Havendijk afgezet Herboren Gin Town Society op zoek naar skate-zaal Commissie keurt schilderwerk af Ruzie loopt uit de hand Minigard blijft op schutting Brieven Schandalig: schrikdraad of liever drollen Radio en geld weg mmm. Weduwe krijgt haar geld Man en ladder ^tuimelen omver 1 Verzameling van 2 ton gestolen WS (Van een onzer verslaggevers) SCHIEDAM In tegenstelling tot de SSSW, heeft het Gemeentelijk Woningbeheer geen enkel probleem met het berekenen en innen van de stookkosten in de Mariastraat. Dit is opmerkelijk flomdat de beide instanties vrijwel identieke wonin gen verhuren, met hetzelfde verwarmingssys teem. Het woningbeheer zorgt voor de 128 huizen die in de tweede fase werden opgeleverd. Volgens directeur A. Verdoes heeft meer dan negentig pro cent van de bewoners de eindafrekening van het afgelopen stookseizoen al voldaan. Afgetopt Cis van Mansum op de skates in Schiedam: "Het is geen pretje. De wegen zijn te hobbelig." (Foto: Ed Eggermont) <1 «Sr* HET VRIJE VOLK schiedam DONÖEftDAG 24 JUL11986 Woningbeheer: stookkosten Mariastraat geen probleem „Iets meer dan de helft van iets minder dan de helft weer de mensen kreeg geld terug," geld bij moest betalen maar aldus Verdoes. „Dat varieerde van extreme bedragen of grote van twaalf tot meer dan hon- verschillen is totaal geen spra- derd gulden. Het betekent dat ke. Ik heb er geen verklaring voor dat elders in de straat wel problemen zijn ontstaan. Het klinkt misschien wat egoïstisch maar wij hebben niets met de SSSW te maken. We proberen het voor onze be woners zo goed mogelijk te doen." Verdoes verwijst bewerin gen als zou woningbeheer slechts door het toepassen van trucjes problemen voorkomen, naar het land der fabelen. Vol gens die beweringen, afkom stig van de bewonersvereni ging in Schiedam West, nivel leert de gemeentelijke dienst de bedragen. Eindafrekenin- Directeur van het Gemeentelijk Woningbedrijf A. Ver does: "Geen problemen rond betalingen" (Foto: Ed Eg- germont) gen die vee! te hoog zijn wor den afgetopt. Mensen die een extreem alge afrekening zou den moeten krijgen, betalen daar dan aan mee. „Daar klopt natuurlijk niets van. Dat zou betekenen dat we de kosten niet eerlijk laten betalen. De bewering raakt echter kant noch wal," zegt Verdoes. De SSSW, de werkmaat schappij van de vijf Schiedam- se woningbouwverenigingen, heeft begin deze week in een brief aan haar huurders een verhoging van de maandelijk se voorschotten voorgesteld. De SSSW erkent dat de wonin gen minder energiezuinig zijn dan aanvankelijk was voor speld. De voorschotten zouden omhoog moeten om eventuele hoge bijbetalingen aan het ein de van het jaar te voorkomen. Het gemeentelijk woningbe heer zit volgens Verdoes goed met haar maandelijks termij nen. „Dat blijkt wel uit het feit dat de bijbetalingen niet ex treem zijn," zegt Verdoes. Bei de instanties maken gebruik van de verwarmingsinstallatie van het bedrijf Warmtemeter. Dit bedrijf levert de meters die het energieverbruik registre ren. Uit een onderzoek in op dracht van de bewonersvereni ging is gebleken dat er iets mis is met de verwarmingsin- staïlatie in de SSSW-huizen. SCHIEDAM De dienst ven gemeentewerken begint maan dag 28 juli met de verdere re constructie en de asfaltering van de Havendijk. De werk zaamheden tussen de Jachtha- veniaan en de Havenstraat gaan, afhankelijk van de weersomstandigheden, 8 we ken in beslag nemen. Het door gaande verkeer vanaf de West- frankelandsedijk wordt omge leid via de Willem de Zwijger laan, Schoolstraat, Nieuwe Ha ven, Oranjestraat, Koemarkt en Rotterdamsedijk. Het lokale verkeer wordt omgeleid via de Stadhouderslaan, Rozenbur gerstraat, Nieuwe Maasstraat en de Lekstraat. VLAARDrNGEN Bebloed en bewusteloos is een Vlaar- dinger na een ruzie met z'n ex- vriendin naar het Holy-zieken- huis gebracht. De vrouw had al twee keer de politie gealar meerd' '"omdatde ex-vriend haar "lastig zou vallen. Toen de man voor de derde keer op be zoek kwam sloeg hij het raam van de keukendeur aan digge len maar verwondde zichzelf daarbij. Bij aankomst van de politie lag de man bewusteloos op bed., .v. .r, »4 n-r SCHIEDAM De Schie dammer C. Molenaar mag de minigard om katten uit zijn tuin te weren op de schutting laten staan. Poli tie en een inspecteur van de Openbare Nutsbedrijven Schiedam (ONS) hebben gistermiddag het zwak stroomapparaat gecontro leerd. De bewoner van de Willem de Zwijgerlaan heeft geen vergunning no dig voor de schrikdraadin- stallatie rond zijn tuin. De minigard is Kema-gekeurd. De installatie is door de man zelf, eigenaar van een technisch installatie bu reau, geplaatst. Hij had verzuimd het electrische apparaat te melden bij het plaatselijke energiebedrijf. Molenaar heeft na publicaties in onze krant het apparaat alsnog aangegeven. Hij mag de zwakstroom installatie la ten zitten. Buren hadden de zaak van de oranje stroom draden aan de orde ge bracht omdat zij bang wa ren voor dierenleed. Dierenarts P. M. C. A. van Eerd van de dierenart senpraktijk Warande vindt de minigard een zeer dier onvriendelijke manier om katten uit tuinen te weren. Dierenarts Van Eerd: "Het is erg moeilijk om pijn of schrik bij de beesten na een schok van het draad te meten. De reactie van het dier hangt af van het tem perament van het beestje. Een van nature nerveus dier zal op zulke geintjes heftig kunnen reageren. Het grote gevaar is dan dat de :katten in paniek de straat 'op rennen. Dan krijg je doodgereden dieren en on nodige ongelukken". ,/,jDe dierenarts heeft tot nu toe nog geen klachten ge had uit de buurt over katten met 'schok-problemen*. Van Eerd vindt:* "Er zijn ook dier-vriendelijke manieren om katten op een veilige af stand van tuinen te houden. •De mensen kunnen met be- paalde planten een veilige barrière scheppen tegen viervoeters". De arts denkt dat de schokken bij nat weer'meer effect te weeg zullen "brengen. Van Eerd: "De beesten zijn dan voeh- ,tig, het draad is nat en de schutting waarop het is be-' Vestigd ook". iiiQ& - (Van een onzer verslaggevers) 3 SCHIEDAM Schiedam is bepaald geen gemakkelijke stad voor roller-skaters. De hobbels in de wegen, die ze ker in het centrum vrijwel niet zijn geasfalteerd, maken het rollen bijna onmogelijk. Vandaar dan bölddat'-'óe stad een echte "rollerscehe4, ont beert. Dit zegt Cis van Man- sum van de Gin Town Rol lerskate Society, ofwel het Jeneverstad Rolschaats Ge nootschap. Na een lange pe riode van stilte is de vereni ging weer langzaam op gang gekomen. „Tja, het mooie weer," geeft Van Mansum een reden om de society weer te active ren. „Drie weken geleden hebben we onze eerste toer tocht gemaakt. Er kwamen acht mensen op af en dat is niet slecht," meent hij. Voor de voor komende zondag ge plande tocht door de Vlaar- dingse Broekpolder hebben zich al vijftien skaters ge meld. Een aantal dat de so ciety tot tevredenheid stemt. Noodgedwongen gaat aan elke skate-tocht vanuit Schie dam, die telkens begiM bij het restaurant Yucatan Can- tina in de passage, een tram rit vooraf. „Bij het eindpunt van lijn één kunnen we zo de polderwegen oprollen. We hebben daar geen last van auto's om dat de wegen zijn afgesloten voor het verkeer. Je zit zo in Delft." Met soms een beetje jaloe zie kijkt Cis naar buurman Rotterdam waar het straat beeld aanzienlijk vaker wordt opgevrolijkt door ska- No vSftK- v>.>%4, ters. „Daar' hebbeniizë ibij-'rf voorbeeld geasfalteèrcte'fietsoJ paden waarover1'je kluit'"fijm den. Je kunt moeilijk op "de Broersvest de rijbaan op. Voor de rest is het in het een- - trum niet mogelijk. Een en kele keer zie je er een op de Hoogstraat maar het* is geen doen daar." o nar nojharrmoji De society isioptzoelbaiaarb een geschikte- i ruimte,'ivoorg het organiseren van skate- avonden in de winter. In Rot terdam worden wekelijks avonden gehouden in de Energiehal. „Maar om daar steeds naar toe te gaan is ook geen pretje. Je moet dan toch met de auto. Je drinkt wat en moet dan toch weer terug. We willen voor de winter een geschikte zaal in Schiedam te pakken krijgen. Af en toe denk ik wel eens aan de Mar griethal maar de huur is niet op te brengen. Verder weet je maar nooit of er wel voldoen de mensen op af komen," al dus Cio van Mansum die al jaren op de skates staat. In het verleden heeft de Gin Town Rollerskate Socie ty skate-disco-avonden ge houden in de Sport Arcade aan de Boterstraat, Het in trekken van de vergunning maakte daar een vroegtijdig einde aan. „Ik weet behalve de Margriethal niet zo één twee drie een geschikte zaal. We hebben de ruimte van on geveer twee gymnastiekza len nodig. Eén is net te klein." De toertocht komende zon-' dag begint om twee uur "s middags. Deelname kost tien .gulden. Bij de kosten inbe grepen is een barbeque. De dierenbescherming vond 't een schandalige zaak: dat schrikdraad in de tuin van een bewoner uit Schiedam. Nu 't is een schandalige zaak dat be zitters van honden en katten niet de verantwoordelijkheid nemen voor de uitwerpselen van hun dieren. Als kinderen in de woonerven zouden "druk ken" dan zeggen dezelfde men sen: wat een a-sociaal gezin. Ik zou de fotograaf van uw blad willen vragen om in Schiedam West in de wooner ven en straten foto's te nemen van die drollen. (En nu in de vakantietijd is 't nog maar de helft). Ik wed dat hij niet ge noeg rollen heeft voor die drol len. En rustig van Dobermann, herders en andere grote hon den. Dus zowaar geen dropjes, wat er ligt. En rustig bij de school, hoor. Kinderen, die nog een beetje in de woonerven buiten spelen, moeten meer op die viezigheid letten dan op het verkeer. Wat dóét de gemeente met de hon denbelasting? Wat doet Volks gezondheid en kinderbescher ming eraan? Spuiten met een reukver- spreider is slecht voor de ozon laag, dus schrikdraad is beter. Hoewel je straten jammer ge noeg niet af kunt zetten met schrikdraad. Dus (liefhebbers) bezitters van dieren veeg die drollen in een zakje en gooi het in uw eigen vuilniszak of tuin of desnoods voor uw eigen deur. Dit wou ik even kwijt. Ik heb zelf geen kleine kinderen meer. Maar ik zie het om mij heen. Mijn buren maakten on langs vriendelijk een opmer king tegen een hondenbezitter wiens hond een boodschap) neerlegde. Zij kregen als ant woord: Hij moet toch schijten. Over alles bepraten gesproken. Met vriendelijke groeten, Schiedam, 18 juli 1986 Mevrouw LA. Larooy, J. van Lennepstraat 4a. SCHIEDAM De beschilde ring van de ramen, luiken, deuren en poorten van Meubel zaak Hilton aan de Grote Markt moet worden veran derd. De eigenaar van de meu belzaak liet onlangs alle luiken en het houtwerk in de kleuren fel geel en bruin verven. De plaatselijke welstandscommis sie heeft den stokje gestoken voor de opknapbeurt aan de oude panden. Ook bewoners van het cen trum klaagden over de vooral bij zonlicht hel oplichtende ge le luiken aan de achterzijde van het pand langs de Schie. Inspecteurs van de gemeente lijke dienst van Bouw- en Wo ningtoezicht merkten de kleu rig beschilderde ramen op. Het bedrijf werd gesommeerd om een nieuw 'sehilder-plan' in te dienen en voor te leggen aan de welstandscommissie. Deze commissie, in de volks mond de schoonheidscommis sie genoemd, -bekijkt of het verfwerk en de gebruikte kleu ren esthetisch verantwoord zijn in de Schiedamse binnen stad. De welstandscommissie be staat uit voorzitter J. Huls in 't Veld, een stafmedewerker van de dienst van gemeentewer ken; secretaris A. van der Put ten, medewerker van de dienst De welstandscommissie vindt het schilderwerk van de panden van Hilton Meubelen, op de foto achterzijde langs de Schie, niet mooi. (Foto: Ed Eggermont) Bouw- en Woningtoezicht; bur gerlid C. van der Geer, lid van de Historische Vereniging Schiedam en de architect Joh. van Pelt. De welstandcommissie wordt benoemd door de ge meenteraad. Zij komt iedere twee weken bij elkaar. Secreta ris Van der Putten: „Er vinden nu besprekingen plaats met de eigenaar van het pand over het te vernieuwen schilder werk. In deze vorm kunnen wij het niet toestaan. De aanvra ger is verzocht een ander verf- plan in te dienen. Een beslis sing is nog niet genomen, maar aangepast wordt het." SCHIEDAM Bewoners aan de Gedempte Baansloot, die eventjes him voordeur lie ten openstaan, misten daarna hun radio-cassetterecorder. De bewoners werden voor 600 gul den gedupeerd. Inbrekers kwa men een woning aan de Van Leeuwenhoeckstraat op dins dagnacht waarschijnlijk via de balkondeur binnen. Er wer den persoonlijke papieren ge stolen en geld. Bankbiljetten in Nederlandse en buitenlandse coupures ter waarde van 1500 gulden verdwenen uit het huis op de eerste verdieping. VLAARDINGEN Weduwe Nieuwenhuijze, die al enkele maanden tevergeefs wachtte op een uitkering, is uit de brand. De Sociale Verzeke ringsbank in Amsterdam is over de brug gekomen met de achterstallige guldens waarop de weduwe al sinds begin dit jaar recht heeft. Zoals wij af gelopen zaterdag melden, kreeg de weduwe na het over lijden van haar man een half jaar geleden, vijfduizend gul den van de sociale dienst. Daar heeft zij het de afgelopen l zesjrhaanden'mee moeten - A A v, TTa' T 7 Al t 11 "aparte" gevalNieuwënfniïjzé meer tijd dan anders in beslag heeft genomen. SCHIEDAM Een 42-jarige Schiedammer, die aan het ver huizen was, moest dinsdag middag met een op diverse plaatsen gebroken enkel naar het Schielandziekenhuis wor den vervoerd. De man wilde de buitenlamp aan de buitengevel van de muur af schroeven. Hij stond op een ladder tegen zijn woning aan de Leendert Lang straathof. De ladder tuimelde met man achterover tegen de grond. De GGD bracht de on fortuinlijke man naar het Schielandziekenhuis. VLAARDINGEN Uit een woning aan de Vlaardingse Heiligerleelaan zijn een antie ke klok, antieke tegeltjes en een postzegelverzameling met een waarde van zo'n twee ton gestolen. De eigenaar bemerk te de diefstal dinsdagavond na thuiskomst Een 25-jarige Vlaardinger stond gisterochtend vroeg oog in oog met een inbreker in zijn slaapkamer. De inbreker maakte zich uit de voeten met een damesportemonnee met vijftig gulden erin. AMESTY Een delegatie van Amnesty In ternational bezocht in oktober 1984 en vervolgens in augus tus 1985 Zuid-Korea om de toestand daar te bekijken. Am nesty maakt zich zorgen over de marteling en mishandeling van gedetineerden daar. Sinds april 1986 is de Amnesty-groep Schiedam bezig haar bezorgd heid onder de aandacht van het publiek te brengen. Dit ge beurt door middel van petities en het schrijven van brieven aan de Zuidkoreaanse autori teiten. Schiedammers die in formatie wiiien over Zuid-Korea of willen meehelpen met deze activiteiten kunnen terecht bij: Amnesty-groep Schiedam, postbus 224, 3100 AE Schie dam. Telefoon: 4268153. INTERBANENTOERNOOI De Baancommissie Wielerbaan Schiedam organiseert op zon dag 27 juli een interbanentoer- nooi voor amateurs. Hieraan zuilen pioegen uit Alkmaar, Hil versum, Apeldoorn, Ouden bosch en Schiedam deelne men. Er worden onder meer sprints, afvalritten en punten- ritten verreden. Het toernooi begint om 14 uur op de wieier- baan aan de Olympiaweg in het Hargapark. Het pubiiek heeft gratis toegang. BILBIOTHEEK in verband met de vakantiepe riode zijn een aantal vestigin gen van de Gemeenschappelij ke Openbare Bibliotheek ge sloten. Dat is voor de filialen Noord en Oost nog tot 26 juli. De Hoofd-, en Jeugdbiblio theek zijn van 28 juii tm. 9 augustus gesioten. JEUGDFILM in het Passage-theater draaien deze week twee films voor de jeugd. Op 24, 25, 26, 27 en 30 juli 'Journey of Natty Gann'. Deze film gaat over de avon tuurlijke reis van het meisje Natty Gann met haar hond. Natuurlijk loopt alles toch nog goed af. Op 31 juli draait de nieuwste Disney-film, die 'Ta- ran en de Toverketel' heet. Aanvang: 14 uur. De toegang bedraagt ƒ8,-. BRIDGE-INSTUIF Enthousiaste bridgers kunnen op 28 en 31 juli terecht op een bridge-instuif in de bovenzaal van sporthal Margriet. Voor de paren die voldoende avonden hebber, deelgenomen is er een prijzenpakket beschikbaar. In schrijving uitsluitend per paar 's avonds aan de zaai. De kos ten zijn 4,- per paar per avond. •PODIUM 'ia -.Re'Gouds-Amsterdamse groep „.^„"Bucf) «ie Blankets' treedt 26 juli,op in café het Podium, Lan ge Haven 28. De groep werd in 1985 door de Vara uitgeroepen tot 'Popkrantgroep van het jaar'. De band heeft een bezet ting van zang, gitaar, bas en drums. De muziek van het kwartet doet denken aan die van U2. Aanvang: 22 uur. AMBASSADORS Het harmonie-orkest Musical Ambassadors geeft zaterdag 28 juli een concert op het plein voor het oude stadhuis. Het or kest bestaat uit ongeveer 85 studenten uit het gehele land. Eerder speelden zij al in de landen Frankrijk, Zwitserland en Duitsland. Na het concert in Schiedam gaan de Musical Ambassadors naar Engeland. Op het programma staat een zeer gevarieerd repertoire. Het concert begint om 15.30 uur. VLAARDINGEN WANDELCONCERT In het kader van de jaarlijkse Bach-herdenking verzorgt de organist Aad Zoutendijk zater dag 26 juli het wandelconcert in de Grote Kerk. Bach stierf op 28 juli 1750 op 65-jarige Redactie Het Vrije Volk,'-'1 editie Vlaardingen/Maas- sluis/Schiedam, Hoogstraat 125b, 3111 HD Schiedam. Redactie Schiedam, tele foon 4 26 66 46 Of 4 73 60 61. Redactie Vlaar dingen, postadres: postbus 467, '3130 AL Vlaardingen. Telefoon: 4 26 52 05 oL 4 73 60 49. Kopij voor deze rubriek dient uiterlijk de-*» woensdagochtend voor®? gaand aan de plaatsing"op donderdag in ons bezit te zijn. leeftijd. Op het programma staan verschillende werken van deze componist, waaronder de Fantasie en Fuga in c en de Allabreve in D. Het concert **- duurt van 15 uur tot 17 uur en is gratis toegankelijk. DE HAVEN Iedere donderdagmiddag is er in clubhuis De Haven, Wees huisplein, een soos voor oude ren vanaf 50 jaar. De soos be gint om 14 uur. De toeganq is f1,50. »J 1 Maassluis - TORENMUZIEK Gerard de Waardt, stads- beiaardier van Masssluis, geeft vrijdag 25 juli een concert op de beiaard van de Grote Kerk. Belangstellenden van 16 jaar en ouder kunnen de beiaardier aan het werk zien tijdens eerd korte rondleiding in de toren: van de GroteoKerk. Zij moeten zich op de avond van het con cert om 19 uur meiden bij'de toreningang. Het concert duurt van 19.30 uur tot 20.30 uurrOe toegang is gratis. Het pro- gramma vermeldt onder meer werken van Tschaikowsky, Schubert en Gershwin. V ORGELCONCERT Jaap Kronenburg geeft zater; dag 26 juli om 20.15 uur eerf concet in de Grote Kerk.'De''" organist speelt in het kader" van de sterfdag van Johann0 Sebastian Bach op 28 juli 1750 een aantal werken van deze"' componist. Plaatsbewijzen zijn verkrijgbaar op de concert avond in de kerk, die vanaf 19.30 uur open is. Toegang:-' f 5,-. Houders van pas 65 of CJP: 3,50 Naaldwijk lagavohd i voetsporen van Louïs'Arni- strong. Dan geeft dit Lierse dixieland-ensemble namelijk," een concert ïri D'"Ouwe' Droog aan de Dijkweg. Aanvang 21, uur. De toegang is gratis. •WEEKEINDDIENSTEN Schiedam. Het Schielandzie- kenhuis aari de Stadhouders- laan heeft dit weekeinde EH- BO-dienst, tel. 4733733. Am bulance, tel 4333300. Huisarts: bellen met de boodschappen dienst, tel 4206611. Tandarts: H, B. Erkelens, van Rijkpad 3, tel 4712802. Spreekuur van 17 tot 18 uur op zaterdag en zon dag. Vlaardingen. Huisarts: tel 4206611. Tandarts: spreekuur op zaterdag en zondag van 17 tot 17.30 uur, tel 4206611. Weekeinde en nachtdienst apotheek: Apotheek Westwijk, Floris de Vijfdelaan 112, tel.'!.- 4348888. 'j* Maassluis. Huisarts: zaterdag. G. A. A. van der Poel, Toójop- laan 12, tel 12900; zondag B: Pasman, Mereilaan 100, tel'-J 12442. Tandarts: zie VlaaPdin- gen. Weekeind- en nachtdiéóst apotheek: vrijdag 17.30 u'ür'fot volgende vrijdag 8 uur: Apó^ theek Maassluis Oost, Mes-:; dagiaan 19, tel 25321. Eerste hulp Vlaardingen enw Maassluis (alleen als de h'uisj arts niet bereikbar is), tel 4742222. Ambulance: tel 4333300. enda ALHAMBRA 1, tel. 4330293: Gandhi (a.l.), 2,8 uur. ALHAMBRA 2, tel. 4330293: Harem, 2, 6.45,9.30 uur. CALYPSO 1, tel. 4131855: De karate kid deel II (a.l.), 1.45, 6.45, 9,15 uur. CALYPSO 2, tel. 4131855: The Jewel of the Nile (a.l.), 2,7, 9.30 uur. CALYPSO 3, tel. 4131855: Po lice Academie (a.l.), 1.45, 6.45, 9.15 uur. CENTRAAL, tel. 4138210: Great sexpectations (18), do. 12.15-21.30 uur. CINEMA NRC, tel. 4330293: Highlander (16), 7, 9.30 uur, CINEMA OSCAR, tel, 4330293: Car trouble (12), 2, 7 en 9.30 uur. CINERAMA 1,-tel. 4115300: Police Academy 3 (a.l.), 2, 7, en 9.30 uur. CINERAMA 2, tel. 4115300: De karate kid deel II (a.l.), 2, 7 en 9.30 uur. CINERAMA 3, tel. 4115300: Out of Africa (a.l.), 1.45 en 8 uur. CINERAMA 4, tel. 4115300: Sans toit ni loi (16), 7, 9.30 uur. CINERAMA 5, tel. 4115300: Pretty in pink (a.l.), 2, 7 en 9.30 uür. CORSO, tel. 4121110: Stallone is cobra (16), 2, 7, en 9.30 uur. lUMIÈRE 1. tel. 4117755: Heil camp (16), 2, 7j en 9.30 uur. -j LUMIÈRE 2, tel. 411/755: Short Circuit (a.l.) 2, 7"en 9.3C uur. LUMIÈRE 3, tel. 4117755: ThÉ hitcher (16), 1.45, 6.45, en 9jlp; uur, LUMIERE 4, tel. 4332013^FUirj-j away train (12), 6.45 en 9.451 uur. <8 REX, tel. 4772793: Intiemtk no relaties (18), do. vr. v.ltly 10.00 tot 24.00 uur. 42^ THALIA, tel. 4711555: The'roq-! ney pit (al.) 2, 7, 9.30 uuiwrfj 't VENSTER 1, tel. 436499» Filmzomer '86, 21.30 uurjjff? 't VENSTER 2, tel. 436499S1 Filmzomer '86, 22.00 uur. ■t VENSTER 3, tel. 4364998* Filmzomer '86, 21.30 uur.t--:-^ LANTAREN, tel. 4364998::Laj1 j fiancée du pirate, 22.00 uuri *£1 TIVOLI (Hellevoetsluis), tel:- -f5 01883-12608: Cobra (16), do. 1 j 7.30 en 9 uur. j KINDERVOORSTELLINGEN CINEMA NRC: Pietje Kort- J staart (a.l.), 2 uur. 1 LUMIERE 4: Peter Pan (a.l.); i 1.45 uur. {s PASSAGE: The journey of NaV! ty Gann (a.l.), do. vr. 14.00 "uur.. CINERAMA 3: E.T. (a.l.), 2 uur! CINERAMA 4: De troetelbeer-| tjes (a.l.), 2 uur. „„„ai

Het Vrije volk | 1986 | | pagina 1