■n r N V.J DANKBETUIGINGEN NIEUWS 8 ken als zij eens een snijapparaat hanteren. Na 4H week waren wij zover, (lat de basis handelingen aardig onder de knie waren. Er kwamen toen twee repetitiedagen waarin al les nog eens herhaald werd, nu echter onder toezicht van een beoordelingscommissie, be staande uit de heren Ir 't Hooft, Versluis en v. Arkel. Vooral van de beide laatsten als prima vaklieden zou het oordeel gewichtig zijn zowel voor de leerlingen als voor de me thode van scholing. Nu, het oordeel was gun stig. Vraagt U het hun maar. De scholing is nu zover, dat begonnen is met de oefening aan boord. Met veel zorg en moeite van de zijde van bedrijfsleiding maar in de eerste plaats van de instructeurs zal getracht worden de opleiding zo goed moge lijk te voltooien, waardoor wij hopen een steentje bij te dragen tot de vorming van vak lieden, ook in het, wat scholing betreft, stief moederlijk bedeelde vak van ijzerwerker. H. Asselbergs. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en het boot- personeel voor de vele blijken van belangstelling en de prachtige geschenken, welke hij ter gelegenheid van zijn 4ft-jarig jubileum mocht ontvangen. J. STEFFEN. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn welgemeende dank aan directie, Kernbe- stuur, Kern Machinefabriek, bestuur en leden van de Tole- rans en de carousseldraaiers voor de blijken van belang stelling ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. L. BRUSSELMAN. Na het verlaten der fabriek, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan mijn kameraden, afdeling Vlakplaat, van wie ik een cadeau mocht ontvangen en ook mijn dank aan de Tolerans voor het mooie cadeau. P. WARMAN. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har- telijke dank aan het personeel van de Geneeskundige Dienst, Machinefabriek, en Sociale Zaken voor het cadeau onder couvert (waarvoor gekocht rooktafel en radiotafel) hem aangeboden bij het verlaten van de dienst. CHR. VERHEYDEN, Verbandmeester. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank voor de belangstelling en cadeaux, die hij mocht ontvangen by zijn vertrek, wegens pensioengerech tigde leeftijd. M. A. RÏJSDIJK. Hiermede betuig ik mijn oprechte dank, met het medeleven, betoond bij het overlyden van mijn man, aan de directie. Verder mijn oprechte dank aan vereniging „de Pijp" voor het medeleven en het sympathieke gebaar en ook aan alle vrienden van mijn man, werkzaam bij Wilton-Fijenoord. Wed. M. du PREE-v. d. VEN. Hiermede betuig ik mijn oprechte dank aan allen, die van hun belangstelling hebben blijk gegeven bij het overlijden van mijn man, de heer C. N. van Kruining. In het bijzonder mijn dank aan de vrienden en collega s, De copy voor het Julinummer dient vóór 10 Juli in het bezit van de Redactie commissie te zijn. die door middel van bloemen blijk gaven van hun gevoelens jegens de overledene. H. M. v. KRUINING-BERGMAN. Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank voor de belangstelling bij zijn 40-jarig jubileum. A. v. d. BURG. Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de prachtige cadeaux, bloemen en de belangstelling, welke hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zyn 40-jarig jubileum. A. TWIGT. Hiermede betuig ik, mede namens myn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan de directie, voor de aangename ontvangst en de waarderende woorden, ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum, en aan chefs, bazen en collega's voor de betoonde belangstelling en prachtige bloemen, ook voor het geschenk onder couvert van de Tolerans, waar voor wij inmiddels een blijvend aandenken hebben gekocht. E. C. BERKHOUT. Ondergetekende brengt met deze, mede namens zijn echt genote, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's afdeling Klinkers voor de belangstelling en cadeaux, hem geschonken bij zijn 25-jarig jubileum. M. WOLF. Mede namens vrouw en kinderen betuig ik myn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, onderbazen en voorlieden voor het geschenk onder couvert en de prachtige cadeaux welke ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn 25- jarig jubileum. A. J. v. ELSACKER. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank voor de belang stelling ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. WIEGERSMA. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling en het mooie cadeau ontvangen bij het verlaten van het bedrijf wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd. D. v. d. BERG. Ondergetekende zegt hiermede, ook namens zijn vrouw, zeer hartelijk dank aan directie, chefs, collega's, voorlieden, werkvoorbereiding, calculatie en verder aan allen, die hebben medegewerkt om de dag, waarop hij zijn 25-jarig ambtsjubileum vierde, tot een onvergetelijke te maken. P. DE VOGEL. Hiermede betuig ik. mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs en bazen voor de blijken van hun belangstelling, het cadeau onder couvert en de bloemen die mijn vrouw in het ziekenhuis heeft ontvangen, ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. B. A. STIP.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 10