VERENIGING W.F. VJ DAMES- EN MANNENKOOR AFDELING KLAVERJAS AFDELING SCHAKEN J. v. M. NIEUWS 16 De vacanties zijn bijna achter de rug. Ik maak van deze gelegenheid gebruik U nogmaals op het hart te drukken bij de aanvang onzer re petities op 29 Augustus blijk te geven van Uw goede wil om geen repetitie te verzuimen, vanzelfsprekend voorkomende omstandighe den uitgesloten. Weest U dan echter zo goed de secretaris of secretaresse hiervan op de hoogte te brengen. Zoals U weet zijn wij niet meer zover af van het grote gebeuren, namelijk het Jubileum jaar. Wat daar geboden zal worden moet tot in de finesses af zijn, overbodig te zeg gen dat wij hier met onze beste krachten aan mede zullen werken. De zangeressen en zan gers weten wel wat ik hiermede bedoel. Het welslagen van dit festijn zal van ons afhangen. Daar kunnen we dus op rekenen. Het doet mij een groot genoegen U te kun nen mededelen dat wij op 19 September a.s. een groot concert geven te Schiedam in de muziekkoepel in de Plantage. Het verheugt ons ten zeerste dat wij hiervoor zijn uitgeno digd door onze Harmonie en wij hopen dat dit in de toekomst vaker zal gebeuren. Tot onze spijt kunnen wij nog niet het programma bekend maken door afwezigheid van Bestu ren der beide verenigingen die nog met va- cantie zijn. In de dagbladen zal dit echter tijdig bekend gemaakt worden. Laat ik nu vast het Wilton-personeel uitnodigen dit con cert bij te wonen, het zal beslist de moeite waard zijn. De Harmonie heeft haar repu tatie reeds gevestigd, aan ons de eer ook een dergelijke reputatie te bemachtigen. Wij zijn er nu voor in de gelegenheid. Dit als voorproefje voor het a.s. Jubileumfeest. Met Zangersgroeten, J. C. L. Schwarzer. Bij het verschijnen van dit nummer staat de competitie weer voor de deur. Deze begint n.l. half September. Dan vangt voor ongeveer 80 verenigingen de grote strijd weer aan om het kampioenschap van de bond. Het wordt voor ons tijd teams samen te stellen, die hier aan gaan deelnemen. Indien het succes van deze teams even mooi is, als dat van de af gelopen competitie, dan zullen we zeer tevre den zijn. In de afgelopen zomermaanden was het erg rustig met de diverse concoursen. In de acht- kamp, uitgeschreven door van Nelle, staat W.F. op de derde plaats. Op het jubileum concours van Molijn won W.F. de tweede prijs, ondanks het niet gelukkig loten. Op Zaterdag 8 Augustus, werd op het terrein van de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd in één der cantines een propaganda-concours gehouden. Alle afdelingskampioenen van de vorige competitie waren daarbij aanwezig, in verband met de prijsuitreiking. Bij het aan bieden van deze prijzen aan W.F. (het waren er drie) prees de bondsvoorzitter de presta ties van W.F. en wenste ons in de volgende competitie veel succes toe. De heer Landman bedankte de bondsvoorzitter namens W.F. voor de hartelijke woorden en hoopte in de komende competitie weer net zo gezellig en sportief te kunnen spelen als in de vorige. Hiermede was de competitie 1952-'53 defini tief ten einde. Een grote moeilijkheid bleef. Door onze prestaties van het afgelopen jaar is onze prijzen-kast te klein geworden. Daar zal gauw iets aan moeten worden gedaan. H. BOGERD ATTENTIE, SCHAAKLIEFHEBBERS De vacanties zijn nu practisch voorbij en binnenkort breekt het nieuwe schaakseizoen aan. Dat betekent, dat we snel moeten ver zamelen, opdat we straks met twee complete tientallen in de nieuwe bondscompetitie kun nen uitkomen. Maar dan moeten we direct allen aan de slag om nog enige nieuwe leden te werven. Dit is een noodzakelijke, doch geen onmogelijke opgave, vrienden. Nog vijf mannetjes (of dames) erbij en we zijn klaar. Dus de volgende zet is nu voor U! Persoonlijk clubkampioenschap: De strijd tussen de H.H. den Üyl en Thijssen is in eerste instantie onbeslist gebleven, n.l. 2% - 2y2. Een nieuwe serie van 5 partijen moet thans de beslissing brengen. De eerste twee partijen hiervan zijn door de heer den Uyl gewonnen, die dus waarschijnlijk de bes te kansen heeft. We wachten af, doch zijn be nieuwd of er misschien nog sterkere can- didaten uit eventuele nieuwe leden te voor schijn komen. Kom maar op, wie er durft. De copy voor het Septembernummer dient vóór 10 September in het bezit van de Redactiecommissie te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1953 | | pagina 18