Invoering nachtnet: conflict met minister? me Moet buurtkrant van Oost verdwijnen? Boe'voor Schaefer Gemeente, waar blijft antwoord? J 0 Collectebus verdwenen Na ontploffing werf De Jong zonder stroom 1975 BEBUIJBTKKANTVEBZüIPTt 4*$; 1 J '2 Verzoek Shell om uit te mogen breiden Geen combinatie- Willemsbrug radio Re schiedam tv/radio nederlandt i •tSAHP WOENSDAG 9 APRIL 1975/HET VRIJE VOLK/PAGINA 2 *ii SCHIEDAM/VLAARDINGEN In vergelijking met ae maand februari waren er in het gebied Nieuwe Waterweg Noord in maart minder werkloze mannen dan m februari. Bij de vrouwelijke werklozen ligt de situatie echter precies andersom; dit aantal blijft nog steeds stijgen. Het aantal werkzoekende vrouwen stijgt echter vlugger dan dat het aantal werkzoekende mannen daalt, zodat geconcludeerd mag worden dat er steeds meer mensen werkloos zijn in deze omgeving Daling Niet optimistisch Radio Jongeren Vraag Het laatste nummer van de Buurtkrant sprak voor zichzelf. Redactie editie Schiedam: Hoogstraat 76 - Schiedam Telefoon (010) 265205 266646 NOS 18.45 Paulus de Boskabouter 18.55 Journaal 19.05 Van Gewest tot Gewest SOCLTERA 19.50 Vrijwilligers over ver pleegkunde NOS 20.00 Journaal P.P. 20.20 Gereformeerd Verbond NOS 20.30 De verloren tv-spei 2L20 Werkwinkel 21.45 Panoramiek 22.00 Studio Sport 22.39 Den Haag vandaag 22.45 Studio Sport 23.40 Journaal Morgen Politiek dochter, NOS/NOT 14.00 Schooltelevisie Het is mogelijk dat het programma gewijzigd wordt, indien besloten wordt de Europa-Cup wedstrijd FC Twente - Juventus recht streeks uit te zenden. Tweede brief Bond Heemschut: Bingo-avond SCHIEDAM - "Wij zouden nogmaals met klem willen aandringen geen slopingen te doen plaatsvinden", schrijft de Bond Heemschut uit Am- dat j sterdam in een tweede brief aan het college van b en w. Deze tweede brief is een vervolg op de eer ste van september vorig jaar en waarop de orga nisatie nog steeds geen antwoord ontving. De kern van de tweede brief is Jan ook de vraagaan het. stadsbestuur waar nu het antwoord op die be wuste brief blijft. Op de vraag in een brief of de gemeente wilde stoppen met het verder slopen van de binnenstad, heeft de Bond Heemschut nog steeds geen antwoord gekregen. TELEAC .18.15 Eenheid in eenheden NOS 18.45 Paulus de Boskabouter 18.55 Journaal IKOR 19.05 Als je toch in de buurt bent IKOK/KRO/RKK 19.30 Kenmerk NOS 20.00 Journaal AVRO 20.21 Televizier Magazine - 20.40 Amsterdam 700 2L50 De opkomst van Russische Marine, doei NOS 22.40 Journaal Va, <ie b gen vrij Vit zt van s «ten. "vfcSVv""M - Werkloosheid neemt geleidelijk verder SCHIEDAM Uit de hal 'van het Smt-Jacobs Gasthuis aan de Burgemeester Knappertlaan is een collectebus van de Neder landse Hartstichting verdwenen. Hoeveel geld er in de gestolen collectebus zat, is niet bekend. Een buschauffeur van de RET, die zijn bus onbeheerd op het Stationsplein had laten staan moest bij zijn teiugkomst tot de ontdekking komen, dat er 42 dagkaarten verdwenen wa ren. Déze dagkaarten kosten drie gulden per stuk. Bij een inbraak m een pand aan de Nieuw Mathenesserstraat is twintig gulden uit een geld kistje gestolen. Om in het pand te kunnen komen moest over een muur worden geklommen en een tnplexdeur worden inge trapt. De schade aan die deur bedraagt, volgens de politie, honderd gulden. Het landelijk aantal werklo zen (zowel mannen als vrouwen) ts in de afgelopen maand met bijna tienduizend gedaald; deze daling zou echter veel sterker moeten zijn. De ervaring heeft namelijk inmiddels geleerd dat het aantal werklozen sterk ver mindert tegen de tijd dat het voorjaar wordt. Ook in het Waterweg Noord - I gebied vond iti voorgaande ja- ren deze enorme daling van werkzoekenden altijd plaats In I maart 1974 was de/e vernunde- 1 r,ng bij voorbeeld 103. terwijl het aantal mannen dat in maart 1 '75 aan werk geholpen kon wor den slechts 26 was. Nadat het aantal werkloze vrouwen in de maand februari met 30 verminderd was, steeg het de afgelopen maand weer met 35, waarmee het totaal op 548 kwam. Het zijn vooral de vrouwelijke winkelbedienden en vrouwen die in' de huishouding willen werken die op het mo ment geen werk kunnen vinden. nomen. In februari werden er nog 1435 mannelijke arbeids krachten gevraagd, in maart waren dat er 127 minder. De vraag naar vrouwelijke arbeids krachten daalde van 153 naar 151. Aan mannelijke metaalarbei- deis bestaat de grootste behoef te, als er zoveel zouden zijn zouden er 722 geplaatst kunnen w oi den. Bij het arbeidsbureau zijn slechts 136 mannen inge schreven die werk in de metaal zoeken. De plaatsvervangend directeur van het Arbeidsbureau, de heer H. J. Steehouwer is met erg op timistisch over de situatie in het Waterweg noord-gebied. Hij zegt hierover; "Hoewel in verge lijking tot het landelijk beeld de situatie in dit gewest nog gun stig kan worden genoemd, kun nen zeker gezien het feit dat het aantal ontslagaanvragen op een hoger niveau ligt dan een jaar geleden, de verwachtingen voor de eerstkomende maanden met te oDtimistisch zijn."' Over de halfjaarlijkse enquete onder werkgevers waarbij het aantal openstaande plaatsen in hun bedrijf wordt opgevraagd, vertelt Steehouwer: "Die enque te is m maart gehouden' de for mulieren druppelen langzaam binnen, maar er is nog niets ge ïnventariseerd." SCHIEDAM - De Shell heeft bij gedeputeerde staten "van Zuid-Holland een verzoek inge diend om haar bedrijf m Pemis uat te breiden. Dit verzoek ligt tot 25 april op het Stadskantoor ter inzage, op diezelfde dag wordt in het Rotterdamse stad huis - omkwart over vier - een höèrzittïng over deze zaak gehouden. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM De invoering van een nachtbussennet In Rot terdam en buurgemeenten zail zo goed als zeker leiden tot een conflict met minister Westerterp (Verkeer en Waterstaat). Ver keerswethouder Mentïnk daar over: „Het wordt tijd dat we onze tanden eens laten zien..We zijn altijd veel te hef voor de minister geweest." Westerterp heeft al laten we ten het exploitatietekort van het nachtnet niet te willen betalen. „Hij zal zich nog meer op zijn tenen getrapt voelen nu besloten is dat m de nachturen het lage zonetanef zal gelden," meent RET-direeteur Van Leeuwen, Voor de start van de nacht dienst op 1 mei hoeft het chauf feursbestand van de RET met slechts vijf man te worden uit gebreid, omdat aanvankelijk al leen vrijdag en zaterdag zal worden gereden. Gaan de bus sen ook op doordeweekse nach ten rijden, dan is nog eens twintig man extra personeel no dig. Volgens de RET zal geen problemen geven Op het moment zijn er m het i Waterweg Noord - gebied op- -- vallend minder werkloze jonge- i ren (mensen onder de 19 jaar) dan m voorgaande maanden. In februari waren er nog 102 i werkloze jongens ingeschreven j bij het Gewestelijk Arbeidsbu- reau in Vlaardingen, in maart i waren dat er nog maar 77 (in maart 1974 waren dat er 70). i Ook hier ligt de situatie bij de vrouwen iets ongunstiger, in. fe- l bruari, stonden 100 werkloze vrouwen onder de 19 jaar bij. het GAB ingeschreven, m maart waren dat er slechts 4 minder (terwijl in maart 1974 slechts 67 meisjes werk zochten). De vraag naar arbeidskrach ten is in de maand maart afge- Sinds kort worden er iedere werkdag op de radio een dertig tal vacatures voorgelezen, waar naar belangstellenden de vol gende dag kunnen solliciteren (iederfe avond om even over 6 op Hilversum 3). Ook het Arbeids bureau in Vlaardingen doet hieraan mee. Over het resultaat van dit programma vertelt de heer Steehouwer'. "Wij leveren voor iedere uitzending éen vacature. Hierop komen gemiddeld twee reacties binnen. We geven de geïnteresseerde het telefoon nummer van het bedrijf waar die vacature was, en bemoeien ons er verder niet direct mee. Een weekje na die uitzending nemen we contact op met het bewuste bedrijf om te horen of er inderdaad iemand aan werk geholpen is. Het valt echter nog niet te zeggen of het radiopro gramma veel invloed heeft op het aantal werklozen, maar het is in elk geval wél gunstig dat er zo'n programma is." SCHIEDAM Gistermid dag kwam de scheepswerf De Jong aan de Westfran- kelandsedijk zonder stroom te zitten, nadat er een ont ploffing was geweest in een transformatorhuisje. Omstreeks vier uur was een kortsluiting in dit transformatorhuisje ont staan, waarna een aantal knallen volgde en een hoe veelheid rook uit het ge bouwtje opsteeg. Onmiddel lijk zat de hele werf zonder elektriciteit De gewaarschuwde brand weer hoefde geen hulp te verlenen. De eveneens te hulp gesnelde G*TB kon de oorzaak van de ontploffing niet vinden; evenmin kon zij de stroomstoring onmid dellijk opheffen. Men hoopt dat de werf in de loop van de dag weer stroom kan krijgen. De schade die deze ontploffing heeft opgeleverd is nog niet bekend. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM - Er komt in ieder geval geen gecom bineerde Willemsbrug voor spoor- en wegverkeer. Dit heeft minister Westerterp van Verkeer en Waterstaat meegedeeld aan Rotterdams wethouder Mentmk (Ver keer). Belangrijkste argument om de combibrug van de te kentafel te vegen is de tijdsduur die nodig is om in overleg met de NS te beslis sen of de verbinding boven of onder de Maas gelegd moet worden. Bovendien zou de bouw van een com bibrug vele jaren langer du ren dan de aanleg van een wegbrug. De bouw van een 'gewone' Willemsbrug kan wellicht als speciaal werk gelegenheidsproject volgend jaar al aanvangen SCHIEDAM - De Buurt krant, die maandelijks door Centrum Oost ïn een oplage van. 5.500 stuks in het oostelij ke deel van Schiedam ver spreid wordt dreigt te moeten verdwijnen. De oorzaak daar van is het gebrek aan geld. In het laatste nummer van de Buurtkrant verscheen er een noodkreet onder de kop: HELP! De Buurtkrant ver- •zuipi! Daarin schrijft dc re dactie, dat de Buurtkrant ten onder gaat wanneer er niet snel redding komt Volgens een medewerker van de krant heeft de krant nooit gebrek aan vrijwillige medewerkers en kopij voor de krant gehad. Een probleem blijft steeds de ruim 1.300 gul den, die voor het maken van ieder nummer op tafel moet worden gelegd. Eén van de pogingen om de krant van de ondergang te redden, was het aanschrijven van een dertigtal Schiedamse bedrijven met de vraag, of men geen adverten tie wilde plaatsen. Tot nu toe heeft Centrum Oost echter nog niet veel response op dc brief gehad. Een medewerker van de Buurtkrant zei ons, dat het zonde zou zijn, wanneer de krant echt voorgoed moest verdwijnen. De Buurtkrant" heeft een eigen gezicht en be paalde functie in Schiedam- Oost. Vaak gebeurt het dat le zers van de, Buurtkrant zeg gen: „We weten nu wat er leeft in onze buurt." Daar naast is men in de Buurtkrant voortdurend bezig om mensen meer belangstelling te laten krijgen voor hun eigen woon- en leefomgeving. Om de Buurtkrant een bete re toekomst te geven heeft Centrum Oost ook subsidie aangevraagd bij het ministerie van CRM. Het kan echter nog geruime tijd duren voordat er antwoord op de subsidie-aan vraag" komt. Het ministerie van CRM heeft al wel een ad vies aan de gemeente ge vraagd. Volgens mr. J. A. Eb- binge Wubben, secretaris van de gemeentelijke Sociale Ad viescommissie, moet echter eerst uitgezocht worden welke afdeling van CRM de subsidie zou moeten verlenen en welke eisen het ministerie stelt om de subsidie-aanvraag te hono reren. Wanneer de Buurtkrant subsidie zou krijgen zouden andere Schiedamse buurt- en wijkorgancn volgens hem dan ook meteen recht moeten heb ben op subsidie. Met het wachten op het antwoord over de subsidie-aanvraag heeft hij de makers van Buurtkrant aangeraden om eens te kijken of het vervaardigen ervan niet goedkoper zou kunnen. J. A. Ebbinge Wubben stelde hun daarbij voor, om eens te gaan praten met de makers van Noorder Akkoorden, om dat dit wijkorgaan wel zonder verlies kan verschijnen. Op ieder nummer van de Buurtkrant moest tot nu toe zo'n vierhonderd gulden toe gelegd worden. Voorlopig ziet het er naar uit, dat er deze maand geen nummer van de krant in Schiedam-Oost ver schijnt. ROTTERDAM Staatssecreta ris Jan Schaefer is niet bereid een maximum huurprijs voor nieuwe woningen in stadsver- meuwingswijken te garanderen. Hij houdt ook vast aan de door de Tweede kamer vastgestelde individuele huursubsidie. Dit is de uitkomst van een ge sprek dat de staatssecretaris gis teren voerde op het Rotterdamse stadhuis. Tweehonderd bewoners uit de stadsvernieuwingswijken wachtten in de burgersaal op de afloop van het gesprek. „Hij" geeft geen krimp. Hij is- 'niet naar Rotterdam gekomen om te onderhandelen", mompel den zij teleurgesteld. Een Croos- wijkse en Feijenoordse delegatie probeerden debewindsman meer subsidie uit z'n zak te kloppen. Toen de negatieve uit slag kwam, na bijna anderhalf uur, keerden de bewoners on verrichter zake terug naar .hun wijken Hoewel wethouder drs. J. G. van der Ploeg (Stadsvernieu wing) weinig verwachtte van het gesprek met Schaefer, is ook hij niet tevreden over het resul taat. Graag had mj de garantie gehad dat de huren voor nieuw bouw in Rubroek per 1 januari '76 maximaal ƒ275.— zouden be dragen. Daarbij zijn kostenver hogingen, huurverhoging en ser vicekosten inbegrepen. Volgens de subsidienormen die Schaefer hanteert zal dat bedrag per 1 januari '76 echter f 301.- zijn. De tweehonderd wijkbewoners waren ondanks de slechte weer somstandigheden met volop spandoeken in een demonstra tieve optocht naar het stadhuis getrokken. Daar wachtten zij in de burgerzaal anderhalf uur lang geduldig op hun vertegen woordigers. die achter schuif deuren hun eisen verdedigden. Een kop koffie voor iedereen kon het ongenoegen over de lange duur van het gesprek niet verdrijven. Met leuzen als „Wij willen betaalbaar wonen" steun den zij hun vertegenwoordigers. Af en toe wipte één van de be woners naar de schuifdeuren om dan via het sleutelgat vast te stellen dat de argumenten soms met vuur naar voren wer den gebracht. Toen staatssecretaris Schaefer het wachten beloonde met de weigering van een garantie van ,<je maximale huur, lieten de Rotterdammers hun afkeuring en teleurstelling duidelijk blij ken. Hun nu maandenlang ge voerde actie had niet het ge wenste resultaat opgeleverd. De wijken maken zich vooral zorgen over de huurprijzen voor mensen met een belastbaar in komen vanaf ƒ,16.000 tot ƒ20.000. Volgens de wijken is juist voor deze inkomensgroepen de indi viduele huursubsidie niet vol doende. Hoewel de staatssecre taris gebonden is aan de door de Tweede Kamer vastgestelde huursubsidie, wil hij geen opti maal gebruik maken van andere subsidies om de huurprijs te drukken. Ondanks de teleurstelling vin den zowel de vertegenwoordi gers van Feijenoord en Croos- wijk dat de nieuwbouw in hun wijken door moet gaan; „Ze zul len wel zien wat er gebeurd", waarschuwde beide wijken Jan Schot. Hoewel ze bang zijn dat veel bewoners hun vertrouwen in de bestuurders kwijt zijn. „We gaan desondanks gewoon door met het eisen van betaal bare huren voor iedereen. Juist voor de grote groep tussen ƒ16.000 en ƒ20.000", aldus de wijkorganen. „Schaefer heeft het overigens handig gespeeld", voegen ze eraan toe. Door naar Rotterdam te komen heeft hij landelijke publiciteit zoveel mo gelijk vermeden. Dat bij op het laatste nippertje ons bezoek aan Den Haag afgelaste en zelf kwam, was heus niet om ons te plezieren." 1 Het RET-personeei - kort ge leden was er bij de chauffeurs nog grote onrust over overmati ge werktijden - heeft zich na uitvoerig beraad achter de in voering van het nachtnet ge steld. Het nachtelijk weekendnet zal drie ton kosten. De gemeente verwacht, ondanks de bezwaren van Westerterp, rijkssteun los te kunnen praten. De RET-nacht- bussen gaan in het weekend op twaalf lijnen rijden. SCHIEDAM - Morgen wordt er een bingo-avond gehouden m het dienstencentrum De Woud- hoek aan het Heijermansplein, Tijdens dat gebeuren is er een optreden van het Trio Adler. De bingo-avond begint om half acht t s V X "S In die brief verzocht de Bond Heemschut toen: "Vanaf heden niets meer te slopen in de oude stad maar door zonodig aankoop en restauratie en stimulerende maatregelen tot lesldUiatie op behoud aan te sturen. "Concreet stelde de organisatie in de brief ondermeer, dat de bouw van de Verlengde Passage de Broers- veld ernstig zou ontsieren en onherkenbaar zou maken. De Bond Heemschut is een landelijke instelling, die waakt voor het behoud van de "schoonheid van Nederland". Wanneer er, volgens de bond, iets in. Nederland onnodig moet andering van de binnenstad al ,1 grotendeels vastgesteld waren. Toch zei hij er toen wel bij, dat de klachten van de bond ge grond waren en dat de gemeen- jaar ais commentaar op de brief, dat deze eigenlijk als mosterd na de maaltijd kwam, omdat de plannen voor de ver- verüwijnen, dan voert de orga nisatie die in Amsterdam zetelt daar actie tegen. Wethouder Zijdeveld gaf vong te de brief met zondermeer ter zijde zou schuiven. "Als de Bond Heemschut eer der om de hoek was komen kij ken, zouden de binnenstadsplan nen er beslist anders hebben uitgezien. Ik vind hun klachten beslist reéel en de brief is nu ook weer niet zo laat, dat -hij zondermeer terzijde zal worden geschoven", zei Chris Zijdeveld vorig jaar over de brief. Tijdens de raadsvergadering in november vorig jaar werd besloten de eerste brief van de Bond Heemschut te behandelen in de commissie Stadsontwikke ling. Dat laatste gebeurde ook, maar voor de rest deed de ge meente tot nu toe nog niets met de noodkreten in de brief. Over het niet beantwoorden van de eerste en het schrijven van de tweede brief heeft het VVD-raadslid C. van Tilborg een aantal schriftelijke vragen gesteld. Hij schrijft het college ondermeer: "Als raadslid maak ik mij reeds enige tijd zorgen over de afdeling van dit soort correspondentie door de ge meente. waarbij opvalt dat de bnefschnjver(s) veelal maanden moeten wachten zonder enige schriftelijke reactie van de kant der gemeente." Van Tilborg vraagt het college ondermeer of het niet beter is om mensen in te lichten wan neer de behandeling van een bepaalde zaak langere tijd in beslag neemt. Daarnaast wil het VVD-raadslid de termijn .weten waarbinnen de Bond Heemschut wel een antwoord op de twee brieven kan verwachten. 8 "1 1 :.C de Wanneer de rechtstreekse uit zending van de voetbalwedstrijdL' FC Twente-Juventus, -vanuit het Diekmanstadian te Enschede, vanavond - om vijf voor acht,- Nederland 1 - niet door moéht gaan, worden de kijkers weer eens met een staaltje van onge lukkige coördinatie geconfron teerd. Terwijl de AVRO weer een van de verhalen uit de geschie denis van een jubilerende stad „Amsterdam 700" uitzendt, heeft de NOS op het eerste net het te levisiespel „De verloren dochter" op het programma staan (beiden beginnen om half negen). „Amsterdam 700", waarin Kees Brusse, Elisabeth Andersen, Paul Steenbergen, Josine van Dahum en Ad Hoeymans de voornaamste rollen spelen, wor t - om tien voor tien, Nederland 2 - gevolgd door een BBC-documentaire over de opkomst van de Russische marine. Daarin zijn ook aanvul lende beelden verwerkt van de in ons land filmisch nogal aan de weg timmerende Marinevoor- lichiingsdienst. DUITSLAND I 18.05 The Partridge Family, tv-serie. 18.40 Akt 19.20 Bridget und Bernie, tv-serie. 20.00 Joum. en weerbericht 20.15 Aktuele dokumentatfe. 21.00 Cabaretprogr. 2L50 Talk-show. 22.50 - 23.10 Joum., weerbericht en kommentaar. DUITSLAND It 1820 Mordkommlssion* Zahltag. misdaad film. 18-55 Verhalen uit de geschiedenis: Herakles. 19.00 Joum. 19.30 Dokum. film over Groenland. 20.15 inform, en meningen uit het econ. leven. 21.00 Joum. 2LX5 Kultn- reel magazine. 22.00 Die Bettwurst, komi sche dialoog. 23.15 Joum DUITSLAND III 18.00 Sesamstrasse. 18.30 Tv-cursus. 1900 Zandmannetje. 19.05 Progr. voor Spaanse werknemers. 19.15 Handel en verkeer 19.45 Nws. uit Noordrijn-Westfalen. 19.53 Kom mentaar. 20.00 Joum. en weerbericht -2045 v$ Thema van de dag. 20.30 In jeden hafen eme Bra ut Amerikaanse speelfilm. t2Jt Fnts Muliar vertelt Jiddische moppen. 22*30 S! Joum. j BELGIË (NED 18.15 Paulus de Boskabouter. 38.20 Atelier. j 19.15 Coronation Street, tv-serie. 19.40 Med, jg en weerbericht 19.30 Europa Cup voetbal:, Leeds United - Barcelona, rechtstreèkie' uitz. 20.15 Chico, feuilleton. 20.40 Marta Lanvin 65» Fins tv-spel. 21.50 Fundamen ten: Het tweede rapport van de dub van Rome. 22.40 Joum. HILVERSUM I NCRV; 18.00 Kapel van de Kon. Lucht macht 18.30 Nws. 38,41 Kunst- en vlieg werk: int over tentoonstellingen. 18.40 Met uw instemming: het lied van de week. 19JJ4 Pop. klassieken door het Radio Filharm Orkest 19.30 Theologische etherleergang. TROS: 20.00 Close-up- licht muziekprogr. 2L15 Uit de pers. 2L30 Specialiteiten 4 la carte. 22.30 Nws. 22.40 Aktua. 23.00 Coulis sen: woensdagavond-magazine. 23^5-24.00 Nws. HILVERSUM II VARA: ltOO Nws. 38.11 Dingen van de dag. PP.: 1820 CPN. VARA: 1830 Gesprek 1855 Brassband Ma^zine. NOS; 3?.40 Openbaar Imnstbezoek. 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nws. 20.05 Woensdagavond Muziekma gazine. 22.10 En Toch—: Amnesty Intern. EO: 22.40 Woord der Waarheid. 2255 Klankbord. 23.05 Postludium: klass. mu ziekprogr. 23^5-24.00 Nws. HILVERSUM III NOS; 18.03 De Vakaturebank. 3810 Joost mag met eten. 39.02 Drie loopt achter, met om 1&3Q Paardekoersen. 20.02 Woensdag avondshow: sport en akt (22.30 Effecten- tips 0.02 Metro's Midnight Music, 1.02 Take it easy. 2.02 De Meurders Methode TROS, 6.02-7.00 Drie op je boterham Donderdag HILVERSUM I NCRV 7.00 Nws 7.02 Het levende woord 7.08 Preludium 7.30 Nws. 7.41 Hier en nu 7.55 Aangestipt 8.00 Te Deum Laudamus gewijde muz. 824 Op de man af 830 Nws 830 Gym. voor de huisvrouw. 845 Podium 9.45 Onder de hoogtezon. 10.30 Nws. 10.33 Orkestpalet 32.00 Bel Canto 1226 Medede lingen tbv land- en tuinbouw. 1230 Nws. 12.41 Hier en nu. 12£5 Mlddagpauzedlenst 3305 Lichte koorzang. 13J0 Globaal met om 3830 Nws en om' 1830 Hier en nu. 17.3I Nws. 17.32 Hier en nu, HILVERSUM 11 AVRO 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. IJ» Dag met een plaatje (800 Nws. 811 Radio journaal) 850 Morgenwijding NOS 9.W Spiegel van België. 9.35 Waterstanden. AV RO 840 Schoolradio. 10.00Voor de kleutem- 10.10 Arbeidsvitaminen (11.00 Nws. 1103 Radiojournaal) 11.30 Rondom Twaalt Beursberichten) 1830 Zelfstandig zijn er blijven, praatje. 12.35 Sportrevue 1800 Nws 1811 Radiojournaal 1821 Alert - op hm vlak van muziek en maatschappij 13-47 Ep- ka's Mannenkoor. 14.10 Venus met pistool» hoorspelserie (3) 15.00 Lichte grammofoon platen. 1810 Aspecten 16.00 Nws 1603 Ra diojournaal 16.03 Gebakken vensterbanken 17.00 Mobiel 17.55 Mededelingen HILVERSUM 111 leder heel uur nieuws. TROS 7.02 Drie op, je boterham. 9.03 Pep-op-drie. 11*03 Drie draait op verzoek. 12.03 Drie tussen de» middag. 4.03 Pop-kontakt De Hugo, van Gelderenshow, met de Ned. tipparade. lt-W De Hitmeesters: De Ned. top-40 me I w the met The The Jf BelO ófchts II »prl U*

Het Vrije volk | 1975 | | pagina 2