VERENIGING „WILTON-FIJENOORD Dankbetuigingen Personalia IN MEMORIAM. Aan de lijst van overleden employé's moeten wij tot ons leedwezen de on derstaande toevoegen: D. HOPPE. Overleden 25 Juni 1947. De overledene is sedert 1937 als nagelheter in onze dienst geweest. H. VAN OSCH. Overleden 26 Juni 1947. De overledene is sedert 1938 als scheepsbeschieter in onze dienst ge weest. Ondergetekende betuigt haar hartelijke dank, ook namens, hare kinderen, aan Directie, Bazen en Per soneel in het bijzonder van de afd. spantenvloer en smederij, voor de vele blijken van belangstelling en deelneming welke zij bij het overlijden van haar lieve man en der kinderen zorgzame vader mocht ontvangen. yan BATENBURG-Kooyman. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie, Bazen en Personeel in het bijzonder van de afdeling klinkers, voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, welke ik bij het overlijden van mijn zoon mocht ontvangen. H()ppE Voor het medeleven en de belangstelling, ons be toond bij het overlijden van onze innig geliefde man en zorgzame vader, betuigen wij onze hartelijke dank aan Directie, Chefs en Collega's. Wed. A. C. BEEN-Siakes. Henk Been. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan Directie, Chefs. Bazen en Personeel voor de zeer waarderende en gevoelvolle woorden welke hem bij zijn vertrek van Wilton-Fijenoord werden toegevoegd. Hierdoor en door de schitternde cadeaux en de fraaie bloemen is deze dag voor hem tot een onvergetelijke ge- wordeD' C. BRONGERS. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de prachtige cadeaux, welke wii bij de herdenking van ons 25-jarig huwelijksfeest mochten Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik de Directie, Chefs en Collega's van ons bedrijf harteliik dank voor de zeer waarderende woorden tot mij ge sproken en de gelukwensen en de stoffelijke blijken van belangstelling mij aangeboden bij mijn 40-iang ambtsjubileum. j q la brijn. Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en Je fraaie cadeaux, ontvangen bij zijn 25-jarig ambts- jubileum. H MEELDjJK Ondergetekende betuigt mede namens zijn echtgenote zijn hartelijke dank aan Directie en allen voor de vele blijken van belangstelling en de prachtige cadeaux welke hij bij zijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. J. E. VERHAGEN. Van de volgende afdelingen hebben wij geen copie ontvangen: A Biljarten; Bridge; Handbal; Harmonie; O. en A.; Tafeltennis en Zang. AFD. TONEEL. De eerstvolgende uitvoering zal worden gegeven op 20 September. AFD. ZWEMMEN. De heer G. J. v. d. Struys, wachtsman deed ons een schrijven toekomen waarin hij zijn waardering uitsprak voor de geboden gelegenheid om de tewaterlating van de „Annenkerk" bij te kunnen wonen. Mede voor het feit dat ook de huisgenoten van onze employé's van dit mooie schouwspel hebben kunnen genieten, bracht hij ook namens de andere werkers van W.F. zijn dank over aan de Directie. Hij sprak de wens uit dat deze tewater lating een stimulans zou zijn om gezamenlijk de productie op te voeren en hoopte dat nog vele van zulks mooie schepen van onze hellingen in het water zouden glijden. Ing. 16-6-'47 aangesteld tot onderbaas: Burgerhoudt, D. afd. Rep. Scheepsbouw Heykoop, H. afd. Buitenbankw. Eykenbroek, H. J. afd. Fitters Plaat, C. v. d. afd. Bouwbedrijf Ing. 23-6-'47 aangesteld tot baas: Rosendaal, B. afd. Bouwbedrijf Examen K.N.Z.B.-diploma 4. Acht van de negen candidaten op het op 3 Juli j.l. gehouden examen voor het K.N.Z.B■"d,pJ{,ma,.5 j"'° in het bezit gekomen van dit waardevolle diploma Het was een sport eve avond en het publiek beeft kunnen genieten van de prestaties der deelnemers. De examen-commissie, bestaande uit de heer M. Meer namens de Zwembond en de heer Putto n®I?ens dc zweminrichting was streng in haar beoordeling, zodat de geslaagden het diploma met cadeau hebben gekregen. Naar aanleiding van dit examen ontvingen wij van de Zwembond voor Rotterdam en Omstreken een schrijven van de volgende inhoud: Het is een verheugend feit, dat 8 candidaten van Uw vereniging zijn geslaagd voor diploma 4, een diploma, dat voor de gemiddelde zwemmer niet gemakkelijk is. Met deze behaalde prestatie wens ik de candidaten. maar ook het bestuur Uwer vereniging, van harte geluk. Want het is een getuigenis van het feit. dat er in Uw ver eniging een bloeiend verenigingsleven bestaat, dat er gewerkt wordt, om de leden nuttig en aange naam bezig te houden en hen te binden. En dat is zeer zeker een felicitatie waard. Moge er spoedig meerderen volgen, aan wie het diploma 4 kan worden uitgereikt. Zodra er voldoend candidaten zijn, zullen wij opnieuw een examen uit schrijven. De oefeningen vinden intussen normaal voortgang. Prestatietocht 500 meter gekleed zwemmen. Op uitnodiging van de Schiedamsche Redding» Brigade heeft onze zwemafdeling met een ploeg van 7 zwemmers deelgenomen aan genoemde prestatietocht. Ca 70 deelnemers (Schiedamse mgezetenenl ver schenen aan de start. Het succes voor onze vereniging was overweldigend. De tweede plaats word bezet door onze zwemmer Siem Herlaar, die voor deze Prestatie met een medaille werd beloond Hl) legde de afstand af in 11 min. 52 sec., terwiil de eerstaankomende een tijd van 10 min. 38 sec. maakte. De derde, zesde, zevende en negende plaats werden eveneens door onze zwemmers ingenomen en wel resp, door L. de Kaat, A J van Aiohen. Th. Koster en A. Bploo Op dit behaalde resultaat kunnen wij met grote voldoening terugzien. W.F. heeft bewezen dat men ook in de zwemsportwereld rekening met haar moet houden. Waterpolo voor Heren. De eerste Zaterdag na het verschijnen van dit artikel zal een aanvang worden gemaakt met de waterpolo training onder leiding van onze heeer Ver- heijden. Het bassin zal hiervoor om 1.20 uur «=dee» telijk worden ontruimd, teneinde gelegenheid te maken voor de waterpolobeoefening. Alleen zij. die zich voor de waterpolotraining opgeven, mogen zich dus in dit gereserveerde gedeelte hegeven. Daarnaast zal er nog voldoende ruimte overblijven voor de genoeg hikheids- zwemmers. De zwemlessen voor beginnelingen in het ondiepe gedeelte van het bassin zullen van de polo training geen hinder ondervinden en gaan dus gewoon door. Aanmeldingen voor de oolotraimng kunnen ge schieden op het clubuur bij het bestuur. Figuurzwemmen voor Dames. Het figuurzwemmen vormt steeds een zeer aan- trekkclijk nummer op elk zwemfeest Ons bestuur heeft daarom gemeend dit nummer, uitgevoerd door dames van W.F., te moeten opnemen in het programma van ons in December as. te houden Onderlinge Zwemfeest. Ter voorbereiding beginnen in Augustus de oefeningen voor het figuurzwemmen, die onder leiding staan van een deskundige op dit gebied, n.l. de heer Bloem, De dames van onze vereniging wekken wij op hieraan mee te doen. De dames, die zich nog niet als lid oogaven, raden wij aan dit thans te doen; zij kunnen dan nog aan de oefeningen deelnemen Bedenkt wel dat het prettiger is op het Zwemfeest tot de uitvoerenden van het figuurzwemmen te behoren dar, als toeschouwer oo de kant te staan Mej. W. de Pater, afd. Soc. Zaken, zal U gaarne als deelneemster noteren. S. AFD. SCHAKEN. ,,Hoe is de stand, Mieke?" is. een ons allen wel bekende vraag. En ook als schakers zijn we steeds weer nieuwsgierig hoe onze stand is. Welnu, hier hebt U dan het antwoord per 10 Juli 1947: OVERGANGSGROEP: 1. van Meeuwen 5 uit 7 2. Rouwert 4 uit 4x 3. Noordzij Jr. 4 uit 5xxx 4. van Leeuwen 4 uit 5xx 5. Kunst 2 uit 4xx 6. Vermey 2 uit 4xxx 7. Vermeulen 2 uit 6xx 8. van Oyen 2 uit 8 9. van Winden 1 uit 2 10. van Baardewijk 0 uit Oxx 11. den Hond 0 uit lx 12. P. v.d. Berghe 0 uit 5 ZOMERGROEP A: 1. Noordzij Sr. 4 uit 6 2. Franken 3 uit 4 3. van Tol 2 uit 2 4. Tamminga 1 uit 2 5. van Hemmen 0 uit 1 6. Sinke 0 uit 1 7. A. v. d. Berghe 0 uit 3 ZOMERGROEP B: 1. Thijssen 2 uit 2x 2. van Genderen 1 uit 2 3. den Uijl 1 uit 2 4. Steinder 0 uit lx 5. Skala 0 uit 1 Ondanks de zomer blijft de animo onzer leden sta biel Er zit zelfs groei in; we hebben al (lees: pas) 27 leden. Zouden dit er geen 270 kunnen worden? Natuurlijk wel, maar zo hoog willen we nu nog niet grijpen. Wèl moet het mogelijk zijn om in de komende wintercompetitie met drie tientallen uit te komen. Daarvoor zijn echter nog een tiental leden meer vereist. Kom daarom spoedig. Uw leeftijd (jong of oud) is evenmin als Uw meerdere of mindere kennis van het schaakspel enig bezwaar,. Onze clubgeest is uitstekend en ook gij zijt van harte welkom. Neem dus een kloek besluit en meld U Maandagavond half acht in de koffiekamer van het hoofdkantoor of bij J. VAN MEEUWEN, (Rekeningenafd.), B.K. Laan 234, Schiedam. PS. Hebt U de tentoonstelling „Vijf eeuwen schaak" in het Museum voor Land- en Volkenkunde reeds bezocht? Dit is beslist de moeite waard. Tot 27 Juli a.s is zij geopend. AFD. VOETBAL. De heer A. J. Peskens is bereid gevonden om zitting te nemen in het bestuur, waarmede dus het bestuur voltallig is en uit 7 leden bestaat. Wij hopen, dat op de eerstvolgende ledenvergadering de heer Peskens gekozen zal worden. Tevens spreken wij de hoop uit, dat wij in de heer Peskens de juiste man op de juiste plaats hebben gevonden en dat hij nog veel nuttig werk voor onze vereniging zal kunnen verrichten. Wij zijn er thans in geslaagd voor het komende seizoen een gediplomeerd trainer te vinden. Reeds lang hadden wij uitgezien naar iemand, die onze training vakkundig zou kunnen leiden. Wij hebben hiervoor met verschillende trainers besprekingen ge voerd en zijn erin geslaagd de heer J. v. d. Lee bereid te vinden zijn krachten aan onze spelers te geven. Zoals reeds gezegd, is de heer v. d. Lee gediplomeerd en bevoegd om le klas K.N.V.B.-verenigingen te trai nen. Begrijpelijk vraagt deze training veel meer offers dan onze vroegere. Thans is het echter rie beurt van de leden om te tonen, dat zij deze otters waard zijn en vanaf heden mag dan ook geen enkele speler een trainingsavond overslaan. Voorlopig wordt er door allen tegelijk getraind op Dinsdagavond om haOpaZatterdag 5 Juli gingen wij met twee elftallen naar Rozenburg om daar te spelen tegen de vereniging van die naam. Ons tweede elftal verloor met 3—0 van hun veel forser spelende tegenstanders. Ons eerste elftal bracht het er ondanks enige invallers veel beter af en wist, dank zij een vrije schop, een gelijk spel van 11 te behalen. Copy voor het eerstvolgend nummer inzenden vóór 25 Juli 1'

Wilton Fijenoord Nieuws | 1947 | | pagina 8