JUBILEA 40 en 25 jaar van het vorige jaar, waarbij spannende wed strijdnummers te zien waren en ook ons figuur- drijfnummer veel bijval oogstte. Ons wedstrijd team is toen behoorlijk voor de dag gekomen, door op de wisselbeker beslag te leggen. Deze beker vormt een sieraad voor onze prijzenkast en wij zien hem niet gaarne hieruit verdwij nen. Voor ons staat er dus met deze vijfkamp veel op het spel. Er is een wedstrijdploeg gevormd, die er op papier heel aardig uitziet en wij hopen, dat deze ploeg in staat zal zijn de wisselbeker weer voor een jaar in ons bezit te brengen. De leden, die niet aan de wedstrijd deelnemen, kunnen zich verdienstelijk maken door als sup porters van hun belangstelling blijk te geven en zodoende mede te leven met het gebeuren in het water en wanneer nodig onze deelnemers aan te vuren. De entreekaarten zullen gratis beschikbaar worden gesteld. Iedere supporter kan dus twee kaarten krijgen en deze afhalen aan de kassa van het Sportfondsenbad tijdens de cluburen. Geen enkel lid mag op deze avond ontbreken, want zij moeten getuige zijn van de wedstrijd, waar het gaat om de krachtsver houding tussen de voornaamste bedrijfszwem- verenigingen in het district Rotterdam en om streken. Dus, voorziet u zich tijdig van kaar ten en zorgt u ervoor, dat u Zaterdag 27 Oct. tijdig aanwezig bent. Namens het bestuur, K. Ons Onderlinge Zwemfeest Evenals voorgaande jaren zullen wij ook dit jaar weer een onderling zwemfeest hebben en wel op Zaterdag 1 Dec. a.s. Tot dusver bood het programma van deze feesten in hoofdzaak wedstrijdzwemnummers. Dit jaar echter zal het zwemfeest op een andere leest geschoeid wor den. Er zullen minder wedstrijdnummers zijn en de overige tijd zal gevuld worden met num mers als kunstzwemmen. figuurdrijven, panto mime, etc. Precies weten wij het nog niet, maar wij komen hierop t.z.t. nog terug. Het organi seren van zo n zwemfeest brengt veel werk van allerlei soort met zich mee. Onze technische commissie is reeds geruime tijd met de voor bereidingen van het zwemfeest bezig en er is nog veel werk te verzetten, zoals schrijfwerk, kaartverkoop en ook werk op de avond zelf. Leden, die zich op de een of andere wijze ver dienstelijk willen maken door hun medewerking te verlenen, kunnen zich bij het bestuur aan melden. Heeft u echter geen tijd hiervoor en wilt u toch iets doen, dan kunt u een prijs beschikbaar stellen voor een wedstrijdnummer, b.v. een nuttig gebruiksvoorwerp, wat natuur lijk niet veel geld behoeft te kosten. Namens het bestuur, K. Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 26 Oct. 1951. H. A. v. d. Leeuw Timmerm. A. den Tuinder Onderb -kl. M. F. Bagijn Machine-br. P. J. Boesberg Chauffeur J. Hoeksema IJzerwerker A. Scheers IJzerwerker A. Visser Bankwerker M. C.de Witte Onderb.-dr.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1951 | | pagina 12