VERENIGING W,F. i Officiële mededelingen Sociale rubriek JUBILEA 40 en 25 jaar ;|T m. 'X woordigers een steen des aanstoots is. Der- gelijke gevallen zouden beter moeten wor den onderzocht. De heer v. West heeft met belangstelling geluisterd naar hetgeen door de heer Weber naar voren werd gebracht, wat overigens over het algemeen niet nieuw was, daar hij zelf en de overige bestuursleden hierover meermalen in de vergaderingen met de direc tie hebben gesproken. Spr. is er van over tuigd, dat de misstanden, waarop de vinger wordt gelegd, bestaan en zal er zeker aan medewerken om deze uit de wereld te hel pen. Daarnaast blijkt echter de toestand zo in ons bedrijf, dat regelmatig of liever on geregeld overwerk zal blijven voorkomen, omdat wij zitten met een beperkt aantal mensen, dat voor speciaal werk in aanmer king komt. Als wij het werk over de ge hele fabriek konden uitstrijken, zouden de moeilijkheden gemakkelijker kunnen wor den opgelost, doch wij vallen altijd terug op een bepaalde groep. Daarom blijft dit pro bleem bestaan en zal hiervoor een oplossing gevonden moeten worden, willen wij onze clandizie behouden. Spr. verzoekt dit punt als kern nog eens onderling te bespreken en eventueel overleg te plegen met de bonden. Namens de gehele kern zegt de heer Weber de directie dank voor dit contact met haar en geeft in welwillende overweging een dergelijke vergadering meer te doen plaats hebben. ST. NICOLAASFEEST. Nog slechts enkele weken scheiden ons van de 6e en 7e December, de dagen waarop onze ca. 1800 kinderen in de leeftijd van 5 t.m. 9 jaar met een vol verwachting kloppend hart één der 6 St. Nico- laas-voorstellingen komen bijwonen De deelnemerskaarten voor de kinderen, waarop vermeld staa n de dag en het aanvangsuur der voor stelling, zullen bij de loonbetaling van 24 November a.s. worden uitgereikt. In verband met de beschikbare ruimte in de zaal zal per gezin slechts één begeleider kunnen wor den toegelaten, waarvoor een bewijs van toegang eveneens op 24 Nov. wordt afgegeven. Zonder bewijs van toegang kan niemand worden toegelaten. Voor een gemakkelijke controle en om verlies der kaart te voorkomen vragen wij U dringend de kaarten der kinderen met een touwtje om hun hals te hangen. Op 27 en 28 Nov. a.s. in schafttijd en na werk tijd zal nog gelegenheid zijn eventueel te recla meren op afdeling Sociale Zaken. IN MEMORIAM. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van: J. A. DE COCQ, oud-werknemer, die gedurende 27 jaar als electricien-bankwerker bij de onder neming is werkzaam geweest (overle den 19.10.50). L. H. HEIJ, bankwerker, die 15 jaar de onder neming heeft gediend (overleden 4.11. 50). A. SOUFREU, oud-werknemer, die gedurende 22J/j jaar zijn krachten aan de onderneming heeft gegeven als bankwerker (over leden 5.11.50). J. JONGMAN, leerling-plaatwerker, die bijna een jaar in onze dienst was (overleden 6.11.50). Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. AFD. ZWEMMEN. Het Zwemfeest van 9 December a.s. De inschrijving voor deelname is al enige tijd aan de gang. Reeds vele leden hebben zich voor de diverse nummers opgegeven en wij verwach ten nog vele anderen. Komt. dames en heren twijfelaars, overwint Uw eventuele bezwaren en levert Uw inschrijfformu lier in. De inschrijving staat open t.m. 25 Novem ber a.s. Het gaat niet alleen om Uw persoonlijke prestaties op zwemgebied. U kunt gerust als laatste aantikken. De hoofdzaak is, dat onze Vereniging toont, dat er bij W.F. mensen zijn, die een baantje kunnen zwemmen en die zodoende bij anderen het nodig enthousiasme opwekken voor navolging. Naast de estafette-ploeg voor het hoofdkantoor heeft zich een dames-estafette-ploeg gevormd, be staande uit dames van Soc. Zaken. Hoewel de kans om te winnen voor haar zeer gering is, hebben zij niet geaarzeld zich hiervoor beschik baar te stellen. Bravo, dames, dit is de ware sportieve geest, waarvan het slagen van ons zwem feest voor een groot deel afhangt. K. Waterpolo. In het voorgaande nummer van het W.F.-Nieuws zijn reeds enkele programmapunten de revue ge passeerd: aan het nummer waterpolo is echter nog geen bekendheid gegeven. Laat ik U dan ver tellen, dat we na ruim 1 jaar in competitieverband te spelen, inmiddels een aardig le zevental ge vormd hebben, dat we reeds een 2e zevental heb ben en binnenkort misschien een 3e, want de animo wordt steeds groter. Ik kan U verzekeren, dat we op het onderlinge zwemfeest een interessante waterpolowedstrijd van ons „eerste" tegen een gelijkwaardige tegenstan der zullen zien. Denkt U nu niet, dat waterpolo in het algemeen bij ons in Holland niet populair is of op een lager peil staat, lager dan bijv. voetbal. U zult toch ongetwijfeld van de Nederlandse waterpolo-suces- sen in het afgelopen jaar gehoord hebben, zoals de Trophee d' Italia en het Europese kampioen schap in Wenen. Waterpolo is een moeilijke sport en vereist aan leg en uithoudingsvermogen. Bent U reeds één of meermalen toeschouwer ge weest. dan zult U nu ongetwijfeld uit eigen be weging komen kijken en is dit niet het geval, dan kan ik U beslist aanbevelen dit te doen. U kunt het spel dan van nabij volgen in een verwarmde zaal, terwijl U voor het bijwonen van een voetbalwedstrijd toch nog altijd de weer goden moet trotseren. Het kost U als U ten minste geen lid bent slechts 60 ct. en daarnaast krijgt U nog tal van andere spannende, komische of interessante nummers te zien. Komt U daarom 9 December a.s. om 8 uur naar het Sportfondsen- bad. de W. Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 24 Nov. 1950. A. de Zanger, Chef Tekenk. Bewapening P. van Baardewijk, Bedrijfsboekhouding W. Koolman, Calculator Machinefabriek D. Kriek, Magazijnknecht W. Kruys, Hoofdbaas Scheepsbeschieters, Scheepmakers J. Loopik, IJzerwerker S. Pattenier, Magazijn-administratie A. Rook, Aanhouder Ak

Wilton Fijenoord Nieuws | 1950 | | pagina 8