ijdorp nog niet gesaneerd is: Parker Brasem maakt vijvers overbevolkt Hartstikke bedanktvoor denken over jeugdbeleid S- commissie exit: taak volbracht uses bevat 2500 pond vis 1. ewijs wrakke auto: twee maal boete PASSAGE 7 éurotax 15.11.: m 1 Brederode geeft vanavond uitvoering Koopavond in Broersvest en Hoogstraat ONDERDAG 5 FEBRUARI 1970 HET VRIJE VOLK PAGINA 19 SCHIEDAM „Er moest eens wat gebeuren in onze wijk. Er was geen pest te doen voor de buurtbewoners en bepaalde toestanden in de buurt waren beslist voor ver betering vatbaar. Daarom: be sloten wij, de heren Roelings, Blaauw en ik, een wijkver- eniging op te richten, We hebben toen eerst een soort opinieonderzoek onder de be- woners gehouden om te we- ten te komen of zij er net zo over dachten. Het resultaat hiervan was, dat wij twee jaar geleden de wijkvereni- ging in het leven hebben ge roepen." WÈÊéêÊè (ADVERTENTIE) VULPENHOUDERS en BALLPOINTS SCHIEDAM Eeu kinderspeelplaats]e bij" de huizen in Bijdorp. Spseltuiii Honderden vissen in één trek verschalkt. SCHIEDAM De voorberei dingscommissie 'Open werk groep plaatselijk jeugdbeleid Schiedam 1970' Is niet meer. Ze heeft gisteravond op het stadhuis de laatste vergade ring gehouden en zich zelf opgeheven. De taak is vol bracht. Leefklimaat zo fijn en mo (Van een onzer verslaggevers) Aan het woord is de heer W. H. van Gisteren, voorzitter van' de wijkvereniging Bijdorp in Schie dam, een vereniging die momen teel 2/3 van de bewoners van deze kleine wijk (ongeveer 350 Inwoners) als lid heelt. De heer Van Gisteren is ervan overtuigd, dat binnenkort p de gehele wijk lid zal zijn. „Kijk, de mensen zien dat er in- i derdaad wat gedaan wordt. Zij die eerst de kat uit de boom ge- j keken hebben, zullen nu ook beslist I niet meer aarzelen. Verder bestaat er een goed onderling contact. "WD zijn allemaal eenvoudige jongens, die eikaar verstaan en niet te be- roerd zijn om zelf de handen uit demouw te steken," verklaart hij. „Niet, dab er nooit eens woor den vallen. Vanzelfsprekend komt dat wel eens voor. Maar .nu wij geld nodig hebben voor de inrich ting van het wijkgebouw, dat ons toegezegd is, zijn wij niet te bedon derd om 's avonds zelf kranten te gaan ophalen." De vereniging verheugt zich over het feit, dat zij binnenkort de be schikking zal krijsen over een eigen wijkgebouw. Van gemeente- wege is een oude barak van het Gemeenteziekenhuis achter de Schietbaanstraat toegezegd. Men hoopt dan voor de jeugd, die tot nu toe steeds op het cen trum van Schiedam was aangewe zen, ook in de buurt wat dans avonden te organiseren en einde lijk de kaartavonden en andere door de vereniging georganiseerde gebeurtenissen in een eigen vex-- trouwde omgeving te doen plaats- li vinden. Voor de inrichting van het ge bouw is veel geld nodig. De ver eniging probeert hierin te voor- zien, door naast de contributie en e' schenkingen, oude kranten op te halen. „We hebben bij de bakker een I ijzeren hond gekocht voor pakweg 50 piek. Hebben we nou voor zo'n 2000 gulden aan oude kranten op- g gehaaid, "dan is-het beest uitge- blaft. Dan trachten we hem te ver- kopen voor 25 ballen en een ander beest te pakken te krijgen voor weer 50 piek," vertelt de heer Van Gisteren. Naast het wijkgebouw zal de buurt binnenkort ook de beschik king krijgen over een behoorlijke speeltuin. Deze zal, rekening hou dend met de wensen van de bewo ners, geheel door' de gemeente worden opgeknapt. Tevens zullen de aangrenzende sportvelden wor den verbeterd. Kleedgelegenheid zal worden aangebracht in het ge deelte van het wijkgebouw, dat aan de sportvelden grenst. „Er is hier heel lang wat over te doen geweest, maar wij hebben het uiteindelijk toch voor elkaar gekregen. En ik moet eerlijk zeg gen, dat wij bijzonder veel mede werking van B. en W. en gemeen tewerken hebben gehad," aldus de voorzittei-. Op de vraag of zich nooit eens moeilijke zaken hebben voorge daan. 'waarvoor geen afdoer.de op lossing werd gevonden, antwoordt de heer Van Gisteren: ..Jazeker. Neem nu die zaak van de sloot achter de Spoorbaanstraat. Een sloot, die een walglijke, ongezon de stank verspreidt. Wij hebben gepleit voor demping, maar dat struikelde op het aanwezige privé- bezit. Er zijn vele schuurtjes aan de sloot gebouwd, welke men niet wil opgeven. Tevens waren de men sen bang bij eventuele demping teveel vocht in de kelders te krij gen. De gemeente heeft beêloten, dat er niet meer' op 'de sloot ge loosd mag worden. En hopenlijk wordt dat ding in de toekomst ook eens uitgebaggerd." De heer Van Gisteren vertelt verder, dat ex- moeilijkheden zijn over een naar zijn mening nood zakelijke oversteekplaats bij de Martinusschool in Kethel. Van de zijde van de verkeerscommissie werd gezegd, dat er bepaalde nor men zijn om zo'n oversteekplaats aan te leggen. Er zouden daar te weinig kinderen oversteken om tot de aanlegging over te gaan. „Maar nu vraag ik mij af of de normen belangrijker zijn, dan het risico, dat een kind loopt om daar overreden te worden," zegt hij. Het gaat in ieder geval goed met de vereniging. Er wordt veel geor ganiseerd voor de bewoners en zo lang de wijkniet wordt gesaneerd („Ik zie het de eerste tien jaar nog niet gebeuren," zegt de heer Van Gisteren) tracht men het leefkli maat er zo fijn en prettig mogelijk te maken en te houden. (Van een onzer verslaggeefsters) SCHIEDAM Onder auspiciën van de Schiedamse Gemeenschap geeft de Schiedamse toneelvereni ging Brederode vanavond een uit voering in gebouw Irene. De voor- stelling begint om 8 uur. Opgevoerd wordt het blijspel van Michel Fermaud Zachtjes met de deuren. Inmiddels staot ook vast aat Utile Dulci op 17 maart Boeing Boe ing zal opvoeren en Het Zuiden op 9 maart Zwakke schakels. Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De kantonrechter te Schiedam veroordeelde de Maas- sluizenaar M. V. gisteren tot een boete van 125,— of twaalf dagen en een van ƒ90.of negen dagen. De heer V. had resp. zonder rijbe wijs en met een ondeugdelijke wa gen gereden. Het rijden zonder rijbewijs was al vaker voorgekomen. V. voerde aan dat hij het allemaal om zijn vrouw deed. die zwaar hartpatiën te is. Op de avond dat hij werd aangehouden door de politie, moest hij noodzakelijk pillen halen bij de dokter. De officier van Justitie, mr. A. C. 't Hart, wilde .deze keer een onvoorwaardelijke hechtenis van twee weken zien voor de eerste overtreding en een week voor de tweede. Kantonrechter mr. W. E. van Vloten bracht begrip op voor V.'s situatie („Als ik nu naar de gevangenis moet, gaan we allebei naar de verdommenis"). Maar een volgende keer zal V. er niet meer met geldboetes afkomen, waar schuwde mr. Van Vloten. Tegen de Bredanaar J. H. van der V. eiste mr. 't Hart 150,— of vijftien dagen wegens het vangen van vogels in de buurt van Vlaar dingen. Van der V. was op heter daad betrapt toen hij netten had gespannen en kooitjes met lok middelen had uitgezet en hij gaf een. verkeerde naam op. De kan tonrechter vonniste conform de eis.' De heer D. C.. P. uit Maassluis werd veroordeeld tot ƒ40.- of vier dagen (eis: ƒ50,of vijf dagen). Hii had na herhaalde verzoeken door de gemeente nagelaten zijn heg voor het huis bij te knippen. Het verkeer werd in het uitzicht belemmerd door deze heg. Ver dachte vond dat hij ten onrechte werd veroordeeld. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM De leden van de Schiedamse winkeliersvereniging Actiecentrum Broersvest-Hoog- straat zullen voortaan alle hun win kels op vrijdagavond openhouden. Aldus is gisteravond besloten. Ook werd een besluit genomen over een te houden braderie. De periode zal zijn 29 april tot en met 9 mei. Er komt een etalagewedstrijd voor het publiek tijdens deze week-met- kraampjés-op-atraal. De voormali ge Oranjevereniging versiert in de ze periode de binnenstad. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Eerx werkteam van de Directie Visserij voor Be roeps- en .Sportvisserij uit Utrecht heeft gisteren opnieuw in het Prin ses Beatrixpark in Schiedam de vij vers afgevist. In december waren de vijvers voor een deel met ijs bedekt, zodat deze wetenschappelijke vissers al leen langs elektronische weg kon den vangen. Nu was het mogelijk met de grote zeeg 'te werken. In drie trekken werd in totaal 2500 pond vis gevangen. Het bleek dat de vijvers overbe volkt zijn. Niet met karper, snoek, zeelt en andere soorten als baars, meun. en winde, ^ie de sportvisser het meest op prijs stelt,' maar bra sem, waarvan naar sehotting 1500 pond is gevangen. De brasem bedreigt het leefmilieu in de vijvers. Vandaar dat besloten is pp korte termijn de brasemstand drastisch uit te dunnen. Hiermee is haast geboden, omdat al vroeg in het voorjaar de kuitafzet op gang begint te komen. Als de overheersing van de bra sem is opgeheven, kunnen de ove rige vissoorten zich gunstiger ont- wekkelen. Dit zal de lust tot azen bevorderen, hetgeen, tot betere vangsten zal leiden. De nu gevangen brasem is gelijk al overgeplaatst naar ruimer vis water. Een aantal zware kroeskar pers is overgeplaatst naar de vijver aan de Honnerlage Gretelaan, waarin vrij gevist mag worden. De kwaliteit van het water is nog niet ideaal. Genomen, watermon sters toonden wel aan dat het zuur stofgehalte voldoende is. Er is waten'erontreiniging gecon- stateert nabij de dwarssloot die naar de spoorlijn voert. Grondwater van de gemeentelijke vuilnisbelt en af valwater op de sportvelden geloosd, kunnen hiervan de oorzaak zijn. Maar toch moet geconcludeerd worden dat de leden van de hen- gelsportvereniging in Schiedam de komende zomer over een stuk vruchtbaar viswater kunnen be schikken. (Van een onzer verslaggeefsters) Het resultaat van alles wat de com missie heeft gedaan zullen burge meester en wethouders van Schie dam zo snel mogelijk in de vorm van een aardig pakketje papieren op hun bureau krijgen. Naar het college gaan de officiële en de alternatieve nota met voor stellen over de opbouw van een nieuw jeugdbeleid en een lijst met kandidaten voor een bestuur of or gaan dat het werk moet gaan voort zetten. En daarnaast ook een verslag met kritiek en op- en aanmerkingen die op de dinsdagavond gehouden hearing over het jeugdbeleid naar voren zijn gekomen, plus een advies van de voorbereidingscommissie. Ten slotte hebben alle leden van de voorbereidingscommissie nog de gelegenheid individuele opmerkin gen over „wat dan ook" met be trekking tot de behandelde materie op papier te zetten. Ook deze op merkingen gaan In het voor B. en W. bestemde pakket. Onx het advies van de voorbe reidingscommissie aan B. en W. was het gisteravond te doen. In de „officiële" nota werd voorgesteld gedurende een jaar een open werk groep in de vorm van een gemeen telijke stichting te laten werken aan de opbouw van een stedelijk orgaan. Van de zijde van het Ministerie van Cultuur. Recreatie en Maat schappelijk Werk is bezwaar gere zen tegen ..het vrijblijvende karak ter" van een open werkgroep. Van deze kant is geadviseerd om. wil men voor rijkssubsidie in aanmer king komen meteen al een orgaan te creëren, maar met een open structuur. Ook op de dinsdagavond gehouden hearing bleken velen er de voorkeur aan te geven meteen al een stedelijk orgaan in het leven te roepen. Gehoord het advies van CRM en naar aanleiding van wat op de hea ring is gezegd, heeft gisteravond de meerderheid van de voorbereidings commissie besloten bü de officiële nota het advies te doen, direct een raad voor jeugd en jongeren te creëren met een open structuur. Gesteld werd dat deze raad wel te werk moet gaan volgens hetgeen in de officiële nota is neergelegd. Twaalf aanwezigen waren voor dit advies, terwijl er vijf tegenstem den en die zich van stemming onthielden. De tegenstemmers betreurden het dat de meerderheid nu toch zwicht te voor de door CRM gestelde eisen. Zij hadden gehoopt dat ook CRM. dit experiment zou kunnen waarderen en subsidiëren. j Voorts werd het idee geopperd na j (Van een onzer verslaggevers 1 DELFT De volgende kandida tenlijsten zijn ingeleverd voor de verkiezing van leden van Provin ciale Staten Zuid-Holland in de kieskring Delft: KVP: L. A. Weeber, Delft; M. A. 0. Zwinkels, Honselersdijk (gem. Naaldwijk)P. A. Kruijk, Naald wijk; mr. M. A. M. Verstegen, Mon ster; drs. M. J. R. Camps, Rijs wijk Z.H.; mr. J. I. M. Ri- chaers geb. Adelmeüer, Rijswijk ZH A. M. G. van Vree geb. van Vree, De Lier; ir. D. C. J. M. Peeters, Maassluis; S. Stroek, Poortugaai; dr. R. Eijsink, Rotterdam; B. F. Bohré, Rotterdam; mej. R. van der Maessen, Rotterdam; H. J. A. M. Vrouwenvelder. 's-Gravenhage; J. Wennekes, 's-Gravenhage; drs. C. A. Verkade. 's-Gravenhage: A. P. J. van der Weijden, Zevenhoven; J. M, Nooij, Roelofarendsveen (gem. Alkemade); S. Menken, Leiden; P, G. J. Bakker, Voorschoten; mr. N. W.'A. Brink, Wassenaar. Anti-Revolutionaire Partij: J. v. Katwijk, Schiedam; P. W. Hordijk, Naaldwijk; G. Wapstra, Vlaardin- gen; J. P. Verheul, Rijswijk ZH.; F. V. Jonker, 's-Gravenzande; N. van der Brugge, Gorichem; Drs. T. Spaan, Voorburg: H. A. Brokking, Rotterdam; H. Verschoor, 's-Gra venhage; H. Vink, Gouda; J. J. C, La Fleur, Middelhamis; Ir. C. Wie- lenga, Rotterdam; J. H. J. Rose, 's-Gravenhage; Drs. W. M. Dolman, Delft; T. G, Boekestijn, De Lier; 1. van der Knaap, Maassluis; L. Kruithof, Rozenburg; C. van der Kruk Fzn, Monster: G. Penning. Honselersdijk (gem. Naaldwijk) L. Witkamp, Maasland. Christelijk-Historisehe Tinie- Ir. J. van den Enda, 's-Gravenzande; J. C. van der Eijk. Rijswijk ZH,: L. de Snayer. Vlaardingen; W. S. Kroon. Delft; Mevr. Mr. M. Belling- wout geb. Roodenburg, Vlaardin gen; H. G. van Hoeven, Maassluis; W. A. Poot, Vlaardingen: G. van Baaien, Naaldwijk; C, Buitelaar, Honselerdijk (Gem. Naaldwijk); A. Zwarts, Naaldwijk; H. J. van Marie, Rozenburg; C, van Velden, De Lier; P. de Vries, 's-Graven zande; T. Oost-erom, Rijswijk ZH.; D. van Velden, Naaldwijk; M. Priss, '>Honse!ersdijk (gem. Naaldwijk); S. Kruithof, Maasdijk: J. Kersber gen, Rijswijk Z.H.; P. Hofman, Maasdijk (gem. Naaldwijk); Mej. A. E. M. Ravoo, 's-Gravenhage, WD: E. M. Storm, Delft: M. J. Varekamp, Naaldwijk; J. Houtman, Schiedam; L. Ginjaar, Rijswijk Z.H. H. A. Bleeker geb. van Styrum, Vlaardingen; P. Kamps, Delft; C. van der Snoek, Naaldwijk; A. J, Krijnen, Rijswijk ZH,; W. M. Th. Adriaansens. Schiedam; E. Gai- ser, Delft; J. W. H. Lensselink. Maassluis: J. Bruinsma. Naaldwijk; A. van der Ende, 's-Gravenzanüe; N. Slootweg geb. Klijn, Delft; G. Dorsman, Vlaardingen; G. V. van Someren geb. Downer, Rotterdam; K. Staab. Rotterdam; G. A. M. Koot, Delft; G, van de Zande, Nw.- Beijerland; A. Geurteen, Maas land. Gereformeerde Partij: A. Vlas blom, Delft; W. F. Mulckhuijse, Waarder (gem. Driebruggen)C. N. van Dis Jr, Rotterdam; K. van der Pias, Hardinxveld-Giessendatn; J. Voogd. Ouddorp; (gem. Goederee de); J. Pijl, 's-Gravenhage; Drs. W. Chr. Hovius, Katwijk; H. G. Ba- rendregt, Barendrecht; P. Kuijt, Gouda; C. Slijkhuis, Dordrecht; F. Mallan, Gouda; As. Kruithof. Klaaswaal; W. E. van Ooi jen, Hen drik Ido Ambacht; J. F. Verkade, Nieuwe Tonge (gem. Middelharnis) J. J. Geluk, Gorichem; J. W. van Buuren, Leiden; J. H. Koppelaar, Middelhamis; Drs. C. H. Kleinbloe- sem, Capelle a. d. IJssel; B. Stolk, Ridderkerk; H. J. van Dijk, Gies- senburg. Communistische Partij van Neder- land: B. E. Collé, Schiedam; Mw. H. Blanken, Rotterdam; J. H. L. Visser, Zoetermeer; K. J. Jansen, Rotterdam; N. C. Notenboom,Delft; H. de Vos, geb. Krul, Rotterdam; C, de Borst, Schiedam; P. Koud- staal, Vlaardingen; T. Op 't Ende, Schiedam; G. H. Gort, Rotterdam; J. Verweijmeren, Rotterdam; G. C. Laros, Delft; E. Bergsma, Schie dam; G. J. Out, Den Haag; A. de Wolf, Schiedam; P. van Heest, Vlaardingen; F. A. van der Kam. Delft; J. M, Zurhaar. Delft; B. A. van Saus, "Vlaardingen; W. A. J. van den Bosch geb. van der Beek, Delft; GPV: P. van Leeuwen, Berkel en Rodenrijs: W. Vreeken, Dordrecht; J. C. Nieuwiaat, Delft; Dr. A. J. Verburgh, Dordrecht; C. D, Goud appel, Delft; Mr. J. Huijssen.Klaas- waat; H. A. Klapwijk, Rotterdam; K. Drost, Rotterdam; S. Vermeer. Berket en Rodenrijs; W. Bouwman, Rijnsburg; T. v. d. Leest, Rotter dam; C. S. Alderliesten, Zwijn- drecht; A. Baan, Zwijndrecht; P. de Jong, Rozenburg: A. T. Kam steeg, Dubbeldam; H. L. de Graaf, Den Haag; B. van der Ros, Den Haag; J. W .Heijkoop, Hardinx- veld-Giessendam; L. M. Noordzij, Rotterdam; L. Molema, Delft; D '66: E. K. Wessel geb. Tuinstra, Oegstgeest; D. Bark, Den Haag; A. R. van der Burg, Den Haag; N, F. I. Schwarz, Den Haag; G, G. van Blokland, Voorhout; W. Hartemink, geb. Trouw. Naaldwijk; Baron van Boetzelaer, G. S.. Den Haag; P. A. J. M. Cras, Voorburg; W. P. J. Schuiten, Rotterdam; J. L. Albers, Voorschoten: H. J. van Grieken, Voorburg; J, G. Huygens, Den Haag; R. R. Rochat, Mjjns- heerenland; M. W. van Gelder, Arkci; J. van Leeuwen, Blelswijk; J. P. Mazure, Den Haag; H. J. Koenen. Maasland; F. van Gelde ren, Den Haag: L. F, A. den te gaan of een informele raadsver gadering kan worden belegd, waar in de leden van de voorbereidings commissie gelegenheid krijgen hun werkstukken toe te lichten. Een en ander betekent wei. dat dan een behandeling van "t jeugd beleid in de officiële februariraad geen haalbare kaart meer zal zijn. Als kandidaten worden voorge dragen in eerste instantie: Aat Wiegman (27), student sociologie; Lida de Koning (23). VW-mede- werkster: Kenri Rouw (25L eco noom: Hans Krabbendam (25). stu dent sociologie: Anjo B'vkers (22), lerares m.o. lichamelijke (voeding: J. Kolft (24>. vormingsl :r: Joop Hehemann (17), leerling „etailhan- delsschool: Ruud'v, ti. Veen 28 socioloog: C. Verweij (30), beroeps kracht clubhuis Stichting Sociaal- Culturele Arbeid: M. J. P. Adriaan- se (26) beroepskracht Nederlandse Padvinders Vereniging en H. v. Ravensbergen (23) belastingambte naar: in tweede instantie: J. H. Bernard (50), bedrijfsleider: P. v. Beurden (40), secretaris Delta-district ka tholieke verkenners: N. Bootsman (34), hoofdleidster clubhuis Jeugd- haven Nieuwland; J. Hanekamp (22), tekenaar; T. Heuchemer (20), student h.t.s.: B. A. Koek (30). predikant Nederlandse Protestan ten Bond; S. Kreffer (23), beroeps kracht clubhuis St. Joris Doeie: C. P. de Laat (35), havencontroleur; D. Nek (33), boekhouder; J. D. Pelgrim (18) verkoopster en J. Mokkenstorm (40), arts. I ADVERTENTIE! Breejen. Delft; E. E. Grimberg, Den Haag; PSP: J. Brandsen. Rijswijk-ZH: H. H. Tonkes, Dordrecht; K. van Stee nis, Voorschoten; R. M. de Waaij, Rotterdam; H. Amptmeijer, Lei den: II. A. J. Kruijs'naar, Schie dam; C. J. Muilwijk. Gorinehem: E. R. Frans, Leiden; G. J de Bruyn, Leiden; A. van der Veer, Vlaardingen; L. J. Bot, Den Haag; J. H. H. Gerding, geb. Eggink, Schiedam: E. A. E. van der Wal. geb. Kijlstra, Den Haag; L. Brink man, Den Haag; G. Baars, Zwijn drecht; P. van Vuure, :„:terdam C. Drost, Gouda; L. Bauer, Den Haag; J. Schmitz geb. Seelemeijer, Hillegom; "W. Remeijer, Rotterdam. De Politieke Partij Radikalen: A. Q. C. van Ruiten, Gouda; M. Spiro. Voorburg; Maria Zuurmond geb. Gouweloos. Delft: F. van Pij pen, Delft; A. H. F. Planken, Noordwijkerhout; C. Visser. 's-Gra venhage: M. B. C. Beckers geb. de Bruïjn. Oegstgeest; E. J. van Don gen, Rotterdam; W. H. Schelvis, Noordwijk: H. C. Lamoregts, Leid- schendam; A. G. M. Latour. Rot terdam; A. N. de Brabander, Naaldwijk: C. M. J. Straver. Zoe- terwoude; J. A. W. de 'Lange, Gou da; A. J. J. Duindam, Leiden; C. H. M. Bruggeling. Monster; A. G. C. van den Berghe, Zwijndrecht; M. Cossee geb, Bommsljé, 's-Gra venhage; M. C. A. M. Korthout. Maassluis; H. van Doesburg, Dor drecht. Boeren Party: H. Koekoek, Bennekom (gemeente Ede); W. T. van den Berg, Meerkerk; V. A. Honig van den Bos sche, Gouda: C. Ritmeester, Har- dtnxveld-Giessendam; J. H. Bors- boom, 's-Gravenhage; A. J. Swaep, Rotterdam; K. van Zeideren, Berg ambacht: D. C. Burger, Noordwijk: R. Hoegen, Gouda; W. J. Haar man. 's-Gravenhage; D. Wagenaar, Rotterdam; G. Alders, 's-Graven hage; A. Valkenburg, Pijnacker; A. Braat, Hekelingen; W. J. j. Pompe, Leiden; D. Herman, Delft; J. A. Nijssen, Middelhamis; G. den Harlog, Hei- en Boeicop; J. C. Hooykaas, "s-Gravenhage; K. Koekoek, Hollandscheveld (gem. Hoogeveen). Binding Rechts: P. J. .J. van Wingerden, Wateringen; mr. J. Se- pers, Rotterdam; mr. L, van Hey- ningen, 's-Gravenhage: J. W Ger- retsen, 's-Gravenhage; Ph. G. W. van der Knaap, Wateringen; ir. G. S. Vrijburg. 's-Gravenhage; N. P. Stuyt, Naaldwijk; J. M. 3. A.Ben- nink geb. Verhoeve, 's-Gravenha ge; W. Chr. C. Schul, 's-Graven hage; J. Groenendijk. Pijnacker: L. Vellekoop, 's-Gravenzande; Th. J. M. Zwinkels, 's-Gravenzande; mej. M. DE Bruin, 's-Gravenhage; A. M. Holswilder geb. Windt, 's-Gra venhage; A. J. M. Tetteroo, Vlaar dingen; H. Peet, Vlaardingen: G, J. Antes, Gorinehem; B. Gemen, 's-Gravenhage; mr. L. R, J. Rid der van-Rappard, Gorinehem. PvdA: N. Hesseler. Delft; J. Pasman, Voorburg; C. Verbeek, 's-Gravenzande; W. M. Kerkhoven geb. De Kip. Vlaardingen; J. L. Bax, 's-Gravenzande; P. C, Tijsen, Schiedam; R. Looijer, Naaldwijk; A. Verlinde, Schiedam; J. D. Dor- fepaai, Deift; K. o. de Vries, Delft: P. van den Boom. Schie dam: W Meinen, Schiedam: L. J. Weimar, Rijswijk ZH; Cl. D. Ver weij geb De Graaff; T Dijkhuizen, Maasdijk,

Het Vrije volk | 1970 | | pagina 1