JUBILEA m VERENIGING W.F. 25 jaar nmgmttmmmam H. Feijen i|Kalefater DJDingemans, Baas Terr.sj. J. de Bliek Kernmaker J. C. Ruijgers Bankwerker T. N. Otto Bankwerker C. v. d. Heul Bankwerker Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn welgemeende dank aan het Jubileumfonds „Onder Ons" van de Elec- trische Werkplaats W.F. voor alle geluk wensen en het cadeau, ontvangen ter gelegen heid van zijn huwelijk. H. TH. DE LA RAMBELJE. Hiermede geef ik, mede namens mijn kinderen, uiting aan mijn dankbaarheid voor de bewijzen van deelneming betoond door het dokpersoneel tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Wed. A. BRIEGOOS-PHILIPS. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan alle leden van ,.De Vlamboog" voor het prachtige cadeau ons aangeboden bij ons zilveren huwelijksfeest. C. KERSTEN. Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn vrouw en kinderen zijn hartelijke dank aan Directie, Chefs, Bazen en Collega's voor de vele gelukwensen, cadeaux en prachtige bloe men, ontvangen ter gelegenheid van zijn 25- jarig jubileum. J. C. RUYGERS. Ook namens mijn echtgenote betuig ik mijn op rechte dank aan de Directie, Chefs, Bazen en Collega's voor de welgemeende gelukwensen en het geschenk onder couvert ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstjubileum. TH. N. OTTO. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank voor het stoffelijk bewijs van medeleven, dat ik in de vorm van een invalidewagen heb ontvangen. Het gemis van een been en het feit, dat ik het andere been niet ten volle kan gebruiken, weegt voor mij heel zwaar. Daarom is dit bewijs van medeleven voor mij een lichtpunt in de duister nis. De ware kameraadschap spreekt hieruit. Het is immers geen kleinigheid om in deze tijd van duurte een deel van je loon af te staan om een ander te helpen. Dit is een offer in de ware zin des woords. Tevens dank ik langs deze weg het Willy Wilton-Fonds voor de spontane bijdrage aan dit geschenk. Niemand heeft mij dus vergeten en dat doet mij goed. Ik hoop, dat ik spoedig van de wagen gebruik kan maken. Nogmaals mijn hartelijke dank aan allen, die mij in de gelegenheid gesteld hebben om mij weer te begeven waarheen ik wil. Jullie aller vriend, D. v. d. LUGT. In verband met mijn heengaan van de Teken kamer Scheepsbouw wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, zeg ik allen, ook namens mijn vrouw, hartelijk dank voor de vriendelijke en waarderende wijze, waarop U afscheid van mij hebt genomen. Het heeft ons diep getroffen. Hoewel het mij zwaar viel, mijn werk vaar wel te zeggen, was het verheugend, door de tot mij gerichte woorden gesterkt te worden in het gevoel, mijn plicht te hebben gedaan als medewerker en collega, zoals ik steeds getracht heb dat te doen. In het bijzonder zeggen wij hartelijk dank voor het mooie en degelijke cadeau, dat ons steeds een blijvende herinnering zal zijn aan „Wil- ton-Fijenoord". Tenslotte wil ik allen, zowel op de kantoren als in de werkplaatsen, van wie ik geen af scheid heb kunnen nemen, danken voor de samenwerking en groeten met de beste wen sen voor de toekomst. T. BOL. Vcrenigtngsnicuws onder redactie van P. Bergh. T Koster cn W. Speksnijder. Biljart: Secretaris: Th. A. Heymink. Tekenkamer. Clnb-uren: Vrijdags 19.3023 uur. Biljart-academie. Tidemanstraat Rotterdam-W. Bridge: Secretaris: A M. Visser. Kantoor Reparatie. Clulj- uren: Maandags 19.3023 uur, Maison Westhuis, Warande. Schiedam. Duivensport: Secretaris: J. D. H. van As. Afd. Scheepmakers. Handbal: Secretaris: p.a. M. W. H. de Gorter. Techn. Inkoop. Harmonie: Secretaris: D. den Besten, Machinefabriek Reparatie. Repetitie: Zaterdags 16 18 uur Koffiekamer. Kunstkring: Secretaris C. de Wit, Lichtdrukkerij. Club-uren: Vrijdags 20 22.30 uur, Sportgebouw. Ontwikkeling en Amusement: Secretaris: J. van den Broek. afd. Sociale Zaken. Schaken: Secretaris: W. Boone, Afd. Reparatie, Kantoor. Club-uren: Maandags 19.3022.30 uur. Koffiekamer Hoofdkantoor. Tafeltennis: Secretaris: J. van Rooy, Afd. Bedrijfsboekhouding. Club-uren: Dinsdag en Donderdag 2022.30 uur, Sportgebouw. Tennis: Secretaresse: Mej. T. Verburg. Afd. Boekhouding. Toneel: Secretaris: p.a. J. Magielsen, afd. Scheepsbouw Rotterdam. Repetitie: Woensdag 2022.15. Kantoor Rotterdam Voetbal: Secretaris: W. Speksnijder, Afd. Bedrijfsboekhouding. Zang: Secretaris: A. Ekelenburg. afd. Bouwbedrijf. Repetitie: Donderdag 2022 uur in ,,De Seinpost". Broersvest Schiedam. Zwemmen: Secretaris: L. C. M. Schoon, Technische Inkoop- Club-uren: Zaterdags 1213.30 uur in het Sport- fondsenbad Schiedam. HARMONIE WILTON-FIJENOORD. Sedert de oprichting van de Harmonie Wilton- Fijenoord op 1 Mei 1925 zijn bijna 25 jaar verlopen. Evenals de gereedschappen en ma chines zijn ook de instrumenten van een Harmonie-korps aan slijtage onderhevig en dienen door nieuwe om met de tijd mee te gaan meer moderne te worden vervangen. De Harmonie gaat van tijd tot tijd op con cours en komt door ijverige studie en goede leiding in een hogere competitie-afdeling. Nog één goede stunt en men blaast een partij mee in de vaandel-afdeling, de hoogste groep, die te bereiken valt. Het korps heeft echter dringend behoefte aan een geheel nieuw instrumentarium, daar het oude, na 25 jaar in gebruik te zijn geweest, versleten en uit de tijd raakt. Een behoorlijke Harmonie blaast tegenwoordig in zgn. ,,lage stemming", maar Wilton-Fijenoord doet het nog in de „hoge". Vanzelfsprekend brengt aanschaffing van nieuwe instrumenten zeer hoge kosten met zich mee en is er nu een mooier cadeau te geven bij het zilveren jubi leum van de Harmonie dan een nieuw instru mentarium? Per slot van rekening is de Harmonie Wilton- Fijenoord ONZE Harmonie en een goed ver staander heeft een half woord nodig. Dus wie lapt er mee? Bijdragen worden gaarne in ontvangst geno men door de heer P. Bergh. Penningmeester Ver. Wilton-Fijenoord, betaalmeester. Alle giften zullen in het W.F.-Nieuws wer den verantwoord.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1949 | | pagina 6