reen gevaarlijke stof en over de weg in chiedam Al een kat van de commissaris gehad Dagelijks bestuur niet in u actie gekozen geopend in Visbank Muziekbuurt in Groenoord oetbal- programma Maassluis G. de Man bij LZM onderscheiden Opstellingen tien idee voor de Sint ABC 9. KOK - VLAARDINGEN Bij Historische Vereniging: Vernieuwing in bestuur van PvdA- entrum Parkeerterrein Herenpacl komt toch beschikbaar Bi j dorpse sloten moeten nodig gereinigd o gel van Zwolse Boys geschorst Coureur weer op de rollen Leerlingen demonstreren vorderingen ZAAIERTÜES BEL RADIO HENFLI Niminga spreekt bij scheidsrechters DAGELIJKSE RENTEVERGOEDING Bescheiden Verkoopclag voor orgelfonds Medische Diensten Peet Heyster gaat weer crossen Vergadering Jeugdgemeenteraad Teleurgesteld Vlaardingse maakt kostuums voor Manders' sliow Burger Hike Stand NU ƒ60— ROMANS ZATERDAG 18 NOVEMBER 1967 HET VRIJE VOLK I an een onzer verslaggevers) Het Schiedarase gemeentebestuur wil paal en perk stellen aan de overlast, die wordt veroorzaakt door het ontsteken van vuurwerk in de maand december door jongeren, beneden de 18 jaar. Burgemeester en wethouders stellen de gemeente raad voor de algemene politieverordening te wijzigen, zodat het aan personen beneden de 18 jaar verboden wordt op of aan de weg of op een voor het publiek toegankelijke plaats vuurwerk bij zich le hebben. ADVERTENTIE (ADVERTENTIE) 3y2, 4i/2, 5 en Sy2% per jaar Tel. 35D800 Schiedamseweg 12/11 Van Hogendnrplaan 45 Dirk de Dcrdelaan 41 .,DE SERRE'" TIJDELIJKE AANBIEDING van nog een KLEIN AANTAL Z- EN 3-PERS. TENTEN (nieuw model '68), prima kwaliteit, geheel compleet, dubbel dak. met ingenaaid gepl. grondzeil. OOSTHAVENKADE 71-72 (vlakbij oude station), TEL. 34 20 88 2-pers. van f 110. NU ƒ80- TELEVISIE-REPAftATlE zijn in iedere boekhandel verkrijgbaar en kosten f 1,95 aat strenger optreden tegen ontsteker vuurwerk In deze laatste regel steekt voor de jeugd het „addertje" onder het gras. In de praktijk gebeurde het meermalen dat een politieagent wel wist, dat jongeren vuurwerk bij zich droegen, maar hij kon niet optreden, omdat hij pas kon handelen als hij zag, dat het vuurwerk werd ontstoken. Door leze verruiming van de omschrijving kan de politie eer der optreden en het bij de jeugd aanwezige vuurwerk in beslag nemen. „Het afsteken van vuurwerk" aldus de toelichting van het gemeentebe stuur, .rondom de jaarwisseling neemt teder jaar toe. De hieruit voortvloeiende overlast neemt steeds meer bedenkelijke vormen aan. Het zijn veelal de baldadige elementen, die bij deze gelegenheid de grenzen van een overigens geoorloofd volks vermaak overschrijden. Daar komt neg bij, dat ook dc periode, waarin het vuurwerk wordt afgestoken, meer VAARBAm VLAAROtNOEN en meer verlengd wordt en nu prak tisch de gehele maand december omvat. Het is vooral de jeugd, die nog niet beseft, dat aan dit vermaak ge varen voor de omgeving kunnen zijn verbonden." B. en W, merken op, dat krachtens artikel 24 van de Terordening brand gevaar het verkopen van vuurwerk aart personen beneden de IS jaar is verboden. Deze bepaling ts echter niet voldoende om te voorkomen, dat het uurwerk toch in hun handen komt: De ouderen kopen bet voor hen. Er bestaat niet gedurende het ge hele jaar behoefte aan een dergelijke bepaling. Buiten de decembermaand en de eerste januariweek komt het zelden voor. dat men overlast van vuurwerk ondervindt. Voor de hand ligt. dat de ver ruiming van de verordening dan ook tot een door B. en W. aange wezen periode van kracht is. Voor onschuldig vuurwerk zoals klap- pertjes, bengaalse lucifers e.d. kan worden volstaan met enige voor schriften ten aanzein van het bewaren daarvan met het oog op het adgevaar. Verdergaande voorschriften zijn gewenst voor het vuurwerk, dat overlast kan veroorzaken, zoals zevenklappers, rotjes e.d. SINT IS ER! Van een onzer verslaggevers) De kenners zagen het meteen: Sinterklaas is nog ouder ge worden dan-ie al was. Toen de grijze bisschop vanmorgen voet aan wal zette aan de Vlaardingse Maasboulevard reali seerden kinderen en ouders zich met een schok, dat hij zon der paard is gekomen dit jaar. De Sint bediende zich bij zijn triomfantelijke intocht in Vlaardingen van een comfortabele auto. Indichte drommen ais immer stonden de kinderen vanmorgen langs de waterkant, toen de boot van ie kindervriend in zicht kwam. Enthousiast kindergezang begeleid de het afmeren van het schip bij de ponton. Sinterklaas werd begroet doorvertegenwoordigers van het Middenstands-actiefonds, dat al vele malen zijn wegbereider in Vlaardin gen is geweest. Een stuk of tien Zwarte Pieten spoedden zich de vaste wal op om Vlaardingen stormenderhand te win nen voor het regime van koek en gard. Dc Sint had echter ook meer eigentijdse makers in zijn gevolg; Batman,Robin en de Raadselman, eert plosgjc technische wonderdoe ners. dat de straling van het. Kjaas- wonder niet kon doen verbleken. Na de uitbundige ontvangst zette de stoet zich, inclusief de muziek van Pijpers en Voorwaarts, de vlag gen van Dovido en de Daf van het MAP. in beweging-. Op weg naar de Markt, waar opnieuw een uitgebrei de kinderschare stond opgesteld. De Sint zou daar officieel worden ver welkomd door burgemeester Heus- dens. •Van onze sportredactie) Klaas Nuninga van Ajax brengt maandag 20 november een bezoek aan de Vlaardingse arbiters. In café restaurant Westwjjfc zal h(j spreken over het betaalde voetbal. Mogelijk zal hij de recente ontwikkeling bij Ajax in verband met Piet Keizer niet onvermeld laten. De aanvang is om acht uur. DEIA Rcgèll, verzorgt en bel.ull uitvaarten óveral in Nederland op basis van verzekering. TRAM5TR..W) FliNDHOriN hl 04IM,)W, (Van een onzer verslaggevers) Het moet voor mensen, die iets be tekenen in het openbare leven ta melijk enerverend zijn onder het gehoor te verkeren van mr. J. Klaasess, de commissaris van de Koningin in Zuid-Holland, De commissaris is een briljant spre ker, die een hele serie pesterijtjes pleegt te verpakken in het jondant van zijn gevatheid. Vrijdagavond, bij de viering van het jubileum van het nationaal brandweermuseum in het Vlaardingse stadhuis had hij er weer een paar in voorraad. Burgemeester Heusdens van Vlaar dingen zei in zijn begroetingswoord dat zijn college wat verrast was ge weest door het verzoek het lustrum in Vlaardingen te mogen vieren, Mr. Klaasess later: ,J3e kleinere ge meenten klagen vaak, dat congres sen en vergaderingen - altijd in de RAI of de Doelen worden gehou den. En nu is er een, die naar Vlaardingen wil en dan zeggen ze: Gut, wat komen ze hier eigenlijk doen." Over Hellevoetsluis als vestigings plaats van hetmuseum: Jferfc- waardlg is, dat niet de grote rijks musea de grote aantallen bezoe kers trekken, maar juist de mu sea in de kleinere plaatsen. Dat verklaart ook helemaal de keuze van de bescheiden. gemeente Vlaardingen voor het Nederlands museum voor de zeevisserij." Reagerend op een opmerking van uitgeefster mevr. Gottmer, dat er in de loop van de geschiedenis zo ontstellend veel stadhuizen zijn af gebrand: ,JDat risico is natuurlijk geringer in stadhuizen, die geheel uit marmer zijn opgetrokken, zoals dit." Enzovoort. Men zag hier en daar een glimlach een wat geforceerde trek krijgen. t Van een onzer verslaggevers) De Historische Vereniging Vlaar dingen heeft nu zeven officieel ge kozen bestuursleden. Omdat het huis houdelijk reglement van de vereni ging nog niet Tai. kracht is. kon men tijdens de ledenvergadering In Triangel gebruik maken van de mo gelijkheid, het dagelijks bestuur nog niet in functie te kiezen. De heren J. Anderson. H. K. van Minnen, J. Sluimer en P. J. Wester- •Van een onzer verslaggevers) Op een zeer matig bezochte ver gadering in het Volksgebouw heeft de afdeling Centrum van de Vlaar dingse PvdA vrijdagavond een ge heel nieuw dagelijks bestuur geko zen. Voorzitter Cornelisse stelde zich als zodanig niet herkiesbaar, me vrouw Boomert meest om gezond heidsredenen haar taak als penning- meesteresse neerleggen en secreta ris Schouten wilde zijn functie om persoonlijke redenen aan een ander overdoen. Het nieuwe bestuur werd samen gesteld overeenkomstig het voorstel van het oude: B, G. Dinkla, voor zitter. P. v. d. Werff, penningmees ter, J, Bsrkliout secretaris. De he ren Schouten en Cornelisse bleven •„gewoon" bestuurslid, samen met de zittende bestuursleden A. F. de Vries en G. Vilerius. Applicaties, schilderijen en gra fiek zijn tot en met 3 december te zien in de Vlaardingse tentoonstel lingshal De Visbank. Ir. A. L. Backer, die dc expositie vrijdag avond opende, merkte op, dat het een puur Vlaardingse aangelegen heid was. Hij toonde veel respect voer de werken van Betty Stolk-Lin- ders, Ed van Heest en Dirk Kats. Verheugend vond hij het dat de be langstelling bijzonder groot was. Er zijn 39 werken geëxposeerd die in prijs variëren van 60 tot 900, De tentoonstelling is toegankelijk dagelijks van 19 tot 21 uur: zater dags bovendien van 14 tot 17 uur en op zondagen uitsluitend van 14 tot 17 uur. De organisatie berust bij de Commissie voor Beeldende Kunsten en er wordt een rijkssubsidie toege past van 25 percent van de aange kondigde prijzen. (Van een onzer verslaggevers) In de randbebouwlng van Groen oord en in Groenoord-noord zullen een aantal straten dc naam krijgen van buitenlandse componisten. Enkele straten kunnen volgens het gemeentebestuur het best worden «angeduid met het woord „plein". De volgende namen zullen worden ge seven: Bachpl.. Chopinplein. Grteg- Blein. Slbeliusplein. Schubertpleln. Lisztpiein. Puccinlstraat, Verdistraat en Rossinistraat. 'Van een onzer verslaggevers) Het Schiedamse gemeentebestuur wil In navolging van Rot terdam een verordening vaststellen op het vervoer van gevaar lijke stoffen oyer de weg, die erop neerkomt, dat een basis voor een vergunningsstelsel wordt geschapen. De ongevallen met tankauto's hebben het college aanleiding gegeven de kwestie van het vervoer nader te bezien, In een toelichting schrijft men, dat een nationale regeling over enige tijd van kracht wordt. Daar het echter niet vaststaat wanneer deze regeling zal ingaan, heeft het college van B. en W. gemeend, dat ook voor Schiedam met het vele doorgaande goede rentransport een regeling voor de periode tussen nu en het in werking treden van de nationale regeling' op haar plaats zou zijn. B. en W. vragen de gemeenteraad akkoord te gaan met de verordening, die verbiedt, dat zonder vergunning voorwerpen, vast stoffen, gassen of vloeistoffen, die gevaar kunnen op leveren voor de openbare veiligheid en de volksgezondheid over de weg worden vervoerd. Indien men een vergunning ver strekt zal daarin moeten worden ver meld de wijze van het vervoer, de aanduiding van de gevaarlijke stof. het meevoeren van een schriftelijke instructie, betrekking hebbend op 't gevaar en de bestrijdingswijze van de gevaarlijke werking van de vervoer de stof. het wegenschema, waarbin nen het vervoer slechts mag plaats hebben, dc tijden, waarop niet mag worden vervoerd, de begeleiding en de melding van het tijdstip, waarop het transport begint en de te vol gen route. (Van een onzer verslaggevers) Het teneintje op de hoek van het Broersveld en het Herenpad te Schie dam, eigendom van de N.V. Kester, zal alsnog aan de gemeente Schie dam worden verhuurd om te dienen als parkeerterrein. Per 1 augustus 1966 heeft de N.V. Kester de gemeente de huur van deze grond opgezegd, omdat men het terreintje zelf nodig had. Het bedrijf is thans op deze beslissing terugge komen, omdat de plannen niet kon den doorgaan en men is bereid de grond weer te verhuren. Het-college van B. en W. stelt de gemeenteraad voor. de grond tegen 2,- per ca. te huren en in te rich ten als parkeerruimte, die wegens de liggingvan de weekmarkt in een grote behoefte voorziet. (Van een onzer verslaggevers) Het Schiedamse gemeentebestuur is van plan met de eigenaren van de in dc IVest-Abtspoider gelegen wonin gen te gaan overleggen over verwij dering van de langs de sloten gele gen bouwsels, die verhinderen, dat de keur van de polder goed kan worden toegepast. Wanneer de bouwsels, die in de meeste gevallen zonder vergunning zijn geplaatst, zouden zijn opgeruimd, kan een einde worden, gemaakt aan de vervuiling van de sloten in Bij dorp, waarover de laatste tijd wordt geklaagd. Het college van B. en W. is reeds in contact getreden met het bestuur van de West-Abtspolder om tot een oplossing van de ongewenste situatie te komen. (Van onze sportredactie) De strafcomraissie van de KNVB heeft rechtsback Vogei van Zwolse Boys voor vier wedstrijden geschorst. De Zwollenaar kreeg vorige zondag tegen Fortuna Vlaardingen van scheidsrechter Cools een officiële waarschuwing. Doelman Buursingk, wiens naam ook in 't boekje verdween, werd vrij gesproken. 'Van onze sportredactie) De Coureur zal zondag vertegen woordigd zijn bjj de wedstrijden op de hometrainer in zaal Wilhelmina in de Raephorstetraat in Rotterdam. Deelnemende clubs zijn derhalve De Coureur. Apollo en Pedaalridders. De amateurs en nieuwelingen rijden 2 x 750 meter, adspiranten 2 x 375 meter, B-adspiranten 2 x 225 meter en veteranen 2 x 500 meter. Namens de kerkvoogdij toonde ds. A, A. Bos zich vrijdagmorgen erg blij met het initiatief van de her vormde vrouwengroep van de wijk- gemeente Nieuwe Kerk te Vlaardin gen. die de gehele vrijdag in touw was met een verkoopclag ten bate van het orgelfonds. In plaats van ƒ3.000.-— wil men nu 6.000,- bij elkaar krijgen voor de aanschaf van een (tijdeiijki elek trisch orgel. Men heeft daarvoor al ƒ2300.- bijeen. Dank zij de verkoop dag zijn daar enkele honderden gul dens bijgekomen. MAASSLUIS Het eerste elfta) van VDL krijgt zondag bezoek van Hion 1. Verder programma; DCV4- VDL 2; VDL 3—Nado V 4: Groen Witten 3—VDL 4; VDL 5—Hille- gersberg 6; PFC 4—VDL 6; DOZ4- VBL 7 en VDL 8—WCR 5. Het eerste zaterdagmiddagelftal krijgt bezoek van Masc 1. De junioren; VDL a 1—Baren- drecht al; De Hollandiaan B 1- VDL bl; VDL b3—Rozenburg b3 en Het Noorden c 1—VDL c 1. Excelsior 1 krijgt zaterdag bezoek van 's-Gravenzande Sportvereniging. Overige programma: Noord wijk 3- Excelsior 2; Excelsior 3—Zwaluwen 3; Excelsior 6—GSS 2; Excelsior 10- Masc 4. Junioren: Excelsior a 2De Mus- schen a 3; De Hollandiaan b 2Ex celsior b 2Nerxes b 3Excelsior b 3 cn Excelsior c2Meeuwenplaat c2. Tijdens het weekeinde zuilen de volgende hulsartsen de praktijk van hun collega's waarnemen: D Hout- huysen. Marconistraat 93. tel. 268516, A. Q. C. Klomp, Juliana van Stoi- bergstraat 3. tel. 269952 en G. W. Grtnei, Schoolstraat 5, tel. 264244. Voor bijzondere gevallen is apotheek Evers, Lange Haven 81, tel. 268242 geopend. MAASSLUIS Van zaterdagmid dag 12 uur tot maandagmorgen 8 u: J. Beunk, arts J. Boezeman- straat 25. telefoon 2442, De grote zaal van gebouw Trian gel was vrijdagavond bijna geheel gevuld bij de leerlingenuitvoering van de Vlaardingse muziekschool C. J. van Loon. De ongeveer 50 leer lingen bleken al behoorlijke vorde ringen te hebben gemaakt op de snaarinstrumenten, accordeons en drums. Jammer dat de luidsprekers niet altijd even correct waren afge stemd. wat ertoe leidde, dat de zang van de solisten niet goed kon wor den gehoord in de zaal. Muzikale en vocale medewerking werd verder verleend door The Flar- dinga girls, the Guitar Rhythms. The Wailan Minstrels en de conférencier Gé Borden, die ook het bal leidde. De muziek tijdens dat bal kwam voor rekening van het Vox Humana- trio onder leiding van C. J. v. Loon. Loon. (Van onze sportredactie) De Rotterdamse Pedaalridders organiseren zondag een twee-weekse cyclecross-competitie in de Spaanse- polder in Rotterdam. Er zal worden gereden om de prijzen van Ruiter- Vtsser. De start van de B-adspiran ten en nieuwelingen is om half tien en die van de A-adspiranten en amateurs om kwart over tien. De Coureur, dat samen deelneemt met Apollo en Pedaalridders, heeft in Peet Heyster ongetwijfeld een serieuze crosser. Regelmatig is hij bü de eerste tien te vinden in dit soort ritten. MAASSLUIS De jeugdgemeen teraad» die dinsdag 28 november zal vergaderen krijgt een voorstel tot wijziging van art. 8 van de wet op de kerkgenootschappen in het luiden inzake het luiden van de kerkklok ken. Voor de verdediging van dit voorstel zal de heer C. P. M. Wil- lemse (p.v.d.a.) optreden als wet houder. De indieners van het voorstel zijn van mening dat het luiden van kerk klokken moet worden afgeschaft met uitzondering van de volgende punten: bij trouwplechtigheden, bij teraar debestellingen, bij doopplechtlglieden en wanneer de burgemeester een vergunning geeft. dijk (die al in het voorlopig bestuur zaten) en de nieuw gekozenen, me vrouw H. A. Bleeker-van Stryrum, J, M. den Draak en G. Geluk moe ten nu samen gaan uitmaken hoe ze de bestuurstaken gaan verdelen. De vergadering stond onder leiding van de heer Van Minnen. Hij kon vaststellen, dat de vereniging nu 196 leden heeft, wat een flinke groei be tekent. Van de gemeente heeft men een subsidie var 300 gekregen. In de loop van de vergadering gaf de heer Van Minnen de zeventig aan wezige leden een uiteenzetting over de nogal roerige gang van zaken, die aan zijn debat met wethouder De Bruijn is voorafgegaan. Het bestuur sprak zjjn teleurstel ling uit over het feit. dat het er niet In is geslaagd het vroegere pand van de sociale dienst aan de Lijnstraat te behouden. Een beetje boos is de vereniging ook over het feit, dat de gemeente de viecshai- lei- en de Stadswaag heeft verhuurd aan de Hervormde Gemeente, zonder dat er overleg is geweest met de vereniging. De heer Van Minnen: „Dit besluit, dat in de raad weinig tegenstand ontmoette, is een expo nent van de heersende geestesge steldheid In stedelijke historische aangelegenheden." De vereniging gaat nu haar best, doen om het voormalige pand van de gemeentebibliotheek aan de West havenplaats te behouden. De ge meente is van plan liet gebouw te slopen. De heer A. Bijl Mz, die niet opnieuw in het bestuur kwam. werd enthousiast benoemd tot geschied kundig adviseur van de vereniging. Atelier Aggy luidt de naam van het pand aan de Westhavenkade 26 te Vlaardingen, dat donderdag om twee uur zal worden geopend. Aan de verbouwing van het pand wordt momenteel nog hard gewerkt door de heer A. de Ligt, die een week beleden pas de huurvergunning er van ontving. Het echtpaar De Ligt, dat de zaak zal gaan drijven, heeft zich gespe cialiseerd in bruidskleding, toneel kostuums, avondtoiletten met als aanverwante artikelen, kinder- en babykleertjes. Sinds vier maanden maakt me vrouw De Ligt de toneel- en andere kostuums voor Tom Manders te Rotterdam. (Van een onzer verslaggevers) „De kunst om dit bedrijf goed te laten lopen is. dat je het dient te be schouwen als eer, symfonieorkest, dat je moet kunnen bespelen." Ci taat uit het dankwoord van jubilaris G de Man. die vrijdag bij Levers' Zeep Maatschappij in Vlaardingen zijn veertigjarig Jnüever-jubileum vierde. De heer De Man. die sinds 1942 fabriekschef is, zag zijn trouw en bekwaamheid gehonoreerd met de toekenning van het zilveren me daille van de orde van Oranje-Nas- sau. Burgemeester mr. J. Heusdens is hem die komen opspelden. In het volle Suniight-paviljoen liep mr. Heusdens de carrière van de heer De Man na Hij begon als veertienjarige bij de Verenigde Olie- fabrieken in Zwijndrecht. In de oor logsjaren ging hij over naar Vlaar dingen. Zijn voornaamste taak is de indeling van personeel, Directeur ir. C. C. Losecaat Ver meer noemde het werk van de heer De Man een coördinerende functie, die mensenkennis en gevoel voor mensen vereist. De grote belangstel ling voor het bedrijfsgebeuren. dte dc fabriekschefs heeft, blijkt o.a. uit de vele prijzen, die hij heeft gewon nen in Unilever „opstelwedstrijden" over bedrijfsaangelegenheden. De heer J. van Eyk haalde her inneringen op aan de samenwerking in vroeger tijden. Hij bood namens het toezichthoudend personeel een projectietafel aan. De projector, die daarop moet staan, kon de heer De Man zich aanschaffen van het be drag, dat directie en personeel hem aanboden. Dat gebeurde via een toespraakje van. dc heer J. F. H. Ranshuysen, die de ondernemings raad vertegenwoordigde. De KNVB-clubs. die zaterdag en zondag in het veld komen, spelen In de volgende opstelling: FORTUNA; A. van Horik. doel: J. Baksteen. M. Schippers, G. Robbemond en J, Bril- leman. achter; Joppe en C. Bou- man, midden; j. Krult, A. van Oud- heusden. J. Bouman en Verweel. voor. VFC: P. den Herder, doel; D. Sluimer. W. v. d. Meer, J. van Aken en K. v. d. Zwan. achter; E. Klouwens en A. V. d, Lee, midden: M. v. d. Meer. H. v. d, Mark. P. v. d. Burg en H. van Rees, voor. DE HOLLANDIAAN: R. Jungblut. doel; C. Janse, J. Trot- senburg, D. Janse en J. Mostert. acu ter: M. Weber en J. v. Everdingen, midden; W. Hartog, P. Janse, J. Koendorman en J. Verduijn, voor. RKWIK: M. Clarijs, doel: A. Jansen, D. de Rond. A. Vroom en M. Verbiest, ach ter; A. Dries en M. van Rossum. mid den; A. van Veen. H. van Vliet, P, Vermeulen en P. de Graaf, voor. VLAARDINGEN Geboren: Jo hannes Leon&rdus z.v. W van Vliet en A Tuitel. VI.. Joh. Westerweel- straat 12; Petronella Antonetta d.v. A Kooproans, Amsterdam, Houtman kade 18; Elsje d.v. C A Neels.en C Quist, VI., van Viandenstraat 1: Pie- ter z.v. P Tamboer en M H Troost, VI., van Riebeeckstr. 14; Maria Ja cobs. d.v, C Brouwer en J W van der Vaart, VI., Spcchtlaan 750; Erik Leendert z.v. L P van 't Hof en N C Klok, VI., Thomas a Kempisatr. 162: ZAAL voor bruiloften en par tijen, recepties, diner», ver gaderingen. laai Kleys, Vla mingstraat 26. tel. 26895, Deltt. VOOR BRUILOFTEN Goudsesingeï 21 Tel. 34 50 60 BBEEMBRS Woninginrichting. BEHANG, gordijnen, ftUe soor ten vloerbedekking, cethoeken, bankstellen bergmeubels en traphek leding. Landstraat 29. telefoon 343289. Het vertrouwde adrea voor reparatie aan radio, televisie, stofzuigers en alle andere elek trische apparaten. RADIO VLAARDINGEN, Van Hogen- dorplaan 47. TJ belt 345526 en wij komen. Kapsalon Heiéne de salon voor de betere PERMANENT. Stroomloos voor tedei haar geschikt. t 7,50. Héléne-tléüe- permanent, de meest ideale na tuurlijke permanent f 10. Gra tis halen en brengen per luxe auto voor permanent, Kapsa lon Héièue. RembrandtUsn 22. Schiedam, tel. 267170. 1 1,- re ductie op deze advertentie In- en verkoop ACCORDEONS. Tevens diverse Instrumenten te koop gevraagd. Beleefd aanbe velend Henk Poet, Mariastraat 32a. Schiedam, tel, 267337. 3-pers. van 145. BIJ on, zéén hose réparatieko,ten TELEKOON IS.71.41—2IJ».S« LANGE KERKSTRAAT II Oefc 'a avond, helpen vrij O uit d* nood. Eftèh Séi'tièëdleö.t - 4 m&anoeo s.rvntl» op reparatie.

Het Vrije volk | 1967 | | pagina 1