Woningbouwvereniging verbetert service Koster Andersons klasje in trek voor tv-opnamen 'Voor weggelopen echtgenotes zit u bij mij verkeerd r Waar vindt u de Avondbladen TV krant op uw televisie? Kabel Gids voldoet niet in Vlaardingen Knotten in de Noord- Kethelpolder Het Vrije Volk SCHIEDAM Vrouw onderkoeld n sloot geVonden Corporatie WBS belooft in beleidsplan kortere wachttijden en sneller antwoord op brieven Onderzoek naar insluiper TVKRANT John kroes PAGINA 4 MAANDAG 16 OKTOBER 1989 Door Rein Wolters SCHIEDAM Huurders ven de Woningbouwvereniging Schiedam (WBS) krijgen vanaf januari een snellere en ook verbeterde service. Wachttijden worden bekort door uitbreiding van de telefooncentra le met twee extra lijnen. Huurders die brieven sturen krijgen binnen twee weken antwoord. Voorts blijkt uit de begroting voor 1990 dat de Algemene Be- drijfs Reserve (ABR) met 4,4 mil joen gulden toeneemt tot 23,1 mil joen gulden. Zaterdag is beleids plan voor het volgend jaar van de Schiedamse huisbaas bekend ge worden. Met een verbetering en versoe peling van de service gaat de WBS, nog meer dan in 1989 al het geval was, zich niet alleen naar de huur ders presenteren maar probeert hiermee ook een positief resultaat op de woningmarkt te bewerkstel ligen. Dit is allemaal mogelijk ge worden de WBS door de perikelen van de fusie is heengeworsteld. Enkele jaren geleden besloten een aantal kleinere woningbouwver- SCHIEDAM Ruim twee uur moet een 35-jarige Schiedamse gis teravond hebben gelegen in een sloot naast de Woudweg. Zwaar onderkoeld werd ze overgebracht naar het Holy-Ziekenhuis, waar ze nog steeds in observatie ligt. Ze verklaarde 'toen het nog licht was' van de fiets te zijn gevallen en ver volgens in de sloot te zijn geraakt. Op eigen kracht kon ze er niet meer uit. Andere fietsers vonden de wanhopige vrouw. enigingen samen te gaan in de WBS, de 'tegenhanger' van het Ge meentelijk Woningbedrijf. Direc teur Fenny de Graaf heeft met voortvarende hand lijn in de orga nisatie gebracht. Vanzelf met goed keuring van het bestuur van de WBS „De dienstverlening staat nu centraal, evenals het verzamelen en analyseren van gegevens over verhuismotieven en weigerings- gronden van aspirant huurders," zegt WBS-secretaris H. J. Haber- mehl. „Volgend jaar staat ook een tweede bewonersronde op de agen da, waarbij de onderhoudsbegro- ting voor 1991 en de meeijarenbe- groting aan de orde komen. Ook wordt voorlichting gegeven over welke voorzieningen men na aanvraag, dat wel zelf mag aan brengen en hetgeen er bij verhui zing mee gebeurt. Een bewoners ronde kost veel tijd. We streven dan ook naar een efficiëntere aan pak dan in 1988 en dit jaar." Het normale klachtenonder- houd wordt in het vervolg door ei gen WBS-personeel uitgevoerd. De termijn waarin deze opgelost moe ten zijn wordt teruggebracht van één maand naar twee weken. Ver der tracht de WBS de leegstand tussen twee verhuringen hooguit één maand laten duren. Versoepe ling van de toewijzingsregels is hierbij van belang. Via een ge sprek met de gemeente tracht de WBS de regels aangepast te krij gen. Woningrenovatie en nieuw bouw staat hoog in het vaandel. In de Karei Kuilerstraat en omgeving in Groenoord is voor honderdvijf tig woningen een groot onder houdsplan in voorbereiding. De, woningen zijn gebouwd né de Tweede Wereldoorlog. Uit de pe riode daarvoor dateren 83 wonin gen aan de Pendreehtsestraat en de Fabristraat. De huizen onder gaan thans een haalbaarheidson derzoek en met de huurders zijn gesprekken over een opknapbeurt op gang gekomen. Begin 1990 moet de wijze van aanpak bekend zijn. Aan het eind van datzelfde jaar zal de renovatie beginnen van 44 woningen in de Lekstraat en de Nieuwe Maasstraat^ Zo mogelijk wordt ook een begin gêmaakt met het opknappen van de woonflats rondom het Bachplein. Nieuwe woningen worden ge bouwd in de Ridderkerksestraat (honderdtwintig} en veertig huizen voor ouderen in de Voltastraat. Voordat de eerste paal in de grond kan, moeten op beide plaatsen eerst woningen worden gesloopt. Onder de noemer 'wijkbeheer' werkt de WBS op verzoek van en kele wijkverenigingen mee aan een verbetering van het woon- en leefklimaat. Voor de WBS blijft het wijkbeheer beperkt tot zaken die de woning en de directe woon omgeving betreffen. „Wijkbeheer kan uitsluitend re sultaten afwerpen wanneer er sprake is van samenwerken tussen bewoners, gemeentelijke diensten, verhuurders, bewonersverenigin gen en overige instellingen. Tussen het Schiedams Overleg Bewoners Organisaties en het Gemeentelijk Woningbedrijf en ons moeten klin kende afspraken komen over de organisatie van wijkbeheer," zegt WBS-directeur Fenny de Graaf in een toelichting." Zij streeft ook op andere fronten naar evenwichtige contacten met de gemeente, het Gemeentelijke Woningbedrijf en andere belangen-organisaties. In de begroting voor 1990 is ook ruimte voor een nieuw beleid binnen de eigen gelederen. Twee extra medewerkers worden toege voegd aan de Technische Dienst en ook voor interne opleiding is meer geld beschikbaar. Voorts wordt extra geïnvesteerd in effi ciënter werken en de dienstverle ning naar de huurders. De toena me van het vermogen van de wo ningbouwvereniging is hoofdzake lijk het gevolg van herfinanciering van leningen. Oude leningen met een hoge rente werden vervroegd afgelost met het geld van nieuwe Jeningen, dat tegen een aanzienlij ke lagere rente werd afgesloten. SCHIEDAM Vandaag hoopt de politie een onderzoek af te ron den naar een insluiper in het Schieiand-ziekenhuis. De ongewen ste bezoeker stelde het brandalarm in werking en daardoor kwam de politie hem op het spoor. Nog niet bekend is wat er wordt vermist. Dankzij intensief speurwerk door een van de wijkteams zijn zes mannen aangehouden. Zij worden verdacht van een grootscheepse diefstal van stofzuigers. VLAARDINGEN Het ex-ka merlid Theo Joekes (VVD) en zijn kleindochter, de actrice Lot Lohr, waren zaterdagochtend in het Streekmuseum Jan Anderson aan de Kethelweg. Het klaslokaal dat daar met materiaal uit het begin van deze eeuw is ingericht werd gebruikt I voor opnames van de VPRO-serie' 'Wie wasje opa's opa' over degeschiedenisvan Neder land.,'Het is voor de tweede keer, dat Tiet 'streekmuseum in'Vlaardin- gen als opnameplaats voor een te levisieprogramma «wordt gekozen. Begin dit jaar'was Veronica op be zoek bij'Jan Anderson. De jeugdserie «van de VPRO, die door Niek Koppen wordt geregis seerd, vertelt in twaalf delen aan de hand van gesprekken tussen opa Joekes en kleindochter de his torie van ons land op een voor kinderen begrijpelijke manier. El ke zondagochtend (Nederland 2 om 9.50 uur) komt een ander on derwerp aan de orde waarmee de dagelijkse leefwijze van mensen in een bepaalde periode wordt be licht. Lot Lohr vraagt haar knorri ge opa, die aan een stamboom werkt, van alles over hun voor ouders. Het idee voor het programma, waarvoor Henriétte Theunissen al le research deed, ontstond toen de makers al pratend tot de ontdek king kwamen, «dat ze eigenlijk maar bar weinig ;van"geschïedenisf v wisten. In de geheltrserie worden kinderlevens beschreven vanaf de veertiende eeuw. De opname in het streekmuseum behandelt hoe kan het anders het onder wijs. Nuchterheid is het parool van Schiedamse paragnost Jan Bouw. 'Geen show, hocus-pocus of ego-tripperij' Actrice Lot Lohr speelt de kleindochter van 'opa' Joekes. De klus viel reuze mee, Lot is de echte kleindochter van het voormalig Kamerlid. Door Rob van Stek SCHIEDAM Een donker blauwe auto, type Escort, met au totelefoon, bestuurd door een for se, grijsharige en sigaren roken de man in een chique pak. Zegt dat me iets? De namen Paul en Henri dan? Iemand die op twee krukken loopt, herken ik dat? En hoe zit het met dat grote oranje vlak, dat alsmaar terugkeert? He laas, ik moet het antwoord schul dig blijven. Er gaan nog steeds geen bellen rinkelen. Rustig, heel rustig spreekt Jan Bouw zijn bevindingen uit, ter wijl hij mijn digitaalhorloge door zijn vingers laat glijden. Bepaald geen vage, oncontroleerbare uit spraken. Hij noemt man en paard. Mijn in Taiwan gefabri ceerde uurwerk roept beelden bij hem op van een pijprokende man met kolenschoppen van handen, die familie van me zou zijn, van een vulkaan en kloos ters in een Oosters land. Hij ziet me een boek schrijven in de toe- komst en voorspelt op korte ter mijn.; ruzies:op 'tmijm swerk. Er doemt een plaatje op van een kort, gezet vrouwtje in kleder dracht, een persoon met rood haar en een vreemde, disco- theek-achtige ruimte waar aller lei gekleurde* héfifeh>aanJ£n^t£ knipperen. v.S Klopt er wat van? Veel van wat de Schiedamse helderziende orakelt kan ik met geen moge lijkheid thuisbrengen. Maar daarom nog geen nood. „Dat kan allemaal nog komen. Het kunnen heel goed beelden uit de toe komst zijn. Onthoud het maar," adviseert Bouw. Die raad zal ik ter harte nemen, want een aan tal van zijn uitspraken geeft daar zeker aanleiding toe. Zo weet hij feilloos mijn knie ën aan te wijzen als meest zwak ke punt van mijn gestel. Hij ziet me een interview afnemen met filmcamera en microfoon. Klopt als een bus. Hij ziet me een groot aantal naslagwerken uit de kast trekken. Heb ik de week voor het gesprek inderdaad gedaan. Spreek ik soms veel Frans, of ga ik dat in de toekomst doen? Of de duvel ermee speelt, ik was juist van plan mijn schoolkennis weer eens op te halen vanwege een geplande vacantie in Alge- De Schiedamse paragnost Jan Bouw hoedt zich voor het wekken van overspannen verwachtingen. „Als uw vrouw is weggelopen kan ik haar echt niet terughalen." rije. Wie weet kom ik Paul en Henri daar ook nog tegen... Ook de karakterschets die Bouw losjes uit zijn mouw schudt doet me even slikken. Zondert) meer treffend. Hij zit er op geenv enkel punt echt naast. Vreemde1 ervaring, dat iemand die je ver der helemaal niet kent zo achter elkaar een groot aantal eigen- vln je opsomt. Komt dat^nou echt allemaal uit .dat 'klokide'? Natuurlijk, we hebben1 een uurtje zitten praten, en daar kan iemand met een goede men senkennis heel veel uithalen. Maar toch... voldoende reden voor twijfel, ook bij een scepti cus als schrijver dezes. Geboren en getogen Schiedam mer Jan Bouw ontdekte zijn ga ven voor het eerst in het Paas weekeinde van 1982. De telefo nisch verkoper bezocht al lange re tijd paranormale avonden en seances, maar in die periode be gon hij te merken dat hij zelf ook het nodige vermocht op dat vlak. „Het is heel vreemd en snel ge gaan, in twee of drie maanden tijd is die aanleg naar huiten ge komen," vertelt hij. Hij was ertoe voorbestemd, weet Bouw. „Later heb ik beseft dat de voorbereidingen al veel langer aan de gang waren. Ik moest een zekere ervaring opbou wen, een innerlijke groei mee maken." Toen het bedrijf waar voor hij werkte korte tijd later failliet ging, was de keus voor Bouw niet moeilijk. Vanaf 1983 heeft hij een full-time praktijk als paragnost, deels in Schiedam/ passen dat je het niet als je eigen klacht gaat interpreteren." Toen hij de foto van een over leden vrouw voorgelegd kreeg be gon hij automatisch op een zeer speciale manier aan zijn neus te trekken. Het bleek een zenuw trekje van de gestorvene te zijn. Ook kan het gebeuren dat Bouw de manier van praten overneemt van zijn 'object': gejaagd, stotte rend, of juist heel vloeiend. Uit alle sociale lagen komen 3 mensen bij Bouw over de vloer 2 voor een consult. Hij adviseert zakenlui en politici, gevangenen s en kroegbazen. Ook Surinamers en Marokkanen mag hij tot zijn S omvangrijke klantenkring reke- S nen. Van oudsher zijn de vrou wen ruim oververtegenwoordigd. Mannen maken slechts een kwart uit van zijn cliëntèle. De meeste mensen die bij hem aankloppen kampen met zakelij ke problemen of moeilijkheden in het huwelijk, met de kinderen of de ouders. Vaak zijn. de ver- de andereiheift vande lijd sin heton wachtingen hoog, i gespannen „Men jd?nkt soms wel eens dat ik weggelopen ^^echtgenoten een- twee-cfrie terug lean brengen. Zo werkt dat natuurlijk niet, ik hen geen tovenaar. Ik neem dingen waar, maar kah er. mets aan ver- anderen. Als ik iemand niet kan heipén, 'zeg' ik'hét eerlijk.'Ze wil len soms alleen maar leuke din gen horen en raken gepikeerd als ik iets vertel wat ze liever niet willen weten. In sommige geval len leidt dat tot agressie, ik ben meerdere malen bedreigd." In het wereldbeeld van Bouw, die in reïncarnatie gelooft, ligt de toekomst al voor het grootste deel vast. Op het moment dat je geboren wordt is je hele levens loop en sterfdatum al bekend. Maar als je er niets aan kan ver anderen, wat heeft het dan voor zin om advies te vragen? „Hoe wel vrijwel alles al bepaald is heeft de mens toch een beperkte ruimte om dingen zelf in te vul len, positief of negatief. Wat doe je met die mogelijkheid? Ik houd mensen altijd de positieve kant voor, ga ze geen problemen of angsten aan zitten praten. En zonder show, egotripperij of ho- cus-pocus, want juist paragnosten moeten met beide benen op de grond blijven staan." Belgische fSaéseltnorf aayd trs«« Bouw magnetiseert 5 en fun- geert als trance-medium. Daar naast noemt hij zichzelf helder ziend, -horend, -voelend en -rui- £ends J#|.yjcrijgu: Jmj-£edaeii door als een stukje film, andere keren is het een stilstaand, beeld een «-'dia'.Ji*Bouw:-J,Ik heb op d(ie manier een cliënte kunnen waar schuwen voor bedreiging met een vuurwapen. Kort nadat ik dat beeld gezien had kreeg ze een aanrijding en* kwam er een agressieve bestuurder met een pistool op baar af." Er zijn meer zaken die de Schiedammer buitenzintuiglijk waarneemt. Een stem, merk waardig genoeg niet als vrou wen- of mannenstem te duiden, fluistert hem af en toe namen in van personen, steden, landen. Als er een schilder tegenover hem zit is het niet uitgesloten dat hij soms een indringende verf lucht ruikt. Zijn heldervoelend- heid brengt ook een gevaar met zich mee. Het stelt hem in staat emoties en pijnen van anderen te ervaren. Hij kan de hoofdpijn, spanning en rugklachten van zijn cliënten in zijn eigen lichaam voelen. Bouw: „Dan moet je op- Jongeren wassen auto's SCHIEDAM Jongeren uit de wijk Oost gaan op zaterdag 21 oktober auto's wassen om geld in te zamelen voor de aan leg van een skateboard terrein. De jongeren staan op het plein tje voor het Kluphuis Oost aan de Galileistraat in Schiedam. Eén schoonmaakbeurt kost die dag tien gulden. De actie wordt ondersteund door de bewoners organisatie, die binnenkort een rommelmarkt zal houden ten bate van de skateboardbaan. Karate in Kluphuis Oost SCHIEDAM Het Kluphuis Oost begint vrijdag 20 oktober met karatelessen voor kinderen van zes tot en met tien jaar. De 1 lessen kosten tien gulden per maand. De training is elke vrij dag van 19.00 tot 20.00 uur. Een karatepak is voor de eerste bijeenkomsten nog niet ver plicht en als 'welkomskadootje' is de eerste les gratis. Aanslui tend op de karate-kursus is er wekelijks op vrijdagavond van 20.00 tot 21.00 uur karate voor heren/volwassenen. Voor hen bedraagt het kursusgeld vijftien gulden per maand. Geïnteres seerden kunnen bellen naar Kluphuis Oost, telefoonnum mer: (010) 4735435. Foto-workshop voor jongeren in De Erker SCHIEDAM Jongeren vanaf zestien jaar kunnen in wijkcentrum De Erker stapsge wijs kennis maken met de foto grafie. Op dinsdag 24 oktober houdt Iwan Takaes om 19.30 uur een introduktieavond over de nieuwe basiskursus Zwart wit fotografie. Het lessenpakket besteedt aandacht aan de diver se aspecten van het fotografe ren: de belichting, het donke- re-kamer werken de afwerking van de foto's; het komt alle maal aan de orde. De kursus eindigt met een gezamenlijke expositie of presentatie van het gemaakte werk. Het lesgeld be draagt vijftig gulden voor tien bijeenkomsten. 'Menseneters'Je zien in hot Passagetheater, Agnita bij spiritisten SCHIEDAM Agnita Oos- terwijk verzorgt op donderdag- avond 19 oktober bij de Spiritu- ele Vereniging Harmonia in het q wijkcentrum Nieuwland, Dr. t Wibautplein 165, een verhan- 1 deling over psychometrie. Aan vang 20.00 uur. Informatie bij A. Koenderman-van der Most, a telefoonnummer: 4733809. -< Schiedam kanaal 3 VHF Maassluis kanaal 3 VHF Rotterdam ACR 1 kanaal 28+ UHF Rotterdam ACR 2 kanaal 7 VHF (brt2) Rotterdam ACR 2 Kan ook ontvangen worden in Albrandswaard, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs en Bleiswijk. Op de kabel in Rotterdam wordt ook het programma van Stads TV Rotterdam uitgezonden op KANAAL 28 Op maandag tot en met vrijdag, dagelijks om 17.30 uur met een herhaling om 22.30 uur. Stads TV Rotterdam en de Avondbladen TV krant elke dag uw eigen stad op de televisie. rotterda Wiitu meer informatie over Avondbladen TV Krant of vertegenwoordigersbezoek met demonstratie? Bel dan 010-4048056. Door Bernadette Neelissen VLAARDINGEN Zowel het college van burgemeester en wet houders als een aantal raadsleden is van mening dat de kwaliteit van Vlaardingse kabelkrant van het be drijf KabelGids BV veel te wensen overlaat. Het onderwerp kwam on langs kort ter sprake in de raads vergadering in Vlaardingen tijdens een discussie over doorgifte op de kabel van de commerciële zender RTL-Véronique. SP-fraetievoorzitter Remi Poppe gooide de knuppel in het hoenderhok door te zeggen dat de kabelkrant alleen nog maar uit 'reclame en een paar losse politie berichten' bestaat. „De burgemeester heeft de ka belkrant destijds in huis gehaald vanwege de informatieve waarde," sprak Poppe. „Diezelfde kabelkrant heeft nu geen enkele informatieve waarde meer. Ik denk dat een in grijpen door het college hier op zijn plaats zou zijn: óf verbeteren, óf de krant gaat van de kabel af." Poppe werd door meerdere raadsleden gesteund in zijn opvat tingen over de kabelkrant. J. Bar- nouw (VVD): „Ik ben met de heer Popne van mening dat hier een her overweging nodig is." Ook het CDA sloot zich bij de ontevreden gelui den aan. Burgemeester F. van Lier liet weten dat hij in 1986 voor de krant van KabelGids (toen nog Info- kab geheten) gekozen heeft 'op grond van de formule zoals die in de eerste instantie gehanteerd werd'. Hij betreurde het te moeten constateren dat de de krant nu 'in negatieve zin afwijkt van die for mule'. Volgens wethouder H. van der Linden (Mediazaken) kan het colle ge contractueel gezien geen invloed uitoefenen op de kwaliteit van de kabelkrant. „Het enige middel dat we hebben om 'iets aan de kabel krant te doen' is het niet-verlengen van het lopende contract," gaf hij aan. „Als ik me niet vergis loopt dat nog tot eind van dit jaar." Het al of niet verlengen van het contract hangt af van de plannen van de kabelkrant om haar produkt aantrekkelijker te maken. Van der Linden: „Enkele weken geleden heb ik een gesprek gehad met de direc teur van KabelGids. Wij willen we ten hoe ze aan onze wensen tege moet denken te gaan komen. Dat zouden ze voor ons op papier zet ten, en ik verwacht dat overzicht zeer binnenkort." Volgens Van der Linden begon de ontevredenheid over de kwali teit van de kabelkrant kort na de reorganisatie aldaar op 1 september jongstleden. „Dat zal nu zo'n acht weken geleden zijn," zei de wethou der. „Er verscheen nauwelijks meer nieuws over raadsvergaderin gen en commissies, terwijl de poli tiek toch graag ziet dat dat soort za ken ook aan de burger worden ge presenteerd! Bovendien hadden wé geruchten gehoord als zou de Kabel krant erotische verhalen gaan uit zenden... vandaar dat we toen om opheldering hebben gevraagd." KabelGids-manager Jan van Steeg, die de gesprekken met Van der Linden heeft gevoerd, onthoudt zich van commentaar: „Zodra ik met de wethouder om de tafel heb gezeten zal ik u graag te woord staan." Als het contract met KabelGids, dat in mei 1989 werd aangegaan na de faillietverklaring van Infokab, niet verlengd wordt zullen andere kabelkrant-bedrijven "in beeld' 'ko men. Eén van hen is de kabelkrant van de Avondbladen Combinatie Rotterdam (ACR), één van de gega digden van het eerste uur, die in Schiedam, Rotterdam en Maaas- sluis wordt uitgezonden. Frank van Riel, manager van de ACR-Kabelkrant: „De criteria waar op in Vlaardingen de kabelkranten werden beoordeeld waren: kwali teit van het lokale nieuws, plaats en kwaliteit van de advertenties, de duidelijkheid van het onderscheid tussen advertenties en redactioneel, herkenbaarheid van de rubriek 'ge meentelijke informatie' en grafi sche vormgeving. Wij maken de beste kabelkrant van allemaal, maar toch kozen ze in Vlaardingen voor KabelGids. Zonder die keuze met argumenten te omkleden: in het raadsbesluit stond slechts dat 'het concept van KabelGids, beoor deeld aan de hand van bovenge noemde criteria,' het college 'het meest aansprak'." SCHIEDAM De begroeïng van de Noord-Kethelpolder heeft dringend extra aandacht nodig. Daarom trekt de Kotgroep Schie dam er vanaf zaterdag 21 oktober regelmatig op uit om te gaan knot ten, het snoeien en aanplanten van jonge bomen. Het is voor Tiet tien de achtereenvolgende jaar dat deze groep vrijwilligers werkt aan het behoud en herstel van het het na tuurlandschap in deze polder. Het snoeien gebeurt éénmaal in de veertien dagen op zaterdag, van 9.30 tot 15.00 uur. De knotgroep maakt uitsluitend gebruik van mi lieu-vriendelijke gereedschappen, zoals zagen en snoeischaren, zodat (ie vogels in de Noord-Kethelpolder niet weggejaagd worden. Iedereen werkt naar eigen vermogen en be paalt zelf het tempo. „Niets moet en alles mag," luidt het motto. De knotgroep heeft nog plaats voor extra vrijwilligers. Belang stellenden kunnen op 21 oktober nader kennis maken met het werk van de groep hij het Natuur Educa tief Centrum aan de Harreweg in Schiedam. Voor meer informatie kunnen ze ook contact opnemen met Aad Sauer (tel. 010-4749725) of Chris Vermaat (tel. 010-4714897). atte merken meestal klaar terwijl u wacht da's pas service* Burg H Gretelaan 273 SCHIEDAM Tel 010-473 82 22 50 jaar Uw bedden-specialist Hoofd-sponsor Excels!» r'20 hülsta studio SINGEL 51 SCHIEDAM (achterzijde Broersvest) «wr* p'tiJ 'v SCHIEDAM fr-i-r, In de grote,, zaal van. het-rPassagetheater,as op woensdag 18 oktober de kin dervoorstelling-'De Menseneter' te zien. D,e Menseneter Ys~~eenl gedachte jn'hef hoofd,,van ,twee meisjes, dfe zo. balen .van" hun baantjes dat ze het leven onver draaglijk vinden. Om de klan ten waar ze zo'n hekel aan heb ben in hun fantasie om zeep te helpen hebben allebei een 'Menseneter' bedacht. Deze fan tasie-figuren gaan echter een heel eigen leven leiden en doen dingen die de meisjes helemaal niet zelf bedacht hebben... De voorstelling begint om 14.00 uur en is bedoeld voor kinde ren van 8 tct 12 jaar. De toe gangsprijs bedraagt ƒ3,75. Ingezonden mededeling AVONDBLADEN. TV Ingezonden mededeling Ingezonden mededejing

Het Vrije volk | 1989 | | pagina 1