ZONDAG, 2 SEPTEMBER Gemeente Rotterdam bM ge/ders overslag- 3?' en expeditiebedrijf Werk voor de toekomst Tussentijds Besték adjunkt-accountants gevorderde assistent-accountants kömmercieel medewerker aankomende assistent-accountants VOORLICHTINGSAVOND Uw vriend ip vrachtzaken! Medesponsors in déze evenementen: Delbana-Sporthorlo ges, CabaHero, NVV, Van Nelle, Vaduco, Winkelcentrum Boulevard-Zuid, Skol International, Ketting Metaalwaren, Mobil Oil en Hertz Personen-, Bestel- en Vrachtwagen Verhuurbedrijf, i zelfstandig declarant/expediteur HET VRIJE VOLK (de grootste krant van Groot-Rotter dam) organiseert in samenwerking met de R.C. "Pedaal ridders" en het Wijkorgaan FEIJENOORD-NOORDER- EILAND De RONDE van het NOORDER EILAND in Rotterdam Voor amateurs, dames en nieuwelingen Start en finish: Burgemeester Hoffmanplein. Start dames: 12.00 uur Start nieuwelingen: 13.30 uur Start amateurs: 15.00 uur Er verschijnen rond 70 amateurs aan de start. BUSCHAUFFEURS Dit was een advertentie. Dank u, W2. STICHTING VORMINGSWERK ROTTERDAM ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER De afdeling Advertentie- Exploitatie maakt adverteerders er op attent dat het niet mogelijk is van tevoren toezeggingen te doen over de plaats waar advertenties in de krant zullen worden opgenomen. Natuurlijk zal. waar mogelijk, rekening worden gehouden met plaatsingswensen - van adverteerders. Vanandel B.V., te Rotterdam, een dochteronderneming van Vanandel Verenigde Bedrijven B.V., heeft in haar groep Auto matisering plaats voor TWEE BEDRADINGSMONTEURS Deze medewerkers zullen zich bezighouden met het bedraden van besturingskasten, die gebruikt worden in automatiseringsprojekten. Ook elektronische schakelingen worden hierin toegepast en deze worden in het be- dradingswerk opgenomen. De werkzaamheden in dit interessante ge- - bied worden verricht in een prettig team. Uw soilicitatiès kunt u richten aan: Vanandel B.V., t.a.v. afd. Personeelszaken. Nw. Mathenesserstraat 33 te Rotterdam (grens Schiedam). Tel. 010 - 260963. 1 e assistent deklarant 2e assistent boekhouder 3e gepensioneerde administratieve kracht Heemraadssingel 118 - Rotterdam, tel. 25 69 84 vraagt ter versterking' van de afdeling IMPORT voor gevarieerde declaratie- werkzaamheden en de hieraan verbonden expeditionele afwikkeling: leeftijd tot 26 jaar. Studiekostenregeling en indien niet in Rotterdam wonend reiskostenver goeding. Sollicitaties op bovenstaand adres Rotterdam zoekt voor de Gemeentelijke Accountantsdienst, die belast is niet: - de accoimtantskonirole bij de gemeentebedrijven en -diensten, partikulicrc instellingen waaraan subsidies, leningen of garanties zijn erstrekt c.d. - het geven van adviezen van bedrijfsekonomischc en administratief-organisatorisdie aard aan het gemeente bestuur. met de studie voor registeraccountant gevorderd tot Bcdrijfsckonomie II (N.I.v.R.A.). Vakaturenummer 355a/0240 Vanandel 8.V./Rotterdam een dochteronderne ming van Vanandel Verenigde Bedrijven is een modern industrieel georiënteerde onderneming, werkzaam op het gebied van Luchtbehandeling. Automatisering en Telekommunikatie. De groep Telekommunikatie heeft plaats voor een studerend voor of in iict bezit van bet Staatspraktijk- diploma dan wel met de studie voor registeraccountant gevorderd tot Bcdrijfsckonomie I (N.I.v.R.A.). Vakaturenummer 355b/0240 ter versterking van haar binnenaktiviteiten. De groep Telekommunikatie houdt zich bezig met de verkoop van mobilifonie en TV-systemen als mede beveiligingsapparatuur. Het bedrijfsleven en de semi-overheid zijn de af nemers. De medewerker zal de buitendienst ondersteu nen. door het onderhouden van kontakten met afr.amers en leveranciers, het opstellen van offer tes en het opvolgen van rapporten. Deze werkzaamheden worden verricht in samen werking met een engineeringsgroep. Wij denken aan iemand. -die recent de dienst plicht heeft vervuld, belangstelling heeft voor de techniek en zo mogelijk een handelsgerichte op leiding heeft genoten. Het werk. hetgeen in teamverband wordt verricht, is veelzijdig en interessanl. De honorering is in overleg te regelen. in het bcz.it van liet praktïjkdiploma Boekhouden en studerend voor Moderhe Bedrijfsadministratie. Vakaturenummer 355c,0240 Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, w.o.: - salariëring naar leeftijd, opleiding en ervaring - een wclvnartsvast pensioen en geen inhouding premie AOW/AWW --7,5%'vakantietoeslag - een uitstekende ziektekostenverzekering (IZA) - een bijdrage van 75% in de studiekosten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken vin de sclckticproccdurc. Sollicitaties binnen 14 dagen met vermelding van hei vakaturenummer ongefrankecA) te zenden aan chef Bureau Pcrsoncelvoorzicning. antwoordnummer 363, Westblaak 220. Rotterdam. Sollicitaties kunt u richlen aan Vanande! B.V., Afd. Personeelszaken. Nw. Mathenesserstraat 33. Ie Rotterdam. Tel. 010 - 260963! Groot reisbureau in 'Stutt- gart met omvangrijk pro.i gramma busreizen binnen heel Europ,. zoekt bekwame .Goed salaris. - Geïnteresseerden worden verzocht zich persoonlijk of schriftelijk in verbinding' te' stellen met i reisbureau Kuoff, 7 Stuttgart.- Kro- nenstrassë 20, Duitsland, tel. .0711-221755. Energie, milieu, grondstoffen, vervuiling, verkeer: hoe staat het er nu eigenlijk mee, waf-moeten we- doen en wat laten? Het is nodig om, te denken, tè praten en te beslissen over de koers die ieder van ons en l wjj allen samen moeten kiezen. Twee nieuwe publikaties van de Stichting Maatschappij en Onder neming geven een overzicht van de problemen en noemen mogelijke- beleidsrichtingen, afkomstig van bij V' uitstek deskundige mensen. Vanandel B.V. te Rotterdam, een internationaal georiënteerde handc'sonderne- ming. neeft in haar groep Telekommunikatie plaats voor een De direktte van Hef Vrije Volk C.V. behoudt zich het recht voor advertenties even tueel, zonder opgaaf van re: denen te weigeren. Bovendien behoudt zij(zich hst recht voor brieven op ad; vertenties niet af te geven in dien zij daartoe gronden aanwezig acht. De groep Telekommunicatie houdt zich bezig met de verkoop van professionele radio- en T.V.-apparatuur en diefstaiPeveiligingsapparatuur. Opgenomen in een team jonge enthousiaste medewer kers zal zij de korrespondentie verzorgen voor de ma nager en de - afdeling, assisteren bij het onderhouden van kontakten met buitenlandse vertegenwoordigingen en afnemers en de telex bedienen. De sekretaresse waar wij aan denken heeft een midrial- bare opleiding en het beheersen van steno Engels en Nederlands strekt tot aanbeveling. Praktische ervaring is niet noodzakelijk. Sollicitaties te richten aan: Vanandel 6.V., t.a.v. afd. -Personeelszaken, Nw. Mathenesserstraat 33 te Rotterdam. Een publikatievan het Centraal Bureau voor Courantenpubliciteit Flygt Nederland is gevestigd te Rotterdam en zoekt, voor de technische afdeling een In augustus verschijnt onder deze titel het rapport van de „Werkgroep Toekomst", bestaande uit: Dr. Ir. W. J. Beek, Prof. Dr. v\ C. J. F. Böttcher, Prof. Dr. Ir. P. M. E. M. van der Grinten, Drs. P. L. Justman Jacob, Dr. -J.'Knoester, Mr. Drs. H. Langman, Dr. H. J. G. Meyer, Prof, Dr. J. Pen, Prof. Dr, i A. Quispel, Prof. Dr. R. Timman. Prof. Dr. J. Tinbergen, Mr. G. A. Wagner en Dr. J. Zijlstra. Deze groep geelt haar gemeen schappelijke visie opde problemen en het vereiste beleid. De prijs: ƒ2,75. Kennis nemen van deze publi katies is voor ieder van ons -van groot belang. Dit kan via Uw boekhandel. U kunt ook met onderstaande- coupon informatie aanvragen of Uw bestelling verrichten, DUil □0CD3DDDQQQDDQD0DD03QDDDQ0DD EIQQ32 Zend mij a.u.b. per omgaande: Noteer mij vast voor toezending Algemene informatie over de van de speciale uitgave:- Stichting Maatschappij en „WERK VOOR DE'TOEKOMST" Onderneming - a 2,75 per ex. De studie .TUSSENTIJDS Informeer mij hoe,ik abonnee BESTEK" 9,50 (na 1-10-1973 kan worden op uvy publikaties ƒ11,50) Ik stort het (totaaljbedrag op De korte samenvatting postgiro 331717 vpn de „TUSSENTIJDS BESTEK" SMO - Den Haag a ƒ1,75 Ik ontvang een accepfgirokaart- Aankruisen -wat U svenst. rekening voor het (totaal)bedrag Naam:Plaats: Adres-Postcode-Datum Bon opsturen in gesloten gefrankeerde enveloppe aan onderstaand adres jyif STICHTING MAATSCHAPPIJ EN ÓNDERNEMING Postbus 5859, Den Haag, Tel. (070) 5010 05. Complete teksten van inlei dingen en samenvattingen v.an de discussies, gehouden in het Paleis op de Cjr Voorzitters: Dr.- M. 'W. Holtrop en Dr. S. L. Mansholt. Sprekers: Dr. Ir. W. J. Beek,, Prof. Dr. P. J. A. Ier Hoeven. Jhr. Mr. E. van 1 ennep, Prof. Dr. H. memann, Dr. Ir. A. P. Oele, Pro' Dr. J. Pen, Ir. Th. Guené, Pro Dr. A. Quispel. Mr. G. A. Wac.ier en Dr. J. Zijlstra. In de zaal: rond 200 mensen met allerlei functies en visies. Ai bij al: een belangrijke staalkaart van de problemen en van de meningen daarover. Totaa! 192 pagina's a 9,50 (nt2l oktober 1973 ƒ11,50 per ex.); Naast de complete uitgave is een korte samenvatting verkrijgbaar a 1,75 per ex. ter assistentie var: de monteurs .n de reparatie-werkplaats. Leeftijd 17-18 jaar. Over, salaris willen wij graag met u praten, ook over het soort werk en andere belangrijke din gen. Schrijf of bel en vraag dan naar de Heer Dietzel. Flygt behoort tot de grootste ondernemingen op het gebied vnn onderwaterpompen en pompservïce. Flygt Nedfc.'land is een vestiging van her Zweedse Flygt concern. De gedachten gaan uit naar mensen, die interesse hebben in techniek en zich via de praktijk (zeer afwisselend) in het vak wil len bekwamen. FLYGT POMPEN B.V Stadionweg 37 d. Tel.. 010 - 329022.. Rotterdam - 3027. Voor de juiste man liggen er bij Flygt interessante mogelijkheden. vraagt voor spoedige indiensttreding een Haar taak zo! o.m. bestaan uit het verzorgen van de schooladministratie het verzorgen van ol het voorkomende type-werk het bijhouden van het correspondentiearchief onze gedachten hierbij gaan uit naar een jongedame die zetfstandig en systematisch haar took kan uitvoeren in het bezit is van een middelbare schoolopleiding in het bezit is van een type-diploma. Safaris ofhankelijk van leeftijd en opleiding A.O.W.-premie voor rekening van de Stichting. VU vakantietoeslag. Sollicitaties te richten oan de directeur van de Stichting Vormingswerk Rotterdam, de Heer C. Kooren, Hoogenwoardstroat 7, Rotterdam. DATEMA BAInternationale expediteurs luchtvracht passage assurantie verpak kingen en opslagfaciliteiten. Groothandelsgebouw, tel. 11 99 II heeft wegens uitbreiding van-werkzaamheden de volgendévakauires. op de inkomende afdeling, zelfstandige funktie. Kennis van de douanewetgeving is vereist. leeftijd plm. 2! jaar op de centrale boekhouding, na een inwerkperiode zal hij zelfstan dig één der boekhoudingen moeten gaan verzorgen van één der B.V.'s die bij ons zijn ondergebracht. eveneens voor haar afdeling boekhouding, die met kennis van zaken enige lichte admi nistratie werkzaamheden'voor ons kan gaan verrichten. Op deze afdekingwerken reeds 3 kwieke 65+ Belangstellenden worden,verzocht hun sollicitatie te richten aan bovenstaand adres of mon- deling, U kunl dan vragen naar de heer G. Muller; die U dé gewenste inlichtingen zal geven. MAASLAND WEVERSKADE 10 TELEFOON 01899-12644

Het Vrije volk | 1973 | | pagina 2