Personeel op de hoogte a Geen zorgen maken over zwem bad Zuid Uitreiking diploma's W ilton-Fijenoord ITO i Tienduizend bezoekers AGENTEN BEËDIGD STICHTINGSVOORZITTER J. CRAMA ONDANKS GERUCHTEN: mm Soxns van u Gratis toneel voorstelling Sociale hoek Ontspan n zelf 'ns Optreden van Pink Label 15.11.22 Hulp in nood eurofax ■Extra-uitkering Verdere regeling Snel Uitslag m* Medièche d ien s ten Veremgingsnieuws Kerkdiensten Vraag Soosleven BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN ZWEMBADEN TENTOONSTELLINGEN iATERDAG 10 OKTOBER 1970 HET VRIJE VOLK PAGINA 11 Veveo rond (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Over de afvloeiings- en overplaatsingsrege- llngen bij de lak-, verf- en vernlsfabrieken N.V. Veveo Is over eenstemming bereikt door directie en vakbonden. De werk nemers van het bedrijf, waarvan de produktle wordt onder gebracht bij Pleter Schoen en Zonen N.V. te Zaandam, zijn trijdagavond van de regelingen op de hoogte gesteld. Achtendertig mensen zullen aagten worden ontslagen. Aan drie- «rreertig personeelsleden is «Bsmittatsiwr naar Zaandam aangeboden. terwiji achten twintig werknemers in Schiedam tonnen blijven werken. Onder de werknemers die zullen moeten af- rloeien Is zowel fabriekspersoneel jjs laboratorium- en administra tief personeel. Zij krijgen 250 gulden ineens,-als rij ouder zijn dan twintig jaar of jonger dan twintig, maar dan totwinner. De werknemers die longer zijn dan twintig Jaar krijgen 300 gulden Ineens uitgekeerd. Daarboven komt nog een extra- uitkering op grond van leeftijd en aantal dienstjaren. De oudere werknemers boven de zestig Jaar en de mensen die In de ziektewet lo pen vallen buiten de afvloeiings regeling. Zij worden individueel] behandeld. Alle afvloeiingen w- den door een speciale commissie begeleid. Gratificaties, ziektekosten- en pensioenregelingen zijn voor de ontslagen werknemers veilig ge steld. Mochten de betrokken werk nemers bij hun nieuwe werkgever niet direct onder een. bepaalde re geling vallen, dan verzorgt de Veveo de belangen van de werk nemer tot die tijd. Ook de bekende extra-uitkering van 400 gulden wordt op die wijze geregeld. y Ook voor die mensen die overge plaatst'worden naar Pieter Schoen in Zaandam is een regeling getrof fen. Zij krijgen drie dagen extra- verlóf, de volledige transportkosten en een bedrag van 2.000 gulden voor de Inrichting van een huis. Daarbij worden reiskosten, voor een deel afhankelijk van de werk tijd, vergoed en krijgen de overge plaatste mensen die in een duur dere woning moeten gaan wonen, een huursubsidie. Deze bedraagt honderd percent in het eerste Jaar en daarna ieder Jaar aflopend met 25 pet. Het overgeplaatste personeel wordt gegarandeerd dat het een ge lijkwaardige functie krügt met behoud van het huidige salaris. (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM Het algemeen belang in Schiedam, de bouw van bet Bad-Zuid, zal in geen enkel opzicht in bet ge drang komen, als men een optimistisch gestemde voorzitter van de desbetreffende stichting, de heer J. Crama, mag ge loven. „Er-Is helemaal niets van aan, dat de bouw van Bad-Zuld niet doorzal gaan," becommentarieert hij nogmaals de hard nekkige geruchten over het mogelijke afstel van de plannen. „Het grootste deel van de spaarders hebben hun spaarbrieven vol en we kijken nu tegen een bedrag van 200.000 gulden aan. Ik zie niet ln, wat er nu nog mis kan gaan, want onze samen werking met de gemeente ls ideaal." Caféhouder Crama: Het zou. een opschudding "betekenen als het Bad-Zuid er niet kwam. In het kort de geschiedenis: drie jaar geleden werd op initiatief van het Schïedamse FvdA-raadslid me- vouw J. Krikke-Hein de stichting Bad-Zuid opgericht, die tot doel had een overdekt bad te creëren, dat de grote (vooral winterse) drukte in het te kleine en vol gens de heer Crama to commer ciële Sportfondsen bad zou kun nen opvangen. Om de gemeente niet alleen de hete kolen uit het vuur te laten halen en bovendien enigszins te stimuleren, kwam het stichtingsbe stuur op het idee spaarbrieven uit te geven, waarmee iedere Schie dammer zijn deel kon bijdragen in de bouwkosten. De actie werd een succes. "De gemeente was zelfs erg enthousiast", aldus de heer Crama in zijn café aan de Schiedamse Hoofdstraat, "men zag de noodzaak in van een nieuw zwembad en onze zelfwerkzaamheid werd bijzonder op prijs gesteld." (Van een onzer verslaggevers) „Alles wat ik zeg. geldt niet voor U", zei ir. B. Wilton gisteravond tot de vele oudere toehoorders in ?«»5S De 17-jarige Peter van der 'Lugt uit Maasdijk ontvangt uit handen van ir. B. Wilton boekwerken. Hij was de beste bij de examens Bemetel-A en uitgebreid-Bemetel. twee de zaal van de WUton-Fijenoord- kantine. ,Jiet geldt echter wel voor jullie, jongens. Ik dacht dat de ver houdingen tussen jullie en ons ver anderd zijn. Dit komt door de steeds snellere ontwikkelingen op allerlei gebied vandaag de dag." „Het is voor jullie niet zo. moei lijk om je daarbij aan te passen maar wij, ouderen, moeten altijd opnieuw een referentiekader zoe ken. En dan is er nog het genera tieconflict: zaken waaraan wij in onze jeugd aan hechtten, spelen bij jullie helemaal geen rol meer. Zo zijn er talloze nieuwe dingen, die voor ons vroeger sprookjes waren. De reis naar de maan bij voorbeeld behoorde in onze tijd tot de ver halen van Jules Veme." „Het is belangrijk, dat jullie dit bedrijf kritisch leert bekijken", sprak hij tot de 99 geslaagden in de zaai. Na afloop van zijn toe spraak zou hij de vier jongens, die als beste uit het examen tevoor schijn waren gekomen, persoonlijk feliciteren en een boekwerk ter hand stellen. Hij besloot zijn toe spraak met het uitspreken van de hoop „dat jullie dit van de oudere generatie willen aannemen name lijk dat ze s probeert zich in jullie gedachten wereld in te leven. De vier beste examenresultaten van de cursus 19691970 behaalde Peter van der Lugt. 17 jaar uit Maasdijk voor Bemetel-A en uitge breid Bemetel: Bert de Kreij, ook jaar uit Nieuwerkerk aan den IJssel bij de cursus uitgebreid Be metel «Avondcursus), Karei Niquet, 19 jaar in de Sectiebouw en afschrijven in de scheepsbouw en Kees Meerman, 18 jaar in de cur sus uitgebreid Wilton-Pijenoord. ZATERDAG SCHIEDAM, Arcade, 20.00 uur, feestavond volkstuinvereniging Vreelust TKAARDINGEN, voormalige scheepswerf De Jong, 13.30 uur, jeugdbrandweerwedstri j den. GAARDINGEN, brandweerkazer ne, 15.00 uur, start prestatierit Old Timer brandweervoertuigen. VLAARDINGEN, Stadsgehoorzaal, 20.15 uur, toneelgroep Globe met "Black Comedy". WAARDINGEN, Ichthuskerk 13.30 wir, jeugdfllmvoorsteltteling: „Ge boren kameraden". Gaardingen, Het soephuys, 2030 uur, filmvoorstelling. MAASSLUIS, Grote Kerk, 20.15 UW' orgelconcert Jan Bonefaas. ZONDAG IDAM, Arcade, 20.00 uur. In stuif. SCHIEDAM. Irene, 20.00 uur, dans school Westhuis. VLAARDINGEN. Harmoniezaal, 10.00 uur, prentbriefkaartenruil- tours. MAANDAG SCHIEDAM. Irene, 14.00 uur, En- ?dse les Ned. ver. voor Huisvrou wen. SCHIEDAM, Irene, 20.00 uur. Aqua «una. SCHIEDAM. Arcade, 20.00 uur, ™dge Schiedam '59. Boerderij Landvreugd, 1-I6.OO uur. bejaardensoos. BIOSCOPEN J^AARDINGEN, Luxor, tel. «3237, zaterdag en. zondag 20.00 uur. De vier dollars der wraak (14 Zondag 14.30 uur. Stad op stel- (al). Zondag 17.00 uur, Het ■Msker van Zorro (14 j.) bioscopen ^HIEDAM. Passage, tel. 269563, -en m. woensdag 14 okt. dagelijks dagelijks zaterdag 14.00. woensdag HOD en 20.15 uur 10 2® en 21,35 uur' zondag 16.15 uur '300 en 21,15 uur: De weg naar de 2°ndag 14.00 uur kindermati nee: Elvis Presley in De kampioen van Miami Beach (al), morgen tien uur tot maandag morgen acht uur in noodgevallen bellen tel. 206611. MAASSLUIS, van zaterdagmorgen elf uur tot maandagmorgen acht uur, dr. v. d. Poel, Albert Cuyp- plein 11, tel. 2900, apothekers SCHIEDAM, van vrijdagavond zes uur tot maandagmorgen acht uur, apotheek Gouka, Groene- laan 127, tel. 268035. VLAARDINGEN, van vrijdagavond zes uur tot maandagmorgen acht uur, Van. Hogendorp Apotheek, Van Hogendorplaan 129A, tel. 344233. MAASSLUIS, van zaterdagmorgen acht uur tot zaterdagmorgen acht uur, apotheek De Jong, Markt 11, tel. 2234. HUISARTSEN SCHIEDAM, in noodgevallen bel len tel. 206611. VLAARDINGEN, van zaterdag- SCHIEDAM Te bevragen aan het hoofdbureau van. politie te Schiedam, dagelijks van 09.00 uur—17.00 uur, behalve op zaterdag en zondag. Enveloppe met inh.; en opschrift (politiebureau Rotter dam); ketting met stenen; arm bandje met plaatje; paraplu: schooltas m. inh,; Mnderportemon- met inh.; bril: Frans rijbewijs pakket met inh.; krantentaa met inh.; portefeuille met inh.; lips- sleutels; ring met 10 sleutels ;ring met 5 sleutels; sjaal met muts: regenbroek; make-up etui met inh.; onbekend ijzeren voorwerp. Te bevragen bij de vinders; Gou den kinderarmbandje met plaatje, Patricia Breget, Simon Stevin- straat 110; doublé armband, Loupman, Singel 178; bos sleutels, Brökling, Jozef Oreliosingel 133: fototoestel, parfumerie Van Soest, Broersvest 27: plastic zak inh. tentstokken etc. W. van Geloven, Tielman Oemstraat 22; dames handschoen, Bintevinos. Strijense- straat 20; bruin kinderschoentje, Politie Vlaardingen; rood-bruin poesje, Oostrum, Klaas Katerstraat 13; ketting met parels, v. d. Horst. Cort v. d. Lindenlaan 17; gouden armbandje, Collignon, Rotterdam- sedijk 186a. ;bankbiljet, Ali Kuiper, Marconistraat 57a; kralenketting, Mej. v. Dijk, v. Smaleveltstraat 4a; armband, oud goud. Smolders, v. Duijlstraat 91b, Rotterdam en na 14—10—1970 Goudse Rijweg 42br, Rotterdam; zwart leren dames beursje, Dekker, employé NS, Spoorwegen Schiedam; kleine por temonnee met inh., mevr. De Zwart. Hogebanweg 39b, tel. 377563; ring met 4 sleutels, Stobbe- laai', Rozenburgerplein 12b; kin derschoen bruin, Scheffers, Nieuwe Maasstraat 82; kinder jack, Paber, B. r, Haarenlaan 368; wit kinder schoentje, Kool, Singel 165; zwem broek en handdoek, J. Steenbergen, M. C, M, de Grootstraat 13; dames cq. meisjesjumper, J. de Ron, Delf- iandseweg 380: bikini, badmuts en handdoek, Tropica, van *s-Graven- sandestraat, dierenwinkel; over gooien, K. de Bruin, Mgr. Nolens- laan 167; kinderpyamabroek, A. Kampfens. Ant. Muysstraat 75; doos sinaasappelen, J. Verwiel, Morsestraat 24a (p.a. Kolenhandel Vredebregt); shag in tabakszak, J. Voogt, Numansdorpsestraat 7a. Te bevragen bij Dierentehuis, sint Anna Zusterstraat Schiedam: rode kater. De Vereniging 'Dierenbescher ming Nieuwe Waterweg" houdt op dinsdag 13 oktober de jaarvergade ring. Deze begint om 8 uur in ge bouw "Triangel" in Vlaardingfrü. De werkgroep Maassluise ï'ilm- liga streeft naar een beter uit gaansleven in de stad. Wie dit streven wil ondersteunen kan dat o,a- doen door lid te worden van .de filmliga. Voor leden is de contributie vijf Bij de cursus 9691970 van de Bedrijfsschool van. Wilton-Fijen- oord hebben de volgende mensen uit Schiedam hun diploma ge haald: A. Aarssen. G- P. Bast, D. J. van Driel, .K S. A. van Gerven, J. C. Greeven, H. de Gids, H. J. Ills- ley, W. Jansen, L. Keijser ,W. L. Kreischer, J. van Leeuwen, W Noordzij, C. A. L. Olsthoom, S. C. M. Oorschot, P. Ouwens, J. A, Peeters. G. L. Post, A. C. de Rouw, W. Stuivenberg, H, Verhagen, H. L, Verkerk. W. van Vessem, P J. Vrauwdeut, J. Westerveld, K. C. Polderdijk. A. v. d. Zouwen. Gediplomeerden woonachtig in Vlaardingen: H. L. N. M. Althui zen, D. Bakker, C. den Breems, M. van Dam, J. Don, H. van Dorp, K. Dösen, W. W Goedendorp, M. Goemaat, J- J. v- d. Have, P. N. Hennink J. Komaat, L. J, Korver, J. J. Klouwens, A. Marinus, Pi Noordhoek, A. Th. Paardekam, P. L. van Roon, Et. R Slootweg, J. Struijs, D. Timmer. J. v. d. Vaart, J. A. Valk, A. C. M. Verbraak, J. J. J. Vermaas, N. v. d. Windt. In Maassluis: W. v d. Akker, J. A. Borst, P. H. J. Brokx, L. Hus- siag, C. Meerman, W. P. J. Muu- ren, J- A. J. Scholtes, M. C. vatf Straten, J. C. Vreugdenhil. c In Hoek van Holland: J. Hut, A J. v. d. Schilt, K. Zandstra. In Maasdijk: P. v. d. Lugt. 1 Van een onzer verslaggevers) MAASSLUIS Dinsdag zal de toneelgroep ODO uit Maasland op treden in de grote zaal van het bejaardencentrum aan de P. C. Hooftlaan te Maassluis. Onder regie van Jan Kroes wordt opgevoerd he't blijspel „Niets ver- andelijker dan een mens". De toe gang is gratis. Ook bejaarden van buiten het centrum zijn van harte welkom. De gemeente Schiedam extra aangespoord door de talrijke activi teiten die het stichtingsbestuur ontplooide, reageerde snel. Bij de Wilhelminahaven werd na geza menlijk overleg met de stichting een stuk grond toegewezen, waarop het nieuwe bad gebouwd zou kun nen worden. De wethouder zelf kwam er anderhalf jaar geleden officieel een bord onthullen met de tekst: "Hier komt het nieuwe bad." Het stichtingsbestuur, nu over tuigd dat het bad er komen zou, schaarde zich om de tafel voor de definitieve plannen. Drie maanden geleden deponeerde zij het resul taat op het gemeentehuis. De heer Crama: "We hadden eerst de be doeling om de plannen regelrecht aan onze spaarders voor te leggen, maar daar was de burgemeester het niet mee eens, omdat hij an ders de ambtenaren van de ver schillende betrokken diensten voor een voldongen feit zou zetten En voor dat standpunt hebben wij toen begrip getoond." Maar ondanks alle tot nu toe ondervonden medewerking van de gemeente, valt er toch wel iete af te dingen op de snelheid, waarmee op (Van een onzer verslaggeefsters) VLAARDINGEN Het echt paar* F. W. van der Wal-de Jong uit VTaardingen heeft gisteravond met de armen vol cadeaus de Lijnbaanbeuis- Vlaardingen verlaten. Als ieder ander kocht het bij het binnenkomen van de beurs een kaartje, en dat bleek het 19.000ste te zijn. "Een belangrijke mijlpaal." vond de voorzitter van de Beurscommissie, de heer J. M. den Draak. Ook de secretaris van de commissie, de heer J. v.d. Snoek, bleek tevreden. On danks het feit dat hij het be zoekersaantal aanvankelijk op 20.000 heeft geschat. Overigens zou het volgens de beurs-orga nisatoren helemaal niet onmo gelijk zijn dat vandaag de 15.000ste bezoeker nog komt. gulden per seizoen. De gezinsleden betalen drie gulden, evenals leden van de MK.S. Voor houders van een cultureel jongeren paspoort en 65-plussers is de contributie «een rijksdaalder. Wie lid is betaald voor de voorstellingen van de film liga twee gulden. SCHIEDAM: Gem. Ziekenhuis, tel. 269125. Zaal: 13,30-14; 19-19.30 uur; klas: 13-30-15; 19-20.30 uur; kraamafdeiing: 1X30-14.30; 19- 19.30 uur. Dr. Notetsttehting: tel. 260080, 3e klas dagelijks bezoek van 13.30— 14.00 uur en 19.00—19.30 uur; 2e klas 13.30—14.30 en 19.00—20.00 uur; le klas 10.30—11.30 uur, 13.30—14.30 uur en. 19.00—20.00 uur. Kindesrbezoek Iedere middag van 13.30—1.4.00 uur. behalve op maan dag en donderdag; dan alleen des avonds van 18.0018.30 uur. VLAARDINGEN: Holyzieken- huis, tel. 345666. Werkdagen 3e klas: 2-230 en 19-1930 uur; werk dagen 2e klas: 14-15 eh 19-20 uur; zondag alle klassen: 14-15 uur; kinderafdeling werkdagen: 18-18.30 uur. VLAARDINGEN: Gemeentelijk Inlichtingenbureau, kantoor Stads gehoorzaal. r«dere maandag van 19- 20.30 uur. Wijkspreekuur Gemeen telijke Sociale Dienst, Goudsesin- ge! 81a; 10.30-13.30 uur; Informa tiebureau voor dienstplicht en al ternatieven, Emmastraat, 19-20 uur. De commissie voor het open deurwerk van de hervormde ge meente in Schiedam houdt aan staande zondag een open deur- dienst in de Grote Kerk. De dienst, die om tien uur begint, zal worden geleid door ds. K. J. Groenewegen. Medewerking wordt de christelijke muziekvereniging verleend door het kerkoor en "Harpe Davids". BIBLIOTHEKEN SCHIEDAM: Gem. Openbare Bi bliotheek: centrale, Lange Haven 131, teL 267877; centrale Jeugd bibliotheek, Dam 8, tel. 206566; filialen: Lorentzlaan 6, Dr. Wi- bautplein 129, Parkweg 220, Le liestraat 10, De Biestraat 4, Jeugdfiliaal; Archimedesstraat. VLAARDINGEN: Gem. Biblio theek: centrale, Fransenstraat 6. tel. 343190. Filiaal: Dirk de Der delaan 43. VLAARDINGEN: Kolpabad, Broekweg 21, Van 12 september tot 12 oktober wordt in het Schiedams Stedelijk Museum onder het motto „Con frontatie Vier" het werk van een aantal jonge kunstenaars tentoon gesteld. Geëxposeerd worden zeefdrukken van Wil Bink, schilderijen van John Wortel, keramiek van Anne Wortél-v.d. Waeröe en grafiek van Erik Pacter. Van 20 september tot 12 okto ber exposeert professor ir. M. J. Granpré Molière zijn aquarellen in het Schiedams Stedelijk Museum, Eén van Nederlands meest be kende schilders, Kees van Bohe- men heeft van vrijdag twee oktober tot en met zondag een november een expositie in het Maassluise gemeentemuseum. De openingstijden van het mu seum zijn: dinsdag tot en met zon dag van twee tot vijf uur; dinsdag avond van zeven tot negen uur. De Maaslandse kunstenaar Arie van Geest heeft van 2 tot 25 ok tober een expositie van schilderijen en tekeningen in Galerie Design aan de Stationssingel in Rotterdam. Tot en met zaterdag 10 oktober in de voormalige touwhallen in Vlaardingen dan de Hjnbaanbeurs. Dagelijks kan men er van een uur 's middags tot elf uur 's avonds te recht. Iedere avond zijn er twee modeshows. De toegangsprijs is twee gulden voor kinderen, terwijl kleuters voor niets naar binnen mogen. In de rekreatiezaal van het be jaardencentrum Thurlede aan de Nieuwe Damlaan in Schiedam is tot en met achttien oktober een tentoonstelling van schilderijen en tekeningen van amateurs, o.a. van de bejaarden zelf. Vl-65 en het Soephuys brengen vanavond in het Soephuys-centrum gezamenlijk een gevarieerd film programma. De hoofdfilm is 'Per sona' van Ingmar Bergman. De voorstelling begint om half negen. Toegang hebben leden van vl-65 en het Soephuys. Het Vlaardlngse WV wordt er iedere keer weer mee geconfron teerd: met bet feit dat er nog zo-- veel mensen zijn die denken dat de vereniging voor vreemdelingenver keer er alleen maar is om buiten landers wegwijs te maken. En dat is helemaal niet zo. zeggen de Vlaardingse informatrices. Ze zit ten er in eerste instantie voor de stadsbewoners zelf. Vandaar de folder van het VVV die begint met: Vlaardingers waarheen? Dus. heeft een vrije dag, vrije avond of vakantie, de VVV helpt u graag op weg. Maak gebruik van het bureau (aan de Westhavenka- de), want .aldus de VW, het is er voor u. de realisering van het nieuwe bad wordt afgestuurd, vindt de heer Crama. Hij zwakt die kritiek echter onmiddellijk weer af door aar zelend aan te vullen: "Maar daar kun je ook niet te veel van zeggen, want uiteindelijk spelen nu de raadswisselingen en die zorgen altijd voor enige vertraging." Hij gaat verder: "Overigens kan ik me beste voorstellen dat er men sen zijn die zeggen: hoe zit dat nou met dat nieuwe bad, komt er nog wat van. Maar die kunnen er heus van op aan, dat zodra we de defini tieve uitslag van het stadhuis bin nen hebben, iedereen direct en helemaal zal worden ingelicht Tot slot "Ik geef toe, dat wanneer mocht blijken dat het bad er niet zou komen, dat een grote teleurstelling zou zijn. Het zou een opschudding in Schiedam beteke nen. maar ik kan die berichten niet geloven. Als voorzitter van de stichting ben ik toch de eerste die van dat afstel zou moeten ho ren?" (Van een onzer verslaggeefsters) VLAARDINGEN Het Vlaardingse politiekorps heeft er vijf nieuwe collega's bij. Het zijn de heren C. v.d. Ster, R. Bruinsma, J. W. H. Jansen, A. M. Vonk en G. H. A. W. Leen- ders. Het vijftal is gisteren tij dens een bijeenkomst op het po litiebureau beëdigd. Voordat commissaris B. van Toledo hun de eed afnam, ver telde hij één en ander over "het vak." "Wanneer u vrij bent, wees dan zoveel mogelijk burger en niet al te veel dienstklopper," zei de commissaris onder andere. Ook wees hij op de vele ver plichtingen van de politieman. Hij meende dat deze gezagsdra ger een helper van de mensen moet zijn. MAASSLUIS Onder auspiciën van het NW-jongerenojntact te Maassluis zal op 10 oktober in het NW-gebouw de Kern een grote danslnstuif worden georganiseerd, waaraan ditmaal zal worden me degewerkt door de bekende Schie damse groep „Pink Label". Deze danslnstuif begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. (ADVERTENTIE) Volgende week vrijdag komt de vijf man sterke formatie Q 65 naar Maassluis om een pop-coneert te geven in "De Ark". Dit gebeuren is georganiseerd door de Maassluise Kunst Stichting en de jeugdsocië- teit "De Klos". Verder die avond een optreden van de band "Judge- mind" en in de pauze, als extra attractie: Checkpoint. Kaarten zijn verkrijgbaar bij het Gildehuisje aan de Zuiddijk. De entreeprijs is vier gulden vijftig- RIJNMOND: Meld- en Regelka- mer (voor klachten over geluids hinder en stank), tel. 262626. SCHIEDAM: Alarmnummer politie (uitsluitend ln spoedgevallen), tel. 264666; hoofdbureau, Lange Nieuw- straat 55, tel. 269333. Brandmel ding: 269123; GG en GD. Tuinlaan 80: 269290; Gem. Woningdienst (voor dringende klachten buiten kantooruren via de gem. brand weer) 268578. VLAARDINGEN; Alarmnummer (alleen voor melding brand en on gevallen) 344444; politiebureau Westhavenkade: 342355; hoofdbu reau, Delftseveer 6 .342355: Brand melding: 344444: GG en GD. Ke- thelweg 17, tel. 345555 rb.g.z. 342541). MAASSLUIS: Alarmnummer poli tie: 3333; politiebureau, Westland- seweg, tel. 3444; Alarmnummer brandweer: 3333 MAASLAND: Alarmnummer po litie: 2375 (b.g.g. 2134); alarm nummer ongevallen: 2039 (b.g.g. 2035); alarmnummer brandweer: 2326.

Het Vrije volk | 1970 | | pagina 1