xpositie werk van Maandag strijd om ta,feitennistitels Schade gestolen model aanzienlijk zaaier Stuurstang breekt bij aanrijding Officier eist boete van 350 voor dood door schuld Diefstal uil nieuwbouw Gemeente ziekenhuis Slipparti [en Op Rotterdams Luchthaven meer passagiers Agenda Bromfietsdiev regge Monster WISSEI KOERSEN Burgerlijke Sland Schade Garnalen Een helpt ui Rotterdamse bioscopen Toneel en muziek Diversen Het\i'jje\ï)lR DONDERDAG 13 FEBRUARI 1969 HET VRIJE VOLK PAGINA 19 Aanstaande maandagavond esa 1 uur vangt iri de Koopmans beurs de sportieve strijd, aan om de Sciiiedamse tafeltennistitels 1969. Om precies te zijn: om tien titels in totaal, te weten acht voor NTTB-leden {vijf senioren en drie junioren) .en twee voor niet-NTTB'ers (senioren en junioren elk één). ZAAIERS plaats ze*.* lees ze Een takelwagen en een truck met oplegger brengen het zeiljacht naar het element, waar het hoort: het water. Een boek met dit merk Is een waardevol werk GEVONDEN VERLOREN? TE KOOP WEEKPROGRAMMA I 'rijzen voor 15 scho ieren Wi em de wi gerschool (Van een onzer verslaggevers) Gistermiddag nam de 58-jarige machinist A. v. d. L, uit Schiedam op de hoek van de Willem Andries- senlaan en de Laan Van BoVEs de bocht te krap. Hij reed daardoor tegen de tegemoetkomende wielrijd- ster Marianne R. (14). Bij de ver keerd uitgevallen manoeuvre brak zijn stuurstang en schoot hü tien me ter naar links, daarbij de fiets van Marianne onder het koetswerk mee slepend. Het meisje liep geen letsel op, de fiets werd zwaar beschadigd. fVan een onzer verslaggevers) De Schieüamse politie heeft de 22- jarige mevrouw W. D. aangehouden( die er van verdacht wordt vier brom fietsen drie in Schiedam en 1 in Vlaardingen gestolen en verkocht te hebben. Zij is voor de officier van Justitie geleid. an een onzer v erslagge) er? oensdagmirJfJag reikte de lieer J. Paalman, conservator van t Stedelijk Museum aan een vijftiental leerlingen van de Willem de Zwijgerscfaool I de door hen bij de schooi expositie, die in de afgelopen week gehouden werd, behaalde prijzen uit, Alle prijswinnaars ontvingen een waardebon. Vier eersteklassers mochten als eersten naar voren komen. Zij had den zich toegelegd op het maken van tekeningen met verschillend ma teriaal, waaronder Joop Wesseling met een 'uitgewogen' olifant; Ineke van de Draaij met een portretkop in houtskool, Carola Groenendaal met een geestige tekening van Ja cob de DU uit de fabeltjeskrant en Wim Moniharapan sleepte met een artistieke vondst de vierde prijs In de wacht. De moeilijke kunst van houtbe- werken vond waardige vertolkers in Kené Schravesande, die met zijn reliëf goed had bekeken wat met hout te. doen valt, Ton Quadt, die een landschap in hout sneed, Kor van Leeuwen, die met een expres sieve kop liet zien wat er met vu- ïhoui te doen valt en Hans van Tol met 'een goed beest'. De handwerksters vingen met hun gebreide en gehaakte poppen vier prijzen. Amy Hoogendoom kreeg de eerste met haar oranje slingerpop, Christine Zwanenburg de tweede met een zieke pinguïn. De derde prijs was voor Anneke van Vliet, die een negerinnetje in elkaar zette en de vierde voor een onbekende leer linge, die op spitsvondige wijze een amfibie maakte. Een sfeervolle tekening van Anne ke Bekkers, "n landschap in pointil- ié-techniek van Herman Pothoff, te keningen van de school-caricaturist Marie van 't Hoff en een leuke col lage van Liesbeth Nelemaat vielen in de prijzen voor de klassen. 3en boete van ƒ350 en voorwaar delijk intrekken van het rijbewijs voor de tijd van zes maanden heeft de officier van Justitie b(j de Haag se rechtbank geëist tegen een 24- jange chauffeur K. R. uit Delft, die terecht stond voor het veroorzaken van dood door schuld en bovendien -het daarna doorrijden na de aan rijding. Toen verdachte op 7 september met de door hem bestuurde vracht auto over de Grote Marktstraat in Den Haag reed, zou hij bij het pas seren van een bromfietser te snel naar rechts zijn gegaan. De bromfietser kwam te vallen. Zijn dochter, de 15-jarige kinder verzorgster Henrica E. M. van La tum, die op de duo zat, kwam onder het achterwiel van de vrachtauto terecht en werd gedood. Volgens verdachte zou hü niets van de aanrijding hebben bemerkt. Een getuige die het ongelijk had zien gebeuren, verklaarde dat hij na heijji ongeval hard naar de bestuur der van de auto had geschreeuwd. Mogelijk hoorde deze het niet, want hij reed door. Hij stopte iets verder op voor het verkeerslicht, waarna getuige hem opnieuw riep. Verdachte kwam toen uit de auto, doch weiger de naar de plaats van het ongeluk te komen, omdat zijn auto in de weg zou staan. Hü verklaarde die even op zij te zullen zetten, doch reed weg. Volgens verdachte was hij de volgende dag, toen hij aan het ge beurde dacht, 'beroerd' geworden De officier van Justitie, mr. Hil- len vond het ten laste gelegde be wezen. Verdachte had, toen hij uit de auto stapte, de bromfiets zien liggen, zodat hij kon begrijpen dat er iets ernstigs was gebeurd. Niette min reed hü weg. Voor beide ten laste gelegde feiten samen eiste de officier de genoemde straf met de mededeling dat hij het rybewjjs niet wilde intrekken, ten einde verdachte met brodeloos te maken. De rechtbank zal op 25 februari vounis wijzen. 12 FEBRUARI Amenk. dollar 3.69,V- 3.6211 Engels pond 8.66» 8.678 Canadese dollar franse frtfnk Belgische frank Duitse mark ïweedse kroon Zwitserse frank Italiaanse lire Deense kroon Noorse kroon Oostenr. schilling Escudo's 3.37,4-- 3.37f5 73 21 —73.26 7.221 7231 90.291 90.341 70,06 —70.11 83.90 —83,95 58.021 58.07J 48.16 -4821 50.69 —50.74 13.99J —14.004 12.721 12.73Ï De Schiedams- Tafeltenniskam pioenschappen 1969 mogen zich ver heugen in een redelijk goede belang stelling wat betreft de inschrijving: 114 stuks. Gezien echter de propa gandistische waarde die er op het ogenblik uitgaat van de uitstekende prestaties van de landelijke teams van NOAD en TSF, had de organi satiecommissie toch wel een wat gro tere inschrijving verwacht. Nu nemen NOAD met 41, TSF met 55 en niet- NTTB-leden met 18 inschrijvingen deel. De hoogste titel, die van Schie dams kampioen van de gecombineer de ere/hoofd/overgangsklasse, zal worden betwist door 12 deelnemers. Nico van Slobbe (Hunter '55) is na tuurlijk de grote favoriet en dan ook als eerste geplaatstna hem komen als geplaatste spelers de TSF'ers Gerry Vaessen, Hans Kreischer en Henk Eikmans in deze volgorde. In de eerste klasse vinden we als favoriet Peter v. d. Broek (TSF) met als mede-kanshebbers Aad Broeren en Hans Dries (TSF) en Theo v. d. Poort (Diveko). Paul de Looze werd als eerste geplaatst bij de tweede klassers na hem komen zijn club genoten Bram Koog je en Peter v. d. Lely (allen TSF) en Leen de Ligt (NOAD). In de derde klasse is C. Wijnties (NOAD) de grote favoriet, terwijl in de vierde klasse H. Buiten dijk RVS) een eerste plaats kreeg. Twaalf met-NTTB-Ieden zijn in twee groepen gepsütst: vier senioren en acht junioren. Bfj de NTTB-junioren moesten, zo als verwacht kon worden, de le en 2e klas worden samengevoegd: ook de meisjesgroep moest wegens te ge ring aantal inschrijvingen vervallen en worden opgenomen in de 3e klas se. Natuurlijk is Hans v, d. Broek de grote favoriet in de gecombineerde le-2e klasse, met Wim v. d. Poort en Jan Landsbergen als 2e en 3e ge plaatste. In de 3e klasse zijn het Fred Beukers en Kees v. d. Horst die als grootste kanshebbers op de titel starten. Naturulijk staat ook de strijd om de Parool-wisselbeker (voor de sterk ste Schiedamse vereniging bij de se nioren) en de Havenloodsbeker (id. junioren) in het middelpunt van de belangstelling. De voorrondes in alle klassen en groepen worden op maan dag-, dinsdag- en donderdagavond gespeeld vrijdagavond wordt beslo ten met de halve finales en finales én met de gehele ere-hoofd-over- gangsklasse. SCHIEDAM Geboren: Paulina S, d v C Molendijk en S Braak; Wille- mina J G. d v J van der Graaf en Silvis en H van den Oosten; Renal- do, v W A M Noüons cn L Blonk. Overleden: P Bleecke, 68 j, wed v J Klaasen; E A Spier. 80 j.. wed v A Hoeflake; C J Limburg. 91 j.. C B van Gelven, 65 j.; T de Kaper, 67 j.; ACM Chambon. 77 j.. wed v A vanden Meiracker; J A de Vliegers, 77 j: A W de Gier. 63 j.: J L den Haring, 53 j., echtg v F J van Tie nen. Bij de plastieken en sculptures werd de vierde prijs niet toegekend. De derde prijs was voor Edward Walraven, die een knaap van een monster maakte, de tweede prijs voor Sylvie Weridisch met een ge voelige uitbeelding en de eerste prijs in deze categorie werd gewonnen door Frank Hoogcarspel, die met een eigentijdse sculptuur en een col lage uitdrukking gaf aan zijn kijk op de kijk van anderen. Frank kreeg bij deze eerste prijs ook de door de Schiedamse kunste naaf Theo Wiegman ter beschikking gestelde monotype in olieverf en drukinkt uit handen van de zoon van de kunstenaar. Diet Wiegman. De heer Paalman sprak de leerlingen toe en bracht bij elk prijswinnend produkt verschillende bijzonderheden naar voren. De oud-directeur van de school, de heer A. de Jong had een aanmoedigingsprijs ter beschikking gesteld, die over de verschillende prijswinnaars verdeeld werd. Deze expositie, die dit jaar voor de tweede maal werd georganiseerd en die bezocht werd door afgevaar digden van de gemeentebesturen van Esslingen (D.), Vienne (Fr.) en Neath (Eng.) is een geesteskind van de heer W. Meïnen, die als leer kracht in de Nederlandse taal en biologie aan de school verbonden is. Onvrrmoeibmr r.-nrktc de Lftrr Meinen het idee voor een expositie van werk van de leerlingen uit en kreeg daarbij steun van de direc teur van de school, de heer De Waard. De organisatie en opzet wa ren ook in handen van de heer Meinen. die daarbij geassisteerd werd door de heren Schepens en Berends. De jury bestond uit de he ren Paalman en Wiegman. De tentoonstelling is voor iedereen gratis toegankelijk. (Van een onzer verslaggevers) De 54-jarige J. J. W. uit Capelle a. d. IJssel heeft gisteren namens Geveke en Co. uit Rotterdam aan gifte gedaan van diefstal van twee wastafels en een verwarmingsradia- tor uit het in aanbouwzünde gemeen te ziekenhuis te Schiedam. Uit een café aan de Hoogstraat in Schiedam is een met koperbeslag be werkte blaasbalg ontvreemd Het voorwerp hing aan de muur in het café en vertegenwoordigde een aan zienlijke waarde. Wa ivisharpoenen van drie eeuwen terue I Van een onzer verslaggevers) De verzamelingen van het Vlaardingse Visserijmuseum heb ben sinds november een aanzienlijke uitbreiding ondergaan. Op een kunst- en antiekveiling te Amsterdam werden drie zeldzame walvisvaart-attributen aangekocht, te weten twee verschillende handharpoenen en een walvisspies (waarmee de geschoten walvis de genadestoot werd gegeven). ministene van Landbouw en Viseert). Beide films worden vertoond ïede- s re zaterdag- en zondagmiddag half i vier, gratis voor bezoekers van het museum. Ook de doorlopende diavertoning m de benedenzaal is aan dit onder werp aangepast. Een beschrijving over de kustvisserij is in het museum verkrijgbaar. (Van een onzer verslaggevers) Gisteren ontstond in Schiedam zes keer een ongeval door de gladheid. Daar waren vüf personenauto's bfj betrokken, zes vrachtauto's en een autobus. Niemand werd gewond, wel was er veel blikschade. (Van een onzer verslaggevers) De Luchthaven Rotterdam heeft verleden jaar meer passagiers ver werkt dan in 1967. Het aantal steeg (met 3,3 percent) van 368.398 tot 380.497. Het goederenvervoer liep daaren tegen terug, van 8.601.055 kg tot 6,367.941 kg. Ook het aantal via de luchthaven getransporteerde auto's zakte: van 5019 tot 4881, Rotterdam boekte in 1968 honderd en vijftig toestellen die van andere vliegvelden moesten uitwijken. De werktuigen dateren uit de achttiende eeuw en geven door hun primitieve eenvoud een beeld van de onverschrokkenheid waarmee de vroegere walvisvaarders de ontzag lijke dieren te lijf gingen. Ook waren er in de afgelopen pe riode weer talrijke schenkingen be staande uit 25 voorwerpen van al- ierlei aard, 17 boeken, 14 foto's en diverse documentatie. Een belangrijk deel van dit ma teriaal is geschonken door de heer A. A. J. M. IJzermans te Leidschen- dam. Verder schonk de heer D. van Os te Vlaardingen een aantal door hem zelf met grote toewijding sa mengestelde overzichten betreffende de Vlaardingse visserij terwijl van het Museum of Science te Londen enkele waardevolle, geïllustreerde boeken werden ontvangen. De lijst van schenkingen bevat voorts twee fraai bewerkte naam- planken van zeilioggers, een oude rederüvlag (IJzermans) een logger- wimpel, een oud schootblok van een zeillogger, enkele onderdelen van de Vlaardingse klederdracht ,een pot- vistand, een herdenkingsmedaille, enkele gereedschappen van de beug- visserü, een vethoom, enkele boet- naalden, een antieke koperen nacht spiegel, een motter (kuiperij), drie schilderstukken en een kunstig uit gesneden mesheft, fraai voorbeeld van zeemanshandwerk. Van het Museum voor het Onder wijs te Den Haag werd een model van een zeldzaam type zeillogger in bruikleen aanvaard. Zoals bekend werd dit model kort na de aankomst uit een werkplaats van het museum ontvreemd. Het is inmiddels terug gevonden, maar de schade is aan zienlijk. In overleg met de eigenaar Is besloten dat het model in eigen beheer zal worden hersteld. Ver wacht wordt, dat dit werk circa twee maanden zal vergen maar daarna zal het alsnog worden opgenomen in de openbare opstelling van het mu seum. Visverzorging aan boord is de titel van een film die in opdracht van het ministerie van Landbouw en Visserij is vervaardigd ter bevordering van een goede behandeling van vis aan boord van vissersschepen, teneinde de consument een zo goed mogelijk produkt te verschaffen. Eeuwenlang had Nederland in dit opzicht een re putatie op te houden. Er is intussen veel veranderd, onder druk van al lerlei omstandigheden, niet in het minst door de felle concurrentie van andere Europese landen. De storm achtige ontwikkeling die het visserij bedrijf vooral na de Tweede Wereld oorlog heeft doorgemaakt kon door ons land nauwelijks worden bijgehou den. maar nog altijd is de export van visserüprodukten van grote be tekenis en nog stedes wordt de Ne derlandse kwaliteit in het buitenland hoog aangeslagen. In de film van de maand ziet men hoe de vissers vanaf de visserij- schoolbanken vertrouwd worden ge maakt met de hoge eisen die men aan kwaliteitsvis stelt. Als extra film draaide in januari „Spoelen en sorteren van garnalen". De laatste jaren speelt de kustvisserij in toenemende mate een hoofdrol in het visserijbedrijf. De visserij op gar nalen blijft daarbij niet achter. De typische gamalenkotter met zijn op vallende bokketuig (het museum be schikt over een mooi model) heeft zün eigen plaats in de vissersvloot al lang veroverd. Het sorteren en reinigen van de vangst betekende echter van meet af aan een enorm probleem voor deze bedrijfstak, die bovendien schade toebracht aan de visstand van de Noordzee. Het sorteren geschiedde met een schudzeef, een arbeidsinten sieve methode die tegelijkertijd het leven kostte aan de talloze voor de consumptie ongeschikte jonge vissen die met de garnalen het ongeluk hadden te worden opgevist. Onlangs is er echter een machine ontwikkeld die aan boord van de kotters kan worden gebruikt en die het sorteren en spoelen van de vangst niet alleen aanzienlijk vereenvoudigt, maar ook de by-vangst in leven iaat en over boord zet. Een verbetering van groot belang voor deze bedrijfstak, ten voeten uit getekend in een splin ternieuwe instructiefilm van het Scheepswerf De Leie op zoek naar water (Van een onzer verslaggevers) Verleden week vond op Goeree- Overflakkee 'n wat ongewoon trans port plaats. Een jacht, büna 17'i m lang en 4'- m. breed werd met behulp van een kraanwagen en een truck met oplegger vervoerd. Het doel van de reis: water, 's Ochtends om acht uur was men op de scheepswerf „De Leie" in Achthuizen aan het karwm begonnen. Het duurde tot 's avonds bij zessen eer het jacht in zün ele ment lag. Hoe is dit allemaal mogelijk? Een eiland omringd door water, waar een schip over de weg moet worden ver voerd om te water gelaten te wor de»? De heer C. Kraan, directeur van de werf geeft antwoord op deze vraag. „Wy hebben in januari vong jaar be sloten de werf in Achthuizen te ves tigen, omdat we te lang moesten wachten tot een gunstiger vestigings plaats gereed was," zo zegt hij. Daar om is de werf nu gevestigd in een ge huurde loods, midden in de polder. Er zijn nu al zo'n zes jachten over land naar het water gebracht. De nioeilükheden bij „tewaterlatin gen" als deze zijn legio. Het zware transport van vorige week moest de provinciale verkeersweg oversteken om bij geschikt water te komen. De politie zorgde voor een escorte en een aantal automobilisten kon het 18 ton zware gevaarte voorbij zien trekken. Daarnaast is het transport nogal kostbaar. Deze keer moest ruim 2500 gulden worden neergeteld. gaat het zeiljacht op de Middellandse Zee varen voor een Frans-Ameri- Toen het jacht eenmaal in het wa- kaans reisbureau. De Amerikaanse ter lag ging de reis wat vlotter, het Passagiers zullen, wanneer het zover ging op sleep naar België, waar het is> er idee van hebben, hoe zal worden afgebouwd. Samen met moeilijk de eerste gang van het de drie jachten die in bestelling zijn schip naar het water is geweest. De heer Kraan is momenteel in onderhandeling met de gemeente Brumisse over een vestigingsplaats op het haventerrein van de gemeente, waar hü zün schepen direct van de werf het water tn kan laten glijden. Tot zolang zullen transporten als de ze op Goeree-Overflakkee blijven plaatsvinden. ARENA, Tel. 230730. Verntetigings- commando'6 (14 jr), 2, 7 en 9.30 uur. Vrijdag- en zaterdagnacht 12.15 uur: Striptease-danseressen gevraagd (18 jr.) CENTRAAL, tel. 138210, De straat van het verderf (18 jr.) 2, 7 en 9.15 uur, CINEAC (Bijenkorf), tel. 121139, Jungle Boek (a.l.) 9,30* 11.30, 1.30, 3.30 en'5.30 uur. Verleiding op z'n Frans <18 Jr.) elke avond 7.30 en 9.30 uur, CINEAC (Beursgeb.), tel. 138082, Ste ve McQueen is Bullitt (14 Jr.) 9.30, 11.30. 1.30, 3.30, 5.30, 7.30 en 9,30 uur. CINERAMA, tel. 115300, 't Is 'n gek ke, rare, dolle, dwaze wereld (14 jr) 1.45 en 7.45 uur. COLOSSEUM, tel. 190352, Steve McQueen Is Bullitt (14 jr.) 2t 7 en 9.30 uur. CORSO, tel. 121110, De wurger van Boston (18 Jr.) 2, 7 en 9.30 uur. GRAND, tel. 233363, Oliver (a.l.) 2 en 8 uur. HARMONIE, tel. 271204, do. t.m. zo.: Sabotagecomplot gouden 7 (18 Jr.) 2, 7 en 9.15 uur. Ma. t.m. wo.: Mooi... maar slecht (18 Jr.) 2, 7 en 9.15 uur. KxUTERION. tel. 128615* De grote stilte (18 jr.) 2.30, 7 en 9.30 uur. Ma. 7 uur Filmliga: Tonite let's all make love LUMIèRE, tel. 117755. Als adelaars vielen ze aan (14 Jr.) 2 en 3 uur. METRO, tel. 174500, The sound of music (aj.) 2 en 8 uur, PASSAGE (Schiedam), tel. 269563* Shalako (14 jr.) 2 en 8.15 uur. Woensdag 2 uur: Turf tn Je ransel (a.l.) PBJNSES. tel. 230754, do. t.m. dl.: De kanonnen van Navarone (14 jr.) 2 en 8 uur. "Woensdag 7 en 9.30 tiur. vrijdag- en zaterdagnacht 12 uur: De stem in het duister (18 Jr.) Woensdag 2 uur: Gullivers Rei zen (a.l.) REX, tel. 236071, donderdag: Een lange zwoele nacht (18 jr.) 2* 7 en 9.15 uur. Vanaf vrijdag: De eenzame vechter uit Texas (14 jr.) 2, 7 en 9.15 uur. Woensdag 2 uur: Tom. en Jerry Festival (aj.). STUDIO '62, tel. 233363, The graduate (18 jr.) 2.15, 7 en 9.30 uur. THALIA* tel. 111555, Rosemary's Baby (18 Jr.) 2, 7 en 9.30 uur. *T VENSTER, tel, 251900, Zoals vo gels sterven in Peru (18 jr.) 2, 7 en 9.15 uur. Vrijdag- en zaterdag nacht 12 uur: Liaisons dangereu- ses (18 jr.) Maandagavond beslo ten. VICTORIA, tel. 248333, donderdag: Het zevende zegel (18 jr.) 7 en 9.30 uur. Vanaf vrijdag: De meedo genloze achtervolger (18 jr.) 7 en 9.30 uur. Maandag geen voorstel lingen. Woensdag 2 uur: Laurel Hardy als struikrovers (a.3.)* DONDERDAG DE DOELEN, Grote Zaal, Abonne mentsconcert, door het Rotte: - dams Phi (harmonisch Orkest, .315 uur. LUXOR THEATER, Kruiskade 10, Snip en Snap Revue, 8 uur. WANDERS' CABARET, Mflurltsstraat 65, Bij Dorus op visite, 8 uur. DE DOELEN, Schouwburgplein 56» Café-Chantant 't Winkeltje, 8 uur. DONDERDAG AHOYHAL, bij het Hofplein, Bin nenhuis "69; 3e International® Consumentenbeurs voor Woning inrichting. t.m. 16 februari. Ge opend 11-17 en 19-22.30 uur. VRIJDAG 'DE GROOTE SCHOUWBURG. Zuid- plein. Er Ik Dan, blijspel van Annie M. G. Schmidt met o.a. Mary Dreaselhuys en Joan Rem- melts, 8.15 uur. PICCOLO THEATER, Karei Door manstraat, Hessel van der Wal met het solo-cabaret „Land in Zicht". 8.15 uur. DE DOELEN. Grote Zaal, Abonne mentsconcert, door het Rotter dams PhUharmonlsch Orkest, 8.13 uur. DE DOELEN, Kleine Zaal, Cabaret Pepijn met „Dag en Nacht", 8.13 uur. LÜXOR THEATER. Kruiskade 10» Snip en Snap Revue. 8 \nir. MANDERS" CABARET, Mauri tsetraat 65, Bij Dorus op visite, 8 uur, DE DOELEN, Schouwburgplein 56, Cafe-Chantant 't Winkeltje, 8 uur. VRIJDAG AHOYHAL, bij het Hofplein, Bin- neuhms '69. 3e Internationale Consumentenbeurs voor "Woning inrichting, t.m. 16 febr. Geopend 11-17 en 19-22 30 uut. SCHIEDAM President-directeur drs. H. Claus Abonnementsprijs per kwartaal ƒ13,52 per week 1,04 losse nummers J o,25 Gironummers Uitsluitend voor abonnements geld 206300 tm.v. Het Vrije Volk, Alle andere betalingen 28333 t-n.v. N.V. De Arbeiders pers, Rotterdam. Adressen en telefoonnummers Rotterdam Alle afdelingen Slaak 34, tot 17.00 uur, tel. 010-111030. Schiedam: Passage 20. tel. 010-263798- 265205. Tussen 18.30-19.30 uur tel. 010-269359 (bezorgklach ten»

Het Vrije volk | 1969 | | pagina 1