wisselblind ASSISTENT BODE A 1 P IIII (TIE MEDEWEI BS Rotterdam zoekt... de "toegevoegde" waarde Rotterdam KONINKLIJKE HOLLANDIA berichte» i Fan lie Or. H. J0NGEBT 0,0. arts econoom hogere veiligheidskundige middelbaar technicus turbinemachinisten controleur tu rbi ne- i nsta Naties sociaal wetenschappelijke medewerkers apothekersassistent administratief medewerker secretaresse een medewerker yoor de afdeling correspondentie enige typisten ziekenverzorgsters ZATERDAG 31 OKTOBER 1970 HET VRIJE VOLK lierry'euwt uw veiligljeid! j PERMA ZONWERING N.V. Op de bodekamer van het stadhuis is plaats voor een GEMEENTE VLAARDINGEN in de leeftijd van 16 tot 21 jaar die ondermeer 2al moeten zorgdragen voor de distributie per brommer van postbescheiden, het ontvangen van publiek, hot aan dienen van bezoekers etc. Salaris afhankelijk van leeftijd nader te bepalen Sollicitaties te zenden aan de afdeling personeelszaken, stadhuis,Vlaardinger. De Koninklijke Hoiiandia N.V. produceert in haar fabriek te Viaardingen aardappel- pureepoeder en gevriesdroogde groenten. Omdat de vraag naar deze producten sterk is gestegen zijn wij genoodzaakt onze productiecapaciteit uit te breiden. Wij zoeken en denken hierbij aan: lijnmonteurs assistent operators vriesdroog afdeling M vulmachine bedienden bedieningspersoneel groentefabriek De lijnmonteurs zullen in 2 ploegendienst en de operators in 4 ploegendienst werken. De overige functies betreffen dagdienst. Voor alle gegadigden is de mogelijkheid aanwezig om in het najaar 1971 te worden overgeplaatst naar onze in aanbouw zijnde aardappelfabriek te Venray. Vanzelfsprekend zal 'dan voor passende woongelegenheid worden gezorgd.Tevens zal eengunstigeverhuiskostenregeling gel den. Degenen die interesse hebben in een goed betaalde baan nodigen wij uit hun monde linge of schriftelijke sollicitatie te richten aan Koninklijke Hoiiandia N.V., Afd. Per soneelszaken, Oosthavenkade 42 te Viaar dingen, Tevens zal op dinsdag 3 november a.s. van 20.00 uur tot 22.00 uur een voorlichtings bijeenkomst v/orden gehouden in de kanti ne van de fabriek Viaardingen, Oosthaven kade 42. Fabrieken van Melkproducten en Voedingsmiddelen N.V. Heden ging na een geduldig gedragen lijden, zacht en kalm van ons heen, mijn liex*e vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd- en groot moeder, behuwdzuster en tante BARBARA MARIA DE GRAAD echtgenote van L. Veldcrs op de leeftijd van bijna 78 Jaar. Namens de familie: L. Velders kinderen en kleinkinderen Rotterdam, 29 oktober 1970. Strevelsweg 210b. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Rouwcentrum Zuid, Korte Kromhout 61-63. Bezoek maandagavond van 7.30 tot 8.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag a.s. op de algemene zuiderbegraaf plaats circa 11.45 uur. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.30 uur. Per 1 november komen e ziekenfonds-spreekuren aan de Zuider Polikliniek Putselaan 45. Rotterdam te vervallei Met ingang van lie latum zullen ie: zieteofondsspreek- -er worden gehouden ir h< Sint Clara Ziekenhuis op dinsdag en do ierdag van 10.3011.30 uur. De spreekuren aan de Goereesestraat 12 blijven ongewijzigd. RAAK26 (100 m achter hetstadhuis) SCHIEDAM TELEFOON (010) 2613 51 -EN TE ROTTERDAM— PERSIA aluminium JALC EZIEBK Zweedse kwaliteit. Hoge kortingen. Vrat vrijbl, vend advies en prijsopgave. Willem Brouwerslr. 32-36 Schiedam Tel. 26.1 C.3R -26.64.26 ten behoeve van het Havenbedrijf voor de Economische Afdelin: welke belast is met het adviseren van de Directie op algemeen en venoers- eccmomisch gebied en met de economische documentatie en voorlichting een Taak: het medewerken aan onderzoeken naar de consequenties, welke voor de havens van Rotterdam voortvloeien uit de ontwikkelingen in handel, verkeer en industrie en uit de economisch-pcütieke maatregelen in binnen- en buitenland; het opstellen van analyses: het voorbereiden van beleidsnofu's. I Vereist: - doctoraal examen economische wetenschappen; - ervaring in het verzamelen, verwerken en interpreteren van economi sche en statistische gegevens; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de moderne talen; moet de chef van de afdeling kunne.: vérvangen. Salaris: tot f 2.552,- per maand. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Vacaturenummer 860/0240 voor de secretarieafdeling Algemene Personeelszaken ten béhoeve van het bureau "Bedrijfsveiligheid" - ter detachering bij hét Energiebedrijf - een \- Zijn taak zal bestaan uit het verstrekken van adviezen m.b.t. de bevor dering van de bedrijfsveiligheid. Hij verricht zijn werk onder leiding van het hoofd van het bureau eo hjj zal daarbij worden geassisteerd door één of meer niddejbarc veiligheidskundigen. Voorts zakhij zijn taak in teamverband met collega's in andere diénsten en bedrijven verrichten. Vereist: - het bezit van het diploma H.T.S. (elektrotechniek of werktuigbouw kunde); - de bereidheid lot het volgen van de applicatiecursus tot Hogere Veiligheidskunde (duur 2 jaar); - ruime bedrijfservaring. l Salaris; tot f 2.023.- per maand Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure Vacaturenummer 870/0240 voor de Reinigings-, Ontsmetting», Transport- en Brandweerdienst (R..O.T.E.B.) voor zo spoedig mogelijk een die ais "chef van de wacht'" leiding zal moeten gc n aan een groep bedieningspersoneel van de in continudienst werkende vuilverbrandings- nrichting aan de Maashaven, Vereisten: - bezit diploma H.T.S.-werktuigbouwkunde óf scheepswerktuigkundige C; - leeftijd ongeveer 35 jaar; - in principe geen bezwaar té hebben tegen een overplaatsing t.z.t. naar de in het Botlekgebied in aanbouw zijnde vuilverbrandingsinrichting. Kennis en ervartng op elektrotechnisch gebied (procesregeling) strekken tot aanbeveling. •Aanstelling zat, afhankelijk ar leeftijd en de mate ;r opgedane ervaring, geschieden in de rang van technisch ambtenaar B (salarisgrenzen f 1.170,-- f 1.611,. p.m.) Of technisch hoofdambtenaar A (salarisgrenzen f 1.372, - f 1.797.- p.m.). Continutoeslag f 103.- per maand. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Vacaturenummer 872/0240 voor het Energiebedrijf ten behoeve van de electriciteitsfabrieken Vereiste opleiding V.D. voor Scheepswerktuigkundige of het diploma Landniachinist A of het certificaat Korporaal-machinist. De werkzaamheden worden in de vijfploegendienst (36.8 uur pér week? verricht. Bezoldiging tot maximaal f 976,83 bruto per maand. Continutoeslag f 207.96 per maand Vacaturenummer 867a/0240 Bezitters van het diploma A voor Scheepswerktuigkundige kunnen eveneens solliciteren. Zij wórden aangesteld in de rang van op een salaris tot maximaal f 1.028,17 per maand, te vermeerderen met de continutoeslag ad f 207.96 per maand. Vacaturenummer 867b/0240 Voor degenen, die verder willen studeren, bestaal een gunstige studie- kostenregelsng en goede promotiekansen in deze grote en moderne centrales. voor de Gemeentelijke Sociale Dienst twee die belast zullen worden met het voorbereiden en uitvoeren van sociale onderzoeken op het brede terrein van de werkzaamheden van de dienst In hoofdzaak gaat het om de sociaal-wetenschappelijke begeleiding van maatregelen, welke in het kader van de Algemene Bijstandswet, de Wet Werkloosheidsvoorziening, de Wet Toezicht Bejaardenoorden en de Wet Sociale Werkvoorziening genomen dienen te worden De gedachten gaan uit jnaar academici, die naast belangstelling voor onderzoeken-op sociaal'terrein enige jaren ervaring hebben mei het opstellen en verwerken van enquêtes en kennis van statistische methoden. Het. salaris is in overeenstemming met de eisen, welke aan een goede vervulling van de functie worden gesteld. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure Vacaturenummer 864/0240 voor de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst ten behoeve van de afdeling Apotheek een voor werkzaamheden in het magazijn, c.q. de fabricage-afdeling. Vereist: diploma apothekersassistent. Salaris: f 635,- tot f 1.202,- per maand. Vacaturenummer 868/0240 voor de Drinkwaterleiding, gevestigd Heer Bokelweg 25, ten behoeve van afdeling Financiële Administratie een die op de afdeling comptabele zaken belast zal worden met werkzaam heden op het gebied van de informatieverzorging. Hiertoe kunnen o.m. worden gerekend de kwartaalinformatic, kredietbewaking, bcdrijfs- signalering en budgettering. Vereist: Een middelbare schoolopleiding of een daarmede gelijk te stellen omwikkeling en één of meer vakdiploma's, bij voorkeur (ook) het Staatspraktijkdiploma voor Bedrijfsadministratie (S.P.D.). Bedrijfservaring is gewenst. Gunstige perspectieven. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Vacaturenummer 862/0240 voor het Zuiderziekenhuis een voor het hoofd van de afdeling heelkunde. Gegadigden dienen te beschikken over administratieve ervaring; daarnaast is vaardigheid als steno-lvpiste vereist. A Ran? ideling is afhankelijk van genoten opleiding. Bij de bepaling van hel salaris wordt rekening gehouden met elders opgedane ervaring Vacaturenummer 856/0240 voor het Energiebedrijf met tenminste het diploma Mulo of een gelijkwaardige opleiding, goede talenkennis en typevaardigheid. Leeftijd 21-25 jaar. Vacaturenummer 866a/0240 met het diploma Mulo of een gelijkwaardige opleiding en het diploma machineschrijven. Vacaturenummer 866b/0240 voor de geriatrische kliniek Pascalweg, een nieuwe kliniet waarin lichamelijk zieken worden verpleegd, in verband met de ingebruikneming van de laatste verpleegeenheid een aantal alsmede een aantal verzorgsters di een opleiding willen olgen tei verkrijging van het diploma ziekenverzorging. De kliniek is een erkende cpleidingsinrichiing, zodat- hei dipioma'dal recht geeft op het voeren van de beschermde tite: -an'ziekenverzorgster, na twee jaar kan worden behaald. r ."'/-y.' De inrichting is gelegen in de woonwijk Lombardijen en heeft uitstekende verbindingen met de verschillende stadswijken. Voor een beperkt aantal kandidaten is inwoning mogelijk in het rr derne zusterhuis. Inlichtingen worden verstrekt door de directrice/Tm. J. de'Vos', Pascal weg 41. telefoon (010) 324011. Zij zal belangstellenden gaarne ontvangen voor een gesprek, waarbij alle gelegenheid is om een indruk te ver krijgen van de te verrichten taken en de werkomgeving Natuurlijk biedt de Gemeente Rotterdam u alle voordelen van een overheidsfunctie. In de eerste plaats een welvaartsvast pensioen. 3e prerme i rvoor bedraagt J0% van het maandsalaris minus f463,-. Premie AOW/AWW is v oor rekening van de Gemeente U betaalt 3t% (met een maximum van f 63,30 per inaand) voor een uitstekende ver zekering tegen ziektekosten U ontvangt 6% vakantietoeslag. Verder profiteert u van de gunstige kindertoelage-regeling, die voor overheids personeel van kracht is. Bij e vaststelling van het salaris wordt rekening gehouden met leeftijd, opleiding en ervaring. Het'is mogelijk bij vak studie 75% van de kosten vergoed te krijgen. Wij nodigen u uit - tenzij anders vermeld - uw schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het betredende vacaturenummer binnen 14 dagen ongefrankeerd te zenden aan: Chei van het Bureau Personeelvoorzicning, antwoordnummer 363, stadhuis, Rotterdam.

Het Vrije volk | 1970 | | pagina 2