GSD opent infotheek voor 'maatwerk' oncentratie van informatie over bijstand en hulpverlening KUNST TE KIJK TV Het Vrije Volk SCHIEDAM bif Zt develd' *AN BELEG m V(RANT Akkoord over .reconstructie Fabripfein Islamitisch begraafvak op Beukenhof Waar vindt u de Avondbladen TV krant op uw televisie? Vuilnisstort bij Wilton voorbij B E Z 0 R 6 I N 6 Vrouwendag in de Erker Piatlèl in concert Nieuwe kans als monteur PAGINA 4 WOENSDAG 7 MAART 1990 SCHIEDAM De groeiende •iaag naar 'informatie op maat' bij de Gemeentelijke Sociale Dienst was aanleiding een voor lichtingsbalie in te richten in het gebouw aan de 's Gravelandseweg 567, In de bezoekershal opent ver antwoordelijk wethouder Chris Zij develd maandag de GSD-infotheel De maatregel past volgens de dienst in het landelijke beleid voor sociale vernieuwing. Schiedam mers kunnen er terecht met de meest uiteenlopende vragen. In de infotheek staat een grote verzaroe- ling informatiemateriaal overzich telijk uitgestald. Ook is steeds een ambtenaar aanwezig om monde linge informatie te geven. Dat er aanzienlijk meer behoef te was aan maatwerk kreeg de GSD te horen van zijn cliënten. De gebruikelijke voorlichtingscampag nes schoten tekort, ontdekte men. Overigens niet alleen in Schiedam; in vrijwel alle andere gemeenten van Nederland bleek dat veel men sen niet op de hoogte zijn van de mogelijkheden. De oorzaak daar aan wordt toegeschreven aan on bekendheid en de de ingewikkeld heid van de regelgeving. In moei lijkheden geraakte uitkeringsge rechtigden, maar ook anderen, hadden vaak al eerder hulp kun nen krijgen. Het is niet voor niks, dat op initiatief van de GSD Rot terdam de landelijke Stichting Voorlichtingscentrum Sociale Ver zekering besloot tot de uitgave van een 'Eet Vragenboek, alles over bijstand', waarin op zeer overzich telijke wijze honderd vragen op het gebied van bijstand worden behandeld. Bij de opening van de infotheek zal de eigen uitgave van zo'n boek van de Schïedamse sociale dienst verschijnen. De afgelopen jaren is deze dienst al zeer actief geweest op het gebied van het zoeken naar mogelijkheden voor cliënten om nder van een uitkering afhanke lijk te zijn. Er werden bijvoor beeld initiatieven genomen of ge steund om terugkeer of intreding in het arbeidsproces te bevorde ren. Voorbeelden daarvan zijn het scholingsproject HOMED en de nauwe samenwerking met het Ge westelijk Arbeidsbureau Nieuwe Waterweg Noord. De contacten met de cliënten namen ook aan zienlijk toe, waarbij steeds duide lijker werd dat de behoefte aan op het individu afgestemde voorlich ting groeide. Dat was ook de aan leiding om de voorlichting op het gebied van sociale wetgeving, scholing en dienstverlening te con centreren in de nieuwe infotheek. In de nieuwe ruimte in de bezoe kershal van het GSD-kantoor. neemt de Vacaturebank van het arbeidsbureau een belangrijke plaats in. Belangstellenden kunnen hier zelf een vakature opzoeken en ter plekke de betreffende werkge ver opbellen. In de i afotheek is ook informa tie te vinden over vrijwilligers werk, ouderenwerk, gezinsverzor ging en andere instellingen op het gebied an dienstverlening. Tege lijkertijd is besloten bij de GSD de berichtgeving aan de cliënt en de telefonische bereikbaarheid van de dienst te verbeteren. Jan Anderson enthousiast over tentoonstelling over Vlaardingen in de oorlog SCHIEDAM - Het 'Comité Ver ontruste Bewoners Schiedam inza ke RW-19' en de Werkgroep Stop RW-19 doen in een brief aan het bestuur van de Partij van de Ar beid een dringend beroep om Chris Zijdeveld te behouden als wethouder van onder andere Mi lieu, Verkeer en Vervoer. Het spreekt ook zijn waardering uit voor deze onderdelen van het ver kiezingsprogramma van de PvdA. Zij schrijven dit na bestudering van de diverse programma's voor de raadsverkiezingen. „Ondanks het feit dat niet alle leden van ons comité en ao werkgroep dezelfde politieke voorbeur hebben, zijn wij niet ontevreden met de stel- lingname van uw partij met be trekking tot het ü.ema Verkeer en Vervoer. Wij denken dat dit mede geinspireerd is door de daden van uw wethouder in deze kwestie."De briefschrijvers signaleren tegelij kertijd de 'in onze ogen minder fraaie wijze van het vaststellen van de verkiezingslijst' en dringen aan op een nieuwe wethouderster mijn voor Chris Zijdeveld. Als mo tieven geven zij aan, dat Zijdeveld 'als een van de weinige uitvoeren de bestuurders in de Randstad' zich écht heeft ingezet voor het milieu en openbaar vervoer en hij op dit gebied veel ervaring heeft en het grote geheel ziet. SCHIEDAM Tussen omwo nenden van het Fabriplein en het projectteam is overeenstemming bereikt over een basisplan voor herinrichting van het Fabriplein. Het plein is al jaren een gemeente lijk zorgenkindje en een bron van ergernis voor de bewoners hoewel het nog maar drie jaar geleden al een gedeeltelijke herinrichting heeft ondergaan. Het plein was erg vervuild en stond meer dan één jaar vol met bouwketen. Wethou der Hans van Kleef (Stadsvernieu wing), die zelf aan het Fabriplein heeft gewoond, stelde vorig jaar dat het heringericht moet worden. Tijdens de besprekingen stelden de bewoners dat het geen zin heeft een plein opnieuw in te richten, wanneer er daarna geen aandacht is voor onderhoud en verval. In overleg is daarom besloten tot het instellen van een beheerwerk- groep. Het basisontwerp voor het nieuwe plein is onder meer geli eerd aan een enquête die de Bewo- nersvereniging Schiedam West on langs onder omwonenden heeft ge houden. De uitslag gaf aan dat de meeste bewoners een rustig speelplein wensen met veel groen, Door Annet van Aarsen VLAARDINGEN - Jan Ander son, de man achter het Streekmu seum in Vlaardingen, kan enorm veel redenen bedenken voor een fintoonstelling over Vlaardingen in de Tweede Wereldoorlog, maar eigenlijk zou hij het liefst presi dent Richard von WeizsScker van West-Duitsland willen laten zien hoe de stad de hongerwinter heeft beleefd. Volgende week maandag opent Anderson de tentoonstelling Nee en nog eens nee! Vlaardingen in de Tweede Wereldoorlog' in de Burgerzaal van het stadhuis. Dins dag brengt Von WeizsScker een be zoek aan de stad. En aan de ten toonstelling, waar hij de Geuzen penning in ontvangst neemt. De wens van Anderson gaat dus in vervulling. De man achter het museum heeft sinds I960 om de vijf jaar exposities georganiseerd over het onderwerp Vlaardingen tijdens de' oorlog en hij heeft er nog steeds niet genoeg van. Deze week is hij bezig met de voorbereiding van de achtste tentoonstelling. „Eigenlijk zijn er een flink aan tal bijzondere dingen in Vlaardin gen gebeurd tijdens de Tweede Wereldoorlog," meent Anderson, „Het luchtafweergeschut haalde in de eerste vier dagen van de oorlog hier in Vlaardingen 58 Duitse vliegtuigen naar beneden. Het was Bürgero*fe$ter Naast foto's en affiches laat de tentoonstelling 'Nee en nog eens nee' van Jan Anderson een aantal scenes met poppen zien. langrijke rol; ze nemen op de ten toonstelling dan ook een promi nente rol in. Anderson wordt en thousiast als hij over de verzetsbe weging vertelt, maar de economi- voor NederlaEd^fienP^absoluht 're- ^sche^ situatie- •tijdBns'j'»de«»*oorloe cord. De eerste verzetsbeweging in Nederland, de Geuzen onder lei ding,, van Ary, Kop, „kwam uit Vlaardingen. De eerste mensen, die door de Duitsers werden te rechtgesteld, waren Vlaardingse verzetsstrijders." De C uzen speelden tijdens de oorlog in Vlaardingen dus een be- c rijpt hem nog meet JJë moet je voorstellen dat er hier in Vlaar dingen enorm* veel werklozen^wa- ren De visserij lag immers hele maal stil en daardoor stonden bij voorbeeld de mensen uit de visver werkingsindustrie ook op straat. Op een gegeven moment had Vlaardingen het hoogste sterftecii- fer van Nederland. De honger sloeg hier nog eens extra toe om dat niemand in Vlaardingen van de landbouw leefde; zelfvoorzie ning was er daarom niet bij." Het was een samenballing van factoren, redeneert Anderson; „De industrie, ook een belangrijke in komstenbron, kon niet draaiende worden gehouden omdat er geen grondstoffen waren. Het gevolg was dat er een enorme druk werd uitgeoefend om in Duitsland te gaan werken. Als je werkloos was, dan kreeg je geen inkomen, geen stamkaart en geer. bonnen. Een moeilijke situatie dus, maar hon derden mensen doken onder. An deren waren met hun boot op zee toen de oorlog uitbrak. Er zijn in Vlaardingen talloze vrouwen, die vijf jaar lang niet geweten hebben waar hun echtgenoten zaten en of ze nog wel leefden. Ik ken iemand/ die al een rouwdienst had gere geld. Na de oorlog stond haar man ineens op de stoep. Dat is echte tragiek." Naast foto's en affiches laat de tentoonstelling in de Burgerzaal ook een aantal scenes met poppen zien. De mobilisatie, de gaarkeu kens, de voedseldropping en de be vrijding worden onder andere uit gebeeld. Daarnaast toont de expo sitie ook de manier waarop de Duitse propaganda werkte. Zo is er bijvoorbeeld een exemplaar van het handboek van de Hitlerjugend, waarin niet alleen staat beschre ven hoe je een tent moet opzetten maar ook hoe je je vijand uit moet schakelen. „Moet je je voorstellen dat het al in 1933 verplicht was voor Duitse kinderen vanaf acht jaar om lid te worden van deze be weging. Dat moet die kinderen enorm hebben beïnvloed," zegt Anderson. Voor zijn expositie heeft hij een aantal bijzondere objecten op de kop weten te tikken. Zo is er bij voorbeeld een aanplakbiljet, waar op de sigarenhandelaar Ligthart na de bevrijding aankondigt dat hij duizend sigaretten en vijftig bolknakken te verdelen heeft (gra il tis) voor heren vanaf vijftien jaar. g Anderson: „Een sigaret kostte toen ongeveer een tientje." De verzamelaar heeft ook mate riaal van door Duitsers in beslag genomen Vlaardingse schepen, die onder de vlag van het Rode Kruis, in zee gestorte Duitse vliegers op pikten. De tentoonstelling 'Nee en nog eens nee! Vlaardingen in de Tweede Wereldoorlog' is vanaf 12 maart tot 5 mei elke werkdag te bezichtigen van 14.00 tot 16.00 uur, bovendien is de tentoonstelling ook geopend op koninginnedag en op de bevrijdingsdag zelf. De toegang is gratis. SCHIEDAM Islamitische ge lovigen krijgen op de Beukenhof een begraafvak. Hiermee gaat de gemeente in op verzoeken van de Turkse gemeenschap in Schiedam. In verband met de afwijkende vorm van begraven (zittend of met het hoofd in de richting van Mek ka] acht de gemeente het wel noodzakelijk om bijzondere tarie ven te hanteren. Begraven ge schiedt in Schiedam in twee lagen en „kost 875 gulden- Voor het ge bruik van een algemeen graf, waarin op verzoek slechts één stof felijk overschot wordt bijgezet zo als dat bij Moslims het geval is, wil de gemeente het tarief verdub belen. Hiermee treedt Schiedam in de tarieven die ook buurgemeente Rotterdam hanteert. avondbladen ROTTER DA u meer informatie over Avondbladen TV krant of vertegenwoordigersbezoek met demonstratie? Be! dan 010-4048056 PERSPEX Tot eind maart exposeert de Sehie- damse kunstenaresse Carmen Po- sno in de foyer van theater de Teerstoof. Posno exposeerde vijf jaar geleden haar schilderijen voor het eerst in Schiedam. De inmid dels 27-jarige Posno heeft een vrij zeldzame schildertechniek ontwik keld. Zij ziet af van elke relatie tot de zichtbare werkelijkheid, waar bij twee richtingen worden onder scheiden; een geometrische en ab- stract-expressionistische. KATTEN Om te oefenen ging Willeke Ro smolen naar het asiel en naar kat tenshows. Zij tekent haar katten met behulp van foto's. De dieren blijven zelden in de gevraagde po se staan. Via het tekenen van haar petunia's op het balkon belandde ze uiteindelijk bij het schilderen van de natuur. Naast etsen en wer ken op fluweel, legt zij zich toe op het portrettekenen. Olieverf, te keningen en aquarelpotlood-wer ken zijn te bezichtigen in de Schie- damse Galerie in Polikliniek B.K.- laan. De galerie is op werkdagen geopend van 9.00 tot 17.00 uur. De expostitie duurt tot en met 30 maart. AARDKORST In De Hermandad is tot 15 maart een expositie te zien van het werk van de Rotterdamse Krysia Peka. Peka werkt al bijna zeventien jaar als kunstenares. In 1978 studeerde zij af aan de Academie van Beel dende Kunsten in Rotterdam. De natuur is steeds het uitgangspunt in haar werk. Schetsen die zij maakte tijdens werkreizen, ver werkt ze in haar schilderijen. De technieken die ze daarbij gebruikt, zoals collages en olieverf, roepen associaties op met de aardkorst. Naast haar werk als kunstenares is zij als docente verbonden aan de Vrije Academies in Vlaardingen en Rotterdam. Eetcafé De Herman dad zit in het voormalige politie bureau aan de Grote Markt en is geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag. De toegang is vanzelf sprekend gratis. UITZICHT De Vlaardingse Sandra Gallo expo seert tot en met 26 april in de Bondsspaarbank aan de Schiedam- seweg 12 te Vlaardingen. Zij toont tekeningen uit de serie 'Uitzicht'. Alle werken zijn in dezelfde ge mengde techniek; droge pastel en vetkrijt op papier. De primaire kleuren en figuratieve voorstelling met abstracte elementen zijn ken merkend voor deze kunstenares. Sandra Gallo volgde een aantal ja ren de opleiding publiciteitsvorm- geving aan de academie voor beel dende kunsten te Rotterdam. Daar na sloeg zij haar eigen weg in. „Ik gebruik de basis die ik laar heb heb opgedaan voor mijn schilderij en," zegt ze zelf. De titels van Gal- lo's werk spreken voor zich; het publiek mag zijn eigen interpreta tie geven. SWARTE Tekenaar Joost Swarte, bekend van kinderpostzegels, strips in Vrij Nederland, Humo en jeugdblad Jippo, exposeert tot en met 14 april in het Theatercafé in Vlaar dingen. in de stijl van Swarte zijn traditionele esthetische elementen te herkennen; de heldere lijnvoe- ring in de stijl van Hergé of het werk van de kunstenaarsgroep De Stijl. In de galerie van het theater café aan de Schiedamseweg 51, zullen voornamelijk affiches en il lustraties te zien zijn die Swarte ontwierp voor theater, film en mu ziek. De openingstijden zijn op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur en één uur voor en na de avond voorstellingen. P ROBUUST De Spaanse schilderes Dora Dolz schildert stillevens en landschap pen. Deze 'genres' zijn uitgewerkt tot vlakke, sterk verenigvoudigde vormen. Haar stijl kenmerkt zich door de felle kleurcontrasten en nadrukkelijke contouren. Zij werkt bij voorkeur met grote, robuuste vlakken. Ze neemt vaak zware, masiéf krullende vormen in haar werk op. Toch stralen haar beel den een opvallend 'joie de vivre' uit. De uit Barcelona afkomstige kunstenaresse exposeert tot en met 24 maart in de Galerie Artho- theek. Cultureel Centrum Hol- landia in Vlaardingen. De ope ningstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur en van* 13.00 tot 17.00 uur en vrijdag tot 18.00 uur. Vrijdag avond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 1200 tot 17.00 uur. BLOEMEN In De Zeeman in Vlaardingen ex poseert tot eind maart Joan Pos t- huma haar bloemen-foto's. „Een opname van zo dichtbij is het be treden van het sfeergebied van de bloem, haar beweging voelen, haar kleur beleven, haar vorm waarne men en met het licht naar een juiste compositie zoeken. De foto laat een vluchtig contact zien van die hele achterliggende wereld," zegt de fotografe over haar eigen werk. De Zeeman is te vinden aan de Hoogstraat 205. OOST-INDISCH De nieuwste schilderijen van de vlaardingse kunstenaar Rinke Baaima geven impressie van men sen en gebeurtenissen op een car- toon-achtige wijze. Zijn portretten, in caseïne en oost-indische inkt, hebben iets humoristisch. Uit gangspunt van de kunstenaar is dan ook een positieve kijk op de werkelijkheid, Mijnie van Toledo maakt aquarellen en schilderingen in olieverf, acryl Thea Mulder maakt keramieken. Pas tijdens het werken krijgt haar werk de uitein delijke, creatieve vorm. Hierdoor ontstaat een spannend en gevoelig stukje werk. Baaima, Mulder en Van Toledo exposeren tot eind maart in het Zonnehuis in Vlaar dingen. De openingstijden zijn van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur. Zaterdag tot en met maandag van 14.00 tot 20.00 uur. POLAROID Onder het motto 'Ik fotografeer al jaren" exposeert Auke Bergsma uit Vlaardingen 10 jaar Polaroid foto grafie (1980—1990), dat een be langrijk deel uitmaakt van zijn oeuvre Door met name overdre ven kleurgebruik weet Bergsma met diverse Polaroidmaterialen zijn modellen op eigenwijze, vaak humoristische manier neer te zet ten. De foto's vormen op zichzelf nonchalante vertellingen, rijk voorzien van pikante accessoires en gekke bekken. 'Twee gekookte eitjes', 'En, verdient dat nog wat in de fotografie' en 'Groeten van pa uit Hoek van Holland' zijn en kele titels. De expositie is tot en met 30 maart te zaen in Capi-Lux Vak, Abraham van Stolkweg 48 in Rotterdam. SCHIEDAM Het Reinigings- bedrijf van Schiedam brengt sinds vandaag geen vuilnis meer naar een reparatieloods van Wilton Fij- enoord voor opslag. De noodzaak hiervan is verdwenen nu de blok kade door akkerbouwers bij de VAM in Wijster is opgeheven. Schiedam voert sinds gisteren in treinwagons weer vuilnis af naar het verwerkingsbedrijf in Dren the. Ook vandaag vertrekken weer acht wagons met tweehonderd ton vuilnis, waardoor in het overlaad- station aan de Parallelweg weer voldoende ruimte is ontstaan voor de overslag van de 150 ton die da gelijks wordt opgehaald. In de opslagloods ligt zeshon derd ton vuilnis te wachter op transport naar Wijster. Voorlich ter Mari Dingenouts van het Rei- nigingsbedrijf: „Vandaag wordt overleg gevoerd op welke wijze de berg naar Wijster wordt getrans porteerd. Het lijkt ons weinig zin vol om het eerst op vrachtwagens te laden en dan weer te storten in ons eigen overslagcentrum. Waar schijnlijk is het zinvoller om de vrachtwagens direct te laten rij den naar Wijster. Geprobeerd wordt hierover met de directie van de VAM overeenstemming te bereiken." Voor het transport zijn naar verwachting dertig vrachtwagens nodig. „Over de extra kosten zal ook nader worden gesproken. En niet alleen over het transport, maar ook over de betaling van overuren en de extra mankracht die is ingezet," aldus Dingenouts die voorts benadrukt dat de pro blemen rond het ophalen van vuil nis en de opslag beperkt gebleven dankzij de medewerking van de directie van de scheepswerf. 010-4004.444 Voor nabezorging bellen maandag t/m vrijdag 18.00-19.00 uur Zaterdag tot 16.00 uur. Adressen en overige tel. nrs. zie service-pagina. Kantoormachines en kasgeld weg SCHIEDAM De firma Brama Engineering aan het Nieuw Sticht mist na een in braak een fax, schrijfmachine, rekenmachine, radio en enig kasgeld, De totale waarde van de buit bedraagt zesduizend gul den. De inbreker verschafte zich de toegang door het force ren van een stalen rolluik. t 7 30.000 gulden aan schoeisel gestolen SCHIEDAM Voor 30.000 gulden aan schoenen, laarzen," schaatsen en zolen is maandag nacht bij een inbraak verdwe nen uit 't Schoentje in de Alei- dastraat. De dieven, die ver moedelijk gebruik hebben ge maakt van een grote bestelwa gen, namen ook een onbekend bedrag aan wisselgeld uit de kassa mee. Men verschafte zich de toegang door eerst een ruit te vernielen en vervolgens het traliewerk los 'te schroeven. SCHIEDAM - Wijkcentrum de Erker viert zondag, drie da gen na de officiële datum, de Internationale Vrouwendag. Op het progamma staan onder meer een optreden van een Fla- menco-groep (14 uur), talks-1' hows met vrouwen over diver se onderwerpen (vanaf 14'.30" uur) en een optreden van hét zangkoor de Houten Kelen. Op' de dag zullen diverse organisa ties mev informatiestands aan wezig zijn. De entree is gratis en er is kinderopvang aanwezig.Daamaast begint de Erker met een cursus karate voor jongens en meisjes boven •de veertien jaar. De lessen zul len op de woensdagen van 19.30 tot 20.30 worden gegeven door Mario Oudheusden. Voor informatie en aanmeldingen kan men contact opnemen met het wijkcentrum, tel: 4267767. PvdA-leden gepikeerd SCHIEDAM - „Veel leden zijn acht gepikeerd," schrijft Jan Klijn in de pas verschenen Voorwaarts, de ledenkrant van •de PvdA-Schiedam. Hij vindt dat de kandidaatstelling voor de raadsverkiezingen binnen zijaivpartijj ,op^onjuiste .wijze, heeft plaatsgevonden. De daar aan Jêkappelde publiciteit, doet. zijn - .partij.--niet- - goed? meent Klijn. Het op lagere plaatsen zetten van Chris Zijdeveld, Cor Huijken, Arie van Loenen en Jacob Wiersma is volgens hem niet te rijmen met de uitgangs punten, die de onafhankelijke commissie zelf had geformuleerd.Ook Jan Krabben dam komt in Voorwaarts terug op het tumult rond de kandida tenlijst van de PvdA. Hij kon digt aan zijn stem aan Arie van Loenen te geven. SCHIEDAM Een opge wekte zangeres met een spon taan programma, zo beoordeelt songwriter/toetseniste Plattèl zelf haar eerste avondvullende programma. Geen heavy metal, wel heavy Plattèl. Vergezelt! van een band toert de zangeres' momenteel door het land niet de voorstelling What kills peop le, anderhalf uur popmuziek; met Engelstalige songs/ballads de nodige jazz/funk-invloeden" en verbonden door humoristi-" sche sketches. Vrijdag in thea ter De Teerstoof, aanvang 20.30 uur, toegang 12,50 gulden (CJP en Pas65 10 gulden). Concert Harpe Davids SCHIEDAM Vrijdag geeft christelijke muziekvereniging Harpe Davids haar jaarconcert in de grote zaal van het Passa getheater. Het orkest brengt een gevarieerd programma met zowel vast als nieuwe repertoi re. Het concert begint om 20 uur en de toegang bedraagt 7,50 gulden. Kaarten zijn alleen op de avond zelf vanaf 19.30 uur bij de kassa ;van het Passage theater verkrijgbaar, SCHIEDAM Het OOMTprojekt krijgt een ver-, volg. Het Opleidings— en Ont wikkelingsfonds voor de Motor voertuigenen Tweewieler- branche (OOMT) plaats langdu rig werklozen als automonteur op de arbeidsmarkt. Tijdens het eerste projekt, dat ia 1989 startte, hebben acht allochtone werklozen een baan gevonden. Het nieuwe projekt wordt ge presenteerd op woensdag 14 maart in de garage Van de Berg, Willem Beukelszoonstraat 63b te Vlaardingen. Burgemees ter Scheeres zal dan onder meer het woord voeren. Het OOMTprojekt is een samen werking tussen het OOMT, ie Stichting Beroepseducatie Nieu we Waterweg (SBNW) en het Gewestelijk Arbeidsbureau. mmmmm mm ÉrJTI vijfjaar lang niet waar hun mannen zaten' f r '1 jt i tj GRAVC«HAvl (INGEZONDEN MEDEDELING) Schiedam Maasluis Botterdam ACR 1 Rotterdam ACR 2 kanaal 28+ UHF kanaal 3 VHF kanaal 28+ UHF kanaal 7 VHF (BRT 2) Rotterdam ACR 2 kan ook ontvangen worden tn Albrandswaard, Bergschenhoek, Berkel en Rodenrijs en Bleiswijk Op de kabel in Rotterdam wordt ook het programma van Stads TV Rotterdam uitgezonden op KANAAL 28. Op maandag tot en met vrijdag, dagelijks om 17 30 uur, herhalingen om 18 30, 19 30. 20 30, 21 30 en 22 30 uur StadS TV Rotterdam en de Avondbladen TV krant elke dag uw eigen stad op de televisie Stads TV Rotterdam en Het Vrije Volk bieden u een schitterende poster aan van de Oude Haven Deze unieke productie, formaat 50 x 70 cm, kost slechts 7.50 en is verkrijgbaar aan de receptie van de Avondbladen Combinatie Rotterdam. Witte de Withstraat 25 Zolang de voorraad strekt.

Het Vrije volk | 1990 | | pagina 1