Inbrekers gevlucht Ontsparing in juli Vliegveld- motel heeft een school Kantoorreus op hoogte Overval op postkantoor snel mislukt NIEUWBOUW IN DE GOUDSE WIJK VAN START fï" Weer minder Schiedammers Overval op reisbureau mm Schoorstenen doorgeroest rteder(and1 b 19 Schiedam Winkeldiefstallen opgehelderd Auto gestolen Inbraak Dukdalf rotterdam j Nog honderd buschauffeurs nodig bij RET Meer eerstejaars op universiteit nederland2 radio Ulfi t Redactie Jeannet Rensema/Hans Ley te!Telefoon 266646 VRIJDAG 15 AUGUSTUS 1975/HET VRIJE VOLK/PAGINA 2$ r*e~ SCHIEDAM Om molen De Vrijheid nog gevoeliger op wind te laten reageren, worden er binnenkort zoge naamde fokwieken met regelborden op gemonteerd. Dit plan is afkomstig van J. Gunneweg, de molendes- kundige van monumentenzorg. Het monteren van deze wieken gaat zo'n 10.000 gulden kosten. Monumenten zorg wil daarvoor bij het rijk een subsidie zien los te peuteren. Molen De Vrijheid (Van een onzer verslagge vers) ROTTERDAM - Het indrukwekkende hoogge bergte van Zwitserland was mooi, prachtig zelfs. Duitsland trouwens ook. Maar de veel bezongen Middellandse Zee hadden ze nog nooit gezien, de tien poliopatiënten uit het complex De Ark bij het Zuiderziekenhuis. Daar wilden ze dan ook graag nog eens naar toe. Binnenkort gaat die lang gekoesterde wens in vervulling, van 15 tot 29 september om precies te zijn. Vanuit het Noordita- liaanse plaatsje Vallecro- sia kunnen de tien polio patiënten zelf constateren hoe blauw de Mediterra- nee is. Sinds Kerstmis le ven ze al naar dat vakan tie-avontuur toe. 1 Lang gekoesterde wens gaat in vervulling. De kantoortoren in aanbouw achter de Amro-bank Coolsingel heeft het hoogste punt bereikt, precies twee- jaar nadat burgemeester Thomassen de eerste paal sloeg. Binnenkort is er een feestje. Het gebouw domi'-' neert het beeld van einde-Lijnbaan. Vanuit het trap gat naar het Lijnbaantheater ziet het er zó uit. (Van onze rechtbankverslaggever) ROTTERDAM ,,'t Is een zware misdaad wanneer twee overvallers met geladen vuurwapens een man bedreigen." Met deze woorden motiveerde officier van Justitie mr. L. Janssen gisteren z'n eis van één jaar en acht maanden gevangenisstraf tegen oud-colporteur Richard L. (22) uit Den Haag. "Met z'n vriend E. P. was Richard L. op 13 mei het postagentschap aan de Oranjeboomstraat binnenge drongen. P. roet een geweer in de aanslag, L. met een pistool, waarmee hij ook eventuele bezoekers moest afschrikken. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM - Volgende week vrijdag is het feest voor de bewoners van de JLaanzichtstraat en alle an deren die zich inspannen voor de stadsvernieuwing in Rubroek en Goudse Wijk. Opbouwwerker Willem Giezeman slaat dan de eerste paal voor dertig woningen aan de Crooswijkseweg/ Goudse Rijweg. De bedoeling is, dat over ruim een jaar de hele Laanzichtstraat gaat verhuizen naar de nieuwe wo-- ningen. Dan kan de Laanzichtstraat worden gesloopt en plaats maken voor nieuwbouw die bestemd is voor andere wijkbewoners uit sloophuizen. De voorgevels van de stadsvemieuwingshuizen. lifeé. Pt--, h "S5* Molen De Vrijheid krijgt fokwieken SCHIEDAM Wanneer het verloop van de bevolking door gaat zoals dat in de eerste helft van dit jaar gebeurde, telt Schiedam eind 1975 minder dan 78.000 inwoners. Gedurende de eerste zes maanden van dit jaar kreeg de stad in totaal 408 in woners minder. Eind 1974 telde de stad nog 78796 Schiedammers, eind juni was dat aantal terug gelopen tot 78388. In de maand juni zelf daalde het aantal inwoners met 79. Ge-" durende die maand stierven er 60 Schiedammers en kreeg de stad er 74 nieuwe wereldburgers, bij. Eén daarvan heette onwettig geboren te zijn. Welliswaar vestigden zich in •juni 272 mensen in Schiedam, maar vertrokken er 365 inwo ners naar andere oorden. Zoals bekend is de molen sinds eind vorig jaar in gebruik en wordt van het gemalen meel van De Vrijheid bij een aantal Sehiedamse bakkers molenbrood gebakken. Toch is men niet he lemaal tevreden, over de manier waarop de molen draait. Dit komt voornamelijk door de hoge gebouwen, die rond de molen staan. Die hoge gebouwen zijn er de oorzaak van, dat de molen onregelmatig draait. Vaak komt het voor. dat de molen bijna stilstaat, terwijl de wind zich achter de hoge gebouwen op hoopt, om daar ineens met een sterke vlaag achter vandaan te komen, waardoor de wieken dan te snel gaan draaien. De meel- productie wordt vaak belem merd, waar bijkomt, dat de kwaliteit van het meel van De Vrijheid dikwijls verschilt. Al deze problemen kunnen, volgens J. Gunneweg van mo numentenzorg, ondervangen worden door het aanbrengen van fokwieken. Deze wieken maken de trekkracht van de molen ook groter, waardoor men het aantal maaldagen tot een maximum op kan voeren. Ook kan de molen met behulp van de fokwieken langer op windracht blijven draaien, zon der dat men gebruik hoeft te maken van de electrische aan- 'dnjvingsinstallatie van De Vrij heid. Met behulp van 'deze wie ken krijgt het meel in het ver volg ook een betere kwaliteit. Het fokwieksysteem is geent op de zeevaart en indertijd uit gedokterd door ir. Fauel Vooral tijdens de laatste wereldoorlog werden er veel experimenten met deze wieken gedaan. Vol gens monumentenzorg, wordt het historisch aanzien van De Vrijheid met het aanbrengen van de fokwieken praktisch niet aangetast. SCHIEDAM - Twee onbekend gebleven mannen slaagden er bijna in met succes een inbraak te plegen in het huis van de fa milie S. aan de Julianalaan. Ze hadden bemerkt, dat de bewo ners op vakantie waren en for ceerden het slot van de keuken deur om binnen te komen. Ter wijl ze de bovenverdieping van het huis doorzochten kwam de 18-jarige dochter van de familie S. plotseling thuis. De twee in brekers hoorden dat en namen de vlucht via en balcon door vier meter naar beneden te springen. De dochter zag de twee nog net wegrennen. Ver moedelijk zijn ze er wel in ge slaagd een aantal sieraden mee te nerrjen. IiII!l!llllilll[li!fllilllllllliIllll!]i!Ii!Hll!iililHlllllil!ll!tlllllI!Ullllll]!llii!llllIll!llllllilllllllllll!lllllil!lU SCHIEDAM - In tegenstelling tot de eerste zes maanden van dit jaar, haalde de Stichting spaarbank anno 1820 m juli geen spaaroverschot. In totaal werd er de vorige maand iets meer dan 16.309.000 ingelegd en ruim 16.346.000 gulden uitbe taald. Een kleine ontsparing dus van ruim 36.000 gulden. Ondanks het ontsparen be draagt het totale spaaroverschot over 1975 tot nu toe ruim 8.4 miljoen gulden tegen een inleg- overschot van ongeveer 7.3 mil joen gulden over dezelfde perio de in 1974. Het inleggerstegoed bij de spaarbank was eind juli bijna 142 miljoen gulden. Eind juli 1974 kende de bank een inleg- gerstegoed van ruim 125 miljoen gulden. SCHIEDAM - Door het op heterdaad betrappen van twee winkeldievegges zijn in totaal 21 winkeldiefstallen opgelost. De 22-jarige Schiedamse S.M. en de 24-jarige Vlaardingse M.C.F. werden in Dordrecht aangehou den. Toen de politie daarna hun woningen doorzocht, vond men daar in totaal voor 3000 galden aan gestolen goederen. SCHIEDAM - Van een par keerterrein aan de Singel is de rode Fiat van de 42-jarige Schiedammer A.P. gestolen. De auto heeft het kenteken 96-04-BZ. Volgens de politie stond het voertuig op slot. SCHIEDAM - Onbekenden hebben een inbraak gepleegd bij centrum De Dukdalf aan de Rijnstraat. Uit een sigarendoosje verdween ƒ7.35, de braakschade aan het pand is echter 200 gul den. Droomva i ie voor De Ark Twintig jaar geleden wgrd Nederland getroffen door een polio-epidemie. Ongeveer hon derd patiënten werden toen in het Zuiderziekenhuis opgeno men. Een aantal hiervan over leed; verreweg de meesten her stelden, zij het soms met be schadigingen aan armen en be nen. Ruim twintig bleven achter met een verlamming van de ademhaling. Tien hiervan kon den later met ijzeren longen of soortgelijke apparaten toch naar huis terugkeren. Voor de laatste tien was dat met mogelijk. Aanvankelijk lagen de patiën ten volkomen verlamd in ijzeren longen. Van het leven hadden zij mets meer te verwachtn. Maar door de verbetering van allerlei technieken en het feit dat vele mensen zich hun lot aantrokken, werden de le vensomstandigheden beter. Momenteel is de situatie zelfs zo dat de tien Arkbewoners acht uur per dag zonder beademings- •y f apparatuur kunnen doorbren gen. In elektrische rolstoelen be wegen ze zich dan voort en ver richten werkzaamheden als het invullen van ponskaarten voor het Havenbedrijf en het produ ceren van brailleboeken. Aanvankelijk gingen de Ark bewoners met vakantie naar het Henri Dunanthuis in Zeist, maar zeven jaar geleden moest het Rode Kruis daar mee stoppen, omdat het te kostbaar werd. Andere mogelijkheden werden gezocht en gevonden, zij het met altijd met het gewenste succes. Door bemiddeling van de Lions Club Rotterdam konden de patiënten in 1972 een vakan tie in Zwitserland doorbrengen. De Koninklijke Luchtmacht stelde een vliegtuig beschikbaar voor het vervoer heen en weer. enkele firma's schonken wat geld, de Arkbewoners zelf be taalden een flink bedrag en de ziekenfondsen en de Gemeente ziekenhuizen droegen eveneens in de kosten bij. Ook het gezamenlijk personeel deed een belangrijke schenking door af te zien van beloning van overuren en onregelmatig heidstoeslag. Op soortgelijke basis ging het in 1973 naar Rudesheim m Duitsland. Vorig jaar dreigde de oliecrisis alle vakantieplannen te torpederen, maar door tus senkomst van de militaire com mandant in Limburg kon het nog naar een revalidatiecentrum in Houthem bij Valkenburg. Dit jaar gaat het naar Noord- Italie, mede dankzij de directri ce van het verpleeghuis De Plantage in Den Briel. Zij had namelijk gehoord van de wens van de poliopatienten en bracht de Arkbewoners in contact met de Waldenzer-gemeente in Noord-Itaiie, een godsdienstige groepering die een aantal va kantiehuizen bezit. De minister van Defensie stel de weer een vliegtuig beschik baar en ook door de hulp van vele anderen kon de reis geor ganiseerd worden. Ovengens geen eenvoudige opgave. Alleen voor het vliegtuig ai moet veel geregeld worden. Het mag bij voorbeeld piet te hoog vliegen (luchtdruk) en moet een paar ton beademingsapparatuur ver voeren. Er moest gecontroleerd worden of er niet teveel trappen in het vakantieoord zijn en zes tien begeleiders moesten zich voorbereiden, om maar een klei ne greep uit de voorbereidingen te doen. Nog een maand en dan is het zover. Een lang gekoesterde wens gaat dan in vervulling. (Van een onzer verslaggeefsters) ROTTERDAM - De kinderen van de in het Rotterdamse Sky way Euromotel ondergebrachte groep Sunnamers volgen nu al onderwijs. Terwijl hun "ouders op zoek zijn naar werk en defi nitieve huisvesting krijgen ze ventien kinderen van 6 tot 32 jaar les in een zaal van het vliegveldmotel. De gemeente Rotterdam heeft de benodigde leer- en hulpmid- delen ter beschikking gesteld. Het rijk betaalt de onderwijze res, een'in het motel verblijven de moeder. De kinderen in de klassen 4, 5 en 6 van het tijdelijke eenmans- schooltje krijgen via de in de Bijlmermeer ontwikkelde me thode „Rob en Ilva" taalles. Via dit programma wordt ook de kennismaking met Nederland bevorderd. Zodra de toekomstige vestigingsplaats van de gezinnen bekend is, gaan de kinderen naar een gewone lagere school. (Van onze rechtbank verslaggever) ROTTERDAM - Eén dag voor hun vliegvakantie naar Mallorca kwamen twee jeugdige Rotter dammers tot de conclusie, dat 500 (geleend) zakgeld voor vijf tien dagen te weinig was. „Al pratend kwamen we toen op het idee het reisbureau, waar de trip geboekt was, te overval len", vertelden de 20-jarige schilder L. C. en de 19-jarige opticien R. S. gisteren voor de rechtbank. Het duo voerde hun plan. op IS juni uit Tussen de middag stapten zij naar het reisbureau Europa Internationaal aan het Beursplein. Terwijl de twee om een kaart van Oostenrijk vroe gen, ging een vrouwelijke be diende bij de iade met de geld kist staan. Zij vertrouwde de zaak niet. C. duwde de vrouw weg en greep de geldkist met 7600. Hij werd echter door voorbijgangers buiten in de kraag gepakt. De opticien werd pas 's avonds gepakt. Officier uir. L. Janssen eiste tegen de twee mannen negen maanden gevangenisstraf, waar van drie voorwaardelijk. Uitspraak op 28 augustus. Beheerder L. de Groot dook bij het zien van de gewapende mannen echter onder de balie en deed tegelijk een greep naar 'verdedigingsmiddelen". Richard L. dacht dat de man een wapen pakte en schreeuwde 'weg we zen'. De mannen vluchtten naar de zolder van een leegstaand pand, waar ze 's avonds door de politie werden gearresteerd. Richard L. was die dag van Den Haag naar Rotterdam ge reisd om werk te zoeken. Hij ontmoette bij een metrostation z'n oude vriend P. uit Suriname, die een pruik droeg. P. werd namelijk gezocht voor een bankoverval in Den Haag, waarvoor hij vonge maand tot 34 jaar gevangenisstraf is ver oordeeld. Zijn aandeel m de Rotterdamse affaire is hierin verdisconteerd. Volgens raadsman mr. Meule- mans was dat aandeel niet groot. (Van een onzer verslaggevers) f ROTTERDAM - Het aantal buschauffeurs van de RET stijgt langzaam. Er zijn er nog steeds niet genoeg om de aanstaande winterdienstregeling gladjes te kunnen uitvoeren. Maar zo moeilijk als de vorige winter op sommige lijnen moest een aantal ritten verval len door personeelsgebrek - zal het het komend seizoen met zijn. Dit blijkt uit de resultaten van de extra-advertentiecam pagne, weergegeven in het per soneelsblad van ,de RET. Sinds september vorig jaar wordt we kelijks geadverteerd in dag- en huis-aan-huisbladen m en om, Rotterdam. j Éénmaal werd een advertentie gericht op nienseifibuiten de re gio (er werd oók woonruimte aangeboden). Van de vijftien sollicitanten is er tenslotte niet één in dienst getreden. Enkele weken geleden werd geadverteerd in dagbladen in? Groningen, Friesland en Drente. Voorlopig zijn er 32 reacties binnen. Een. uniek geval, die collectie ve verhuizing. Maar de Laan zichtstraat heeft er ook wel voor moeten knokken. En moeten knokken voor een betaalbare huur, een strijd die helaas nog niet tot een gunstig resultaat heeft geleid. De huur is voorlopig vastge steld op 253 gulden per maand. Dat is teleurstellend na al die strijd voor maximaal 220 gulden, later "als compromis" gesteld op 235 gulden. Hoe hel er tenslotte over een jaar, anderhalf jaar uitziet met- die huur, moet op het ogenblik als een zaak van. later zorg wor den beschouwd. De bouw van de huizen mag er niet door te- *"v 'A gengebouden worden. De Laan zichtstraat wil nieuwe wonin gen. En als ze met betaalbaar blijken te zijn, dan zullen de bewoners ze desnoods kraken. Nu dus tóch een feestelijke eerste paai, in tegenstelling tot het geruisloze bouwbegin van de stadsvernieuwingswoningen aan .de Jonker Fransstraat begin dit jaar. De Laanzichtstraters zijn van het begin af betrokken geweest bij de bouwplannen. Uit de bus kwam een ingenieus ontwerp van ir. Jan Abels (bureau Leo de Jonge): op de begane grond twee- en driekamerwoningen, met daarop "opgetilde eenge zinshuizen" (diepe vier- en vijf- kamerwoningen van drie ver diepingen). De dertig wonngen maken deel uit van een plan voor 81 stuks. De rest moet worden ge bouwd aan de Van der Werff- straat, maar daarvoor weigert de gemeente op het ogenblik medewerking. De Van der Werffstraat moet volgens het oorspronkelijke plan voor Rubroek iets worden ver legd (samen met de kabels en buizen onder het wegdek). Dat had te maken met de recon structie van de Admiraal de Ruyterweg, nodig voor de aan sluiting op de noordelijke in valsweg (Rottetracé of Boezem- tracé). Maar nu de noordelijke m- valsweg van de baan is, wil de gemeente ziet zonder meer in stemmen met verlegging van de Van der Werffstraat. Intussen stijgen de bouwkos ten. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM - Dit jaar heb ben 1260 eerstejaars studenten zich laten inschrijven op de Erasmus Universiteit. Ten op-- zichte van het vorige jaar js dat een toename van zeven procent. De eerstejaars studenten zijn als volgt over de verschillende fa culteiten verdeeld: economische faculteit 748, juridische faculteit 159, sociologische faculteit 84 en de medische faculteit 225. De centrale interfaculteit boekte 14 inschrijvingen. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM De centrale Schiehaven van het GEB krijgt twee nieuwe schoorstenen, om dat de oude zijn aangetast door corrosie. Als het weer een beetje meezit is over ruim twee maan den de eerste nieuwe schoor steen aan de rivierzijde klaar, de tiveede volgt in het voorjaar. NOS, 18.45 Minimolen 18.55 Journaal NCRV 19.05 Doris Day, tv-série 19.30 Eddy go round show NOS 20.00 Journaal NCRV 20.21 Steens Mountain, na tuurfilm 21.10 Die mooie kinderjaren, Amerikaans tv-spel 22.05 Als de dag van giste ren, dokumentaire se rie 23.00 The Continental Sin gers IKOR 23.15 Geloven in de onvol tooid verleden tijd NOS 23.45 Journaal MORGEN NOS 15,00 Journaal VARA 15.02 Cesar's kano, Canadese - film 16,00 Chapi Chapo, kinder programma 16.05 Moeder Ganges, film reportage 16.50 Hans met de hoed, kin derprogramma 17.00 De film van ome Wil lem, kinderprogrmma NOS 17.30 Europa Cupwedstrijden zwemmen voor dames en heren in Leeds NOS 18.45 Minimolen 18.55 Journaal AVRO 19,05 Toppop NOS 20.00 Journaal AVRO 20.21 Alle hens, tv-serie 21.10 De gebroeders Ham mond 22.00 Televizier magazine NOS 22.45 Journaal HILVERSUM I 'KRO- 18 30 Nws IS41 Echo 18 50 Verken ning. 1ÈL58 Marktberichten 18.00 Kanjer Koning Kompetitie. 19.05 Folkmusic 19.30 In antwoord op uw schrijven. 21.00 Gledt Paul, Caroline en Louis 22.00 Retsoogst 2225 Overweging. 22J0 Nws 22.40 Goal. een programma vanuit en rondom de sport 23.55-24.00 Nws HILVERSUM II i VPRO 18.00 Nws 18 11 VPRO Vrijdags rechtstreeks schakelpr. met nieuws, achter-, grondinformatie en muziek. (19.15 Anton Constandse. 19.30 Radio Vrij Belgje). NOS 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nieuws VA RA 20.05 VARA-Klassiek 22.45 Victor t van Vriesland leest uit eigen werk 2315 Lacen Jazz Podium 1975 slotconcert 23.55-24 00 Nieuws HILVERSUM III NOS: 18,03 De Vakaturebank 18.10 Joost mag niet eten 19.02 Drie loopt achter AV RO. 20 05 Burengerucht. 21.02 De Negen- uur-show. 22.02 Radiojournaal 22.05 Super- ciean Dreammachine 2255 Mededelingen. 23 02 Vanavond laaL 0.02 Radiojournaal^ p.05 Weekend-Muziek-Magazine. 1.02 Soultr^ me U.SA 2.02 Continu de nacht door 4.02 Voor dag en dauw (2.02. 4.02 en 5.57 Radio journaal). NCRV. 6 02-7,00 Klaar wakker ZATERDAG v_ HILVERSUM l TROS: 7 00 Nws 7.02 Ontbijt-Soos met om 7.30 Nws; 7 41 Aktua; 8^0 Nws. W* Gymnastiek voor de huisvrouw 9 00 Weg wezen tips voor weekend trips 9.30 Tien- Om 10.00 Aktua-Sport, met om 10-30 N*s 11.00 Hartje Amsterdam 12.16 Franco Huis informatie voor het bedrijfsleven TROS. '1226 Meded. tbv, land- cn tuinbouw. «J® Nws 1241 Aktua 13.00 TROS-Country^ 14 00 De Fop-Shop 14 45 Apollo XXI (De gesluierde planeet), hoorspel 15 07 Als^aat zou kunnen, verzoekpl progr. (15.30 JSwsl 17.30 Nws. 17.32 Aktua-magazme. i HILVERSUM II VARA: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek 7.20 ZO. - voor alle kinderen die op 2Ün; 8.00 Nws. 8.11 Dingen van de dag. 8.23 ZO 'voor iedereen. 10.30 ZI. - muziek en in'or* matieshow (11.00 Nws.). 13.00 Nws 1WJ Wegens vakantie gesloten. NOS 15.00 Nt» Jazz - Michlel de Ruyter. 15.30 Gamma van alpha en beta 16.00 Nws, 16.03 Het Zwarte Schaap informatie en verzoekplaten Uj» Harmonie en fanfare ir» Nederland w- Europa 17.30 Kwart uur amateur 17,45 ■Voor blinden en slechtzienden 17.55 Mede delingen HILVERSUM III 1M NCRV. 7.02 Drie op je boterham Drie op je boterham: Pers Vers 9 03 uw dienst klass muziek 10 03 Muziek w de koffie 1203 Drie tussen de middag Lp Vast 1403 Schrijf ec *n kaartje verzoekpi* proer 16 01 Snort «.how De serie „Als de dag van gis teren" die de NCRV sinds onge veer een jaar met de grootst mogelijke onregelmatigheid op het repertoire heeft, is van avond - van vijf over tien tot elf uur via Nederland 1 aan de zevende aflevering toé: „De geboorteweeën van Afrika." Dit deel van deze voortreffe lijke serie begint in 1958, wan neer wijlen generaal De Gaulle tijdens een grote toernee door •Afrika de meningen peilt over onafhankelijkheid van, dan nog Frankrijks koloniën.- Allemaal wilden ze los van Frankrijk, be halve Guinee. In ander Afri kaanse staten, zoals Congo, Ni geria (Biafra) en de Portugese koloniën, blijft de strijd nog lang voortgaan. ln „Alle Hens" - van twintig over acht tot tien over negen vla Nederland 2 - ontvangt commandant Niails, tijdens een patrouille in de Noordelijke IJs zee een merkwaardig bericht over muiterij aan boord van de trawler Vigilance. DUITSLAND I 18 00 Der wilde und der zahme Westen tv-serie 1815 Zu Gast m unserem Land tv-sene 18 40 Akt 19.20 Zu Gast m unse rem Land. vervolg 20 00 Journaal en weer- oericht 2015 Himmel ohne Sterne. Duitse >peelfüm 22.00 Der 7 Sinn 22.05 Reportage uit Bonn 2225 Journaal en weerbericht 2240 Tatort misdaadserie 0,15-020 Jour naal DUITSLAND II 18.05 Gefangen im glas, film 18.25 Vater^ der KtamoUe. tv-serie 18.55 Barbapapa 19.00 Journaal 19.20 Ave, Eva, reportage 19.30 Buitenlands journaal 20.15 Babeck. misdaadspel. 21.15 Journaal 21,30 Es geht alles voruber, es geht alles \orbei Muzi- kaai-dok impressies 2255 Sport 23,23 Journaal BELGIË (NED) 18.55 Pauius de boskabouter. 19.00 Infor matief programma. 19.40 Mededelingen en weerbericht. 19.45 Journaal. 20.15 Showpro gramma rond Nana Mouskourl 20.45 De Pallssers. tv-serie. 21.35 Dwaallicht, film 23.20 Montezuma (1), showprogramma 2350 Journaal. i V

Het Vrije volk | 1975 | | pagina 2