdam heeft het eerste team van Service opnieuw twee winstpun ten opgeleverd. Door de prestaties in de vooraf gaande ontmoetingen was dit geen onverwacht succes. Na een rustig verlopen duel wees de eindstand een 3-7-score aan in het voordeel van de Schiedamse tafeltennissers. Nico van Slobbe zorgde voor drie winstpunten, waaraan aanvoerder Dick Boer en Hans Kreischer twee zeges toevoegden. Zij leden elk een nederlaag tegen de Germinal-speler Dick de Rooy. De zege welke Kreis cher op Nol van Kuik behaalde, was wei een erg benauwde, want op 2017 in de derde game leek dit een Rotterdams punt op te leveren. Zeer verrassend trok Kreischer toch nog met 2220 aan het langste eind. Dat ook het dubbelspel verloren ging met 2119 in de derde game was zeker niet nodig geweest. Zaterdag beginnen de returnwed strijden. Service trekt dan naar Til burg om Irene 2 te bekampen. Te gen dit team werd tot nu toe het enige punt verspeeld en Service mag ook nu weer op een zware wedstrijd rekenen. SFC, dat zeker drie kwart van de wedstrijd in de aanvat is geweest, heeft tegen Dirkstand maar een kleine 10-zege behaald. De jeugdi ge doelman van Dirksland heeft zijn ploeg echter voor een zeer grote zege beioaard. Op soms verbluffen de wijze stopte hij schoten van Re- herman, Offerman en Hekman. Het enige doelpunt viel ver in de tweede helft toen de ver naar vo ren gekomen halfspeler Verhagen eindelijk de roos trof. Dirksland trok nog even naar voren maar zon der resultaat. UrsusNado V 53 Ursus heeft nog eens duidelijk ge maakt dat het grote plannen heeft dit seizoen. Nu icerd het Rotter damse Nado het slachtoffer van de scoringsdrift van de Schiedammers. Mei 5J trokken de roodwitten aan het langste eind van het touw. Maar toch moest Ursus toestaan dat reeds in de eerste minuut Nado de leiding nam. Door een misver stand in de Schiedamse defensie na men de Rotterdammers de leiding. Maar toen kwam de Ursus-doel- puntenmachine goed op gang. Kort achter elkaar deponeerde Henk Ver- weij de bal in het Rotterdamse doel. De tweede keer deed hij dat uit een strafschop. Eer de rust een feit was stonden de Schiedammers ai met 41 aan de leiding. Eerst scoorde Gosens en even later kopte Verweij een voorzet van Gosens in het doel. Na de hervatting zorgde Huigen voor 51 eer Nado tot twee keer toe terugsloeg. Schtcd, BoysBoezetnhw. Een monsterzege voor Schiedamse Boys dat tegen Boezemkwartier vijf keer het net vond. De Spanjaard Fabiacha scoorde vier maal. De eerste drie treffers nam deze productieve speler voor zijn reke ning. Uit een combinatie tussen Bonte, Vermulm en Fabiacha werd het 1—0. Even later kwam Boezem kwartier gelijk maar niet voor lang, want een pas van Gallo naar Fa biacha betekende 2—1. Voor de rust inging scoorde Fabiacha nog een keer. In de tweede helft scoorde Bonte. 4—1. toen een kort ttkje van Kreij- nen. Fabiahca nam de laatste tref fer nog even voor zijn rekening. R Kif'! KNrft;n 3— 2 Schiedam heeft opnieuw verlies ge leden. Nu werd bij RKWIK met 32 in het zand gebeten. In de eerste helft waren de Viaar- dingers de betere ploeg en brachten dat met twee doelpunten tot uit drukking. Kort na de hervatting werd het zelfs 3—0 voor RKTWTK toen Schie dam iets meer aandacht aan die aan val ging besteden. Dat resulteerde In twee doelpunten. De eerste was van de voet van Flier en de tweede tref fer werd door spil Jan van Naamen ingekopt toen hij bij het nemen van een corner naar voren trok. "Wat Schiedam ook probeerde er zat niets meer In. Wilton heeft SC Maas met een forse 53-nederlaag naar huis te rug gestuurd. De scheepsbouwers scoorden er lustig op los maar hebben het in de tweede helft nog even benauwd ge had toen Maas op 33 kwam. Bin nen een kwartier stond Wilton met 20 voor. Reeds in de eerste minuut scoorde Martis en even later Schlink. Met een goed doelpunt kwam SC Maas iets dichter naast de Schie dammer. In de tweede helft ging de strijd gelijk op. Kort na de rust maakten de Rotterdammers gelijk, maar via De Reijke werd het weer 3—2. Met nog een kwartier te spelen leek WUton op rozen te zitten maar opnieuw werd de stand gelijk. Wil ton ging aanvallen en met twee ga ve doelpunten, één van De Gids en één van Martis, werd een 53-zege behaald. (Van onze sportredactie) Twee voetballers sprongen wel heel erg in het oog in dit voetbal- weekeinde. Dat waren de Span jaard Fabiacha van Schiedamse Boy-, die vier keer het doel vond en Henk Verweij van Ursus, die het tot drie Ireffers bracht. Doe deze treffers heeft Henk Verweij meteen de leiding geno me in onze koolkikker. Met een tref re meer dan Lody Kalden gaat hy nu aan de leiding. Martis van WUton werkte zich naar de vierde plaats. In totaal werden er dit week einde 33 doelpunten gemaakt door de Schiedamse amateurs. DU grote aantal werd behaald, omdat er bij de RVB-clubs en door HBSS grote scores werden geboekt. Onze lijst ziet er nu als volgt uit I Henk Verweij (Ursus) 11 2. Lody Kalden (PPSC) 10 3. Piet de N'üs (Demos) 19 4. Martis (Wilton» g 5. Reherman (SFC) 6. Hennle Kooyman (SFC) 6 7. Aart Sand* <C.TB> g 8. Aad de Ruiter (Demos) 6 9. Henk van Driel (HBSS) 6 Verder is er mg een groot aantal spelers, dat tot v(jf doelpunten kwam. v

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 1