LEDIKANTEN Oproep Dankbetuigingen voor het vervaardigen van ten behoeve van de leden van ons personeel die daaraan dringend behoefte hebben IN MEMORIAM. Sinds de laatste opgave ontvingen wij bericht van overlijden van onder staande employé's: W. DEN BROEDER. Overledene is ruim 27 jaar bij onze onderneming werkzaam geweest en is de 8ste Mei 1947 tijdens zijn werk zaamheden plotseling overleden. J. OLIVIER. Betrokkene is 22 jaar als electro, monteur bij onze onderneming werk zaam geweest. Overleden 8 Mei 1947. C. OVERHEUL. Betrokkene is gedurende 9 jaar als bikker bij onze onderneming werkzaam geweest. Overleden 30 April 1947. Hun nagedachtenis zal door ons in ere worden gehouden. Ondergetekenden betuigen hun hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming en belangstelling, die zij bij het overlijden van hun dierbare Echtgenoot en Vader hebben mogen ontvangen van Directie en Per soneel van Wilton-Fijenoord. Wed. OVERHEUL-Kalkhoven en kinderen. Dirk Schippers dankt hiermede Directie, Chef, Baas en Collega's, voor de vele blijken van belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. Afd. Centr. Gereedschap-Magazijn. Bij de hervatting mijner werkzaamheden mijn har telijke dank aan iDirectie, Chefs, Collega's voor de blijken van medeleven, die ik tijdens mijn lang durige ziekte mocht ontvangen. F. C. VAN FENEMA. Diep getroffen door de zeer waarderende woorden, de stoffelijke blijken van belangstelling en de geluk wensen, die ik bij mijn 50-jarig ambtsjubileum mocht ontvangen, betuig ik mede namens mijn vrouw en familie mijn hartelijke dank aan de Directie, Chefs, Collega's en allen, die deze dag voor mij onvergetelijk hebben gemaakt. Bij een terugblik op de tijd, die achter mij ligt, moet ik mijn grote erkentelijkheid betuigen voor de prettige omgang en de welwillende medewerking, die ik steeds van allen, waarmede ik mocht samenwerken, mocht ondervinden. Ook daardoor zal ik aan die tijd en aan deze dag een bijzonder aangename en dankbare herinnering bewaren. L. A. S. LAMMERS. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn familie, zijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en het fraaie bloemstuk, hem door de Bazenvereniging aangeboden ter gelegenheid van zijn 25-jarig huwelijksfeest. M. C. BURGERS Mede namens zijn vrouw en kinderen betuigt onder getekende zijn hartelijke dank aan Directie. Bazen en Collega's van de afdeling Ketelmakerij, voor de vele blijken van belangstelling en de fraaie cadeaux, hem aangeboden bij zijn 40-jarig ambtsjubileum. P. VAN BOKKUM. Ondergetekende betuigt mede namens zijn echtge note zijn hartelijke dank aan Bazen, Onderbazen en Collega's voor de vele blijken van belangstelling, bij zijn huwelijk ondervonden. A. KEMELING. AFD. TENNIS. Na enkele weken ons ongeduld te hebben moeten bedwingen is het thans zover, dat de tennisbanen in gebruik genomen kunnen >vorden. Hoewel alles nog ni^t geheel is afgewerkt, zal dit toch niet lang meer op zich laten wachten en dan beschikt de Vereniging W.F. over een paar prima tennis-banen. Hiermede is weer een flinke stap gezet op het pad, dat voert naar een bloeiende sportvereniging, die in de toekomst in de sportwereld de naam van W.F. hoog zal moeten houden. Leden, werkt allen eraan mede, dat de banen in prima conditie blijven. Wij willen er nog op wijzen, dat voor de vrouwen van de Wilton-Fijenoord employés een pracht-gelegen- heid bestaat een beetje lenig te blijven door overdag een partijtje te tennissen. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot Mej. Verburg, Afd. Hoofdboekhouding. AFD. VOETBAL. Nog slechts 2 wedstrijden uit-en-thuis tegen V.I.R. en het seizoen voor ons competitie-elftal is geëindigd. Deze 2 wedstrijden zullen ons de 4 winstpunten wel brengen. Van de 9 verenigingen, die in onze afdeling aan de competitie deelnamen, zullen wij waarschijnlijk de vijfde plaats op de ranglijst innemen. Bij de op richting van onze vereniging hadden wij slechts de beschikking over 14 spelers, die in K.N.V.B.-ver band mochten spelen. Het bestuur wil dan ook niet nalaten, deze jongens en wel in het bijzonder de reserve spelers, hartelijk dank te zeggen voor hun fraaie prestatie. Gezien de uitstekende clubgeest, die bij ons heerst, was het ook niet te verwonderen, dat ons ledental steeds groter werd en zoals onze voorzitter in zijn feestrede bij ons 1-jarig bestaan mededeelde, zullen wij in het nieuwe seizoen met minstens 4 elftallen in de onderafdeling van de K.N.V.B. uitkomen: 1 elf tal in de Zaterdagmiddagcompetitic, alsmede met 1 a 2 junioren elftallen. De heren van de elftalcommissie v. d. Moer, Bos, Coenradi, Pel en Riemever worden voor een zeer moeilijke en verantwoordelijke taak gesteld. Wij heb ben reeds verschillende proef-elftallen laten spelen met zeer goede resultaten, b.v.: W.F. Karei Doorman 103 W.F. Solfonn 6—2 W.F. Singelkwartier 40 W.F. Fontijne 32 W.F. de lassers 2—1 De elftalcommissie is er van overtuigd, dat zij in het nieuwe seizoen zeer sterke elftallen in het veld kan brengen, maar nu, waarde sportvrienden, toont Uw sportiviteit! 1. Oefent geen critiek uit op bestuur en elftalcom missie. 2. Komt iedere Dinsdagavond van half acht tot negen uur trainen. 3. Maakt geen opmerkingen tegen elkander gedurende een wedstrijd. 4. Zorgt er voor, op tijd aanwezig te zijn voor een wedstrijd. 5. Toont U sportief tegenover onze tegenstanders. Dan pas jongens kan onze vereniging groot worden. Over enige maanden zullen de elftallen voor het nieuwe seizoen, dat met September aanvangt, bekend worden gemaakt. Iedere speler weet dan, in welk elftal hij hoort. Alle spelers, die in de lagere elftallen zullen gaan spelen, zullen moeten trachten, hun spel peil op te voeren, zodat zij een plaats in een hoger elftal bereiken. T. R. VAN DE BESTUURSTAFEL. Het bestuur heeft interessante plannen voor de komende maanden. Het is voornemens, een elfsteden tocht te organiseren. Het is reeds in briefwisseling met diverse verenigingen, o.a. V.D.L., Maassluis, Rozenburg, D.H.C.. Delft, V.F.C., Vlaardingen. De heer A. Been, donateur, is nog in gesprek met de Fordfabrieken te Amsterdam voor wedstrijden aldaar met 2 elftallen. t Als nieuwe leden mochten wij inschrijven: D. Holleman, J. Henskens, D. de Wit, G. Poot. Het bestuur hoopt, dat zij zich in onze vereniging thuis zullen voelen en dat zij hun beste krachten voor W.F. zullen geven. W. S. VOETBALLERS OPGELET'. Spelers van alle elftallen dienen hun afschrijvingen te sturen aan de heer W. J. Speksnijder, van Ruys- daellaan 15a, Schiedam. Wendt U direct tot hem en niet tot anderen. Tevens verzoeken wij U beleefd, dit ev. afschrijven per omgaande te doen, zodat de elftalcommissie nog de tijd heeft, om een plaatsvervanger aan te wijzen. AFD. ZWEMMEN. Nieuwe Leden. Nu het zomerweer in aantocht is, denken vele mensen aan de genoegens van het zwemmen. Hoe heerlijk is het om bij warm weer in het water rond te .spartelem Het gehele personeel van Wilton- Fijenoord vindt bij de afd. Zwemmen hiervoor gelegen heid. Ook de gezinsleden van het W.F.-personeel kunnen tot de afd. Zwemmen toetreden. Wanneer het weer het enigszins toelaat, wordt het dak van het Sportfondsenbad opengeschoven en zwemt men in de open lucht. De contributie bedraagt: f 1.50 per maand; f 1,25 per maand voor elk volgend gezinslid. Voor deze contributie kan men iedere Zaterdag op het clubuur een zwembad met douche gebruiken. Tevens kan men naast het clubuur elke dag gaan zwemmen op vertoon van lidmaatschapskaart tegen het gereduceerde tarief van f 0,30 per keer. Voor hen, die zich willen doen opleiden tot wedstrijd- zwemmers, bestaat gelegenheid om op Dinsdagavond van 5.30 tot 6.30 uur te komen oefenen tegen het tarief van f 0,15 per keer. Het clubuur is Zaterdagmiddag van 12,1.30 uur. Ontdoet U eenmaal per week gedurende enige uren van Uw dagelijkse beslommeringen en komt zwemmen bij de afd. Zwemmen. v Gedurende de maand April hebben zich 13 nieuwe leden aangemeld. Diplomazwemmen. Voor de oefeningen voor het K.N.Z.B.-diploma 4, welke geschieden onder leiding van onze heer Ver- heijden, hebben zich 22 leden aangemeld. Er worden duidelijke vorderingen gemaakt. In Juni zal een aantal van hen het examen kunnen afleggen en wel zij, die een redelijke kans hebben om het diploma te behalen. Dit zal door de heer Verheijden worden beoordeeld. De overige zwemmers zullen aan het examen kunnen deelnemen, zodra de gemaakte vorderingen voldoende zijn. Het douchen. Er komen de laatste tijd herhaalde'ijk klachten bij het bestuur binnen over het douchen. Er zijn namelijk leden, die een kwartier en dikwijls langer beslag leggen op de douche-cellen. Aangezien het aantal douche-cellen niet evenredig is aan ons ledental, spreekt het vanzelf, dat men op elkaar moet blijven wachten. Daar is nu eenmaal niets aan te doen. Er kan echter wel verandering komen in de tijd, die men in de douche-cel verblijft. Zij, die liever zo vlug mogelijk willen zwemmen, zullen U hiervoor hoogst dankbaar zijn. Wil men wat langer van de douche gebruik maken, dan kan men toch altijd wachten tot de zwemliefhebbers hun beurt gehad hebben. Dit voorkomt veel stagnatie. Dan is ook deze klacht uit de wereld geholpen. Mogen wij op aller medewerking rekenen? S. Dc proef ledikanten zijn klaar. Direct na de Pinksterdagen zal met de vervaardiging in serie een aanvang worden gemaakt. Iedereen, dus ook ongeschoolden, kunnen aan dit mooie doel medewerken. Toont uw gemeenschapszin en geeft u op om hieraan na werktijd mede te helpen, aan de heer J. de Wit, Tekenkamer Copy voor het eerstvolgend nummer inzenden vóór 30 Mei 1947

Wilton Fijenoord Nieuws | 1947 | | pagina 8