Noodkreet verenigingen: Opening expositie Er komt zwembad in Schiedam-2 uid Shell-poloteam via strafworp kampioen Iverschie wil molen aan Delftweg I Valmeiine KREUGO n Agend Sportkeuring voor oudere Ursus-leden Fusie van vier drukkerijen Schiedam blijft actiëf met oefenen n Noodsprong om tot beslissing te komen HetVifleVolk Speeltuin Reëel Medische dienst Moed houden KENMERK VAN GOECE SMAAK JAPANSE HORLOGE IMPORT Honkbal DHS Burgerlijke Stand 1 Rotterdamse bioscopen Toneel en muziek Diversen VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1969 HET VRIJE VOLK PAGINA 19 Regenjassen Welk wijk- of verenigings blad je ook doorleest, dat ene, kleine zinnetje kom je bijna altijd wel ergens tegen: „Wie wil zich voor dat werk inzet ten?" Een bekende vraag van tal van verenigingsbesturen. Een noodkreet, die vooral nu, aan het begin van het korte- dagen -lange-avonden-seizoen, weer aardig doorklinkt. DE HERENMODEZAAK VAN SCHIEDAM BROERSVEST 6 "Weiiiis; FOTO FILM (Van een onzer verslaggevers) Een actie die lange tijd stroef luk te verlopen (met een inge bouwde kans om volledig te mislukken) heeft zich ten goede gekeerd. Het zwembad in Schiedam-Zuid komt er. Half novem ber kan het schetsplan worden tegemoet gezien en dat is dan al een hele stap in de goede richting. Aldus de nog immer geest driftige initiatiefnemers. HERENKLEDING - HERENMODE (Van onze sportredactie) Aanvoerder Martin Vermeulen heeft donderdagavond met een strafworp, die in eerste instantie tegen de paal kwam, het wa- terpoloteam van de Shell het kampioenschap bezorgd van de vierde klas E van de KNZB. ORANJESTRAAT 21 TELEFOON 268783 - SCHIEDAM (Van een onzer verslaggevers) .Toen Arij Scheffer in 1858' stierf, in Argenteuil bij Parijs, bleek dat .hij bij het maken van zijn testament ook had gedacht aan zijn geboortestad". Dordrecht. Hij had een niet onaanzien lijk kapitaal op de bank gezet en van de rente moesten be paalde hij jonge, minvermogende Dorötse kunstenaars eens een buitenkansje hebben in de vorm van een beurs. Wie wil zich voor dat werk inzetten ADVERTENTIE A (ADVERTENTIE) iVan een onzer verslaggeefsters! Het is te hopen tenminste voor al die mensen die zich inspannen an deren door hurt vrije tijd heen te helpen, dat de smeekbede, want dat is dc vraag uiteindelijk toch, ook in derdaad doorklinkt. Diolen/katoen Gemeentewerken Rotterdam heeft aanbesteed bestek nummer 020- 69: het verrichten van bagger-, ver- voers- en klepwerkzaamheden voor bet onder profiel brengen van het Hartelkanaal. Van de 13 inschrijvers Was laagste Smeulers Bagger MU. N.V., Utrecht, met ƒ292.000,en op volger N.V. Aann. Mij. v.h. J. Prins van Wijngaarden, Hattem, met ƒ307.200.- O Want lezen we er Greenoord Ak koorden, het orgaan van de wijkver- eniging Groenoord en omstreken, er op na, dan zijn er nog al eens wat mensen die zich beklagen „dat de vojkvererüging zo weinig doet." Zo'n bestuur kropt dan alle erger nis over deze, volgens haar ongegron de klachten, een tijdje op. om ver volgens „in de aanval" te gaan. Een aanval die uiteindelijk neerkomt op een verdediging. Er verschijnt dan een artikel in het wijkblad. Compleet met een op somming van al wat de vereniging heeft gedaan, doet en gaat doen. Om dan' vervolgens de „klagers" aan het verstand te brengen dat de vereniging nog veei meer zou willen doen als er maar eens wat meer mensen zouden zijn die daadwerke lijk willen meehelpen. handen en voeten gebonden," zo wordt geschreven. En vervolgens: „Het gemeentebestuur zit op tie puinhopen van éen nalatenschap van de voorgangers en wordt bovendien nog bijzonder stiefmoederlijk behan deld door Gedeputeerde Staten. Geen zakcentje waarmee de kleine wens- jes bevredigd kunnen worden en voor grotere uitgaven moet men compleet op de knieën om wat los te krijgen." Geen veeg uit de pan dus voor de vroede vaderen. Wei een aardige ti rade aan het adres van „de volwas senen van nu" de moeder en va ders die zo snel zeggen „dat de jeugd zo vervelend is, zo excentrisch, lang harig en onzinnig." Want ook al is er geen geld, dan betekent dat nog niet dat je dan je mond maar dicht moet houden en geen plannen en ideeën meer naar voren moet brengen, zo blijkt uit Nieuwland Klanken. Gesteld wordt: „Er zijn tal van wensen die in het verborgene blijven omdat er eenvoudig 'geen geld is om ze uit te voeren. En toch moeten de wensen en verlangens openbaar wor den gemaakt. Want hoe komt men anders aan de weet dat er wensen en verlangens zijn?" Tuinlaan 38 Schiedam Telefoon 26.74.64 Mgr. Nolenslaan 688 Schiedam Telefoon 26.20.76 (Van een onzer verslaggeefsters) Het bestuur van, de voetbalvereni ging Ursus -in' Schiedam wil een sportkeuring voor haar spelers van 35 jaar en ouder. De kosten die hier aan zijn verbonden komen voor re kening van Ursus, Volgens het Ursus-bestuur „wordt men In de sportwereld steeds op nieuw opgeschrikt, door berichten over oudere sportlieden die tijdens het voetballen, door een hartaanval worden getroffen". -Vaak blijkt, aldus het bestuur, dat de slachtoffers soms 10 tot 20 jaar geleden voor het laatst zijn gekeurd. In her. gisteren verschenen Nieuw- iand Klanken van de wjikvereniging Sieuwland wordt hetzelfde probleem aangesneden. Het artikel onder de kop 'We zouden zo graag' komt er op neer dat ook deze vereniging best meer activiteiten wil ontplooien. Maar dat blijkt moeilijk. Er is geen geld. Dat ten eerste. Volg-ms het artikel is het,dan wel makkelijk om de schuld gireer) in de schoenen van de gemeente te schuiven, maar dat vindt men bij de wijkvereniging niet reëel en fair. „Ook het gemeentebestuur is aan ADVERTENTIE In Nieuwland wil men een speel tuin. een fotoclub. Zulke dingen moe ten georganiseerd, gestimuleerd en uiteindelijk ook betaald worden na tuurlijk. Er zijn mensen voor nodig om dat allemaal voor elkaar te bren gen. Is er geen gemeentegeld? Dan maar zien dat het vla oude kranten binnenkomt. Trouwens, hoeveel buurtverenigin gen zijn er niet die zelf een speeltuin in elkaar geknutseld hebben? Öf waarvan de leden zelf materiaal voor een donkere kamer bij eikaar hebben gescharreld? Wat. dat aangaat kan er dus best wel het een en ander gebeuren, ook zonder geweldige financiële steun van de overheid. Dat blijkt wel uit de verenigingsbladen. .Maar dan moeten de volwassenen, van nu iiun bijdrage gaan leveren. De jeugd moet worden ingeschakeld. De volwassenen moeten de jeugd een voorbeeld geven in het zoeken naar mogelijkheden om bezig te zijn." al dus Nieuwland Klanken. (Van een onzer verslaggevers) Vier drukkerijen in Zuid-Holland hebben overeenstemming over een volledige fusie bereikt. Het zijn de drukkerij Steens N.V. in Schiedam, die al samenwerkte met drukkerij J. W. de Gruyter N.V in Sassenheim en de drukkerij-afdeling van Ten Hagen N.V, in Dei Haag, die al ver bonden was met drukkerij Wattez in Scheveningen. Van het personeel (ongeveer 200 man) behoeft niemand te worden ontslagen. De i «len tot "fusie Is de noodzakelijke grote investering in moderne grafische machines geheel rendabel te kunnen maken. (Van éen onzer verslaggeefsters) Vanavond vordfc in Galerie Punt Vier in Schiedam een tentoonstelling mei, reliëfschilderijen van Dirk Ro denburg geopend. Dat gebeurt om kwart over 8. De heer J Paalman, directeur van het Schiedams Stedelijk Museum, zal een inleiding houden. De tentoonstelling wordt tot 27 september gehouden. Ze Is geopend op woensdag avond van 7 tot half 10, en zaterdag- en zondagmiddag van 2 tot 5 uur. (Van onze sportredactie) Gaat de competitie voor de voet ballers uit de afdeling Rotterdam van de KNVB het komende week einde reeds var, start, zij, die het voorrecht hebben in de KNVB uit te komen, moeten wachten tet veertien september. Da-, _>m blijft Schiedam in de,weekeinden actief met het spe len van oefenwedstrijden. A.s. zondag speelt het eerste elftal van Schiedam in Rotterdam tegen een combinatie van Excelsior. Aan vang op Woudestein half zes. Zondag, komen de spelers van trainer Herman Wink weer in het veld. Om elf uur spelen zij in Rot terdam aan de Oldegaarde tegen De Musschen. SCHIEDAM Apothekersdienst; apotheek Nieuwland, Dr. Wlbaufcplein 17, telefoon 267532 Doktersdienst: in geval van nood bellen nummer 20661X. De wekelijkse kaartavond van de wijkvereniging Nieuwland In Schie dam begint, in tegenstelling tot an dere berichten, eerst op maandag 8 september in het wijkcentrum aan het Dr. Wibautplehv Op 3 september wordt daar de ruilbeurs gehouden. Op de bankrekening, die de Stich ting „Bad Zuid" daarvoor heeft ge opend, prijkt op dit moment de vette som van 245.000 gulden. Men bouwt er (geschatte Kosten 1,8 miljoen) nog geen overdekt zwembad van, maar ae Schiedammers hebben door het bedrag bij elkaar te brengen wel hun goede wil getoond. De rest is voor de gemeente. Binnen, twee jaar zal aan dc bouw van het bad begon nen moeten zijn. Dat is namelijk de voorwaarde waaronder de In 1967 gevormde stich ting van start is gegaan. D» meer dan duizend spaarders, die zich door een.'wekelijkse bijdrage van 1 gulden gedurende twee jaar een „bewijs van medefinanciering" verwen-en. hebben hur geduld dan tang genoeg be oefend. Hebben aldus de burgers hun samenlevingspiichten volledig ge toond: anders ligt dat bij het Schie- damse .bedrijfsleven, dat maar moei lijk voor het bad te interesseren blijkt. Een gift van Gusto is tot nu toe vrijwel het enige dat deze sector heeft opgeleverd. Maar stichtingsvoorzitter J. Crama en 'zijn mensen verliezen de moed niet, Andere financieringsacties zul len tn de komende wintermaanden het staaltje van goed burgerschap nog wat meer reliëf dienen te geven. Alleen dan maakt Schiedam-Zuid kans op een spoedige opening van zijn eigen bad. Het wordt, zoals ge zegd, overdekt met een hoofdbassin van 25 metes - en 10 meter breed. Ernaast kon., ^on instructiebassin van 8 x-8 meter, waarin diploma- zwemmers kunnen worden geoefend en waarin' ook gehandicapten een eigen plaats zullen kunnen krijgen. Tot de activiteiten van het stich tingsbestuur hoort een loterij die om streeks 1 oktober van start zal gaan. Er worden 6000 loten a ƒ1 per stuk verkocht. (ADVERTENTIE) Even goed als de Japanse camera's zijn de Japanse horloges. Ondanks de verbluffende kwaliteit is de prijs uiterst bescheiden. Oordeelt U zelf: Herenhorloge edelstaal SS? waterwerend, shock- proof, anti-magnetisch, centrale secondewijzer, 17-steens aricre slechts v46,85 Dameshorloge, doublé, anti-magnetisch, shockproof, zeer solide kast. slechts r 58,50 WIJ RUILEN UW OUDE HORLOGE IN MGR. NOLENSLAAN 512 SCHIEDAM (NIEUWLAND) De Vlaardingers moesten daarvooj Shell-sportpark. "Voorzitter Th W. eerst een beslissing forceren tegen de v. d. Bergt: vertelde nog dat )ok het Rijswijkse Zwem Vereniging, die In aspiranteuteam van de Shell kam de competitie gelijk in aantal punten pioen «s geworden. Om in de derde was geëindigd klas te komen zal de ploeg eerst pro- In h lftse bad In de Korft motiewedstrijden moeten spelen, sloeg de balans na een nerveus duel kort voor tijd naar de Vlaardingers over. De Shell-ploeg kwam in de eer- sta periode goed uit de voeten, maar enkele schoten van Ton Vermeulen misten hun doel. In de laatste fase van de eerste periode schoot RZV het eerste doelpunt achter Vlaardingse doelman De Lange. Maar vlak na het begin van de tweede periode kwam na 'n combina tie tussen Ter Poorter en Martin Ver meulen laatstgenoemde speler vrij voor het Rijswijkse doel, waarna hij niet miste: 11. Ton Vermeulen bracht de Shell- mannen op een voorsprong, maar toen kwam de snelheid van de Rijs- wijkers er aan te pas. Enkele snelle acties werden besloten met harde schoten, maar doelman De Lange redde enkele malen goed. Toen hij echter te ver uit zijn doel zwom, was RZV zo attent via een vrije worp de stand op 2—2 te brengen. In de derde periode werd er niet gescoord, maar vlak voor tijd kreeg Martin Vermeulen een strafworp t( nemen. In eerste Instantie schoot- hij op de paal, maar daarna scoorde hij toch het winnende doelpunt: 3 2. De vele supporters van de Vlaar dingse equipe was dolgelukkig. Er werden bloemen aangeboden en in de avonduren was er volop feest op het (Van een onzer verslaggevers) De wijkraad van Overschie wü de molen De Hoop graag herbouwd zien op een naar het noorden verschoven plaats langs de Delftweg. En dan wel graag met spoed, aldus de wijkraads- leden. Het gemeentebestuur var Rotter dam. had drie plaatsen voorgesteld. Over herbouw in de Oostabtspolder en in park Zestienhoven was de wijk raad niet enthousiast op de gister avond gehouden vergadering. Het plan van de gemeente om twee dammen in de Prins Mauritssingel te leggen om het verkeer ijtdens bestra- tingswerk in de Burgemeester Bau- mannlaan te ontlasten, viel niet in goed aarde. De stille singel zou ver keer aantrekken, wat gevaar oplevert voor de schoolkinderen. Op de Burgemeester Baumannlaan zouden diepe verkeerskommen meer ruimte overlaten voor het doorgaan de verkeer. De vergadering toonde zich niet gelukkig met het ontwerp beheers- verordening wijkgebouwen. Men pleitte voor meer decentralisatie. i VRIJDAGSAVONDS GEOPEND naar Na iets meer dan een eeuw is de bron nog niet opgedroogd. Trudy Kunkeler is jong. geboren Dorritse en welke kunstenaar is rijk? ook „minvermogend". Dit jaar gaat zij met 2200 var. het Arij Scheffer- fonds op zak naar Barcelona, Span je, om daar tien maanden les te nemen aan de Escuela Massana. Want ook dat was' een bepaling die de in zijn tijd wereldberoemde schilder Arij Scheffer in zijn testa ment neerschreef: het geld van de beurs moest gebruikt worden omde artistieke vaardigheid aan een aca .v| demie of soortgelijke instelling te ver groten. Trudy Kunkeler kwam nadat zij de kerarrdek-opleiding van de Haagse Vrije. Academie had afgemaakt, naar Dordrecht terug. Zij woont in de Schuitenmakersstraat, in het befaam de pand Punt 31. Daar werkt ze ook. Ze is niet meer hoofdzakelijk potten bakster, maar maakt nu van klei een soort monolieten,, een flink formaat objeoten van strakke hoge vormen die bij aanraking tinkelen nadat ze in de oven zün geweest. De beurs van het Arij Schefferfonds is de laatste paar jaar niet uitge reikt. „De meeste mensen weten he lemaal niet dat er- zoiets is," zegt Trudy Kunkeler. Zij wist het wel en schreef zelf een verzoekje naar Dor- dtechts Museum, van waaruit Arij Scheffers laatste wil nog steeds wordt uitgevoerd. Het kostte verder weinig r «ité. Zij vertrekt 4 september. „En nu vind ik het eigenlijk heel gewoon," zegt ze. .net zoals je sen keertje naar Rotterdam gaat. Weet je, ik heb het volste* vertrouwen dat er leuke dingen gaan gebeuren. En als je dat zelf wilt. lukt het meestal ook." Na enige aarzeling: „Of ik direct terugkom, dat weet ik eigenlijk nog niet, Ik heb veel zin om door te gaan, naar Marokko. Of naar Praag, weer iets heel anders, maar dat trekt me ook erg." Waarom koos zij voor Spanje? „Omdat die school goed is, vooral erg goad in steengoed glazuren. Je hebt hier geen echte steengoedklel, die je wel tot zo'n twaalfhonderd gra den kan verhitten. Ik hoop er veel te leren." Kan je tien maanden rondkomen van 2200? .Bat denk ik toch wel. Je kan er goedkoop kamers huren, heb ik ge hoord. Heerlijk, om een tijdlang zo maar in Barcelona te zitten. Ja. ik heb er echt zin in." Het zou Arij- Scheffer goed doen als hij het nog kon horen. (Van onze sportredactie) Om het risico van een tweede ver regend en verloren weekeinde te ontlopen, heeft de S5NHB besloten de beslissingswedstrijd Donar Schiedam, voor het kampioenschap in de tweede klasse, voor twee maal vast te stellen. Mocht namelijk de op zaterdag (aanvang twee uur) ge plande beslissingswedstrijd worden afgelast, dan heeft de KNHB nog 'n mogelijkheid geschapen om toch dit weekeinde tot een beslissing te ko men. Zondag om drie uur zal dan de wedstrijd in Haarlem aar het Bad- mintonpad plaatsvinden. De op za terdag geplande wedstrijd wordt in Den Haag gespeeld op het terrein van Escamp 3. Ondanks deze nood sprong blijft het weer het laatste woord hebben De .promotiewedstrijden van DHS sijn ook al van de weersomstandig heden afhankelijk. Werd vorige week de eerste promotiewedstrijd tegen TYBB afgelast, de tweede wedstrijd a3. zondag (aanvang half drie) in Amersfoort- tegen Robur maakt ook een goede kans om afgelast te wor den. De omstandigheden voor coach Bob Soudfjn worden er, met .het oog op zijn honkballende voetballers, be slist niet gemakkelijker door. SCHIEDAM Geboren: Honaldus H„ z. v. H. M, A, Voorwald en A. E. Soeters. Wendy d. v. D. van der Gaag en E D. van Scheliebeek. Mo nique, d, v, C. J. Engel en J. C. M. Schrauwers. Johanna C. E„ d. v. A. Gjjsen en C. W. van Schuppen. Ro bert C. D„ z. v. C. H. Kop en N. K. W. Rieff. Overleden: J. H. A. van der Vliet. Een surveillance-auto van de poli tie sloeg gisteren over de kop op de kruising Olympiaweg-Grote Kreek- Sportlaan te Rotterdam. De 52-jarige brigadier P. Nuys en brigadier J. Popeyus klaagden over pijn aan schouder en nek. De wagen kwam in botsing met een personenauto, die geen voorrang verleende. Brigadier Nuv3 is naar het St. Cla- raziekenhuis gebracht. 1 ADVERTENTIE) 11 J] Ï!1 WEEKFHM Passage Theater: De dagen van het geweld. 14 jaar. Weekdagen 2 en 3.15 uur. Woensdag 815 uur, zater dag 2, 7 en 9.15 uur, Zondag 4.15. 7 en 915 uur. Kindermatinee: Winnetou in de dodenvallei. Zondag 31 augustus en woensdag 3 september 2 uur. TENTOONSTELLINGEN Stedelijk Museum: tot 1 septem ber, Alfred Eikelenboom, fly-in city dynamopolis. Galerie De Graaff: tot 11 septem- be Luuk Scholten, prenten en lino's Galerie Punt 4: tot 22 september Rodenburg. DIVERSEN VRIJDAG Chr. Soc. Bel. 20.00—23.00 uur kla- verjasvereniging Klavervier. ZATERDAG Arcade 20.00 uur: Martin Green. WEEXPROGRAMMA ARENA, tel. 230730: Sweet Charity (14 jr.), 2 en 8 uur. Vrijdag-. en za terdagnacht 0.15 uur: De rouw de Xolterkelder (18 jr.). CALYPSO, tel. .131855; Privé-les (18 Jaar), 2, 1 en 9.30 uur. Vrijdag- en zaterdagnacht 0.15 uur: De au- planeet (18 Jr.). CENTRAAL, tel. j38210.Het badhui»:' van de zeven zaligheden 118 jr.ï. 2. 7 en 9.15 uur. CINEAC (Bijenkort), tel. 121139.. Jungle boek (B.I.), 9.30, 11.30, ISO, en 3,30 uur. De ontrouwe vrouw. (18 jr.), 5.30,7.SO en 9.30 uur. CINEAC (Beurs), M, 138082: Com-: raandoa (18 Jr.). 930, llM. .50, 3.30, 5.30. 7.30 en 930 uur, CINERAMA, tel. T530C The longest day (14 Jr.), 1.45 en 7 45 uur. COLOSSEUM, tel. 190352: Hacken— na'«: gold (It jr.), 2. 7 en 9.30 uur,', woensdag 2 uur: SJocs en «taaie en da Gorilla (al.). CORSO. tel. 121110: Funny Girl 2 en g u-ur GRAND, tel. 233363: The sound ort music fa.l.), 2 en 8 uur. HARMONIE, tel 271204: Donderdag' en vrijdag: Een dollar tussen de tanden (18 Jr.), 2. an 9.15 uur.. Maandag tin. woensdag: VuBmar- der helse driften (is Jr.), 3 7 en 9,15 uur. KRITER10N. tel. 128615: Isadora 14 jaar). 2.30, 7 en 9.30 uur. LUM1ÈRE telef J17755: Villa too- vrije liefde <18 jr.), 2. 7 en 930* uur LLjCOR, tel, 138326: Dc ben nieuws-: gierJg-Mauw (18 Jr.). 2, 7 en g.30 uur. METRO, tel. 174500: Angelique en de- Sultan (14 2, 7 en MO uur." PASSAGE (Schiedam), tel, 269563' Er.gen van het ge—(ld (14 jr.). 2 en 8.15 uur. Woensdag 2 uur: Win netou in de Dodenvallei (a.l.). PRINSES, tel. 230754: Je leeit maar twe keer <14 Jr.). 2, 7 en 930 uur. VToenad. 2 uur: Winnetou. het cro- tt opperhoofd (a.l... Vr«d.- a za terdagnacht 12 uur: Vier ryor Te xas (18 j.(. REX. tel. 136071: Zorro de wreker ('4 jr.), 2. 7 en 9.15 uur Woens dag 2 uur: Lady and the t-smp (a.l.). STODIO '62. telefoon 233363: Charlie Chaplin: Het circus (a.l.;, 215. 7 en 9.30 uur. THALIA, tel 111S55: Wie 't laatst lacht (a.l.), 2, 7 en 9.30 uur, •t VENSTER, tel. 25I90ö: A hout de souffle (IB Jr.), 2. 7 en 9.15 uur. vrijdag- en zaterdagnacht 12 uur: Love Goddesses (1.? Jr.). VICTORIAtel. 248333: Donderdag: Dat doei:- wij nog eens over (14 jr).' 7 en P.30 uur. Vrijdag t.m, woens dag: Thunderball (14 jr.). 7 ea 30 nur. Woensdag 2 uur: E e avon- turen van Pietje Bell (al.) <- VRIJDAG PICCOLO THEATER, Karei Door- manstraat, Balladen, gedichte:: en het ahel-spe' „Lanseloet van De- tismerken, 8.1,3 uur. SINT-LA E RENSCARILLON. Grot» Kerkplein, Zomeravondbespeltag door Tpe Hdweler, van 8 tot r> uur. MANDEES' CABARETMauritmtraat Dorus songfestival, 8.15 uur ZATERDAG MANDERS' CMBAREX'. Maurltflstraat- 65, Dorus-songfestival 8.15 uur. VRIJDAG MARKT. DELFT. Taptoe 1969. ZATERDAG MARKT, DELFT. Taptoe 19®. SCHIEDAM President-directeur drs.H. Claus Abonnementsprijs per kwartaal 13,52 per maand (geen giro) 4,50 per week 1,04 losse nummers 0,25 Gironummers Uitsluitend voor abonnements geld 206300 t.n,v. Het VrUe Volk, Amsterdam Alle andere betalingen 28333 t.n.v. N.V De Arbeiderspers, Rotterdam» Adressen en telefoonnummers Rotterdam: Alle afdelingen Slaak 34, tot 17.00 uur, teL 010-111030. Schiedam: tel* 01Ö-268798- 265205. Tussen 18.30-1930 aur tel. 010-269359 (Bezorgklachten).

Het Vrije volk | 1969 | | pagina 1