9 lelangste ing voor kunst: I [otterdam nog tweede stad des lands ouwtrekken om benzine- omp: géén vergunning KNVB laat niets van zich horen m eu otax 15,11 22 Bevredigende resultaten bi Miiller en Co. ei enoord neemt afscheid Fan Barendrecht Nieuw pand H. H. de Klerk geopend RRJJ: wekeli ks spreekuur Brieven van lezers euling en laes op transferlijst oulpro gramma van 15 B jubileert Agenda Klappertjes Onderling Belang bestaat 50 jaar HeSVrijeVolk Caravan gestolen Geïnfecteerd Rotterdamse bioscopen Toneel en muziek Apolheken Schiedamse ZAAIER ZATERDAG 7 JUNI 1969 HET VRIJE VOLK PAGINA 15 C. Tillema van (Van een onzer verslaggevers) Onder regie van hoofddirecteur ir. J. A. x,u™ van Gemeentewerken, die met kreten als 'Nog even wachten jon gens' de zaak goed in de hand had, heeft staatssecretaris'M J Keijzer van Verkeer en Waterstaat gistermiddag op ie Caland brug in Rotterdam-Europoort een korte Voorstelling als lasser gegeven. Staatssecretaris last. Kenne lijk met plezier. (Van onze kunstredactie) Rotterdam is, wat belang stelling voor kunstuitvoering betreft, de laatse jaren na Amsterdam de tweede stad des lands geworden. Den Haag komt daarna. De belangstelling zou nog groter kunnen zijn als het mo gelijk was in Rotterdam series van bepaalde successtukken te geven. „Er zit een haar in m'n soep" trok de paar keer dat het hier gespeeld is, volle zalen en zou zonder twijfel een paar we ken achtereen gegeven kunnen worden. Hopelijk komt die mo gelijkheid als eind volgend jaar de aula van de Mammoetschool in gebruik wordt genomen." Boito's opera Mefistofele, uitgevoerd in. de Rivièrahal door een grote bezetting van samenwerkende koren en orkesten on der leiding van Nico Ringels, markeerde gisteravond de start van de Nederlandse Koordagen. Hierin zal de Koninklijke Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen in Nederland twee dagen lang de aandacht vestigen op niet of zelden in ons land uitgevoerde koormuziek. NRT belangrijk Zeven Meester? SCHIEDAM Afscheidsreceptie Directeur Technische Bedrijven ïisrgemeester en Wethouders zijn voornemens de heer 3 van Hartingsveld, die zijn functie van directeur van de technische bedrijven der gemeente Schiedam met in gang van i juli a.s. zal neerleggen, een afscheidsreceptie aan te bieden. De heer en mevrouw Van Hartingsveld zullen daartoe op vrijdag 13 juni 1969, van 16.15 tot 17.45 uur recipiëren in de aula van het stedelijk museum, Hoogstraat 112, waar iedere belangstellende welkom is. Lasser' M. J. I eijzer opent Calandbrug 'ANP) De directie van Wm. H. Muller en Co. N.V., Rotterdam, neemt aan dat de vennootschap 1969 met bevredigende resultaten zal afsluiten, maar kan nog niet zeggen of de re sultaten die van 1968 zullen over treffen. Op de in Rotterdam gehouden aan deelhoudersvergadering zei presi dent-directeur A. Th. van der Leeq dat de groep ertgen-mijnbouw de be langrijkste is van het concern. De bedrijfsgroep havens neemt de twee de plaats in, de scheepvaart is de derde. De vierde en laatste groep van de N.V. Transport, komt duidelijk voor expansie in aanmerking. Op verzoek van aandeelhouders verstrekte de directie een reeks gege vens, die vroeger nimmer werden ge geven. De verzekerde waarde van de vaste activa is 300 miljoen. De omzet over 1968 was 8 pet. hoger dan in het voorgaande jaar en bewoog zich tussen de 275 en 300 miljoen. De per soneelskosten bedroegen'130 miljoen. Het totale personeelsbestand be staat uit 7800 werknemers. De aan deelhouders keurden de jaarstukken 1968 goed en stelden het dividend vast op 22 pet. (vorig jaar 20 pet.) Hjj laste een hefboom aan de klep van een kastje en kon daarna een >resse-papier met een modelletje van de brug te voorschijn halen. Als te genprestatie verklaarde hij de echte drug officieel als geopend. De Calandbrug is van groot belang voor het spoor- en wegverkeer in Europoort en gaf de nabijgelegen Brittanniëhaven de gelegenheid om om te zwaaien van binnen- naar zeehaven. Enkele honderden genodigden sa gen de staatssecretaris aan het werk. Na de opening ging het be weegbare deel van de brug met de gasten zo'n vijftig meter omhoog. Toen ze boven waren, begon het te regenen en lieten blazers van de Marinierskapel, opgesteld op de twee oostelijke heftorens, feestelijke klanken horen. Een containerschip van de Bell Line voer door de brug, een spuit- bootje deed wat ervan werd verlangd en op het land knalde vuurwerk. Op het land vormden zich aan weers zijden ook lange files. Het feestje boven werd er niet minder om. (Van een onzer verslaggevers) Jaap Barendrecht is weg bij Feyen- oord. Hij is met pensioen gegaan. Niet vaak zullen werkgever en werk nemer zo erg tegen dit moment van afscheid hebben opgezien. De afscheidsreceptie zal Jaap overigens niet gauw vergeten. Tevre den, iedereen handen drukkend, af en toe met een uitdrukking van „is het nu echt zover", nam hij af scheid bij Feyenoord. Men haalde herinneringen op en prees Jaap voor zijn verdiensten bij Feyenoord. Henk Zon dankte hem namens de KNVB en als voorzitter van Excelsior. Hij noemde Jaap een groot diplomaat. Wie zou hem dat kunnen tegenspreken? Het complete elftal van Feyenoord was er; Cor Veldhoen bedankte Jaap namens het hele elftal en reserves vooral wat hij voor de spelers had betekend. En, och. wie was er eigen lijk niet? Cor v.d. Gijp, Henk Schou ten, noem maar op. Feyenoord heeft ondubbelzinnig zijn dankbaarheid getoond: Jaap zal ongetwijfeld ook een stuk dankbaar heid meedragen voor het feit, dat hij al het werk voor zijn club heeft mo gen doen. Een heuglijke dag was het giste ren voor de pluimvee- en konijnen fokkerij „Onderling Belang" in IJs- selmonde. Zij vierde n.l. haar 50-ja- ng bestaan. Dit feit werd herdacht met een receptie in gebouw „De Magneet". De voorzitter. J. H. Hagoort uitte zijn dank aan allen, die hebben mee gewerkt om deze mijlpaal te berei ken en hoopte dat allen ook in deze, voor de zoals hij noemde „dieren- sport" steeds moeilijker wordende tijden met dezelfde energie en liefde dit werk voort te kunnen zetten. SCHIEDAM President-directeur drs. H. Claus Abonnementsprijs per kwartaal f »,5S per maand (geen giro) 4,50 per week f 1.04 losse nummers f °»25 Gironummers Uitsluitend voor abonnements geld 206300 1 n.v. Het Vrije Volk, Amsterdam Alle andere betalingen 28.1S3 t.n.v. N.V. De Arbeiderspers, Rotterdam. Adressen en telefoonnummers Rotterdam: Alle afdelingen Slaak 34, tot 17.00 uur teL 010-111030. Schiedam: F.v-v-e 20 tel. 110-268798- 26 Tussen 18.30-19.30 uur te' 209359 Bezorgklachten). Het tweede bedrijf van het ope ningsfeest was evenmin alledaags. De Nederlandse Spoorwegen hadden verderop in Europoort, dat gewoon lijk alleen goederentreinen te zien krijgt, met twee locs en vijf rijtuigen een personentrein geformeerd. De feestgangers trokken ermee naar de Botlek, waar tot slot de rondvaart boot Pieter Caland lag te wachten. De eerste de beste bocht van de spoorbaan was voor de vijf rijtuigen niet geheel op maat gesneden. Met geknal en geknetter werden ze er door getrokken. Het was alsof NS klapperjes op de rails hadden ge legd. Het openingsfeest was begonnen in de Burgerzaal van het Rotterdamse stadhuis. Staatssecretaris Keijzer deed zijn gehoor zichtbaar genoegen door uit te spreken, dat de Rotter damse haven en de daarmee verband houdende industrie- ea vervoersac- tiviteiten van waarlijk nationale be tekenis zijn. „Maar maak van mijn uitspraak geen misbruik en loop nu niet direct naar de minister van Fi nanciën," zei hij. Burgemeester W. Thomassen gaf de gasten een lesje Europoort. HU wees ze er onder meer op (ook over de Calandbrug lopende) spoorbaan, die er geheel kruisingsvrij is. In de toekomst zou dat ook wel eens van belang kunnen zjjn voor het woon werkverkeer, zei hij. Betekent dat meer passagierstreinen? De burgemeester nam het tussen de bedrijven door ook nog even op voor Rozenburg. „Dat is geen jam merlijke zaak,"' zei hij. .Dat wordt geen gat waar je vergiftigd wordt, maar een in het groen gepakt dorp." V ""v Dit zei drs. W. Hofman, directeur van de Dienst Kunstgebouwen, in een persconferentie, die belegd was om de nieuwe seizoenabonnementen voor 19691970 te presenteren. Weliswaar was er in het vorige seizoen een lichte teruggang in het totale aantal verkochte abonnemen ten, maar In vergelijking met het seizoen 1965-1966 b.v. is er toch van een zeer ruime verdubbeling sprake. Iets terug liepen de abonnementen voor toneel, ballet, film en opera in Zuid, maar van uitbreiding was er sprake op de gebieden van muziek (Van een onzer verslaggevers) Onder veel belangstelling is vrij- damiddag aan de Industrieweg in de Spaansepolder het nieuwe bedrijfs pand van H. H, de Klerk en Zonen officieel in gebruik genomen. Het grote complex, dat met zijn door twee vleugels geflankeerde hoofdgebouw van tien bouwlagen hoog boven de omringende bebouwing uit stijgt, werd ontworpen door architect J. Hoogstad. De bouw, opgetrokken in beton en baksteen, is uitgevoerd dooi Van Vliet en Van Duist N.V.' en vorderde ruim 2f= jaar. De totale bouwkosten bedroegen ongeveer ƒ4,5 miljoen In het nieuwe complex hebben naast de directie, de inkoop en de hoofdadmuiistratie, ook de centrale magazijnen onderdak gevonden. Van daar uit worden de veertien winkel zaken in Nederland bestuurd en be diend. Verdienstelijke start van Ned. Koordagen Het Operakoor Maasstad, het Re sidentie Operakoor en het Overschies Kinderkoor Euridice hebben, bege leid door de Zuider Orkestvereniging en blazers van de politieharmonie Hermandad voor een uitvoering ge zorgd die vocaal klonk als een klok en die ook instrumentaal alleszins verdienstelijk werd uitgevoerd, al was de stemming van de verschillende in strumentengroepen blijkbaar wel een struikelblok. Arrigo Boito maakt van het Faust- drama geen groot probleem. Zijn mu ziek is door het gehele werk heen meer aangenaam dan dramatisch- suggestief en dat maakt dat een uit voering in concertvorm voortkabbelt zonder grote dramatische hoogtepun ten. Zelfs de heksensabbat wordt slechts summier aangeduid. Eigenlijk heeft alleen de Mefisto- fele-rol zelf iets van het grove, dui velse, iets waarmee de Mefisto-figuur zich buiten het menselijke plaatst. Tadeusz Wlersbicki, de sterk drama tische bas, maakte van deze rol de creatie die eigenlijk de gehele uitvoe ring droeg. Zijn groot volume ge voegd bij zijn suggestieve voordracht wekten bewondering en gaven hem het juiste overwicht op Bert van Del den. die een uitstekende Faust zong. Evenzeer bewonderenswaardig was de Margherita van Marijke van der Lugt, waarbij de Martha van de alt Kitty Huysmans zowel in volume als qua voordracht wel in de schaduw moest staan, hoe verdienstelijk die ook was. Zij en Peter Melis, de tenor die als Wagner evenmin onverdien stelijk bleek, vervulden als dubbelrol respectievelijk die van Pantalis en van Nereo, Marijke van der Lugt zong ook de rol van Elena. Als koorprestatie, en daar gaat bet hier toch -om, een respectabele uit voering waarin de koren een fraai homogeen geheel vormden en zich door Nico Ringels tot transparant en genuanceerd zingen lieten inspireren in een werk dat zowel voor de koren (Van een onzer verslaggevers) Het touwtrekken in de Rotterdams gemeenteraad om een benzinepomp voor het Autoverhuurbedrijf Garage Trio aan de Rösener Manzstraat is beëindigd. Het bedrijf krijgt de pomp niet omdat de ervoor bestemde plaats niet vijftig maar slechts 27 meter van de hoek met- de Mathenesserdijk ligt. Jaarmee werd (op voorstel van de beroepscommissie Openbare Werken) het afwijzende besluit van burgemees- ter en wethouders bekrachtigd. Wethouder mr, H. C. G. L. Polak Stadsontwikkeling) was ter plaatse poolshoogte gaan nemen. Zijn advies: niet doen! Maar de heren L. d. Adel (p.v.d.aj, S. Groenendijk (c.pjj.) en D. Wagenaar (Boerenpartij) waren ook geweest en concludeerden het te gendeel. Toen draaide het op een hoofdelijke stemming uit. Tegen de pomp: twin tig leden. Voor de pomp: negen leden, te weten mevr. A. M. Ridderhof-Strik, mevr. M. Blom-Mourits, J. H. C. Ver- schoor, mr. C. J. N. van Dongen en L. den Adel (allen p.v.d.a.) de driemans fractie van de Boerenpartij en de communist S. Groenendijk. „In grens- en twijfelgevallen iaat ik mij altijd leiden door het belang van de burger", motiveerde mr. Van Don gen zijn stem. (Van een onzer verslaggevers) De Rotterdamse Raad voor Jeugd en Jongeren heeft een spreekuur in gesteld. Iedere dinsdag (volgende week te beginnen) kunnen in het bu reau aan de Saftlevenstraat 40 b van half twee tot half drie problemen, plannen enz. worden doorgenomen met de voorzitter, de secretaris en de penningmeester. (Van een onzer verslaggevers) Een 21-jarige bewoner van de Schietbaanstraat m Rotterdam heeft aangifte gedaan van diefstal van zijn caravan, die voor de deur stond geparkeerd. Het voertuig is 1250 gul den waard. 'Rotterdam had dom geluk bij de brand op de Tsefat. De naven "ont snapte aan een ramp.' Uit deze twee zinnen, die de kop van een artikel vormen op de front pagina van uw blad van 4-6-'63 blijkt weer eens hoe ons denken geïnfec teerd is met het begrip Welvaart. Want er had wel eens iets met de Haven kunnen gebeuren! Dat de Tsefat in een dichtbevolkte buurt lag en bij ontploffing op zijn minst enorme glasschade hac; kun nen doen ontstaan (hoeveel mensen zou dat glas niet verwond, of erger, hebben?), dit concluderen we niet i» de eerste plaats. Voordat we over Welzijn gaan denken moeten we eerst allemaal naar de kelder? G. Franken Duivenvoordestraat 4 Rotterdam als van de solisten dankbaar is. Of we deze Mefistofele, die duidelijk bij Gounods Faust in de schaduw blijft, ln de toekomst veel zuilen horen is overigens twijfelachtig. RIEN FRÜLICH (Van onze sportredactie) Piet Teuling en Gerard Flaes, con tractspelers van. de Schiedamse twee' de divisieclub Hennes DVS zijn op eigen verzoek op de transferlijst ge plaatst. Er is sprake van een ruil van beide spelers linksbuiten en cen trumverdediger) met enkele voetbal lers van Excelsior. sap van der Griend van. Hermes DSV overweegt met voetballen te stoppen. Hij is althans niet van zins een contract van Schiedams tweede betaalde vereniging te accepteren, tenzij de voorwaarden aanmerkelijk gunstiger voor hem uitpakken. iVan onae kunstredactie) B 15 organiseert vanavond in ge bouw De Heuvel te Rotterdam een soulprogramnm. Hieraan werken mee de soulformatie Dick Brown en de soulorganist Bob Franken. Op zaterdag 14 juni organiseert B 15 «en riverboatcruise over de Nieuwe Waterweg met de IJsselhaven. Tij dens de tocht zullen optreden de Rot terdamse popgroep Christie Lane en de soulgroep The Connections. en kleinkunst. Het aantal abonne menten van het Philharmonisch be draagt nu 5233, het totale aantal 19.676. Het aanbod in de toneelsector be staat m de eerste plaats uit zeven series van het NRT en negen ge mengde series, waarin naast het NRT ook andere gezelschappen zit ten. Het NRT neemt m het geheel een belangrijker plaats in dan vorige seizoenen. Dit gezelschap geeft ook zes series van ieder vier voorstellin gen in het Piccolo Theater. Ook nu zijn er weer series „Heer lijk avondje uit" (vier stuks), waar in zijn opgenomen twee voorstellin gen van het NRT. „Er zxt een Haar in mijn Soep" en de Snip en Snap- revue „Van toen tot thans". Zowel het Nationale Ballet als het Neder lands Danstheater geven ieder twee series van drie voorstellingen. Zeven kletnkunstsenes bieden Rients Gra- tama, Pepijn en Frans Halsema- Adèle BJoemendaal-Gerard Cox (,Met blijdschap geven wij kennis"). Wat de muziek betreft geeft uiter aard het Philharmonisch weer een groot aantal series. Daarin zijn op genomen het Birmingham Symphony Orchestra, het Residentie Orkest, het Utrechts Orkest en het Radio Filhar monisch Orkest. Er komt eer serie kamermuziek van zeven avonden, een serie orgel van vijf concerten in Doelen en Lau- renskerk (voor het eerst), een serie zeven meesters aan het klavier, welke meesters over zeven avonden verdeeld, alle 32 pianosonates van Beethoven zullen spelen (Kempff, Arrau, Magaloff', Fischer, del Pueyo, Casadesus en Firkusny), een serie Nederlands Kamerorkest en een se rie met debuterende jonge Neder landse solisten. Een serie zonder naam brengt Ein Abend in Wien, het Wiener Johann Strauss Orkest en het Concertgebouworkest. Ook de vier concerten, die in no vember in het kader van het New port Festival gegeven worden, zijn in serie verkrijgbaar. De serie wordt gegeven in het teken van „Homage to Ellington". Naast hem treden op Sarah Vaughan, het Miles Davis Quintet, het Cecil Taylor Quartet, het Lionel Hampton Octet en de New port Allstars, De film is ditmaal vertegenwoor digd met vijf senes van ieder vijf films met als thema „De Humor in de Film". ".nVEBTENriF.i (Van onze sportredactie) Opvallende afwezige tijdens de re ceptie ter gelegenheid van het 20- jarig bestaan van de voetbalvereni ging VGB: een afgevaardigde van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond. Het bestuur van de afdelingsclub ont ving zelfs geen bloemetje De teleurstelling over dit uitblijven van enige reactie van bondsvvege werd overigens grotendeels vergoed door de belangstelling die zusterver enigingen aan de dag legden. En de komrt van een vertegenwoordiger van de wijkraad voor Overschie deed de bittere smaak bij de VOB'ers hele maal verdwijnen. De chauffeur van een taxi reed gisteravond met zijn wagen tegen een lichtmast aan de Oldegaarde om dat hij met zijn passagier zat te pra ten. 3eide inzittenden werden ge wond. ARENA. tel. 2307.30: Gejaagd door de wind (14 j.>, 1.30 en 7.30 uur Zaterdagnacht 0.15 uur' Invasie op Ambush Bay (18 j.). CALYPSO, tel. 131855: De gendarme op vrijersvoeten (a 1 s.&wrdng 2, 7 en 9 30 uur, zonclns? 2. 4.30. 7 en 9 30 uur. Zaterdagnacht 0 15 uuj Ipcress... streng geheim! (18 j i. CENTRAAL, tel, 138210' HeJga Michael (18 2, 4.30. 7 en 9 30 uur, CINEAC (Bijenkorf), tel. 121139 Walt Disney's tekenliim-pamde (al). 9 30, 11 30. 1.30 en 3 30 uur. The Queen (18 j 5.30, 7 30 en 9 30 uur CINEAC (Beurs), tel 138082 Chas- quido... de duivel met de ijzeren vuist (18 JJ, zaterdag 9.30. 11.30, 1.30, 3.30, 5.30. 7 30 en D 30 uur. zon dag vanaf 1,30 uur. Zondagmorgen 11 uur: Dik Trom en het circus CINERAMA, tel. 113300: The longest day (14 J.) 1.45 en 745 uur. COLOSSEUM, tel. 100352: Matt Helm en de vernielers (14 jj. zaterdag 7 en 9.30 uur, zondag 4.30, 7 en 9,30 uur Robin Hood eu zijn schel men (a.I.), 2 uur. Zaterdagnacht 0.30 uur: Frankenstein schiep een vrouw (18 j.). CORSO, tel. 121110: Funny Girl (a.I 2 en 8 uur. GRAND. tel. 233363: Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten (ail.), zaterdag 2 en 8 uur, zondag 2, 5 en 8 uur. HARMONIE, tel. 271204: De woeste lingen (18 j.). zaterdag 2, 7 en 9.15 uur, zondag 2. 4.30, 7 en 9.15 uur XRITERION, tel. 128615: Mysterie ln triplo (18 J.), zaterdag 2 30, 7 en 9.30 uur, zondag 2, 4.30, 7 en 9 30 uur. LUMIÈRE. tel. 117755: Met 'n mfllioen meer mans (a.l.). 2, 430, 7 en 9,30 uur. LUXOR, tel. 138326: Ver van de woe lige wereld (14 J.), 2 en 8 uur, METRO. tel. 174500: De laatste trein uit Katanga (18 J.), zaterdag 2, 7 en 9.30 uur, zondag 2, 4.30. 7 en 9 30 uur. PASSAGE (Schiedam), tel. 269563. Les Biches (18 j.), zaterdag 2, 7 en 9.15 uur, zondag 4.15, 7 en 9 15 uur. Kluchtig en luchtig (a.l.j, zon dag 2 uur. PRINSES, tel. 230754: Chuba, de re- vol verhuurling (18 j.)r zaterdag 7 en 9.30 uur, zondag 4.30, 7 en 9.30 uur. Yogi, de apookbeer (aJ.). 2 uur. Zaterdagnacht 12 uur: On the waterfront (18 Ju. REX. tel. 236071: Het Satansgebroed (18 J.), zaterdag 7 en 9.15 uur, zon dag 2, 4.30, 7 en 9.15 uur. Drie kleine detectives (a.l.). zaterdag 2 uur. STUDIO '62, tel. 233363' Hour of the wolf (18 j„), zaterdag 2.15, 7 en 9.30 uur. zondag 1.45, 4.15, 7 en 9.30 uur, THALIA, tel. 111555: The party {al 2. 4.30. 7 en 9 30 uur, 't VENSTER, tel. 251900: Mensen ontmoeten elkaar en zachte muziek vult hun hart (IE j.), zaterdag 2, 7 en 9.15 uur, zondag 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Zaterdagnacht 12 uur: Ma- non. *70 (18 J.). VICTORIA, tel. 248333: Uitroelings- commando Warkill (18 j.), zater dag 7 en 9 30 uur, zondag 4.30, 7 en 9.30 uur. Laurel en Hardy als zoetwatermatrozen (a.l.). Zaterdag nacht 0,15 uur: Een miljoen Jaar geleden (18 j_). ZATERDAG DE ROTTERDAMSE SCHOUWBURG, Plaza Suite, door het Nieuw Rotter dams Toneel, 8.15 uur. PICCOLO THEATER. Karei Door- manstraflt. Cabaret Don Quisho- cking met het programma 'Bijna Uitverkocht*, 8.15 uur. DE DOELEN, Grote Zaal. Orgelcon cert, door Arie J. Keijzer, 3-4 uur. DE DOELEN, Grote Zaal, Oratorische muziek, door Koor Kath, Haarlem en C.O.V. Hilversum, 8 15 uur. DE DOELEN, Kleine Zaal, Neder landse Koordagen. Kerkmuziek: Ned. Kerkmuziek Ensemble en Zwols Madngaalkoor. Hedendaagse Muziek: Schiedams Vrouwenkoor en mannenkoor Fortissimo, Bergen 1.30 uur. MUS. BOYMANS-VAN BEUNINGEN. Mathenesserlaan 18-20, Films. 'Ar- naldo Pomodoro, beeldhouwer' en 'Luc Peire, Environnement, 2.45 uur MANDERS* CABARET, Maurits- straat 65, BIJ Dorus op visite, 8 eu 10.45 uur. ZONDAG PICCOLO THEATER. Karei Door manstraat, Poppentheater .Ka- dor", 2.15 uur. PICCOLO THEATER. Cabaret Don Quishocking met het programma ..Bijna Uitverkocht**, 8.15 uur. MANDERS' CABARET, Mauritestraat 65. Bij Dorus op schoot, 2 uur. BtJ Dorus op visite, 8 uur. MUSEUM BOYMAN SV AN BEU NINGEN, Mathenesserlaan 18-20, FlLms: „Arnaldo Pomodoro. beeld houwer" en „Luc Peire, Environ - nement", 2.45 uur. MAANDAG PICCOLO THEATER, Karei Doorman straat, De dag dat de hoereu kwa men tennissen, gevolgd door: Striptease, 8.15 uur. DINSDAG DE ROTTERDAMSE SCHOUWBURG. Biografie, door de Nederlandse Comedie. 8.15 uur. PICCOLO THEATER, Karei Doorman- straat, De dag dat de hoeren kwa men tennissen, gevolgd door: Striptease, 8.15 uur. MANDERS' CABARET. Mauri test ra at 65, Bij Dorus op visite, 8 uur, 8-13 JUNI RECHTER MAASOEVER- Buitentuin <S: De Cr!ooi, Bcnthuizerstraat )ti, tel. 243813. Gersons, Schiekade 99a. tel. 243311. 248333, Kieiupolderapo- thee?.. Duyvesteijnsiraai telefoon 154422. Engel, Claes de Vrteselaau 2. tel. 232228, Lagaay. v Vollenhoven- straat 38, te: 123158. RamlehapotVk Ramlehweg 43. tel. 136704. v. d Vecht. Mnthenessertveg IJ Ic, telef. 370056. LINKER MAASOEVER: Apott) HeiJ- P'.nat, Courzandseweg 45, tel. 290921. Plclnwegapoth.. Pletnweg «6a, tel 271155, Riet. Langenhorst 235. tel, 274293 v. Senus, Beljerlandselaan 112. tel. 193581. HILLEGERSBERG-SCHIEBROEK PIoeg-Groot, v. Beethoveusingei 2, tel. 227180 Bovenstaande apotheken zijn tevens op zaterdag 14 Juni van s tot 1 uur geopend HE1JPLAAT, HOOGVLIET, MEEU WENPLAAT. PERNIS EN SFIJKE- NISSE: Apoth. Hoogvliet. Max. 3a- vela&rweg 2, Hoogvliet, tel. 010- 160630. b.s.g. 16262®, Medische Dienst Perms: van 7 juni 11 uu t.m. 8 juni 24 uür: dr. A Oosthoek, Burg. v. Esstrasp 97. Pel nis, tel. 010-161234. Verloskundige dienst: van 7 juni 7 uur t.m. 8 juni 24 uur: mevr S. W van den Houten. Harderpad 7 Hoogvliet, tel. 010-1819SC Dienst tandartscti Rotterdam- op 7 en 8 juni van 11-12 en ;7-l8 uur W. Noomea, Florls VersterlaaS 21, J J. A. Stoffels, Schalkeroor.-l 26 Kapsalon Helen® de salon vooi de BETERE PERMANENT Al fnze permanenten 1 10. - exclu sief BTW Grstp halen en mengen per tuxeauto voot Tmanent Kapx.ittm HAIene l-'inbr.iiultiaan 22 Schiedam

Het Vrije volk | 1969 | | pagina 1