Burgemeester: Bijenkorf bouwt in 1970, V. en D.mikt op 19 T2en komt later JANSSEN r— Wethouder M. J. M. v. Kinderen (k.v.p.) bezint zich op oudhoek en Spaland ?C roenoorder straks even gelukkig als Nieuw ander Boer door stropers afgetuigd Gemeente kan aantal taken niet verrichten zoals ze graag wil Man pleegt ontucht met minderj arige jongens Internationale schaats- wedstrijden wwmI Sociaal raadsman ƒ58,- Visser (15) bij halen van net omgekomen Pottenbakker schiet lastige kat neer \antoorgebouw Delfland kost zes miljoen zaterdag 21 en zondag 22 december Straatonderhoud Uw speciale aandacht vragen wij voor onze uitgebreide collectie japonnen - speciaal voor de komende feestdagen. Vele nieuwe modellen zojuist ontvangen. WISSELKOERSEN Krepeergevallen te Heerenveen Rotterdamse bioscopen oneeJ en muziek DINSDAG 17 DECEMBER 1068 HET VRUE VOLK PAGINA 15 (Van een onzer verslaggevers) In liet winkelcentrum, zoals dat volgens het door Rein H. Fledderus in diens structuurplan zou moeten verrijzen in de hoek, bepaald door Broersvest en Hoogstraat, heeft het ge meentebestuur nu al een plaats toegewezen aan enkele groot winkelbedrijven, De directie van N.V. De Bijenkorf heeft la ten weten dat men graag in 1970 al met de bouw van een wa renhuis wil beginnen. Vroom en Dreesmann N.V. mikt op 1971 of 1972 en C. A. wil na 1972 meespelen in de ontwik keling, die Schiedam in één klap moet verlossen van de voort- durende misère van naar andere steden afvloeiende koop kracht. De KL VP- en PCG-fractie van de Sehiedamse gemeenteraad zien thans geen aanleiding om een sociaal raadsman aan te stellen. „De KVP heeft nog niet de overtuiging, dat er een der gelijke ambtenaar moet ko men" merkte mevrouw M. A. C. Taverne-Van Campen op en de heer A. Sonneveld (p.c.g.) meende, dat de burgerij eerst zelf maar .eens de wens te ken nen moet gaven, dat men op deze manier contact wil met de overheid. De Partij van de Arbeid bleef bij monde van de heer J. Dijk stra „met klem aandringen op de aanstelling van een sociaal raadsman voor Schiedam." Te recht. In 't centrum van Rijn mond, waar ruim tachtigdui zend mensen wonen is, gezien de goede resultaten In andere steden, een sociaal raadsman wel degelijk op zijn plaats. Het is inderdaad een stukje sociale dienstverlening en moet zo snel mogelijk worden gerea liseerd, zodra de proef met contactambtenaar P. J. Drenth met goede resultaten is beëin digd. Ten slotte nog dit: Bij be' handeling van dit onderwerp trad het verschil in progressi viteit tussen de Party van de Arbeid en de overige groeperin gen weer eens duidelijk aan het licht. Bij de grootste fractie heeft men gelukkig enige visie op de toekomstige ontwikkeling Nu al zijn er tal van misver standen tussen burgery en overheid. Wie tijdig zorgt voor een betrouwbaar tussenper soon bespaart zich straks veel narigheid, die eventueel uit het gevoel van onbehagen bij de bevolking zou kunnen voort vloeien. (Vau een onzer verslaggevers) ..De bewoners van Groenoord zullen later even tevreden en gelukkig zijn als de mensen in Nieuwland. De wethou der van Woningdienst en Technische Bedrijven, mr. M. J. M. v. Kinderen (Lv.p.) deed deze voorspelling maandagavond tijdens de voortgezette begrotingsvergadering van de Sehie damse gemeenteraad in antwoord op de replieken van enkele fractievoorzitters, die opnieuw de huidige woningbouw in Groenoord aanroerden. (Van een onzer verslaggevers) De wethouder van Financiën en Personeelszaken, J. SdbefJ fers (p.v.d.a.) kon zich maandagavond tijdens de voortgezet te begrotingsvergadering van de Sehiedamse gemeentewerken^ beperken tot wat losse opmerkingen over de financiële situa-a tie van de stad. Grootwinkelbedrijven vestigen zich in ,city' Burgemeester H. Roelfsema kwam maandagavond aan het eind van de voortgezette begrotingsvergadering met dit beiangrijke nieuws, waar mee hij antwoord gaf op de replie ken van enkele fractievoorzitters, die in tweede instantie het college maanden toch vooral spoqd te, be trachten met de reconstructieplan nen voor de toekomstige „city". Vooral KVP-fractievoorzitster mevr M. A. C. Taverne-van Campen was nogal teleurgesteld met het eerste antwoord van de burgemeester, die dit onderwerp vorige week nauwe lijks aanroerde. Zij wenste, dat men binnen twee jaar al moet beginnen.' met de reconstructieplannen. Dit" laatste kon de burgemeester onmo gelijk toezeggen. „Er moet nog on menselijk veel gebeuren. Van het college kan men thans nog geen toe zegging verwachten, maar het is onze aanhoudende zorg." Tot de PvdA-woorövoexder ir. C. Boerman, die zich tegenstander toon de van versnipperde plannen, kon de burgemeester zeggen, dat stede- bouwkundige Rein H. Fledderus wel degelijk uitgaat van één groot plan, maar bij de uitvoering denkt in fa seringen, waardoor net risico wordt vermeden, dat het totale plan op nieuw zou moeten worden ingediend als er tegen bepaalde onderdelen bezwaarschriften zouden worden in gediend. De burgemeester, die de porte- feuilles Gemeentewerken, Grondbe drijf, Industrie- en bedrijfsvestiging. Bescherming Bevolking, Brandweer, Perszaken en Politie beheert, beperk te zich verder tot een aantal, losse opmerkingen, gericht aan het adres van de fractievoorzitters, die hier en daar wat onderwerpen hadden aan gesneden. Mevr. Ml A. C. Taverne-Van Cam pen (k.v.p.) en de heer B. E. Collé (c.pm.) hadden In hun repliek getwij feld aan de juistheid van het ant woord, dat de burgemeester over de achterstand onderhoud straten en pleinen had gegeven. Zoals bekend had de burgemees ter deze achterstand ten aanzien van de hoogst noodzakelijke voorzie ningen geraamd op ƒ500.000.,-. Daar bij had hij tevens gezegd, dat die achterstand ƒ3 miljoen bedraagt, In dien men thans alle wensen voor het stratenonderhoud zou realiseren. Bei de fractievoorzitters schatten de ach terstand zonder meer op drie mil joen gulden. Weer zette de burge meester uiteen, dat het juiste bedrag afhangt van de mate, waarin men verbetering zou willen aanbrengen. Drs. J. Houtman (v.v.d.) bracht weer het ijspaleis ter sprake en be toogde, dat met de realisering en het later gebruik industrie gemoeid is, Dit het betoog, dat de burgemees ter in eerste instantie had gehouden, concludeerde hij, dat Delft nog niet kan rekenen op het kunstijsbaancom' plex. Daarom adviseerde hij het col lege toch nog wel een worp te doen. „Want het is uitermate belangrijk." Burgemeester Roelfsema herinner de er aan, dat een ontwikkelings bureau nog niet zo erg lang geleden heeft getracht een plan In te dienen voor de aanleg van een kunstijs baan op de rand van het industrie terrein. Deze poging mislukte echter, Tot PvdA-fractievoorzltter J. Dijk stra kon de heer Roelfsema zeggen, dat het college met het oog op de voorlichting nan de burgerij genegen is bepaalde plannen met de bewo ners van de betrokken wijken te be praten. (ADVERTENTIE) hoogstraat 155-157 schi^dam lel. 26 8027 'Van een onzer verslaggevers Zaterdag is de vijftienjarige C. v. Beelen uit Katwijk aan Zee bij een ongeval op de Vlaardingen 115 Voor aan, om het leven gekomen. De jon gen die zondag zestien jnar zou wor den, raakte tijdens het halen vari het net ten noordoosten van het Schotse Lerwick bekneld tussen de visborden. Een arts uit Lerwick, die met een reddingboot naar de treiler was gebracht, bood nog hulp. De jon gen overleed echter enkele uren na het ongeluk. De-Vooraan was donder dag 12 december naar de visgron den vertrokken. Het was de eerste trek. De visserij werd onmiddellijk afgebroken. De treiier werd gister avond in IJmuiden terugverwacht. Amerikaanse dollar 3.60ft3.60ft Engels pond 8.5911—8.598 Canades dollar 3.35ft3.35f| Franse frank 72.801—'<2,85$ Belgische frank 7.161—7.163 Duitse mark 90.12—90.17 Zweedse kroon -.69-61*69.66} Zwitserse frank 83.8783.92 Italiaanse lire 57.73}57.78} Deense kroon 48.07}—43.12} Noorse kroon 50.44—50.51 Namens de Partij van de Arbeid had ir. C. Boerman zijn verrassing en teleurstelling uitgesproken over het feit, dat de wethouder vorige week bijna uitsluitend had gespro ken over de opbouw van do jk Nieuwland, terwijl juist de kritiek van de Partij van de Arbeid gericht was op een' gedeelte van Groenoord. Zoals bekend kantte ir. Boerman zich vooral tegen de logge fiats, die in de omgeving van het Bachplein verrijzen en de eenvormigheid van de uit Eïementumwoningen opge bouwde wijk. in zijn repliek zette ir. Boerman uiteen, dat men zijn betoog niet moest beschouwen als „kritiek ach teraf." Hij wilde slechts een plei dooi houder voor meer differentia tie in grootte en kwaliteit van de huizen en achtte daarom opnieuw inventarisatie en een programma van eisen nodig. Zonder dit laatste beschouwde hij toekomstige woning bouw als een „loterij" en wees er op, dat er overzichtelijke, niet ver snipperde plannen moeten worden aangeboden, waarbij men zich (met het hele beeld van het stedebouw- kundige patroon voor ogen) beter kan oriënteren. Ir. Boerman herinnerde er aan, dat de raad bij de bouw van Groenoord met tussenpozen maar liefst zes „bestemmingsplannen," die tezamen 5450 huizen of wel 900 woningen per plan bevatten, kreeg aangeboden. „Bij 900 woningen spreek je eerder over een complex dan over een stadsdeel," aldus zijn betoog. „Mers kan zich onder deze verbrok keling niet goed oriënteren" ver volgde ir. Boerman en zei dat de zaak eens grondig op de helling zou moeten worden gezet. „Bezinning op werkwijze is dringend noodzakelijk. Ten slotte wilde ir. Boerman geen misverstanden laten bestaan over zijn vorige week gehouden betoog. „Het is slechts een voorlopige kri tiek en heeft betrekking op die blokken." Ook de heer B. E. Collé ic.p'.n.) bracht Groenoord weer ter sprake. Hij was van mening, dat eerst de zogenaamde „krepeergevallen" met de bouw van nieuwe huizen moeten worden opgelost. Na de afbouw van Groenoord moet men volgens zijn uitspraak, „ervoor, zorgen, dat er twee leefbare wijken Woudhoek en Spaland uit de grond komen. „Welis waar zijn de bewoners in Groenoord blij met hun nieuwe huis. maar om een wijk leefbaar te maken is wat anders nodig. De ontwikkeling gaat snel. We moeten die bijhouden en nieuwe eisen stellen." Drs. J. Houtman (v.v.d.) vertelde, dat wethouder Van Kinderen de raad niet de wijk Nieuwland be hoefde aan - te praten. „Weliswaar hebben we bewondering vocrr Groen oord, maar er is kritiek, van de be volking en daar moet je naar luis teren." Drs. Houtman wees er op, dat bij de realisering van de plan nen, de wijk Groenoord ais een blokkendoos in elkaar geschoven is. Zijn advies: „Ga in godsnaam zo niet door, want het is mis." Ook de liberale woordvoerder wilde thans niet stoppen met de afbouw van Groenoord. „Er moet worden door gegaan tot de beroemde stippellijn." Daarna moet er volgens de WD grondig worden gestudeerd. Niet al leen moet het dan, zoals de wethou der het uitdrukte, „haalbaar en be taalbaar" zijn, maar ook „leefbaar." „Laten we," aldus drs. Houtman, „de laatste restanten grond goed bebou wen. De heer A. Roede (b.p.) meende, dat de wethouder zich in zijn ant woord had opgewonden over de kri tiek. Toch wilde hij die mr. Van Kinderen niet besparen. „We zijn op de verkeerde weg. De wijken zijn allemaal hetzelfde." De wethouder wilde wel toegeven, dat hij misschien ietwat geëmotio neerd had gepleit voor de wijken Nieuwland en Groenoord, waarmee hij achttien jaar lang geconfronteerd werd als wethouder. „Het is een deel van mijn levenswerk geworden" vertrouwde hij de raad toe en be loofde, dat het college de afbouw van Groenoord zal stimuleren en zich intussen grondig gaat bezinnen op de nog te bouwen wijken Woud- hoek en Spaland. Daarbij wil men nog meer dan vroeger de raads commissies betrekken. De wethou der, die betoogde, dat hij vorige week een soortgelijk betoog over Groenoord had kunnen houden, ont hulde, dat men bij het Ministerie van Volkshuisvesting destijds de plannen voor de door drs. Houtman air. „blokkendoos" betitelde wijk nog te groots opgezet vond. Ook vertelde mr. Van Kinderen, dat op schuiving van blokken en wegver- 1 egging een uitstulping van Groen- oord-Noord hadden veroorzaakt. In tegenstelling tot drs. Houtman wil bet college straks wel degelijk ge bruik maken van het woningbehoef te-onderzoek, dat thans in Rijnmond wordt verricht. „Het is," zo aei wet houder Van Kinderen aan het slot van aijn betoog, een moment-op name van waaruit men dan verder kan gaan werken." (Van een onzer verslaggevers) Dc Delftse politie heeft de 19-ja- rige J. v. d. V. uit Pijnacker ge arresteerd, die samen met zijn nog voortvluchtige vrienden G. K. uit Delft en C. O. uit Pijnacker, wordt verdacht van openlijke geweldple ging tegenover de Delftse landbou wer C. van O. De landbouwer, die aan de Delf- gauwseweg woont, hoorde zondag avond omstreeks half zeven enkele schoten vallen. Hij ring naar buiten en zag, dat er van uit een personen auto op de secundaire weg van rijks weg 13 geschoten werd. Toen hij even later een man uit de auto zag stappen en het weiland inlopen, be greep hij met stropers te maken te hebben. Hij trachtte dichterbij te komen om het kenteken van de auto op te nemen, maar plotseling stoven de drie stropers op hem af. Er ont stond een vechtpartij, waarbij de landbouwer een klap met het ge weer in zijn gezicht kreeg. Hij wist aan de greep van het drietal te ont komen en vluchtte naar huls achter volgd door J. v. d. V. De beman ning van een juist passerende Rot terdamse politiewagen kon de stro per grijpen. Even later wist hij ech ter weer te ontkomen. In de loop van de avond werd hij in een Delfts café opnieuw gearresteerd. 5? (Van een onzer verslaggevers) De politie heeft proces-verbaal op gemaakt tegen de 26-Jarige Delftse pottenbakker H. van E. wegens over treding van de wet op de dierenbe scherming en de jachtwet. De pottenbakker had met een jachtgeweer de kat van zijn buurman doodgeschoten, toen die op het plaatsje achter zijn woning liep. De reden? „Het beest bezorgde mij over last," aldus de pottenbakker. ■Van een onzer verslaggevers) Het nieuwe kantoorgebouw van het iïlektridtedtsbedrijf Delfland te Delft zal worden gebouwd door de Nederlandse Aanneming Maatschap- Pij te Amsterdam, die als laagste in schrijven het werk zal uitvoeren voor 6.293,000. In totaal werd in schreven door zes aannemingsmaat schappijen. Het kantoorgebouw, dat zal ver rijzen nabij de Kruithuisweg tegen over het EZH-schakeistation, is een ontwerp van de Amsterdamse archi tecten prof. ir. C. Wegener-Sleeswjjk en S. J. S. Wichers. In hun replieken roerden de frac tievoorzitters natuurlijk de penibele toestand aan, maar van werkelijk meningsverschil was geen sprake. Op de vraag wat men moet verstaan onder een redelijk niveau (geuit door de heer A. Roede (b.p.) kwam de wethouder tot de uitspraak, dat een aantal taken bij de huidige toestand niet kunnen geschieden, zoals de ge meente het graag zou willen. Nogmaals wees de wethouder er op. dat men zich bij het behandelen van subsidieaanvragen niet kan bin den aan een bepaalde maand, zoals de heer Roede dat voorstelde. „Vaak is er studie en overleg nodig en dat vergt veel tijd" zei de wethouder, die beloofde, dat het subsidievraag- stuk in ieder geval de nodig aan dacht zal krijgen. Mevr. M. A. C, Taverne-van Cam pen (k.v.p.) noemde het „troost woord van Scheffers" een schrale troost. Zij vond het begrijpelijk, dat het verzorgingspeil wordt aangetast maar noemde het onbegrijpelijk dat het straatonderhoud steeds het slachtoffer is. De heer J. Dijkstra (p.v.d.a.) wees er op, dat zijn fractie het standpunt van de wethouder deelde, dat men met al te pessimistisch moet zijn. Hij herhaalde zijn uitspraak dat de .toestand niet uitzichtloos is," Hij hoopte, dat het optimisme van wet houder Scheffers ten aanzien van een extra-uitkering van het rijk in ver band met Schiedams slechte bodem gesteldheid niet beschaamd wordt. De heer B. E. Colié (c.p.n.) zei het gedeeltelijk eens te kunnen zijn met wethouders uitspraak over de heffing van belastingen. „Waar de prijzen stijgen is meer geld nodig." Het CPN-raadslid vroeg zich af in hoe verre de gemeenten nog zelfstandig heid bezitten en herinnerde er aan, dat Gedeputeerde Staten het in feite voor het zeggen hebben. De wethouder vertelde opnieuw, dat de gemeente in aanmerking moet ko men voor een extra-uitkering, niet alleen voor de bodemgesteldheid maar ook voor de leeftijdsopbouw, waardoor er zoveel bijstand moet worden uitgekeerd. „Het verdriet ons, dat we hiervoor zo'ngröot be drag moeten opbrengen." De wethouder ziet thans nog geen mogelijkheid om de vermakelijk heidsbelasting af te schaffen. „Zo dra er een eigen belastinggebied voor de gemeente komt, vervalt dit wel." Tenslotte beloofde de wethou der aan mevr. Taverne-van Campen, dat hij aandacht zal besteden aan haar opmerkingen ten aanzien van de exploitatie van het grondbedrijf, (Van een onzer verslaggevers) De politie heeft de 31-Jarige ge huwde huisschilder A. C. uit Delft gearresteerd wegens het plegen van ontucht met tenminste twee min derjarige jongens. De ontucht werd gepleegd bij de man thuis. De schil der is de (leider) van een groep jon gelui, die de laatste tijd nogal wat moeilijkheden hebben veroorzaakt in cafés in Delft. De politie kon de, man aanhouden na een binnenge-f komen mededeling. 'f (ADVERTENTIE) c kÏK'ë Het; Vrije Volk stelt haar abonnees, In -amenwerking met Reis- bureau Megga en supportersvereniging Kees Verkerk, In dé ge legenheid öe internationale schaatswedstrijden te Heerenveen bij te wonen op Juist bij deze wedstrijd, die als generale repetitie voor de grote kampioenswedstrijden geldt, kunnen onze schaatsfenomenen als Kees Verkerk, Ard Schenk. Jan Bols, Peter Nottet e,»., waarbij wij natuurlijk onze prominente dames niet vergeten, uw enthou siaste steun vanaf de tribune niet missen 1 De aanwezigheid van de buitenlandse cracks ais Fred Anton Maler, Gütiormsen, Magne Thomassen, Höglin, Sandler en vele anderen waarborgen een spannend en spectaculair schouwspel. Rijzen voor deze tweedaagse reis r «jn Efl voor de reis naar Heerenveen en terug inci. logies J W«)VU en ontbijt te Groningen. Vervoer van Heerenveen naar 'Groningen na afloop van de wedstrijd op 21 decerabei «n van Groningen naar Heerenveen op de ochtend van 22 december. geheel erzorgde reis. als boven omschreven, tnci. Itlnch en diner op de eerste dag en ontbut, lunch en diner op de tweede dag. Toegangsprijs voor het schaatsstadlon 20,— overdekte zitplaatsen (voor beide dagen) f 15,niet overdekte zitplaatsen (voor beide dagen) f 10,— staanplaatsen (voor beide dagen) zijn. in dete prijzen niet begrepen, maar u kunt bij het bespreken van uw reis op een van onderstaande verkooppunter, bestellen. De kaarten worden u dan bij vooruitbetaling per post toegezonden Aanmelden voor deze reis vanaf heden tot maandag 16 december bij: Vertrektijd bui- Het Vrije Volk, Slaak 34, Rotterdam (voovportier) 8.00 uui Reisbureau Megga, Ie Middellandstraat 42, Rotterdam 8,00 uur Dhr. A. Waardenburg, Leerambachtstr. 4. 's-Gravendecl 7 30 uur Sig-mag. A. van Feit, Oostvoorstraat 74, Oud-Beijerland 1 5 uur Dhr. H. Hartman, ftxie van Drielstraat 42, Puttershoek 7,30 uur Mej. L, Huijsen, Molendijk 13, Nieuwe Tonge 7.30 uur Men wordt verzocht bij aankoop van de reisbiljetten on te geven bij welk verkooppunt men wil instappen. De Directie. DINSDAG Bioscopen PASSAGE: Spartacus (14 jr.), 2 en 8 uur. Diversen: MARIJKE: Singelkwartier, klaver- jasavond, 20 uur. OPSTANDINGSKERK: Kerstavond wjjfcgemeente 3 Nieuwland. ARCADE: Filmavond Reisbureau Duton, 20 uur; EHBO, 20 uur. MAGN. DEÏKERK: Kerstavond Ned. Chr. Vrouwenbond, 20 uur; School- concert, 14 uur. CHR. SOCIALE BELANGEN: Oefe ning BB, 20 uur; Toonkunstkoor, repetitie, 20 uur. Tentoonstellingen: GALERIE DE GRAAF: Ciano Sie- wert, aquarellen. 1 WEEKPROGRAMMA g ARENA, te!, 230730, De bende van M Quint <14 jr.) 2, 7 en 0.30 uur. S CENTRAAL, tel. 138210, Verboden Venus (18 Jr.) 2, 7 sa 915 uur. CINEAC (Bijenkorf) teL 121139, De laatste paradijzen U.) 9.30 11J!0. 1.30, 3.30 uur. Alexander liever lui dar moe (a.1.) elkf* avond SJS0, 7.30 en 92)0 uur, CINEAC (Betntgeb.), tel. 138082, De dood In de rode jaguar (18 jr.) 9 30. 13.30, 130. 3.30, 530. 7JO en 3.30 uur. CINERAMA, tel. 115300, Can-Can (14 jr.) 1.45 en 7.45 uui COLOSSEUM, tel 1903;;;:, De kanon nen van Navarone (14 jr.) 2 en 8 uur. CORSO, tel. 121110, Playtime (ad.) 2 en 8 uur, GRAND, tel. 233363, BarbareUf, (18 jr.) 2. 1' 611,9,30 ÜUT. HARMONIE, tel. 271204: Do hete zon (18 Jr)'2 7 en 9.15 uur. KRITERION, teL 128615, Prudence and the pllj (14 Jr.) 2.30, 7 en 9.30 uur. LUWte,': teL 117755. Het volkomen huwelijk (18 jr.) 2, 7 on 8,33 uur. (s METRO, tel. 174500, Operatie Lad* Chaplin (18 ir.) 2. 7 en 9,30 uur. PASSAGE (Schiedam), tel. 369553, Spartacus 34 Jr.) 2 en 8 uur. Woensdag uur: Nieuwe avontu- rer< van Dik Trom (a.L). s PRINSES, tel. 230754 do. t.m. dl. m Ollemagnaat (14 jr.: 2. 7 en 9.30 s uur. Woensdag 7 es .30 uur. De s beul van Venetië (18 Jr.), Woens- dag 2 uur. Het spoor van de ver- miste aap (a.l.). =f REK, tel. 236071: 24 uur uit leven s van 'n moordenaa: (14 j) 2 7 en een moordenaar (14 Jr.) i, 7 en 9.15 uur woensdag 2 uur: Eiland dar blauwe dolfijnen (a.l.) STU'DIO-62, te). 233363, The -,-raduate (18 jr.) 2,15. 6 45 en 9.15 uur. a THALIA, tel. 111535. Vrije liefde (18 Jr.) 2. 7 en 9.30 uUr. S Bergman retrospertieve (18 ir). 17 en '8 december: Als ia een 3 donkere spiegel (18 jr.) 2, 7 en 9,15 fg uur §f VICTORIA, tslef, 248833: De olle- s magnaat (14 Jr.) 7 en 9 30 uur. Woensdag 2 uur: Laurel er Hardy lil wonderland (a.l.) fj DINSDAG 3 DE ROTTERDAMSE SCHOUWBURG. Dodendans, door de Nederlandse s Comedic. 8.15 uur. =E DE DOELEN, Grote 2a;:), Abonne es men «concert, door het Rotterdams 3= Philharmonisch Orkest. 8.15 uur. LUs'OK THEATER, Kruiskade 10 D:« CsArdasfilrstln, door de Hoofd- stad Operette. 8 uur. MANDERS' CABARET, Mauntsstraat 85. Bil Oorus op visite. 8 uur. V DE DOELEN, Schouwburgplein 56 fg Cafê-Chautant 't Winkeltje, 8 uur. fj WOENSDAG DE ROTTERDAMSE SCHOUWBURG 3 De Prijs, door het Nieuw Rotte: dams Toneel, 8,15 uur. LUXOB THEATER. Kruiskade 10 js Die Czardasfürstin. door de Boofd- ta< Operette, a uus. DE DOELEN. Grote Zaal Abonne- mentsconcert door het Rotter- dams Philharmonisch Orkest 8.15 uur. S MANDElte CABARET, Maurltsstraat 65, Bij DorÜS op visite. 8 uur. ™.jt g Oorus, op schoot. 2 uur. f g DE DOELEN. Sehmrwt>urgplrt»"36, fg Café-Chantant 't Winkeltje, 3 uur.

Het Vrije volk | 1968 | | pagina 1