VERENIGING W.F. VEILIGHEID J J- fó C 'f 13 AFDELING HANDBAL hem ontvangen ter gelegenheid van zyn 25 - jarig jubileum op 31 Januari 1953. J. v. ELSaCKER. Hierby dank ik directie, chefs, bazen en alle collega's, ook namens mijn vrouw, voor de onvergetelijke dag en de mooie cadeaux, welke zij mij bezorgd hebben bij mijn 25 jarig ambtsjubileum. A. v. BODEGOM. Mede namens zyn vrouw en kinderen dankt ondergete kende directie, chefs, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de prachtige cadeaux, die hij ter gelegenheid van zijn 25 - jarig jubileum mocht ont vangen. L. P. v. d. GRAAF. Hiermede betuigt ondergetekende zijn dank aan directie, chefs, bazen, voorzitter fabriekskern, de heer J. W. Weber, en aan zijn collega's in de Jubileumclub afdeling Branders voor het cadeau onder couvert en voor de hartelijke woorden gesproken bij het afscheid van het bedrijf in verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd. J. M. WILLEMSE. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan bazen en collega's afdeling Boorders voor het mooie cadeau en de belangstelling, ontvangen bij zijn 25 - jarig jubileum. D. J. DE JONG. Mede namens mijn vrouw dank ik directie, chefs en col lega's voor de vele blijken van belangstelling en de prach tige cadeaux, die ik ter gelegenheid van mijn 25 - jarig jubileum mocht ontvangen. J. MAISSAN. Propaganda voor veilig werken in onze Gieterij. Een vorige keer hebben we U laten zien wat een baas in de Gieterij zoal te vertellen heeft om tot veilig werken te komen. Hij doet dat via een bord achter op een vorktruck en 7iU J .ct»~ ct+S Avcr/j.m&ni f steeds weer gaat zijn dichtader vloeien. Deze keer gaf 'ie een tip om niet des bootsmans zenuwen onklaar te maken. Hijskranen zijn bijna altijd druk bezet en er is nogal eens „mot" over wie deze het eerst zal gebruiken. Fan onze vrienden van de Rediffusion Sports Social Club ontvingen wij op 3 Februari 1953 het volgende telegram: ..Please convey our sincere sympathy to our dutch friends". Wij hebben hiervoor onze hartelijke dank betuigd. De Titanop het droge na de stormnacht. Op Zaterdag 31 Januari j.l. hield onze afdeling haar Jaar lijkse Algemene Ledenvergadering. Na de opening, ingezonden stukken, notulen en diverse jaarverslagen, kwam het punt verkiezingen aan de orde. Het bestuur werd als volgt samengesteld: HH. J. Bylo A. J. Boer P. v. d. Kuil A. v. Dam B. de Jong voorzitter secretaris penningmeester voorz. V.T.C. materialencommissie In de Ver. Techn. Commissie zyn geen wijzigingen aange bracht. Deze bestaat dus nog uit: Hr. A. v. Dam voorzitter Mej. K. Jungblut wedstrijd secretaresse Hr. P. Jansen commissaris De materialen zullen worden toevertrouwd aan de heren: B. de Jong B. Binnenkamp De redactie van het Clubblad Sportiefzal worden ver zorgd door het secretariaat. De Propaganda-commissie werd uitgebreid en als volgt samengesteld: Dames: Van Breda, Bekius, Poot, de Raay. Heren: Boer, Breedveld, Binnenkamp, Thomasse, Zagwijn. De bouwput voor het nieuwe dok na de watersnood.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 15