1 ¥2 ff** W I 1^1 jI? te noemen onder de vele, die eigenlijk ook zouden genoemd moeten worden, maar waarvoor de gelegenheid ontbreekt. Spreker noemde Juffr. v. Breda, de onvermoeide pia niste, die twee dagen urenlang de toetsen „hanteerde", zonder aan vermoeidheid te den ken en de heer J. v. d. Broek, die met de organisatie van dit feest is belast geweest. „Een bijzonder woord en een klein blijk van dank is hier wel op zijn plaats", zegt de heer Keyzer en dankbaar aanvaardde Juffr. v. Breda haar „ruikertje" en de heer v. d. Broek zijn „rokertje". Dan kreeg Sinterklaas het laatste woord en het feest voor onze kinderen is weer ten einde. Het werd voor de oude Sint ook werkelijk de hoogste tijd, want het waren inderdaad ook voor hem vermoeiende dagen. Wie d.e oude, ernstig gestemde heilige na het feest zo eenzaam en vermoeid hebben zien zitten, begrepen, dat hij naar huis verlangde. Tenslotte speelt de leeftijd een rol, want Zwarte Piet bleek uitgelatener dan ooit te voren en vaak moest een bestraffende blik van de Sint hem in toom houden. Was Piet zo blij en uitgelaten omdat er helemaal geen stoute kinderen waren? Wij weten dit niet, maar wel hopen wij, dat de Sint èn zijn knecht volgend jaar weer in Musis Sacrum" onze kinderen cp dit echte kinderfeest zullen komen bezoeken. G. Hartelijk dank aan al degenen, die hun vrije tijd hebben gegeven om het mogelijk te maken, dat Sint Nicolaas aan de kinde ren van ons personeel zulk een mooi stuk speelgoed kon aanbieden. Het was ook voor ons een groot genoegen het feest te mogen medemaken en de blijde kindergezichten zijn voor ons het bewijs, dat het een wijs Naschrift Redactie. Gaarne sluiten wij ons aan bij de waarde rende woorden gesproken door de chef Soci ale Zaken aan het adres van allen, die aan het welslagen van het Sinterklaasfeest het hunne hebben bijgedragen. Dit geldt voor allen, zonder enige uitzondering, vanaf Directie tot aan de werkers in werkplaats en kantoor. Redactie W.F.-Nieuws. GEVONDEN NA AFLOOP ST. NICOLAAS- FEEST: 1 paar blauw wollen kinderwantjes. 1 grijs wollen dameswant, rood-blauw ge streept. Van een kleine deelnemer aan het St. Nico- laasfeest kreeg de Directie het volgende schrijven: Geachte Heren van de Directie. Donderdag ben ik met Moeder en mijn vier broertj-s en zusjes naar het Sinterklaas feest geweest. Ik vond erg grappig die poppenkast van de toverviool. En ik vond het een aardige Zwarte Piet. Hij heeft me nog bij m'n kraag gepakt, maar ik was maar een heel klein beetje bang. Ik vond de cadeautjes weer schitterend. En het snoepgoed was heerlijk. Ik heb voor de tweede keer een tekendoos besluit was van de goede oude Sint om de kinderen van ons personeel met zijn bezoek te vereren. DE DIRECTIE. ..en dankbaar aanvaardde zij haar ruikertje en hij zijn rokertje" gehad, maar ik ben er toch blij mee, want ik kan hem toch wel goed gebruiken. Mijn zusje Annetje heeft nog een liedje moeten zingen voor Sinterklaas en er is een foto van haar gemaakt en wij hopen alle maal, dat we die nog eens mogen zien. Maar ze zong erg vals. Ik dank U heel veel, dat U dit feest hebt gegeven en ik bedank ook al de mensen die daaraan hebben meegeholpen. Nu ga ik eindigen. Ook van Moeder en de andere broertjes en zusjes bedankt en met groeten van PAUL VERHEIJDEN. BEDRIJFSPENSIOENFONDS VOOR DE METAALNIJVERHEID. Met ingang van 1 November 1950 zijn na volgende groepen werknemers in de verplich te verzekering opgenomen, t.w.: Portiers, Wachtslieden, Chauffeurs van personenauto's, Loopjongens. Voorheen waren deze groepen opgenomen in de aanvullende verzekering en werd bij ziek te of ongeval de normale bijdrage ad. 1, per week in mindering van de uitkering ge bracht. Door de opneming in de verplichte verzekering komt hierin verandering en zal bij ziekte of ongeval geen inhouding plaats

Wilton Fijenoord Nieuws | 1950 | | pagina 9