ckenaar Macaroni's bezoekt striptentoonstelling Bewonersvereniging Schiedam-Oost viert eerste lustrum Demonstratie van top- tafeltennis Ziekenomroep (fik tevreden Geen schiettent AGENDA ccelsior '20 bij IBSS onderdak I DONDERDAG 17MEI 1979/HET VRIJE VOLK/PAGINA2 Van een onzer verslaggevers SCHIEDAM - „Dit is een van de beste striptentoon- ellingen, die ik ooit in Europa heb gezien. Er is een ïte verzameling originele tekeningen aanwezig en it heb ik bij de vele tentoonstellingen, die ik in mijn iven bezocht heb, nog nimmer meegemaakt. Veel faardering heb ik dan ook voor de beide organisato- t van „Voor het Leven Getekend?", Bram Uil en Aad irong." Dino Attanasio, tekenaar van onder andere de Macaroni's, bezocht gisteren de striptentoonstelling "Voor het Leven Getekend?"in het Stedelijk Mnseum. »yr j Eindelijk succes voor de bewonersvereniging en de actiegroep van Stngelbe- woners; de gemeente is van plan de Singel af te sluiten voor doorgaand verkeer. SCHIEDAM - De VVV ft zich geschaard in koor van tegensta fi ers van het nieuwe meu bilair in het stadhuis. In brief aan de geraeen- schrijft de VVV, it aan het stijlvolle ka- ster van het fraaie luis geen afbreuk worden gedaan, im vraagt de VVV te bevorderen dat bet ïrspronkelijk meubilair wordt teruggezet. Frans te Riet, motor ach ter de Van 't Hoffplein ac ties, drie jaar geleden op het toen desolate plein. Singel SCHIEDAM - In te genstelling tot voorgaan de jaren mag de Huis te Riviere zeeverkenners- groep dit jaar niet met een schiettent op de jaar markt staan. Op het laat ste moment heeft de afde ling Bijzondere Wetten van de politie de zeever kenners laten weten, dat een schiettent in strijd is met de Wapenwet. Waar schijnlijk heeft de politie de afgelopen drie jaar het desbetreffende artikel in de Wapenwet over het hoofd gezien. Kramikske van de bakker, één van de creaties van Jean Polis te bezichtigen in de Noordmolen in het kader van de stripmoni- festatie "Voor het leven rs getekend?" n S- Dit is de beste ooit gezien heb' at zegt de vermaarde strip- •cenaar Dino Attanasio over de jripmamfestatie in het Stede- Ik Museum van Schiedam. At- lasio, schepper van onder an- |re de Macaroni's en Johnnv Ibye. was gisteren aanwezig het museum. In de entreezaai •cende hij voor de bezoekers Jn creaties in door hen mee- |nomen stripalbums. Erg groot i de toeloop helaas niet. maar |>t was niet kwalijk te nemen et dit mooie weer. verhalen van Dino zijn in Ierland welbekend en dat i een van de redenen, dat de «enaar naar Schiedam was fkomen. Doordat Aad Sprong sio twee jaar geleden in ijs, tijdens de Conventie van Stripverhalen, heeft leren nen, bood hij enkele weken lieden zelf aan om te komen tenen. |Attanasio geeft toe. dat hij wel een beetje voor Schie- Vart onze sportredactie SCHIEDAM - Omdat de ge- ente inmiddels begonnen is et een grondige renovatie van van de velden van Excel- or"20 en bovendien het cricket en is begonnen, zijn er geen den meer beschikbaar om te etballen. (Daarom zal Excelsior uiiwij- naar de velden van HBSS. tdagmorgen om 11.00 uur élt het tweede team tegen ermaas 2 en om 14.00 uur het ste elftal tegen De Postdui- dam is gekomen: ..Ik ben zeer geïnteresseerd in de oude bin nenstad en vooral de molens trekken mij aan. Schiedam ken ik al lang van naam, want de li keuren en de jenevers zijn ook in Italië bekend." Bij het bezoek aan Schiedam ontbrak dan ook geen bezichti ging van een distilleerderij. Sa men met zijn zoon en zijn vrouw nam hij een kijkje bij De Kuy- per. Attanasio, hij woont at dertig jaar in Brussel, is op het ogen blik bezig met de vervaardiging van 40 tekenfilms van de Maca roni's. De serie wordt in ieder geval uitgezonden op de Franse televisie, maar ook andere lan den blijken zeer geïnteresseerd. „Iedereen, die enkele afleverin gen gezien heeft - ze duren vijf minuten - zegt dat de figuren in de filmpjes zo ontzettend goed gelijken op de originele figuren in mijn albums", zegt Dino. „Dat kan ook niet anders, want ik maak de animaties alle maal zeif. Mijn zoon en dochter en hun vrienden kleuren ze in. Daar gaat een enorme hoeveel heid werk in zitten. Dag en nacht ben ik soms bezig." Dino Attanasio is niet van plan om nog een stripfiguur te creëren, naast de Macaroni's, Johnny Goodbye, Bob Morane en Jimmy Stone. „De meeste striptekenaars doen het met één figuur." zegt hij. „Geen énkele heeft er zoveel als ik. Buiten dat duurt het zeker 10 jaar, voordat- zo'n nieuw figuur echt bekend is. Daar begin ik niet meer aan." Over de manifestatie in het mu seum zegt Dino Attanasio tot slot: „De strip is de negende kunst geworden en behoort daarom zeker in een museum thuis!" *- lok VVV tegen ;eukenmeubilair Zoals bekend heeft het college ele maanden geleden beslo- i het antieke meubilair in de sa! te vervangen door ta- met chromen poten, formica i en hei-oranje tafelkleed - Hel caiiege tptsk van rtrt riment, dat tot doel had een >gped mogelijk gebruik van de vlaai te maken. Sinds het i van het jaar vinden er al- i vergaderingen van onder- - raadscommissies plaats en eikehouten meubilair zou er geschikt zijn om een vergaderopstelhng te ma- WD-frietieleider Gerard afhulsdbnk stelde over de af t-vragen. Hij signaleerde dat de sfeer in de trouwzaal deerlijk gehavend was en vroeg het col lege maatregelen te nemen om een sfeer te scheppen die paste bij de zaaL Thans sprir.gt de VVV in de discussie. Zij schrijft dat Schie dam alles in het werk zal moe ten stellen om rnertsen in Schie dam te houden en alles zal moe ten nalaten wat hun vertrek sti muleert „Als bruidsparen moe ten gaan overwegen om hun hu welijk elders te laten voltrek ken vanwege het meubilair in om fraaie stadhuis dan is dat naar onze mening een slechte zaak", aldus de VVV, „Het stad huis biedt het stadsbestuur een" stijlvolle en representatieve ac- fommodatie en wij menen dat aan dat stijlvolle karakter geen afbreuk mag worden gedaan." Het WV-bestuur vindt, dat het tijdelijk plaatsen van het oorspronkelijke meubilair al leen bij bepaalde gelegenheden geen oplossine biedt Het moet, aldus het bestor" op korte ter mijn worden te.- uggezet Het college van B en W stelt de gemeenteraad voor om de brief door hem te laten beant woorden onder mededeling dat de affaire in de eerstvolgende vergadering van de raadscom missie voor algemene en be stuurlijke zaken aan de orde komt SCHIEDAM - Geen enkele toegangskaart is meer verkrijg baar voor de tafeltennisshow die het Schiedamse NO AD op dinsdag 22 mei organiseert De 1200 toegangskaarten zijn weg gevlogen. In het kader van het 30-jarig bestaan heeft N'OAD twee tafeltennissterren van for maat weten te kontrakteren. In sporthal Margriet treden de Franse topspelers Jacques Se cretin en Vineent Purkart voor het voetlicht Secretin is een speler van wereldklasse, die in 1977 kampioen van Europa werd Ook partner is van inter* 5CHIEDAM - Bewo nersvereniging Schie- dam-oost heeft gister avond heel bescheiden haar vijfjarig bestaan ge vierd in het winkeltje van de vereniging aan het Koos de Kapperplein. Vertegenwoordigers van andere bewonersvereni gingen kwamen het be stuur de hand drukken. Ook waren speciaal voor deze gelegenheid Frans te Riet, motor achter de Van 't Hoffplein acties, en Jouke de Vries, die de jonge vereniging veel heeft geholpen, naar Schiedam gekomen. De buurtbewoners lieten grotendeels verstek gaan. In een jubileum-uitgave van de bewonerskrant blikt waarne mend voorzitter Gé Brouwer te- ru^ op de afgelopen vijf jaar- De vereniging werd opgericht op 16 mei 1974 om tot een bundeling van krachten te komen. De eer ste acties hadden betrekking op de onderhoudsklachten over de gemeentewoningen in de Leib- nizstraat en de situatie in de Stationstraat De werkgroep "groen en speelgelegenheden" maakte een plan voor het Van 't Hoffplein en de vereniging pak te de verkeerssituatie op de Rot- terdamsedijk aan. De werk groep 'huren en wonen" maakte een nota over Bouw- en wo ningtoezicht en de vereniging hield spreekuren, die vooral goed bezocht werden wanneer de jaarlijkse huurverhogingen in het zicht kwamen. Eind 1975 opende de bewo nersvereniging haar eigen on derkomen aan het Koos de Kap perplein. Dat jaar verschenen ook enkele nummers van de Buurtkrant, een uitstekend ver zorgd blad voor de bewoners van Schiedam-oost Het werd huis-aan-huis bezorgd, maar verdween door financiële moei lijkheden. Bij zijn vertrek naar het bui tenland slaakte de toenmalige voorzitter Lex van de Heuvel de verzuchting: "Als je zit te ver gaderen, kun je niet actievoe ren." Volgens Gé Brouwer klop te dat wel, want - zo schrijft hij - "je hoorde wel eens: van de bewonersvereniging hoor je ook niet veel meer. En dan moest je wel zeggen: dat klopt, want we vergaderen ons de blaren." Inmiddels heeft de vereniging een gesprek gehad met enkele ambtenaren over de herinrich ting van de Singel en de straten daarom heen. Volgens de voor lopige plannen wordt de Singel tussen de Emmastraat en het Emmaplein afgesloten. Dat be tekent dat er geen verkeer meer van het Stationsplein naar de Broersvest kan. Bij het Stationsplein wordt de toegang naar de Singel veran derd. Het stuk Singel tussen de Overschiese-dwarsstraat en het Stationsplein wordt afgesloten. Bij-de Overschieseweg kan men via de Overschiesestraat en Overschiesedwarsstraat op de Singel komen. Op het parkeerterrein wordt in de zuid-west hoek een speel gelegenheid gemaakt, die samen met het speelterreintje op de hoek Singel-Oosterstraat één groter speelgebied gaat vormen. nationaal niveau. Beide spelers verstaan de kunst om naast het tonen van hun perfekte tech niek hun optreden voor het pu bliek extra amusant te maken met tal van opvallende acts. Omdat nogal wat bezoekers vanuit de regio worden ver wacht. adviseert het NOAD-be- stuur met het openbaar vervoer ie komen en dan vanaf station Nieuwland te voet naar de sporthal te gaan. De demonstra tie begint om kwart over acht. In 1377 schoot do venmiging de bewoners van enkele straten rond de Singel te hulp, toen daar de benedenhuizen overstroom den. Thans houdt de vereniging zich vooral met de volgende za ken bezig: verkeerssituatie Sin- gei en PKO-laan, opvang van de pleinjeugd. de aanstelling van een parttime opbouwwerker, de mogelijke renovatie van circa driehonderd woningen van Volkshuisvesting en diverse straatverbeteringen. Van een onzer verslaggevers SCHIEDAM - De benefiet wedstrijd die Hermes DVS maandagavond tegen het Vero- nlca-team speelde, heeft voor de Zjckéiiomroep Schiedam 1000 gulden opgebracht. De Zieke nomroep is met dat geld dik te vreden en gaat het waarschijn lijk gebruiken voor de aanschaf van nieuwe apparatuur. In totaal kwamen 413 mensen naar de voetbalwedstrijd kijken en dat bracht 425 gulden op. De toegangsprijs was één gulden, maar sommige mensen gaven meer. Hermes DVS vulde het bedrag aan tot 500 gulden. De overige 500 gulden liep binnen door de verloting. Voor de zeevefkennersgroep betekent de weigering van de schiettent een enorm verlies. De tent is altijd goed geweest voor J AAR/W ELZIJNSMARKT Op zaterdag 19 mei wordt de traditionele Jaar/Welzijns- markt gehouden in de Lange Kerkstraat en op dc Grote Markt In totaal zijn er onge veer honderd kramen. Op het Hemaplein komt de ge- raniummarkt van de Konink lijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. In de Lange Kerkstraat presen teren veertig welzijnsinstel- lingen zich. De Schiedamse Gemeenschap is vertegen woordigd met een kraam van de afdeling vorm in gs- en ont wikkelingswerk. waarin ge werkt wordt met klei. waarin getekend en geschilderd wordt en op natuurlijke wijze verf wordt gemaakt De afde ling Internationale Uitwisse ling van de SG heeft een Ita liaans eethuisje ingericht waarin spaghetti gegeten en Chianti gedronken kan wor den. De WV is present met een fotoquiz. Verder geeft de werkgroep Tibetaanse ont wikkeling acte de presence. Op de Grote Markt en in een deel van de Lange Kerkstraat is de jaarmarkt present met oude ambachten als zadelma ken, stoelenmatten, glasgra veren en spinnen. Men kan er oude leesboekjes en -plank jes, Marokkaans en Indiaans aardewerk en handgemaakt speelgoed kopen. De zeever- kennersgroep Huis te Riviere komt met een fancy-fair, be staande uit ondermeer ballen gooien, touwtjes trekken, pijltjes werpen, grabbelton en mogelijk de Waag. Op het Grote Marktpodium tre den achtereenvolgens de steelband High Chaparral (bekend van vorig jaar), down Jojo en de Turkse buikdanseres Dayana op. Mu ziekkorpsen geven fop gezette tijden shows op de markt Verschillende •rrasjes zullen de dorstige marktbezoekers van dienst zijn. Een daarvan wordt verzorgd door OBK. de muziekvereniging wier club lokaal onlangs in vlammen opging. De opbrengst is be stemd om de vereniging uit de brand te helpen. De jaar/wel- zijnsmarkt duurt van 11 tot 16 uur. TTVOLI Zaterdag 19 mei, 20 uur afslui tingsavond voor ABC-cursis- ten en leiders (Nederlandse les voor buitenlandse werk nemers). Optreden buikdan seres, filmvertoning Bert us en Achmed, diashow, Turkse hapjes en optreden volks groepvan Konya. S PORT/S PELINSTUIF Iedere woensdag is er een sport en spelinstuif in het Prinses Beatrixpark van 13 tot 21 uur. Verzamelen op het parkeer- tr, rein van sporthal Margriet Kleed- en wasgelegenheid is niet aanwezig. Aan de instuif kunnen alleen personen van 20 jaar en ouder deelnemen. Een deelnemersbijdrage is niet verschuldigd. O CAFE QUIBUS Donderdag 17 mei experimen teert zanger-gitarist Frans Nouws wat met zichzelf en het publiek op het podiumpje van café Quibus. Lange Ha ven 28. Hij neemt het publiek zonder microfoon mee naar de realiteit en speelt lekkere muziek met kritische strip teksten. Aanvang 2120 uur. Zondag 20 mei besluit „The Blues Band" uit Gouda haar zeer succesvolle try-out toer- nee door de randstad met een optreden in café Quibus. Het repertoire van deze groep be staat voornamelijk uit blues. Bezetting: Louis „Poll" Oos tendorp (drums, vocals). Ton Montagne (bass, lead vocals), Fred vul. Hoogen (rhythm guitars), Bert Suttorp (key boards), Adrie van Ween en (lead guitars, harmonica), Bam de Jong (technical engi neer), Adrie van Schaik (sound operator) en Willem Grunder/Martin Tiele (road- crew). Aanvang 2L30 uur. Toegang gratis. 4 MOLENS Vrijdag 18 mei organiseert de Stichting Open Huis Schie dam een dansavond in diens tencentrum De 4 Molens, Nieuwe Damlaan 766. Ditmaal wordt de dansmuziek niet verzorgd door een bandje, maar zullen de dansliefheb bers het moeten doen met grammofoonplatenmuziek. Er worden bitterballen en diver se drankjes verkocht. Verder wordt er een partijtje bingo gespeeld. een groot deel van de inkom sten. De groep heeft een bijna professionele tent gebouwd. „We hebben goede kogelvan gers", aldus groepsleider Guus Klepke, „Het aluminium daar van hadden we net vernieuwd. We hebben ook speciaal zijwan den gemaakt We hadden twee geweren erbij gekocht en voor bijna vijfhonderd gulden aan prijsjes ingeslagen. Dat zijn we nu allemaal kwijt Die geweren kunnen we wel op de schroot hoop gooien. Het is jammer. Het zou de vierde keer zijn, dat we met een schiettent stonden. Het is altijd goed gegaan en voor ons was die schiettent rr.et het rad van avontuur en terras de be langrijkste bron van inkomsten. Soms word je er wel eens moe deloos van. We werken ons de krampen voor de jaarmarkt en je loopt gewoon voor joker." Desgevraagd vertelt politie- SOCIËTEIT Q.T.? Sodéteit „Q.T.T" herdenkt haar tienjarig bestaan met een fietsrally en een Hongaarse avond. De rally wordt 's mid dags gehouden en daarna wordt de feestdag afgesloten in de sociëteit waarbij Hon gaarse hapjes, drankjes en muziek de feestvreugde moe ten verhogen. Het wordt waarschijnlijk een swingend feest Inschrijven in de soci ëteit Nieuwstraat 12 SCHRAVENLANT Rijksscholengemeenschap Schravenlant viert zijn 110-jarig bestaan met diverse activiteiten. Donderdag 17 mei, 19.30-22 uur: film, 19.30-2215 uur: café chantant en infomarkt in de kantine, 19.30-2215 uur: casi no, behendigheidsspelen, pan- nekoekenhuis, doelschieten. waarzegster *>n andere ker misattracties, 22.30-24 uur: op treden van Hans Dorresteyn, Vrijdag 18 mei. 13-14 uur: vie ring lustrum met genodigden in de aula, 14-15 uur: receptie in de kantine. 1930-22 uur: op treden van Sweet d'Buster in de aula, 22-24 uur: optreden van Bapao in dekantine. Zaterdag 19 mei, 10-16 uur: fan cy fail met rad van avontuur, restaurant poffertjeskraam, ballen gooien, erwten raden, sjoelen, pijltjes gooien, doel- sdiieten enz., marktkramen met handwerken, sieraden, boeken en planten, 13-2 uur: reünistendag met onder ande re receptie, lessen door oud leraren, toneel en dansen. JENEVERSTADTO ERNOOE Op zaterdag 19 mei organiseert de Schiedamse invaliden sportvereniging De Ooievaars in de sporthal Margriet het Jenevers tad toernooi. Er heb ben tachtig tafeltennisspelers en zestien rolstoelbasketbal teams ingeschreven. De wed strijden worden van 9 tot 18 uur gehouden. Rein van Raal- te, lid van de Sportraad, deelt na afloop de prijzen uit EXCURSIES In het weekend van 18 t/m 20 mei houdt de Koninklijke Ne derlandse Natuurhistorische Vereniging, afdeling Water weg-Noord baar jaarlijkse propaganda-excursies. Ze hebben tot doel mensen rond te leiden in de natuur en daarbij aandacht te besteden aan de in het gebied voorko mende planten en vogels. Deelname is gratis. Vrijdag 18 mei, 19 uur: rondlei ding door de eendenkooi van Vlaardingen, gelegen aan de Broekpolderweg tussen Vlaardingen en Maasland. Verzamelen voor de ingang. Zaterdag 19 mei, 9 uur: Wande ling door het Staelduin>e bos gelegen bij 's Gravezande. Vertrek vanaf de parkeer plaats bij de St Antoniushoe- ve. Zondag 20 mei, 9 uur: Wande ling door het Prinses Beatrix park. Verzamelen bij de kin derboerderij. BIBLIOTHEEK Tot vrijdag 8 juni is er een in formatieve tentoonstelling in het kader van de Europese verkiezingen in de hal van de Openbare Bibliotheek. Lange Haven 131. Informatie over het hoe en waarom van het Europese parlement, de pro gramma's van de politieke partijen en dc EEG. De expo sitie is voor iedereen gratis toegankelijk. AULA MUSEUM Op vrijdag 18 mei is er van 1245 tot 13.15 uur een lunchconcert in de aula van het museum. Aad van der Hoeven bespeelt het orgel. Toegang en koffie gratis. Zaterdag 19 mei organiseert de Vereniging Vrienden van het museum een orgelconcert in de aula. Jan J. van den Berg. organist van de Nieuwe Kerk te Delft, speelt werken van Duitse, Italiaanse en Neder landse componisten. Het con cert begint om 15 uur en duurt drie kwartier. Toegang gratis. MUSEUM Expositie van originele tekenin gen van striptekenaars uit Nederland, België, Frankrijk voorlichter hoofdinspecteur Van der Hengel, dat een ontheffing niet mogelijk is..Alleen de ker. misschiettenten hebben een al gehele entheffing van dé minis ter", zegt hij. „Ik weet niet of de schiettent op voorgaande jaar markten is toegestaan. Het is mogelijk dat men het artikel over het hoofd heeft gezien. Maar wettelijk mag het niet Ér is hier geen sprake van oefenin gen, maar van een vermakelijk heid." Heeft het feit een rol meege speeld, dat twee weken geleden een meisje in Groningen aan haar oog werd gewond bij een schiettent op een bazar? „Ik wil niet helemaal ontkennen, dat wij geiet op dat bericht in de wet zijn gaan kijken of een schiettent wel is toegestaan", antwoordt Van der Hengel. „Maar doorslaggevend is het niet geweest" en Engeland; poppen, ma quettes enz. Verder versierde schoenen en ideële badges. Het museum is dagelijks ge opend van 10 tot 17 uur; zon dag van 1230 tot 17 uur. Tóe gang gratis. TEERSTOOF Tachtig bakken aan de bar, ge tekend door IJf Blokker op tekst van Harry Touw. Ope ningstijden: dinsdag t/m za terdag van 14 tot 16 uur. SINGELKWARTIER De klaverjasvereniging van het Singelkwartier houdt op dins dag 22 mei een contactavond In zaal Marijke. Broersveld 121b. Toegang voor leden, do nateurs en genodigden. Aan vang 20 uur. - MIKX FREETIME SHOP Originele tekeningen uit dé bladen Jippo, OkkL Primo en Taptoe met werk van Ben "Ver bagen, Fred Julsing, Joost Swarte, Jan van Haastere*", Wim van mlterson. Rob Maas en Gerrit de Jager/Wim Steven- hage. Openingstijden: maandag van 14 tot 17 uur, dinsdag t/m zaterdag van 11 tot 17 uur, don derdag van 19 tot 21 uur, zondag gesloten. Hoogstraat 33. NOORDMOLEN Originele tekeningen van de Vlaamse tekenaar Jean Pol, pseudoniem voor Jean Paul Van Den Broeck. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 12 tot 22 uur, zaterdag van 16 tot 23 uur. PASSAGE THEATER Zondag 20 me! organiseert de Nederlandse Orgel Federatie haar maandelijks theaterorgel concert De bekende Engelse or ganist George Blackmore be speelt het Standaart orgel. Aan vang 10.30 uur, zaai open 10 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij'de kassa van het theater; bij P. Foneke, Van Ruysdaellaan 35a en op zondag vanaf 9.30 uur aan de kassa. Prijzen der plaatsen; niet-leden 3,50; leden, 65 plus sers, CJP-houders en kinderen t/m 12 jaar 2.-. Maandag 21 mei. 20 uur voor lichtingsavond over reformarti- kelen. PASSAGE Dagelijks om 14, 19 en 21.15 uur; zondagmiddag en maan dagavond geen voorstelling „Scarlet Buccaneer" met Robert Shaw, Genevieve Bujotd e.a. 12 jaar. CINEMA BIO Dagelijks om 14, 19 en 21.15 uur; zaterdag, zondag en woens dag alleen om 19 en 21.15 uur „Inpakken en wegwezen", een vrolijke stuntfltm met Toby Ha- iicki, Marion Busia, George Cole en James Maclntyre. 12 jaar. KINDERMATINEES Zaterdag, zondag en woens dag om 14 uur in Cinema Bio „Pim Pandoer in het nauw", Ne derlandstalige speelfilm, a.l. DOKTER. TANDARTS. - APOTHEEK Wis in hst wsskend sen dok ter nodig heeft, moet de bood- gs schappendienst bellen, leL 206611. Apotheekhulp voor spoe- drecepten, tel. 204018. Week- einddienst tandarts: E. de Wil de, Prins Bemhardlaan 98, teL - 268702; alleen zaterdag en zon- - dag op het spreekuur van 17 tot 18 uur. 3 EHBO WEEKENDDIENST Vrijdag 18 mei, 18 uur tot maandag 21 mei, 7.30 uur Ge meenteziekenhuis, tel. 269128. i a

Het Vrije volk | 1979 | | pagina 2