St. Nicolaaafeest 1952 cr-z*' (?j|] NIEUWS 8 Van vele zijden werden dankbetuigingen ont vangen voor het aan de kinderen van alle werknemers aangeboden Sint Nicolaasfeest. Het is ondoenlijk al deze bedankjes te publi ceren, doch wij maken gaarne een uilzonde ring voor de volgende: So- O L _t (Lieve Sint Nicolaas. Moe, Hennie en Wim Reitsma danken U voor de mooie cadeautjes en snoep en voor de leuke middag. Dag Sint Nicolaas tot volgend jaar. Wim Reitsma) welke Sociale Zaken bereikte, geschreven op de achterzijde van een kaart „Voor het Kind". Wij hopen met Moe, Hennie en Wim, dat de goede oude Sint aan het einde van dit jaar weer aanwezig zal kunnen zijn. Tijdens de 9 voorstellingen zijn verschillende kledingstukken enz. verloren, de meeste kon den weer worden teruggegeven. Onderstaande voorwerpen wachten echter nog steeds op de eigenaar, t.w.Zwarte alpino - Rruine haarstrik met speld - Gestreepte zak doek - Rood kinderwantje (linker) - Padvin- dersriem - Donkerblauwe kinderwanten - Beige kinderwanten - Donkerbruin kinder handschoentje (rechter) met gele strepen - Donkerbruine geruite sjaal. Af te halen op afdeling Sociale Zaken. Stalling van rijwielen Met ingang van 5 Januari 1953 geschiedt de exploitatie van de grote rijwielstalling aan de Vlaardingerdijk niet meer door de heer G. Baade doch door de Onderneming. Van die datum af is geen stallinggeld meer verschul digd. Voor het overige blijven alle bestaande regelingen van kracht. De heer Baade is be last met het toezicht. Ook voor de nieuwe stalling aan de Vlaar dingerdijk is met ingang van Januari 1953 geen stallinggeld meer verschuldigdook de liier bestaande regelingen blijven van kracht. Premie Zieken fondsenbesluit Bij beschikking van de Minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid van 27 November 1952 (Ned. St.c. 233) is de premie ingevolge het Ziekenfondsenbesluit voor het jaar 1953 vastgesteld op 4% van het loon in de zin der Ziektewet. De helft van deze premie komt voor rekening van de werknemer. Contact-middagen Ou tl-werknemers Woensdag 4 en 11 Februari 1953, 1.30 uur n.m. Op deze middagen wordt een filmvoorstelling gegeven, o.a. zal worden vertoond de „Be drijfsfilm W.F. 1952" waarover elders in dit blad uitvoerig geschreven is. Woensdag 15 April en Donderdag 16 April 1953, 1.30 uur n.m. „De Rotterdamse Comedie" onder leiding van Kees Brusse en Richard Flink brengt ons „HET ONSTUIMIGE HART" van John Patrick. Een blijspel met een ernstige onder grond, dit stuk over de Schotse soldaat, die in een militair hospitaal nog kort voor zijn dood van zijn kameraden leert, wat vriend schap en liefde in een mensenleven betekenen. Nadere mededelingen worden aan belangstel lenden op de gebruikelijke wijze gedaan. „De Pijp Vers'ag van 1 Juni tfm 30 November 1952. Op 1 Juni 1952 geen saldo Ontvangen contributie 1.331,05 Cadeaux huwelijk enz. (20 leden) 776,86 Fruit, melk enz. voor zieken (24 leden) 125,25 Vulpennen voor mili tairen (4 leden) 33, Administratiekosten 5,10 Kascontrole 4,50 944,71 Saldo 386,34 Het aantal leden op 30 Nov. 1952 was 337. Het bestuur is van mening de verhoogde con tributie tot 1 April 1953 te moeten hand haven en daarna de mogelijkheid te bekijken of de contributie weer kan worden verlaagd. Aan alle leden dank voor hun spontane mede werking. Ook wil het bestuur die heren op kantoor dankzeggen, die hun hulp aan de Pijp ver lenen. Het bestuur. Ere wien ere toekomt Eén onzer bazen had kortgeleden in de rijwielstalling zijn tas laten staan. Hoe groot was zijn verrassing toen bleek, dat de tas in handen van een eerlijke vinder was terecht-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 10