WIJ HEBBEN GEEN Advocaat Dost vecht vonnis aan Nieuwe golf landbouw gif op weg naar Lobith m VERS TIPS Verbod op Invoer Duitse mosselen Paardemest in bus na pornografie Wim van Velzen C DA-voorzitter Stelsel nekt seizoenwerkers 'Meer greep op abortus-klinieken' Veel meer vrouwen op computerbeurs Urker vissers willen zelf f minder vissen De Vries: loonmatiging blijft nodig I AIDS-remmend middel ook in Nederland Parkeerfraude veel groter PSP gaat op koers studeren Auto-telefoon beter beveiligd Design Centre in lichterlaaie Minder harttransplantaties dan gedacht Inbraakbrj parketpolitie in Utrecht Jacht via daken PSY-bussen met stenen bekogeld DINSDAG VARKENSVLEESDAG Malse Speklapjes 500 gr 3.98 WOENSDAG GEHAKTDAG Magèr Rundergehakt zuiver rundvlees 500 gr 4.98 Bretons gehakt pikant gekruid 500 gr 3.9© IK DONDERDAG BIEFSTUKDAG Runder biefstuk 100 gr 1.98 Runderkogel- biefstuk 100 gr 2.98 DEVLEESCHMEE5TERS vervolg voorpagina Alle grote partijen zijn verdeeld over het beëin digen van het pensioen van Rost van Tonningen. Als het juridisch maar enigszin mogelijk is, zal een grote groep Kamerleden niet aarzelen een streep door de zaak te trekken. Een aantal CDA' ers, onder wie het Kamerlid J. de Boer, heeft in middels al laten weten hoe dan ook tegen te zullen stemmen. Voor de VARA-radio lieten de Kamerle den Ter Beek (PvdA) en Weisglas (VVD) weten er net zo over te denken. Anderen schorten hun oordeel op tot na de hoorzitting van vandaag. Begrijpelijk 1 I Mondenvol puntgave tan den waren za terdag in Nij megen te zien, waar circa duizend jongeren bij elkaar waren getrommeld, die konden bogen op ge bitten, waar aan niets mankeerde. Zij waren uit genodigd voor een koffieta fel door de subfaculteit tandheelkun de van de Nij- 'fmeegse üni- "versiteit, die op deze ma nier haar 25- jarig bestaan vierde. De faculteit is voorafgaande aan de bijeen- komst tien avonden bezig geweest óm de beste ge bitten te kie zen. (Foto ANP). Zoogdieren •a; icAMST.EBDAMx— Seizoenwerk- nemers zullen vanaf volgend jaar veei minder snel in aan merking komen voor een werk loosheidsuitkering. Als de eis blijft gelden dat men in het jaar voor de werkloosheid minimaal 26 weken gewerkt moet heb ben, zal het aantal seizoenwer kers dat 'nee' te horen krijgt «„bij de.,aanvraag van een, uit ke- ring verdubbeien. ills? L' °v4, j.. «-i, V - f -1 -/•rt, j»/>" Ji, ..VI. HET VRIJE VOLK binnenlaficl >fi Z A rfW MAANDAG 24 NOVEMBER 198S >-s ^t-c i URK De Urker vissers hebben zaterdagmiddag una- J niem ja gezegd tegen een plan om in 1987 niet meer dan 180 J dagen te vissen. De plaatselij- ke vissersvereniging Visserij- i- belangen is van mening dat op deze manier de kans bestaat I om .volgend jaar de toegestane vangsthoeveelheid niet te overschrijden. De vissers hebben tot de l nieuwe vangstbeperkende maatregelen besloten omdat i'-ze verwachten dat de door de I .-EG toe te wijzen vangsthoe- 'veelheden schol en tong vooi £'"1987 nog lager zullen zijn dan L/de quota die voor 1986 gelden, a ".Voorlopig is het wachten op goedkeuring van de voorge- '-stelde vangstbeperkende maatregelen door de directie kV-visserijen van het ministerie gVvan landbouw en visserij. In een eerder stadium heeft de .""overheid aangedrongen op veertien stilligweken voor de Nederlandse kottervloot. Dat zou' inhouden dat er dan 266 i visdagen beschikbaar zouden zijn. Door zelf het aantal vis dagen terug te brengen tot 180 denken de vissers de vangstca- pacitelt met tenminste 20 pro- cent in te kunnen krimpen. UTRECHT CDA-fraetie- leider De Vries wenst van het kabinet de duidelijke garantie dat de twee miljard gulden uit hét'regeerakkoord voor werk loosheidsbestrijding volledig ten goede komt aan de pro gramma's en plannen voor te rugdringing van de werkloos heid tot onder de 500.000 in 1990. „De werkloosheidsbestrij ding is de hoogste doelstelling van het kabinet, dat" mag niet bij woorden blijven," stelde De Vries zaterdag op de CDA-par- tijraad in Utrecht. De Vries kondigde verder aan dat zijn fractie „tot verve lens toe" zal blijven oproepen tot loonmatiging en tot „mobi- .Iiseren van., zoveel/ mogelijk middelen om kansarmen weer kansrijker te maken". Hij waarschuwde zijn partijgeno- ten dat het aan het CDA is om, nu de economie weer wat aari- trekt, de sterkeren In de sa menleving aan te sporen „de vruchten van het herstel niet .te.oogsten voordat zij volledig zijn "gerijpt". Voor 'een forse verlaging van belastingen en premies, een wens van coali tiepartner WD, zei De Vries □letste voelen. - ROTTERDAM Binnen en- kele weken zal het middel j AZT, waarmee AIDS-patiënten aanzienlijk langer in leven kunnen worden gehouden, ook J in Nederland en België be- schikbaar zijn. Dit meldt de jjGay, Krant in haar december- f uitgave. De makers van het middel hebben AIDS-specialisten In Nederland en België gevraagd mee te werken aan een experi- '-mentele behandeling met het AIDS-remmende middel. De behandeling moet al in decem- -ber van start gaan, aldus de Gay Krant. De behandeling ls niet alleen van belang voor homoseksu elen. In een bijlage bij de Gay Krant verklaart RA. Goutinho van de Amsterdamse GG en GD dat naar zijn mening op dit moment al 200 tot 400 (voornamelijk heteroseksuele) .vrouwen besmet zijn met AIDS. - PROEFONZEUEKWAAMHEIft fjrfoortugaal: In de Fuik (Zalmplaat). Capell* a.d.TJssel: Slotplein. - Hendrik Mo Ambacht: Winkelcentrum de.Scboof 25, tel. 13179. Verdeeldheid neemt toe in affaire-Rost Donderdag neemt de Kamer een besluit in de affaire-Rost. Premier Lubbers maakte dit weekeinde duidelijk dat het ka binet het standpunt van een Kamermeerderheid zal volgen. Het kabinet vindt het schrap pen van het pensioen een te grote inbreuk op de rechtsze kerheid. Volgens Lubbers is het „teveel eer" voor de wed uwe een speciale wet te ma ken, waarvoor de instemming van tweederde van de volks vertegenwoordiging vereist is. Niettemin tekent zich een der gelijke meerderheid inmiddels wel af. PvdA-fractieleider Kok wil de in het weekeinde niet voor uit lopen op het overleg in zijn fractie. CDA-voorman De Vries noemde het zaterdag tij dens een bijeenkomst van zijn partij „volstrekt begrijpelijk dat mensen in opstand komen tegen het feit dat deze vrouw nog steeds een pensioen van de overheid ontvangt." Het optre den van de weduwe Rost be schreef hij als „intriest en te gelijk weerzinwekkend." Ook De Vries zei pas een besluit te zullen nemen nadat de organi saties van oorlogsslachtoffers en mensen uit het voormalig verzet vandaag aan het woord geweest zijn. De directeur van het Rijks instituut voor Oorlogsdocu mentatie, drs. A. H. Paape, toonde zich in een uitzending van de Rooie Haan een fel te genstander van de pensioenbe taling. Hij voorspelde dat tij dens de hoorzitting „de emo ties bijna onbedwingbaar zul len zijn." ARNHEM De omvang van de onlangs aan het licht gekomen fraude met parkeer- gelden in Arnhem blijkt aan zienlijk groter dan verwacht. In totaal werd voor meer dan driekwart miljoen gulden aan parkeeropbrengsten verduis terd door de acht parkeer wachters die in verband daar mee door depolitie werden aangehouden. De fraude is al in 1979 begonnen. Uit het onderzoek is geble- kert dat zeven parkeerwach ters en hun opzichter door de fraude de afgelopen vier jaar een illegale bijverdienste had den van gemiddeld 2.800 gul den per maand. Volgens de po litie werd de verduistering van parkeeropbrengsten op een structurele manier aangepakt: de bedragen die verdwenen hielden min of meer gelijke tred met het stijgen of dalen van de parkeeropbrengsten. Dat is volgens een woordvoer der een van de redenen waar om de fraude zo lang onopge merkt bleef. De fraude werd gepleegd bij parkeervoorzieningen waar automobilisten contant afreke nen. Er werd bovendien ge knoeid met apparatuur in par keergarages, terwijl de par keerwachters bekenden gratis lieten parkeren. (Van een onzer verslaggevers) ARNHEM De advocaat van de drie maanden geleden in West-Duitsland wegens hasjhandel tot tien jaar cel veroordeelde Arnhemmer Harm Dost (38) zal het ge rechtshof in Karlsruhe volgen de week vragen om herziening van het vonnis. Volgens de raadsman, M. Gregorius uit Essen, zijn er voldoende gron den aanwezig om dat vonnis te vernietigen en de Arnhemmer te ontslaan van rechtsvervol ging. Gregorius meent onder meer dat de Bondsrepubliek Spanje In 1984 onder valse voorwend:, seis tot uitlevering van'löost' heeft bewogen en dat er dus iri\ feite sprake is van ontvoering. Mocht het gerechtshofin Karlsruhe Dost niet ontslaan van rechtsvervolging, dan dient de .strafzaak tegen de Arnhemmer volgens Gregori us in elk geval opnieuw door een rechtbank behandeld te worden. Tijdens die behande- ling wil de advocaat een ver-r hoor van.de officier van Justi tie in Düsseldorf, die in augus tus toegaf dat er In het uitleve ringsverzoek aan Spanje spra ke is geweest van „een vergis sing." Volgens Gregorius heeft West-Duitsland de Spaanse au toriteiten met betrekking tot de uitlevering van Dost echter opzettelijk misleid. Spanje leverde de Arnhem- HILVERSUM Een meer derheid van het PSP-congres heeft zaterdag partijbestuur en partijraad gedwongen tot matiging bij het uitzetten van de politieke koers. Een breed samengestelde commissie krijgt opdracht zich te bezin nen op aanpassing van de so cialistische doelstellingen en op de formulering van een nieuw, wervend, sociaal-econo misch actieprogramma. In de herfst van 1987 zal het PSP- congres op grond dit onder zoek knopen doorhakken. DEN HAAG De PTT gaat de computer van de autotele foon-centrale in Amsterdam beter beveiligen. Met deze maatregel, bedoeld om de fraude met autotelefoons tegen te gaan, is een miljoeneninves tering gemoeid. Als gevolg hiervan gaat de abonnements prijs voor het gebruik van de autotelefoon omhoog. Het hoofd van de PTT-afdeling mo biele communicatie, J- Melis, zei dat zaterdag voor de KRO- tv. Per jaar is zo'n vier mil joen gulden aan autotelefoon gesprekskosten niet te innen. Dieven van autotelefoons ble ken in staat in te breken in de PTT-computer. SPRANG-CAPELLE In Sprang-Capelle is gisteroch tend het Design Centre, een leerverwerkend bedrijf voor de meubelindustrie, volledig uit gebrand. Volgens een eerste schatting van de rijkspolitie is voor enkele miljoenen guldens schade aangericht Toen de brand om acht uur 's morgens werd ontdekt stond het bedrijf al in lichterlaaie.,- De oorzaak is nog onbekend. UTRECHT In ons land worden aanzienlijk minder harttransplantaties uitgevoerd dan was gepland. Ziekenhuizen halen de door henzelf aangevraagde aantallen niet. Dit blijkt uit een advies aan de Ziekenfondsraad over de subsi diëring van harttransplantaties In het Acade misch Ziekenhuis Utrecht (AZU) in 1987. Daarin staat ook vermeld dat het academisch ziekenhuis in Rotterdam (AZR) subsidie heeft gekregen voor twintig harttransplantaties in 1986. Eind september waren er nog maar negen uitgevoerd en het AZR verwacht dat dit aantal eind 1986 vijftien zal zijn Het AZU mocht dit jaar tot 1 oktober ruim zeven harttransplanta ties uitvoeren en dat zijn er vijf geworden. Beide ziekenhuizen hebben voor de komende periodes subsidie gevraagd voor nog eens 46 transplantaties en dat vindt de betreffende ad- viescommisle teveel. Ook de Begeleidingscom missie Harttransplantatie (die deel uitmaakt van de Gezondheidsraad) denkt dat een maxi mum aantal van ongeveer 30 voor volgend jaar voldoende is. (Van een onzer verslaggevers) LUDWIGSHAFEN BONN LELYSTAD Een nieuwe gif- golf in de Rijn, de derde bin nen drie weken, wordt morgen avond bij Lobith verwacht. Het chemisch bedrijf BASF in het WestduitsèLudwigshafen heeft zaterdag toegegeven, dat de verontreiniging met een landbouwgif veel ernstiger Is dan aanvankelijk werd aange nomen. Waterleidingbedrijven in de Westdultse deelstaten Rijn land-Palts en Noordrijn-West- falen hebben de inname van Rijnwater voorlopig gestaakt. Boeren is geadviseerd hun vee geen Rijnwater te laten drin ken. Volgens een woordvoerder van het ministerie van Milieu zaken in Bonn zal de verontrei niging geen vissterfte tot ge volg hebben. De tweeduizend liter dich- loor-azijnzuur die vrijdagoch tend in de Rijn stroomde, zal geen grote gevolgen hebben voor het milieu In Nederland, zo verwacht de dienst binnen wateren van het Rijksinstituut voor Zuivering van Afvalwater (RIZA). Vandaag worden bij Lobith monsters genomen. Het drinkwaterbedrijf Rijn- Kennemerland is door de dienst van de vervulling op de hoogte gebracht. Het is nog on duidelijk of ook in ons land de inname van drinkwater uit de Rijn moet worden gestaakt, al dus een woordvoerster van de dienst. Het chemisch bedrijf Hoechst in Frankfurt heeft gis teren erkend, dat al op 12 no vember een hoeveelheid oplos middel in de rivier de Main is beland. Volgens Hoeehst gaat het om 850 gram chloorbenzol. Het bedrijf sprak berichten te gen dat vla het afwaterings systeem 50 liter van deze stof in de Main terecht was geko men. Volgens een woordvoerder van het milieuministerie In de deelstaat Hessen is het lek niet door Hoechst bekendgemaakt, maar werd het ontdekt door een onafhankelijke milieuorga nisatie die de toestand van de Main nauwlettend volgt Vol gens Hoechst levert de stof geen gevaar op voor zoogdie ren of vissen. De verontreiniging bij BASF in Ludwigshafen, vrijdagoch tend om 6.00 uur, werd veroor zaakt door het falen van een koelwatersysteem. Functiona rissen van het chemisch be drijf gaven, zaterdag toe, dat ongeveer twee maal zo veel gif was geloosd dan in eerste in stantie was gemeld. Het azijnzuur is volgens het ministerie van Milieu in Rijn land-Palts niet zeer giftig. Niettemin werd drinkwaterbe drijven aangeraden geen wa ter meer in te nemen, omdat mogelijk ook andere giftige stoffen in de Rijn terecht zijn gekomen. Het zou daarbij on der meer om dioxine gaan. Een woordvoerder van BASF ontkende dat andere chemicaliën in het Rijnwater zijn gestroomd. „Er zijn geen aanwijzingen dat dat is ge beurd," zei hij zaterdag. BASF heeft inmiddels ook de bewering teruggenomen dat het azijnzuur snel oplost in wa ter. Het duurt twee weken voordat de stof ïs afgebroken, aldus BASF. Woordvoerders van betrokken Wesiduitse mi lieuministeries zeiden, dat het mogelijk vier maanden kan duren voor het gif volledig is afgebroken. De firma Sandoz loosde af gelopen 1 november 30 ton gif tige chemicaliën ln de Rijn, hetgeen in de Rljnoeverstaten grote bezorgdheid veroorzaak te, Naderhand werd bekend dat een dag eerder Ciba-Geig- ny AG 300 liter giftige onkruid- verdelgingsmiddelen in de Rijn loosde. Donderdagoch tend kwam bij deze zelfde fa briek een giftige gaswolk vrij. mer twee jaar geleden uit op grond van de. beschuldiging dat hij op grote schaal hasj in West-Duitsland heeft Inge voerd. Tijdens de behandeling van zijn strafzaak voor de rechtbank ln Düsseldorf bleek echter dat Dost terecht stond voor het in Arnhem verkopen van hasj aan Westduitsers. Voor een aanzienlijk deel van deze strafbare feiten is hij bo vendien al door de Nederland se justitie vervolgd. Gregorius zei zaterdag dat hij „een redelijke kans" aan wezig acht dat het hof in Karlsruhe tot herziening van het vonnis van de rechtbank ln ï'.Dusseld^rf zal jpyergaanuv„De r.-za'ak staat zo in^gspubÜëkebe: .'langstelling dat "men zich er niet ,zo makkelijk van af kan maken en bovendien zijn er gronden te over die een revisie rechtvaardigen." UTRECHT Inbrekers heb ben dit weekeinde bij een nach telijk bezoek aan het bureau van de parketpolitie in Utrecht drie dienstpistolen met bijbe horende munitie, ëen politie- uniform en 7000 gulden buitge maakt. Het geld was afkom stig uit de inning van nog openstaande boetes. De inbrekers drongen het pand binnen doorde achter deur te forceren. Zij troffen een kluis aan die zij naar de kelder sleepten. Daar brand den zij de kluis open met mee gebrachte apparatuur. ZWOLLE De politie van Zwolle heeft dit weekeinde met behulp van buurtbewoners twee uur lang via daken van panden in de binnenstad ge jaagd op inbrekers. Het ging waarschijnlijk om drie daders, van wie er één, een 17-jarige Zwollenaar, direct na een po ging tot inbraak bij een juwe lier, kon worden aangehouden. De anderen zagen kans via de daken te vluchten. De politie loste een waar schuwingsschot, maar dat haalde niets uit. Zeventien po litiemensen en tal van buurtbe woners namen aan de jacht deel. (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Vier bussen met PSV-supporters zijn zon-, dagmiddag bij het Centraal Station in Den Haag door on geveer veertig FC Den Haag- fans bekogeld met stenen. Aan de bussen ontstond nogal wat schade, maar er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. PSV had kort daarvoor met 2—6 van FC Den Haag gewon nen. De politie moest door middel van een charge een ein de maken aan het gegooi met stenen. Tijdens de wedstrijd werd een FC Den Haag-sup porter (26) aangehouden. Hij zat op de tribune met een zak vuurwerk. Voor de wedstrijd tussen FC Den Haag én PSV waren 170 agenten extra inge zet. RIJSWIJK Het Produkt- schap voor Vis en Visproduk- ten heeft na overteg met het m'nisterie van Landbouw en Visserij besloten de invoer van mosselen uit de Westduitse deelstaat Neder-Saksen te ver bieden. Aanleiding voor dit verbod vor men de algen in het Westduit se deel van de Waddenzee waardoor zich in de mossel een giftige stof vormt die bij consumptie door de mens tot maag- en darmklachten kan leiden. Bij de mosselen uit het Nederlandse dee! van de Wad denzee deden zich begin okto ber soortgelijke verschijnselen voor. Het schap heeft toen een aan tal maatregelen genomen om te voorkomen dat deze mosse len op de markt zouden ko men. De mosselen worden voortdurend gecontroleerd in speciaal aangewezen bewaakte percelen in de Oosterschelde. Pas als is vastgesteld dat de giftige stof uit de mosselen is verdwenen mogen deze op de markt worden gebracht. Uit Denemarken en de Bonds republiek Duitsland werd vorig jaar 400.000 masselton inge voerd op een totale Nederland se omzet van ruim een miljoen mosselton (een mosselton Is 100 kilo). Voorzitter drs. D.J. Langstraat kon zaterdag nog niet aangeven of het Invoerver bod tot schaarste aan mosse len zal leiden. Naast invoer uit Neder-Saksen worden er ook mosselen uit de deelstaat Sleeswijk-Holsteln in gevoerd. De invoer uit deze deelstaat is niet verboden om dat die mosselen van goede kwaliteit zijn. De invoer uit De nemarken ondervindt hinder van overbevissing In dit deel van de Waddenzee. EINDHOVEN Onbekenden hebben zaterdagnacht in Eind hoven de ruiten ingegooid van het onderkomen van de ho mo-actiegroep de Roze Drie hoek. Ook werd een plastic zak met paardemest naar binnen gegooid. Vorige week kwam de Roze Driehoek In het nieuws toen bekend werd dat leden van de actiegroep opnieuw van plan waren een eigen voorlichtings boekje te verspreiden onder leerlingen van de basisschool. In het verleden is dat ook al eens gebeurd. De politie be stempelt de inhoud van de boekjes ais pornografisch. UTRECHT Drs. Wim van Velzen (43) uit Waalwijk is za terdag door de CDA-partljraad in Utrecht bij acclamatie voor gedragen als kandidaat-partij voorzitter. Van Velzens defini tieve verkiezing volgt 31 janua ri 1987, nadat de CDA-afdelin- gen hun schriftelijke stem heb ben uitgebracht. Omdat Van Velzen de enige kandidaat is als opvolger van Piet Bukman, die minister voor Ontwikkelingssamenwerking is geworden, is zijn benoeming feitelijk reeds beklonken. Dit blijkt uit een onderzoek van het Gemeenschappelijk Admi nistratie Kantoor (GAK). De on derzoekers vinden dat na de stelselherziening per'1 januari 1987 In de nieuwe werkloos- heidswet (nWW) dezelfde, soe pele, eisen zouden moeten géi den als in de WW-oude stijl. Staatssecretaris De Graaf van Sociale Zaken Is daar voorals nog niet toe,bereid. UTRECHT De Ziekenfonds raad vindt het nodig abortus-' klinieken te laten vallen onder de normale ziekenhuisplan ning. Daarmee zou een goede spreiding over het land ge- waarbord zijn. Op grond van de Wet ziekenhuisvoorzienin gen zou dan een vergunning nodig zijn voor bouw en uit breiding en kunnen 'overtollig' geachte klinieken worden ge sloten. De Ziekenfondsraad, die don derdag over een desbetreffend advies vergadert, wil zo spoe dig mogelijk van minister Brinkman (WVC) weten of hij het hiermee eens is. Een woordvoerster van de Stichting Medische Zwanger schapsonderbreking (Stimezo) zei gisteren In een voorlopige reactie dat Stimezo tegen het advies zal protesteren. Volgens de stichting vormt het een be dreiging voor de bestaande abbrtus-hulpverlening. Boven dien waarborgt het volgens haar'op geen enkele manier de kwaliteit van de hulpverlening. De dertien Stimezo-klinieken zijn nu voor iedereen bereik baar, aldus de woordvoerster, en de vrouw en haar wensen staan er centraal. Stimezo is door de opstellers van het ad vies niet gehoord. Ook nu abortus is gelegali seerd worden er nog veel meer vrouwen in een kliniek geabor teerd dan In een ziekenhuis. Het percentage is volgens Sti mezo zelfs nog hoger gewor den: driekwart van alle abor tussen wordt nu in de klinieken uitgevoerd. tRbfSMs Een recordaantal bezoekers, waaronder recordaantallen vrouwen en Jongeren, èn re cordverkopen en omzetten, dat was het resultaat van de tiende landelijke HCC-dag, de beurs voor 'kleine' computeraars. Bij na vijfenvijftigduizend bezoe- kers bezochten vrijdag en za terdag de Jaarbeurs en daarbij waren dit keer voor het eerst in Nederland aanzien lijke.aantallen vrouwelijke be zoekers, enkele duizenden. Er woedde een ware prijzenslag, vooral op het gebied van de kleine zakelijke computer, de PC, die hier en daar goedkoper was dan de uitrusting voor een homecomputer. De homecomputer zelf werd trouwens ook aardig verkocht, maar vooral toebehoren, prin- ters, speciale beeldschermen, papier, extra electronica en software, werd geweldig ver kocht. Volgens oude rotten op daze HCC-dagen is er zeifs een omzet van bijna tien miljoen gulden'gehaald. Overigens lijkt de HCC-beurs steeds meer be langstelling te trekken van za kelijke gebruikers. Niet alleen waren er veel kleine zaken- computers te koop en waren daar veel kopers voor, er wa ren zelfs firma's die grote com puters met netwerksystemen aanboden. En ook daar belangstelling voor. (Foto^ANr) l vr ff,

Het Vrije volk | 1986 | | pagina 2