Unless your feet are Wear Safety Shoes VERENIGING W.F. YOU SAID IT, SPORT J. G. J. v. M. i'm gonna make A PATE WITH THE NURSE. De man op bovenstaand plaatje dacht aan een afspraakje met de verpleegster en schept daartoe zelf een goede gelegenheid'. Bij onze Geneeskundige Dienst kennen we geen verpleegsters. Andere bedrijven in Nederland wel. Omdat verpleegsters tot het andere ge slacht behoren, bezitten zij nu eenmaal een zekere aantrekkingskracht en het zou wel nut tig kunnen zijn indien er ook verpleegsters in dienst waren, omdat er dan misschien minder te late meldingen zouden zijn. De toe loop tot de verbandkamer zou allicht groter zijn, maar om je op één van je tien geboden te slaan om zodoende met zo'n „bloempje" in aanraking te komen, o nee, aan mijn lijf dan maar geen polonaise. Doe het nu! Er worden veel teenongevallen door voorkomen. U moet de mensen zien, wanneer ze met een stralend gezicht komen vertellen: „Ik heb dit of dat op mijn straat handen gekregen, maar mijn tenen zijn nog o.k." Wat een dankbaar gevoel moeten zij wel hebben. Sp. Als de winden waaien En de herfst weer komt Dwarrelen bladeren oud, Als gouden regen rond. Als zij nog even spelen Die kleuren groen en goud. Is bij hen reeds de dood: 't Is de natuur die rouwt. Als dan de regens striemen, Gevoelloos voor die pracht En praal van groen en goud, Vergaat hun zomermacht. „Tenzij je voeten staan als van de man op dit plaatjedraag Veiligheidsschoenen!! Een bekend spreekwoord luidt: „Als het kalf verdronken is, dempt men de put". Zo is het ook nog in vele gevallen in ons bedrijf en voornamelijk wat het dragen van veilig heidsschoenen betreft. De bedoeling van VEILIG DENKEN en VEILIG DOEN is het voorkomen van onge vallen. Er zijn echter nog te veel medewerkers, die pas dan veiligheidsschoenen aanschaffen als zij wat op hun tenen hebben gekregen. Dat is ten enenmale fout, mensen! De directie heeft het mogelijk gemaakt, dat U hier een sterke schoen kunt kopen tegen veel lagere prijs dan U elders moet betalen. De prijs is: voor hoge schoenen met rubber onderwerk 2 x zo sterk als leer 13,50 voor hoge schoenen met leren onderwerk 15,35 voor een heel mooie lage schoen 14,85 Koopt een paar schoenen met stalen neuzenl AFD. ZWEMMEN. Onderling Zwemfeest Zaterdag 1 December. Binnenkort zullen wij al onze leden een cir culaire toezenden met een gratis toegangskaart. Deze toegangskaart is alleen geldig voor per soonlijk gebruik op vertoon van de contributie- kaart. Meerdere kaarten zullen te verkrijgen zijn ad. f 0,75 per stuk. En nu het programma: Zoals reeds vermeld werd zullen we dit jaar het aantal wedstrijdnummers verminderen. Al leen de meest populaire nummers zullen worden gehandhaafd. Wij vestigen er de aandacht op dat aan vrijwel alle nummers door de leden, die de zwem kunst enigermate machtig zijn kan worden deel genomen. U behoeft U dus bij overweging tot deelname en gedachtig aan Uw middelmatigheid als zwemmer of zwemster, door het woord wed strijd niet af te laten schrikken, want er is allicht een nummer bij, dat in Uw kraam te pas komt. Deze nummers zijn: Bedrijfsestafette om de wisselbeker 5 X 25 meter vrije slag. Elke werkplaats of afdeling kan met een ploeg inschrijven. De deelnemers aan deze estafette behoeven geen lid te zijn. Familieestafette 4 X 25 meter vrije slag. Van elke estafette ploeg die moet bestaan uit naaste familieleden, moet minstens een deelnemer lid van de Afd. Zwemmen zijn. Er wordt rekening gehouden met de leeftijden der deelnemers door het instellen van een handicap. Geblinddoekt parenzwemmen. Dit is een nummer, dat voor het eerst op ons programma voorkomt en waarvoor wij speciale aandacht vragen. Men behoeft bij dit nummer niet van de kant te starten. Alle gehuwde en verloofde leden kunnen hieraan deelnemen. Van elk paar behoeft slechts één persoon lid te zijn. Nummer voor kinderen. Ons programma vermeldt van zelfsprekend ook een nummer voor kinderen tot 14 jaar. Veteranen-nummer, 25 meter vrije slag voor alle leden van 35 82 jaar of ouder. De wedstrijd om de eeuwige wisselprijs, het houten beeld beschikbaar gesteld door de Heer Otterloo. Deze prijs werd tot dusver uitgeloofd aan de winnaar in de 3 X 50 meter persoon lijke wisselslag. Wegens geringe deelname aan dit nummer het vorig jaar, hebben wij gemeend het beeld dit jaar beschikbaar te stellen voor de winnaar op de nummers 50 meter schoolslag, 50 meter rugslag én 50 meter crawl, dus drie afzonderlijke nummers. Om te kunnen mede dingen, moet men op de drie nummers uit komen. Aparte inschrijving op één van de num mers is ook mogelijk. Deze nummers zijn in hoofdzaak bestemd voor onze wedstrijd-zwem mers. 3 X 25 meter persoonlijke wisselslag alléén voor dames. Dit is een speciaal nummer voor onze dames- wedstrijd-leden. Op de invulstrook van de circulaire kan men zich opgeven voor de bovengenoemde wedstrijd nummers. Zorgt thans reeds voor het vormen van een familie-estafette. Overige programma-nummers onderling zwemfeest. Behalve de reeds genoemde wedstrijdnummers zal van zelf sprekend ook de bedrijfs-estafette plaats vinden. Voor het overige zal het pro gramma bestaan uit de navolgende nummers: Ie. figuurdrijven door de W.F.-dames, onder leiding van de heer Garnaat; 2e. waterballet genaamd „BLOEMEN- FANTASIE" uit te voeren door 14 dames van de O.D.Z. o.l.v. Mevr. Fuyk: 3e. SNIP SNAP doen aan heilgymna stiek, opgevoerd door leerlingen van de bedrijfsschool; 4e. Polo-wedstrijd met toelichting. Niet-leden adviseren wij in verband met het beperkte aantal kaarten, zo spoedig mogelijk een toegangsbewijs aan te schaffen, om teleur stelling te voorkomen. Plaatsbespreken 10 ets. aan de Kassa (Sportfondsenbad). Het bestuur wenst allen die dit zwemfeest zul len bijwonen veel plezier. Namens het bestuur, K. Mededeling, bestemd voor alle leden. Is het U bekend, dat onze vereniging een apart clubuur op Maandagavond van 5.30 tot 6.10 uur heeft, welk clubuur alleen bestemd is voor wedstrijdtraining? Wist U, dat dit clubuur zeer gezellig is? De extra-contributie bedraagt slechts 0.50 per maand. Heeft U ook zin om aan deze training deel te nemen? Voornamelijk hebben wij nog hard wat heren nodig. Vanzelfsprekend moet men natuurlijk de zwemkunst goed machtig zijn, hoewel men ook weer niet uitblinker behoeft te zijn. Wij nodigen alle leden uit om eens nader met dit clubuur kennis te komen maken. Zonder enige verplichting kunt U een keer gratis aan een wedstrijdtraining deelnemen. U zult van harte welkom zijn. Namens de Technische Commissie, L. C. M. Schoon. AFD. SCHAKEN. Een overwinning, een gelijk spel en een neder laag, dat zijn de drie resultaten van onze tien tallen. Maassluis I moest in een spannende strijd tegen W.F. I het loodje leggen; wij wonnen met 5 A4V^. W.F. II kon het tegen G.E.B. II niet verder brengen dan 55; nou ja, je kunt ook niet altijd winnen, vindt U wel? Onze baby, W.F. III, heeft bij het zetten van de eerste schreden een buiteling gemaakt, maar dit zal toch niemand verwonderen. Vlaardingen 3 won met 82. Doch dit mag ons „de pet niet drukken", een volgende keer beter. Ziezo, dit is het voornaamste nieuws in onze afdeling. Als U het soms nog niet wist: voor enkele nieuwe leden (dames en/of heren) zijn nog een paar plaatsen open! Maar U behoeft het voor ons niet te doen, hoor. In dit geval mag Uw eigen belang voorgaan, dus dan zien we U wel! Copy voor het eerstvolgende nummer inzenden vóór 23 Nov. 1951.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1951 | | pagina 8