Dordtenaren vallen tegen j Tintelend en spannend duel j tussen beter DFC en SVV: 2-21 Geen warm water bij j SW -DFC Hermes-DVS in matige wedstrijd verslagen Excelsior door Mos Temming verslagen Henny de Ruyter wint W aldatrof ee Ben Odijk sterkste renner in cyclecross li Geen nationale ploegen in de Tour de France? Kaartjes Feijenoord- ADO geldig voor F'oord-Elinkwijk Gelijkmaker Tips voor Hilversum HET VRIJE VOLK MAANDAG 5 DECEMBER 1906 (Van een onzer verslaggevers) De wedstrijden tussen de semi-profelftallen van SVV en DFC hebben altijd meer het karakter van derby's dan van een ont moeting tussen twee willekeurige elftallen. Met alle consequen ties van dien. Nooit is één van de ploegen duidelijk favoriet, met dien verstande, dat de op papier veel sterkere vaak aan het kortste eind moest trekken. De stand op de ranglijst is dus veelal van weinig betekenis voor de verhouding binnen het veld. Zo ook op deze middag. SW staat in de onderste regionen genoteerd en de Schiedam mers voeren een gevecht tegen de dreigende degradatie. DFC daarentegen is, mede door de zege vorige week op koploper Holland Sport, één van de serieuze kandidaten voor promotie naar de eredivisie. PAGINA 11 Spanning R-Z Te zacht De dans om de bal. (Van een onzer verslaggevers) Het dticl tussen SW en DFC werd voor DFC in dubbel op- zicht eed koude douche. Dat men tegen het lager geplaatste SW maar net een 2—2 geluk J spel kon 'behalen stel al bitter tegen, maar toen men na af- loop van de wedstrijd de mod- der van het tichaam wilde was- sen, bleek er geen warm water te zjjn. Veel getoeter uiteraard. J Ook in bet hokje waar de scheidsrechter en zjjn helpers verbleven bleef warm water uit. Ook de verlichting en het kacheltje bleken defect te zijn. Veel gemopper ook daar, want zoiets verwacht je niet bi) betaald voetbal. Ook de be- stuursleden van SW waren met een en ander niet content, dat bleek wel uit hun op- en J aanmerkingen. Commentaar van de ambte- naar van Sportzaken, de heer J. Bronneman: „Het onderhoud - is voor rekening van Hermes- DVS en SW. Er is een com- missie, waarin ook leden van beide verenigingen zitting v hebben, die één en ander in de gaten moet houden. Het is een gebrek ;aan samenwerking, meer niet.*" (Van een onzer verslaggevers) EDO heeft Hermes DVS met 1-0- verslagen. Dit gebeurde in een voor de rust zeer onaantrekkelijke par tij voetbal. De tweede helft was van beter gehalte al bleef toen ook het spel onder de maat. Maar beide ploegen streden toen enthousiast om de zege, die ten slotte terecht kwam b(j de ploeg die het geluk het meest op zijn hand had. Dat was EDO. Want aan het ene doelpunt, dat de strijd besliste, zat een buitenspel- luchtje. Onaantrekkleijk voetbal dus in de eerste helft, waarin EDO veelal in de aanval was, maar door slecht af werken geen gevaar opleverde voor de Schiedamse defensie. Doelman Brsvenboer mocht dan weliswaar en kele malen het geluk op zijn hand hebben, toen de jeugdige Van de IJsel een kans miste en kort daar na over de lat kopte, veel gevaar was er toch niet voor de Schiedam mers die aanvallend ook zelf weinig presteerden. Geen doelpunten dus voor de rust en ook in de tweede helft zouden zij duur blijken te zijn. Het enige en be slissende „goaltje" ontstond al in de eerste minuut. Want Van de IJsel, profiterend van een misschien ver keerde waarneming van de scheids rechter, werkte de bal achter doel man Bravenboer. EDO leidde met 1—0 en dit inspi reerde zowel EDO als Hennes DVS tot betere prestaties. Het tempo werd aan beide zijden verhoogd en hoewel het spelpeil nimmer een gro te hoogte bereikte, werd de strijd toch wel aantrekkelijker. Belde ploe gen gooiden er een schepje op met als gevolg, dat voor belde doelen enkele gevaarlijke situaties ontston den, waar met meer geluk dan wijs heid doelpunten werden voorkomen. De Schiedammer Bakkes bracht een goede kans om zeep door de bal tegen doelman Amama te trappen en Flaes zag zijn kopbal uit een hoekschop van Monster via de vin gertoppen van Amama tegen de paal belanden. Hermes DVS bracht het niet verder dan een buïtenspeldoel- ihint van Flaes en bij het eindsig naal was het dus nog steeds 1—0. (Van onze sportredactie) De directie van het Feijenoord stadion deelt ons mee, dat diegenen, die in de voorverkoop een kaartje hadden gekocht voor de wedstrijd FeijenoordADO, dit plaatsbewijs kunnen gebruiken voor de eerst volgende thuiswedstrijd van Feije noord. Volgens het programma is dat tegen EHnkwijk. De mensen, die geen belangstelling hebben voor deze wed strijd kunnen hun kaartje inleveren op het adres waar men het gekocht heeft en het geld terugkrijgen. Noord-Korea won de gouden, me daille bij het voetbaltoernooi van de Gtmefo-spelen door een'zege in de finale met 2—1 tegen communistisch China. Gezien deze stand moest DFC dus een gemakkelijke overwinning kun nen behalen. Maar zoals altijd, dit rekensommetje ging niet op. SVV heeft een vastbesloten wedstrijd ge speeld en DFC volwaardig partij kunnen gever». De eindstand kwam met 21, een uitslag waarmee de objectieve toeschouwer wel vrede kan hebben. Hoewel DFC met deze, uitslag goed weg is gekomen. Grote verschillen waren er op het speelveld niet. DFC was in de op bouw beter dan de Schiedammers en het combinatievermogen van de Dordtenaren reikte verder dan dat van hun tegenstanders. Maar SVV kreeg meer kansen en was gevaar lijker. onder andere door rushes" van Leen Hubert en de goed oprukkende schakelspeler Maarten van Beek. Het veld verkeerde in een uitste kende conditie en was goed bespeel baar. SW had de harde wind in de rug. De eerste aanval van betekenis was voor de thuisclub. Hazebroek schoot uit de daaruit ontstane hoek schop hard in handen van doelman Chris Feyt. Maar even later had DFC meer succes, bij een snelle uit val via Hein van Gastel. Deze was Kees van Schie te snel af, gaf een scherpe voorzet die doelman Jan v. d. Velden niet onder controle kon krijgen. Wim de Kreek kreeg enke le meters voor doel een goede kans, maar hij wachtte zolang met schie ten, dat één der SWers in de baan van het schot kon springen. Hoek schop. De Schiedamse verdediging werkte de bal bij deze hoekschop on voldoende weg, waardoor Jan Klijn- jan op de rand van het strafschop gebied een schietkans kreeg. Kei hard knalde hij in het door Jan v. d. Velden verlaten doel, via het hoofd van Hans Hazebroek <01). Geen van beide ploegen wist een definitieve meerderheid te verove ren. En daardoor werden gevaarlij ke momenten voor beide doelen verdeeld, waarbij DFC meer moei lijke momenten kreeg te verwerken dan SW. En na 17 minuten kwam dan ook de verdiende gelijkmaker. Kees van Schie kreeg de bal toege worpen van Jan v. d. Velden en hij rukte snel naar voren. De altijd fel doorstotende Maarten van Beek zag het gat, dat de Dordtse verdedigers lieten valien en hij sprintte in de vrije ruimte. Kees van Schie gaf een dieptepass op maat en koppend bracht Maarten van Beek de stand op 11. Na dit doelpunt lukte het opeens veel beter bij SW en de bezoekers moesten terug. En in deze periode bleek dat de DFC-defensie deze mid dag allerminst een hecht bolwerk vormde. Van Dijk schoot uit een vrije trap, toegekend wegens onge oorloofd aanvallen door Cock Luyten, rakelings over de lat, Henk de Blok wist op het laatste moment te red den bij een voorzet van Jan Rijkui- ter en debutant-jeugdspeler Ton Vorstenbos (invaller voor Wout van Meetoren) kopte uit een voorzet van Maarten van Beek juist in handen van Chris Feyt, De andere „nieuwe ling" in de SW-gelederen, Jan Fels, stelde vlak voor rust met een felle schuiver in de hoek Chris Feyt op de proef. Het leverde SW de achtste hoekschop voor rust op. DFC was niet verder gekomen dan één hoek schop. In de zevende minuut na rust le verde een SVV-uitval een hoekschop op, waaruit Dick van Dijk inkopte en Chris Feyt passeerde. Maar Ad Bakker stond op de goede plaats en trapte de bal van de doellijn. En het was voor de tweede maal deze middag DFC dat de leiding wist te nemen. Opnieuw Jan Klïjnjan was de gangmaker. Hij omspeelde Van Schie en V3n Leeuwen en gaf een afgemeten pass naar de meegeko men Ad Bakker, die keihard via de vuisten van Jan v. d. Velden raak schoot (12). Even later kreeg John ten Oever een geheel vrij veld door een slech te pass van Leen Hubert, maar Jan van Dongen wist op het laatste moment te redden. DFC kreeg nog eenmaal, in de 32ste minuut, een goede kans de score uit te breiden. Dit een inworp wist Piet Vrauw- deunt zich handig vrij te spelen en alleen voor Jan v. d. Velden te ko men, maar deze trapte de bal weg. In dezelfde minuut ontstond de ge lijkmaker. Gerard Bouwer veroor zaakte een vrije trap met een forse charge tegen Jan Rijkuiter. Kees van Schie trok de bal voor het doel. precies voor de voeten van de geheel vrijstaande Dick van Dijk, die van enkele meters afstand geen moeite had Chris Feuyt kansloos te laten (1—2). Al met al een verdienstelijk resul- taal van de Schiedammers, die be ter hebben gespeeld dan de afgelo pen weken. DFC bleef als geheel beneden de verwachting en kon ze ker niet waarmaken tot de titelkan didaten te behoren. Ongeveer 6000 toeschouwers hebben dit bij vlagen tintelende en spannende voetbalduel bijgewoond en zij zijn ongetwijfeld tevreden huiswaarts gegaan. Voor DFC was deze wedstrijd een duide lijke vingerwijziging dat men nooit moet gaan teren op een snel ver kregen voorsprong. SW put uit deze wedstrijd hopelijk wat meer zelfver trouwen voor het belangrijke duel de volgende week tegen De Vole- wijekers. (Van een onzer verslaggevers) Het moeilijk in beweging te brengen Amersfoortse publiek heeft zondagmiddag op Birkho- ven zijn favorieten door bemoedi gende toejuichingen in de tweede helft tegen Excelsior naar een overwinning gevoerd. Dat gebeur de juist op het moment, dat de steeds weer tot mislukken ge doemde aanvallen van HVC het geloof in eigen kunnen danig hadden ondermijnd. De rood-wit- ten legden er toen nog 'n schepje bovenop, waardoor zij toch nog loon naar werken kregen, dank zij een doelpunt van de hard werkende Temming. Op de uitstekend te bespelen Birk- hovense grasmat hebben HVC en Excelsior een soms uitstekende, in elk geval aanvallend zeer snelle wed strijd gespeeld. Het veldspel van HVC was wat beter verzorgd, maar de Rotterdammers hanteerden op goede wijze de buitenspelval, zodat menig Amersfoortse aanval voortijdig smoor de. HVC begon met invallers voor Mar cus en Akkerman en vlak voor de rust werd de handige Ruitenbeek nog vervangen door Van Dijk. HVC startte met een ver schot van Maas, maar Excelsior bleek over een snelle voorhoede te be- Jan Klijnjan scoort vanaf de rand van het strafschopgebied het eerste doelpunt van DFC. (Van onze paaraesportmedewerker) Dinsdagavond heeft Hilversum om zeven uur de eerste start voor een programma van acht draverijen, waaraan bijna honderd paarden deelnemen. Onze voorspellingen zijn: Agaatprijs, 2000 m: 1. Dalver L, 2%. Excellent Narciso, 3._ Estafette. Amarilprijs, 1500m: 1. Future R 2. Amethystprijs, 2000 m. le afd.: 1. Doriethe J., 2. Echtens Khan, 3. Ed dy Six. Berilprijs, 2000 m:, L Yeilo Six, 2. Bretteur P, 3. Anna Scotch. Amberprijs, 2400 m: 1. Empereur Mac, 2. Donna Hanna, 3. Esmeraud. Bloedkoraalprijs, 2400 m: 1. Boy Scotch, 2. Zelos van Vredenhof, 3. Zaïta Hanover. Comalijnprijs, 2000 m; 1. Erota, 2. Eberdine Th, 3. Ce- lia D. Amethystprijs, 200 m, 2e afd. Eulogie n„ 2. Dumas Hanover P, 3. Donna Valentine. De zaterdagmiddag in Tel Aviv gespeelde vriendschappelijke voet balwedstrijd tussen Israel en Polen is in een doelpuntloos gelijk spel ge ëindigd. Benauwde zege van AMVJ op Juventus (Van onze basketballmedewerker) In de schijnwerper van de belangstelling in de basketbaUcompe- titie stond zondagavond zeker de wedstrijd Juventus tegen AMVJ. Inzet van de strijd was de bezetting van de bovenste plaats in de regionale competitie. AMVJ trok, na een zeer spannende slotfase, verdiend, met 3937 aan het langste eind. Met de beren van Rotterdam-Znid gaat het niet goed. Voor de zevende achtereenvolgende maal werd een nederlaag geieden. Nu was Amstei- veen/Zapad weer de sterkste. In de dames ere-divisie was BOB vrij, door het terugtrekken uit de competitie van het Amsterdamse Blue Shadows. Nu de regionale competitie goed op gang is gekomen, blijkt de instelling toch wel een succes. Spanning is er (Van onze biljartmedewerker) Henny de Ruyter is dit weekeinde winnaar geworden van de eerste wedstrijd om de Walda-Trofee, een invitatie-toernooi voor driebanders, door de vereniging Engels georgani seerd. De eerste ronde gaf geen dende rende resultaten en moest meer be schouwd worden als inspelen en ver kennen van het materiaal. De par tijen vergden dus heel wat beurten. DoggenTegelaar was tot aan de 46e beurt gelijk: 28—28. Daarna ging Doggen ineens met een serie van 9 weg en was hij niet meer te ach terhalen door Teegelaar, die niet for tuinlijk speelde. Brosens wist Popeyus verrassend te verslaan. Brosens nam een grote voorsprong, maar Popeyus kwam door een 13 nullen van Brosens weer bij 5552. Doch Brosens wist stand te houden en won. De Ruyter won in 88 beurten van Soeterbroek. De 2e ronde kwamen Teegelaar Brosens, DoggenSoeterbroek en De RuyterPopeyus tegen eikaar. Voor- Dick van Dijk passeert Chris Feyt van dichtbij. al laatstgenoemde partij is grandioos geworden. Nadat aanvankelijk Po peyus een voorsprong nam, ontwik kelde zich een prachtige strijd, die steeds met een gemiddelde van ruim 1.00 werd gestreden. Even een inzin- Sfc»g van Popeyus, gaf Dc Ruyter kans weg te lopen, doch Popeyus vocht terug en kwam tot 5553." Daarna kreeg De Ruyter zijn kans die hij benutte om in 47 beurten te winnen. Doggen won na gelijk opgaande strjjd van Soeterbroek: 60—59 en Teegelaar moest in de eindfase aan Brosens de punten laten. De 3e ron de bracht Popeyus een eerste over winning op Soeterbroek. Doggen zet te de zegereeks voort en nu was het Brosens die verliezer werd. Teegelaar wist de eerste winstpunten te beha len en hiervan was De Ruyter het slachtoffer. Na de eerste avond stond dus Dog gen op 6 punten. De Ruyter 4 pun ten, Brosens 4 punten, Popeyus 2 punten. Teegelaar 2 punten en Soe terbroek 0 punten. De 4e ronde bracht spanning tot het hoogtepunt, doordat Popeyus van Doggen won en waar De Ruyter van Brosens won. kwam deze door beter gemiddelde aan de leiding. Teegelaar bracht zün 2e winstpartij door een zege op Soe terbroek. De slotpartij, waarin de beslissing om de eerste plaats moest vallen, ging tussen De Ruyter en Doggen, die beiden 6 punten hadden verza meld. Het is een prachtige partij ge worden tussen deze beiden, die praktisch gelijk opging. Op 56"ston den beiden gelijk en met een slotse- rie van 4 won De Ruyter de partij en de Walda-Trofee. 0.822 0.822 0.739 0.730 0.795 0.716 DE EINTISTAND WAS: De Ruyter 8 193 332 8 Doggen 6 293 356 9 Teegelaar 6 278 376 9 Brosens 4 277 379 6 Popeyus 4 288 361 6 Soeterbroek 0 271 378 7 volop en de krachten zijn er, minder dan in het distrikt, weinig verdeeld. Bewijs hiervan is zeker de wedstrijd van zondagavond in de Margriet sporthal in Schiedam tussen het plaatselijke Juventus en het Rotter damse AMVJ. De goed leidende arbitrage, van Vliet en Phüippo. verzekerde de beide aanvoerders voor de wedstrijd, dat er tegen excessen binnen en bui ten de lijnen streng zou worden op getreden. Waarschijnlijk heeft deze waarschuwing zijn stempel op de wedstrijd gedrukt, -want de start was aarzelend en nerveus. Bovendien bleef AMVJ van het be gin af aan het tempo drukken, waar door Juventus weinig gelegenheid kreeg, zijn eigen spelopvatting naar voren te brengen. Onbegrijpelijk was het overigens, dat de Schiedammers hun voordeel in lengte niet meer uit buitten. Door slordig plaatsen bij AMVJ kreeg Juventus nogal eens on verwacht balbezit. Maar Juventus maakte er te weinig gebruik van om de Rotterdammers te imponeren. Via 116 werd de ruststand 1512 in het voordeel van Juventus bereikt. Een, op dat moment voor AMVJ zeer gunstige stand. Slordig spel Ook na de basketwisseling weer 'n nerveuze start met aan beide zijden slordig spel. Toch groeide AMVJ en vooral Marcel Welsh naar een grote vorm. Na ongeveer zes minuten spelen was de stand gelijk, 1717 en eigen lijk begon op dat moment het falen van Juventus. Nog steeds drukte AMVJ het tempo en door een beter tactisch inzicht en onnodige kansen verspillen aan Juventuszijde, konden de Rotterdammers naar 2124 uit lopen. Het zeer talrijke publiek kreeg toen pas in de gaten, dat er wat bijzon ders ging gebeuren. Zou het onver slaanbare Juventus toch geklopt wor den Tot de laatste seconden bleef men in het onzekere, wie met de zege zou gaan strijken. AMVJ liep uit tot 2430, Juventus kwam terug, 2930. Weer liepen de Rotterdammers weg, 2934, maar nog gaf Juventus het niet op, 3234. Even werd het benauwd voor AMVJ toen Marcel Welsh zijn vijfde p-tje opliep en de spelersbank moest gaan opzoeken. Maar door kundig bevrie zen werd de zege voor AMVJ een feit. Bij de stand 3739 was de speeltijd verstreken. Juventus verloor sinds lange tijd een competitie-duel. Weer hebben de heren van Rotter dam-Zuid het niet tot een overwin ning kunnen brengen. Het Amster damse Zapad had bij de rust al een 3018-voorsprorg genomen. Toch was daarmee de zege voor de Am sterdammers nog lang niet veilig ge steld. In de slotfase van de strijd wist RZ een achterstand van 20 punten om te zetten in een voor sprong van 7 punten. Gemis aan doorzettingsvermogen en koelbloedig spel van de Zapadders bracht de Rotterdammers uiteindelijk toch een 7264-nederlaag. UITSLAGEN EN STANDEN. Hoofdklasse heren: ZapadRotter dam-Zuid 7264, ExercitiaGiants 4748, ArgusWolves 6555, Vlub- bersEBBC 6537, Bona Stars AS VU 58—52. Bona Stars 9—16 FAC 8—6 Argus 8—14 EBBC 5-4 Zapad 8—10 Exercitia 7—4 Wolves 7— 8 ASVU 8—4 Vlubbers 8— 8 R'dam Zuid 9—4 Giants 7— 6 Regionaal heren: VodoABC '60 6459. Te WerveUVV-Daggers 67 62, JumpersRowic 4232, Juven tusAMVJ 3739, NijenrodeTave- no 4568. Dames regionaal: Rowic—UW- Daggers 38—28, Te? Werve—Midland 21—50. schikken, die het de Ameisfoorters danig lastig maakte. De beide doel- verdedigers waren uitstekend op dreef. De Rotterdamse goalie Van der Wekke heeft zijn ploeg stellig voor een grotere nederlaag behoed. In de eerste helft bleven doelpun ten achterwege, hoewel in de 27ste minuut Excelsior daar dichtbij was, toen Beeks goede voorzet door een' wel wat te agressieve Muirne vanuit een moeilijke stand te zacht ingekopt werd. De tweede helft begon met *n ware kanonnade op het Excelsior-doel hetgeen de inleiding was tot een HVC-overwicht, dat echter geen doelpunten opleverde. Pas toen dit offensief begon af te zwakken, begon het Amersfoortse publiek zich te roe ren en dat gaf de rood-witten de steun die zij behoefden. Na een bijzonder mooie aanval, waaraan de gehele voorhoede deel nam, slaagde Temming erin de bal tussen de wanhopig verdedigende Rotterdammers via de paal achter doelman Van der Wekke te werken (1—6)Dit zou een kostbaar doel punt blijken. HVC behield een overwicht, hoe wel de Rotterdammers met alle macht de dreigende nederlaag trachtten te voorkomen. Vlak voor het einde zag de hardwerkende De Jong nog een schot via de lat overgaan en toen konden de jeugdige supporters het veld oprennen om matchwiiuiaar Temming toe te juichen. DEN HAAG (ANP) Vrijdag i december om 10.00 uur in Parijs be staat er alle kans dat Jacques Cod- det en Felix Leritan bakzeil moeten halen betredende het plan om ie Ronde van Frankrijk 1967 met natio nale ploegen te rijden. Dan komen namelijk de ploeglei ders en directeuren van de extra- sportieve merken in het geweer om de puntjes op de i te zetten. Zij al len uit Frankrijk, Italië, Spanje, Ne derland. België, West-Duitsiand, Zwitserland willen geen nationale ploegen in de Tour de France, wel doorgaan met de merkenteams. Wordt dat niet ingewilligd, dan staan de fabrieksploegen geen renners af. ..Wanneer er nationale ploegen, be staande uit tien renners van zeven landen zouden komen, dan starten er 70 renners, terwijl er vroeger zoh 140 deelnamen. Reeds eerder tij dens besprekingen met andere ploegleiders in de ronde van Lom- bardije, was men unaniem van mening dat het voorstel van Levitan geen enkele kans maakte. Nu men toch de ronde van Frankrijk van 1967 wil organiseren met nationale ploegen komen wij op het voorstel van Peuqeot en Mercier bij elkaar om de duimschroeven aan te draal en" dat zei Kees Peilenaars, de man, die het wieierwereldje kent ais geen ander. (Van onze wielermedewerker) Ben Odijk uit Alphen aan den Rijn, die vorige week de provinciale titel veroverde, liet er ook zondagmorgen in de Spaanse Polder ten aaanschouwe van enige honderden toeschouwers geen twijfel over bestaan, dat hij dit seizoen wil doorstoten naaar de nationale top. Nadat hij enige ronden lang de Gouwenaar Van der Ham. diens club genoot Harry van der Horst. Zoete melk, de Schiedammer Van der Dun en de enige waardige Rotterdamse representant Manus Brinkman in zijn nabijheid had geduld, demarreerde hij uit volle kracht, toen eerst de Swift- renner Zoetemelk en even later Van der Dun door materiaalpech achterop raakten. Terwijl Brinkman tevergeefs een aanval deed op de derde plaats van Van der Horst, en Van der Ham geen bedreiging meer vormde voor de steeds verder uitlopende Alphnaar zag Zoetemelk kans zich vanuit een verslagen positie weer op te werken tot de vijfde plaats. Bü de nieuwelingen revancheerde Rudie Koppers uit Den Haag zich met een overwinning voor zün matige prestaties van de vorige week. Nadat Looischelder lange tüd de leiding had gehad, moest hü de zege in de laat ste twee ronden afstaan aan de Ha genaar. Jan Brinkman won bü de aspiran ten met minimaal verschil van zün enige concurrent Theo van der Leijst De Bataafremier Van der Meulen uit Halfwg werd derde. Amateurs 17 km, 41.40: 1. B. Odijk Alphen aan den RUn op 22 sec.; 2.G. van der Hom, Gouda: 3. J. van der Horst. Stolwü'k; 4. H. Brinkman, Rot terdam; 5. G. Zoetemelk, Leiden; B. Wolfsdük, Alphen a. d. Rijn; 7. J. v. d. Beek, Aiphen aan den Rijn; 8- E. v. d. Werff, Alphen aan den Riiu; 9. J. v. d. Weüde, Alphen aan den Rün: 10. J. Uittenbogaard, Capelle a. d. IJssei Nieuwelingen 14 km,, 36.50: 1. R- Koppers, Den Haag; 2. W, Looischel der, Rotterdam; 3. S. Berkhout, Schipluiden: 4. B. Hendriks, Ouder- kerek a. d. IJssei; 5. A. Knossenburg, Rotterdam; 6. T. Bermon, Rotter dam; 7. J. Hoogeveen, Aiphen aan den Rün; 8. C. Vermaat, Rotterdam; 9. H. Hoek. Schiedam; 10. A. Mulder. Alphen aan den Rün. Aspiranten, 9 km. 22.14:1. J- Brink man; 2. T. v. d. Leüst; 3. M. v. d. Meulen; 4. H. Vos G. J. Breur. B-asptranten, 4,7 km, 1221: 1- Vos: 2. R. Oelen.

Het Vrije volk | 1966 | | pagina 2