m. Flatwijk Nieuwland moet fors in tang Meiden uit Southampton bezoeken Schiedam KUNST TE KIJK Het Vrije Volk SCHIEDAM Projectplan: aanpassing oude flats, nieuwbouw en sociale verbeteringen in vijftien jaar mm Westland Beurs in teken wintersport en recreatie El FABER Idaiili mmm 9 wmmmm i mm p 1 Burgemeester wil band met stad in Oostblok mmm WS DINSDAG 9 OKTOBER 1990 lÉIS SCHIEDAM Wandelen door Oost-Europa? Dat kan tot en met 19 oktober in het filiaal Noord van de Openba- re Bibliotheek aan het Bach- plein. Er is]een tentoonstel ling te zien over het leven in .de andere helft van Europa. De expositie werd gisteren geopend -. dóór burgemeester R. Scheeres, die de tentoon stelling 'uitermate boeiend en informatief noemde. De burgervader hoopt, dat Schiedam op dezemanier nog meer kan bijdragen aan de contacten tussen Oost en West. De tentoonstelling is opgezet als was het een straatje met huizen. In elk huisje is een thema van het Oosteuropese leven te zien. Enkele van die onderwerpen, zijn: toerisme, onderwijs en wetenschappen, media, jon geren en milieu, gemeenten en handel. Door middel van foto's en voorwerpen wil de initiatiefnemer van de expo sitie] het Interkerkelijk Vre desberaad {IKV), duidelijk maken hoe het dagelijks le ven er in Oost-Europa uitziet en wat de rol van bet Wes ten kan zijn. Die rol is volgens burge meester Scheeres steeds be langrijker aan het worden. „In het oosten van Europa worden momenteel grote stappen in de goede richting gezet. Ze zijn er echter nog lang niet. Mensen moeten wennen aan democratie, er mee om leren gaan. Dat kan niet van de ene op de andere dag, daar is tijd voor nodig. Het Westen kan daar aan meehelpen." De burgemeester wees in zijn openingstoespraak op de taken die er voor Schiedam liggen. Sinds praten over vrede, veiligheid en Oost-Eu ropa niet meer op landelijk niveau plaatsvindt, maar ook voor een groot deel op lokaal niveau, kunnen", gemeenten 'veel méér doen. "„Schiedam wil dok haar steentje bijdra gen aan het overleg en de lcontacten met Oosteuropese landen dn steden. We doen al veer op dat vlak, maar er kan nog meer gebeuren. Deze tentoonstelling is een voor beeld, maar .we willen nog een stap, verder gaan," meen- de Scheeres; De tentoonstelling is nog te zien tot en met 19 oktober, tijdens de openingsuren van de bibliotheek. SCHIEDAM Technische, en sociale verbeteringen afzonderlijk toepassen is niet genoeg om de wijk Nieuwland van vérgaande verpaupering te redden, menen het college van B&W, het project team stadsvernieuwing in deze wijk en de Dienst Gemeentewer ken. Daarom is er een heheerplan opgesteld met daarin een flink aantal maatregelen, die op elkaar afgestemd de volgende vijftien jaar moeten worden uitgevoerd. Het aanpassen, ombouwen en slopen van flats, het bouwen van nieuwe woningen maar ook het opzetten van werkgelegenheidspro jecten zijn voorbeelden van plan nen, die het projectteam met de na-oorlogse flatwijk heeft. Het col lege wil met de maatregelen naar het Rijk voor financiële steun. „We hebben nog geen zicht op de totale kosten maar voor de ge meente alleen is dit niet op te brengen," verklaart wethouder A. Reijnhoutvan Stadsontwikkeling. Het project in Nieuwland komt officieel niet in aanmerking voor het fonds Stadsvernieuwing omdat dit is ingesteld voor de verbetering van vooroorlogse stadsgebieden. Ook subsidies van de overheid voor bijvoorbeeld nieuwbouwpro jecten zijn vólgensde huidige regè-] lingen niet aan te vragen voor een wijk als Nieuwland. Reijnhout verwacht echter dat er stromen geld los zullen bomen. „Wellicht krijgen we van het rijk en de pro vincie steun omdat dit een sociaal vernieuwingsproject bij uitstek is," aldus Reijnhout. „Maar ook verwacht ik binnenkort nieuwe regelingen." Volgens de wethouder kan het beheèrplan een regionale beteke nis krijgen. „Ook in de andere Randstad-steden zie je dat na-oor- losgse flatwijken net als in Schie dam ongeveer een kwart van het huizenbestand vormen. En ook daar worden de problemen steeds groter," aldus Reijnhout. De problemen waar de wethou der het over heeft, worden vooral, veroorzaakt doordat er geen geva rieerd woningaanbod is. Mensen hebben in dergelijke wijken dus weinig keuze wat betreft de wo ningtypen. Dit leidt veelal tot ver trek van gezinnen en ouderen, ter wijl jongeren, migranten en men sen in achterstandssituaties in de wijk blijven of komen wonen. Het gaat immers om relatief goedkope maar niet helemaal meer aan de eisen van de tijd voldoende wonin-' gen. Oppepper „Daardoor is een negatieve beeldvorming in gang gezet," meent projectleider F. Vreugdenhil van Stadsvernieuwing Nieuwland. „Dus willen we de wijk een oppep pergeven door onder meer te gaan variëren met de bebouwing. We willen een stelsel van buurten, die herkenbaar- zijn aan hun bouw stijl. Het beleid moet het resultaat hebben dat er ih de wijk weer ver schillende bevolkingsgroepen ko men wonen." Daartoe is in de ogen van de projectgroep een ingrijpende aan pak van in totaal dertig percent (negenhonderd woningen) van 2800 nog te verbeteren woningen nodig. Het gaat hierbij om maatre gelen, variërend van verregaande aanpassingen tot sloop en: vervol gens nieuwbouw. Nog eens 1900 woningen zouden in mindere mate moeten worden aangepast aan he dendaagse wooneisen. De overblij vende 4400 woningen in de wijk zijn al (niet ingrijpend) gereno veerd of komen daarvoor op korte termijn iii'aanmerking. Daarnaast moeten de winkelge bieden een face-lift krijgen. Alleen het winkelcentrum aan het noor delijk gedeelte van de Parkweg is volgens de projectgroep niet le- vensvatbaar enzal daarom niet worden gestimuleerd. Globaal vallen er stedebouw kundig een. aantal 'sfeergebieden' te onderscheiden. Het gebied rond de Mgr. Nolenslaan en het gebied rond de Delflandseweg ziet de pro jectgroep als centraal-stedelijke ge bieden;:'Daarom wil de project groep hier ruimte geven aan wo ningen in de hogere prijsklassen en misschien een paar kantoorvil la's. -V'. '99 v Hollandia-terrein Het Dr. Wibautplein en omge ving zou als éen zelfstandig woon1 buurtje met met een eigen winkel: centrum moeten worden ontwik keld. Voor eventueel te slopen flats moeten eensgezinswoningen in de plaats komen. Het gebied rond de NieuweDamlaan en de 's Grave- landseweg zou volgens de project groep kunnen worden ontwikkeld alshoogstedetijk woonmilieu, waarbij de nadruk vooral ligt op mobiliteit en bereikbaarheid. Voor voormalige Hollandia-terrein moet volgens de projectgroep een gede tailleerd stedebouwkundige plan- worden opgesteld, omdat dat de enige plek is die braak ligt en ide aal zou zijn voor kantoor- en woonvilla's. Volgens Reijnhout kan het plan als het financieel haalbaar is alleen slagen als ook de bevol king meewerkt en -denkt. Echter, er zullen minder goedkope wonin gen terugkomen dan er momenteel in Nieuwland staan. Het heheer plan is niet alleen bedoeld om de mensen die er nu wonen, betere huisvesting te bieden. Het is ook een poging om mensen met wat hogere inkomens aan te trekken. Een klein onderdeel van het plan werd vorige maand al gepre senteerd in verband met een stads- vemieuwingsprijsvraag, die door de provincie is uitgeschreven. Het ging toen om de omgeving van de Van Hogendorpstraat. In de Van, Limburg Stirumstraat zouden twee portiekflats moeten worden afge broken en 192 andere woningen staan op de nominatie om ingrij pend te worden verbouwd. Het nieuws veroorzaakte toen protes- ten bij een deel van de bewoners. Wel even wat anders dan 'fish and cbips'.Tien meiden uit het Engelse Sout- hampton be gonnen gisteren hun bezoek aan Schiedam met een maaltyd in Kluphuis Oost iSÜIill &tsm]ai> MmésSsMmSm SLAGERIJ SPEELMAN te Vlaardingen JONGE ENTHOUSIASTE SLAGER LEERLING VERKOOPSTER NAALDWIJK De 27ste Westland Beurs, die van 29 oktober tot en met 4 november wordt gehouden in de veiling hallen in Poeldijk, zal voor een belang rijk deel in het teken staan van winter sport en recreatie. Een aantal gespeciali seerde bedrijven gaat een mini-winter sportplaats inrichten die de liefhebbers van alles te bieden heeft. In het 'be sneeuwde Alpendorp' worden stands ge plaatst en er worden demonstraties gege ven. Er zijn mogelijkheden tot langlaufen en met een ski-simulator kan met een snelheid van 130 kilometer per uur een gevaarlijke helling worden afgedaald. Ui teraard kan men ook informatie krijgen over wintersportvakanties. Het motto van de beurs is 'Alles voor iedereen' en volgens voorzitter A. Mondt komen de bezoekers volop aan hun trek ken. Onder de nieuwe trends op de beurs valt ook 'cocooning', volgens voorzitter Mondt is dat 'gewoon jezelf leuk en gezel lig voelen'. Het goéde doel wordt ook dit jaar niet uit het oog verloren. De aktie 'Plant een boom voor Nepal' zal na het succes van vorig jaar worden voortgezet. Bovendien zal aan de burgemeester mevrouw W. P. van der Klugt-Witteman van Monster (en Poeldijk) een cheque worden overhan digd voor een door haar te bepalen doel. LETLAND Sinds de perestrojka heeft de kunstenaar Ralf Jansan, afkom stig uit Letland, de gelegenheid gekregen om ook buiten de Sov jet Unie te exposeren. Zijn eerste buitenlandse expositie was in Stockholm Zweden, in de ga lerie voor Letse kunst. Nu is het de beurt aan Nederland. Een deel van zijn werkt hangt tot 14 okto ber in de galerie van het Schie tend ziekenhuis. Het werk van Janson is origineel en veelzijdig; het varieert van figuratief wt ab stract. Typerend zijn de gedurfde kleurencombinaties. De galerie, in de polikliniek aan de Burg, Knappertlaan is op werkdagen geopend van 9.00 tot 17.00 uur. TANGE V'C' 'Gotisch expressionisme', zo karakteristeert de Schiedamse kunstenaar Jacques Tangè zijn eigen werk. Vanwege de invloed die de middeleeuwse boekschil derkunst en het 20e eeuwse ex pressionisme op hem hebben uit geoefend. De pastels van Tange zijn te zien in De Hermandad, op de Grote Markt. De schilderijen van Tange zijn figuratief, met een abstracte ondergrond. Daar om is het-ook moeilijk ze te plaatsen.. LANDHEER Een overzicht van het werk: van de Schiedamse kunstenaar Hugo Landheer de jaren 1925 tot en met 1989 is te zien in het Stedetijk^Museum in Schie dam. 'Lahdh^iö behoort tot de zeer weinig nogfjevende kunste- naars die hun artistieke wortels hebben in het begin van deze ee- euw. In de loop der jaren heeft Landheer een geheel eigen stijl ontwikkeld. De thematiek van zijn werk blijft eigenlijk steeds hetzelfde; Schiedamse stadgezich- ten, bruggen, molens, havens, zeilschepen, dieren, portretten en kerkinterieurs vormen voor hem een bron van. inspiratie. De schilderijen van Landheer blij ven tot 21 oktober hangen. ALPHA Haiku's, gedichten van Rilke en de mythische wereld van de Grieken vormen voor Annemarie van Ulden de inspiratiebron voor haar litho's en gouaches. Haar werk hangt samen met dat van Antonie Bouwman tot 18 ok tober in Galerie Alpha. Bouw man exposeert geen grafisch werk, maar sieraden. Hij stu deerde aan de IVKNO ae voorloper van de Rietveld Acade mie in Amsterdam en'stapte over naar edelsmeden. Met be hulp van tandtechnische-appara- tuur en boetseren, modelleert hij zijn sieraden eerst in zogenaam de spuitwas, waarna ze in zilver worden gegoten. Galerie Alpha is te vinden aan de Broersvest 93 in Schiedam, COÖPERATIE De Verbruikerscoöperatie Rot terdam heeft meer dan een eeuw. bestaan. In 1860 werd de eerste coöperatieve winkelvereniging Neerlands Werkman opgericht en kort daarna volgde de Rotter damse Verbruikersvereniging, de Ambtenarencoöperatie, De Voor uitgang en de socialistische co öperatie Voorwaarts. Na de oor log fuseerde de Vooruitgang met de in 1920 opgerichte Rooms Ka tholieke coöperatie De Ster. In het Nationaal Coöperatie muse um aan de Lange Haven/hoek Appelmarkt in Schiedam is tot eind oktober een tentoonstelling te zien over de geschiedenis van deze coöperaties, geïllustreerd met geschriften, foto's, contrac ten en oude gebruiksvoorwerpen. De openingstijden zijn beperkt; op donderdag is het museum open van 12.30 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur en op vrijdag van 12.30 tot 17.00 uur. Op zaterdag opent het museum haar deuren van 11.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. FRIS De galerie annex konditorei Het Spectrum isnog maar een paar weken open, maar nu is al weer een tweede expositie inge richt. Kunstenares Gon Kentie laat een selectie zien van haar olieverfschilderijen, die haar ge voel en stemming weergeven. Ze schildert, zoals ze zelf zegt, van binnen uit en hoopt dat iedere belangstellende er iets van zich zelf in herkent. De kleuren zijn fris en sprekend. Inspiratie krijgt ze van andere schilders als Van Gogh, Klee, Kandinsky en Ger Lataster. Het Spectrum is te vinden aan de Sint Liduinastraat 75 a. Het werk van Kentie blijft nog tot 14 oktober. z LUBERON Ook in het Stedelijk Museum in Schiedam is een tentoonstel ling gaande van Ans Hey. Het werk van deze kunstenares ken merkt zich door het gebruik van natuurlijk materiaal waaronder albast. Deze harde materialen be werkt zij op een klassieke beeld- houwwijzë. Door middel van hakken en polijsten ontstaan sculpturen, in klein zowel als groot formaat. Haar oudere werk bestaat voornamelijk uit torso achtige beelden. Mede door het polijsten van de albast, waarbij de natuurlijke aderen een apart reliëf aan de sculptuur geven, ontstaan intrigerende beelden. In de recente sculpturen vinden we een meer landschappelijke bena dering, waarbij zich de gedachte aan bergformaties opdringt. Ook in de tekeningen zijn groeivor men, rotsformatie en landschaps impressies duidelijk herkenbaar. Vandaar de titel, Luberon, die verwijst naar een gebergte in Frankrijk. De sculpturen blijven tot en met 21 oktober in het mu seum. Het Stedelijk Museum is te vinden in de Hoogstraat. DUMAS De bekende kunstenaar Peter Dumas exposeert vanaf volgende week donderdag in het kantoor van de Bondsspaarbank aan de Schiedamseweg 12. Tijdens de expositie, die tot 10 januari blijft hangen, zijn aquarellen van zijn hand te zien. Peter Dumas volgde van 1959 tot 1964 een opleiding aan de Academie voor Beeldende Kunst in Rotterdam. Sinds die tijd exposeerde hij verschillende malen, onder andere in het Cul tureel Centrum Hollandia en in het Gemeentemuseum van Maas sluis. Voor het stadhuis, het Ho ly bad en het Holy-ziekenhuis maakte hij. wand- en gevelschil- deringen. Samen met Wilma Kuil heeft hij dit jaar panelen be schilderd in de verbouwde Har monie. PERVELLE Dieper in de materie door dringen is een wens die blijft," een uitspraak van de Vlaardingse kunstenaar Dirk Haddeman, die vanaf exposeert in galerie Per- veile. Haddeman werd in 1917 geboren en ging pas na zijn pen sioen serieus aan de slag met aquarelleren. Hij heeft onder an dere schilderijen gemaakt van Oud-Vlaardingen, Portugal en vijftienhonderd jaar oude Mexi caanse Veracruz beelden uit de Golfkustcultuur. Enkele van deze beelden zijn bovendien te zien. Galerie Pervelle is te vinden aan de Fransenstraat 25 in Vlaardin gen. De schilderijen blijven tot 27 oktober hangen. SCHIEDAM—? Ze hadden ora vijf voor vier moeten landenop Zestienhoven. Maar door een mis verstand omtrent het tijdsverschil tussen het continent en Groot-Bri- tannië, stapten de éerste passagiers een uur later uit. Tien meiden in de leeftijd van 16 tot 18 jaar af komstig uit het Zuidengelse Sout hampton, brengen in het kader van een internationaal jongeren uitwisselingproject een bezoek van een week aan Schiedam. Meteen na de aankomst in Rot- terdam gistermiddag, werden de Engelse teenagers en een begeleid- ster naar klubhuis Oost in Schie dam gebracht»!Jongerenwerkers PietremiAnnand". zorgden voor een prima 'onthaa—Volgens)" Barbara Pack: eenvery warm welcome. Pack is lerares en J begeleidt de groep van tien. De meisjes volgen een cursus binnen de gezondheids zorg, die-zich richt op; dedienst- verlening naar jongeren binnen Southampton. Wijkcentrum -De Er ker en clubhuis VObst-zullen deze week 'voof^deïop^aiig !ën de pro grammering zorgen^., - De uitwisseling is een EEG-ini- tiatief en valt onder noemer 'Jeugd voor Europa'. Dit geheel be staat anderhalf jaar. Het nut van de uitwisseling-is, via ervaringsuit- m drukken, meer inzicht te krijgen iri de verschillende Europese cultu- ren. Is er dan echt zo'n verschik tussen een Engelse en een Neder landse cultuur? Jongerenwerker Piet Penning van De Erker lean een glimlach niet onderdrukken als hij zegt dat er 'natuurlijk niet echt enorme verschillen* zijn. Maar het schoolsysteem en de ge zondheidszorg bijvoorbeeld zijn punten die sterk per land kunnen verschillen, meent hij. Om het verblijf hier een stuk aangenamer en leerzamer te ma ken, zijn er ook tien Nederlandse meisjes 'gecharterd'. In Schiedam West is er een mailing rond ge gaan, waarop ruim honderd reac ties kwamen. Klubhuis Oost selec teerde uit de mensen die er regel matig over de vloer kómen. Een vierdaagse stoomcursus conversa tie Engels moet voldoende houvast geven om leuke gesprekken te voe ren. Want naast educatieve aspecten als een bezoek aan het Stedelijk Museum, het internationaal kin derdagverblijf Honky Ponk en een tocht naar een Turkse moskee, zal er ook veel tijd zijn voor vertier. Woensdagavond is er bijvoorbeeld een sauna en vrijdagavond staat een swingend avondje in Tomor row Land op de agenda. Het is de bedoeling dat een Ne derlandse afvaardiging komend vooqaar een tegenbezoek aan Sout hampton brengt. Gëvelkachel XG-30-TK smederij Schiedamse gewond bij ongeluk Rotterdamsedifk SCHIEDAM Een twintig jarige Schiedamse is gisteroch tend ter observatie opgenomen in het Schieland ziekenhuis. Op de kruising Rotterdamsedijk/- Broersvest werd ds vrouw rond]] acht uur geschept door een auto-! mobilist. De man, een 22-jarige Rotterdammer, verklaarde dat' hij door groen licht was gere-] den. De politie stelt een nader onderzoek in. 'c Tramvorkeor gestremd SCHIEDAM Tijdens het- spitsuur gistermiddag is er. geen tramverkeer mogelijk geweest tussen het Marconiplein en de Beatrixlaan in Schiedam-Groe- noord. Door een stroomstoring kregen de trams op dit trqj'ect geen energie toegevoerd. De pas-; sagiers werden zoveel mogelijk.'- met bussen vèrvoerd. De oor- - zaak van de storing is nog niet bekend. Opvallend is overigens dat de RET wel melding maakt~ van het uitvallen van uitgeval-, lén trams op lijn 1 maar niets afweet van de trams op lijn 6, die tot aan de Broersvest het zelfde traject rijden. Ma|orettenkorps wint concours SCHIEDAM Het tamboer-, trompetten en majorettenkoips 'Gusto' heeft 2aterdag in Rijns- buig de eerste prijs van het mu ziekconcours in de wacht ge sleept. Het korps speelde onder andere The Old City March van J. Flinton en The Pastime March van J. de Winter. Met. 289 punten was Gusto veruit het beste korps. Spetterende jazz SCHIEDAM Het combo Inez Timmer belooft voor aan staande donderdag een avondje spetterende jazz. De vier muzi kanten beheersen een repertoire dat zowel hedendaagse en tijdlo ze jazz inhoudt. De groep speelt in theatercafé De Tender. Het optreden begint om 21.30 uur, de toegang is gratis. Spirituele lezing SCHIEtiï^^TtBij da Spiritu ele veréni^g^Hamomëi.^Ófdt4 donderdag] "een'lezing1 gehouden met als thema dé samenwerking tussen de mens en een hoger le ven. Vporgaan zal mevrouw So- hia BösMt ..Voorschoten. J)e .le zing zal^'pMStsvindëh^in',!'1injk- centrum Nieuwland aan het Wi- bautplem^-165.s].DeibjijeerLkomst begint toe gangsprijs bedraagt 7 ,50. 'Harpe'zoekt meisjes SCHIEDAM De Christelij ke Muziekvereniging Harpe Da vids zoekt mesjes van 6 tot 15 jaar ter versterking van het ma- joretten- en het miniretten- korps. Geoefend wordt in het ei gen verenigingsgebouw aan het Faassenplein 203.. Inlichtingen worden verstrekt door secrete" ris C.J. Ilmer, Bouwmeesterweg' 16, telefoonnummer 4711719. j Zlezero speelt voorkinueren SCHIEDAM De clown Zié-' zero speelt aanstaande zaterdag de hoofdrol in 'Het spoor naar bijster', dat in De Teerstoof zal worden opgevoerd. Ziezero is tij dens het stuk constant op zoek naar zijn vermiste knuffelbeer Lucas. De boze koning Ber'e- klauw is de verdachte. Kinderen van vier tot tien jaar zijn wel-, kom vanaf 14 uur. Een kaartje kost vijf gulden. Kaalheid centraal in'Haargrens' SCHIEDAM Voor een] hoop lol en verrassingen kun-: nen cabaret-liefhebbers zaterdag; terecht bij 'Haargrens' gespeeld' door het gezelschap Echte Man nen. Kaalheid staat in het. stuk- centraal. De oprukkende haar-! grens veroorzaakt bij een aantal mannen nogal wat paniek. Dé] voorstelling in De Teerstoof be gint om half negen, een kaartje Ifost vijftien gulden. Nieuw informatieboekje voor 55-plussers SCHIEDAM Bij diensten centrum De Woudhoek is het nieuwe activiteiten- en voorzie- ningenboelge 1990-1991 te ver krijgen.'Het boekje geeft een overzicht van de verschillende activiteiten en voorzieningen voor 55-plussers .in de wijk Schiedam-Noord. Het overzicht omvat onder andere yoga, gym nastiek, biljarten, volksdansen en handwerken. Daarnaast is ook een overzicht opgenomen van de verschillende voorzienin gen voor 55-plussers. Zowel de vrijwilligersorganisaties als de professionele instellingen zijn er zoveel mogelijk in opgenomen. Het boehje is te verkrijgen aan de balie van het dienstencen trum, in wijkcentrum De Blau we Brug en in de ouderensocië- teit van de Van Beethovenflat. sBwS*?1f'>£, -ft? Ji"-,V-"''i■.■■iv^.i- Vi-i ,-». -^SpS'r' m w5 <«s m h :>i Z' tZ r J'. i»01 (INGEZONDEN MEDEDELING) vraagt voor spoedige indiensttreding: Enige jaren praktijkervaring is noodzakélijk. SVO-vakdiploma strekt tot aanbeveling. ook hebben wij plaats voor een 17-19 jaar Voor inlichtingen of een persoonlijke afspraak kunt u kontakt opnemen met dhr. J. van Wezel, tel. 010-4342302 (alleen overdag). De Westland Beurs wordt geiiouden In de veillng- haiien In Poeldijk. Op maandag 29 oktober Is de beurs geopend van 14.00 tot 17.30 en van 19.00 tot 22.30. uur. Van dinsdag 30 oktober tot en met zaterdag 3 november van'.13.30 tot 17.30 uur en van 19.00 tot 22.30 uur. Op zondag 4 november Is de beurs open van 11.00 tot 18.00 uur. De entree bedraagt acht gulden. Kinderen betalen 3,50 en' 65-plussers 5.-. Van maandag tot en met vrijdag wordt in de middaguren een speciale entreeprijs van slechts 5,-gehanteerd. (INGEZONDEN MEMOEUNS) ri, r-'iSff i 'm ipilMiiiP CAILEN8URGSTRAAT 80 VLMRWNGEN - TEL. 010-4343096

Het Vrije volk | 1990 | | pagina 1