Nostalgie op Harga m 'Ik laat Hermes-DVS niet in de steek VAN KALKEN VRAAGT OM MILIEU-MAATREGELEN EN VRIJSTELLING VAN OGB Koeien hollen naast huifkar Huilende mevrouw Vogel (91): 'D'r moet meer personeel komen' mmmm Oud landskampioenen gehuldigd voor wedstrijd SW—Barcelona Vlinders kijken in de heemtuin Feestweek voor nieuwe studenten Ongeval bij Pelmolen Sia 'm erin in Greep in kassa J Te snel op Hargalaan Degradatie dreigt voor Harga-formatie, maar John Verweij heeft de moed nog niet opgegeven ié André van Troost week naar Engeland Zondag cricketderby met een tintje V.l.n.r. de oud-landskampioenen Flip van Kan, Jan Schrumpf, Jan van Schyndel, Joop van Meer wijk, André Corveleyn, Henk Kö- nemann, Rinas Gosens en Arie van Lith. Door Wessel Penning SCHIEDAM Voor de wed strijd van gisteravond tussen het 'nieuwe' SVV en Europa Gup 2- winnaar Barcelona (0-5) was op Harga ook sprake van enige nostal gie. Want tijdens een bijeenkomst van talrijke kopstukken uit de voetballerij werd er nog maar eens aan herinnerd dat SVV precies veertig jaar geleden kampioen van Nederland werd. Een groot deel van dat legendarische elftal was daarom gisteravond present. Op een enkeling na waren ze er allemaal: Henk Könemann (tegen woordig scout van SVV), Rinus Go sens (scout bij PSV), André Corve- leijn. Joop van Meerwijk n nog meer spelers uit dat succesvolle elftal, dat menig Schiedammer zelfs nu, veertig jaar later, nog tot de verbeelding spreekt. Presentator Kees Jansma stond even stil bij dat kampioenschap van SVV, „Wist u dat het veertig jaar geleden, op 4 juni 1949, een beetje regende," vroeg hij de ver zamelde gasten. „En dat toen SW kampioen werd in een kolkende Kuip met 64.000 toeschouwers. En dat de tegenstander, het Friese .Heerenveen van Abe lenstra, met <4-1 werd verslagen." Veel van de jj aanwezigen gisteravond in de i feesttent bij Harga zullen dat in- derdaad niet geweten hebben. j Maar volgens Jansma waren ze er allemaal „om te kijken naar het 'zwakke Barcelona, waarvan SVV 1949 makkelijk zou kunnen win nen," zei de nieuwe chef van Stu dio Sport Dat was natuurlijk niet hele maal waar. Oud-speler Rinus Go sens (zelf ook nog succesvol ge weest als trainer met Fortuna Vlaardingen en SVV): „Nee, tegen woordig is het voetbal vooral op taktisch gebied veel rijper. Is ook niet zo vreemd hè, als je zag hoe VLAARDINGEN Het Vlaar- dingse gemeenteraadslid Arnold van Kalken van Radikaal Links (CPN,PPR en PSP) wil anti-smog en andere milieu-maatregelen van het gemeentebestuur. Hij denkt daarbij aan beperkende regels voor onder andere benzinstations, schildersbedrijven en drukkerijen en het gebruik van milieuvriende lijke verf en materiaal bij onder houd en nieuwbouw door de ge meente. Van Kalken wijst in een brief met enkele varagen aan het college van burgemeester en wethouders op de afgelopen smogperioden. Zij werden tot ieders opluchting tel kens opgelost door toenemende en draaiende wind, constateert het raadslid. Ondanks allerlei vergade ringen is aan een fundamentele oplossing van het al jaren bekende probleem geen bijdrage geleverd, stelt hij. Bedrijven, die koolwater stoffen en stikstofoxyden uitwer pen, en auto's zijn de twee grote veroorzakers van smog, die aange pakt dienen te worden. Van Kal ken vraagt of het college op een rijtje wil zetten welke maatregelen zij denkt te nemen in het kader van haar hinderwetbevoegdheden en om het voorbeeld te geven. In een tweede brief vraagt Ar nold van Kalken het college om de waardegrondslag voor de Onroe rend Goed Belasting van de te slo pen woningen in de Babberspolder te herzien. Hij stelt voor de waar de van die huizen onder de 24.000 gulden te bepalen opdat de bewo ners geen OGB hoeven te betalen. Nu zijn er volgens Van Kalken be woners die een aanslag krijgen op basis van een waarde van vijftig duizend gulden. Het raadslid van Radikaal Links vraagt zich tevens af hoeveel Vlaardingers er financi eel nadeel hebben door de van re geringswege voorgeschreven af schaffing van de oppervlakte grondslag, waarbij de grootte van de woning de hoogte van de aan slag bepaalde. Ook is hij benieuwd tot welke categorie deze mensen behoren. wij trainden. We deden maar wat." Desondanks maakte SVV aan het eind van de jaren veertig nogal wat furore. „Dat kwam doordat we een vriendenploeg waren," weet Joop van Meerwijk. „We wa ren met elkaar opgegroeid en zo ontstond een gevoel van saamho righeid, Je had wat voor elkaar over. We hadden een werkers- ploeg, met maar een paar uitblin kers: Jan van Schijndel en Arie de Bruijn bijvoorbeeld." Over het nieuwe SVV met al haar aankopen waren de oud-spe lers ze zaten broederlijk naast elkaar aan een tafel in de feesttent voor de wedstrijd tegen Cruijffs Barcelona hoopvol ge stemd. „Er is goed gericht inge kocht. Maar dat kan als je veel geld te besteden hebt, met een gul den doe je meer als met een dub beltje," zei André Corveleijn, daar mee op de financiële mogelijkhe den van SVV en haar voorzitter wijzend. Ook na de wedstrijd bleven de oud-SVV'ers redelijk enthousiast. Rinus Gosens: „Ondanks de 5-0 ne derlaag hen ik verrast. SVV leeft weer. De gemoedelijkheid komt op je af. Met voorzitter John van Dijk als grote animator. Ook met het voethal zal het in de eerste divisie wel lukken. Volgens mij steken ze daar nu al bovenuit. Ja, die hele entourage hier geeft me behoefte om weer eens terug te komen. En dat zal ik ook zeker doen dit sei zoen." SCHIEDAM Ronald Jacobs van de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie afdeling Schiedam/Vlaardingen verzorgt komende zondagmiddag, 6 augus tus, een excursie over vlinders in de heemtuin in het Prinses Be- atrixpark in Schiedam. De natuur- medewerker verwacht die middag verschillende vlindersoorten aan te treffen zoals het Bruin Zandoog je, de Dagpauwoog, Klein Koolwi tje en de Kleine Vos. Hij maakt met de deelnemers ook een wan delingetje naar de vlindertuin, die in het afgelopen voorjaar is het Prinses Beatrixpark is aangelegd. In deze tuin groeien de planten die vlinders aantrekken. Vlinders krijgen dit jaar trou wens extra aandacht omdat 1989 is uitgeroepen tot Vlindeijaar. De vlinder die door zijn vaak mooie kleuren de natuur een bijzonder accent geeft, kan zich steeds moei lijker handhaven door het terug dringen van allerlei plantensoor ten. In de heemtuin en de vlinder tuin komen deze planten nog wel voor, zodat de vlinders er hun voedsel en overwinteringsmoge lijkheden kunnen blijven vinden. De excursie begint om 14.00 uur. Deelnemen is gratis. Buurthuis De Haven en Ontmoetingscentrum West houden deze week een zomerkamp in Beilen. Het Vrye Volk houdt het thuisfront dagelyks op de hoogte van de belevenissen in Drente. REILEN' ntnfkm-^e :iEentocht met een r - i /-'gistermorgen de ^aa;rdingép'*^ikinÖei''èn 'in Beilen veeTplezier bèzorgdrAron (7 jaar) (heeft1 voorwin <dè"huifkar gezeten. de' wei," die eèn heël end met onze huifkar hebben meegehold." Ook Nathalie (11) had hartelijk gela chen om die koeien, net als trou wens alle kinderen, zegt ze. De avond ervoor was de gehele ploeg door stom toeval verder ge komen op het spoor naar de Dal- tons, die de zoon van de opper hoofd van de indianen hebben ontvoerd na him overval tijdens de bruiloft. „Averell Dalton vonden we in de saloon, die we zelf hebben ge-' bouwd in het bos. We wilden wat gaan drinken en zagen hem toen zitten. Hij was hardstikke dron ken," vertelt Nathalie. De Dalton broer is meegenomen naar de boerderij waar het complete Vlaardingse gezelschap hem heeft uitgehoord. - Nathalie: „'Waarom hebben jul- 'lie de opperhoofdzoon ontvoerd?' "hebben we hem gevraagd. Hij zei toen, dat de Daltons de zoon wil- Tlen ruilen voor de strijdbijl met diamanten van het opperhoofd. Averell hebben we de hele nacht opgesloten In de wc." Aron gniffelt er nog bij als hij zijn kamp vriendinnetje het ver haal hoort vertellen. Hij heeft het best naar zijn zin in Beilen. „We blijven hier nog maar twee nacht jes. Zelf zou ik er nog wel vijf wil len blijven." Aron wil nog hele maal niet naar huis, maar hij ge looft wel dat zijn moeder hem zal missen. Gistermiddag hebben de kinde ren spelletjes in het bos gedaan en ROTTERDAM Vanaf maan dag 21 augustus houdt de Erasmus Universiteit Rotterdam zijn jaar lijkse Eureka-week, een vijf dagen durend kennismakingsprogramma, afgewisseld met feestelijke activi teiten, voor eerstejaars studenten. De opening, in aanwezigheid van burgemeester Peper, is net als voorgaande jaren in het Weena Expo Center, naast Groothandels gebouw en Centraal Station. Daar na staan er allerlei uitstapjes en feestavonden op het programma. Elk van de vyf dagen staat in het teken van een continent: maandag Australië, dinsdag Euro pa, woensdag Azië. donderdag Afrika, vrijdag Amerika. De offi ciële inschrijving sluit eind deze week, 5 augustus. Eventuele na-in- schryvingen zijn mogelijk op 16 en 17 augustus en kort voor de opening op 21 augustus, aan het Weena Expo Center. daarbij „heeft" iedereen 'een eigen wigwam gemaakt. Het' weei;in Beilen jsjnooi zégt Aron,„maar.ge zwommen hebben de kinderen nog niet.~„Bat doen -we, misschien morgen "wel," zei leidster Erica gisteravond ylak voordat de gehele ploeg onder elkaar zou gaan af spreken hoe ze de zoon van het op perhoofd nog op tijd vrij krijgen. Want de indianenbruiloft, die door de Daltons was verstoord, willen ze wel nog meemaken en moet dus doorgaan voordat de kin deren naar Vlaardingen terugke ren. Aron tenslotte nog: „Oh ja, dat moet ik nog vertellen. De huifkar werd getrokken door een echt paard, geen pony dus. En dat paard gaat harder lopen als je de zweep gebruikt. Ik heb die zweep gisteren een hele tijd vast mogen houden." VLAARDINGEN „Vandaag doen we alles wat-ons als bejaar denverzorgsters geleerd is, maar alleen stipt wat we mogen." Zo leidde bejaardenverzorgster Betty Haandrikman gisteren de stipt heidsactie in bejaardencentrum De Wetering in de Vlaardingse West- wijk in. „Dat zou weieens wat ver tragingen op kunnen leveren." En inderdaad. Gistermiddag om vier uur waren veel bedden nog niet opgemaakt, was in de kamers van de bewoners nog niet afgewas sen en was ook nog niet opge ruimd. Bovendien moest toen nog een flinke was worden gedaan en waren de verzorgers aan het schoonmaken van de toiletten he lemaal nog niet toegekomen. Maar wel hadden de actievoer ders ervoor gezorgd dat de bewo ners op tijd hun eten, koffie en thee ontvingen. Dat lukte ook zon der problemen. Hoewel de 91-jari- ge mevrouw De Vogel weliswaar haar koffie op tijd kreeg, maar pas tegen elven uit bed werd gehaald. Ze had haar koffie koud zien wor den. „Toen ben ik er zelf maar uit gegaan. Dat mag toch niet hè, ik mag toch niet de dupe zijn van die acties. Ik ben helemaal de kluts kwijt. Ik hoop dat het gauw voor bij is," huilt ze. „Maar ik ben bet wel met ze eens hoor, d"t wel. Ik gun die meiden die vijf percent. Ze moeten veel te veel doen. D r moet meer personeel komen," zegt me-' vouw De Vogel toch wel weer overtuigend. „Nee, zo actievoeren hooit niet," vindt ook mevrouw Smit, ook een bewoonster van De Wete ring. „Of ze niet te hard moeten werken? Ik werkte zelf vroeger harder op de boerderij." Maar juist die tijd van vroeger mag vol gens de bejaarde mevrouw Van Zelm nooit meer terugkomen. „Toen werkte je veel te lang voor te weinig geld. Ieder mens heeft recht op een normale verdienste. Die meisjes hier doen alles voor ons, die hebben recht op meer geld. Goed, ik werd dan vanmor gen wel later dan anders gewas sen, maar dat moet dan maar. Als ik in haar schoenen stond," zegt ze daarbij duidend op Betty Haan drikman,, „deed ik het .zeker ook. ,Ze;|Züuden dam,geen makkelijke aan me hebben.' ,.,.„,Qok meneer. Vn'n-,Keulen,steunt de actie. „Ze perken, keihard/" vertelt hij. „Ze 'verdiénen geen vijf percent maar tien percent. En daarom geeft het niet dat ,m'n ka mer vandaag nog niet is gestoft en m'n afwas er nog staat." Maar als 4 september de dag waarop zal worden gestaakt in de verzorgingstehuizen ter sprake komt, heeft Van Keuelen een an der verhaal. „Staken kan niet in een tehuis voor bejaarden. Ik heb jaren gewerkt na de Tweede We reldoorlog, dag en nacht, en Ne derland zo geholpen er weer bo venop te komen. Daarom verdien ik op m'n oude dag dat ervoor me gezorgd wordt, dat ik op tijd mijn eten krijg." Betty Haandrikman heeft best begrip voor de bedenkingen van sommige bewoners, maar bena drukt dat de verzorging op de sta kingsdag in september toch van „vrijwilligers en andere1 familiele- deni'c 2al omoeten-'komen. Alles is riiaarfeudeandereTactievoerders in de iveEzorgingstehuizsnier dan ook '■aangeleganWat -de^eïsen worden ingewilligd.! ueWant we hebben het te,druk," zegt zevnog maar eens. En om die bewering kracht bij te zetten: „Zoals vanmiddag, dan zijn we met vier verzorgers. Dat is niet erg veel hè op vijfenzeventig be woners. De acties gaan daarom nog even voort. Voor 8, 16 en 18 augustus staan nog meerwerkonderbrekin- gen op het programma in verzor gingstehuis De Wetering. Vandaag werkt het personeel van Frankeland in Schiedam stipt en houden zij familiedag, wat bete kent dat familieleden zelf een handje moeten helpen. VLAARDINGEN Een 38- jarige werknemer van de Pel molen aan de Westhavenkade in Vlaardingen is gistermiddag gewond geraakt. Tijdens het la den met een vorkheftruck raaki te de man bekneld tussen een container en de truck. Hij liep daarbij een diepe vleeswonder» zijn linkervoet op, waaraan-hij in het Holyziekenhuis is behan deld. De arbeidsinspectie stelt een onderzoek in naar de toe dracht van het bedrijfsongeval!' HOEK VAN HOLLAND Voor de vierde keer in success sie wordt morgen in het Hoekse zwembad 'Sla *m erin' gehou den. Het begon als een spelletje voor kinderen, maar na de eer ste keer al groeide het uit tot een pittig gevecht tussen ploe gen van volwassen mannen en vrouwen. Twee teams van elk vijf personen zitten op een balk die een meter boven het water is aangebracht. Het is de bedoe ling om de tegenstanders met een skippybal zo snel mogelijk het water in te meppen zonder dat men met de handen de balk mag vasthouden. 'Sla 'm erin'- begint om half twee. «<i VLAARDINGEN De por tie van Vlaardingen is op zo^| naar een keurige heer die ven schillende winkeliers in deze stad geprobeerd heeft te beste len. De eigenaresse van een schoenenzaak aan de Van Ho- gendorplaan werd gistermorgen tussen kwart over negen en half tien het slachtoffer. De' man liet haar met een smoes naar het magazijn gaan. Toen de vrouw met het gevraagde te rugkeerde bleek de vogel gevlo"- gen en was uit de kassa een sta; peltje van tien bankbiljetten van 25 gulden verdwenen. Eer der heeft de politie meldingen van winkeliers uit het centrum' en andere delen van de stad ontvangen over het verdachte' optreden van de man. SCHIEDAM Voor de tweede keer deze week heeft de Schiedamse- politie- gistermoEt gen cusseril(9.30 hmr- enU'10.30 uur eeb'-SnelheicisCon'ftoleïöji'de Hargdlaaii. ugbhoiidèmkiMèldfco» hulp vSffileBasiïatfcfr Bhtekajat 38 vanadej"!eBspasasendéiaw to's te hardiree&nsao ,jos max Hm"! Wandeling doorde Carnisse Grienden ROTTERDAM Het insti tuut voor Natuurbeschermings educatie houdt morgen een wandeling door de Carnisse Grienden in Barendrecht. De twee uur durende tocht begint en eindigt bij de parkeerplaats tegenover het Gemaal Breeman nan de Achter Zeedijk en begint om 10.15 uur. De wandeling staat onder leiding van een IVN-natuurgids. SCHIEDAM Strompelend kwam hij woensdag bij het veld van Hermes-DVS aan. Een revali derend sportman, zo leek het, nog minstens een paar weken verwij derd van een rentree. Niets blijkt echter minder waar. Grijnzend hijst John Verweij zich even later in het witte flanel en speelt die middag doodleuk mee in de vriendschappelijke cricketwed strijd tegen een Engels touringte- am. De 28-jarïge Schiedammer, Her mes' hoop in bange dagen, door staat zijn eerste test glansrijk. Hij slaat tien runs en staat bij het fiel den als vanouds zijn (105 kilogram zware) mannetje. Voor hem is er dan ook geen twijfel mogelijk. „Ik doe zondag mee in de derby tegen Excelsior," klinkt het vastberaden. Ruim een maand geleden in het duel met Bloemendaal, mede door 67 runs van Verweij in winst om gezet, maakte een zware zweepslag een abrupt einde aan zijn aspira ties (verbetering van de ruim 500 runs, die hij vorig jaar in de hoofdklasse sloeg). Het seizoen leek voor hem verloren, maar door een intensieve, vrijwel dagelijkse, fysi- otherapeutische behandeling her stelde de getroffen kuitspier won dersnel. „Die scheuring is helemaal ge nezen," verzekert Verweij, in het dagelijks leven waterklerk bij een Rotterdams scheepvaartkantoor. „Alleen mijn achillespees is nog stijf, omdat ik me ruim drie we ken op krukken heb voortbewo gen. Daardoor loop ik nu nog een tikje moeizaam. Voor de wedstrijd tegen Excelsior wordt mijn onder- 'been helemaal ingepakt met tape. Volgens mijn fysiotherapeut kan het absoluut geen kwaad. En hoe I Hü Hermes' hoop in bange dagen, John Verweij: „Hoe meer vieren en zessen ik zondag sla, des te minder hoef ik te lopen." meer vieren en zessen ik zondag sla, des te minder hoef ik te lo pen." Verweij geeft eerlijk toe, dat hij zich voor het cruciale duel met de stadgenoot niet beschikbaar had gesteld, als de positie van Hermes, hekkesluiter in de hoofdklasse, op de ranglijst florissanter was ge weest. „De nood is hoog gestegen," bekent hij. „We hebben nog welge teld vier wedstrijden om de ach terstand van vier punten op VRA goed te maken. Een loodzware op gave, maar niet onmogelijk. Door de blessures van John Beijer (ge scheurde achillespees! en Marcel Braat (gebroken vinger) kunnen we helaas niet terugvallen op an dere geroutineerde krachten." Verweij, vanaf zijn zevende jaar Hermes-lid en voorbestemd als aanvoerder van het eerste team, wanhoopt echter nog niet, in de wetenschap dat Quick en HCC nog naar sportpark Harga ko men en dat concurrent VRA, waarvan eerder al werd gewon nen, nog met een bezoek wordt vereerd. Bovendien acht hij Her mes terecht niet kansloos in de al tijd onvoorspelbare derby tegen Excelsior. „Dat zijn gekke wedstrijden," weet de goedlachse zwaargewicht. „Neem nou die eerste verregende partij op zondag 4 juni. We had den Excelsior 54 all out! Jammer dat daarna het water met bakken uit de hemel kwam. We misten daardoor een zekere overwinning en dat had voor ons de ommekeer kunnen betekenen." De derby werd op zaterdag 15 juli ingehaald, met een dikke zege van Excelsior als resultaat. „Toch zijn we in de meeste wedstrijden niet weggespeeld," meent Verweij. „We hebben kwaliteit voldoende, maar zijn in onze prestaties niet stabiel genoeg. Aan bat blijven on ze profs Kneebone en Kuggeleyn vooralsnog achter bij de verwach tingen en dat vergroot de druk op de andere spelers. Aan beide kan ten vallen er te veel wickets. We missen een vaste waarde in het elftal, iemand die 30, 40 overs rus tig blijft staan. Onze aanval gooit weliswaar niet overal doorheen, maar als het fielden goed is, vallen de wickets vanzelf. Op beslissende momenten zijn er echter belangrij ke vangen door de handen ge glipt." De mysterieuze krachten m de sport hebben ook Hermes niet on gemoeid gelaten. Lacht het geluk de koploper meestal toe, bij de drager van de rode lantaren daar entegen komt de pechduivel regel matig om de hoek kijken. De ver regende wedstrijd tegen Excelsior is daarvan een goed voorbeeld, als mede de blessure van Verweij en de beruchte 'no-ball' van David Defoe. „Dat was echt niet te geloven," kan de vice-captain er nu om la chen. „We hadden kampioen Kam pong op 20 voor 3 helemaal in de tang, nadat we zelf 176 runs had den gescoord. Defoe gooide vervol gens het hele hekwerk van Can- trell aan gruzelementen, maar de umpire had een no-ball (voetfout, red.) geconstateerd. Cantrell maak te er prompt 95 not out van en co achte tegelijkertijd zijn ploegge noot Boonen, die zich altijd wel laat verleiden tot een scheve slag, naar 70 runs. Een tragische neder laag, zeker als je bedenkt, dat Da vid vrijwel nooit een no-ball gooit." Hoewel het nog niet zover is, houdt Verweij in zijn achterhoofd al rekening met een degradatie naar de eerste klasse. „Niet ramp zalig, maar voor de club, mezelf en het cricket in Schiedam zou het toch geen prettige ontwikkeling zijn. Ik wil zelf graag op het hoog ste niveau spelen, maar ik zal Her mes niet in de steek laten. Het is wellicht een mooi moment om van de oudere garde afscheid te nemen en aan een nieuw elftal te gaan bouwen. Dat zal overigens niet ge makkelijk zijn, want het talent ligt tegenwoordig niet meer voor het oprapen." SCHIEDAM Norman Grain ger heeft woord gehouden. De En gelse cricketscout beloofde Andüé van Troost na zijn succesvolle op treden met Jong Oranje op >hat Colts-toernooi, dat hij zou worden voorgedragen voor een stage bij -de vermaarde Somerset County Club. Deze week plofte er een brief 'op de mat in huize Van Troost, waar in het één en ander werd beves tigd. „Op 20 augustus vertrek ik voor een week naar Engeland," glun dert Van Troost (16), fastbowler in de hoofdmacht van het Schiedam se Excelsior. „Alle onkosten wor den betaald. Eigenlijk moet ik op 21 augustus weer naar school, maar voor deze speciale gelegen heid heb ik van de leiding van mijn school Spieringshoek vrij ge kregen." 1 Van Troost verwacht veel van zijn trip naar Engeland, maar is nuchter genoeg om te beseffen, dat de kans op een echte doorbraak in de bakermat van de 'King* of Sports' klein is. „Ik denk, dat er in Engeland vele tientallen bow lers van mijn niveau rondlopen. Geeft niets, alleen al de ervaring zou ik voor geen goud willen'mis sen." ion. SCHIEDAM De cricketderby tussen Excelsior en Hermes-DVS, komende zondag op sportpark Thurléde, staat in het teken van het kampioenschap van Schiedam. Vorig jaar won Excelsior die ereti tel voor de eerste keer door op sportpark Harga de aartsrivaal te verslaan. De 'klassieke' wedstrijd, waar bij ruim duizend toeschouwers worden verwacht, wordt door de propaganda-commissie Cricketstad Schiedam aangegrepen om extra reclame voor het Engelse balspél te maken. De Bondsspaarbank, die als sponsor optreedt, heeft voor al le toeschouwers een kleine attentie in petto en zal ook alle spelers en bestuursleden van beide clubs een beetje in de watten leggen. De aanvoerder van de winnen de ploeg ontvangt na afloop uit handen van directeur Klaas van de Geest de grote wisselbokaal. De 'man of the match' kan rekenen op een kleine trofee en een enve lop met inhoud. 'j f tW f tóhMtfï O rffl aKPÖ» ri'i ovor. t in r7 ai ral

Het Vrije volk | 1989 | | pagina 1